Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
206 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 206 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 22]

151ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:22 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!

Μαράκι?!?! Wink Razz

152ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:40 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:...
χαχαχαχαχα Ναι αυτό ακριβώς σκέφτηκα και σκιάχτηκα... όχι τίποτ' άλλο, αλλά έχω βάλει στο φόρουμ παντού την μούτσκα μου και δεν μπορώ να κρυφτώ... Δεν είμαι εγώ, λάθος λάθος... Razz
Εκτός και αν είστε τύφλα απο τις ρετσίνες.. πιες και πες και πιες και πες και δεν αναγνωρίζετε ούτε τους εαυτούς σας χαχαχαχα
Πέραν της πλάκας... δεν υπήρχε περίπτωση να είμαι πάνω, να μπορώ και να μην σας το πω για να βρεθούμε Wink Δεν γίνονται αυτά! Wink


Laughing Laughing Laughing
Δε θα 'χεις τέτοιο θέμα εσύ... πρώτον, γιατί σ' έχω κόψει γυναίκα που προσέχει τον εαυτό της και δεν θα υπήρχε περίπτωση να πας ούτε ξεμαλλιασμένη, ούτε απεριποίητη και δεύτερον, γιατί τα άτομα που θα έχεις γύρω σου, τουλάχιστον σε αυτή τη συνάντηση, είναι υψηλοτέρου πνευματικού επιπέδου και δεν ασχολούνται με τέτοιες μικρότητες... Wink
Μην ασχολείστε με αυτά... περάστε εσείς καλά, διασκεδάστε το με την ψυχή σας και ας λένε, όποιοι λένε, ότι θέλουν να λένε Very Happy
Και γω στην δική μας τον Ιούλη, αυτό έκανα και αυτό θα συνεχίσω να κάνω και ας είπανε ότι είπανε και ας λένε ότι θένε... άααλαααα Razz

Εκτός και αν... πριν το κομμωτήριο ήπιες τις κανά δυο ρετσίνες παραπάνω, κανένα ουζάκι απ' την χαρά σου και οι υπoδείξεις στην μπαρμπέρισσα ήταν για πιο... προχωρημένο style...lady Gaga χαχαχα (στο τέλος πιές πιές, θα σε καταντήσω αλκοολικιά Razz)
Σε αυτήν την περίπτωση, κοιτάξου μια ακόμη στον καθρέπτη πριν φύγεις, έτσι για σιγουριά Razz


Ναι Ξάνθη είναι...
Χμμμμ, κάτι μου θυμίζει όπως το λές... αλλά εμείς συνήθως δίνουμε γλυκό του κουταλιού, πρίν περάσουν το κατώφλι του σπιτιού μετά την στέψη.... η πεθερά δηλαδή, πρώτα στη νύφη (μη χέσω!) και μετά στο γιόκα (εδώ συνοδεύεται και με χαμόγελο, ενώ της νύφης είναι σκέτο), για να τους ευχηθεί και καλά γλυκιά ζωή (ότι να' ναι δλδ χαχαχα)

Αλλά αυτό με το ψωμί σοκολάτα, μου ακούγεται πολύ καλύτερο... και πιο νόστιμο χαχαχα άμα είναι και νουτέλλα... Razz

153ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:45 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!

Μαράκι?!?! Wink Razz

Ναι κουκλιτσα μου, χαχα! Εγώ ξέρω πως δεν είμαι εγκυος (βέβαια σίγουρη δεν μπορώ να είμαι ποτέ), αλλά ο άντρας μου έχει αγχωθει...

154ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:47 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!

Μαράκι?!?! Wink Razz

Ναι κουκλιτσα μου, χαχα! Εγώ ξέρω πως δεν είμαι εγκυος (βέβαια σίγουρη δεν μπορώ να είμαι ποτέ), αλλά ο άντρας μου έχει αγχωθει...

γιατί αγχώνεται καλέ?? δε θέλει δεύτερο ζουζούνι??

155ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:47 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενάκι λες να σε πετυχουμε πουθενα?? την έβαψες μετα!!!χαχα

Νενα- ασε μας που πηγες κ κωμμωτηριο...εγω δεν θα παω- στο δηλωνω απο τωρα!! με τις παντοφλες θα ερθω να σε τιμησω !! Razz Razz

156ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:56 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Νενάκι λες να σε πετυχουμε πουθενα?? την έβαψες μετα!!!χαχα

Νενα- ασε μας που πηγες κ κωμμωτηριο...εγω δεν θα παω- στο δηλωνω απο τωρα!! με τις παντοφλες θα ερθω να σε τιμησω !! Razz Razz

θα βγάλετε φωτο?? Razz Razz

157ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:57 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!

Μαράκι?!?! Wink Razz

Ναι κουκλιτσα μου, χαχα! Εγώ ξέρω πως δεν είμαι εγκυος (βέβαια σίγουρη δεν μπορώ να είμαι ποτέ), αλλά ο άντρας μου έχει αγχωθει...

γιατί αγχώνεται καλέ?? δε θέλει δεύτερο ζουζούνι??

Ειναι στην φυση του γι αυτο,χαχα! Θελουμε αλλα λιγο αργοτερα. Τωρα αμα ειναι να ερθει νωριτερα καλως να ορισει! Οχι θα του πω; Απλα οι πιθανοτητες να εχει συμβει ειναι απειροελαχιστες οποτε θα ειναι σαν θαυμα χαχαχα!

158ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:58 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε να βγαλουμε- τζαμπα ειναι! Razz

159ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 2:59 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:πρώτον, γιατί σ' έχω κόψει γυναίκα που προσέχει τον εαυτό της και δεν θα υπήρχε περίπτωση να πας ούτε ξεμαλλιασμένη, ούτε απεριποίητη
εμοτικος που να έχει ξεκωλωθει στο γέλιο δεν έχει??? ή που να έχει κάνει γράμμωση στους πλάγιους κοιλιακούς απο το γέλιο??? Laughing

160ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 3:03 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:Νενάκι λες να σε πετυχουμε πουθενα?? την έβαψες μετα!!!χαχα

Νενα- ασε μας που πηγες κ κωμμωτηριο...εγω δεν θα παω- στο δηλωνω απο τωρα!! με τις παντοφλες θα ερθω να σε τιμησω !! Razz Razz

ΟΧΙ ΟΧΙ... ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ... ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ IP ΜΟΥ Razz χαχαχαχαχα

Εγώ πάντως, θα 'ρχόμανε με τις σαγιονάρες και την βερμουδίτσα... αλλά ένα κουτί σοκολατάκια σε σχήμα καρδιάς, θα το κρατούσα για την Νένα, λολ σε περίπτωση που χρειαστεί να την καλοπιάσω χαχαχα

161ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 3:05 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:Αλλά αυτό με το ψωμί σοκολάτα, μου ακούγεται πολύ καλύτερο... και πιο νόστιμο χαχαχα άμα είναι και νουτέλλα... Razz
Όχι, ηταν ενα αρτοποιείο-καφετερια, που μαζι με τον καφε σου ετρωγες και το κουλουρακι σου, πολυ ψαγμένο, στην παλιά πόλη, και στην πινακίδα του το "-μι" στο ψωμί φαινόταν σαν "-λη"... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 4872


koukida έγραψε:Νενα- ασε μας που πηγες κ κωμμωτηριο...εγω δεν θα παω- στο δηλωνω απο τωρα!! με τις παντοφλες θα ερθω να σε τιμησω !! Razz Razz
α, πες το ντε, εγω με τις πιτζαμες και το μπικουτι θα ερθω τότε.. και σκεφτομουν τι να βάλω..
εβαψα μαρη το μαλλι γιατι εχω γάμο την επομενη εβδομάδα, και η ρίζα είχε φτάσει στα αυτια..

162ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 3:17 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:ε να βγαλουμε- τζαμπα ειναι! Razz
Το ξέρω και η Νένα το ξέρει... γιατί νομίζεις ότι πήγε να καλλωπιστεί? Για την αφεντιά σου?
Γιατί μαρή και συ, θα βγει φωτογραφίες και θα μείνει στην αιωνιότητα... να μην είναι μαλλί, πρόσωπο, ένδυμα κομπλέ σενιαρισμένο?.... Πήγαινε εσύ με την σαγιονάρα... όχι πήγαινε! Razz


Nena έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:πρώτον, γιατί σ' έχω κόψει γυναίκα που προσέχει τον εαυτό της και δεν θα υπήρχε περίπτωση να πας ούτε ξεμαλλιασμένη, ούτε απεριποίητη
εμοτικος που να έχει ξεκωλωθει στο γέλιο δεν έχει??? ή που να έχει κάνει γράμμωση στους πλάγιους κοιλιακούς απο το γέλιο??? Laughing
Και ΜΕΤΡΙΟΦΡΩΝ συνάμα! Cool
Μα τι κάλλος! (...ελπίζω να έγραψα σωστά την λέξη χαχαχαχαχα Razz )

163ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 3:19 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:Και ΜΕΤΡΙΟΦΡΩΝ συνάμα! Cool
Μα τι κάλλος! (...ελπίζω να έγραψα σωστά την λέξη χαχαχαχαχα Razz )
Όχι καλέ, το αντίθετο, κοκορευόμουν ότι έχω γράμμωση στους πλάγιους κοιλιακούς... Razz

164ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 3:25 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:Αλλά αυτό με το ψωμί σοκολάτα, μου ακούγεται πολύ καλύτερο... και πιο νόστιμο χαχαχα άμα είναι και νουτέλλα... Razz
Όχι, ηταν ενα αρτοποιείο-καφετερια, που μαζι με τον καφε σου ετρωγες και το κουλουρακι σου, πολυ ψαγμένο, στην παλιά πόλη, και στην πινακίδα του το "-μι" στο ψωμί φαινόταν σαν "-λη"... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 4872
Ε πες το ντε και γω το πήγα αλλού... Razz
Που να καταλάβω τον συνειρμό σου, που με το κόλλησες δίπλα στον γάμο και με μπέρδεψες! Λεω και γω... τέτοιο έθιμο και να μην το έχω πάρει χαμπάρι! Razz

Μπααα... δεν το θυμάμαι.. σαν όνομα τουλάχιστον...
Αν ήταν τα τελευταία 10 χρόνια... δεν ήμανε πια στην Ξάνθη… Έφυγα, πήγα αλλού Razz
Αν ήτανε πριν την τελευταία δεκαετία, σίγουρα θα έφαγα από κει, απλά δεν πρόσεξα ταμπέλα, γιατί στα νεανικά μου χρόνια έτρωγα ότι να’ ναι και από όπου να’ ναι, δε μ’ ενδιέφεραν οι επιγραφές χαχαχαχα

Και μια που είπαμε για φαγί, με άνοιξε η όρεξη και παω να ετοιμάσω τραπέζι, να φάγω κομμάτι Razz Very Happy

165ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 4:40 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!
θελω να πω στη Μαρια οτι ο καλός θεούλης εστειλε την περίοδο σε μένα σήμερα πρωι πρωι κιολας. Η καλή μερα απο το πρωι να φανει.. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 679259 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 679259 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 679259 νευρα?? Νευρα??? ΝΕΥΡΑ???? ΠΟΙΑ ΝΕΥΡΑ?????

166ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 5:43 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!
θελω να πω στη Μαρια οτι ο καλός θεούλης εστειλε την περίοδο σε μένα σήμερα πρωι πρωι κιολας. Η καλή μερα απο το πρωι να φανει.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] νευρα?? Νευρα??? ΝΕΥΡΑ???? ΠΟΙΑ ΝΕΥΡΑ?????

θελω να πω οτι κι εμενα μου ηρθε σημερα το πρωι χωρις κανενα μα κανενα συμπτωμα και ειχα αρχισει να κανω χαρουλες...δε στεναχωρεθηκα αλλα ειχα αρχισει να το σκεφτομαι και μου'ρθε καπως.......... Rolling Eyes

167ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:04 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΙΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ..ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΙΕΤΑΙ..ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ..ΤΟ ΚΟΥΡΙΕΡ ΖΗΤΑΕΙ 60ΕΥΡΩ(ΑΚΥΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ).ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΚΤΕΛ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΣΕ PM ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ.

168ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:06 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!
θελω να πω στη Μαρια οτι ο καλός θεούλης εστειλε την περίοδο σε μένα σήμερα πρωι πρωι κιολας. Η καλή μερα απο το πρωι να φανει.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] νευρα?? Νευρα??? ΝΕΥΡΑ???? ΠΟΙΑ ΝΕΥΡΑ?????

θελω να πω οτι κι εμενα μου ηρθε σημερα το πρωι χωρις κανενα μα κανενα συμπτωμα και ειχα αρχισει να κανω χαρουλες...δε στεναχωρεθηκα αλλα ειχα αρχισει να το σκεφτομαι και μου'ρθε καπως.......... Rolling Eyes

Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

169ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:08 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

170ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:09 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω σε ολο τον κοσμο σημερα να προσεχει πως οδηγαει,πως περπαταει,τι τρωει και τι πινει...μην παθετε τιποτα καλοι μου ανθρωποι γιατι ειμαι εφημερια και δεν εχω κουραγιο για τιποτα........αχ προσεχετε σας παρακαλω...................
κι εγω σας αγαπω...ματς μουτς

171ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:21 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

Σιγά καλέ, μέχρι τις 56 έχω περιθώριο ακόμα... (Όταν ήμουν έγκυος στις τοσες μέρες έκανα τεστ, κόντεψα να γεννήσωχαχαχα!)

172ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:24 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

Σιγά καλέ, μέχρι τις 56 έχω περιθώριο ακόμα... (Όταν ήμουν έγκυος στις τοσες μέρες έκανα τεστ, κόντεψα να γεννήσωχαχαχα!)

Shocked Shocked Shocked χαχαχα

173ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:27 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι τι διαβαζω??? καθυστερηση???
λες??????????????? Laughing Laughing Laughing

174ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:30 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

Σιγά καλέ, μέχρι τις 56 έχω περιθώριο ακόμα... (Όταν ήμουν έγκυος στις τοσες μέρες έκανα τεστ, κόντεψα να γεννήσωχαχαχα!)

απορω πως κρατιεσαι 6 τεστ και 2χοριακες θα χα κανει Razz Razz Razz !!!!!!!!!!!!!!!!!

175ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:32 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Lilliput έγραψε:
MariaM έγραψε:
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένες, χαχα! 41 μέρες σήμερα!

μήπως να κάνεις ένα τεστ? Razz

Σιγά καλέ, μέχρι τις 56 έχω περιθώριο ακόμα... (Όταν ήμουν έγκυος στις τοσες μέρες έκανα τεστ, κόντεψα να γεννήσωχαχαχα!)

41 είναι οι μέρες της καθυστέρησης ή οι μέρες απο την προηγουμενη περίοδο??? Αν ειναι το πρώτο, μάλλον έρχεται πελαργος, ε??
εσυ πώς είσαι τόσο σίγουρη ντε ότι δεν είσαι???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις