Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:Καλέεεεεεεεεεε.......

Ε Υ Α Κ Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι .....

Έχ καθόλ δροσά κει πάν????

Γιατί δω κάτ....άναψ το μνίμ..... bom

αν εχει λεει?!?!?!
μιτσουμπισι 24000μπι-τι-γιου!!!hyper inverter!!!!προγραμμα 23 βαθμοι-economy!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Κατάλαβα..κλεισμένη μέσα είσαι κι εσύ??
γι αυτό το απόγευμα πέρασα από την γειτονιά σου φώναζα ξανα φώναζα Ευάκι Ευάκι αλλά που να ακούσεις με το μαραφέτι να δουλεύει??βουρ βουρ.... Very Happy

αληθεια περασες?
το απογευμα ειχαμε ανοιχτα,επειδη εβαλα σιδερο κατα τις 9 μετα κλεισαμε γιατι αναψε το σπιτι...


Ναι έκανα βόλτα με το μωρό έφτασα εκεί πάνω.....έκανα μια στάση στην ταβερνούλα τα πλατανάκια(έτσι δεν την λένε?)και σκεφτόμουν: που να μένει άραγε το Ευάκι?


ε την αλλη φορα να μου πεις να κατεβασω τους ταλιμπαν στο παρκο!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Litsakos πρωινο της σερβιραν της γυναικας να καρδαμωσει απο την ταλαιπωρια η ξεροσφυρι την αφησαν???? scratch
Τιποτα,ουτε μια μπανανα για την μαϊμου!Δημοσια μαιευτηρια anthaki...τι περιμενεις και εσυ? γι αυτο κ αυτη δεν ξαναπατησε Razz

Ευάκι έγραψε:
litsakos έγραψε:[
η "δικια" μου "θυσιαστηκε" να μεινει μαζι μου το πρωτο βραδυ για να μην ταλαιπωρηθει ο αντρας μου...κ πως θα πηγαινε στη δουλεια το παιδακι μετα? ...οποτε ηρθε εκεινη,εβαλε ενα καπρι πυζαμακι (Laughing Laughing αξεχαστο ντεσεν το πυζαμακι) και το κοψε στον υπνο κανονικα!Να ναι καλα η πεθερα της διπλανης μου (ναι,ναι η πεθερα της ηταν..) που ετρεε και για μενα το πρωτο βραδυ Rolling Eyes
θα το ξαναπω...ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!

αχ μωρε κουραστηκε η καημενη...κι εγω εγκυος στην μικρη ηρθε η γλυκια μου να παει κιαμο και το απογευμα ειπα στον βαγγελη να μου κατεβασει τη λεκανη με τα πλυμμενα να τα απλωσω και εκσφενδονιστηκε να παει να την φερει...απο ολες τις δουλειες που ειχε το σπιτι δηλαδη και ενω η νυφη εχει αιμορραγιες στην εγκυμοσυνη η μονη δουλεια που προσφερθηκε να κανει ηταν αυτη που ζητησα απο τον γιο της.... affraid (γενικα ο αντρας μου κανει τα παντα αλλα δεν τον αφηνω να απλωνει γιατι εχω καποιο κολλημα εγω...)

ειναι του Κιαμου η δικια σου?εμεις δεν εχουμε τετοια,ειμαστε της εκκλησιας...(ξερεις αυτες ειναι οι πιο μουλωχτες...)Laughing

koukida έγραψε:ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΜΙΛΑΜΕ ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ- ΘΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΠΙΣΙ---
ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ- ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΕ? ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΗ βΙΒΙΑΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?
ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???????
παλι τρολαρουμε?
Βινιααααανννν βαλε μια μεγαλη φωτο σου να θαμπωθει το ψυχακι μπας κ φυγει!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
by the way...που γινονται ολα αυτα?Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι να παω να κανω μπανιο?ναι...αλλα αμα βγω θα πρεπει να μη κατσω στο λαπτοπ γιατι ειναι κατω απο το κλιματιστικο και θα πουντιασω...αλλα δε θελω να σας κλεισω.....τι να κανω??? Rolling Eyes

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:Καλέεεεεεεεεεε.......

Ε Υ Α Κ Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι .....

Έχ καθόλ δροσά κει πάν????

Γιατί δω κάτ....άναψ το μνίμ..... bom

αν εχει λεει?!?!?!
μιτσουμπισι 24000μπι-τι-γιου!!!hyper inverter!!!!προγραμμα 23 βαθμοι-economy!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Κατάλαβα..κλεισμένη μέσα είσαι κι εσύ??
γι αυτό το απόγευμα πέρασα από την γειτονιά σου φώναζα ξανα φώναζα Ευάκι Ευάκι αλλά που να ακούσεις με το μαραφέτι να δουλεύει??βουρ βουρ.... Very Happy

αληθεια περασες?
το απογευμα ειχαμε ανοιχτα,επειδη εβαλα σιδερο κατα τις 9 μετα κλεισαμε γιατι αναψε το σπιτι...


Ναι έκανα βόλτα με το μωρό έφτασα εκεί πάνω.....έκανα μια στάση στην ταβερνούλα τα πλατανάκια(έτσι δεν την λένε?)και σκεφτόμουν: που να μένει άραγε το Ευάκι?


ε την αλλη φορα να μου πεις να κατεβασω τους ταλιμπαν στο παρκο!!!


Να σαι καλά βρε Ευάκι με έκανες και γέλασα....Άκου ταλιμπάν!!!

οκ στην επόμενη βολτίτσα θα σου στείλω μνμτάκι..

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πειτε μου λιγο γ@μω την γκαντεμια μου μεσα!!!!!!!!!!!
ειναι δυνατον να χαλασε τωρα το κλιματιστικο???????? Mad Mad Mad

σταζουν κατι νερα ΕΛΕΟΣ!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 679259 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 679259

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι να παω να κανω μπανιο?ναι...αλλα αμα βγω θα πρεπει να μη κατσω στο λαπτοπ γιατι ειναι κατω απο το κλιματιστικο και θα πουντιασω...αλλα δε θελω να σας κλεισω.....τι να κανω??? Rolling Eyes

ΑΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΩΡΕ...ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΤΣΕ ΕΔΩ...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι να παω να κανω μπανιο?ναι...αλλα αμα βγω θα πρεπει να μη κατσω στο λαπτοπ γιατι ειναι κατω απο το κλιματιστικο και θα πουντιασω...αλλα δε θελω να σας κλεισω.....τι να κανω??? Rolling Eyes

ΑΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΩΡΕ...ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΤΣΕ ΕΔΩ...

λες ε???αργησες ομως!εκανα και κρυωνω τωρα και την κανω με ελαφρα!θα σας δω αυριο!φιλακια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:πειτε μου λιγο γ@μω την γκαντεμια μου μεσα!!!!!!!!!!!
ειναι δυνατον να χαλασε τωρα το κλιματιστικο???????? Mad Mad Mad

σταζουν κατι νερα ΕΛΕΟΣ!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 679259 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 679259

ΠΩΠΩ ΠΙΚΡΑ..ΘΑ ΣΤΑΞΕΙΣ..ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααα
τι ζεστη κυριακη σημερα????

οτι πρεπει για βουτιες στην θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 587529

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΛΙΚΑΚΙ & ΜΑΡΙΝΑΚΙ Γιορτάζετε σήμερα!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΑΑΑΑΑ!!!


Να χαίρεστε τα ονοματάκια σας και
'κείνα να καμαρώνουν που ανήκουν σε ανθρώπους σαν κι εσάς!
Να σας χαίρονται οι δικοί σας άνθρωποι που σας αγαπάνε, αλλά και Εμείς, τα νέα πρόσωπα στη ζωή σας που μας μαθαίνετε σιγά σιγά μέσα απο τον χαρακτήρα σας, να σας λατρεύουμε!
Να είστε πάντα μα πάντα απο όλα Ευτυχισμένες και Δυνατές και πρώτα απο όλα γεμάτες Υγεία, τόσο εσείς όσο και οι οικογένειες σας! (Άμα δεν γιορτάζεις Αλικάκι μου, δεν πειράζει... οι ευχές ισχύουν έτσι κι αλλιώς και με όλη μου την αγάπη!)Very Happy Very Happy


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥΥΥΥΥΥΥ!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΘΕΟΥΣΕΣ... Razz Razz Razz ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΟΘΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΛΕΕΙTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΕΙ Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Η ΜΕ ΦΟΒΗΘΗΚΕ...Laughing Laughing Laughing?

ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΝ ΟΧΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ Razz Razz Razz Razz !!!!


ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 417472 !!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΘΕΟΥΣΕΣ... Razz Razz Razz ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΟΘΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΛΕΕΙTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΕΙ Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Η ΜΕ ΦΟΒΗΘΗΚΕ...Laughing Laughing Laughing?

ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΝ ΟΧΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ Razz Razz Razz Razz !!!!


ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 417472 !!!

ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΔΡΟΜΟΣ....ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΤΟ ΤΣΑΤ

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΘΕΟΥΣΕΣ... Razz Razz Razz ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΟΘΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΛΕΕΙTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΕΙ Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Η ΜΕ ΦΟΒΗΘΗΚΕ...Laughing Laughing Laughing?

ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΝ ΟΧΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ Razz Razz Razz Razz !!!!

ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 417472 !!!

Άσε τα τσόκαρα και τις σαγιονάρες και κανόνησε εσύ να μπέις σήμερα για να μας πείς κανένα νέο για το θέμα που μας καίει... άιντεεεε λέμε! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 417472

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΘΕΟΥΣΕΣ... Razz Razz Razz ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΟΘΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΛΕΕΙTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΕΙ Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Η ΜΕ ΦΟΒΗΘΗΚΕ...Laughing Laughing Laughing?

ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΝ ΟΧΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ Razz Razz Razz Razz !!!!

ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 417472 !!!

Άσε τα τσόκαρα και τις σαγιονάρες και κανόνησε εσύ να μπέις σήμερα για να μας πείς κανένα νέο για το θέμα που μας καίει... άιντεεεε λέμε! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 417472


Come on to chat!!!!axxaxaxaxaxaxa!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα γιατι κλειδωθηκε το θεμα??????το διασκεδαζα τοσο πολυ!!!!!μεγακη αδικια!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΑΘΗΝΟΥΛΑ Razz Razz Razz Razz !!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είμαι πάααρα πολύυυυυ κουρασμέεενη τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 26 534787

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για σημερα βγηκε εκτατη ανακοινωση απο την ΕΜΥ να αποφευγουμε την εκθεση στον ηλιο 12-3 ειδικά ηλικιωμένοι και παιδια.
ΤΑΜΠΟΥΡΩΘΕΙΤΕ!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες!!! Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες!!! Very Happy

χρονια πολλαααα!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:για σημερα βγηκε εκτατη ανακοινωση απο την ΕΜΥ να αποφευγουμε την εκθεση στον ηλιο 12-3 ειδικά ηλικιωμένοι και παιδια.
ΤΑΜΠΟΥΡΩΘΕΙΤΕ!
Ποια 12-3, στις 11 βγηκα να μαζεψω κατι ρουχα (2 πετσετες για την ακριβεια) και νομιζα οτι θα ελιωνα... Αφου ο μικρος ηθελε κατα τις 12μισι να βγει στον κήπο με τον παππού του και δεν τον άφησα λόγω ήλιου, και ακομα μου κραταει μουτρα.. Razz

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
koukida έγραψε:για σημερα βγηκε εκτατη ανακοινωση απο την ΕΜΥ να αποφευγουμε την εκθεση στον ηλιο 12-3 ειδικά ηλικιωμένοι και παιδια.
ΤΑΜΠΟΥΡΩΘΕΙΤΕ!
Ποια 12-3, στις 11 βγηκα να μαζεψω κατι ρουχα (2 πετσετες για την ακριβεια) και νομιζα οτι θα ελιωνα... Αφου ο μικρος ηθελε κατα τις 12μισι να βγει στον κήπο με τον παππού του και δεν τον άφησα λόγω ήλιου, και ακομα μου κραταει μουτρα.. Razz

καλυτερα μουτρα παρα ηλιαση!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
Nena έγραψε:
koukida έγραψε:για σημερα βγηκε εκτατη ανακοινωση απο την ΕΜΥ να αποφευγουμε την εκθεση στον ηλιο 12-3 ειδικά ηλικιωμένοι και παιδια.
ΤΑΜΠΟΥΡΩΘΕΙΤΕ!
Ποια 12-3, στις 11 βγηκα να μαζεψω κατι ρουχα (2 πετσετες για την ακριβεια) και νομιζα οτι θα ελιωνα... Αφου ο μικρος ηθελε κατα τις 12μισι να βγει στον κήπο με τον παππού του και δεν τον άφησα λόγω ήλιου, και ακομα μου κραταει μουτρα.. Razz

καλυτερα μουτρα παρα ηλιαση!!!

συμφωνω!! Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
evvi έγραψε:

καλυτερα μουτρα παρα ηλιαση!!!

συμφωνω!! Smile
Σαφεστατα.. Απλά πρέπει να ακουω τη μουρμούρα του τώρα.. Δε μου φτανει το κατακοιτο το αρσενικο, εχω και το γκρινιαρικο το αρσενικο... Ευτυχως το τριτο αρσενικο (το μικρότερο) κοιμαται, αλλιως θα επαιρνα τα βουνα..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω ρε Νένα μονη γυναίκα στο σπίτι εσυ????????
unpaleftable κατάσταση!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κορίτσια
όσες μενετε σε μονοκατοικια (κ οχι μονο) θυμηθείτε να βγαλετε ενα μπολακι με νερο στην εισοδο για τα αδεσποτα. πλανταζουν απο τη ζεστη τα καημενουλια
Rolling Eyes Rolling Eyes I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις