Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 39]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:

Μαράκιμ... οι συκιές και οι μυρτιές δεν είναι καλό να βρίσκονται κοντά σε σπίτια κανονικά και κυρίως σε υπνοδωμάτια, μαζεύουν ψυχές λένε!
[/size]

καλε σημερα σου ρθε να γραψεις λιγα και ανατριχιαστικα??????????

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο ίδιο σπίτι η αδερφή μου η μικρή θυμαται που με ανοιχτα ματια ενιωσε καποιον μουσατο με το παρουσιαστικο του Χριστού- με φανελάκι αμανικο και χρυσο σταυρο στο λαιμο- ερχοταν στο κρεβατι της -της χαιδευε το κεφαλι- κ την ηρεμουσε....

στο ίδιο σπίτι ένα φωτιστικό με προεκταση που ειχε φτιαξει ο πατερας μου στα καλα καθούμενα ειχε αρχισει να κουνιεται.

στο ίδιο σπιτι παντου πισω απο τους τοιχους υπηρχαν 'κενά'....

σαυτο το σπιτι εννοειται οτι κάναμε ευχέλαιο ..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για υπνο γιατι ειμαι και μονη σαν το λεμονι..!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκιδουλα σε πιστευω!! εχω δει τοσα ονειρα που αργοτερα τα βιωσα στην πραγματικοτητα, κι ολα ανατριχιαστικα! ασε το αλλο, που ειμαι αλαφροισκιωτη και τα προσελκυω ολα λες κι εχω μαγνητη. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 534787

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΠΑΠΑ ΑΓΡΙΕΥΤΗΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ...ΚΑΛΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ??ΚΑΝΤΟ ΤΑΙΝΙΑ!!!!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ότι για άλλα ήθελα να κλάψω εχθές, πιο συγκινητικά πράγματα, αλλά είχε κόσμο μπροστά, και για άλλα έκλαψα σήμερα....
άντε να μην πω καμιά κουβέντα. όλοι άποψη και θέλημα έχουν. να μην έχω εγώ θέλημα για το τι μωρό θέλω να γεννήσω και να έχει ο κάθε απ'αυτός...μην πω καμιά κουβέντα. ανοίγουν το στόμα και μιλάνε λες και ξέρουν τί έχω στην κοιλιά μου. μέντιουμ είναι πια; "τί κάνει ο μπέμπης; ζωηρός είναι;"
αι σιχτίρ.... Mad Mad Mad Mad τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 311356 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
8 το πρωι και τελειωσα μαγειρεμα σιδερωμα εβαλα και πλυντηρια! αυτα ειναι αμα εισαι ξυπνιος απο τις 6 τα προλαβαινεις ολα!!!!!!!!!!!!!
ποπιτσα ποιος ειπε το μπεμπακι μας μπεμπη?????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ακου τι θα κανεις:οπως μια οικογενεια στην αμερικη αταν γεννησαν το τριτο ειπαν σε ολους "γεννηθηκε το μωρο ειναι γερο,το ονομα ειναι τζω" και το μωρο ειναι τωρα 7 χρονων και κανεις δε ξερει αν ειναι αγορι ή κοριτσι!!!αλλοτε το ντυνουν σαν αγορι αλλοτε σαν κοριτσι!!!! affraid affraid affraid
βεβαια αυτοι το εκαναν για να ειναι ελευθερο το παιδι να διαμορφωσει τη σεξουαλικη του συνειδηση-ταυτοτητα χωρις "πρεπει" λογω φυλου αλλα εσυ καντο απλα για σπασιμο!!!!!!!!!!!!! cyclops
χαχαχαχαχαχαχαχα
υγ αν αποφασισεις να το κανεις αυτο εμενα θα μου πει ξερεις ποιος!!!!!!!!!!!!γκρινια γκρινια θα τον πεισω!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
ΕΥΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΤΣΙΜΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ PC ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ FORUM Razz Razz Razz Razz Razz !!!!


ΚΑΛΙΟΠΙΤΣΑ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι πολλά μπράβο!!!!Και γω μια απ'τα ίδια με το Ναταλλάκι...καφεδάκι και forum...ντροπή μας!!!!!!
Αλλά όχι μόνο αμα είσαι ξύπνια τα προλαβαίνεις όλα...πρέπει να 'σαι και καλή νοικοκυρά ε???Ξέρω πολλές που ξυπνάνε ό,τι ώρα ξυπνάνε και οι δουλειές...το σαββατοκύριακο!!!Και ας μην δουλεύουν κιόλας!!!!!!
Εύγε κοριτσάκι μου!!!!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια κι απο μενα λοιπον..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημερουδια κι απο μενα λοιπον..


Καλημέρα Τάτι!!!!!!Και εσύ καφεδάκι και foroumάκι??????χιχι!!!!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημερουδια κι απο μενα λοιπον..



ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ?ΑΝΤΕ ΕΛΑΤΕ ΤΣΑΤ Razz Razz Razz !!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι κι εγω με το που ξυπνησα το φορουμ ανοιξα βρε!!!!τι νομιζες?αντε θα κανω καφεδακι τωρα,καμια σκουπα και μαγειρεμα για αυριο που δουλευω πρωι! Laughing

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:8 το πρωι και τελειωσα μαγειρεμα σιδερωμα εβαλα και πλυντηρια! αυτα ειναι αμα εισαι ξυπνιος απο τις 6 τα προλαβαινεις ολα!!!!!!!!!!!!!
ποπιτσα ποιος ειπε το μπεμπακι μας μπεμπη?????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλημερούδια σε όλες!!!!!
ποιος να το είπε καλέ; ο πεθερός μου! που να βγει ένα μαυρομάλλικο και μαυρομάτικο κοριτσάκι και να βγάζει αφρούς!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 654655

λες να το πω κι εγώ τζω;;;;ταιριάζει!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 587529

άντε, κι άμα τελειώσεις και το αυριανό σου φαγητό έλα μια βόλτα κι απο μένα!
κι εγώ δυστυχώς ανήκω σ'αυτές που το σαββατοκύριακο σκέφτομαι να κάνω δουλειές! και βλέπω κάτι σκόνες να περιφέρονται από τον ανεμιστήρα πέρα δώθε και καταντρέπομαι..... Embarassed Embarassed Embarassed

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε: που να βγει ένα μαυρομάλλικο και μαυρομάτικο κοριτσάκι

αχ το μωρο μου!!!!!!!!!
ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
με τη δουλεια σου τελειωσες????

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουκίδα, αν και πρωί αγριεύτηκα!!!!! Ευττχώς που πήγα για ύπνο χθες!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και απο μενα κουκλες και εγω μολις ξυπνησα αμεσως φορουμ και ξερο ψωμι και εχω δουλειες τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 850933 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 850933 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 850933

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε: που να βγει ένα μαυρομάλλικο και μαυρομάτικο κοριτσάκι

αχ το μωρο μου!!!!!!!!!
ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
με τη δουλεια σου τελειωσες????

είμαι στο γραφείο τώρα και το παλεύω.. ελπίζω ως το τέλος της εβδομάδας να τελειώσω για να ξεκινήσω και την διπλωματική μου....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε: που να βγει ένα μαυρομάλλικο και μαυρομάτικο κοριτσάκι

αχ το μωρο μου!!!!!!!!!
ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
με τη δουλεια σου τελειωσες????

είμαι στο γραφείο τώρα και το παλεύω.. ελπίζω ως το τέλος της εβδομάδας να τελειώσω για να ξεκινήσω και την διπλωματική μου....

αντε διαβαζε!!!!!!!!!να γινεις μορφωμενη!οχι οπως η αδερφη σου!!!!! Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραα!!!
Σκεφτομαι οτι καποιος λαθος εχει γινει με τα παιδια μου!!! Η κορη μου για κοριτσι βγηλε πολυ αναρχοαυτονομη και ο γιος μου μυγιάγγιχτος!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημεραα!!!
Σκεφτομαι οτι καποιος λαθος εχει γινει με τα παιδια μου!!! Η κορη μου για κοριτσι βγηλε πολυ αναρχοαυτονομη και ο γιος μου μυγιάγγιχτος!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

γι'αυτο βαλε τα δυνατα σου τωρα στο τριτο!αλλα και λαθος να γινει παλι δε πειραζει!!!στο 4ο στο 5ο,που θα σου παει θα το πετυχεις!!!! Laughingτι λες???δεν ακουσα???δε θα κανεις αλλο???? ναι καλα ολο τα ιδια λες!!!!!!!!!!!!! Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
γι'αυτο βαλε τα δυνατα σου τωρα στο τριτο!αλλα και λαθος να γινει παλι δε πειραζει!!!στο 4ο στο 5ο,που θα σου παει θα το πετυχεις!!!! Laughingτι λες???δεν ακουσα???δε θα κανεις αλλο???? ναι καλα ολο τα ιδια λες!!!!!!!!!!!!! Razz


Χαχαχαχαχα ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 34 966307

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
γι'αυτο βαλε τα δυνατα σου τωρα στο τριτο!αλλα και λαθος να γινει παλι δε πειραζει!!!στο 4ο στο 5ο,που θα σου παει θα το πετυχεις!!!! Laughingτι λες???δεν ακουσα???δε θα κανεις αλλο???? ναι καλα ολο τα ιδια λες!!!!!!!!!!!!! Razz


Χαχαχαχαχα ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα μιλαμε σα να το βλεπω!!!σε 5 χρονια ενα μηνυμα σου θα πιανει μια σελιδα!!!!τοσα πολλα τικερακια που θα εχεις!!!!!χαχαχαχαχα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...
ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΙ ΚΑΡΓΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕΤΕ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
καλα μιλαμε σα να το βλεπω!!!σε 5 χρονια ενα μηνυμα σου θα πιανει μια σελιδα!!!!τοσα πολλα τικερακια που θα εχεις!!!!!χαχαχαχαχα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Η μονη αληθεια που εγραψες ειναι οτι θα με ανεχεσαι και για 5 και για πολλααααααα χρονια ακομα!!!!!!!

Αλλα τικερ δεν εχει!!!! Εαν σε εβαλε ο Κωστας δεν θα περασει πεστου!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις