Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 10]

1ti titlo na valo? den ksero... Empty ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:11 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia... den iksera pragmatika ti titlo0 na valo se ayta pou exo na sa grapso..na fygoun apo mesa mou..isos aytos tha itan enas kalos titlos.. ''na fygoun apo mesa mou..''/
prin kati mines o antras mou arxise na paraponietai oti kourazetai eukola,koimotan POLLES ores kati pou den sinithize na kanei, ton peirazan sti koilia tou polla fagita... epeidi exei istoriko polupodon apo ti mama tou(i opoia apo ayto efyge..), eipame na pame nosokomeio. ekei tou ekanan metaggisi giati o aimatokritis eixe pesei sto 19 !!! 2 mpoukales aima pire.. meta ekane gastroskopisi(gia na doun to stomaxi tou), kolonoskopisi (gia to paxi entero) kai mia eksetasi pou katapineis mia kapoula me mia mikrokamera (gia to lepto entero). apotelesma.. GEMATOS POLUPODES... oi perisoteroi sto lepto entero kai sto stomaxi. kaname viopsies.. apotelesma...epikindinoi oi polupodes sto lepto entero, mallon oikogeni polupodiasi kai isos to syndromo peutz jeghers(mia spania arrostia 1 stous 300.000 anthropous to exei, opou distixos exoume ola ta simptomata...). mas eipan gia 2 giatrous pou einai experts sto lepto entero(sto opoio einai POLU duskolo na epemveis,idiaitera otan einai oi polupodes PANTOU), oi opoioi einai koryfi, skeftite oti pigenoun ameriki na xeiroyrgisoun kai na ksanarthoun. o enas einai ston eyaggelismo o allos sto ygeia. eytyxos logo makroxronias filias tou patera mou me enan xeirourgo ''tis koilias'' pragmatika aderfiko filo, exoume prosvasi kai stous 2 giatrous. pigame idi ston enan... apotelemsa...tha kanei tin pempth mia lepti eksetasi i opoia legetai enteroklisi, kai tha doume gia tis inexeia. mas eipe na exoume upomoni,epimoni, oti exoume golgotha na anevoume... isos xreiastoun farmaka(ximika ktl...), isos egxeirisi eksoteriko,isos kai metamosxeysi..
den ksero ti na kano.. o antras mou einai 28 xronon!!! exoume ena moraki 10 minon... koritsia pao na trelatho..peite mou oti uparxei mia elpida,kati. den ksero ti na kano, ton stirizo kai tha ton stirizo aperiorista. otan tou leo oti tha vgoume nikites to pisteyo.. alla kapoies fores...mialo einai..skepseis asximes..kai tote trelenomai... makari na eimai i teleytaia pou to pernaei ayto. euxomai na adeiasoun ola ta nosokomeia..to ti exo dei tous teleytaious mines den perigrafetai..panagitsa mou na adeiasoun ola na min uparxei arrostos anthropos...
den eimai kala..nomizo kapoia mera tha katareyso..den mporo,apo ti mia ton vlepo etsi eyaloto,apo tin allo vlepo to paidaki mas... signomi an sas kourasa..na miliso kapou ithela..

2ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:15 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukla perastika tha einai olato pistevo kai sto efxomai.mia diskoli stigmi einai alla tha tin kseperasete.min stenaxoriesai na koitate to moraki sas kai na pernete diname gia tin sinexeia to kalitero farmako gia ta pada einai ena xamogelo tou.kali epitixia stin epemvasi.

3ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:19 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάλι δεν ξέρω τι να σου απαντήσω. Τα είπες όλα μόνη σου. Μόνο οτι θα περάσει να σκέφτεσαι, θα αγωνιστείτε και θα περάσει. Το να σε έχει σύμμαχό του στη μάχη που θα δώσει είναι αρκετό για να τον δυναμώσει.
Θα πάνε όλα καλά!!!
Πραγματικά στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου κοπέλα μου!!!

4ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:21 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσι μου γλυκο να εισαι δυνατη! Πρεπει εσυ να στηριξεις και την μικρουλα σας και τον αντρουλη σου! Ακομα και αν ξεσπασεις μην το βαλεις κατω ολα θα πανε καλα! Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω... Θα σε σκεφτομαι!

5ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:23 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχού βρε κορίτσι μου- κάνε κουράγιο- πρεπει να εισαι δυνατη κ θετική για να στηρίξεις τον αγαπημένο σου..
ευχομαι όλα να πάνε καλά
περαστικά σας I love you

6ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:25 am

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ Η ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

7ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:29 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχομαι να σας βοηθησει ο Θεούλης και όλα να πανε καλά...μια δοκιμασια ειναι και αυτο ..θα περασει...
σε τετοιες στιγμες οι ανθρωποι δεν μπορουν να κανουν πολλα...

δεν ξερω αν πιστευεις..αλλά νομίζω οτι θαύματα γίνονται πάντα...
θα προσευχηθουμε για τον αντρα σου και για σενα να εισαι δυνατη..

8ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:57 am

maroulaki13

maroulaki13
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκι μου μα σκέφτεσαι θετικά και θα δείς οτι όλα θα πάνε καλά.Περαστικά εύχομαι και μην στεναχωριέσαι

9ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:08 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακι μου ευχομαι μεσα απο καρδια μου περαστικα και πανε ολα καλα και να το ξεπερασει .ναι θελει πολυ δυναμη. προσπαθησε οσο μπορεις .σε τετοιες περπτωσεις ο θεος δινει δυναμη και ευχομαι να ναι διπλα σας και σας προστατευει .οτι καλυτερο.

10ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:12 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σου εύχομαι ο Θεός να δίνει δύναμη και στους δυο σας για να μην το βάλετε κάτω. Ρωτάς αν υπάρχει ελπίδα... πάντα υπάρχει, είστε νέοι άνθρωποι και θα το παλέψετε. Μακάρι να το καταφέρετε και να είστε ευτυχισμένοι με το παιδάκι σας και γιατί όχι... να κάνετε κι άλλα!!! Καλή δύναμη και θα σας θυμάμαι στις προσευχές μου.

11ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:19 am

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
όλα θα πάνε καλά να είσαι δυνατή κ να κάνεις μόνο θετικες σκέψεις.
περαστικά

12ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:26 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα μα όλα να πάνε καλά και να είναι το τελευταίο κακό που θα περάσεις με την οικογένεια σου.Είναι θετικό που έχετε πρόσβαση στους γιατρούς και έτσι θα ασχοληθούν γρήγορα.Κάνε υπομονή και να προσεύχεσαι κοπέλα μου.Εμείς σε στηρίζουμε όπως μπορούμε.Περαστικά του και υπομονή σε όλους σας.

13ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:46 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσι μου γλυκο ,εχετε μια αστειρευτη πηγη ενεργειας κοντα σας,το μωρο σας! Δωστε πιστη στον εαυτο σας!να πανε ολα κατ ευχην.να ερθουν καλα αποτελεσματα.να πιστευετε να προσευχεστε.οι προσευχες ακουγονται!!αν εισαι αθηνα σε παροτρυνω να πατε στην αγ.ειρηνη χρυσοβαλαντου.στην θαυματουργη.μην ξεχνας η πιστη σωζει και στα ασχημα,και στα πολυ ασχημα αλλα και στα λιγοτερο.!θα βγειτε νικητες!ειστε νεοι και ο αντρας σου εχει τη θεληση.στηριξε τον και δε θα πεσει!ολα θα περασουν ολα.σε φιλω και ειμαι εδω.

14ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 5:58 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsakia mou SAS EYXARISTO !!! pragmatika mesa apo ton psixi mou...eixa ksexasei oti uparxoun toso entharintika logia kai toso glukes eyxes..me oles aytes den mporei para na pame teleia kai na ginei kala..!!! eiste oles uperoxes..pragmatika aisthanomai oti exo kapou na miliso...kai oxi opou kai opou!!! se esas! pou me katalavenete! pou oi perisoteres apo esas eiste kai manoules kai aisthaneste ton fovo mou..kai oses den eiste eiste anthropoi.. sas eyxaristo.. makari na pane ola kala...den thelo na apogoiteyto.. alla ta vradia pos na kleiso mati??? exthes pali orthia imoun..mia sto mpalkoni na kapniso,mia sto mpanio giati distixos emena i stenoxoria me xtupaei sto stomaxi.... ton xaideya pou koimotan,meta pigena sti kounia tis mikris kai tin parakalousa ekeini pou einai athoa na pei mia kali kouventa sto theouli gia ton mpampako tis...

15ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 6:02 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα για τον αντρα σου.να κανεις θετικες σκεψεις και να αφησεις τις ασχημες.να εχεις πιστη στον ΘΕΟ και ολα θα πανε καλα.περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις.

16ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 6:06 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,το πιστευω ακραδαντα,να το ποστεψεις κι εσυ!!!!

17ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 7:41 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα θα πανε καλα!!!!!και ειμαστε εδω ολες για να στηριζουμε η μια την αλλη!!!!

18ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 7:43 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
1000 φορες περαστικα να ειναι μεσα απο την καρδια μου,να κανεις την προσευχη σου και η Παναγια ειμαι σιγουρη οτι θα σε βοηθησει!Ο συζηγος σου ειναι πολυ μικρος και σιγουρσ θα βγει νικητης!

19ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 7:47 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακι μου τι γολγοθα περνατε....δυναμη καλη μου, τιποτε αλλο και στο τελος να δεις οτι θα βγειτε νικητες!!!θα προσευχομαστε ολες για τον αντρουλη σου, αλλα και για σενα, να σου δινει ο Θεος αστειρευτη δυναμη να εισαι βραχος διπλα στον ανθρωπο σου και στο παιδακι σου...

20ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 7:59 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ, ΤΟ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ,ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ( ΑΙΜΑ, ΚΤΛ ) ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ. ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ : TON ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ...

21ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:53 am

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ypomoni kai epimoni! MONO thetiki skepsi kai aisiodoksia Smile
Prospathise an mporeis na min einai to klima sto spiti sas polu varu, na paizetai me tin mikri sas kai genika na gelate i psuxologia paizei polu megalo rolo! An to pistepsete eseis kai panw ap'ola o antras sou oti tha ginei kala tha voithisei o theoulis kai tha ginei!

22ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 10:38 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κούκλα μου να μην σκέφτεσαι απαισιόδοξα,όλα θα πάνε καλά!!απλά είναι μια δοκιμασία που θα περάσει!! περάστικα και αν χρειαστείς κάτι να μας το πεις,είμαι εθελόντρια αιμοδότρια.. να σκέφτεσαι θετικά!! πολλά φιλάκια Very Happy

23ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 12:34 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουράγιο και δύναμη σου εύχομαι κοριτσάκι μου ! Μην σπαταλάς την ενέργειά σου σε αρνητικές σκέψεις! Σφίξε τα δόντια και μην σκέφτεσαι τίποτε άλλο παρά οτι θα τα καταφέρετε!Όλα θα πάνε καλα!

24ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 12:42 pm

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sas eyxaristo...pragmatika mesa apo tin psixi mou...

lilliput na sai kala, an xreiastei tha sou po...se eyxaristo ...

prospatho na min skeftomai arnitika..kati einai kai ayto...alla exo siniditopoiisei oti iremo mono otan kataferno na koimamai,esto kai me xapi. tha ksanasikotho...

25ti titlo na valo? den ksero... Empty Απ: ti titlo na valo? den ksero... Πεμ Ιουλ 14, 2011 12:45 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsaki mou kala ekanes k milises edw perastika na einai k kali dunami makari na sas pane ola kala oti xreiastis edw eimaste emeis?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις