Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:28 am

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:
vasiakalou έγραψε:Κοριτσακια μου καλησπέρα. Μάλλον δε θα τα λέμε πια συχνά, αφού υποπτεύομαι βάσιμα ότι πρόκειται περί βιοχημικής ή ακόμα χειρότερα περί εξωμητρίου. Θα μου πεις είσαι γιατρός; Όχι βέβαια αλλά μετά τη χοριακή που έκανα τη Δευτέρα και ενώ ο γιατρός μου είπε από τηλεφωνου να παω την Παρασκευή για νέα χοριακή και να τον ενημερώσω,επειδή δυστυχώς δεν μπορεσα να πάω, ειπα να περάσω από το φαρμακείο να πάρω τεστ εγκυμοσύνης. Είχε ένα διπλό predictor σε προσφορά. Πάω λοιπόν και το παίρνω. Κάνω το 1ο ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!! Μπα λέω κάποιο λάθος θα έκανα κάπου δεν μπορεί... Κάνω και το 2ο πάλι ΤΖΙΦΟΣ!!! ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!! Λογικά δε θα έπρεπε να δείξει θετικό; Άρα η χοριακή είτε έπεσε είτε δεν ανέβηκε από τη Δευτέρα. Έχω πεθάνει στο κλάμα για το όνειρο που έφυγε για το μωράκι που δε θα γεννηθεί... Βέβαια τη Δευτέρα θα ξανακάνω χοριακή αλλά πάω με μιση καρδιά. Εύχομαι να ταν όνειρο όλα αυτά, να μην τα ζω στην πραγματικότητα. Συγγνώμη αν σας κούρασα, ήθελα να το μοιραστώ με κάποιον!

Καταρχήν ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!Πως βγάζεις μόνη σου συμπεράσματα?Το οτι έδειξαν τα τεστ αρνητικά δεν λέει κάτι!!Απο την στιγμή που η χοριακή σου ήταν "θετική"!!!
Απορώ όμως γιατί δεν πήγες να κάνεις την χοριακή εχθές όπως σου ζήτησε ο γιατρός σου Shocked Shocked ?
Τεσπα εύχομαι να είσαι εγκυούλα να και να μην ισχύει τίποτα απο αυτά που νομίζεις!!!

Natalie -Maria δε φοβάμαι πως δεν εγινε σύλληψη, τη βιοχημική φοβαμαι δηλαδη μήπως η χοριακή δεν ανεβαίνει όπως πρέπει (ή ακόμη και το εξωμήτριο).Μακάρι να ήταν λάθος το τεστ, το ευχομαι, όμως 2 τεστς αρνητικά και στην 6η μέρα καθυστερησης, όταν λένεότι από την 1η μέρα καθυστερησης πρέπει να δειξουν?

27Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:31 am

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markellajohny έγραψε:καταρχην πως εισαι τοσο σιγουρη για αυτα που λες?τι χοριακη ειχες?

Με το καλό κοπέλα μου και το 3ο πάιδάκι σου. Οσο για μενα θα περιμενω ως τη Δευτερα στις 6 το πρωι ...

28Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:33 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πρέπει να προκαταβάλεσε με αρνητικότητα . Τα τεστ του φαρμακείου μπορεί να μην έχουν πιάσει την τιμή μην ξεχνάς τη χοριακή τη κάνουμε με εξέταση αίματος αντίθετα τα τεστ του φαρμακείου μετράνε στα ούρα έχουν άλλες τιμές . Σκέψου θετικά μόνο αυτό . Η αδερφή μου στην εγκυμοσύνη στο μικρό γιο της έκανε τεστ φαρμακείου και έδειχνε θετικό πήγαινε στο μικροβιολογικό έδεινε ούρα (πριν 20 χρόνια ) έδειχνε αρνητικό άσε πήγαινε έλα ήμασταν . τελικά κάποια στιγμή βγήκε θετικό και μάθαμε ότι διαφέρουν οι τιμές ... όλα καλά θα πάνε

29Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:39 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ είχα δυο αρνητικά τεστ στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου (στην πρώτη βγήκε θετικό πριν από την καθυστέρηση) την 5η και την 6η καθυστέρησης και την 8η ήρθε το θετικό. Έκανες τα τεστ με πρωινά ούρα?

30Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:49 am

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βανια μου μακαρι να μην εχει "περάσει" η ορμόνη στα ούρα τί να πω...
Pelio τα έκανα απόγευμα γιατι δεν κρατιομουν, όμως δεν είχα πιει υγρα (και ας διψουσα) ουτε ειχα παει τουαλεττα για τουλάχιστον 3.5 ωρες/ Και τωρα κρατιεμαι μην ξαναπάω στο φαρμακειο (εφημερευει σημερα) να δω αν αντεξω...

31Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:51 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εαν δεν κρατιεσαι, που πολυ λογικο το βρισκω, βρες ενα φαρμακειο να εφημερευει και παρε το clearblue το ψηφιακο.ειναι το πιο αξιοπιστο. φαντασου πως ημουν 2 εβο,αδων οταν μου βγηκε θετικο. στη 2η εγκυμοσυνη μου ειχα κανει 2 τεστ στην 6η κ 7η μερα καθυστερησης και ηταν αρνητικα και ο γιος μου τωρα ειναι 15 μηνων!!!
αντε στο φαρμακειο, περιμενουμε!!!

32Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:55 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήγαινε φαρμακείο, πάρε clearblue ψηφιακό και κάντο με τα πρωινά ούρα. Αυτά δείχνουν καλύτερα! Όλα καλά να πάνε! Very Happy

33Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 11:59 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα πάντως η φαρμακοποιός μου είχε τονίσει με πρωινά ούρα πάντως καλύτερα είναι να πας να πάρεις ένα τεστ . και να σου πω και κάτι άλλο πες στον προισταμένο σου να πάει να γ....... θα κοιτάξεις αυτό πρώτα απο όλα

34Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Σαβ Σεπ 03, 2011 12:03 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάσια μου,κάνε αυτό που λεν τα κορίτσια...ότι εφημερεύει κιόλας,μήπως είναι σημάδι?????Περιμένω κι εγώ!!!!!!

35Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Κυρ Σεπ 04, 2011 12:22 am

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βάσια μου καλημέρα. Αυτό που διαπίστωσα διαβάζοντας και αυτό το φόρουμ και άλλα, είναι ότι στις 10 κοπέλες που έκαναν predictor οι 9 είχαν ψευδές αποτέλεσμα! Γι' αυτό πάρε καλύτερα άλλο τεστ καλή μου και ίσως είναι καλύτερα να θεωρήσεις ότι το predictor δεν έγινε ποτέ!

Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο, μέσα απο την καρδιά μου I love you

36Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Κυρ Σεπ 04, 2011 12:50 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασια καλημερα κι απο μενα. δεν ξερω για σενα, αν και ευχομαι με ολη μου την καρδια να εισαι εγκυουλα, αλλα και μενα τα πρεντικτορ μου βγαινανε αρνητικα και ημουν εγκυος 100%! τωρα η κορη μου ειναι 9.5 μηνων!

37Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Κυρ Σεπ 04, 2011 7:09 am

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια σας ευχαριστώ.Αλλο τεστ δεν έκανα 1ον γιατί ο φαρμακοποιός δίπλα που εφημέρευε είχε μόνο predictor (μα γιατί δεν τα θέλεις είναι τα καλύτερα είπε όταν του λέω μόνο clear blue θέλω) και 2ον γιατί έτσι κι αλλιώς αυριο θα μου πει ο μικροβιολόγος τι βλέπει. Θα πάω χαράματα και λογικά κατά το απόγευμα θα ξέρω. Πάντως κάτι αδιαθεσίες που είχα και κάτι πονάκια περιόδου μου έχουν κοπεί. Θα δείξει, πάντως έχω ρίξει πολύ κλάμα.
Demmy_5k και trilly μακάρι να ναι όπως τα λέτε, μου δίνετε πολύ πολύ κουράγιο. Αλήθεια trilly εσένα πότε σου έδειξε αρνητικό πριν ή μετά την καθυστέρηση;

38Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Κυρ Σεπ 04, 2011 7:12 am

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markellajohny έγραψε:εαν δεν κρατιεσαι, που πολυ λογικο το βρισκω, βρες ενα φαρμακειο να εφημερευει και παρε το clearblue το ψηφιακο.ειναι το πιο αξιοπιστο. φαντασου πως ημουν 2 εβο,αδων οταν μου βγηκε θετικο. στη 2η εγκυμοσυνη μου ειχα κανει 2 τεστ στην 6η κ 7η μερα καθυστερησης και ηταν αρνητικα και ο γιος μου τωρα ειναι 15 μηνων!!!
αντε στο φαρμακειο, περιμενουμε!!!
Αχ κοπέλα μου γλυκιά 6η μέρα καθυστέρησης κι εσύ και σου βγηκε αρνητικό άρα με καταλαβαίνεις. Πάντως έτσι κι αλλιώς πρέπει να κάνω τη χοριακή να μάθω εάν ανέβηκε. Θα γράψω τα νέα μου στο φόρουμ, όταν μάθω!
Φιλιά

39Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Κυρ Σεπ 04, 2011 9:56 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μολις τώρα το είδα.
Βάσια μου είχες καθόλου αιμορραγία?
Εγω στην βιοχημική μου είχα αίμα (καφέ στην αρχή και κανονικό την επόμενη) και μετα η χοριακή έδειξε 10,3 Sad
Τα απογευματινα ούρα (όσο κι αν δεν είχες πιεί νερό) δεν είναι πυκνά όπως τα πρωινά.
Εγω πιστεύω οτι όλα θα πάνε τέλεια

40Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 12:58 am

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Μολις τώρα το είδα.
Βάσια μου είχες καθόλου αιμορραγία?
Εγω στην βιοχημική μου είχα αίμα (καφέ στην αρχή και κανονικό την επόμενη) και μετα η χοριακή έδειξε 10,3 Sad
Τα απογευματινα ούρα (όσο κι αν δεν είχες πιεί νερό) δεν είναι πυκνά όπως τα πρωινά.
Εγω πιστεύω οτι όλα θα πάνε τέλεια
Αίμα δεν είδα, ούτε σταγόνα... Αλλά έδωσα αίμα σήμερα. Το απόγευμα θαξέρω την τιμή της χοριακής.
Πάντως μια φίλη είχε βιοχημική χωρίς καν αίμα, από την τιμή της χοριακής φάνηκε ότι κάτι δεν πάει καλά. Τελικά της ηρθε περιοδος σε 6 μηνες

41Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 1:17 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasiakalou έγραψε:
Aurora έγραψε:Μολις τώρα το είδα.
Βάσια μου είχες καθόλου αιμορραγία?
Εγω στην βιοχημική μου είχα αίμα (καφέ στην αρχή και κανονικό την επόμενη) και μετα η χοριακή έδειξε 10,3 Sad
Τα απογευματινα ούρα (όσο κι αν δεν είχες πιεί νερό) δεν είναι πυκνά όπως τα πρωινά.
Εγω πιστεύω οτι όλα θα πάνε τέλεια
Αίμα δεν είδα, ούτε σταγόνα... Αλλά έδωσα αίμα σήμερα. Το απόγευμα θαξέρω την τιμή της χοριακής.
Πάντως μια φίλη είχε βιοχημική χωρίς καν αίμα, από την τιμή της χοριακής φάνηκε ότι κάτι δεν πάει καλά. Τελικά της ηρθε περιοδος σε 6 μηνες

Σε παρακαλώ, μπές να μου γράψεις το αποτέλεσμα, μη με ξεχάσεις..
Μέσα απο τη καρδιά μου εύχομαι να είναι όλα τέλεια

42Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 1:19 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάσια εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήνSmile Θα περιμένουμε νεάκια σου!

43Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 11:35 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??ΘΑ ΣΚΑΣΩ...

44Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 12:41 pm

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια η χοριακή έπεσε στο 145. Σε λίγες μέρες θα πρέπει να περιμένω περίοδο. Ήταν βιοχημική όπως το φοβόμουν. Είμαι κομμάτια κάτι μου έλεγε η γιατρός ότι αφού έμεινα έγκυος μια φορά θα ξαναγίνει κ.λ.π αλλά δεν μπορούσα να ακούω. Μόλις που πρόλαβα να χαρώ και ο Θεός μου πήρε τη χαρά μου πίσω.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Φιλιά και καλή συνέχια σε όλες
Aurora μου γλυκεια ολα καλά να σου πάνε!

45Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 1:01 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiakalou έγραψε:Κοριτσια η χοριακή έπεσε στο 145. Σε λίγες μέρες θα πρέπει να περιμένω περίοδο. Ήταν βιοχημική όπως το φοβόμουν. Είμαι κομμάτια κάτι μου έλεγε η γιατρός ότι αφού έμεινα έγκυος μια φορά θα ξαναγίνει κ.λ.π αλλά δεν μπορούσα να ακούω. Μόλις που πρόλαβα να χαρώ και ο Θεός μου πήρε τη χαρά μου πίσω.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Φιλιά και καλή συνέχια σε όλες
Aurora μου γλυκεια ολα καλά να σου πάνε!



Αχ,κρίμα βρε κοριτσάκι.Αλλά η γιατρός σου έχει δίκιο.Μην απογοητεύεσαι.Θετικές σκέψεις.Ξέρω είναι δύσκολο,αυτές τις ώρες,αλλά δώσε χρόνο στον εαυτό σου,και θα δεις..σε λίγο καιρό,εδώ θα είμαστε όλες να γελάμε..

46Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 1:20 pm

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλικάκι μου ευχαριστώ. Αυτή τη στιγμή όμως δεν μπορω να πιστεψω τιποτα καλό. Αφού με είδε που με πήραν τα κλάματα τί θα έλεγε κι αυτή. Δεν έχω δύναμη να κοιτάξω μπροστά όχι τώρα τουλάχιστον. Αργότερα (πολύ αργότερα) ίσως...
Να χαιρεσαι το παληκαράκι σου!

47Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 7:46 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiakalou έγραψε:Κοριτσια η χοριακή έπεσε στο 145. Σε λίγες μέρες θα πρέπει να περιμένω περίοδο. Ήταν βιοχημική όπως το φοβόμουν. Είμαι κομμάτια κάτι μου έλεγε η γιατρός ότι αφού έμεινα έγκυος μια φορά θα ξαναγίνει κ.λ.π αλλά δεν μπορούσα να ακούω. Μόλις που πρόλαβα να χαρώ και ο Θεός μου πήρε τη χαρά μου πίσω.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Φιλιά και καλή συνέχια σε όλες
Aurora μου γλυκεια ολα καλά να σου πάνε!

Βάσια μου μην στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε και σύντομα θα δεις που θα μας πεις και εσύ ευχάριστα νεάκια!Η φύση ξέρει τι κάνει και αυτό πολλές φορές μας πληγώνει.Σκέψου πως κάθε εμπόδιο για καλό και όλα γίνονται για ένα σκοπό!Σου εύχομαι να το ξεπεράσεις σύντομα και θα δεις πόσο εύκολο θα είναι να αποκτήσεις ξανά σποράκι Wink Wink Η γιατρός σου πάντως έχει απόλυτο δίκιο!Αυτό να θυμάσαι.. Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 417472 Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 417472

48Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 9:19 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aγάπη μου, ξέρω οτι καμιά λέξη δεν θα απαλύνει τον πόνο σου τώρα..
Ξέρω πώς νιώθεις το έχω πρόσφατο..
Όμως πίστεψε με θα ξαναχαμογελάσεις!
Θα έρθει το σποράκι σου και θα μείνει και θα γεμίσει την αγκαλίτσα σου και τη καρδιά σου.
Ξέσπασε τον πόνο σου, κλάψε και μόλις ηρεμήσεις θα δείς οτι ίσως έπρεπε να γίνει.
Ξέρεις οι βιοχημικές συμβαίνουν γιατί κατα 90% υπάρχει χρωμοσωμική ανωμαλία στο έμβρυο.
Φαντάζεσαι να γεννούσες ένα άρρωστο παιδάκι?
Τώρα πονάς και δεν μπορείς να το δείς (όπως δεν μπορούσα κι εγώ)
σε λίγο όμως θα το πείς και μόνη σου.

Σε σκέφτομαι!
Ενημέρωνε με για τη πορεία της χοριακής, αυτό που θέλουμε τώρα είναι να μηδενιστεί μόνη της.

49Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 10:43 pm

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν μπορώ να σταματησω να κλαίω. Μου έκαναν και παρατηρηση στη δουλειά πως με βλέπει ο κόσμος κλαμμένη, αλλά δε μπορω γμτ, ΔΕ ΜΠΟΡΩ. Όπως δε μπόρεσα να κρατησω το σποράκι μου και το άφησα να μου φύγει... Τί λάθος έκανα Θέε μου; Θα τρελλαθώ από την απογοήτευση. Από το ζενιθ στο ναδιρ...έτσι ξαφνικά!

50Κι άλλη βιοχημική??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Κι άλλη βιοχημική??? Δευ Σεπ 05, 2011 10:45 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiakalou έγραψε:Δεν μπορώ να σταματησω να κλαίω. Μου έκαναν και παρατηρηση στη δουλειά πως με βλέπει ο κόσμος κλαμμένη, αλλά δε μπορω γμτ, ΔΕ ΜΠΟΡΩ. Όπως δε μπόρεσα να κρατησω το σποράκι μου και το άφησα να μου φύγει... Τί λάθος έκανα Θέε μου; Θα τρελλαθώ από την απογοήτευση. Από το ζενιθ στο ναδιρ...έτσι ξαφνικά!

Δεν είναι δικό σου το λάθος καλή μου, μην στεναχωριέσαι..Θα περάσει θα δεις και θα είσαι πάλι χαρούμενη σύντομα!Δεν κάνει καλό στον εαυτό σου έτσι.. Crying or Very sad Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις