Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...
ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΙ ΚΑΡΓΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕΤΕ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ?



EIXE POLLES EPILOGES KAI SKEFTOMAI!!!NOUMERO!! Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...
ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΙ ΚΑΡΓΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕΤΕ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ?

Εγω ειμαι αναμεσα σε σενα και στην Ναταλια 3!!! Ακομα σκεφτομαι!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
καλα μιλαμε σα να το βλεπω!!!σε 5 χρονια ενα μηνυμα σου θα πιανει μια σελιδα!!!!τοσα πολλα τικερακια που θα εχεις!!!!!χαχαχαχαχα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Η μονη αληθεια που εγραψες ειναι οτι θα με ανεχεσαι και για 5 και για πολλααααααα χρονια ακομα!!!!!!!

Αλλα τικερ δεν εχει!!!! Εαν σε εβαλε ο Κωστας δεν θα περασει πεστου!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Υποθέτω πως ο Κώστας είναι ο άντρας σου! Μάλλον έχει βάλει στόχο να ομορφύνει όλο τον κόσμο! Δεν το αδικώ, χαχαχα! Είπαμε υπάρχει γονίδιο, μην αντιστέκεσαι!!!! Laughing Laughing Laughing

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ!!!ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΡΙΞΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΗΦΟ ΣΕ ΜΕΝΑ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!


ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΣΑΣ Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

Shocked Shocked Shocked Shocked
μου λες τώρα δηλαδή ότι θα κάνω αγόρι;;;;;;
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

αααα γιαυτο εκανα κοριτσια επειδη εκανα μερα παρα μερα και συνεχεια!!!nice tip Μαρακι ευχαριστω!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

Shocked Shocked Shocked Shocked
μου λες τώρα δηλαδή ότι θα κάνω αγόρι;;;;;;
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100


Δεν θελω να σε σοκαρω αλλα μαλλον!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις με πηρε τηλ μιας συναδελφος ο αντρας γεννησε το πρωι μια μπουμπου 3120!!! αχ τι καλα!!!!!!!! αντε και στα δικα μας!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Υποθέτω πως ο Κώστας είναι ο άντρας σου! Μάλλον έχει βάλει στόχο να ομορφύνει όλο τον κόσμο! Δεν το αδικώ, χαχαχα! Είπαμε υπάρχει γονίδιο, μην αντιστέκεσαι!!!! Laughing Laughing Laughing


Ναι αυτος ειναι!!! Οχι αντιστεκομαι!!! Αρκετα ομορφυνε τον κοσμο!!!! Παει τωρα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κατερινιώ μου μπράβο! cheers
Μακάρι να καταφέρω να κάνω και γω 3, είναι το όνειρο μου! Very Happy

Κόλπο δεν ξέρω, αλλά το πως μπορείς να αυξήσεις τις πιθανότητες ναι, με τη μέθοδο του Shettles. Την είχα διαβάσει παλαιότερα και την κράτησα για να την δοκιμάσω και γω όταν έρθει και η δική μου ώρα με το καλό Smile

Δεν ξέρω τι ποσοστά επιτυχίας έχει, γράφει 75-90% μέσα, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό αληθεύει. Στέκει λογικής τουλάχιστον και υποστηρίζεται και απο πολλούς άλλους ερευνητές, δεν χάνεις τίποτα να τη μελετήσεις και να την εφαρμόσεις Wink
Βασίζεται μόνο στον σωστό γυναικολογικό προγραμματισμό... πρέπει να είσαι δηλαδή, συνεπής με τις ημερομηνίες των γόνιμων ημερών σου... μόνο αυτός ο περιορισμός υπάρχει απο ότι κατάλαβα.

http://www.mammyland.com/forum/16/15750

Άιντε και καλή επιτυχία... Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τρι Ιουλ 19, 2011 1:46 am, 1 φορά

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

Shocked Shocked Shocked Shocked
μου λες τώρα δηλαδή ότι θα κάνω αγόρι;;;;;;
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 534787
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 585182
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 606100


Δεν θελω να σε σοκαρω αλλα μαλλον!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 667478

εσύ έτσι τον έκανες δηλαδή τον Κωνσταντινάκο σου;
σοκαρίστηκα ήδη! έπρεπε να είχα μπει νωρίτερα στο φόρουμ.... Mad Mad Mad Mad

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

Αυτό που λέει η Μαρία...
Και για πιο αναλυτική πληροφόρηση...


ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΑΓΟΡΙ

- Συχνότητα και προγραμματισμός των επαφών!
Ο Shettles αναφέρει πως για ν αυξήσει κανείς τις πιθανότητες για αγόρι, πρέπει να έχει επαφές όχι νωρίτερα από 24 ώρες πριν την ωορρηξία και για 12 ώρες μετά την ωορρηξία.

Επαφή όσο γίνεται πιο κοντά στην ωορρηξία ευνοεί τα ταχύτερα αλλά πιο ασθενικά αρσενικά σπερματοζωάρια τραχηλική βλέννα που υπάρχει κατά την ωορρηξία είναι λιγότερο οξειδωτική και περισσότερη γλιστερή, ώστε να επιτρέπει στα αρσενικά σπερματοζωάρια να φτάσουν ταχύτερα στο ωάριο.


- Σεξουαλική στάση!
Ο Shettles συμβουλεύει πως αν προσπαθεί κανείς για αγόρι, η βαθειά εισχώρηση στον κόλπο, κατά προτίμηση με την στάση στα τέσσερα, θα τοποθετήσει το σπέρμα πιο κοντά στον τράχηλο, δίνοντας την ευκαιρία στα πιο κινητικά αρσενικά σπερματοζωάρια να γονιμοποιήσουν πρώτα το ωάριο.


- Σεξ και οργασμός!
Ο Shettles πιστεύει πως κατά την προσπάθεια σύλληψης αγοριού, βοηθάει ο οργασμός, γιατί οι ουσίες που εκκρίνονται μετά τον οργασμό κάνουν την περιοχή του κόλπου πιο αλκαλική, το οποίο ευνοεί τα αρσενικά σπερματοζωάρια.


Για τον σύντροφο: Να πιει ένα φλιτζάνι καφέ ακριβώς πριν την επαφή, αυτό βοηθάει τα αρσενικά σπερματοζωάρια να είναι ακόμα πιο κινητικά.


Η μέθοδος Shettles όταν εφαρμόζεται σωστά, θεωρείται να έχει ποσοστά επιτυχίας κατά 75%, ενώ κάποιοι άλλοι ερευνητές αναφέρουν και 90%.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τρι Ιουλ 19, 2011 1:52 am, 1 φορά

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
εσύ έτσι τον έκανες δηλαδή τον Κωνσταντινάκο σου;
σοκαρίστηκα ήδη! έπρεπε να είχα μπει νωρίτερα στο φόρουμ.... Mad Mad Mad Mad


Ναι κοριτσακι μου ετσι τοτε δεν το ηξερα βεβαια! Και τωρα το ιδιο γιατι αν και δεν εχει φανει ακομα ειμαι σιγουρη οτι εχω αγορακι!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nai re etsi ginetai giati ta arsenika sparmatozoaria einai pio grgora apo ta thilika kai an eisai stis gonimes meres mpainoun prota alla an den eisai epeidi ta thilika einai pio anthektika pethainoun ta rsenika kai mpainoun ta thilika.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

Αυτό που λέει η Μαρία...
Και για πιο αναλυτική πληροφόρηση...


ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΑΓΟΡΙ

- Συχνότητα και προγραμματισμός των επαφών!
Ο Shettles αναφέρει πως για ν αυξήσει κανείς τις πιθανότητες για αγόρι, πρέπει να έχει επαφές όχι νωρίτερα από 24 ώρες πριν την ωορρηξία και για 12 ώρες μετά την ωορρηξία.

Επαφή όσο γίνεται πιο κοντά στην ωορρηξία ευνοεί τα ταχύτερα αλλά πιο ασθενικά αρσενικά σπερματοζωάρια τραχηλική βλέννα που υπάρχει κατά την ωορρηξία είναι λιγότερο οξειδωτική και περισσότερη γλιστερή, ώστε να επιτρέπει στα αρσενικά σπερματοζωάρια να φτάσουν ταχύτερα στο ωάριο.


- Σεξουαλική στάση!
Ο Shettles συμβουλεύει πως αν προσπαθεί κανείς για αγόρι, η βαθειά εισχώρηση στον κόλπο, κατά προτίμηση με την στάση στα τέσσερα, θα τοποθετήσει το σπέρμα πιο κοντά στον τράχηλο, δίνοντας την ευκαιρία στα πιο κινητικά αρσενικά σπερματοζωάρια να γονιμοποιήσουν πρώτα το ωάριο.


- Σεξ και οργασμός!
Ο Shettles πιστεύει πως κατά την προσπάθεια σύλληψης αγοριού, βοηθάει ο οργασμός, γιατί οι ουσίες που εκκρίνονται μετά τον οργασμό κάνουν την περιοχή του κόλπου πιο αλκαλική, το οποίο ευνοεί τα αρσενικά σπερματοζωάρια.


Για τον σύντροφο: Να πιει ένα φλιτζάνι καφέ ακριβώς πριν την επαφή, αυτό βοηθάει τα αρσενικά σπερματοζωάρια να είναι ακόμα πιο κινητικά.


Η μέθοδος Shettles όταν εφαρμόζεται σωστά, θεωρείται να έχει ποσοστά επιτυχίας κατά 75%, ενώ κάποιοι άλλοι ερευνητές αναφέρουν και 90%.

Γεια σου ρε Νενακι με τα ωραια σου!!!!!
ολα οκ αλλα αυτο με τη σταση δεν μπορω μαρη ποναω Embarassed

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δειτε κι αυτο βαζεις τα στοιχεια και σου βγαζει ποσες πιθανοτητες εχεις για αγορι η κοριτσι!!
για καντε το οι εγκυουλες να δουμε!!!

http://www.babyhopes.com/ovulation-calendar.html

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:

Γεια σου ρε Νενακι με τα ωραια σου!!!!!
ολα οκ αλλα αυτο με τη σταση δεν μπορω μαρη ποναω Embarassed

χαχαχαχα!!!! ε πού να τα ξέρω αυτά! στη σχολή μάθαινα για μπετά και σίδερα.... έπρεπε να είχα πάει σε πιο θεωρητικό τομέα!!!! την επόμενη φορά όμως..... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 328109 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 328109 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 328109 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 328109 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 328109

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:Γεια σου ρε Νενακι με τα ωραια σου!!!!!
ολα οκ αλλα αυτο με τη σταση δεν μπορω μαρη ποναω Embarassed

Γι' αυτό μαρή δεν πρόκοψες να κάνεις αγόρι και τίγκαρες στο στριγκάκι .. ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΑΣΤΙΧΟ... Αλλιώς, κάτσε να πλένεις στηθόδεσμους όλη μέρα! Cool Razz Laughing

Αμαννννν! Μόλις θυμήθηκα ότι πρέπει να πάω σουπερ και μανάβη... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 679259 Μαμω το νοικοκυριλίκη μου... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 679259

Έφυγα αγάπες, τα λέμε ξανά το βραδάκι! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 417472 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 35 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
mama katerina έγραψε:Γεια σου ρε Νενακι με τα ωραια σου!!!!!
ολα οκ αλλα αυτο με τη σταση δεν μπορω μαρη ποναω Embarassed

Γι' αυτό μαρή δεν πρόκοψες να κάνεις αγόρι και τίγκαρες στο στριγκάκι .. ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΑΣΤΙΧΟ... Αλλιώς, κάτσε να πλένεις στηθόδεσμους όλη μέρα! Cool Razz Laughing

Αμαννννν! Μόλις θυμήθηκα ότι πρέπει να πάω σουπερ και μανάβη... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Μαμω το νοικοκυριλίκη μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έφυγα αγάπες, τα λέμε ξανά το βραδάκι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχαχχαχαχαχχα εισαι τρελαρΑ!!!!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:
MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να κανω ενα τριτο παιδακι αλλα να μου εγγυηθει καποιος πως θα ναι αγορι! το ξερω γερο να ναι αλλα θα ηθελα και ενα αγορακι!!!!!!!!! ξερει κανεις κανενα κολπο?? χαχα Razz Razz

Κάνεις σεχ, μόνο τις πιο γόνιμες μέρες του κύκλου και μετά αποχή!

Αυτό που λέει η Μαρία...
Και για πιο αναλυτική πληροφόρηση...


ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΑΓΟΡΙ

- Συχνότητα και προγραμματισμός των επαφών!
Ο Shettles αναφέρει πως για ν αυξήσει κανείς τις πιθανότητες για αγόρι, πρέπει να έχει επαφές όχι νωρίτερα από 24 ώρες πριν την ωορρηξία και για 12 ώρες μετά την ωορρηξία.

Επαφή όσο γίνεται πιο κοντά στην ωορρηξία ευνοεί τα ταχύτερα αλλά πιο ασθενικά αρσενικά σπερματοζωάρια τραχηλική βλέννα που υπάρχει κατά την ωορρηξία είναι λιγότερο οξειδωτική και περισσότερη γλιστερή, ώστε να επιτρέπει στα αρσενικά σπερματοζωάρια να φτάσουν ταχύτερα στο ωάριο.


- Σεξουαλική στάση!
Ο Shettles συμβουλεύει πως αν προσπαθεί κανείς για αγόρι, η βαθειά εισχώρηση στον κόλπο, κατά προτίμηση με την στάση στα τέσσερα, θα τοποθετήσει το σπέρμα πιο κοντά στον τράχηλο, δίνοντας την ευκαιρία στα πιο κινητικά αρσενικά σπερματοζωάρια να γονιμοποιήσουν πρώτα το ωάριο.


- Σεξ και οργασμός!
Ο Shettles πιστεύει πως κατά την προσπάθεια σύλληψης αγοριού, βοηθάει ο οργασμός, γιατί οι ουσίες που εκκρίνονται μετά τον οργασμό κάνουν την περιοχή του κόλπου πιο αλκαλική, το οποίο ευνοεί τα αρσενικά σπερματοζωάρια.


Για τον σύντροφο: Να πιει ένα φλιτζάνι καφέ ακριβώς πριν την επαφή, αυτό βοηθάει τα αρσενικά σπερματοζωάρια να είναι ακόμα πιο κινητικά.


Η μέθοδος Shettles όταν εφαρμόζεται σωστά, θεωρείται να έχει ποσοστά επιτυχίας κατά 75%, ενώ κάποιοι άλλοι ερευνητές αναφέρουν και 90%.


α ρε νενα παντα ενημερωμενη τι να πω Respect Respect Respect Respect Respect Respect

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω κοριτσια την τελευταια μερα της ωορηξιας μου επιασα το αντρακι μου....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια έτσι δεν είναι και στην ζωή! Είναι όπως το παραμύθι ο λαγός και η χελώνα! Τρέχουν οι άντρες να φτάσουν πρώτοι για να νιώσουν περήφανοι και ανώτεροι από το ασθενές φύλο, και φτάνουν στο σταυροδρόμι εξαντλημένοι. Αν δεν βρουν ωάριο, πεθαίνουν από την εξάντληση, το μη ασθενές φύλο, χαχα. Παρορμητικοί από τα γενοφάσκια τους και νωρίτερα! Ενώ εμείς, χαλαρές προχωράμε αργά-αργά, φτάνουμε και περιμενουμε το λεωφορείο. Wink

Εκείνη τα ρίχνουν όλα στην τύχη, ενώ εμείς κοιτάμε τις πιθανότητες! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις