Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
215 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 215 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 39]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η κουμπαρα μου μου το ειπε γιατι στην αθηνα η κουνιαδα της που γεννησε δεν την κοψανε κ σκιστηκε μεχρι τον ποπο κ η κοπελα ταλαιπωριεται μεχρι κ σημερα κ γεννησε πριν 7μηνες νομιζω...ασε που δεν την καθαρισανε καλα κ μελανιασε ο ποπος της την επομενη κ την ξανα κοψανε την καθαρισανε κ την ξανα ραψανε!!!!εαν θελετε μπορω να την ρωτησο που εγινε αυτο κ να σας πω!!!!και η πλακα ειναι οτι ΑΥΤΗ η χαζη τους πληρωσε κ ολλας!!!!!
μια δεν θα εδινα κ θα εκανα κ μηνυση.....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
affraid affraid βρε κοριτσια γιατι κατω στην εικονα διχνει κοριτσακι εμεις ΑΓΟΡΙ εχουμε ...με τα νευρα μου παιζει μηπως???affraid affraid confused confused


πλακα κανω!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ανατριχιασα..
Τατιανουλα ποιο γιατρο εχεις? Επειδη εισαι Θεσσαλονικη ρωταω. ειμαι και εγω

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:η κουμπαρα μου μου το ειπε γιατι στην αθηνα η κουνιαδα της που γεννησε δεν την κοψανε κ σκιστηκε μεχρι τον ποπο κ η κοπελα ταλαιπωριεται μεχρι κ σημερα κ γεννησε πριν 7μηνες νομιζω...ασε που δεν την καθαρισανε καλα κ μελανιασε ο ποπος της την επομενη κ την ξανα κοψανε την καθαρισανε κ την ξανα ραψανε!!!!εαν θελετε μπορω να την ρωτησο που εγινε αυτο κ να σας πω!!!!και η πλακα ειναι οτι ΑΥΤΗ η χαζη τους πληρωσε κ ολλας!!!!!
μια δεν θα εδινα κ θα εκανα κ μηνυση.....


πωπω,που εγινε αυτο?ειχα ακουσει μια παρομοια κατασταση που ειχε γινει σε γνωστο μαιευτηριο στην Αθηνα,οταν γεννουσε μια ξαδερφη μου και μας σηκωθηκε η τριχα...υποτιθεται το συγκεκριμενο ειναι απο τα καλυτερα.Αλλα και αυτην την κοπελα πετσοκοψαν και η ξαδερφη μου ειχε περιπετειες γιατι κολλησε μικροβιο απο το θηλαστρο...και πριν απο αυτο άλλα στραβα,τι να σας λεω... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΡΥΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΜΟΜΗΛΙ!!! ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!! ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΓΚΥΟΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑΝ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΕΥΟΝ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mora έγραψε:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!! ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΓΚΥΟΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑΝ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΕΥΟΝ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472


χαχαχα!!!και γεννησε τελικα?

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαμομηλακι έγραψε:
mora έγραψε:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!! ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΓΚΥΟΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑΝ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΕΥΟΝ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 417472


χαχαχα!!!και γεννησε τελικα?


ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamita σου εστειλα πμ με πληροφοριες για τον γιατρο μου...
χαμομηλακι δεν ξερω σε ποιο μεαιυτηριο εγινε αυτο δεν ενδιαφερθηκα γιατι δεν θα γεννησω εκει...ουτε καν στην αθηνα οποτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mora καλα τι ονειρο ηταν αυτο???ο αντρας σου εγκυος χα χα χα του το ειπες?????περαστικουλια κουκλιτσα για το αλατι κ την πιεση αστα μην τα ξαναλεμε...γιαγιαδες καταντησαμε!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα κ αυτο ειναι δυνατον και''γω ειδα ολοι την γεννα κ μετα ξυπνησα ουτε καν ειδα το μωρο να δω σε ποιον μοιαζει χα χα χα κατι.......[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσουλίνια όμορφα!Πως είμαστε σήμερα?

Εγώ χθες άρχισα αντιβίωση λόγο οδόντος αλλά και πάλι κατά τις 3.45 με πήρε ο ύπνος.Κανονικός βρυκόλακας.Χθές πήγε ο Στέφανος στον ιατρό να συζητήσουν το θέμα αμνιο και έκλεισε ραντεβού για την Τρίτη...οπότε όπως θα επιστρέψω παώ κατ'ευθείαν για την εξέταση...κατ'ευθείαν απο το αεροδρόμιο.Γι'αυτό και βρυκολάκιασα χθές.Φανταζόμουν πως είναι εάν θα τα καταφέρουμε και διαφορες θετικές σκέψεις που με έχουν κυριαρχήσει τελευταία.

Απο όνειρα άλλο τίποτα.Πονηρούλικα λόγο απόστασης, με διάφορους πρωταγωνιστές λόγο ανωμαλίας που με κυριεύει...αχ...βαχ... που λέμε!

Νατάσα μου με γειά το κρεβατακι και η αλλαξιέρα!Καλορίζικα!!!

Παίρνω την αντιβίωση Σεκλόρ των 750 μλ...η οποία θα πρέπει να ληφθεί προλιπτικά και για την αμνιο!ΆΝτε Παναγίτσα μου να περάσουν οι μέρες και να τελείωσει και όλο αυτό γιατί έλεος!

Σας αφήνω προς το παρόν και σας φιλώ πολύ πολύ πολύ!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΕ!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AYLIN ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mora μου τι αλλο μπορουσε να κανει ο ανθρωπος!!!!
aylin περαστικουλια με το δοντι σου...και υπομονη μεχρι την τριτη για να ηρεμησεις...μεχρι τοτε οσο μπορεις ριξτο στην τρελιτσα....φιλακια ερωτα μου αγιατρευτε!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οι γιατροι πρεπει να κανουν μια συλλογη με τα τρελά που ακουν καθε φορα!

aylin μου,με το καλο σε περιμενουμε πισω και μην ανησυχεις για την αμνιο,να δεις που ολα θα ειναι καλα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 328109 φιλακιααα!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσουλίνια μου θέλω την άποψή σας...δεν είναι κάπως βιαστικό με το που θα προσγειωθώ να πάω για αμνιο?Και όλα αυτά επειδί ο γιατρός θα φύγει την επωμένη για διακοπές?Δεν θα πρέπει να έχω και την κατάλληλη ψυχολογία?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Κοριτσουλίνια μου θέλω την άποψή σας...δεν είναι κάπως βιαστικό με το που θα προσγειωθώ να πάω για αμνιο?Και όλα αυτά επειδί ο γιατρός θα φύγει την επωμένη για διακοπές?Δεν θα πρέπει να έχω και την κατάλληλη ψυχολογία?

ως προς αυτο,τι να σου πω,δεν εχω ιδεα...ψυχολογια,εγω προσωπικα δεν θα ειχα ποτε καλη,οποτε ειναι για εξετασεις,αγχωνομαι.Και μενα ο γιατρος παει διακοπες τον Αυγουστο και γι αυτο θα με δει αυτο το μηνα 2η φορα την δευτερα,μετα την β'επιπεδου για να δει και τα αποτελεσματα της.Μετα παλι τελη αυγουστου...τωρα,οκ και τι να πεις...δεν ειχα και λογο να του πω κατι,προς θεου.Το θεμα ειναι μονο αν κανει λογω αεροπλανου να πας μετα κατευθειαν...τωρα μπορει να λεω και βλακεια ομως,οποτε μαλλον να ακουσεις το γιατρο!

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κοριτσάκια μου!Τι κάνετε?
Aylin μου μην αγχώνεσαι!Όλα καλά θα πάνε!!! Wink Όσον αφορά το γεγονός ότι θα την κάνεις μετά το ταξίδι,μήπως να επικοινωνήσεις με το γιατρό σου και να το συζητήσετε?Εκείνος θα ξέρει καλύτερα!
Εγώ προσωπικά δε θα ήμουν ποτέ προετοιμασμένη..φοβάμαι γενικά τους γιατρούς Shocked Απορώ πως θα πάω να γεννήσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 215994
Αλλά με γνωστές και φίλες που έχουμε συζητήσει για την άμνιο καθώς την έχουν κάνει,μου είπαν ότι δεν είναι απολύτως τίποτα...τουλάχιστον όχι τόσο τρομακτική όσο ακούγεται!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin μου νομίζω πως ποτέ δεν θα είσαι έτοιμη, προσωπικά ούτε και εγώ θα ήμουνα!Εδώ δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη για την Β επιπέδου..φαντάσου.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 12 534787 καλύτερα νομίζω να πας άμεσα να ξεμπερδέυεις!Σκέψου άλλωστε ότι τα πρώτα αποτελέσματα θα τα πάρεις σε 4-5 μέρες και τα τελικά σε καμία 15αριά οποτε γιατί να το καθυστερήσεις? Όλα καλά θα πάνεSmile άντε σε περιμένουμε να έρθεις!!

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσιααα...τα φώτα σας!!!
Τώρα που μπαίνω στον 6ο άρχισε η κοιλιά μου να γίνεται πέτρα που και που..Παίρνω βέβαια κάθε 4 ώρες trofocard αλλά και πάλι φοβάμαι Crying or Very sad
Συμβαίνει και σε'σας κάτι παρόμοιο?Είναι μέσα στα <φυσιολογικά> του μήνα μας?

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mploumplou87 έγραψε:Κορίτσιααα...τα φώτα σας!!!
Τώρα που μπαίνω στον 6ο άρχισε η κοιλιά μου να γίνεται πέτρα που και που..Παίρνω βέβαια κάθε 4 ώρες trofocard αλλά και πάλι φοβάμαι Crying or Very sad
Συμβαίνει και σε'σας κάτι παρόμοιο?Είναι μέσα στα <φυσιολογικά> του μήνα μας?
Μη φοβάσαι και μένα μου τυχαινει καμιά φορά αν κουραστώ πολυ αλλά σπανια.Ρώτα και τον γιατρό σου βεβαια για να εισαι σίγουρη

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ!! ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 5:30 ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ Β'. ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝΕΣ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΞΕΧΝΑΣ ΟΛΑ!! ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΦΤΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ( ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ)
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ!!!


afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΑΕΡΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΣΤΗΚΑΜΕ.AYLIN ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΤΟΙΜΗ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΕ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ...ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΜΙΑ ΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΝΟΣ..ΣΑΣ ΦΙΛΩ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mploumplou87 έγραψε:Κορίτσιααα...τα φώτα σας!!!
Τώρα που μπαίνω στον 6ο άρχισε η κοιλιά μου να γίνεται πέτρα που και που..Παίρνω βέβαια κάθε 4 ώρες trofocard αλλά και πάλι φοβάμαι Crying or Very sad
Συμβαίνει και σε'σας κάτι παρόμοιο?Είναι μέσα στα <φυσιολογικά> του μήνα μας?
και εγω το ειχα αυτο το ειπα στον γιατρο μου και μου αυξησε το μαγνησιο απο τοτε δεν το εχω ξανα παθει

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες κ κοιλιτσες...
τι μου κανετε???ειστε καλα????
κικιτσο μου επιτελους ηρθε η μεγαλη μερα ΑΝΤΕ να πας το μωρακι σου ,,,περασε μια βδομαδα απο τοτε που πηγα εγω κ ποσο πολυ ηρεμησα....Ασε που ειδα οτι ολα ειναι καλα με το μωρακι μου κ μ'''εχει σακατεχει στις κλοτσιες...ολοι μερα κλοτσαει,,τελικα ηταν να παρει φορα ....


φιλακια ματσα μουτσα τα λεμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια κοριτσια μου και κοιλιτσες (που μεγαλωνουν ολοενα!!!)

τι κανετε?πως τα πηγατε χτες με την ζεστη?εγω ψοφησα,καθουμουν κατω απο το κλιμ/κο ολη τη μερα...πολυ κακο και ανθυγιεινο αλλα δεν μπορω τη ζεστη.Και σημερα ζεσταινομαι αλλα πρεπει να βγω λιγο εξω.Εχω ξυπνησει απο τις 5 σημερα λογω αναγουλας και δεν εχω ξανακοιμηθει,ειμαι σαν φυτο...

μια και το ανεφερε η τατιανουλα,εχω να πω οτι απο κλωτσιδι παμε μια χαρα σε σημειο να αναρωτιεμαι ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ? αμα ειναι ετσι νευρικο και οταν γεννηθει,την κατσαμε,χαχαχα!!! Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

κικιτσο,καλη τυχη με την β'επιπεδου σημερα,οι σκεψεις μας ειναι μαζι σου.Ολα καλα θα πανε,no worries!!Ανυπομονω και εγω τη Δευτερα για τη δικη μου!Θα παω με τον αντρουλη μου,τον εχω βαλει να ζητησει αδεια απο τη δουλεια εδω και ενα μηνα,χεχε!!

Σας φιλω πολυ πολυ πολυ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις