Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 13]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rwxanh έγραψε:Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται οι πάνες να έχουν 23% ΦΠΑ. Δηλαδή είναι είδος πολυτελείας???

ναι σαν τις πισινες μονο που πισινα δεν αγοραζεις καθε βδομαδα!!! αχαχαχαχαχαχαχαχα

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΠΑΝΕς ΤΟΥ ΛΙΔΛ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΡΕΣ,ΣΚΛΗΡΕς ΚΑΙ ΑΒΟΛΕς.ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ SIMPLY DRY,STA 13 ΕΥΡΩ.ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΒΑΣΗΛΑΓΑ,ΤΑ 3 ΑΛΦΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑ 13 ΕΥΡΩ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΑΜΠΕΡς,ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ,ΜΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙς ΜΕΓΑΛΕς ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕς.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ,6 ΜΗΝΕς ΘΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙς ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ,ΓΥΡΟ ΣΤΑ 40 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ 2 ΚΟΥΤΙΑ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΝOULAQ H NESLAC ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΑΛΙ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ,ΑΠΛΟ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝ,ΙΣΩς ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΔΙΚΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙς ΕΤΑΙΡΙΕς ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ,ΙΣΩς ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ.ΠΟΣΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΛΙΤΩΝΕΙς ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ? bom

κ γω pampers τα simply dry παιρνω που εχει τα μισα λεφτα απο τις αλλες μεγαλες συσκευασιες των pampers νομιζω πως συμφερει κ δεν χρειαζεται να ψαχνω απο το net... οπως λες κ συ δεν πολυεμπιστευομαι τις online αγορες αλλα ισως να κανω κ λαθος.....
παντως στο amazon που μπηκα γιατι ηθελα να κοιταξω για γαλατα κ πανες για την κουνιαδα μου που γεννα σε λιγο καιρο δεν καταλαβα χριστο γιατι ηταν στα γερμανικα Rolling Eyes
αν μπορει καμια κοπελια ας με διαφωτισει please.... κι ανε μπορεσω κ βγαλω ακρη θα κοιταξω να παραγγειλω τα pampers easy up που ειναι πανα βρακακι-ξεχασα να πω οτι στην μικρη μου τις περισσοτερες ωρες της ημερας τις φορω αυτα γιατι ξεκολλα το αυτοκολλητο κ βγανει την πανα αμοναχη τζη... Shocked Laughing

https://www.youtube.com/cretanvenus

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τζενη έγραψε:
mariela έγραψε:Τα 13 ευρώ που λες για pampers πιο μέγεθος είναι και πόσα έχει μέσα? Στα γάλατα σίγουρα είναι πολύ πιο οικονομικά, απο 5 ευρώ αντί για 16 και κάτι το κουτί, βάλε 2 και κάτι την εβδομάδα, σχεδόν 100 ευρώ τον μήνα διαφορά. Στα pampers στο νούμερο 1 που παίρνω προς το παρόν είναι σχεδόν στα ίδια επίπεδα, για τα πιο μεγάλα δεν ξέρω..
13 ευρω παιρνω το νουμερο 4 που εχει 56 μεσα.τα γαλατα ποιας εταιριας ειναι?

Εγώ για το Humana AR μιλάω

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:καλα δεν το συζηταμε πως συμφερει εγω πηρα 15 γαλατα και πληρωσα 85 ευρω απο τη γερμανια (φαρμακειο παρακαλω) και εδω μου βγαινανε τα 15 γαλατα 260 ευρω!!! Shocked Shocked
νομιζω ειναι διαφορα μεγαλη!!!!!!!
επισης πηγα στο γιατρο μου το κουτι (ηταν το ιδιο αλλα σε χαρτινο γιατι εκει στηριζουν και την ανακυκλωση) και μου εδωσε συγχαρητηρια!! ειναι το ιδιο μου ειπε και πολυ καλα κανεις! αυτος ψωνιζει ρουχα απο γερμανια ον λαιν!!!!!


αυτο που ειπε η μαριελα με το αμαζον δεν το καταλαβα πρεπει να πατησω καπου αλλου για να στειλουν??? scratch

Λοιπόν θα επιλέξεις τις πάνες που θέλεις π.χ τις newborn, απο κάτω λέει In stock ..... 2 New from 10.78 λίρες. Πατάς πάνω στο 2 New... και σου ανοίγει την σελίδα που σου στέλλω http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B003P2UTS8/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new . θα πρέπει μετά να επιλέξεις τον 2ο πωλητή που τα πουλάει προς 16.99 καθώς αν προσέξεις αυτός αναφέρει domestic & international rates, δέχεται δηλαδή να τα στείλει και εξωτερικό σε αντίθεση με τον 1ο πωλητή που λέει μόνο domestic. Δες το και αν δεν το καταλάβεις μου λες πάλι

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariela έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλα δεν το συζηταμε πως συμφερει εγω πηρα 15 γαλατα και πληρωσα 85 ευρω απο τη γερμανια (φαρμακειο παρακαλω) και εδω μου βγαινανε τα 15 γαλατα 260 ευρω!!! Shocked Shocked
νομιζω ειναι διαφορα μεγαλη!!!!!!!
επισης πηγα στο γιατρο μου το κουτι (ηταν το ιδιο αλλα σε χαρτινο γιατι εκει στηριζουν και την ανακυκλωση) και μου εδωσε συγχαρητηρια!! ειναι το ιδιο μου ειπε και πολυ καλα κανεις! αυτος ψωνιζει ρουχα απο γερμανια ον λαιν!!!!!


αυτο που ειπε η μαριελα με το αμαζον δεν το καταλαβα πρεπει να πατησω καπου αλλου για να στειλουν??? scratch

Λοιπόν θα επιλέξεις τις πάνες που θέλεις π.χ τις newborn, απο κάτω λέει In stock ..... 2 New from 10.78 λίρες. Πατάς πάνω στο 2 New... και σου ανοίγει την σελίδα που σου στέλλω http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B003P2UTS8/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new . θα πρέπει μετά να επιλέξεις τον 2ο πωλητή που τα πουλάει προς 16.99 καθώς αν προσέξεις αυτός αναφέρει domestic & international rates, δέχεται δηλαδή να τα στείλει και εξωτερικό σε αντίθεση με τον 1ο πωλητή που λέει μόνο domestic. Δες το και αν δεν το καταλάβεις μου λες πάλι

οκ το καταλαβα ευχαριστωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
trilly έγραψε:
τζενη έγραψε:ποιο ειναι αυτο το site?θα ηθελα να δω αν εχει και αλλα γαλατα.π.χ. υποαλλεργικο

εγω τα ψωνιζω απο το www.amazon.de
μπηκα εκει και ειναι ολα στα γερμανικα.δεν βγαζω ακρη,για να ψωνισεις σωστα για το μωροπρεπει να καταλαβαινεις τουλαχιστον την γλωσσα.σιγουρα υπηρχαν πιο οικονομικες τιμες,αλλα το κερδος βγαινει στην ποσοτητα.επισης δεν βρηκα ποικιλια απο γαλατα.δεν με βολεψε κατι ιδιαιτερα Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kaatrin"]απλα καποιοι μου λενε :για το παιδι μου εγω παιρνω τα ακριβοτερα και τα καλυτερα..quote]
εχω καταληξει εγω παντως πως δεν ειναι παντα ετσι. καλα θαταν ταχαμε εστω τη σιγουρια οτι το ακριβοτερο ειναι το καλητερο αλλα δεν ειναι ετσι.. ισως το ακριβοτερο εχει αλλα απο πισω που τελικα ειναι ακριβο και οχι ποιοτητα του προιοντος.. εγω παντως κοριτσια στα αλλα μου παιδια ειχα δοκιμασει διαφορες πανες και λιμπερο και του lidl και αλλες αλλα τελικα κατεληξα στα παμπερς. καθαρα επειδη με βολεψαν εμενα. μου φανηκαν πιο αποροφητικες και πιο λεπτες απο αλλες. υποκειμενικο ειναι βεβαια αυτο..
θα το ψαξω παντως για καποιο σαιτ και θα μπω να ενημερωσω.. Wink

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="supermama"]
kaatrin έγραψε:απλα καποιοι μου λενε :για το παιδι μου εγω παιρνω τα ακριβοτερα και τα καλυτερα..quote]
εχω καταληξει εγω παντως πως δεν ειναι παντα ετσι. καλα θαταν ταχαμε εστω τη σιγουρια οτι το ακριβοτερο ειναι το καλητερο αλλα δεν ειναι ετσι.. ισως το ακριβοτερο εχει αλλα απο πισω που τελικα ειναι ακριβο και οχι ποιοτητα του προιοντος.. εγω παντως κοριτσια στα αλλα μου παιδια ειχα δοκιμασει διαφορες πανες και λιμπερο και του lidl και αλλες αλλα τελικα κατεληξα στα παμπερς. καθαρα επειδη με βολεψαν εμενα. μου φανηκαν πιο αποροφητικες και πιο λεπτες απο αλλες. υποκειμενικο ειναι βεβαια αυτο..
θα το ψαξω παντως για καποιο σαιτ και θα μπω να ενημερωσω.. Wink


Και γω αυτή τη βδομάδα είπα να πάρω libero που είχαν και προσφορά αλλά... δεν είναι pampers

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mariela"]
supermama έγραψε:
kaatrin έγραψε:απλα καποιοι μου λενε :για το παιδι μου εγω παιρνω τα ακριβοτερα και τα καλυτερα..quote]
εχω καταληξει εγω παντως πως δεν ειναι παντα ετσι. καλα θαταν ταχαμε εστω τη σιγουρια οτι το ακριβοτερο ειναι το καλητερο αλλα δεν ειναι ετσι.. ισως το ακριβοτερο εχει αλλα απο πισω που τελικα ειναι ακριβο και οχι ποιοτητα του προιοντος.. εγω παντως κοριτσια στα αλλα μου παιδια ειχα δοκιμασει διαφορες πανες και λιμπερο και του lidl και αλλες αλλα τελικα κατεληξα στα παμπερς. καθαρα επειδη με βολεψαν εμενα. μου φανηκαν πιο αποροφητικες και πιο λεπτες απο αλλες. υποκειμενικο ειναι βεβαια αυτο..
θα το ψαξω παντως για καποιο σαιτ και θα μπω να ενημερωσω.. Wink


Και γω αυτή τη βδομάδα είπα να πάρω libero που είχαν και προσφορά αλλά... δεν είναι pampers

δυστυχως κι εγω δεν εχω βολευτει αλλη μαρκα

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mama katerina"]
mariela έγραψε:
supermama έγραψε:
kaatrin έγραψε:απλα καποιοι μου λενε :για το παιδι μου εγω παιρνω τα ακριβοτερα και τα καλυτερα..quote]
εχω καταληξει εγω παντως πως δεν ειναι παντα ετσι. καλα θαταν ταχαμε εστω τη σιγουρια οτι το ακριβοτερο ειναι το καλητερο αλλα δεν ειναι ετσι.. ισως το ακριβοτερο εχει αλλα απο πισω που τελικα ειναι ακριβο και οχι ποιοτητα του προιοντος.. εγω παντως κοριτσια στα αλλα μου παιδια ειχα δοκιμασει διαφορες πανες και λιμπερο και του lidl και αλλες αλλα τελικα κατεληξα στα παμπερς. καθαρα επειδη με βολεψαν εμενα. μου φανηκαν πιο αποροφητικες και πιο λεπτες απο αλλες. υποκειμενικο ειναι βεβαια αυτο..
θα το ψαξω παντως για καποιο σαιτ και θα μπω να ενημερωσω.. Wink


Και γω αυτή τη βδομάδα είπα να πάρω libero που είχαν και προσφορά αλλά... δεν είναι pampers

δυστυχως κι εγω δεν εχω βολευτει αλλη μαρκα

ουτε κ γω.... μονο pampers! δεν της κανουν σημαδια στα μπουτακια της κ ειναι πιο απορροφητικα!
χρησιμοποιει καμια σας τα easy up;
οπως εχω γραψει κ παραπανω τα χρησιμοποιω τον τελευταιο καιρο κ πραγματικα εχουν την καλυτερη απορροφητικοτητα απο τα αλλα μοντελα-να το πω ετσι-των pampers site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 3 612298

https://www.youtube.com/cretanvenus

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="cretanvenus"]
mama katerina έγραψε:
mariela έγραψε:
supermama έγραψε:
kaatrin έγραψε:απλα καποιοι μου λενε :για το παιδι μου εγω παιρνω τα ακριβοτερα και τα καλυτερα..quote]
εχω καταληξει εγω παντως πως δεν ειναι παντα ετσι. καλα θαταν ταχαμε εστω τη σιγουρια οτι το ακριβοτερο ειναι το καλητερο αλλα δεν ειναι ετσι.. ισως το ακριβοτερο εχει αλλα απο πισω που τελικα ειναι ακριβο και οχι ποιοτητα του προιοντος.. εγω παντως κοριτσια στα αλλα μου παιδια ειχα δοκιμασει διαφορες πανες και λιμπερο και του lidl και αλλες αλλα τελικα κατεληξα στα παμπερς. καθαρα επειδη με βολεψαν εμενα. μου φανηκαν πιο αποροφητικες και πιο λεπτες απο αλλες. υποκειμενικο ειναι βεβαια αυτο..
θα το ψαξω παντως για καποιο σαιτ και θα μπω να ενημερωσω.. Wink


Και γω αυτή τη βδομάδα είπα να πάρω libero που είχαν και προσφορά αλλά... δεν είναι pampers

δυστυχως κι εγω δεν εχω βολευτει αλλη μαρκα

ουτε κ γω.... μονο pampers! δεν της κανουν σημαδια στα μπουτακια της κ ειναι πιο απορροφητικα!
χρησιμοποιει καμια σας τα easy up;
οπως εχω γραψει κ παραπανω τα χρησιμοποιω τον τελευταιο καιρο κ πραγματικα εχουν την καλυτερη απορροφητικοτητα απο τα αλλα μοντελα-να το πω ετσι-των pampers site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 3 612298

αυτά νομίζω είναι για μεγαλύτερα παιδάκια δεν έιναι? εγώ ακόμα στο newborn no 1 είμαι, τώρα θα πάω στο Νο 2.. πιο είναι το καλύτερο?

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν εννοείς την διαφορα που έχουν τα νουμερα μεταξύ τους μεταξύ ενα και δυο στα newborn ειναι μικρή ! Αλλά θα σου πρότεινα τα μεγαλύτερα ,καλύτερα να είναι λίγο μεγάλο παρά ίσα ίσα στο παιδί και να ζορίζεται!Να φανταστεις τα παιδια μου που έχουν ενα χρόνο διαφορά , μετά απο ενα διάστημα τους φορούσα το ίδιο νουμερο στα πάμπερς 4συν και 5 αρι αργότερα!Ήταν μια χαρά και στους δυο! Smile Smile

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sasanath έγραψε:Αν εννοείς την διαφορα που έχουν τα νουμερα μεταξύ τους μεταξύ ενα και δυο στα newborn ειναι μικρή ! Αλλά θα σου πρότεινα τα μεγαλύτερα ,καλύτερα να είναι λίγο μεγάλο παρά ίσα ίσα στο παιδί και να ζορίζεται!Να φανταστεις τα παιδια μου που έχουν ενα χρόνο διαφορά , μετά απο ενα διάστημα τους φορούσα το ίδιο νουμερο στα πάμπερς 4συν και 5 αρι αργότερα!Ήταν μια χαρά και στους δυο! Smile Smile

Α ναι? απλά αναρωτιέμαι πιο είδος να πάρω, έχει simply dry, άλλα που είναι πορτοκαλί η συσκευασία, άλλα είναι πράσινη, δέν ξέρω τι διαφορά έχουνε μεταξύ τους. Το μωράκι πάει 5 κιλά τώρα..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariela έγραψε:

απλά αναρωτιέμαι πιο είδος να πάρω, έχει simply dry, άλλα που είναι πορτοκαλί η συσκευασία, άλλα είναι πράσινη, δέν ξέρω τι διαφορά έχουνε μεταξύ τους. Το μωράκι πάει 5 κιλά τώρα..

οποιο και να παρεις καλο ειναι τα simply dry λενε πως εχουν λιγοτερη απορροφοτικοτητα απο τα baby dry (πρασινα) για μενα ομως ειναι το ιδιο και τα 2.. εγω που πηρα απο το εξωτερικο πηρα τα baby dry (πρασινα) γιατι αυτα βρηκα και με συμφερε στην τιμη ..νομιζω το επομενο να το παρεις 3αρι γιατι αυτα ειναι μεγαλες συσκευασιες μην παρεις το 2 και μετα σου μεινει! Wink

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariela έγραψε:
sasanath έγραψε:Αν εννοείς την διαφορα που έχουν τα νουμερα μεταξύ τους μεταξύ ενα και δυο στα newborn ειναι μικρή ! Αλλά θα σου πρότεινα τα μεγαλύτερα ,καλύτερα να είναι λίγο μεγάλο παρά ίσα ίσα στο παιδί και να ζορίζεται!Να φανταστεις τα παιδια μου που έχουν ενα χρόνο διαφορά , μετά απο ενα διάστημα τους φορούσα το ίδιο νουμερο στα πάμπερς 4συν και 5 αρι αργότερα!Ήταν μια χαρά και στους δυο! Smile Smile

Α ναι? απλά αναρωτιέμαι πιο είδος να πάρω, έχει simply dry, άλλα που είναι πορτοκαλί η συσκευασία, άλλα είναι πράσινη, δέν ξέρω τι διαφορά έχουνε μεταξύ τους. Το μωράκι πάει 5 κιλά τώρα..

η διαφορα μεταξυ των πορτοκαλι simply dry κ των πρασινων που μαλλον εννοεις τα baby dry ειναι στην τιμη...
καμια αλλη διαφορα δεν εχουν.... υα εχω δοκιμασει ολα κ ξερω..... για να μην σου πω οτι τα simlpy dry δεν μου εχουν κανει ποτε διαρροες ενω τα active fit κ τα baby dry απειρες φορες Twisted Evil

https://www.youtube.com/cretanvenus

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
cretanvenus έγραψε:
mariela έγραψε:
sasanath έγραψε:Αν εννοείς την διαφορα που έχουν τα νουμερα μεταξύ τους μεταξύ ενα και δυο στα newborn ειναι μικρή ! Αλλά θα σου πρότεινα τα μεγαλύτερα ,καλύτερα να είναι λίγο μεγάλο παρά ίσα ίσα στο παιδί και να ζορίζεται!Να φανταστεις τα παιδια μου που έχουν ενα χρόνο διαφορά , μετά απο ενα διάστημα τους φορούσα το ίδιο νουμερο στα πάμπερς 4συν και 5 αρι αργότερα!Ήταν μια χαρά και στους δυο! Smile Smile

Α ΟΚ σε ευχαριστώ, θα τα δοκιμάσω

Α ναι? απλά αναρωτιέμαι πιο είδος να πάρω, έχει simply dry, άλλα που είναι πορτοκαλί η συσκευασία, άλλα είναι πράσινη, δέν ξέρω τι διαφορά έχουνε μεταξύ τους. Το μωράκι πάει 5 κιλά τώρα..

η διαφορα μεταξυ των πορτοκαλι simply dry κ των πρασινων που μαλλον εννοεις τα baby dry ειναι στην τιμη...
καμια αλλη διαφορα δεν εχουν.... υα εχω δοκιμασει ολα κ ξερω..... για να μην σου πω οτι τα simlpy dry δεν μου εχουν κανει ποτε διαρροες ενω τα active fit κ τα baby dry απειρες φορες Twisted Evil

????????


Επισκέπτης

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etoile! έγραψε:http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=pampers_all

Δείτε εδώ κορίτσια!!! Very Happy

γιατι αραγε τα bed mats κ τα sensitive δεν υπαρχουν στην ελληνικη αγορα; εγω τουλαχιστον δεν τα εχω δει πουθενα Rolling Eyes

https://www.youtube.com/cretanvenus

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:
etoile! έγραψε:http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=pampers_all

Δείτε εδώ κορίτσια!!! Very Happy

γιατι αραγε τα bed mats κ τα sensitive δεν υπαρχουν στην ελληνικη αγορα; εγω τουλαχιστον δεν τα εχω δει πουθενα Rolling Eyes

Τα bed mats ειναι υποστρωματακια ψιλα για τυχον διαρροες στο στρωμα και τα αλλα μαντηλακια!!! Wink Wink Wink Wink

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:
cretanvenus έγραψε:
etoile! έγραψε:http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=pampers_all

Δείτε εδώ κορίτσια!!! Very Happy

γιατι αραγε τα bed mats κ τα sensitive δεν υπαρχουν στην ελληνικη αγορα; εγω τουλαχιστον δεν τα εχω δει πουθενα Rolling Eyes

Τα bed mats ειναι υποστρωματακια ψιλια για τυχον διαρροες στο στρωμα και τα αλλα μαντηλακια!!! Wink Wink Wink Wink

πωπω ουτε καν μου περασε απο το μυαλο Embarassed
υπεθεσα οτι τα bed mats θα ειναι πιο ενισχυμενα για την νυχτα στο κρεβατακι.... ευχαριστω πολυ βιβιαν για την διευκρινιση Very Happy
αλλα κ παλι δεν τα χω δει στο σουπερ μαρκετ Rolling Eyes

https://www.youtube.com/cretanvenus

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως τα bed mats έχουν κάνα δυο χρόνια που καταργήθηκαν παλιά υπήρχαν

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=pampers_all

Δείτε εδώ κορίτσια!!! Very Happy

κι εγω απο κει ψωνιζω πανες Wink

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
etoile! έγραψε:http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=pampers_all

Δείτε εδώ κορίτσια!!! Very Happy

κι εγω απο κει ψωνιζω πανες Wink

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΝΤΑΝΕΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?? site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 3 215994

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
mama katerina έγραψε:
etoile! έγραψε:http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=pampers_all

Δείτε εδώ κορίτσια!!! Very Happy

κι εγω απο κει ψωνιζω πανες Wink

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΝΤΑΝΕΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?? site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 3 215994

απο το etsy!!!!

http://www.etsy.com/listing/62734684/small-double-layer-red-boutique-hairbow
site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 3 654316 site για αγορα pampers απο εξωτερικό - Σελίδα 3 654316

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ UBERSHOP?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις