Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
141 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 141 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 22]

126ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 3:13 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
koukida έγραψε:Κατερινα σε παρακαλω προσεχε πως εκφραζεσαι- δεν μου αρεσουν οι βωμολοχιες σου... cyclops

δεν εχω παρα να συμφωνησω!!!!!!!!!!! Razz

ορκιζομαι δεν θα το ξανακανω..
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

127ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 3:16 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
koukida έγραψε:Κατερινα σε παρακαλω προσεχε πως εκφραζεσαι- δεν μου αρεσουν οι βωμολοχιες σου... cyclops

δεν εχω παρα να συμφωνησω!!!!!!!!!!! Razz

ορκιζομαι δεν θα το ξανακανω..
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κανε σταυρουδακι με τους δεικτες σου,φιλα το και κανε δεσιμο πανω απο το κεφαλι σου και χωρις να εισαι σταυροποδι πονηρη!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σε βλεπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cyclops cyclops cyclops

128ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 3:19 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
koukida έγραψε:Κατερινα σε παρακαλω προσεχε πως εκφραζεσαι- δεν μου αρεσουν οι βωμολοχιες σου... cyclops

δεν εχω παρα να συμφωνησω!!!!!!!!!!! Razz

ορκιζομαι δεν θα το ξανακανω..
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κανε σταυρουδακι με τους δεικτες σου,φιλα το και κανε δεσιμο πανω απο το κεφαλι σου και χωρις να εισαι σταυροποδι πονηρη!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σε βλεπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cyclops cyclops cyclops

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz Razz Razz

129ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 10:56 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θ έλω να ρωτησω τη Νενα τι ακριβως κανουν τα πιτσιρδέλια της στη φωτο/αβαταρ- σκετος γριφος ειναι.. Razz

130ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:03 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω να απαντησω στην κουκίδα οτι ο μεγάλος έχει βγει απο το μπανιο του, και ειναι με το μπουρνουζι (και ασορτι μπουρνουζε παντοφλάκι παρακαλω, τσσσσ) και φοράει την κουκούλα και κάνει κουκου-τζα στον μικρό, ο οποίος ψάχνει να βρει απο ποιο σημείο μέσα στο μπουρνούζι ακουγεται το κουκου-τζα...
Δεν ειναι γλυκουλίνια???
I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 379767 I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 669659 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 35468 I love you I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 379767 I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 669659 I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 669659 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 379767 I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 379767 I love you I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 415870 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 379767 I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 669659 I love you I love you I love you I love you ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 379767

131ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:17 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαναρακια ειναι μωλέεεεε!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 334590

132ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:30 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επισης θέλω να ανακοινώσω στα σεβαστα μέλη του φόρουμ ότι την Πέμπτη 8 Σεπτεμβρίου και ωρα 6 το απόγευμα θα πραγματοποιηθεί μαμαδοσυνάντηση στην Καβάλα. Θα συναντηθούμε στο κτίριο του ΟΤΕ, εκει στους τηλεφωνικους θαλάμους (να διευκρινίσουμε και πλευρα, μη ψαχνόμαστε) και θα το κάψουμε σε καφετέρια του πεζοδρόμου.
Είμαστε 3 άτομα μέχρι στιγμής, ας ερθει κι ενας τέταρτος σε περίπτωση που θελήσουμε να παίξουμε διπλό μπιρίμπα, κρίμα είμαστε καλε... Όσες πιστες προσέλθετε! Όσες δεν ερθουν θα φάνε θάψιμο από όσες παραβρεθουν tongue .
Πληροφορίες εντός.
Και τωρα σας αφήνω, εχει ήδη ξεκινήσει το CSI κι έχασα το φόνο. affraid πάλι δεν θα καταλαβαίνω την τύφλα μου..

133ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:33 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βάσια που είσαι??? Rolling Eyes

134ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 1:00 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω στη λιλη και στην κουκιδα να μπουνε στο σιμς και να με βοηθησουν για το καινουργιο μου δωματιο! ευχαριστωω Very Happy Very Happy Razz Razz Razz

135ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 1:04 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:θελω να πω στη λιλη και στην κουκιδα να μπουνε στο σιμς και να με βοηθησουν για το καινουργιο μου δωματιο! ευχαριστωω Very Happy Very Happy Razz Razz Razz

Αμέσωωωως!! Razz Razz

136ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 2:18 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
koukida έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Lilliput έγραψε:Το να μην έχεις αγαπηθεί είναι θέμα ατυχίας, το να μην έχεις αγαπήσει όμως είναι θέμα μιζέριας ανασφάλειας και καχυποψίας

Θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω ως προς το πρώτο κομμάτι...

για πες Αγαπη Smile

ας μου επιτρεψετε να απαντησω αντι της αθηνας!
ενα ατομο που ειναι μιζερο-ανασφαλες-καχυποπτο και πολλα πολλα αλλα δε θα ειναι θεμα ατυχιας να μην αγαπηθει.....κι εχω ακριβως ενα τετοιο ατομο αυτη τη στιγμη στο μυαλο μου......... Twisted Evil

μη μας πεις!!! άσε να μαντέψουμε... αρχίζει απο ελέ- και τελειώνει σε -νη;;;; ή μήπως από πεθε- και τελειώνει σεεεεε...... -ρά;;;;;;;;; ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 328109

για νορμάλ άτομα πάντως που έτυχε να μην αγαπηθούν, εγώ θα το έλεγα ατυχία γιατί εντάξει. όλοι μας μια στραβομάρα την έχουμε!εμείς που αγαπηθήκαμε δεν είμαστε και τέλειοι.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 667478

137ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 4:21 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια διάβασα κατι χθες και σοκαρίστηκα .στην μολβάβια .ενας πάπας ενω βάφτιζε το μώρακι, το επνιξε κταλάθος .εκλαίγε το μωρο και ετσι οπως το βάζε μεσα επίνε πολυ νερο .τι να πω οι γονείς δεν ειχαν κατάλαβει τιποτα .οταν τους εδώσαν το μώρο ειχε πεθάνει .παναγια μου δεν μπορω να το καταλαβω πως εγινε .δεν το βλέπαν το παίδι οτι δεν ηταν κάλα τι να πεις .μονο με την σκέψη τρελλένεσαι .αυτο δεν το εχω ξανακούσει.

138ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 4:22 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στους άντρες μου (μικρό και μεγάλο)
Είστε η ζωή μου!
Εύχομαι αύριο να σας πω τα καλύτερα νέα του κόσμου!

139ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 4:26 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:κορίτσια διάβασα κατι χθες και σοκαρίστηκα .στην μολβάβια .ενας πάπας ενω βάφτιζε το μώρακι, το επνιξε κταλάθος .εκλαίγε το μωρο και ετσι οπως το βάζε μεσα επίνε πολυ νερο .τι να πω οι γονείς δεν ειχαν κατάλαβει τιποτα .οταν τους εδώσαν το μώρο ειχε πεθάνει .παναγια μου δεν μπορω να το καταλαβω πως εγινε .δεν το βλέπαν το παίδι οτι δεν ηταν κάλα τι να πεις .μονο με την σκέψη τρελλένεσαι .αυτο δεν το εχω ξανακούσει.

το είχα γράψει και εδώ http://forum.eimaimama.gr/t1519p640-topic . έχει ξανασυμβεί πολλές φορές.. τραγικό.. Sad

140ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 4:29 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
... στον αντρα μου οτι μας εμειναν 145 ευρω για να βγαλουμε το μηνα μεχρι της 27 που θα πληρωθει.

141ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 5:12 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora θέλω να σου πω που στο Ηράκλειο μένεις για να τα λεμε και απο κοντά??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

142ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τρι Σεπ 06, 2011 12:56 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nopi30 έγραψε:... στον αντρα μου οτι μας εμειναν 145 ευρω για να βγαλουμε το μηνα μεχρι της 27 που θα πληρωθει.

χεχεχε!!! εμείς είμαστε με 367... κάναμε πολλές σπατάλες γιατί περιμένουμε την επιστροφή φόρου (803ευρώ)...κι αν δεν έρθει??????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

143ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 12:01 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!

144ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 12:49 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στον εαυτό μου να κάνει υπομονή.Μας μπήκε δύσκολα ο μήνας και τρέχω και δεν φτάνω.Αφού να φανταστείτε ότι δεν προλαβαίνω καλά καλά να μπαίνω να σας διαβάζω και να απαντάω...Κλαψ....
Αχ να πάρουν τα μικρά στο σχολείο μήπως και ξαναβρώ τη σειρά μου και το βράδυ να μην πέφτω ξερή....
Βάνια, Άννα και Νενάκι δεν σας γράφω....Δεν αντέχω το βράδυ να κρατήσω τα μάτια ανοιχτά.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 667478

145ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 1:10 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ... στην Νένα, την Κουκίδα και στην Φλωρεντία (νομίζω Razz)... ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!
Να περάσετε τέλεια αύριο κοπελιές μου... είναι απίθανο να βλέπεις 'ζωντανά' μπροστά σου άτομα που μέχρι χθες τους ήξερες μόνο σαν χαρακτήρες στην οθόνη σου.
Η συντροφιά τους είναι ακόμα πιο απολαυστική απο κοντά Very Happy

Με την ευκαιρία, θα ήθελα να πω πως μετά την πρόσκληση της Κουκίδας, ειλικρινά αν μπορούσα θα χαιρόμουν να έρθω και γω στο παρεάκι σας :-)
Εννοείτε πως είμαι πολύ πιο ευχάριστος χαρακτήρας απο όσο 'ξενέρωτος' δείχνω εδώ με τις συνηθισμένες παρλαπίπες μου χαχαχα Razz

Έρχομαι όμως Ξάνθη 13 με 18 Σεπ. για ένα γάμο πολύ δικού μου προσώπου και θα τρέχω καθημερινώς... το λεω απλά, για να μην πέσει κάποια στιγμή στην αντίληψη σας και με πείτε ακατάδεχτη γαϊδάρα χάχα και ότι ήρθα και έφυγα στα μουλωχτά Razz

Λοιπόν, Καλή διασκέδαση και αν πάτε για κρασάκι, γιατί για εμάς τους Βόρειους αυτό είναι σχεδόν απαραίτητο για κάθε περίσταση :-)... πιείτε ένα και για μένα στην υγειά σας Very Happy

Υ.Γ.
Και που' στεεεεεε.... βγάλ' τε καμιά φώτο να δούμε και αν δεν γουρτάρετε να την βάλετε εδω... έχω το fb σας WinkVery Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τετ Σεπ 07, 2011 1:14 am, 1 φορά

146ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 1:13 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Θελω να πω στο καλό Θεούλη, να μου στείλει σύντομα την περιοδο, γιατί ο άντρας μου κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό!

Μαρακι μου τι εχουμε εδω??? τι μου μυριζει?? Razz Razz Razz

147ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 1:14 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΣΤΙΣ 4 ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ...
ΕΚΛΑΙΓΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΩΣ ΤΙΣ 2.30 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ..ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΑ,ΟΥΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΑ ΑΧ,ΒΑΧ...

ΕΛΕΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΜΟΥ!

148ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 1:29 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ... στην Νένα, την Κουκίδα και στην Φλωρεντία (νομίζω Razz)... ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!
Να περάσετε τέλεια αύριο κοπελιές μου... είναι απίθανο να βλέπεις 'ζωντανά' μπροστά σου άτομα που μέχρι χθες τους ήξερες μόνο σαν χαρακτήρες στην οθόνη σου.
Η συντροφιά τους είναι ακόμα πιο απολαυστική απο κοντά Very Happy

Με την ευκαιρία, θα ήθελα να πω πως μετά την πρόσκληση της Κουκίδας, ειλικρινά αν μπορούσα θα χαιρόμουν να έρθω και γω στο παρεάκι σας :-)
Εννοείτε πως είμαι πολύ πιο ευχάριστος χαρακτήρας απο όσο 'ξενέρωτος' δείχνω εδώ με τις συνηθισμένες παρλαπίπες μου χαχαχα Razz

Έρχομαι όμως Ξάνθη 13 με 18 Σεπ. για ένα γάμο πολύ δικού μου προσώπου και θα τρέχω καθημερινώς... το λεω απλά, για να μην πέσει κάποια στιγμή στην αντίληψη σας και με πείτε ακατάδεχτη γαϊδάρα χάχα και ότι ήρθα και έφυγα στα μουλωχτά Razz

Λοιπόν, Καλή διασκέδαση και αν πάτε για κρασάκι, γιατί για εμάς τους Βόρειους αυτό είναι σχεδόν απαραίτητο για κάθε περίσταση :-)... πιείτε ένα και για μένα στην υγειά σας Very Happy

Υ.Γ.
Και που' στεεεεεε.... βγάλ' τε καμιά φώτο να δούμε και αν δεν γουρτάρετε να την βάλετε εδω... έχω το fb σας WinkVery Happy

κι εγω θελω να πω στα κοριτσια καλα να περασουνε !!!!!!!!! που θα περασουνε!!!!!!!!! Razz Razz Razz

149ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 1:33 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ... στην Νένα, την Κουκίδα και στην Φλωρεντία (νομίζω Razz)... ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!
Να περάσετε τέλεια αύριο κοπελιές μου... είναι απίθανο να βλέπεις 'ζωντανά' μπροστά σου άτομα που μέχρι χθες τους ήξερες μόνο σαν χαρακτήρες στην οθόνη σου.
Η συντροφιά τους είναι ακόμα πιο απολαυστική απο κοντά Very Happy

Με την ευκαιρία, θα ήθελα να πω πως μετά την πρόσκληση της Κουκίδας, ειλικρινά αν μπορούσα θα χαιρόμουν να έρθω και γω στο παρεάκι σας :-)
Εννοείτε πως είμαι πολύ πιο ευχάριστος χαρακτήρας απο όσο 'ξενέρωτος' δείχνω εδώ με τις συνηθισμένες παρλαπίπες μου χαχαχα Razz

Έρχομαι όμως Ξάνθη 13 με 18 Σεπ. για ένα γάμο πολύ δικού μου προσώπου και θα τρέχω καθημερινώς... το λεω απλά, για να μην πέσει κάποια στιγμή στην αντίληψη σας και με πείτε ακατάδεχτη γαϊδάρα χάχα και ότι ήρθα και έφυγα στα μουλωχτά Razz

Λοιπόν, Καλή διασκέδαση και αν πάτε για κρασάκι, γιατί για εμάς τους Βόρειους αυτό είναι σχεδόν απαραίτητο για κάθε περίσταση :-)... πιείτε ένα και για μένα στην υγειά σας Very Happy

Υ.Γ.
Και που' στεεεεεε.... βγάλ' τε καμιά φώτο να δούμε και αν δεν γουρτάρετε να την βάλετε εδω... έχω το fb σας WinkVery Happy


δυστυχώς εγώ δεν θα είμαι. μου πέφτουν λιγουλάκι μακριά! Sad

150ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Τετ Σεπ 07, 2011 1:44 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενακι καλά έκανες και το είπες ότι οταν ερθεις θα τρεχεις, γιατι ετσι και σε πετυχαίναμε καμια φορά στην Ξανθη, σε καμια γιορτη παλαιας πόλης, και δεν το ξέραμε, θα σε έπαιρνε και θα σε σήκωνε... Ουχι μόνο ακατάδεχτη θα σε λέγαμε, καντηλανάφτες θα κατεβάζαμε... Razz
αυριο, αυριο, θα κάνουμε μια κουρα ομορφιάς, εγω πήγα και κομμωτηριο χτες να με βρουν τα κορίτσια μια κουκλα, μη γυρίσουν μετα στο φόρουμ και πουν "αυτη η Νένα ρε παιδάκι μου, τι μαλλί είναι αυτο, σαν την μις ανεμοδούρα ηρθε στο μιτινγκ.."

Ο γάμος είναι στην Ξάνθη??
Άσχετο, εσυ το πέτυχες το "Ψωμι και σοκολάτα???" Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις