Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 15]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εδω ερωτω/διερωτάμαι: Εισαι η Jennifer Aniston, οκ, ωραια γκομενα αλλα οχι και Η θεα. Είσαι παντρεμενη με τον Brad Pitt, δεν πολυκαταλαβαινεις τι ακριβως σου βρηκε, αλλα τελος πάντων, μετα απο την ξεπλυμενη ολες ωραιες θα του φαινοντουσαν ειναι η αληθεια... Αφηνεις τον αντρα σου να κανει ταινια με την Angelina και μαλιστα με τέτοιου ειδους ερωτικές σκηνές??? Shocked Shocked Shocked

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Κι εδω ερωτω/διερωτάμαι: Εισαι η Jennifer Aniston, οκ, ωραια γκομενα αλλα οχι και Η θεα. Είσαι παντρεμενη με τον Brad Pitt, δεν πολυκαταλαβαινεις τι ακριβως σου βρηκε, αλλα τελος πάντων, μετα απο την ξεπλυμενη ολες ωραιες θα του φαινοντουσαν ειναι η αληθεια... Αφηνεις τον αντρα σου να κανει ταινια με την Angelina και μαλιστα με τέτοιου ειδους ερωτικές σκηνές??? Shocked Shocked Shocked

ναι βρε παιδι...τέτοια αυτοπεποίθηση η Τζένη...σου λεει για να με θελει ο μπραντ ειμαι θεά και βάλε...τον εχασε ομως και ας πρόσεχε.
παντως ξελασπωσε ο κολασμένος με την Ατζελίνα...

την άλλη που την πας την ποντίκω που είχε πρώτη...τη Juliet Lewis...
τον θυμάσαι στο 'Θελμα κ Λουίζ'? ηταν η εποχη της Levi's διαφήμισης...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα είναι τωρα αυτή φτιαγμένη για Μπραντ-προδιαγραφές?????

Goofy-mom

Goofy-mom
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ κορίτσια δεν θα αρχίσω να λέω ταινίες, γιατί είναι τόσες πολλές που δεν θα φτάσει το ποστ, αλλά θα σας αναφέρω ηθοποιούς που με τις ταινίες που έχουν παίξει δεν με έχουν απογοητεύσει ποτέ!!!

Νο1. Ο ταλαντούχος, γοητευτικότατος, υπεροχότατος,ο άντρας που θα εγκατέλειπα τον άντρα μου για να ζήσω μαζί του....ο Τζώννυ Ντεπ!!!!
Από που να αρχίσεις και που να τελειώσεις....Arizona dream, Ψαλιδοχέρης, Μπενι και Τζουν, Chocolat, πειρατές, Η Αλίκη....κλπ κλπ κλπ!!! Σε όλες καταπληκτικός....και φυσικά να μην ξεχάσουμε το 21 Jumb street Αγαπημένη σειρά όλων που γυριζόταν και στην πόλη μου , αλλά τότε ήμουν πολύ μικρή για να το γνωρίζω, kai + όλων αυτών τον Μάρτιο του 2012 βγαίνει και η ταινία 21 Jumb street που θα είναι και R rated και θα κάνει και guest ο γλυκός μου!!!


Νο2. Jean Reno!!!!
Απλά υπέροχος......και ήμουν 11 χρονών όταν είδα το Leon, the professional, και από τότε έφαγα κόλλημα μαζί του και παρακολουθώ όλες σχεδόν τις ταινίες του!!!!

Νο3. Daniel Day Lewis!!!!!!!! Πολλά θαυμαστικά γιατί πραγματικά όσες ταινίες έχει κάνει....και δυστυχώς για εμένα είναι λίγες, είναι εξαιρετικές!!!!!! Όσες δεν έχετε δει το My left foot επιβάλλεται να το δείτε.....πολύ κλάμα!!!!!

Νο4. Tom Hanks!!!!!!
Λατρεία και αδυναμία!!!! Φιλαδέλφια....Φορεστ γκαμπ......Sleepless in Seattle.....Ναυαγος....ποια να διαλέξεις....δεν γίνεται!!!!!

Νο5. Heath Ledger!!!!!
Ταλεντάρα που μας άφησε νωρίς!!! Ξεχωρίζω την ερμηνία στον Μπάτμαν, γιατί απλά ξεπέρασε τον Νίκολσον κατά έτη φωτός!!!! Εξαιρετικός Τζόκερ!!!!

Τελευταία μου αδυναμία στο σινεμά έχει γίνει ο Ρομπερτ Νταουνι τζουνιορ.....Iron Man και ξερό ψωμί!!!!

Έχω κι άλλα να πω περί σινεμά....αλλά προς το παρόν πάω να ταίσω την κοράκλα μου!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
τα ειχε ο Μπραντ με τουτο?????
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100
εχασα πασα ιδεα...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα Goofy mom πραγματικα απορω με τον εαυτο μου -πως ξεχασα τον Johny!!
τον λατρευω! ειναι φοβερος σε όλα του.
και μαρεσουν οι επιλογες του στο σινεμα- ακομη κ στους πειρατες που θα ελεγε κανεις οτι ειναι ότι πιο εμπορικο κυκλοφορησε- δεν παλευεται ο ανθρωπος.

ααα και οι ταινιες του Tim Burton μαρεσουν τρελά.

οπως μαρεσουν κ οι ηθοποιοι που ανέφερες! Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εδω, κι εδω αρεσει ο Τζονι Ντεπ, εννοειται!!!! Απο την ομαδα δρασης 21, τοτε παλια, και τον Ψαλιδοχερη, μεχρι την 9η πύλη και τους Πειρατες, ο τυπος δεν παιζεται! Και το οτι μπορει να παιξει τοσους πολλους διαφορετικους χαρακτηρες δειχνει και το ποσο ευελικτος ειναι σαν ηθοποιος. Και ο Ντε Νιρο μου αρεσει πολύ, αλλα οι ρολοι του ειναι πανω κατω ιδιοι ρε παιδακι μου, ή μαφιοζος θα ειναι, ή αστυνομικος ή κατι τετοιο..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε κάθε ποστ ανακαλύπτω ότι πάντα ξεχνάμε κάποιους και κάποιες ταινίες...
Τι να πω άλλο τα λέτε όλα εσείς.
Όσο για την Juliett Lewis εγώ την πάω πολύ... πουλάει τρέλα και μ' αρέσει. Φαίνεται πιο δυναμικός χαρακτήρας από τον Μπραντ γι' αυτό μάλλον δεν ταίριαξαν εξαρχής. Όχι ότι η Αντζελίνα δεν είναι δυναμική... φαίνεται να τον έχει του χεριού της... ή των χειλιών της. Wink

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Σε κάθε ποστ ανακαλύπτω ότι πάντα ξεχνάμε κάποιους και κάποιες ταινίες...
Τι να πω άλλο τα λέτε όλα εσείς.
Όσο για την Juliet Lewis εγώ την πάω πολύ... πουλάει τρέλα και μ' αρέσει. Φαίνεται πιο δυναμικός χαρακτήρας από τον Μπραντ γι' αυτό μάλλον δεν ταίριαξαν εξαρχής. Όχι ότι η Αντζελίνα δεν είναι δυναμική... φαίνεται να τον έχει του χεριού της... ή των χειλιών της. Wink

χαχα λες ε?

και εμενα μαρεσει η Juliet Lewis σαν ηθοποιος-

παντως θα θυμηθούμε πολλές ταινιες οπως το παμε- ειμαι σιγουρη! Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Σε κάθε ποστ ανακαλύπτω ότι πάντα ξεχνάμε κάποιους και κάποιες ταινίες...
Τι να πω άλλο τα λέτε όλα εσείς.
Όσο για την Juliett Lewis εγώ την πάω πολύ... πουλάει τρέλα και μ' αρέσει. Φαίνεται πιο δυναμικός χαρακτήρας από τον Μπραντ γι' αυτό μάλλον δεν ταίριαξαν εξαρχής. Όχι ότι η Αντζελίνα δεν είναι δυναμική... φαίνεται να τον έχει του χεριού της... ή των χειλιών της. Wink
Τη θυμαμαι στο Cape Fear που ηταν κοριτσάκι ακόμα, και στο 4ο πάτωμα, οκ, ειναι ωραια ηθοποιός, αλλα ποτέ δεν θα σκεφτόμουν οτι θα ταιριαζαν με τον Μπραντ Πιτ.
Και ενω δεν ειναι και κανενα μοντελο, η φωτο της κουκιδας δε της χαριζει και ιδιαιτερα..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτηδες διαλεξα την χειρότερη φωτο για να τονισω λιγο την ασχήμια της!χαχαχα

ναι μωρε γλυκούλα ειναι..

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραίος ηθοποιός είναι και ο Denzel Washington.Deja Vu,Man on Fire με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...Έπαιξε και στο Iam Sam, τι δάκρυ Θεέ μου...
Το El Greco με τον αγαπητό Θοδωρή Ζουμpουλίδη ή αλλίως Theo Alexander (True Blood).Ο έρωτας Jason Statham με το Transporter 1,2,3....O Nicolas Caige...
Τα Στίγματα τα θυμάστε?
Το Rose Red του Stephen King, το Πράσινο Μίλι
Babylon A.D με τον Vin Diesel

Σχεδόν όλοι όσοι είπατε μου αρέσουν κι εμένα...Όντως με κάθε ποστ σας θυμάμαι κι εγώ όλο και κάτι...

Α, το 21 Jump Street το λάτρευα και δεν ήξερα ότι θα βγει και σε ταινία άρα ευχαριστώ!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Ωραίος ηθοποιός είναι και ο Denzel Washington.Deja Vu,Man on Fire με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...Έπαιξε και στο Iam Sam, τι δάκρυ Θεέ μου...
Το El Greco με τον αγαπητό Θοδωρή Ζουμpουλίδη ή αλλίως Theo Alexander (True Blood).Ο έρωτας Jason Statham με το Transporter 1,2,3....O Nicolas Caige...
Τα Στίγματα τα θυμάστε?
Το Rose Red του Stephen King, το Πράσινο Μίλι
Babylon A.D με τον Vin Diesel

Σχεδόν όλοι όσοι είπατε μου αρέσουν κι εμένα...Όντως με κάθε ποστ σας θυμάμαι κι εγώ όλο και κάτι...

Α, το 21 Jump Street το λάτρευα και δεν ήξερα ότι θα βγει και σε ταινία άρα ευχαριστώ!!!

Πωωω, το I am Sam το λατρεψα, παρόλο που έκλαιγα σχεδον απο την αρχη μεχρι το τελος. Και ο Sean Penn ειναι ωραιος ηθοποιός, στο Mystic river ηταν φοβερός, όπως και όλη η τριάδα (μαζι με Tim Robbins & Kevin Bacon)..

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
didumomama έγραψε:Ωραίος ηθοποιός είναι και ο Denzel Washington.Deja Vu,Man on Fire με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...Έπαιξε και στο Iam Sam, τι δάκρυ Θεέ μου...
Το El Greco με τον αγαπητό Θοδωρή Ζουμpουλίδη ή αλλίως Theo Alexander (True Blood).Ο έρωτας Jason Statham με το Transporter 1,2,3....O Nicolas Caige...
Τα Στίγματα τα θυμάστε?
Το Rose Red του Stephen King, το Πράσινο Μίλι
Babylon A.D με τον Vin Diesel

Σχεδόν όλοι όσοι είπατε μου αρέσουν κι εμένα...Όντως με κάθε ποστ σας θυμάμαι κι εγώ όλο και κάτι...

Α, το 21 Jump Street το λάτρευα και δεν ήξερα ότι θα βγει και σε ταινία άρα ευχαριστώ!!!

Πωωω, το I am Sam το λατρεψα, παρόλο που έκλαιγα σχεδον απο την αρχη μεχρι το τελος. Και ο Sean Penn ειναι ωραιος ηθοποιός, στο Mystic river ηταν φοβερός, όπως και όλη η τριάδα (μαζι με Tim Robbins & Kevin Bacon)..

To Mystic River τι στόρι έχει?

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:.....με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...



τοσο ταλαντούχο παιδι δεν εχω ξαναδει...
ειχα αγριευτει την 1η φορα που το ειδα σε ταινια το πιτσιρικι...
μη σου πω οτι ηλπιζα να μεινει για παντα παιδι κ να παιζει παιδικους ρολους!

θυμηθηκα το 'SAW' το πρωτο ομως γιατι μετα ξεφυγε τελειως το θεμα.
απο τα πιο εξυπνα θριλερ που εχω δει.
τα υπολοιπα που βγηκαν δεν καταφερα να τα δω.

κοιταζα τον τοιχο αντι για την τβ και τελικα το παρατουσα.ποση ωρα να κοιταει κανεις εναν ασπρο τοίχο... Shocked

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Και ο Sean Penn ειναι ωραιος ηθοποιός, .

τον αγαπώ αυτον τον ασχημάντρα.... I love you I love you

οντως πολυ ωραια ταινια το mystic river

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:
Nena έγραψε:
didumomama έγραψε:Ωραίος ηθοποιός είναι και ο Denzel Washington.Deja Vu,Man on Fire με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...Έπαιξε και στο Iam Sam, τι δάκρυ Θεέ μου...
Το El Greco με τον αγαπητό Θοδωρή Ζουμpουλίδη ή αλλίως Theo Alexander (True Blood).Ο έρωτας Jason Statham με το Transporter 1,2,3....O Nicolas Caige...
Τα Στίγματα τα θυμάστε?
Το Rose Red του Stephen King, το Πράσινο Μίλι
Babylon A.D με τον Vin Diesel

Σχεδόν όλοι όσοι είπατε μου αρέσουν κι εμένα...Όντως με κάθε ποστ σας θυμάμαι κι εγώ όλο και κάτι...

Α, το 21 Jump Street το λάτρευα και δεν ήξερα ότι θα βγει και σε ταινία άρα ευχαριστώ!!!

Πωωω, το I am Sam το λατρεψα, παρόλο που έκλαιγα σχεδον απο την αρχη μεχρι το τελος. Και ο Sean Penn ειναι ωραιος ηθοποιός, στο Mystic river ηταν φοβερός, όπως και όλη η τριάδα (μαζι με Tim Robbins & Kevin Bacon)..

To Mystic River τι στόρι έχει?

εβαλε ο clint Eastwood το χερακι του βεβαια!

http://www.cinemanews.gr/v5/movies.php?n=1649

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:
didumomama έγραψε:.....με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...



τοσο ταλαντούχο παιδι δεν εχω ξαναδει...
ειχα αγριευτει την 1η φορα που το ειδα σε ταινια το πιτσιρικι...
μη σου πω οτι ηλπιζα να μεινει για παντα παιδι κ να παιζει παιδικους ρολους!

θυμηθηκα το 'SAW' το πρωτο ομως γιατι μετα ξεφυγε τελειως το θεμα.
απο τα πιο εξυπνα θριλερ που εχω δει.
τα υπολοιπα που βγηκαν δεν καταφερα να τα δω.

κοιταζα τον τοιχο αντι για την τβ και τελικα το παρατουσα.ποση ωρα να κοιταει κανεις εναν ασπρο τοίχο... Shocked

Και τώρα που μεγάλωσε λίγο παραπάνω μου αρέσει..Έχει πολύ μέλλον αυτό το παιδί...

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:
didumomama έγραψε:
Nena έγραψε:
didumomama έγραψε:Ωραίος ηθοποιός είναι και ο Denzel Washington.Deja Vu,Man on Fire με την ταλεντάρα Dakota Fanning..Tην λατρεύω τη μικρή...Έπαιξε και στο Iam Sam, τι δάκρυ Θεέ μου...
Το El Greco με τον αγαπητό Θοδωρή Ζουμpουλίδη ή αλλίως Theo Alexander (True Blood).Ο έρωτας Jason Statham με το Transporter 1,2,3....O Nicolas Caige...
Τα Στίγματα τα θυμάστε?
Το Rose Red του Stephen King, το Πράσινο Μίλι
Babylon A.D με τον Vin Diesel

Σχεδόν όλοι όσοι είπατε μου αρέσουν κι εμένα...Όντως με κάθε ποστ σας θυμάμαι κι εγώ όλο και κάτι...

Α, το 21 Jump Street το λάτρευα και δεν ήξερα ότι θα βγει και σε ταινία άρα ευχαριστώ!!!

Πωωω, το I am Sam το λατρεψα, παρόλο που έκλαιγα σχεδον απο την αρχη μεχρι το τελος. Και ο Sean Penn ειναι ωραιος ηθοποιός, στο Mystic river ηταν φοβερός, όπως και όλη η τριάδα (μαζι με Tim Robbins & Kevin Bacon)..

To Mystic River τι στόρι έχει?

εβαλε ο clint Eastwood το χερακι του βεβαια!

http://www.cinemanews.gr/v5/movies.php?n=1649

Ευχαριστώ!!!!Μάλλον πως θα το κατεβάσω να το δω απόψε...Παίζουν καλοί ηθοποιοί και μου αρέσει και το στόρι...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ ωραια ταινια, δεν την ειδα οταν βγηκε και για καποιο λογο εχω το βιβλίο, αλλα δεν θυμαμαι να το αγορασα.. Embarassed Embarassed Νομιζω οτι ειναι πολύ καλή μεταφορα.

Εδω και καιρο προσπαθω να βρω το Citizen Kane, για την οποια ταινια εχω ακουσει οτι ειναι η καλυτερη όλων των εποχων. Και δεν την εχω δει!!!!!!!!!!! ντροπή!!! Razz Razz Την εχει δει καμια σας??? Εντυπώσεις??

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:Κι εδω ερωτω/διερωτάμαι: Εισαι η Jennifer Aniston, οκ, ωραια γκομενα αλλα οχι και Η θεα. Είσαι παντρεμενη με τον Brad Pitt, δεν πολυκαταλαβαινεις τι ακριβως σου βρηκε, αλλα τελος πάντων, μετα απο την ξεπλυμενη ολες ωραιες θα του φαινοντουσαν ειναι η αληθεια... Αφηνεις τον αντρα σου να κανει ταινια με την Angelina και μαλιστα με τέτοιου ειδους ερωτικές σκηνές??? Shocked Shocked Shocked
και ποιος τη ρώτησε????χεχε!! ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 654316 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 654316 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 654316

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!η πιο αθλια ταινια που εχω δει ever ειναι το spider με πρωταγωνιστη αυτον που επαιζε στον αγγλο ασθενη!ΧΑΛΙΑ!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ξέχασα να αναφέρω ότι όταν στην τηλεόραση παίζει ταινία με αυτόν.... τον jason statham....


είμαι κάπως έτσι...

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100






koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενα ουτε εγω την εχω δει - 'Πολίτης Κέιν'.
Shocked

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:αχ ξέχασα να αναφέρω ότι όταν στην τηλεόραση παίζει ταινία με αυτόν.... τον jason statham....


είμαι κάπως έτσι...

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 6 606100








που????????? ΣΤΑΡ?

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ δε ξέρω , δεν έχω τηλεόραση μαζί μου τώρα... αλλά κοιμήθηκα πριν και είδα στον ύπνο μου ότι τον είχα γκόμενο και σας τον έφερα στη συνάντηση... κουλό?! μια ζωή τέτοια όνειρα βλέπω... drunken

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις