Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 13]

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alepouditsa έγραψε:MPORIS SE PARAKALW AN THES NA MOU STILIS TO SAIT KANONIKA NA DWKAI TI ALLO PRAGMATA EXEI MIPWS PARAGEILW ?


καλημερα μπορεις να δεις κ εδω obydeals.gr επισης συνεργαζεται με αμαζου ειναι στα ελληνικα(με βοηθησε πολυ γιατι εχω χρονια να μιλησω αγγλικα) κ αφου τελειωσεις με τις αγορες σου σε παει στο αγγλικο οπου υπαρχει βημα βημα η διαδικασια πληρωμης πρεπει να κανεις αγορα 25 λιρες περιπου 30€ κ ειναι δωρεαν μεταφορικα..εχει πολλα πραγματα για μωρο,για σπιτι...!!!αν χρειαζεσαι κατι αλλο μου λες!! site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 12 531909

gogo ali

gogo ali
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε κοριτσια βοηθηστε με λιγο.
παω να κανω μια παραγγελια απο amazon (πανες και μωρομαντηλα) κι ενω η αξια τους ειναι 26,32£, στο συνολο μου βγαζει 29,96£ - και δεν ειναι τα μεταφορικα. Τι μπορει να ειναι? φ.π.α ισως?
μη με παρεξηγειτε -
ολιγον ξανθια ειμαι site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 12 328109

alepouditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
h times pou einai anagrafomenes einai ektos f.p.a tha prosthesis enooite kai auto sto sunolo.kai an dextoun thn paraggeleia sou enimerwse mas se parakalw giati emena den thn dextikan prin kana mina eixan kani mplok gia ellada kane kai pes mou na kanoume kai meis

gogo ali

gogo ali
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ok ευχαριστω
θα σας πω

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alepouditsa έγραψε:h times pou einai anagrafomenes einai ektos f.p.a tha prosthesis enooite kai auto sto sunolo.kai an dextoun thn paraggeleia sou enimerwse mas se parakalw giati emena den thn dextikan prin kana mina eixan kani mplok gia ellada kane kai pes mou na kanoume kai meis


τωρα δοκιμασα απο εδω obydeals.gr ειναι στα ελληνικα η σελιδα αλλα παραγγελνεις στο αμαζου κ ολοκληρωνει την παραγγελεια..αν θελετε ριξτε μια ματια..

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gogo ali έγραψε:ok ευχαριστω
θα σας πω



τωρα δοκιμασα απο εδω obydeals.gr ειναι στα ελληνικα η σελιδα αλλα παραγγελνεις στο αμαζου κ ολοκληρωνει την παραγγελεια..αν θελετε ριξτε μια ματια..

gogo ali

gogo ali
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το εψαξα κι αυτο αλλα μου βγαζει error, μαλλον δε δουλευει σωστα

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gogo ali έγραψε:το εψαξα κι αυτο αλλα μου βγαζει error, μαλλον δε δουλευει σωστα


emena proxvrise oli tin diadikasia kanonika....den kserw.... kali ypomoni!!!!!!!!!!!

gogo ali

gogo ali
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχει καλες τιμες παντως, κριμα

Μιχαέλα Παπ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
chrissaxak έγραψε:Πάνες παίρνω του Lidl και είμαι υπερ-ευχαριστημένη. Ούτε ερεθισμούς, ούτε μυρωδιές, ούτε διαρροές.
Όσο για τα γάλατα, εγώ είχα παραγγείλει από Ολλανδία (από online φαρμακείο) το Almiron 1 (μέχρι 6 μηνών), το οποίο εδώ έχει 27€ κ εγώ το πήρα 13,5€ μαζί με τα μεταφορικά. Πήρα 10 κουτιά, γιατί το ανακάλυψα σχετικά αργά αλλά 10 εβδομάδες, δλδ σχεδόν 3 μήνες, τους βγάλαμε.
Επίσης, σκεφτείτε πως το Almiron συγκεκριμένα είναι ούτως ή άλλως ολλανδικό γάλα, οπότε ήμουν κ απολύτως σίγουρη ότι πήρα κάτι καλό. Κ φυσικά απόλυτος κριτής ήταν το ζουζούνι μου που το ήπιε κανονικά χωρίς να αισθανθεί κάποια διαφορά στη γεύση.
Μετά που αλλάξαμε κ γάλα δεν ξαναπήρα από έξω γιατί συμφέρει μόνο όταν παίρνεις ποσότητες, ενώ εμείς ήμασταν σε φάση δοκιμής του καινούριου γάλακτος. Τώρα πίνουμε Noulac οπότε δεν έχει νόημα να το φέρω από έξω.
apo poio online farmakeio ta agorazeis ta galata?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:
gogo ali έγραψε:ok ευχαριστω
θα σας πω



τωρα δοκιμασα απο εδω obydeals.gr ειναι στα ελληνικα η σελιδα αλλα παραγγελνεις στο αμαζου κ ολοκληρωνει την παραγγελεια..αν θελετε ριξτε μια ματια..
καλες αγορες! παραγγειλαμε!!

Μιχαέλα Παπ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια εμένα με είχαν ενημερώσει από μια ιστοσελίδα το babylikes.com. Έχει για όλο το Σεπτέμβριο τις pampers σε προσφόρα σε σχεση με τα σούπερ μάρκετ και με τρεις κούτες GIGA PACK δωροεπιταγή 20 ευρώ για αγορές από την ιστοσελίδα.Και με την πρώτη παραγγελία δωρεάν μεταφορικά...Νομίζω πως είναι καλή ευκαιρία..!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πήρα από το babylikes μια κούτα κ κάτι άλλα πραματάκια ! Είχα παραγγελία πάνω από 70 ευρώ κ δε πλήρωσα μεταφορικά μόνο έξοδα συσκευασίας! Αυτό για πρώτη φορά παραγγελία δε μου το είπαν! Συμφέρει πάντως σκέφτομαι για τα 3 πακέτα!!

????????


Επισκέπτης
Κορίτσια κατα καιρούς και εγώ παίρνω απο amazon αλλά τελικά συμφέρει και στον Βασίλαγα 3B Markets.Μόλις τώρα γύρισα και πήρα Aktive Fit 4+ 9-20 kg / 50 τεμάχια 13,80. Βγαίνει στα 0,27 η πάνα. Καλά είναι. Rolling Eyes

Μιχαέλα Παπ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maryz-iraklio kritis έγραψε:Εγώ πήρα από το babylikes μια κούτα κ κάτι άλλα πραματάκια ! Είχα παραγγελία πάνω από 70 ευρώ κ δε πλήρωσα μεταφορικά μόνο έξοδα συσκευασίας! Αυτό για πρώτη φορά παραγγελία δε μου το είπαν! Συμφέρει πάντως σκέφτομαι για τα 3 πακέτα!!

DimiKgianni έγραψε:Κορίτσια κατα καιρούς και εγώ παίρνω απο amazon αλλά τελικά συμφέρει και στον Βασίλαγα 3B Markets.Μόλις τώρα γύρισα και πήρα Aktive Fit 4+ 9-20 kg / 50 τεμάχια 13,80. Βγαίνει στα 0,27 η πάνα. Καλά είναι. Rolling Eyes
Και εγώ έτσι σκεφτόμουν αυτό με τν πρώτη παραγγελία κ την δωρο επιταγή είναι μόνο για τον Σεπτέμβριο! Αλλά εδώ είδα και μία άλλη μία ιστοσελίδα που έχει ίδιες κούτες GIGA PACK ποιο φθηνά! Στο obydeals.gr! Ξέρετε μήπως και καμία ιστοσελίδα με βρεφικά γάλατα? Για το Humana για παράδειγμα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μιχαέλα Παπ. στις Σαβ Σεπ 29, 2012 1:59 am, 1 φορά

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια,
πάντως εγώ μπόρεσα κ παρήγγειλα από το amazon.co.uk pampers Baby-dry size 3 Giga Pack! Την παραγγελία την έκανα 21 Σεπτεμβρίου κ αναμένονται λέει 8 Οκτωβρίου!

alepouditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kseri kamia kana sait gia galata -kai sugkektimena gia nounou noulack?

????????


Επισκέπτης
Εκανα παραγγελία στο amazon χωρίς να την τελειώσω, για να δω τελική τιμή.Μου βγαίνει το Pampers Active Fit Size 4+ (20-44 lbs/9-20 kg) 132 πάνες στα Payment Total: EUR 36,80. Δηλαδή 0,27 ευρώ η πάνα. Το ίδιο όπως στον Βασίλαγα .Δεν έχει διαφορά καμία στην τιμή.

????????


Επισκέπτης
κοριτσια ψωνιζω απο αμαζον εδω και ενα χρονο

στις πανες δε συμφερει αμαν και τι

στα μωρομαντηλα οταν εχει καλη τιμη ναι

πχ παιρνω 36 πακετα pampers μωρομαντηλα με 45 ευρω

αλλα και παλι θελει να παρκολουθεις ποτε ειναι καλη η τιμη

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μαμαδες!!!!!ριξτε μια ματια αν θελετε koobebe.gr το καταστημα ειναι κρητη αλλα ειδα οτι κανουν αποστολη σε ολη την ελλαδα..εμενα εδω με συμφερει εσας δεν ξερω..ισως αν κανατε μαζικες παραγγελειες.....στην αρχικη σελιδα κατω λεει καπου εξοδα αποστολης μπειτε για ενημερωση!!!!! site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 12 531909 site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 12 334590

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:κοριτσια ψωνιζω απο αμαζον εδω και ενα χρονο

στις πανες δε συμφερει αμαν και τι

στα μωρομαντηλα οταν εχει καλη τιμη ναι

πχ παιρνω 36 πακετα pampers μωρομαντηλα με 45 ευρω

αλλα και παλι θελει να παρκολουθεις ποτε ειναι καλη η τιμη

Ο Μασούτης είχε 2-3 φορές το τελευταίο δίμηνο προσφορά μωρομάντηλα pampers -35%. Πήρα πολλά πακέτα 2+1 που μου βγήκαν 1 ευρώ το ένα, οπότε συμφέρει περισσότερο.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Από amazon σκέφτομαι να παραγγείλω τώρα την κούτα με Νο4 για τον τζούνιορ που έρχεται αλλά πρέπει να ανοίξω λογαριασμό. Μεγαλύτερο νούμερο δε συμφέρει κ τόσο. Θα προτιμήσω babylino ή lidl.

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βρε κοριτσια εχετε δοκιμασει εκτος απο πανες στο amazon να αγορασετε suducrem ειναι πολυ συμφερουσα η τιμη στην 400 αρα συσκευασια...

????????


Επισκέπτης
Εγώ παλιά έπαιρνα απο amazon πάνες pampers. Μου έβγαινε περίπου 0,25-0,27 ευρώ η πάνα. Τώρα παίρνω από τον Βασίλαγα 3markets, τόσο βγαίνει και απο αυτόν.

300site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 12 Empty Pampers Σαβ Απρ 27, 2013 3:06 am

vasia80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Επειδή πάω λόγω δουλειάς συχνά στη Βουλγαρία, εκεί έχουν Pampers Active Baby, σε όλα τα μεγέθη με τιμή 25 ευρώ στις jumbo συσκευασίες που δεν έχουμε εδω. Τα τεμάχια ποικίλουν ανάλογα με το μέγεθος. Το 5 που παίρνω εγώ τώρα έχει 111 τεμάχια. Απ' ότι μου είπαν σύντομα θα ανοίξουν και ηλεκτρονικό κατάστημα που θα στέλνει Ελλάδα. Θα σας ενημερώσω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις