Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 12:22 pm

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σιγουρα υπαρχουν διαφορες αποψεις σε αυτο το θεμα και ειναι λεπτο και πρωσωπικο του καθενος ανθρωπου .εγω το ξαναειπα πως η πιστη πηγαζει μεσα απο τον ανθρωπο εμεις εχουμε τον θεο μεσα μας .οταν το νιωθουμε και τον αφουγκραζομαστε νιωθουμε και πιο γαληνιοι και πιο δυνατοι.και μπορουμε να διακρινουμε και τα θαυματα και ολα .οταν δεν αισθανομαστε πως θεος μας μας προστατευει δεν μπορουμε και να νιωσουμε διαφορα πραγματα .ειπα δεν παω στην εκκλησια καθημερινα ουτε ειμαι ανθρωπος που κανω κατα γραμμα αυτα που λενε .αλλα πιστευω πολυ μεσα μου πως μας προστατευει ο θεος και το νιωθουμε .ειναι μεγαλη οντως συζητηση και ο καθενας το εκλαβαμνει διαφορετικα .

52υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 1:10 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θαυματα θεου, φυσης, επιστημης....παντως γινονται!σε οτι κ αν πιστευει ο καθενας...

53υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 1:14 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το αν πιστευει ο καθενας 'η οχι ειναι δικαιωμα του.αν ομως αυτοι που δεν πιστευουν τους τυχει κατι ασχημο,θα ζητησουν βοηθεια απο τον χριστο και την παναγια.
ΥΓ.βανια εμεινα αφωνη με αυτα που διαβασα και σιγουρα δεν ειναι συπτωσεις.

54υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 2:02 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bανια εχω συγκλονιστει... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Πραγματικα για μενα υπαρχει Θεος και Τον ευχαριστω καθημερινα που εχει καλα τα αγαπημενα μου προσωπα και με αξιωσε να γινω μανα,το μεγαλυτερο θαυμα που υπαρχει!!!!Και εγω δεν παω τακτικα στην εκκλησια ομως προσυεχομαι στο Θεο διαβαζω σχεδΟν καθημερινα στο παιδι μου ευχουλες και ξερω πως οτι μου συμβαινει στη ζωη μου ειναι θελημα θελου..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

55υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 2:09 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινά πέρασα τόσο έντονα εκείνη την περίοδο ήταν σαν να έπρεπε να συμβούν όλα . Την περίοδο που είχα αρρωστήσει ήταν όλοι συγλωνισμένοι οι φίλες μου η κουνιάδα μου οι γονείς μου δεν ήξεραν δεν ήθελα να τους δώσω αυτό το πόνο και όμως μπόρεσα και το διαχειρίστικα δεν ξέρω με τη ψυχική δύναμη αλλά το γεγονός ότι πίστευα ,με βοήθησε και με βοηθάει .
Μην πάτε μακριά δείτε το τελευταίο καιρό πόσα έχουν συμβεί στο Σταύρο και όμως κάτι το προστατεύει ..

56υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 2:11 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:Ειλικρινά πέρασα τόσο έντονα εκείνη την περίοδο ήταν σαν να έπρεπε να συμβούν όλα . Την περίοδο που είχα αρρωστήσει ήταν όλοι συγλωνισμένοι οι φίλες μου η κουνιάδα μου οι γονείς μου δεν ήξεραν δεν ήθελα να τους δώσω αυτό το πόνο και όμως μπόρεσα και το διαχειρίστικα δεν ξέρω με τη ψυχική δύναμη αλλά το γεγονός ότι πίστευα ,με βοήθησε και με βοηθάει .
Μην πάτε μακριά δείτε το τελευταίο καιρό πόσα έχουν συμβεί στο Σταύρο και όμως κάτι το προστατεύει ..

ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΑΥΟ!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

57υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 2:21 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
"οτι μου συμβαινει στη ζωη μου ειναι θελημα θεου".πολυ σωστη κουβεντα αυτη νενα και εγω το πιστευω αυτο.και πιο πολυ το καταλαβα οταν εχασα την ξαδερφη μου και ελεγα "αν γινοταν αυτο","αν πηγαινε στο εξωτερικο",μετα ομως καταλαβα οτι ηταν θελημα θεου να γινει ετσι.

58υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 2:29 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:"οτι μου συμβαινει στη ζωη μου ειναι θελημα θεου".πολυ σωστη κουβεντα αυτη νενα και εγω το πιστευω αυτο.και πιο πολυ το καταλαβα οταν εχασα την ξαδερφη μου και ελεγα "αν γινοταν αυτο","αν πηγαινε στο εξωτερικο",μετα ομως καταλαβα οτι ηταν θελημα θεου να γινει ετσι.

Τωρα θυμηθηκα κατι που μου ειχε πει ο εξομολογος μου:

''Ηταν μια μανα με δυο αγορια,καποια στιγμη τα αγορια της τα εχασε πρωτα το ενα απο κακια αρρωστια και μετα απο λιγο απο την ιδια αρρωστια και το αλλο,εκλαιγε η μανα φωναζα και κατηγορουσε το θΕΟ οτι τις πηρε τα παιδια της,και ρωτουσε οο γιατι,γιατι,γιατι?Ωσπου ενα βραδυ εμφανιζεται στον υπνο της ο ΘΕΟΣ και της λεει,τα παιδια σου τα πηρα για καποιο λογο και της στελνει ενα οραμα και εκει η γυναικα ειδε οτι στο μελλον τα αγορια της θα μαχαιρωνονταν για μια γυναικα!!!!Απο τοτε δεν ξανα ρωτησε τιποτα το Θεο και μονο προσευχοταν για τις ψυχες των παιδιων της να ειναι καλα![/i]

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

59υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Σαβ Αυγ 13, 2011 2:34 pm

MINNIE


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΒΑΝΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΗΓΗΘΗΚΕΣ ΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!!ΜΑΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΣ!!!!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!!!!!!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΝΤΟΝΑ!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!! Very Happy

60υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Κυρ Αυγ 14, 2011 12:54 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθημερινά γίνονται θαύματα απλά λέμε σύμπτωση είναι ... εγώ εδώ και μια δεκαετία δεν πιστεύω στις συμπτώσεις αλλά στη δύναμη και στην πίστη που έχει ο καθένας μας , και ξαναλέω μπορεί κάποιες να πιστεύουμε στο Θεό και κάποιες άλλες στον Αλάχ η στο Βούδα δεν έχει σημασία για μένα ο Θεός είναι ένας ένας ....

61υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Κυρ Αυγ 14, 2011 6:26 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω αρχισει και πιστευω πολυ στα θαυματα
πιστευω πολυ στον θεο μας αρα και στα θαυματα του!

η δικια μου εμπειρια εχει ως εξης.
τελευταιο καλοκαιρι πριν παντρευτω και στις διακοπες μας στην κερκυρα πηγαμε στον αγιο σπυριδωνα..
εκει του ζητησα να μπορεσω να κανω ενα παιδακι(μιας και ειχα ατυχησει στο προυγουμενο)και θα του εδινα 2ο ονομα το δικο του.
γυριζουμε απο τις διακοπες και οι επαφες μας ηταν προσεγμενες
η πρωτη μας τυχαια ολοκληρωμενη επαφη ηταν 12/12(ημερα της γιορτης του αγιου)και...μενω εγκυος αμεσως!!

προχωροντας η εγκυμοσυνη μου παθαινω αποκολληση..μεσα στα αιματα και στην διαδρομη για το νοσοκομειο τον παρακαλαω για το μωρο και φτανοντας στο νοσοκομειο το αιμα ειχε σταματησει..

γενναω προωρα και το μωρο μου στην μενν ξερετε πια εικονα ειχε πανω απο την θερμοκοιτιδα του??
τον αγιο Σπυριδωνα!!!!

τον μικρο τον εβγαλα σπυρο και μολις ψιλοπερπατησε πηγαμε στην κερκυρα να δωσω στον αγιο τα παπουτσακια του που τα ειχα ταξει
ο μικρος οταν φτασαμε στην εκκλησια του αρχισε να σπρωχνει τον κοσμο και να τρεχει(που δεν το ειχε κανει ποτε του)για να φτασει στον αγιο

αυτος ειναι και θα ειναι παντα ο προστατης του!!!!

62υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Κυρ Αυγ 14, 2011 7:39 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:
τον μικρο τον εβγαλα σπυρο και μολις ψιλοπερπατησε πηγαμε στην κερκυρα να δωσω στον αγιο τα παπουτσακια του που τα ειχα ταξει
ο μικρος οταν φτασαμε στην εκκλησια του αρχισε να σπρωχνει τον κοσμο και να τρεχει(που δεν το ειχε κανει ποτε του)για να φτασει στον αγιο

αυτος ειναι και θα ειναι παντα ο προστατης του!!!!


πραγματικα απιστευτο!! πολυ συγκιντικο!

63υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Κυρ Αυγ 14, 2011 12:40 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:
τον μικρο τον εβγαλα σπυρο και μολις ψιλοπερπατησε πηγαμε στην κερκυρα να δωσω στον αγιο τα παπουτσακια του που τα ειχα ταξει
ο μικρος οταν φτασαμε στην εκκλησια του αρχισε να σπρωχνει τον κοσμο και να τρεχει(που δεν το ειχε κανει ποτε του)για να φτασει στον αγιο

αυτος ειναι και θα ειναι παντα ο προστατης του!!!!


πραγματικα απιστευτο!! πολυ συγκιντικο!
ανατριχιασα! γερο να ναι το παιδακι σου!!! γενικα ο εχομος ενος παιδιου ειναι θαυμα.. κ εμενα μου ελεγαν οτι πολυ δυσκολα θα μεινω εγκυος. δε το πηρα κατακαρδα, φορεσα την αγια ζωνη της παναγιας που μου ειχαν στειλει απο το αγιο ορος οταν ξεκινησα τις προσπαθειες κ εμεινα εγκυος με τη πρωτη, σιγουρα θα πει καποιος οτι ειναι συμπτωση αλλα για μενα δεν ειναι. απο κει που οι γιατροι μου μιλουσαν για εξωσωματικη χωρις να το περιμενουν το σπορακι μας ειχε βρει ηδη το δρομο του...καθε φορα που κοιταω τη μικρη μου ευχαριστω το θεο για το θαυμα.!!!ειμαι σιγουρη οτι υπαρχουν πιο συγκινιτικες ιστοριες κ τραναταχτα γεγονοτα που αποδεικνυουν την υπαρξη του θεου, αλλα σκοπος ειναι να αντιλαμβανομαστε τα μικρα θαυματα που γινονται καθημερινα γυρω μας κ οχι να περιμενουμε να δουμε το νεκρο να ζωντανευει για να πιστεψουμε.ο καθενας βεβαια εχει την αποψη του κ πλες ειναι σεβαστες αρκει να μη προσβαλουν κανεναν... καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες!

64υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Δευ Αυγ 15, 2011 8:39 am

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τον μικρο τον εβγαλα σπυρο και μολις ψιλοπερπατησε πηγαμε στην κερκυρα να δωσω στον αγιο τα παπουτσακια του που τα ειχα ταξει
ο μικρος οταν φτασαμε στην εκκλησια του αρχισε να σπρωχνει τον κοσμο και να τρεχει(που δεν το ειχε κανει ποτε του)για να φτασει στον αγιο

αυτος ειναι και θα ειναι παντα ο προστατης του!!!![/quot

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΛΕΙΨΑΝΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ.
ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...

65υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Δευ Αυγ 15, 2011 12:30 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δεν ειμαι της εκκλησιας κι οποτε ζητησα κατι ποτε δεν εγινε...Οταν εμεινα εγκυος και συνεβησαν διαφορα εταξα το γιο μου στον Σωτηρα...Με λυγμους...Να δωσω το ονομα [δευτερο ειχα πει] και το παιδι μου βγηκε σωο και γερο και πιστευω οτι ειναι πολυ τυχερο..Οποτε τωρα τον Σεπτεμβρη το 2ο του ονομα θα ειναι Σωτηρης..
Ακομη δε το πιστευω...Εκανε το θαυμα Του!!!!

66υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Τρι Αυγ 16, 2011 3:12 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολες εμεις που εχουμε γινει μαμαδες ξερουμε οτι θαυματα γινονται καθημερηνα....σκεφτητε μονο αυτο..στην αφχενικη διαφανια ενα μωρο ειναι σχεδον μολις 6 εκατοστα και εχει τα παντα..καρδια,σπονδ.στηλη.χερια ποδαρακια κτλ...ολα αυτα ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΜΟΛΙΣ 6 ΕΚΑΤΟΣΤΑ,κ μετα αρχιζει κ διαμορφωνετε σε ενα τοσο δα ανθρωπακι ιδιο με ολους εμας..αν αυτο δεν ειναι θαυμα τοτε τι ειναι???????????

67υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Τρι Αυγ 16, 2011 3:55 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η φυση απο μονη της κ το πως λειτουργει ειναι ενα απιστευτο θαυμα.
συμφωνω οτι η δημιουργια της ζωης ειναι το υπέρτατο όλων. κ να αναλογιστει κανεις σε ποσο αντιξοες συνθηκες θα πρεπει να επιβιωσει και να γεννηθει..

το οτι υπάρχουμε ολοι μας σημερα ειναι θαυμα

68υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Τρι Αυγ 16, 2011 4:01 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΚΟΥΚΙΔΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...!

69υπαρχουν θαυματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: υπαρχουν θαυματα Τρι Αυγ 16, 2011 7:38 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυσικα και υπαρχουν θαυματα ενα το εζησα προσφατα και αλλα δυο παλιοτερα πιστευω γενικα οτι οπου πιστευουμε παιρνουμε δυναμη και γινονται πραγματα που δεν τα πιστευουμε κυριολεκτικα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις