Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
163 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 163 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 22]

176ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:34 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

Σιγά καλέ, μέχρι τις 56 έχω περιθώριο ακόμα... (Όταν ήμουν έγκυος στις τοσες μέρες έκανα τεστ, κόντεψα να γεννήσωχαχαχα!)


Μαριααααααααααααααααααα λεςςςςςς??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
παρε τεστ μην ερθω εκει και σε βαλω να κατουρησεις το τεστ!!!! Shocked Shocked Cool Cool

177ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:36 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια αν δεν κανεις τεστ θα παω κα ιθα κανω εγω ενα να μου φυγει το αχτι! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 328109

178ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:42 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

Σιγά καλέ, μέχρι τις 56 έχω περιθώριο ακόμα... (Όταν ήμουν έγκυος στις τοσες μέρες έκανα τεστ, κόντεψα να γεννήσωχαχαχα!)


Μαριααααααααααααααααααα λεςςςςςς??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
παρε τεστ μην ερθω εκει και σε βαλω να κατουρησεις το τεστ!!!! Shocked Shocked Cool Cool

Χαχαχαχα! Κάπως έτσι έκανα το πρώτο! Ο άντρας μου πηγε και το αγόρασε και μου το έδωσε να το κάνω! Μονο που δεν με βοήθησε κιόλας χαχαχα!

koukida έγραψε:Μαρια αν δεν κανεις τεστ θα παω κα ιθα κανω εγω ενα να μου φυγει το αχτι! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 328109

Αχ κάνε ένα εσύ!!! Γιατί; Έχεις και εσύ καθυστέρηση;

Ρε κορίτσια ενώ πονούσε η κοιλιά μου πριν λίγες μέρες τώρα δεν νιώθω τιποτα... Μυστήρια πράγματα...

179ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:47 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπααα εγω αποκλειεται...
Μαρια μηπως ο κυκλος σου κανει παιχνιδακια??

180ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:49 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μυριζω μωροοοοοοοοοοοοοοοοοοο

181ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:03 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:εγω μυριζω μωροοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Και εγώ!!!!!!!! Very Happy

182ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:26 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα! Βρε κορίτσια έχω άστατο κύκλο αλλά 41 μερες είχα χρόνια να φτάσω... Εγώ πάντως δεν νιωθω έγκυος... Δεν ξέρω... Αλλά και την πρώτη φορά δεν ένιωθα... Τι να πω... Θα δείξει! Ε, αν αργήσει και άλλες 10 μέρες θα το κάνω το τεστ, δεν θα περιμένω να φανει η κοιλιά, χαχαχα! Αλλα με προσπερματικά τι πιθανότητες έχω;... Θα δούμε... Μπερδεύτηκα τώρα.

YΓ: Κατερίνα, χαχα! Τώρα διάβασα το μήνυμά σου! 6 τεστ ε; Εγώ 2 έχω κάνει όλα κι όλα στην ζωή μου και αυτα με το ζόρι, χαχχα!

183ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:48 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Χαχαχα! Βρε κορίτσια έχω άστατο κύκλο αλλά 41 μερες είχα χρόνια να φτάσω... Εγώ πάντως δεν νιωθω έγκυος... Δεν ξέρω... Αλλά και την πρώτη φορά δεν ένιωθα... Τι να πω... Θα δείξει! Ε, αν αργήσει και άλλες 10 μέρες θα το κάνω το τεστ, δεν θα περιμένω να φανει η κοιλιά, χαχαχα! Αλλα με προσπερματικά τι πιθανότητες έχω;... Θα δούμε... Μπερδεύτηκα τώρα.

YΓ: Κατερίνα, χαχα! Τώρα διάβασα το μήνυμά σου! 6 τεστ ε; Εγώ 2 έχω κάνει όλα κι όλα στην ζωή μου και αυτα με το ζόρι, χαχχα!

ΤΕΣΤ! ΤΕΣΤ!!! ΤΕΣΤ!!! 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ??? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 606100
ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΕΙΛΩ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΙΜΑ!!! ΧΟΡΙΑΚΗ!! ΜΗ ΜΕ ΣΚΑΣ ΣΕ ΛΕΩ....ΜΥΡΙΖΕΙ!!!!!!
Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!


ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 401147

184ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:55 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:Χαχαχα! Βρε κορίτσια έχω άστατο κύκλο αλλά 41 μερες είχα χρόνια να φτάσω... Εγώ πάντως δεν νιωθω έγκυος... Δεν ξέρω... Αλλά και την πρώτη φορά δεν ένιωθα... Τι να πω... Θα δείξει! Ε, αν αργήσει και άλλες 10 μέρες θα το κάνω το τεστ, δεν θα περιμένω να φανει η κοιλιά, χαχαχα! Αλλα με προσπερματικά τι πιθανότητες έχω;... Θα δούμε... Μπερδεύτηκα τώρα.

YΓ: Κατερίνα, χαχα! Τώρα διάβασα το μήνυμά σου! 6 τεστ ε; Εγώ 2 έχω κάνει όλα κι όλα στην ζωή μου και αυτα με το ζόρι, χαχχα!

ΤΕΣΤ! ΤΕΣΤ!!! ΤΕΣΤ!!! 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ??? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 606100
ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΕΙΛΩ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΙΜΑ!!! ΧΟΡΙΑΚΗ!! ΜΗ ΜΕ ΣΚΑΣ ΣΕ ΛΕΩ....ΜΥΡΙΖΕΙ!!!!!!
Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!


ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 401147

πεστα Κλειω θα μας σκασειιιιιιι!!!!!!!
Μαρια ειναι συχνο αυτο το φαινομενο να εχεις τοση καθυστερηση?

185ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:58 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω να πω στην Μαρία...
...ε μα, κάνε ένα τεστ βρε βλογημένη να μας φύγει η περιέργεια.
Τι θα πει έχει χρόνια να πάει 41. Πυρετός να ήταν θα είχες πάει στο γιατρό. 41 μέρες δεν είναι ένας άξιοσημείωτος αριθμός καθυστέρησης για να κάνεις ένα τεστ;

186ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:59 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω στη ΜΑρια- κανε ενα τεστ γιατι δεν θα σε αφησουμε σε χλωρο κλαρι!

θελω να πω στη Νενα- καλό δρόμο και θα σε περιμένω στα καρτοτηλεφωνααααα!!

θελω να πω στη πιπερια που εβαλα στη σαλτσα, γιατι μαρη εκαιγες και δεν με το ειπες πριν σε βαλω να κανεις παρεα με τα μανιταρια στη μακαροναδα μου??? Razz

187ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:59 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω στην κωλοκυβερνηση αυτου του αμοιρου τοπου Α Ρ Κ Ε Τ Α

188ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:00 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:Χαχαχα! Βρε κορίτσια έχω άστατο κύκλο αλλά 41 μερες είχα χρόνια να φτάσω... Εγώ πάντως δεν νιωθω έγκυος... Δεν ξέρω... Αλλά και την πρώτη φορά δεν ένιωθα... Τι να πω... Θα δείξει! Ε, αν αργήσει και άλλες 10 μέρες θα το κάνω το τεστ, δεν θα περιμένω να φανει η κοιλιά, χαχαχα! Αλλα με προσπερματικά τι πιθανότητες έχω;... Θα δούμε... Μπερδεύτηκα τώρα.

YΓ: Κατερίνα, χαχα! Τώρα διάβασα το μήνυμά σου! 6 τεστ ε; Εγώ 2 έχω κάνει όλα κι όλα στην ζωή μου και αυτα με το ζόρι, χαχχα!

ΤΕΣΤ! ΤΕΣΤ!!! ΤΕΣΤ!!! 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ??? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 606100
ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΕΙΛΩ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΙΜΑ!!! ΧΟΡΙΑΚΗ!! ΜΗ ΜΕ ΣΚΑΣ ΣΕ ΛΕΩ....ΜΥΡΙΖΕΙ!!!!!!
Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!


ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 401147

πεστα Κλειω θα μας σκασειιιιιιι!!!!!!!
Μαρια ειναι συχνο αυτο το φαινομενο να εχεις τοση καθυστερηση?

Το εχω πάθει άλλες 2 φορες πιο μικρή από αγχος, αλλά αυτη την περίοδο είμαι πάρα πολύ χαλαρή και δεν με αγχώνει κάτι γι' αυτο απορώ. Μπορεί να αλλάζει και ο κύκλος βέβαια. Συνήθως έχω ασταθή κύκλο από 32 ως 37 μέρες. Γι' αυτό σας λέω, έχω καιρό ακόμα χαχχα! Αλλά με προσπερματικά βρε κορίτσια;;;

189ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Θέλω να πω στην Μαρία...
...ε μα, κάνε ένα τεστ βρε βλογημένη να μας φύγει η περιέργεια.
Τι θα πει έχει χρόνια να πάει 41. Πυρετός να ήταν θα είχες πάει στο γιατρό. 41 μέρες δεν είναι ένας άξιοσημείωτος αριθμός καθυστέρησης για να κάνεις ένα τεστ;

Χαχαχαχα!
Χμ, οριακα θα ελεγα.. Θα περιμενω λιγο ακομα για πιο σιγουρα αποτελεσματα! Wink

190ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:31 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μια φιλη μου με προσπερματικα εμεινε εγκυος-ετσι λεει τουλαχιστον! αντε, μακαρι να εισαι! παντως κι εγω απορω πως αντεχεις και δεν κανεις ενα τεστ!

191ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:34 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
desT έγραψε:Θέλω να πω στην Μαρία...
...ε μα, κάνε ένα τεστ βρε βλογημένη να μας φύγει η περιέργεια.
Τι θα πει έχει χρόνια να πάει 41. Πυρετός να ήταν θα είχες πάει στο γιατρό. 41 μέρες δεν είναι ένας άξιοσημείωτος αριθμός καθυστέρησης για να κάνεις ένα τεστ;

Χαχαχαχα!
Χμ, οριακα θα ελεγα.. Θα περιμενω λιγο ακομα για πιο σιγουρα αποτελεσματα! Wink
βρε Μαρία εσύ με ξεπέρασες στο Σταύρο είχα 23 μέρες καθυστέρηση .Να σου ευχηθώ ότι καλύτερο μακάρι ..

192ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:49 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλε μια φιλη μου με προσπερματικα εμεινε εγκυος-ετσι λεει τουλαχιστον! αντε, μακαρι να εισαι! παντως κι εγω απορω πως αντεχεις και δεν κανεις ενα τεστ!

Δεν βιάζομαι, ότι είναι να συμβεί θα συμβεί, χαχα! Αν δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι τις 15 θα το κάνω το τεστάκι μάλλον!

βανια έγραψε:
MariaM έγραψε:
desT έγραψε:Θέλω να πω στην Μαρία...
...ε μα, κάνε ένα τεστ βρε βλογημένη να μας φύγει η περιέργεια.
Τι θα πει έχει χρόνια να πάει 41. Πυρετός να ήταν θα είχες πάει στο γιατρό. 41 μέρες δεν είναι ένας άξιοσημείωτος αριθμός καθυστέρησης για να κάνεις ένα τεστ;

Χαχαχαχα!
Χμ, οριακα θα ελεγα.. Θα περιμενω λιγο ακομα για πιο σιγουρα αποτελεσματα! Wink
βρε Μαρία εσύ με ξεπέρασες στο Σταύρο είχα 23 μέρες καθυστέρηση .Να σου ευχηθώ ότι καλύτερο μακάρι ..

Σε ευχαριστώ πολύ! Η αλήθεια ειναι ότι δεν προσπαθούμε αλλά αυτό δεν αποκλύει τίποτα.

Όχι 41 μέρες καθυστέρηση, λάθος το έθεσα κορίτσια σόρυ. 41 μέρες απο την τελευταία περίοδο εννοώ. Απλά ο κύκλος μου είναι 32 με 37 μέρες οποτε λέω να περιμένω κι άλλο για το τεστάκι. Στο Γιαννάκη μου είχα φτάσει τις 56!

193ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:53 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

194ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:03 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

Ευχαριστώ Αλικάκι μου!

Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed Laughing Embarassed Laughing

195ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:07 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

Ευχαριστώ Αλικάκι μου!

Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed :lol: Embarassed Laughing


κι εγω ετσι κανω τεστακια χιιχι Very Happy

196ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:11 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

Ευχαριστώ Αλικάκι μου!

Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed Laughing Embarassed Laughing



Δεν είναι "περίεργος" ο τρόπος αυτός!!Ίσα ίσα που το γράφουν και μέσα στις οδηγίες..Αλλά εσύ τώρα λογικά,το λιγότερο που έχεις καθυστέρηση είναι 4 ημέρες...οπότε,αν είσαι,το πιο πιθανό είναι να δείξει.Τέλως πάντων,κοριτσάκι,όπως αισθάνεσαι!!!Μην ακούς εμένα χαχα!!!!Απλά εγώ το εύχομαι!!!!!

197ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:13 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:



Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed Laughing Embarassed Laughing



Δεν είναι "περίεργος" ο τρόπος αυτός!!Ίσα ίσα που το γράφουν και μέσα στις οδηγίες..Αλλά εσύ τώρα λογικά,το λιγότερο που έχεις καθυστέρηση είναι 4 ημέρες...οπότε,αν είσαι,το πιο πιθανό είναι να δείξει.Τέλως πάντων,κοριτσάκι,όπως αισθάνεσαι!!!Μην ακούς εμένα χαχα!!!!Απλά εγώ το εύχομαι!!!!![/quote]

να ακους εμενα! κανε τεστ!!!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz

198ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:14 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

Ευχαριστώ Αλικάκι μου!

Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed :lol: Embarassed Laughing


κι εγω ετσι κανω τεστακια χιιχι Very Happy


Κλειώ μου,ή έτσι ή αλλιώς...το αποτέλεσμα μετράει!!!!Και εσύ είσαι!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!1

199ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:27 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

Ευχαριστώ Αλικάκι μου!

Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed :lol: Embarassed Laughing


κι εγω ετσι κανω τεστακια χιιχι Very Happy


Κλειώ μου,ή έτσι ή αλλιώς...το αποτέλεσμα μετράει!!!!Και εσύ είσαι!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!1


θέλω να το ακουω ετσα ναι ειμαι!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

200ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:29 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
αλικακι έγραψε:
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι μου,να τις εκατοστήσεις!!!!Και μέχρι τότε ελπίζω να έχεις κάνει το τεστάκι!!!!Δεν βλέπεις που αγωνιούμε όλες μαζί παρέα????Εεεε????χαχαχα!!!!Μπράβο,όμως,που είσαι χαλαρή...μ'αρέσεις!!!!!!!Ααααα και με το καλό!!!!!!!

Ευχαριστώ Αλικάκι μου!

Σόρυ που σας κραταω σε αγωνια βρε κορίτσια, αλλά θέλω να κάνω ένα τεστ και να δειξει σίγουρο αποτέλεσμα αμέσως. Ας πούμε όταν ειχα κάνει στον γιο μου, ενω έλεγε ότι η ένδειξη θα φανεί σε 2 λεπτά, η δεύτερη γραμμή εμφανιστηκε αμεσως! Αν κάνω ένα τεστ τώρα και βγει αρνητικό δεν θα είμαι και πάλι σίγουρη... Βέβαια θα μου πεις, ότι αν βγει θετικό θα είμαι σίγουρη αλλά θελω να φανει καθαρα η γραμμή για να μην χωράει αμφιβολία, χαχα! Δεν τα πάω καλά με τα τεστ! Και επειδή φοβόμουν μην κάνω λάθος και την διαδικασία την πρώτη φορά, είχα πάει ένα πλαστικό ποτηράκι και το γέμισα... και μετά βύθισα μέσα το τεστ... Embarassed Laughing Embarassed :lol: Embarassed Laughing


κι εγω ετσι κανω τεστακια χιιχι Very Happy


Κλειώ μου,ή έτσι ή αλλιώς...το αποτέλεσμα μετράει!!!!Και εσύ είσαι!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!1


θέλω να το ακουω ετσα ναι ειμαι!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κλειώ εσύ είσαι φουλ έγκυος! Πιο πολύ δεν πάει!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις