Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

101ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 10:43 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ola tha pane kala,tha vgeite nikites apo oloi aythn tin taleporia soy to eyxome apo ta vathh tis kardias mou shderenios,na xeraiste tin mpoumpou sas

102ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 11:26 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λυπαμαι πολυ για τα νεα σας, αλλα ο Χρηστος ειναι νεος και ξερω θα βγει νικητης, να εχεις δυναμη κοριτσακι μου και να προσευχεσαι, ολα θα πανε καλα και ολο αυτο θα ειναι ενα κακο ονειρο. καλη επιτυχια στην εγχειρηση θα σας σκεφτομαστε ολες!

103ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 12:34 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή επιτυχία και εύχομαι να γυρίσετε νικητές,απ'αυτήν την δοκιμασία.

104ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 1:49 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mikroulahristos δεν διαβασα τι εγραψαν οι υπολοιπες θελω μονο να σου πω οτι και εμεις περασαμε μια πολυ δυσκολη κατασταση με τον συζυγο μου 30 χρονων να του βρισκουν καρκινο και να ξεκιναει χημειοθεραπειες οσο εγω ημουν εγκυος στο πρωτο μας παιδι τοτε!!καταλαβαινεις τι περασα,τωρα ειναι πολυ καλυτερα αλλα παντα θα ειμαστε με το αγχος και παντα θα ελεγχεται γιατι αν χειροτερευσει υπαρχει μονο η μεταμοσχευση.Σε καταλαβαινω λοιπον απολυτα τι περνας και τι θα περασεις γολγοθας μεγαλος πρεπει ομως να δεις τα πραγματα αλλιως αλλιως θα τρελαθεις και φυσικα αν χρειαστεις και βοηθεια ειδικου καν'το εγω το εκανα τοτε και με βοηθησε πολυ.Παντως η ψυχολογια ειναι το παν σε αυτες τις περιπτωσεις και θα πρεπει να τον βοηθας ψυχολογικα καθε στιγμη.Θα τον βοηθησει πολυ και ο μικρος σας πιστεψε με,ευχομαι ολα να πανε καλα

105ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 1:56 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και επειδη τωρα διαβασα για την μεταμοσχευση να σου ευχηθω τα καλυτερα,καλη επιτυχια και ολα θα πανε καλα εχετε την μικρουλα σας και αυτο και μονο θα του δωσει απιστευτο κουραγιο και θαρρος μην το βαζεις κατω λεπτο!

106ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 2:07 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματια μου ομορφα ολα θα πανε καλα να το δεις! Το οτι εχεις σπουδαιο γιατρο ειναι το παν στην περιπτωση αυτη... Μην ξεχνας και κατι ακομα ο αντρουλης σου εχει εσενα και την υπεροχη Ελενη σας και αυτο του δινει πολυ δυναμη.. Η αγαπη σας θα τον κανει καλα!! Ειμαστε εδω για σενα!

107ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 2:49 pm

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariposa mou na nai geros o antroulis sou eyxomai, den prokeitai na to ksanapathete ayto to kako,eimai sigouri.. me sigklonise i istoria sas..euxomai na einai geros panta! poso me katalaveneis loipon... ola ta koritsia diladi,alla an to exeis pathei einai asta... panagia mou na min ksanakousoume oti to epathe allos ayto pou pathame.. den thelo na ksanarrostisei kanenas anthropos,..

vivianaki Smile ksero oti i elenitsa mas einai to stirigma mas telika.. apopse pou eixame paei sti vaftisi,tin eixe parei o upnos kai emeis tin koitousame toso uperifana.. kai o xristos mou tin prosexe san to mikro tou diamantaki.. molis tin koitame iremoume..einai san na mas leei oti mas prosexei ekeini pou exei agni psixoula kai oti ola tha pane kala .. to asximo einai oti stin ameriki den tha tin exoume mazi mas.. prospathoume na tin eyxaristithoume tora oso mporoume perisotero..

koritsia den tha stamatiso pote na sas leo eyxaristo..gia tis kouventes sas,..gia tis eyxes sas ..gia to kouragio kai tin parea pou mou kanete..eiste politimes.. telika oi ellinides mamades imaste monadikes etsi?.. Smile

108ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Σαβ Ιουλ 23, 2011 8:50 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΙΚΗΤΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΝΝΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙ?

109ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 24, 2011 1:36 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου σου εύχομαι κι εγώ να πάνε όλα καλά!!! Να γυρίσετε με τεραστια χαμόγελα απο την Αμερική. Σε λίγο καιρό θα μιλάτε απλώς για μία άσχημη περίοδο στη ζωή σας που όμως πέρασε!

110ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Δευ Ιουλ 25, 2011 3:53 am

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mikroulaxristos έγραψε:mariposa mou na nai geros o antroulis sou eyxomai, den prokeitai na to ksanapathete ayto to kako,eimai sigouri.. me sigklonise i istoria sas..euxomai na einai geros panta! poso me katalaveneis loipon... ola ta koritsia diladi,alla an to exeis pathei einai asta... panagia mou na min ksanakousoume oti to epathe allos ayto pou pathame.. den thelo na ksanarrostisei kanenas anthropos,..

vivianaki Smile ksero oti i elenitsa mas einai to stirigma mas telika.. apopse pou eixame paei sti vaftisi,tin eixe parei o upnos kai emeis tin koitousame toso uperifana.. kai o xristos mou tin prosexe san to mikro tou diamantaki.. molis tin koitame iremoume..einai san na mas leei oti mas prosexei ekeini pou exei agni psixoula kai oti ola tha pane kala .. to asximo einai oti stin ameriki den tha tin exoume mazi mas.. prospathoume na tin eyxaristithoume tora oso mporoume perisotero..

koritsia den tha stamatiso pote na sas leo eyxaristo..gia tis kouventes sas,..gia tis eyxes sas ..gia to kouragio kai tin parea pou mou kanete..eiste politimes.. telika oi ellinides mamades imaste monadikes etsi?.. Smile

Οι ελληνιδες μαμαδες ειμαστε μοναδικες εχεις δικιο κουκλα μου!Εμεις σε ευχαριστουμε που το μοιραζεσαι μαζι μας....κ ο,τι χρειαστεις εδω ειμαστε!!

111ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Δευ Ιουλ 25, 2011 9:48 am

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλή μου, τώρα διάβασα το θέμα σου. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να είναι κάτι περαστικό η ταλαιπωρία σας.

112ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Δευ Ιουλ 25, 2011 1:41 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mikroulahristos δυστυχως ολα ειναι μεσα στην ζωη και ολα ειναι τυχερα!σημασια εχει να περνανε και να εχουμε την δυναμη και το κουραγιο να προχωραμε μπροστα και την εχουμε πιστεωε με μας βοηθουν τα ζουουνια μας να σκεπτομαστε θετικα και να περνουμε θαρρος!ευχομαι να σας πανε ολα τελεια και οταν θα περασει αυτη η ταλαιπωρια θα τα βλεπεις ολα αλλιως πιστεψε με!σε φιλω γλυκα!

113ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Δευ Ιουλ 25, 2011 1:45 pm

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου έυχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και ΑΓΥΡΙΣΤΑ !!!!!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά στην Αμερική που θα πάτε!!!!!!!!!!!! Μην το αφήσετε να σας πάρει από κάτω. Και πάλι εύχομαι τα καλύτερα !!!!!!!!!

114ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Δευ Ιουλ 25, 2011 1:53 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕ ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ!!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ!!!!!!ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ΄ ΕΥΧΗΝ.ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΟΥΝ.

115ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 1:05 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera koritsakia mou... distixos den exo kapoio neo akoma, ekane mia eksetasi gonidion pou xreiazotan kai perimenoume apotelesmata! mas eipan mporei kai 2 evdomades ! tous eipame an mporoun grigorotera.. tha doume! makari na tin exoume oso pio sintoma mporoume giati den prepei na pernaei o kairos... o enas polupodas idi exei arxisei kai gyrnaei se kako.. ayta ta nea mou, makari na eixa perisotera.

poso dikio exete se auta pou mou grafete.. na kserate ti kouragio mou dinete.. pragmatika..

116ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 3:35 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariposa έγραψε:mikroulahristos δεν διαβασα τι εγραψαν οι υπολοιπες θελω μονο να σου πω οτι και εμεις περασαμε μια πολυ δυσκολη κατασταση με τον συζυγο μου 30 χρονων να του βρισκουν καρκινο και να ξεκιναει χημειοθεραπειες οσο εγω ημουν εγκυος στο πρωτο μας παιδι τοτε!!καταλαβαινεις τι περασα,τωρα ειναι πολυ καλυτερα αλλα παντα θα ειμαστε με το αγχος και παντα θα ελεγχεται γιατι αν χειροτερευσει υπαρχει μονο η μεταμοσχευση.Σε καταλαβαινω λοιπον απολυτα τι περνας και τι θα περασεις γολγοθας μεγαλος πρεπει ομως να δεις τα πραγματα αλλιως αλλιως θα τρελαθεις και φυσικα αν χρειαστεις και βοηθεια ειδικου καν'το εγω το εκανα τοτε και με βοηθησε πολυ.Παντως η ψυχολογια ειναι το παν σε αυτες τις περιπτωσεις και θα πρεπει να τον βοηθας ψυχολογικα καθε στιγμη.Θα τον βοηθησει πολυ και ο μικρος σας πιστεψε με,ευχομαι ολα να πανε καλα



mikroulaxristos έγραψε:kalimera koritsakia mou... distixos den exo kapoio neo akoma, ekane mia eksetasi gonidion pou xreiazotan kai perimenoume apotelesmata! mas eipan mporei kai 2 evdomades ! tous eipame an mporoun grigorotera.. tha doume! makari na tin exoume oso pio sintoma mporoume giati den prepei na pernaei o kairos... o enas polupodas idi exei arxisei kai gyrnaei se kako.. ayta ta nea mou, makari na eixa perisotera.

poso dikio exete se auta pou mou grafete.. na kserate ti kouragio mou dinete.. pragmatika..

κοριτσια ειστε αξιοθαυμαστες,και οι αντρες σας και εσεις.
mikroulaxristos να τολμησω να πω "μονο θετικες σκεψεις"?ειμαι εξω απ το χορο ,μονο αυτο θα μπορουσα να πω ομως.

117ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 5:12 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκι μου μακάρι να βγουν γρήγορα οι απαντήσεις που περιμένετε και να φύγετε το σηντομότερο για αμερική. Εύχομαι μέσα από την καρδιά να πάνε όλα καλά, να γυρίσετε με χαμόγελο και αισιοδοξία και να χαρείτε το παιδάκι σας.

118ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 9:35 am

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπίζω να πανε όλα καλα!!!!!

119ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 11:27 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου! Αυτό να σκέφτεστε και έτσι θα γίνει! Η καλή ψυχολογία παίζει πολύ σημαντικό ρόλο!! Κάποτε όλα αυτά θα φαντάζουν σαν ένα κακό όνειρο!! Μαζί οι 3 σας αγαπημένοι θα τα νικήσετε όλα!!! Φιλιά πολλά! Θα περιμένουμε νέα σας!! Κάνε τον σταυρό σου και όλα θα φτιάξουν κουκλίτσα...!!!

120ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 11:38 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοροτσι μου γλυκο ευχομαι να σας πανε ολα καλα και να ειναι μαζι σας και η Παναγια εκει που θα πατε να βαλει και το χερι της να βγειτε νικητες απο ολο αυτο που περνατε γιατι το αξιζετε να βγειτε νικητες....
δεν νομιζω πως μπορω να πω πολλα,αλλα να ξερεις πως ολες μας εδω ευχομαστε τα καλυτερα και προσυεχομαστε για σας να το ξεπερασετε και να εχετε πιστη και δυναμη μεσα σας...

ειμαστε ολες κοντα σου,και παρολο που δεν σου απαντω συνεχεια σε σκεφτομαι και ευχομαι να γυρισετε μα νεα ευχαριστα

121ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 11:38 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mikroulaxristos έγραψε:mariposa mou na nai geros o antroulis sou eyxomai, den prokeitai na to ksanapathete ayto to kako,eimai sigouri.. me sigklonise i istoria sas..euxomai na einai geros panta! poso me katalaveneis loipon... ola ta koritsia diladi,alla an to exeis pathei einai asta... panagia mou na min ksanakousoume oti to epathe allos ayto pou pathame.. den thelo na ksanarrostisei kanenas anthropos,..

vivianaki Smile ksero oti i elenitsa mas einai to stirigma mas telika.. apopse pou eixame paei sti vaftisi,tin eixe parei o upnos kai emeis tin koitousame toso uperifana.. kai o xristos mou tin prosexe san to mikro tou diamantaki.. molis tin koitame iremoume..einai san na mas leei oti mas prosexei ekeini pou exei agni psixoula kai oti ola tha pane kala .. to asximo einai oti stin ameriki den tha tin exoume mazi mas.. prospathoume na tin eyxaristithoume tora oso mporoume perisotero..

koritsia den tha stamatiso pote na sas leo eyxaristo..gia tis kouventes sas,..gia tis eyxes sas ..gia to kouragio kai tin parea pou mou kanete..eiste politimes.. telika oi ellinides mamades imaste monadikes etsi?.. Smile
koritsara mou akribws opws ta eipes xreiazete ypomoni k dunami euxaomai na pane ola kala agapi mou k na ginei kala o antroulis sou k na xareite to elenaki sas..polla filia k oti xreiasteis edw tha eimaste,,, ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 215994

122ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 11:41 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να μεινουν στο μυαλο σας σαν μια ασχημη αναμνηση!!!Θα προσευχομαστε ολες για την υγεια του αντρουλη σου, αλλα και για να περνεις δυναμη να τον στηριζεις!!!!

123ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Ιουλ 27, 2011 10:27 pm

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ,ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.ΟΙ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ,ΟΜΩΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕ ΥΠΟΜΟΜΗ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ.ΜΗ ΛΥΓΙΣΕΙΣ.ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ-ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!-ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΔΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΔΕΣΜΟΥΣ!ΣΦΙΞΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! sunny

124ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Κυρ Ιουλ 31, 2011 2:47 pm

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντάντη μου πολύ στενοχωρήθηκα με αυτό που σας συνέβη, ξέρω τον Χρήστο και είμαι σίγουρη ότι θα βγει νικητής από όλο αυτό! Να ξέρεις , στο είπα και θα στο ξαναπώ, ότι χρειαστείς να μη διστάσεις να μου το πεις! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά, και να γυρίσετε με τα καλύτερα νέα!

125ti titlo na valo? den ksero... - Σελίδα 5 Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Τετ Αυγ 03, 2011 5:39 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου γλυκό, μόλις διάβασα την ιστορία σου και πραγματικά δεν έχω λόγια...

Εύχομαι ολόψυχα να σας βοηθήσει ο Θεός να το ξεπεράσετε και όλα αυτά να σας φαίνονται ένα κακό όνειρο που πέρασε.

Μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Περιμένουμε νέα σου, όταν θα θελήσεις να μας πεις!

Κουράγιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις