Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:νομιζω οτι δεν ειναι το ιδιο, εκει εκτιθεις ΟΛΟΚΛΗΡΗ τη ζωη σου, με φωτογραφιες ποστς γουστα στις ταινιες μουσικη, μπλα μπλα μπλα. βεβαια αναλογα πως το χειρηζετε ο καθενας!
χμμ... να σε παω λιγο πισω?
αν ημασταν στο '90?
ουτε κινητα δεν ειχαμε τοτε, και παλι δεν ηταν τοσο ομορφα?
εγω ειμαι στο τσακ να πεταξω και το κινητο, χωρις πλακα, εχω κανει καποια βηματα και το αφηνω στο σπιτι οταν φευγω Smile

Σωστή σε βρίσκω!
Εγώ έχω κινητό, αλλά δε θυμάμαι που βρίσκεται, ούτε τον αριθμό ξέρω απ’ έξω και σπανίως να το πάρω μαζί μου όταν βγαίνω για βόλτα.
Δε μου αρέσει καθόλου αυτή η τεχνολογία, δεν την εκτιμώ ιδιαίτερα και επειδή αναγκάζομαι πολλές φορές να την χρησιμοποιήσω, θέλω η συσκευή μου να κάνει τα απλά πράματα που ήταν προορισμένη από την αρχή της δημιουργίας της να κάνει... να δέχεται και να παίρνει τηλεφωνήματα σε ώρα ανάγκης και τίποτα παραπάνω!
Και όντως... το 90 δεν είχαμε κινητά, μα επιβιώσαμε μια χαρά!

Fb έχω, αλλά μόνο και μόνο επειδή ζω πολύ μακριά απο την γενέτειρα μου και μου λείπουν οι άνθρωποι μου.
Αυτό το εργαλείο υπήρξε η αιτία να ξαναβρώ χαμένους φίλους, συμμαθητές και γνωστούς που ούτε φανταζόμουν ότι θα τους ξανάβλεπα.
Οι άνθρωποι που μιλώ όταν κάποιες φορές μπαίνω, γιατί δεν είμαι καθημερινός επισκέπτης του είδους, είναι συνήθως πολύ καλοί φίλοι και συγγενείς και ποτέ δεν δέχομαι αιτήματα φιλίας από αγνώστους, γιατί απλά τους κίνησε την περιέργεια το προφίλ μου και θέλουν να το ψάξουν περισσότερο, δε με ενδιέφερε ποτέ να συμμετάσχω στην κούρσα για το ποιος έχει τους περισσότερους "¨φίλους" στο fb.
Οι φώτος που βάζω είναι συγκεκριμένου είδους και αναφέρονται σε συγκεκριμένους λόγους, για συγκεκριμένους ανθρώπους. Φάρμα δεν έπαιξα ποτέ και ούτε φύτεψα διαδικτυακά ζαρζαβατικά. Χθές μονάχα έβαλα στο μπαλκόνι μου έναν βασιλικό πλατύφυλλο, με άρωμα και καταπράσινο χρώμα, αληθινό και μυρωδάτο Smile
Και πάντα είχα την απορία... Για πιο λόγο ορισμένοι, πηγαίνουν για έναν καφέ και αντί να κοιτάξουν να περάσουν καλά, 'ανεβάζουν απο κινητό... Τώρα είμαι για καφέ!' Rolling Eyes

Εδώ μέσα δεν το θεωρώ κόλλημα... Πριν το είμαι μαμά, απείχα απο όλη αυτή την ιστορία 3 ή 4 χρόνια, ούτε και γω θυμάμαι.
Τις ώρες που απαιτούσαν να μένω στο σπίτι, της περνούσα βλέποντας σειρές κονσέρβα στον υπολογιστή. Αυτό θα έκανα αν δεν έμπαινα εδω να συζητώ μαζί σας και μεταξύ μας, την παρέα σας την προτιμώ περισσότερο απο τον Κλούνει της ER Razz
Τουλάχιστον μέσα απο την συζήτηση βγαίνει κάτι καλό, μαθαίνεις πράματα, κοινωνικοποίησε και που ξέρεις, μπορεί να κάνεις και καινούριες ζωντανές φιλίες Very Happy
Αλλά αυτό το ‘κόλλημα’ που άφησες να εννοηθεί ότι εσύ είχες... δεν το έχω νιώσει ποτέ μου, ούτε παλαιότερα με τα chat, msn, forums κλπ, αλλά ούτε και σήμερα με τα blogs, fb, twitter κλπ. Ίσως γιατί παλαιότερα λόγο του επαγγέλματος, ασχολιόμουν πολύ με το διαδίκτυο και όταν γύρναγα σπίτι, ο υπολογιστής χρησιμοποιούνταν μόνο για να ακούω μουσική και καμία διάθεση για περαιτέρω χρήση. Ίσως γι’ αυτό δεν συνήθισα να κολλάω, δεν ξέρω...

Μπράβο σου πάντως που το αναγνώρισες στον εαυτό σου, το παραδέχτηκες και το έκοψες... αυτό σημαίνει ότι μπορεί να είσαι επιρρεπής, αλλά όχι εξαρτημένη... όπως το κάπνισμα ένα πράμα... πολλοί μπορεί να είναι επιρρεπείς και να αρχίζουν το κάπνισμα για πλάκα, αλλά σαν πούνε ‘το κόβω μαχαίρι’, τελειώνει εκεί πραγματικά μαχαίρι!

Εύγε παιδί μου... θα πας μπροστά! Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:νομιζω οτι δεν ειναι το ιδιο, εκει εκτιθεις ΟΛΟΚΛΗΡΗ τη ζωη σου, με φωτογραφιες ποστς γουστα στις ταινιες μουσικη, μπλα μπλα μπλα. βεβαια αναλογα πως το χειρηζετε ο καθενας!
χμμ... να σε παω λιγο πισω?
αν ημασταν στο '90?
ουτε κινητα δεν ειχαμε τοτε, και παλι δεν ηταν τοσο ομορφα?
εγω ειμαι στο τσακ να πεταξω και το κινητο, χωρις πλακα, εχω κανει καποια βηματα και το αφηνω στο σπιτι οταν φευγω Smile


Σωστή σε βρίσκω!
Εγώ έχω κινητό, αλλά δε θυμάμαι που βρίσκεται, ούτε τον αριθμό ξέρω απ’ έξω και σπανίως να το πάρω μαζί μου όταν βγαίνω για βόλτα.
Δε μου αρέσει καθόλου αυτή η τεχνολογία, δεν την εκτιμώ ιδιαίτερα και επειδή αναγκάζομαι πολλές φορές να την χρησιμοποιήσω, θέλω η συσκευή μου να κάνει τα απλά πράματα που ήταν προορισμένη από την αρχή να κάνει... να δέχεται και να παίρνει τηλεφωνήματα σε ώρα ανάγκης... τίποτα παραπάνω!
Και όντως... το 90 δεν είχαμε κινητά, μα επιβιώσαμε μια χαρά!

Fb έχω, αλλά μόνο και μόνο επειδή ζω πολύ μακριά απο την γενέτειρα μου και μου λείπουν οι άνθρωποι μου.
Αυτό το εργαλείο υπήρξε η αιτία να ξαναβρώ χαμένους φίλους, συμμαθητές και γνωστούς που ούτε φανταζόμουν ότι θα τους ξανάβλεπα.
Οι άνθρωποι που μιλώ όταν κάποιες φορές μπαίνω, γιατί δεν είμαι καθημερινός επισκέπτης του είδους, είναι συνήθως πολύ καλοί φίλοι και συγγενείς και ποτέ δεν δέχομαι αιτήματα φιλίας από αγνώστους, γιατί απλά τους κίνησε την περιέργεια το προφίλ μου και θέλουν να το ψάξουν περισσότερο, δε με ενδιέφερε ποτέ να συμμετάσχω στην κούρσα για το ποιος έχει τους περισσότερους "¨φίλους" στο fb.
Οι φώτος που βάζω είναι συγκεκριμένου είδους και αναφέρονται σε συγκεκριμένους λόγους, για συγκεκριμένους ανθρώπους. Φάρμα δεν έπαιξα ποτέ και ούτε φύτεψα διαδικτυακά ζαρζαβατικά. Χθές μονάχα έβαλα στο μπαλκόνι μου έναν βασιλικό πλατύφυλλο, με άρωμα και καταπράσινο χρώμα, αληθινό και μυρωδάτο Smile
Και πάντα είχα την απορία... Για πιο λόγο ορισμένοι, πηγαίνουν για έναν καφέ και αντί να κοιτάξουν να περάσουν καλά, 'ανεβάζουν απο κινητό... Τώρα είμαι για καφέ!' Rolling Eyes

Εδώ μέσα δεν το θεωρώ κόλλημα... Πριν το είμαι μαμά, απείχα απο όλη αυτή την ιστορία 3 ή 4 χρόνια, ούτε και γω θυμάμαι.
Τις ώρες που απαιτούσαν να μένω στο σπίτι, της περνούσα βλέποντας σειρές κονσέρβα στον υπολογιστή. Αυτό θα έκανα αν δεν έμπαινα εδω να συζητώ μαζί σας και μεταξύ μας, την παρέα σας την προτιμώ περισσότερο απο τον Κλούνει της ER Razz
Τουλάχιστον μέσα απο την συζήτηση βγαίνει κάτι καλό, μαθαίνεις πράματα, κοινωνικοποίησε και που ξέρεις, μπορεί να κάνεις και καινούριες ζωντανές φιλίες Very Happy
Αλλά αυτό το ‘κόλλημα’ που άφησες να εννοηθεί ότι εσύ είχες... δεν το έχω νιώσει ποτέ μου, ούτε παλαιότερα με τα chat, msn, forums κλπ, αλλά ούτε και σήμερα με τα blogs, fb, twitter κλπ. Ίσως γιατί παλαιότερα λόγο του επαγγέλματος, ασχολιόμουν πολύ με το διαδίκτυο και όταν γύρναγα σπίτι, ο υπολογιστής χρησιμοποιούνταν μόνο για να ακούω μουσική και καμία διάθεση για περαιτέρω χρήση. Ίσως γι’ αυτό δεν συνήθισα να κολλάω, δεν ξέρω...

Μπράβο σου πάντως που το αναγνώρισες στον εαυτό σου, το παραδέχτηκες και το έκοψες... αυτό σημαίνει ότι μπορεί να είσαι επιρρεπής, αλλά όχι εξαρτημένη... όπως το κάπνισμα ένα πράμα... πολλοί μπορεί να είναι επιρρεπείς και να αρχίζουν το κάπνισμα για πλάκα, αλλά σαν πούνε ‘το κόβω μαχαίρι’, τελειώνει εκεί πραγματικά μαχαίρι!

Εύγε παιδί μου... θα πας μπροστά! Razz

ζωγραφισες παλι!!!

(ενταξει δεν εγραψες πολλα αυτη τη φορα τα βασικα Razz )

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Embarassed Embarassed ξερετε τι θυμηθηκα τωρα??? ποσο καιρο εχω να φαω αυγοφετες με ζαχαρη απο πανω!!! pig pig γουρουνακι ειμαι ναι!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω αρχισει και ακουω την καρεκλα να λεει σηηηκω επιτελους!!!!!!!!!!!!!
afro afro afro afro

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evvi έγραψε: Embarassed Embarassed ξερετε τι θυμηθηκα τωρα??? ποσο καιρο εχω να φαω αυγοφετες με ζαχαρη απο πανω!!! pig pig γουρουνακι ειμαι ναι!!!

Με ζάχαρη?Δεν το έχω δοκιμάσει.Καλό?

http://changedyourlife.blogspot.com/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενακι! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 328109 μια χαρα με βρισκεις συμφωνη! Very Happy

Αμαν βρε Εβη μη μου βαζεις ιδεες! Razz Razz Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xa! Ενα γρηγορο ποστ κ την κανω


Σας εκανα τη μουρη κρέας, ε?? Αντι-φεισμπουκικές!!! Θεούσες! Καλόγριες!!!

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:(ενταξει δεν εγραψες πολλα αυτη τη φορα τα βασικα Razz )

...Εσύ κοίτα να τραβήξεις πιο κει τον σκύλο σου, γιατί θα στο φαει το παιδί και άσε με εμένα, άιντεεεεςςς Razz Razz Laughing

Embarassed Embarassed Προσπάθησα... έσφιξα τα δόντια μου, δάγκωσα τα χείλη μου και έκανα ότι μπορούσα να με περιορίσω... το παλεύωωωωω... σιγά σιγά... δείξτε μου επιείκειααααα Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκέφτομαι να πάω μια βόλτα με το αυτοκίνητο στη θάλασσα να καλμάρω λιγάκι.. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 2963

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lilliput έγραψε:σκέφτομαι να πάω μια βόλτα με το αυτοκίνητο στη θάλασσα να καλμάρω λιγάκι.. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 2963

Πέρνα πάρε κι εμέναααααααααααα.
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.... Crying or Very sad

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
mama katerina έγραψε:(ενταξει δεν εγραψες πολλα αυτη τη φορα τα βασικα Razz )

...Εσύ κοίτα να τραβήξεις πιο κει τον σκύλο σου, γιατί θα στο φαει το παιδί και άσε με εμένα, άιντεεεεςςς Razz Razz Laughing

Embarassed Embarassed Προσπάθησα... έσφιξα τα δόντια μου, δάγκωσα τα χείλη μου και έκανα ότι μπορούσα να με περιορίσω... το παλεύωωωωω... σιγά σιγά... δείξτε μου επιείκειααααα Razz

αχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχχα
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ
αχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα
ελιωσααααααα δεν μπορωωω
αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenalamprini έγραψε:
evvi έγραψε: Embarassed Embarassed ξερετε τι θυμηθηκα τωρα??? ποσο καιρο εχω να φαω αυγοφετες με ζαχαρη απο πανω!!! pig pig γουρουνακι ειμαι ναι!!!

Με ζάχαρη?Δεν το έχω δοκιμάσει.Καλό?

τελειο τελειο
ελεγα να κανω αλλα δεν εχω ουτε αυγα ουτε μπαγιατικο ψωμι Respect χαααχχααχχαχαχα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Xa! Ενα γρηγορο ποστ κ την κανω


Σας εκανα τη μουρη κρέας, ε?? Αντι-φεισμπουκικές!!! Θεούσες! Καλόγριες!!!

χμμμ κι αυτο καλο βιντεο!!!!
με διχασατε!!! χαχαχα scratch

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenalamprini έγραψε:
evvi έγραψε: Embarassed Embarassed ξερετε τι θυμηθηκα τωρα??? ποσο καιρο εχω να φαω αυγοφετες με ζαχαρη απο πανω!!! pig pig γουρουνακι ειμαι ναι!!!

Με ζάχαρη?Δεν το έχω δοκιμάσει.Καλό?
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!
ΠΩ ΠΩ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ!

ΕVVI TO ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΟΛΑΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ!!!

Και με μέλι είναι super, σαν λουκουμάδες... δοκιμάστε τις Wink

Αχ θυμήθηκα τη μανουλίτσα μου τώρα, που είναι τόσο μακριά μου και τις έφτιαχνε τόσο λαχταριστές... οικεία νοστιμιά!
Αν ήταν εδώ... μια λέξη μου τώρα και σε 10 λεπτά δίπλα μου στο πιάτο φρέσκιες και μοσχομυριστές... μανούλα μου Sad

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena παραδεξου το! αυτο ηταν ενα απαισιο βιντεο ετυχε και το ειδα μετα το βιντεο του ΡΟΣ και εφριξα,μεγαλο fail Razz Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
Lilliput έγραψε:σκέφτομαι να πάω μια βόλτα με το αυτοκίνητο στη θάλασσα να καλμάρω λιγάκι.. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 2963

Πέρνα πάρε κι εμέναααααααααααα.
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.... Crying or Very sad

είμαστε μακριά δυστυχώς.... Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
mama katerina έγραψε:(ενταξει δεν εγραψες πολλα αυτη τη φορα τα βασικα Razz )

...Εσύ κοίτα να τραβήξεις πιο κει τον σκύλο σου, γιατί θα στο φαει το παιδί και άσε με εμένα, άιντεεεεςςς Razz Razz Laughing

Embarassed Embarassed Προσπάθησα... έσφιξα τα δόντια μου, δάγκωσα τα χείλη μου και έκανα ότι μπορούσα να με περιορίσω... το παλεύωωωωω... σιγά σιγά... δείξτε μου επιείκειααααα Razz

αχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχχα
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ
αχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα
ελιωσααααααα δεν μπορωωω
αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα


ακομη γελαωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

κατι πρεπει να κανω με το σκυλο!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput μισο να βαλω ενα ρουχο και ερχομαιαιαιαια...... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 536304

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε: αχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχχα
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ
αχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα
ελιωσααααααα δεν μπορωωω
αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 875502 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 875502 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 875502 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 875502 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 875502 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 875502
cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 654316 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 654316 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 654316

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
mama katerina έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
mama katerina έγραψε:(ενταξει δεν εγραψες πολλα αυτη τη φορα τα βασικα Razz )

...Εσύ κοίτα να τραβήξεις πιο κει τον σκύλο σου, γιατί θα στο φαει το παιδί και άσε με εμένα, άιντεεεεςςς Razz Razz Laughing

Embarassed Embarassed Προσπάθησα... έσφιξα τα δόντια μου, δάγκωσα τα χείλη μου και έκανα ότι μπορούσα να με περιορίσω... το παλεύωωωωω... σιγά σιγά... δείξτε μου επιείκειααααα Razz

αχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχχα
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ
αχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα
ελιωσααααααα δεν μπορωωω
αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα


ακομη γελαωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

κατι πρεπει να κανω με το σκυλο!

Χμμμ Rolling Eyes Βασικά, εμμμ νομίζω ότι το μωρό έχει το πρόβλημα, όχι ο σκύλος Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Lilliput μισο να βαλω ενα ρουχο και ερχομαιαιαιαια...... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 536304

πες μου που θες να σε κυκλοφορήσω!! Razz Cool

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Nena παραδεξου το! αυτο ηταν ενα απαισιο βιντεο ετυχε και το ειδα μετα το βιντεο του ΡΟΣ και εφριξα,μεγαλο fail Razz Razz
Όχι, δεν παραδεχομαι τίποτα... Razz
Και οντως ο Ρος μοιαζει σαν γριππωμένος που χρειάζεται κοτόσουπα! pale pale

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput οπου ναναι.....στην αμμουδια να μαζεψω καβουρια.....και ξερο ψωμιτι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 29 654316

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια αρχισα να διαβαζω ενα βιβλιο τα δακρυα του θεου και με συνεπαρει .της χρυσα δημηουλιδου .βλεπω να το τελιωνο γρηγορα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:κοριτσια αρχισα να διαβαζω ενα βιβλιο τα δακρυα του θεου και με συνεπαρει .της χρυσα δημηουλιδου .βλεπω να το τελιωνο γρηγορα

το έχω διαβάσει 2 φορές, την πρώτη μέσα σε 2 ημέρες Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις