Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

26ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 10:11 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας εύχομαι ολόψυχα όλα να περάσουν πολύ πολύ γρήγορα και να βγείτε νικητές απ'αυτην την δοκιμασία.Χίλια περαστικά σας εύχομαι και να προσεύχεσαι κάθε μέρα στον Θεό,να έχεις πίστη και όλα θα πάνε καλά.Εσύ τώρα πρέπει να είσαι η πιο δυνατή,πάρε δύναμη απ'το παιδάκι σας και κάνε κουράγιο να στηρίξεις τον αντρούλη σου.Περαστικά και πάλι.

27ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 10:40 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να βγείτε νικητές από αυτήν την περιπέτεια Smile
Να έχεις δύναμη και να κάνεις θετικές σκέψεις!!

28ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:04 pm

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Περαστικά σας εύχομαι κοπέλα μου.
Να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις!

Οι σκέψεις μας μαζί σας!

29ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:22 pm

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δυστυχως και οι ασχημες στιγμες ειναι μες στη ζωη. πιστευω οτι θα ειναι περαστικες. πρεπει να εισαι δυνατη γιατι σε σενα στηριζονται τωρα δυο ατομα, ο αντρας σου και η κορη σου.
βρες τροπους να ξεσπας χωρις να τους το δειχνεις.κι ενας τροπος ειναι κι εδω που ηδη εγραψες.
θα κανετε το καλυτερο δυνατο ολοι σας συγγενεις και γιατροι και θα δεις οτι καποια μερα θα τα σκεφτεστε σαν μια μακρινη κακια αναμνηση..
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

30ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:23 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μικρούλα μου με θυμάσαι ; η βάνια είμαι ; στεναχωρήθηκα πολύ με τα νέα και επειδή ξέρω ότι είσαι ένα κορίτσι με γερή θέληση και πάντα με αστείτευτη αισιοδοξία μην το βάλεις κάτω . Όταν μέσα σε ένα σπίτι υπάρχει ένα τέτοιο περιστατικό ταράζονται οι ισορροπίες και αυτός που χρειάζεται περισσότερο βοήθεια όσο παράξενο και να φανεί είναι αυτός που είναι δίπλα στον ασθενή . Θέλει λεπτούς χειρισμούς μην νομίζεις ότι είναι εύκολο πράγμα να κάνεις ότι δνε τρέχει τίποτα το έχω ζήσει το έχω βιώσει στο πετσί μου.Θα σου έλεγα να επισκεφτείς έναν ειδικό ψυχολόγο που θα σε βοηθήσει πως να χειριστείς την όλη υπόθεση λογικά και στο άντρα σου θα το προτείνουν μέσα απο το νοσοκομείο.
Όσο αφορά τα νοσοκομεία ο Ευαγγελισμός είναι ένα δημόσιο νοσοκομείο με κορυφαίους γιατρούς και καλό νοσηλευτικό πρπσωπικό αλλά στην νέα πτέρυγα .Πρόσφατα ήταν εκεί ο νονός του γιού μου έκανε μια επέμβαση στον οισοφάγο .Απο την άλλη το Υγεία είναι Υγεία απο τα καλύτερα ιδιωτικά νοσοκομεία νοσηλευτηκε εκεί η ξαδέρφη του άντρα μου έκανε επέμβαση ανευρίσμαστος και ειλικρινά σώθηκε εκ θαυματος και σε ένα γιατρό κορυφή.
Πιστεύω ότι όλα θα περάσουν και θα τα πούμε και απο κοντά κάποια στιγμη
\\

31ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:47 pm

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχομαι ολα να πανε καλα..Να εχεις δυναμη και πιστη. Τις δυσκολιες μας τις στελνει για να μας δοκιμασει..Να φανεις δυνατη εις διπλουν ( και για τον αντρα σου και για το παιδακι σας..

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα.

Περαστικα σας και γρηγορα

32ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 1:32 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μικρουλα μου στεναχωρηθηκα τωρα....
προσπαθησε καλη μου να εισαι δυνατη!!!
καταλαβαινω οτι λυγιζεις,οτι φοβασαι αλλα εχε πιστη κοριτσι μου και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!


σας ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου!!

33ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 2:14 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera! simera aisthanomai kalitera! skeftomoun ta logia sas to vradu kai arxisa na xamogelao! den kserete poso me sugkineite kai ti dinami mou dinete.... sas eyxaristo..tha sas to leo kathe mera!

ΒΑΝΙΑ moy pos na min se thimamai einai dinaton??? Smile se eyxaristo .esu pou me ksereis (kai i mpempoulis) katalavenete pos einai na mou pernoun oli tin trela pou exo mesa mou mesa se ena deyterolepto... pisteyo mesa mou omos oti den mporei na ginei kako.... pisteyo kai thelo na pisteyo oti tha pane ola kala..einai neos..ton agapao einai i zoi mou...i mikri mas ton xreiazetai..i oikogeneia oli ton xreiazetai..o idios xreiazetai ti zoi... mou aresei omos pou ton vlepo na min to vazei kato..akomi kai otan lugizei xamogelaei...

34ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 2:18 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mikroulaxristos έγραψε:kalimera! simera aisthanomai kalitera! skeftomoun ta logia sas to vradu kai arxisa na xamogelao! den kserete poso me sugkineite kai ti dinami mou dinete.... sas eyxaristo..tha sas to leo kathe mera!

ΒΑΝΙΑ moy pos na min se thimamai einai dinaton??? Smile se eyxaristo .esu pou me ksereis (kai i mpempoulis) katalavenete pos einai na mou pernoun oli tin trela pou exo mesa mou mesa se ena deyterolepto... pisteyo mesa mou omos oti den mporei na ginei kako.... pisteyo kai thelo na pisteyo oti tha pane ola kala..einai neos..ton agapao einai i zoi mou...i mikri mas ton xreiazetai..i oikogeneia oli ton xreiazetai..o idios xreiazetai ti zoi... mou aresei omos pou ton vlepo na min to vazei kato..akomi kai otan lugizei xamogelaei...
Sad Sad Sad
Κορίτσι μου θα χρειαστείς πολλή δύναμη!!! Αλλά να δεις που στο τέλος όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι να περάσει γρήγορα αυτός ο... γολγοθάς και να σου μοιάζουν όλα αυτά σαν ένα κακό όνειρο... Εμείς θα είμαστε δίπλα σου για ο,τι χρειαστείς! Δε χρειάζεται να ευχαριστείς γι' αυτό, εξάλλου είμαι βέβαιη ότι το ίδιο θα έκανες κι εσύ αν ήσουν στη θέση μας!

35ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 2:21 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera crazy Razz
an tha to ekanan leei...to exo kanei idi sto parelthon kai makari na min ksanaxreiastei kamia kopela na stenoxorithei... thelei dinami ontos..kamia fora den antexo,alles stigmes eimai kalitera,xamogelao.. to diskolo einai oti kano ton karagkiozi oli mera kai oli nixta gia ton antra mou kai to paidi mou. ayto mporei na me steilei sto treladiko. exei kolisei ena pseytiko xamogelo sto prosopo mou kai poreyomai me ayto. den mporo na kano allios,. prepei ekeinoi na einai kala prota!

36ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 2:37 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mikroulaxristos έγραψε:kalimera crazy Razz
an tha to ekanan leei...to exo kanei idi sto parelthon kai makari na min ksanaxreiastei kamia kopela na stenoxorithei... thelei dinami ontos..kamia fora den antexo,alles stigmes eimai kalitera,xamogelao.. to diskolo einai oti kano ton karagkiozi oli mera kai oli nixta gia ton antra mou kai to paidi mou. ayto mporei na me steilei sto treladiko. exei kolisei ena pseytiko xamogelo sto prosopo mou kai poreyomai me ayto. den mporo na kano allios,. prepei ekeinoi na einai kala prota!
Είναι όντως δύσκολο κούκλα μου! Αλλά τώρα είσαι μανούλα και να ξέρεις ότι δε φαντάζεσαι πόση δύναμη κρύβεις μέσα σου! Είμαι βέβαιη πως θα κάνεις ο,τι χρειαστεί για να είναι καλά η οικογένειά σου, όσο δύσκολο κι αν είναι αυτό! Και άμα χρειαστεί κάπου να ξεσπάς, να βγάλεις τον πόνο από μέσα σου, εμείς είμαστε εδώ γι αυτό! Θα σε στηρίξουμε όσο θέλεις εσύ! Αυτό να έχεις στο μυαλό σου...!
Εύχομαι και πάλι να ξεπεράσετε κάθε δυσκολία το συντομότερο δυνατόν και θα περιμένουμε να μας γράψεις κάποια στιγμή πως όλα είναι καλά πλέον... Smile

37ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 3:35 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον..δεν σε παιρνει να καταρρευσεις.Εισαι μανα και εισαι αυτη που θα δινεις κουραγιο κ ελπιδα και στους 3 σας.
Υπαρχουν ομαδες στηριξης οπου μπορεις να απευθυνθεις? Καντο για σενα,για να μιλας με ομοιοπαθεις και να παιρνεις δυναμη,εχεις δρομο μπροστα σου. Σου ευχομαι να περασουν ολα,να βγειτε δυνατοι απο αυτη την ιστορια και να χαρειτε την ζωη σας.

38ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 3:40 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ..

39ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 5:15 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ,ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΕΣ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ

40ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Παρ Ιουλ 15, 2011 9:54 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia sas eyxaristo gia tis eyxes sas!

litsakos POSO dikio exeis...den me pernei na katareyso!!! molis diavasa ti frasi sou san na ksipnisa....

41ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 16, 2011 12:14 am

pantofla


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με το που διάβασα το θέμα έβαλα τα κλάματα. Θα συμφωνήσω ότι πρέπει να πας΄σ' έναν ψυχολόγο να σε βοηθήσει να το αντιπετωπίσεις. Μη σου βγουν και σ' ένα τίποτα ψυχοσωματικά ιγατί η ψυχολογία έίανι πολύ ύπουλη. Κ έχε στο νου σου ότι έχεις δικαίωμα κ εσύ να ξεσπάσεις. Μην τα κρατάς μέσα σου. Όχι βέβαι μπροστά στον άντρα σου αλλά προσπ'αθησε να τα βγάζεις από μέσα σου. Ενημερώσε μας για το πως παει. ΚΑΙ ΣΊΓΟΥΡΑ ΌΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

42ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 16, 2011 5:02 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ Η ΗΡΕΜΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΝΕΙΑ ΣΟΥ....ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΤΕ.....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

43ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 16, 2011 9:49 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να εισαι δυνατη για τον αντρα σου και το παιδι σου, σε σενα στηριζονται αυτες τις ωρες... Ευχομαι να πανε ολα καλα με τον αντρα σου και του χρονου τετοιο καιρο να καθεστε στο μπαλκονι - αυλη σας και να γελατε με τα κατορθωματα της μικρης σας... Μην το βαζεις κατω... το χαμογελο που εχεις κολλησει μην το ξεκολλησεις... περνει δυναμη απο σενα και θετικη ενεργεια... εχω για σας μια προσευχη και μια αγκαλια...

44ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 16, 2011 12:13 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου απαντήσω. Καθημερινά ακούς να συμβαίνουν διάφορα σε νέους ανθρώπους. Τα λόγια είναι τόσο φτωχά. Το να σου πω να μην στεναχωριέσαι, να μην κλαις το ξέρω ότι είναι αδύνατο. Ίσως όμως σου κάνει και καλό να τα βγάζεις από μέσα σου, γιατί ο άντρας σου σε θέλει δυνατή. Κοίτα το μωράκι σου που τώρα είναι μεσ στις ζουζουνιές και να παίρνετε δύναμη από αυτό. Μακάρι να μην υπήρχαν πουθενά στον κόσμο άρρωστοι όπως λες κι εσύ. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και ο θεός μαζί σας. Αν χρειαστείς οτιδήποτε κι αν μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι μας λες.

45ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 17, 2011 3:26 am

marinadaniel

marinadaniel
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kopela mou kouragio ... na eisai dynati kai ola tha ginoun kala ... thetiki skepsi na exete kai oi dyo sas .

46ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 17, 2011 5:30 am

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κουράγιο κοριτσάρα μου!!!Όλα θα πάνε καλά!!!Πάρε κουράγιο από αυτά τα μικρά ματάκια που σε κοιτάζουν κάθε μέρα με τόση αγάπη και προσπάθησε να είσαι δυνατή και για τους τρεις σας!Και όποτε θέλεις φυσικά να ξεσπάσεις και να μιλήσεις κάπου εδώ θα βρεις πολλές και μεγάλες αγκαλιές!Θα περιμένουμε νεά σου! ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 417472

47ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 17, 2011 5:39 am

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσι μου, σας ευχομαι να ειναι ολα περαστικα!!!! Θα προσεύχομαι για σας!!!! I love you

48ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 17, 2011 5:51 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν υπάρχουν λόγια να σου πω, κουκλίτσα μου... το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι ... τα βάσανά του ο Θεός στους δυνατούς τα δίνει γιατί στους αδυνάτους δεν έχει εμπιστοσύνη...... Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

49ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 17, 2011 5:56 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΟΥΣΙΩΔΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ!!!ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ!!!
ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ!!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΑΣ "ΑΝΤΑΜΕΙΨΕΙ"!!!ΠΙΣΤΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

50ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 2 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Δευ Ιουλ 18, 2011 12:27 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera koritsares,kali evdomada na exoume!
perasame oraio savvatokuriako irthan kai ta aderfia tou antra mou pigame ekso fagame kaname mpanakia, gelasame !!!!
distixos tin kuriaki to apogeyma xtypise i mikri mas... epeze me ena paixnidi kai xtypise to dontaki tis,tis vgike kata ekso,alla eytyxos den ksekolise. pirame amesos ton diko mou odontiatro pou ton exo apo moraki kai ego, kai eytyxos epeidi einai kai xeirourgos iksere ti na kanei. tis to eftiakse alla ponaei ligaki to moraki mou...
eprepe na me deite ekeini tin roa pou xtypise, mou eipan meta ta paidia oti ekana san tayro se yalopoleio.. poia ego! pou imoun teras psixraimias panta. molis eida to oulo tis anoixto kai aima ayto itan.. kai elega apo mesa mou eleos pia ti allo tha mas sumvei.. kati anodino na mas tritosei thelo,mipos kai iremisoume. eytyxos telos kalo ola kala.. o antroulis mou itan polu psixraimos kai tin eixe agkalitsa giati ego eklaiga, iremouse ti mikri iremouse kai emena. i mama mou me koroideye oti ego eimaai pio moro apo tin mikri !!!
apo simera exoume triimeri diaita mono me soupes mexri tin pempti to proi pou tha paei na kanei mia eksetasi sto entero tou. ego tou dino kouragio tou eipa ama thelei na troo kai ego soupitses!!! na fygei kai kana kilo !!!! ti na kanoume,koroideyoyme kai etsi pernaei !!! eytyxos koritsia mou pou exei kai ti douleia tou kai ksexnietai. den thelo na stenoxorietai... eseis eiste kala???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις