Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 8:19 pm

hookie

hookie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια Καλημέρα!Χειάζομαιτη βοηθειά σας.Σε ενα μηνα περίπου περιμένω τον μπεμπούκο μου και έχω την εξής απορία:Με τι να βγούμε απο το μαιευτήριο?Με πορτ μπεμπέ ή καθισματάκι αυτοκινήτου?Έχω διαβάσει διάφορα και για τα 2 και μπερδεύτηκα.
Απλα να λάβετε υπόψη σας οτι εχουμε περίπου 50΄ δρόμο απο το μαιευτήριο για το σπίτι.
Ευχαριστώ πολύ!!! flower

2Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 8:35 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
hookie έγραψε:Κορίτσια Καλημέρα!Χειάζομαιτη βοηθειά σας.Σε ενα μηνα περίπου περιμένω τον μπεμπούκο μου και έχω την εξής απορία:Με τι να βγούμε απο το μαιευτήριο?Με πορτ μπεμπέ ή καθισματάκι αυτοκινήτου?Έχω διαβάσει διάφορα και για τα 2 και μπερδεύτηκα.
Απλα να λάβετε υπόψη σας οτι εχουμε περίπου 50΄ δρόμο απο το μαιευτήριο για το σπίτι.
Ευχαριστώ πολύ!!! flower
Καλημέρα hookie! Εμείς βγήκαμε με το καρεκλάκι για νεογέννητα που είναι αξεσουάρ του καροτσιού. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και αυτό χρησιμοποιήσαμε και τους πρώτους μήνες. Το πορτ μπεμπέ η αλήθεια είναι ότι δεν το γνωρίζω γιατί δεν είχαμε και δεν ξέρω πως δένεται και πόσο ασφαλές είναι. Το καθισματάκι για νεογέννητα όμως νομίζω ότι είναι καλή και ασφαλής λύση

3Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 8:40 pm

hookie

hookie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η αλήθεια ειναι πως αγοράσαμε το σετ καρότσι-πορτ μπεμπέ-καθισματάκι αυτοκινήτου απο τα οποία το μόνο που δένεται στο αυτοκινητο ειναι το καθισματάκι.Το πορ μπεμπέ θέλει ειδικο κιτ αυτοκινήτου που δεν το είχαμε αγοράσει.Οπότε καλύτερα να ακολουθήσω η συμβουλή σου ε?Είμαστε και μακρυά απο το μαιευτήριο...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

4Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 8:46 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
hookie έγραψε:Η αλήθεια ειναι πως αγοράσαμε το σετ καρότσι-πορτ μπεμπέ-καθισματάκι αυτοκινήτου απο τα οποία το μόνο που δένεται στο αυτοκινητο ειναι το καθισματάκι.Το πορ μπεμπέ θέλει ειδικο κιτ αυτοκινήτου που δεν το είχαμε αγοράσει.Οπότε καλύτερα να ακολουθήσω η συμβουλή σου ε?Είμαστε και μακρυά απο το μαιευτήριο...
Τον θεωρώ ασφαλή τρόπο αφού αυτό το καρεκλάκι είναι ειδικό για μεταφορά στο αυτοκίνητο άρα και για ταξίδια για μωρά 0+ (Όλες οι εταιρίες τέτοια έχουν). Το μωρό δένεται επάνω και εφόσον δεθεί σωστά και το καθισματάκι με τη ζώνη του αυτοκινήτου (ανάποδα στην αρχή) είναι νομίζω ότι καλύτερο μπορείτε να κάνετε.
Επίσης μία πρακτική λύση για να μη χρειαστεί να βάλετε το παιδί στο μπροστινό κάθισμα είναι ο διπλός καθρέφτης για να μπορείτε να βλέπετε το μωρό από το πίσω κάθισμα. http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1040202&itmid=2965288
Δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα και στην αρχή έβαζα το μωρό μπροστά (ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΟΣΑΚΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) αλλά δεν είναι ότι πιο ασφαλές. Τώρα με τον καθρέφτη μπορεί το παιδί να είναι πίσω κι εγώ πιο ήσυχη!

5Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 9:06 pm

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς δεν αγοράσαμε πορτ μπεμπέ, κατευθείαν καθισματάκι αυτοκινήτου.

6Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 10:15 pm

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πρεπει να χρησιμοποιουμε το ειδικο καθισμα αυτοκινητου για τα νεογεννητα απτην πρωτη κιολας ημερα.
ειναι ο πιο ασφαλης τροπος μεταφορας.

http://nov08mommies.forumotion.net

7Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 10:37 pm

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στο εξωτερικό τα μεταφέρουν στο καρεκλάκι αυτοκινήτου,;όπως σου είπε και η Νικολέτα!

Εγώ τον μετέφερα στο πορτ μπεμπε,και καθόμουν στο πίσω κάθισμα για να το κρατάω σταθερό!

Κατόπιν εορτής έμαθα οτι η CHICCO έχει
μια ειδική ζώνη που δένεις το πορτ μπεμπε!

Πάντως για τόσο μεγάλη απόσταση που έχετε να διανύσετε,θα πρότεινα το καρεκλάκι αυτοκινήτου!Μου φαίνεται πιο ασφαλές!

Εξοδος απο μαιευτηριο... 834918

8Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 10:39 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε αυτο το θεμα ειμαι καθετη:καθισμα αυτοκινητου,προεχει η ασφαλεια του μωρου!

9Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Πεμ Ιουν 10, 2010 11:11 pm

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εννοείται κάθισμα αυτοκινήτου!!!
Οτιδήποτε άλλο δεν είναι ασφαλές!

10Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 12:22 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς στην κόρη μου λόγω άγνοιας ενώ είχαμε αγοράσει καρεκλάκι αυτοκινήτου μας δάνεισαν ένα πορτ μπεμπε και καθόταν η μητέρα μου στο πίσω κάθισμα και το κρατούσε σταθερό (και εμείς μένουμε περίπου 40 - 45 λεπτά από το μαιευτήριο. Τώρα όμως στο δεύτερο σίγουρα θα χρησιμοποιήσω το καρεκλάκι αυτοκινήτου. Είναι πιο ασφαλές.....

11Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 12:26 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
protoula έγραψε:πρεπει να χρησιμοποιουμε το ειδικο καθισμα αυτοκινητου για τα νεογεννητα απτην πρωτη κιολας ημερα.
ειναι ο πιο ασφαλης τροπος μεταφορας.

συμφωνω!ειτε ειστε 50 λεπτα ειτε 10 δεν εχει καμια σημασια!η ασφαλεια του παιδιου προεχει.

12Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 12:38 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k meis sto kathisma autokinitou pou einai 0+ ton balame i apostasi pou dianusame itan 45-50lepta peripou!

13Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 1:15 am

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εννοειται με καθισματακι αυτοκινητου!
να σου πω και το αλλο ...περα απο την ασφαλεια του μωρου που ειναι καιτο πιο σημαντικο...υπαρχει νομος που προβλεπει τοβρεφος να ειναι σε καθισματακι ειδικο...σε αντθετη περιπτωση και εφοσον γινει ελεγχος..το προστιμο ειναι τσουχτερο..και τελευταια τα γουρουνακια κανουν τρελουσ ελεγχους!!
με το καλο το μωρακι σου!

14Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 1:24 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και να σημειώσω ότι όταν κάποιος κάθεται πίσω για να κρατάει το πορτ μπεμπέ ΔΕΝ σημαίνει ότι το παιδί είναι ασφαλές. Σε περίπτωση (Θεός φυλάξοι) ατυχήματος όχι το πορτ μπεμπέ δε θα μπορέσει να κρατήσει αλλά ούτε τον ίδιο του τον εαυτό. Για αυτό ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ!

15Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 1:45 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καρεκλακι αυτοκινητου!!!!

16Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 2:16 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω με καρεκλακι αυτοκινητου την εβγαλα απο το μαιευτηριο αλλα δωρον αδωρο, ενω ηταν pegperego απο νεογεννητα η μικρη ηταν 2900 και δεν μπορουσα να την δεσω, μου ειπαν εκει δεν γινεται να το δεσεις ειναι επικυνδινο ασε που εγω προσπαθησα και δεν γινοταν ηταν πολυ μακρια τα ζαωνακια και θα πνιγοταν οποε την κραταγα με τα χερια μου,

17Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 2:43 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια σημερα μολις μου ειπε ο γιατρος πως το νεογεννητο δεν κανει να μπει στο καρεκλακι αυτοκινητου γιατι και με 30 χλμ να φρεναρει κινδυνευει ο αυχενας του. μεταφορες για την ωρα μονο με το πορτ μπεμπε!!!

18Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 6:21 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:κοριτσια σημερα μολις μου ειπε ο γιατρος πως το νεογεννητο δεν κανει να μπει στο καρεκλακι αυτοκινητου γιατι και με 30 χλμ να φρεναρει κινδυνευει ο αυχενας του. μεταφορες για την ωρα μονο με το πορτ μπεμπε!!!

αν δεν εχει ηδη το καθισματακι ειδικο μαξιλαρι,προμηθευεσε ενα απο οποιδηποτε καταστημα βρεφικων ειδων και το βαζεις.ουτε μας ειχε -κ το πληρωσαμε οι ασχετοι 200 ευρω,ηταν το 1ο παιδι και ειμασταν ασχετοι- και πηραμε ενα απο το jumbo.
σαν αυτο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

19Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 6:44 am

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο πρωτο τοσα ξεραμε τοσα καναμε και τον εφερα σπιτι με καλαθουνα... Embarassed
Στο δευτερο αγορασαμε το PrimoViaggio της Pegperego http://www.amazon.com/Primo-Viaggio-Infant-Base-2d-Black/dp/B00007LP11(σαν αυτο περιπου)και τον εφερα σπιτι,ακολουθησε ο επομενος και απο μερα σε μερα και ο τεταρτος της παρεας

Κι εγω 50 χλμ απο το σπιτι μου ειμαι

20Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 8:28 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:κοριτσια σημερα μολις μου ειπε ο γιατρος πως το νεογεννητο δεν κανει να μπει στο καρεκλακι αυτοκινητου γιατι και με 30 χλμ να φρεναρει κινδυνευει ο αυχενας του. μεταφορες για την ωρα μονο με το πορτ μπεμπε!!!
Για τα νεογέννητα το καθισματάκι πρέπει απαραίτητα να είναι ανάποδα ώστε σε περίπτωση φρεναρίσματος να κρατήσει την πλάτη και το κεφάλι του μωρού. Μετά από μία ηλικία επιτρέπεται να ''κοιτάει'' μπροστά!

21Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 8:50 am

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καρεκλακι αυτοκινητου!!!

θα το βαλεις στην πιο ξαπλωτη θεση, θα το δεσετε καλα στο αμαξι, θαπατε σιγα σιγα.. αυτο το μαξιλαρακι δε χρειαζεται για τοσο μικρα μωρακια παντως...

22Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 8:54 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σε τί ηλικία βάλατε τα μωρά σας σε κάθισμα αυτοκινήτου;Η δική μου είναι 3,5 μηνών και το φοβάμαι ακόμα...Πήραμε ένα της CHICCO που είναι 0+,αλλά μου φαίνεται ότι κωλοκάθεται το μωρό,και δεν κάνει ακόμα.Είναι σχεδόν πλήρως καθιστό.

23Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 8:57 am

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξαπλωνει το καθισματακι??? εμεις εχουμε ενα τις μπριταξ, ξαπλωνε και ειχε και κατι σαν μαξιλαρακι για να ειναι σχεδον ξαπλωτο το μωρο.. δεν ξερω για τα κικο να σου πω, παντως εμεις στο καθισματακι αυτο τον βαζαμε οποτε βγαιναμε, σχεδον απο 25 ημερων

24Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 10:21 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω αμεσως τον εβαλα στο καθισματακι τον εβαλα αν και η αληθεια ειναι οτι ηταν πολυ μικρουλης και φοβομουν!! Εχουμε παρει ενα maclaren και η αληθεια ειναι οτι βγηκε πολυ καλο εχει και μαξιλαράκι και το μωρο παρα τους φοβους κάθετε πολυ ανετα και ειναι ασφαλες! Razz

25Εξοδος απο μαιευτηριο... Empty Απ: Εξοδος απο μαιευτηριο... Παρ Ιουν 11, 2010 11:09 am

Όλγα

Όλγα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμείς τη μικρή τη βάλαμε κατευθείαν στο κάθισμα του αυτοκινήτου. Έχω ένα Maxi Cosi που είτε το βάζεις σε σχετικά όρθια θέση, ή το γέρνεις προς τα πίσω και το μωρό είναι ξαπλωμένο. Εμένα βολικο μου φαίνεται αλλά η μικρή το σιχαίνεται .... Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις