Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
198 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 198 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 22]

226ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 11:57 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ Π Ρ Ε Π Ε Ι ΝΑ ΤΟ ΡΑΨΩ ΤΟ Γ....ΝΟ. ΑΦΟΥ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΛΕΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Twisted Evil ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 215994
ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΗ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ

227ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 12:09 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω θελω να μου πω μπραβο που απο τα 35 κιλα που πηρα στην εγκυμοσυνη μου,μου εχουν μεινει ακομη 4 και θα τα χασω κι αυτα !!! Very Happy

228ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 12:10 pm

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μην αγχώνομαι...!! Τόσες και τόσες γέννησαν!!! Θα τα καταφέρω κι εγώ!!!!! Σε περιμένουμε μπεμπούλα!!!!!!! Κάτσε όμως μέσα στην κοιλίτσα της μαμάς μερικές εβδομάδες ακόμα...!!!

229ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 12:15 pm

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
oti prepei na xasw ayta ta kila epitelous kourastika poia,(mpravo sou kopela mou pou ta exases ta kila tis egkymoseinhs htan k polla egw h goyrouna den to perno apofash)

230ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 12:56 pm

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θελω να πω στον εαυτο μου : αι τραβα κοιμησου που κουτουλας πανω στον υπολογιστη... Και αυριο μπορει ολα να αλλξουν που ξερεις Wink

231ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 12:59 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεκολλά το μυαλό σου από την κρίση..
θα σε φάει το άγχος.....

232ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:03 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φτου σου κοπελερε μου! εσκισες σημερα στη δουλεια! σιδερωσες κιολας!!!δε παιζεσαι!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 328109

233ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:04 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγγελικημαρια έγραψε:φτου σου κοπελερε μου! εσκισες σημερα στη δουλεια! σιδερωσες κιολας!!!δε παιζεσαι!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 328109
κοπελαρα μου εννοω...

234ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:09 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θελω να μου πω...πως ...μπραβο σου,που εισαι τοσο δυνατη,δεν το περιμενα,μπραβο σου που πονεσες μεσα απο την καρδια σου και σταθηκες με αξιοπρεπεια στην χειροτερη στιγμη της ζωης σου ορθια....πηγες να πεσεις μα δεν λυγισες,αντεξες και δεν σου το ειχα..θελω να μου πω πως..μην στεναχωριεσαι για οτι σε πνιγει,να ξερεις πως εγω σε αγαπω και θελω να εισαι γερη για να φερεις στο κοσμο τα παιδια που ονειρευεσαι,να μην στεναχωριεσαι,καποιοι ανθρωποι θελουν το κακο σου,και μπραβο σου που τους πολεμας με την σιωπη σου ετσι δεν με πληγωνεις....θελω να μου πω,πως θαυμαζω το ποσο αντεξες σε δυσκολες καταστασεις στην ζωη σου και ειπες θα περασει κι αυτο..θελω να μου πω ,μπραβο σου που εχεις τοση αγαπη μεσα σου και θελεις να την δινεις σε ανθρωπους και να την μοιραζεσαι...θελω να μου πω,προσεχε ομως μερικες φορες η μοιρασια παει σε ανθρωπους που δεν αξιζουν γι αυτο την πατησες και βαλτο καλα στο μυαλο σου,ολοι οι ανθρωποι δεν θελουν το καλο μας.....θελω να μου πω,πιστευω πως θα γινεις καλη μανα γιατι αυτο που νιωθεις μεσα σου ειναι σαν ενα ηφαιστειο και η λαβα του ειναι η αγαπη που δεν εδωσες σε εκεινο το μωρο,εγω το βλεπω καλα γιατι ειμαι μεσα σου...θελω να μου πω,συνεχισε να αγαπας τον αντρα σου, κοιτα σε λατρευει ανεχεται και την γκρινια σου!!θελω να μου πω,μην μαραζωνεις γιατι μαραζωνω κι εγω,μην κλαις γιατι κλαιω κι εγω,μην λυπασαι γιατι δεν θες να με λυπουνται...κρατα την καλη καρδια που εχεις και ετσι θα ζω κι εγω να σε στηριζω μεχρι να κλεισουμε τα ματια..εαυτε μου σε αγαπω.....

235ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:12 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:
Θελω να μου πω...πως ...μπραβο σου,που εισαι τοσο δυνατη,δεν το περιμενα,μπραβο σου που πονεσες μεσα απο την καρδια σου και σταθηκες με αξιοπρεπεια στην χειροτερη στιγμη της ζωης σου ορθια....πηγες να πεσεις μα δεν λυγισες,αντεξες και δεν σου το ειχα..θελω να μου πω πως..μην στεναχωριεσαι για οτι σε πνιγει,να ξερεις πως εγω σε αγαπω και θελω να εισαι γερη για να φερεις στο κοσμο τα παιδια που ονειρευεσαι,να μην στεναχωριεσαι,καποιοι ανθρωποι θελουν το κακο σου,και μπραβο σου που τους πολεμας με την σιωπη σου ετσι δεν με πληγωνεις....θελω να μου πω,πως θαυμαζω το ποσο αντεξες σε δυσκολες καταστασεις στην ζωη σου και ειπες θα περασει κι αυτο..θελω να μου πω ,μπραβο σου που εχεις τοση αγαπη μεσα σου και θελεις να την δινεις σε ανθρωπους και να την μοιραζεσαι...θελω να μου πω,προσεχε ομως μερικες φορες η μοιρασια παει σε ανθρωπους που δεν αξιζουν γι αυτο την πατησες και βαλτο καλα στο μυαλο σου,ολοι οι ανθρωποι δεν θελουν το καλο μας.....θελω να μου πω,πιστευω πως θα γινεις καλη μανα γιατι αυτο που νιωθεις μεσα σου ειναι σαν ενα ηφαιστειο και η λαβα του ειναι η αγαπη που δεν εδωσες σε εκεινο το μωρο,εγω το βλεπω καλα γιατι ειμαι μεσα σου...θελω να μου πω,συνεχισε να αγαπας τον αντρα σου, κοιτα σε λατρευει ανεχεται και την γκρινια σου!!θελω να μου πω,μην μαραζωνεις γιατι μαραζωνω κι εγω,μην κλαις γιατι κλαιω κι εγω,μην λυπασαι γιατι δεν θες να με λυπουνται...κρατα την καλη καρδια που εχεις και ετσι θα ζω κι εγω να σε στηριζω μεχρι να κλεισουμε τα ματια..εαυτε μου σε αγαπω.....




Θ Ε Α........ Respect

236ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:22 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βγηκαν απο μεσα μου... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 334590

237ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:33 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να μου πω οτι κααααποτε πρεπει να ηρεμησω γτ με βλεπω να πεφτω στα βαρια!!!!!!ελεος με την παρτυ μου!


κ κλειω σε εσενα ταιραζει η εξης φραση


επιτρεπεται να πεσεις αλλα επιβαλεται να σηκωθεις παλι!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 334590 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 334590 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 334590 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 334590

238ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:50 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω στην Λιλλυ να μεινει στο φορουμ.
σε βρηκαν μικρουλα και σε πληγωσαν..

239ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:56 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω να πω οτι κουραστηκα για τις βλακειες καποιον να φευγουν απο εδω μεσα ατομα που αγαπαω! Και δεν μιλαω μονο για την Ιωαννα (που την συμπαθω) αλλα για ανθρωπους που ειναι φιλοι μου!! Γιατι εγω εχω κανει φιλους 1,5 χρονο καθε μερα εδω μεσα!! Sad Sad Sad

240ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 1:59 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Θελω να πω οτι κουραστηκα για τις βλακειες καποιον να φευγουν απο εδω μεσα ατομα που αγαπαω! Και δεν μιλαω μονο για την Ιωαννα (που την συμπαθω) αλλα για ανθρωπους που ειναι φιλοι μου!! Γιατι εγω εχω κανει φιλους 1,5 χρονο καθε μερα εδω μεσα!! Sad Sad Sad

εχεις δικιο κι εγω που εμπαινα αραια και που τωρα εχω δεθει με καποια ατομα και ελπιζω να τα γνωρισω και απο κοντα! εγω δεν μπορω να καταλαβω το γιατι ?/ γιατι να γινεται αυτο?? τι εχουμε να χωρισουμε ? αν καποιος δεν ταιριαζει με καποιον αλλον απλά ας μη του μιλαει! τι να πω χανω πασα ιδεα!

241ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:34 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
εχεις δικιο κι εγω που εμπαινα αραια και που τωρα εχω δεθει με καποια ατομα και ελπιζω να τα γνωρισω και απο κοντα! εγω δεν μπορω να καταλαβω το γιατι ?/ γιατι να γινεται αυτο?? τι εχουμε να χωρισουμε ? αν καποιος δεν ταιριαζει με καποιον αλλον απλά ας μη του μιλαει! τι να πω χανω πασα ιδεα!

Τι να πω Κατερινα δεν ξερω ειλικρινα!

242ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 2:59 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στον αντρα μου να πω ! να με αντεχει γιατι οι ορμονες μου λογο λοχειας ειναι πειραγμενες και δεν μασ βλεπω να την βγαζουμε καθαρη! Mad Mad Mad Mad

243ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 3:38 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω πως πριν λιγο μπηκα στο τσατ και ειδα το ιστορικο γιατι δεν σας κρυβω πως ειδα τη λιλι στο τσατ και μετα εγραψε οτι εγραψε!!!!!
λοιπον ξεκιναω και ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ..συμμορια δεν ημουν και δεν εκανα ποτε και με κανεναν!!!! επισης δεν χρισημοποιω ΚΑΝΕΝΑΝ ανθρωπο για να πετυχω κατι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΥΛΗ και ποτε στη ζωη μου δεν θα γινω.. αν ειδατε σποντες και μπηχτες κι αν σας ενδιεφερε θα μπορουσατε να το συζητησετε και οπως διακρινατε αρνητικοτητα εσεις ετσι διεκρινα κι εγω απλα δεν νομιζω πως εχω κανει κατι για το οποιο πρεπει να ζητησω συγγνωμη -καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται- να σημειωσω πως ναι εχω σπαστει πολλες φορες με την αποψη καποιων αλλα ποτε μα ποτε δεν σκεφτηκα με κακια γιαυτους απλως επιλεγω να ειμαι λιγοτερο κοντα τους και αυτο ειναι δικαιωμα μου!!!!!!

επισης να πω στην Αννα πως οχι Αννα μου δεν εχουμε βαλει λογια στη λιλι! επισης να πω στη Βανια πως δεν ειναι συμβουλη να λες να μην δενεται καποιος εδω μεσα με καποιον αλλον γιατι το εχεις κανει κι εσυ! ουτε ειναι κουβεντα να λες σε εναν ανθρωπο "και μονο που εισαι 20 δεν σε παιρνω στα σοβαρα" τελευταιο να αφησω το Νενακι και να της πω ειδες πως "τα λογια του πατερα" κανεις δεν μπορει να τα εφαρμοσει?? εσυ ειπες πως ειδες αρνητικοτητα στο φορουμ αλλα εστειλες μηνυμα μονο στη Λιλη... ολα αυτα τα γραφω γιατι νιωθω πως ενας ανθρωπος που "δεθηκε" με τη λιλη ημουν κι εγω και πως αυτα που γραφατε στο τσατ με αφορουν κι εμενα! λιλι αν ποτε σε εχω κατευθυνει η σου εχω πει ασχημη κουβεντα για καποιον θελω να το πεις!οτι εχω να το πω θα το πω οπως τωρα...
για αλλη μια φορα πεφτω απο τα συννεφα!


και τελικα ειχε δικιο η Βιβιαν! με βλεπω να αποχωρω κι εγω απο δω μεσα..δεν παιρνω πισω τις αποψεις που εχω γραψει και δεν μετανιωνω για τα ατομα που εχω συμπαθησει...
να στε ολες καλα! εχω οικογενεια και 2 παιδακια που αξιζει να ειμαι κοντα τους κι οχι σε εναν χωρο που "μυριζεστε συμμοριες"..


αυτες που συμπαθω εχουνε καταλαβει τι ανθρωπος ειμαι και ευχαριστω μια μια τις κοπελες που ανταλλαξαμε ομορφα αποψεις γελασαμε και ξενυχτησαμε!

244ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 4:59 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω στη Βανια πως δεν ειναι συμβουλη να λες να μην δενεται καποιος εδω μεσα με καποιον αλλον γιατι το εχεις κανει κι εσυ! ουτε ειναι κουβεντα να λες σε εναν ανθρωπο "και μονο που εισαι 20 δεν σε παιρνω στα σοβαρα" τελευταιο να αφησω το
Αρχικά δεν έχω πει να μην δένετε κάποιος με κάποιο άλλο μέλος στο φόρουμ -έχω πει ότι εγώ δνε μπήκα με σκοπό να κάνω φίλες η φίλες μου είναι εκτός τωρα ότι υπάρχει πιθανότητα να γνωρίσεις άτομα και να κολλήσεις μαζί τους και να οδηγήσουν σε μια φιλική σχέση ίσως μπορεί - είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας .
όσο για το δεύτερο σκέλος αυτό που είπα στην Ιωαννα ήταν στην ερωτηση της αν έχω κάτι μαζί της , και μου είπε ότι μαζί μου δεν έχει τίποτα ούτε έχει αναφέρει ποτέ κάτι για το άτομο μου της είπα ότι την πιστεύω και ακόμα καινα έλεγε δνε θα την έπερνα στα σοβαρά επειδή θα ήμουν απαράδεκτη έχω τα διπλά της χρόνια . Αυτό έγραψα και μπορείς να το δεις και να στο επιβεβαιώσει η ιωαννα .
Όσο για το τη σκέφτεσαι να αποχωρήσεις εγώ θα σου έλεγα ότι καλό θα ήταν να το σκεφτείς καλύτερα και να κοιτάξεις τη σου προσφέρει το φορουμ και τη προσφέρεις εσυ σε αυτό . Απαντάω ανοικτά στο μύνημα σου είναι κάτι που έκανες και εσύ και η ευθύτητα είναι προσόν

245ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 5:57 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για κάτσε μισό λεπτάκι Κατερίνα, γιατί πήρες λίγη φόρα παραπάνω!
Για μπάστα λίγο, γιατί θα φορτσάρω και γω και καιρός μου είναι... καλή καλή, αλλά μη με γ@μήσετε κι όλας!

Θα μιλήσω καθαρά για τον εαυτό μου, γιατί όλες είμαστε ενήλικες και μπορεί η κάθεμια μας να αναλάβει τις ευθύνες που τις αναλογούν...

Απο τότε που γύρισα από της διακοπές, άρχισα να διακρίνω απο το πρόσωπο σου πρός άγνωστη κατεύθυνση υπονοούμενα στα οποία συμμετείχαν κι άλλοι και μέρα με την ημέρα γινόταν μια μάχη απο τέτοια υπονοούμενα, που μέχρι χθες εμένα προσωπικά με εξάντλησε και έμαθα απο συζήτηση με την Βάνια και την Άννα, ότι μάλλον, ούτε αυτές ήξεραν το γιατί, ήταν για το πρόσωπο τους.
Σε πληροφορώ όμως, πως καμιά απο τις τρεις μας δεν είχε μέχρι πριν απο λίγες ώρες εξακριβώσει μέσω ενός Pm, αν όντως επρόκειτο για τις δύο τους και μέχρι τότε εγώ ήμουν ΘΕΑΤΗΣ και μόνο της επίθεσης.
ΝΑΙ! Στο παρασκήνιο δήλωνα καθαρά και ξάστερα ότι δεν συμπαθώ και ακόμα πρίν την όλη ιστορία, διότι θεωρώ ότι είσαι κακός άνθρωπος και αυτή ήταν καθαρά δική μου γνώμη απο όσα εισέπραττα απο τον χαρακτήρα σου στο φόρουμ.
Καλώς ή κακώς, υπάρχουν συμπάθειες και αντιπαθείς, συναισθήματα και αναισθησίες, αυτή ήταν η γνώμη μου για σένα και είναι και έχω δικαίωμα να την διαμορφώνω, όπως θα υπάρχουν αρνητικές γνώμες για μένα, και ήταν το μόνο που δήλωσα και επέλεξα να μην το μεταφέρω εδώ.
Δεν είχα λόγο να μπώ στην διαδικασία να σου την λέω με υπονοούμενα και μπιχτές επειδή απλά μου κάθισες στραβά και δε σε πάω... ποίος μπορεί να με κατηγορήσει γι' αυτό?
Δεν ασχολήθηκα ουδέποτε μαζί σου εδω μέσα, για να σε θίξω και παρ' όσα τα αρνητικά αισθήματα μου για σένα, σου φέρθηκα άψογα και ουδέποτε σε κουτσομπόλεψα και σε διαβεβαιώ και ούτε τα κορίτσια, τουλάχιστον παραπάνω απο ένα "Δεν την γουστάρω, "αλλά εκείνεις ας μιλήσουν για τον εαυτό τους.
Είναι έτσι ή δεν είναι? Άκουσες ποτέ κακιά κουβέντα απο μένα εδω μέσα ναι ή όχι? Άκουσες ποτέ να διασύρω το όνομά σου ναι ή όχι, άκουσες ποτέ να εκφέρω το όνομα σου χώρίς να είσαι παρούσα ναι ή όχι?
Και επειδή βιάστηκες, τουλάχιστον όσο αφορά να κρίνεις εμένα, σε πληροφορώ ότι αύριο ήταν η σειρά σου να σε προσεγγίσω στα ίσα,΄όπως έκανα με όλους, γιατί βαρέθηκα την όλη ιστορία με τους υπαινιγμούς και το κρυφτούλι εδώ μέσα και προσπαθούσα αλλεπάλληλες φορές και με τον γνωστό ευγενικό μου τρόπο να σας περάσω ότι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ! ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ, ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΕ PM!
Μέχρι εχθές αυτό έκανα και σας μιλούσα τόσο ευγενικά, που παρεξηγήθηκα ότι σας έγλυφα κι όλας!
Γιατί έτσι έχω μάθει να είμαι στη ζωή μου... ευγενική, πάντα να λύνω τις διαφορές μου ευθέως και με το λόγο... διαφωνείς ότι έτσι πράττω?
Εκτός απο αυτή τη στιγμή, που βαρέθηκα να είναι ο μ@λακας της υπόθεσης επειδή είμαι ήρεμη και δεκτική.
Δείξε μου το αντίθετο για μένα, αφού αναφέρεσαι με υπαινιγμούς και στο δικό μου πρόσωπο!

Παρ’ ότι τόσο καιρό όμως, προσπαθούσα με το καλό να σας δείξω πως αυτή η ιστορία πρέπει να τελειώσει, δεν είδα καμιά διαφορά και σήμερα, πήρα την απόφαση να ξεκινήσω το μεγάλο ξεκαθάρισμα εγώ, γνωρίζοντας ότι τα πράματα θα φτάνανε στα άκρα, αλλά εφ' όσον με το καλό δεν πέτυχε, ας είναι έτσι.
Παρ' όλα αυτά όμως, για ακόμα μια φορά δεν ανέφερα το όνομα σου, γιατί ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΑ και ΔΕΝ το θεώρησα ΣΩΣΤΟ και αν περίμενες μέχρι αύριο, σίγουρα θα το άκουγες και ενώ θα ήσουνα εκέι, γιατί έτσι έχω μάθει να λύνω τις διαφορές μου, όχι με κρυφτούλι, ούτε με υπαινιγμούς, ούτε πισώπλατα και ρίχνοντας το πταίσμα μόνο στους άλλους και αυτό στο λέω σαν τρίτος και έξω απο την ιστορία, γιατί εσύ με έβαλες απο απροσεξία σου!

Στο τσατ αναφέρθηκα ΦΑΝΕΡΑ, ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ 'ΑΡΧΕΙΟ' ΔΟΥΛΕΥΕΙ και αν δεν ήθελα να γίνει θέμα, υπάρχει και το Skype και το FB και το e-mail και πολλές άλλες επιλογές να στείλεις ένα μήνυμα.
Προτίμησα εκεί, για να είναι φανερό να μην θεωρηθεί υπονόμευση και γιατί δεν είμαι ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΛΑΚΑΣ... για να τελειώσετε την ιστορία, είτε καλά, είτε κακά, γιατί βαρεθήκαμε πια να σας βλέπουμε η Άννα η Βάνια και εγώ (και κάποιες άλλες που δεν είμαι εγώ αυτή που θα αναφέρω), να ανοίγετε 10 θέματα, για να μπορείτε και στα 10 να την πείτε σε κάποιον και να αποδείξετε κάτι? να τον ωθήσετε να κάνει κάτι? δεν ξέρω!... αλλά...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ PM, Το λέω για τελευταία φορά και δε νομίζω να ξανά χρειαστεί.

Πριν λοιπόν, αναφερθείς στο όνομά μου και με κατηγορήσεις ότι σε υπονόμευσα, σε προκαλώ να ψάξεις και να βρεις που αναφέρομαι συγκεκριμένα στο όνομά σου, έστω και ότι σε υποδεικνύω... ΕΓΩ ... στο τσατ, αλλού, δεν ξέρω που και επειδή το έθιξες και εδώ έχετε μάθει να βγάζετε στην φόρα μόνο αυτά που σας συμφέρουν για να δημιουργείτε εντυπώσεις, να φέρετε σε διχασμό ανθρώπους και να δημιουργήσετε λανθασμένες εικόνες χαρακτήρων στους υπόλοιπους που δεν έχουν ιδέα για το τι συμβαίνει... θα' ρίξω λίγο φως εγώ....

Αύτή είναι η χθεσινή συζήτηση στο τσατ και επειδή σε πληροφορώ ότι η Βάνια και η Άννα δεν γνώριζαν το παραμικρό για ότι είχα στο μυαλό μου να κάνω και για το λόγο που τις κάλεσα στο τσατ, γιατί έπρεπε η ιστορία να τελειώνει, έχω σβήσει τα κομμάτια που αφορούν αυτές και εμφανίζω μόνο το διάλογο μου με την Ιωάννα, το υπόλοιπο μπορούν να το δούν όσοι ενδιαφέρονται απο το αρχείο του τσατ ή να το βάλουν οι ίδιες οι κοπέλες, καθώς ο διάλογος είναι άσχετος με τα λεγόμενα τους, μιας και δεν πρόσεχα ούτε καν τι λένε στο ενδιάμεσο...
Σημ. Αναφέρομαι στην Ιωάννα λέγοντας " αυτές οι κάποιες", όπως εκέινη μου ανέφερε στο δικό της pm... μπορεί να σου το διαβεβαιώσει και οι ίδια πως δεν γνωρίζω ούτε καν ποιες είναι αυτές... δεν μου είχε πει, θα μου έλεγε Pm, αλλά θεώρησα ότι η συζήτηση θα έπρεπε να τελειώσει δημοσίως, γιατί το τσατ θεωρείται όντως 'δημοσίως' σε ένα φόρουμ σαν κι αυτό...


21:24:05 08/09/11] NeNaKi_Gr : Επειδή ξέρεις ότι είμαι πάνω από όλα ειλικρινής και δε μου αρέσει να κρύβομαι και θα σε ρωτούσα ανεξαρτήτως αν έμπαιναν ή όχι τα κορίτσια..
[21:24:24 08/09/11] Lilliput : πες
[21:24:33 08/09/11] NeNaKi_Gr : έτσι επειδή δεν έχω καταλάβει ρε παιδιά τι σκατά συμβαίνει στο φορουμ τελευταία
[ 21:25:08 08/09/11] NeNaKi_Gr :
αυτές οι κάποιες που σε ενοχλούν δεν έχουν καμία σχέση με την Βάνια ή την Άννα? έχουν?
[21:25:24 08/09/11] NeNaKi_Gr : Σορρυ που ρωτάω, αλλά ρε παιδία...
[21:25:28 08/09/11] Lilliput : οχι καλε,αυτες τις συμπαθω
[21:25:41 08/09/11] NeNaKi_Gr : αυτό έχω εκλάβει εγώ τελευταία στο φόρουμ :S
[21:26:07 08/09/11] Lilliput : γιατι το λες αυτο νενακι?
[21:26:36 08/09/11] NeNaKi_Gr : Γιατί έχει 2-3 βδομάδες που
[21:26:54 08/09/11] NeNaKi_Gr : εκλαμβάνω μια αρνητική ενέργεια και μια συνεχή επιθετικότητα
[21:27:33 08/09/11] NeNaKi_Gr : απέναντι στην Άννα και στην Βάνια
κυρίως από ένα άτομο που δεν θα πω το όνομα του γιατί δεν βρίσκεται εδώ, αν ήταν εδώ θα το έλεγα και θα το ρωτούσα το ίδιο

[21:27:53 08/09/11] Lilliput : εγω δεν εχω τιποτα με τα κοριτσια
[21:27:59 08/09/11] NeNaKi_Gr : το ίδιο, όπως ρώτησα και σένα και βλέπω μια συρροή απο υπονοούμενα
[21:28:10 08/09/11] Lilliput : ειναι απ τις κοπελες που εχω μιλησει αρκετα εδω μεσα
[21:28:20 08/09/11] NeNaKi_Gr : και μετά... μπαίνουν και τα δικά σου στη μέση και κάπου είπα... ε δεν μπορεί ρε φουστη τόσο σύμπτωση
[21:28:37 08/09/11] NeNaKi_Gr : και επειδή την Βάνια και την Άννα της 'ξέρω'.. είναι γνωστό
[21:28:53 08/09/11] Lilliput : βανια αννα σας επιτεθηκα εγω ποτε και δε το καταλαβα?

[21:29:09 08/09/11] NeNaKi_Gr : πραγματικά προσπαθώ τόσο καιρό να καταλάβω το γιατί, γιατί γι’αυτό το γιατί έχει γίνει ένα φορουμ μπορντελο!
[21:30:00 08/09/11] Lilliput : μπορεις να μου πεις σε πμ?
[21:30:22 08/09/11] Lilliput : μα δεν ειμαι και καμια ''μεγαλη'' να με χρησιμοποιουν
[21:30:25 08/09/11] NeNaKi_Gr : Ναι, το ξέρω Βάνια μου, αλλά επειδή εμένα με νοιάζει για σας, με ενοχλεί και είπα τουλάχιστον να αρχίσω να ρωτώ άτομα που νομίζω ότι έχουν σχέση.. μπας και βγάλω άκρη!
[21:30:33 08/09/11] Lilliput : να κερδισουν απο μενα το καημενο τι?
[21:32:14 08/09/11] Lilliput : κοριτσια δεν εχω καταλαβει τιποτα αλλα αφου το βλεπετε εσεις ετσι θα ειναι
[21:32:16 08/09/11] NeNaKi_Gr :
Άρα εσύ αυτό το άτομο που ανάφερες στο pm ότι σου την σπάει/σπάνε είναι άσχετο με τα κορίτσια ναι?
[21:32:30 08/09/11] Lilliput : ναι ρε συ νενακι
[21:32:39 08/09/11] NeNaKi_Gr :
οκ.... έλειξε απο μένα!
[21:32:51 08/09/11] NeNaKi_Gr : Πάω στον επόμενο!
[21:32:57 08/09/11] Lilliput : θες να σου πω ποιο μελος εχω πολλες υποψιες οτι δε με γουσταρει καθοοοοοοολου?
[21:33:02 08/09/11] NeNaKi_Gr : Χαίρομαι Τζοανάκι
[21:33:29 08/09/11] NeNaKi_Gr : Πμ αν θέλεις, μη δημιουργηθεί εξαιτίας μας πρόβλημα
[21:33:47 08/09/11] Lilliput : 3 φορες της εχω μιλησει, 3 φορες ηταν παγοκολωνα
[21:33:59 08/09/11] Lilliput : περιμενε να σου πω να μου πεις τη γνωμη σου
[21:34:20 08/09/11] NeNaKi_Gr : ούτε και γω., αλλά για την δική μου εξακρίβωση μη πάρω και άλλον στο λαιμό μου!
[21:35:15 08/09/11] NeNaKi_Gr : ναι.. οκ περιμένω!
[21:36:23 08/09/11] Lilliput : σου εστειλα
[21:37:56 08/09/11] NeNaKi_Gr : οκ,,,, να σου πω μανάρι... δε θέλω να νομίσεις ότι σε ψαρεύω έτσι? Απλά δεν αντέχω άλλο ρε ιωάννα με τις επιθέσεις και τις μπούρδες και να ξέραμε και το λόγο... αυτά είναι παιδιάστικά και πρέπει να λυθούν! Γιατί να, μέχρι πριν απο λίγο και με αυτα και με κείνα...
[21:38:39 08/09/11] NeNaKi_Gr : τα κορίτσια νόμιζαν ότι εισαι και σύ μια απο αυτές που τις κάνουν επίθεση, ενω εσύ στην πραγματικότητα και απο ότι μας εξήγησες αλλού το έστελνες το υπονοούμενο!
[21:39:19 08/09/11] NeNaKi_Gr : είδες τελικά πόσο εύκολα μπορούν να γίνουν παρεξηγήσεις??? Απο το τίποτα ρε φούστη μου και απο μια βλακεία!
[21:41:25 08/09/11] NeNaKi_Gr : μισο να δω Pm γιατί με φρίκαρες τώρα... αυτό είναι το ψευδώνυμο της ή το πραγματικό όνομα, για να καταλάβω ποια λες... γιατί πραγματικά θα σαλταρω λολ
[21:41:58 08/09/11] Lilliput : περιμενε να γινω ποιο κατανοητη
[21:42:08 08/09/11] Lilliput : εχω και πυρετο να πουμε
[21:42:53 08/09/11] NeNaKi_Gr : Πω πω παιδιά, αμα λέω εγω ότι έχει γίνει το φορουμ μπουρδέλο...!
[21:44:45 08/09/11] Lilliput : χαχαχα
[21:44:48 08/09/11] Lilliput : σου στειλα
[21:45:58 08/09/11] Lilliput : νενακι εγω δεν εχω καθολου ορεξη με αυτα που γινονται
[21:46:21 08/09/11] Lilliput : θα κλαταρω
[21:46:31 08/09/11] Lilliput :
[21:46:39 08/09/11] NeNaKi_Gr : Ούτε και γω, αλλά αν δεν προθυμοποιηθεί κανείς να κάνει ότι και γω, να βγεί στα ίσα και να πεί τι τον ενοχλεί, δεν πρόκειται να λυθούν ποτέ!>>

...Και μέσα στα επόμενα 5 λεπτά εγκαταλείπω το τσατ και πηγαίνω skype, γιατί δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με τίποτε περαιτέρω! Τέλος!
Τι δεν κατάλανες ακριβώς και υπαινίσσεσαι διάφορα?


Βλέπεις πουθενά εσύ να αναφέρομαι στο όνομα σου, ούτε καν σε υποδεικνύω και ναι, είχα σκοπό να αναφερθώ αν και όταν σε έβλεπα μέσα, σήμερα-αύριο δεν ξέρω, είχα σκοπό να κάνω το ίδιο και με σένα, ήσουν η επόμενη για να λήξει το θέμα και να ησυχάσουμε όλοι με τα παιδιαρίσματα του στυλ "Δεν σε γουστάρω, γι' αυτό σου τη λεω για να εκνευριστείς και να μου την πείς και να' χουμε να λέμε γενικότερα".

Μας κούρασε Κατερίνα και ξεκίνησε απο την μεριά σου, που μέχρι πρίν ένα μήνα μας καλούσες και στο σπίτι σου για καφέ και ξαφνικά, χωρίς να συμβεί το παραμικρό, παρά μόνο μια ανταλλαγή διαφορετικών απόψεων μεταξύ εσένα και της Βάνιας και της Άννας επειδή και μόνο συμφωνούσε με την Άννα (τι στον κόρακα, 18 χρόνια φίλες είναι, εσύ τι περίμενες να κάνουν) ή επειδή κάποια απο τις δυό τους κάποια φορά σε κάποιο μέλους έναντι του οποίου εσύ και κάποια άλλα κορίτσια βρεθήκατε σε αντιπαράθεση και αυτή τάχτηκε υπέρ του, το 'κρατάτε' μανιάτικο μέχρι σήμερα... παιδιάστικα πράματα βρε Κατερίνα, πως να το κάνουμε δλδ!
Επειδή όμως, αυτά δεν είναι δουλειά δική μου να τα πώ και ήδη ξέφυγα αρκετά, θα αρκεστώ μόνο σε μένα.

ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,
ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ,
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ,
ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΥΠΟΝΟΜΕΥΟΝΤΑΣ ΣΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΑΤ, ΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΥΠΟΝΟΗΣΑ!

ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗ ΛΙΛΗ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΙΔΙΑ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΓΩ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΜΕΝ ΤΙ ΛΕΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΞΩΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ.. ΤΑ ΠΜ ΜΠΑΖΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
...ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ Η ΛΙΛΛΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΤΗΝ 'ΕΝΟΧΛΕΙ' ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ... ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ, ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΜ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ, ΟΡΓΑΝΩΣΑ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΦΑΝΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΜ!
ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ? ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΛΙΛΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ Η ΑΝΝΑ, ΟΥΤΕ Η ΒΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ... ΑΛΛΑ... ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΠΜ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΒΕΡΤΑ...

Έχω μάθει, όταν λύνω τις διαφορές μου να κοιτώ τον άλλον στα μάτια και να λογαριάζομαι μαζί του... τρόπος του λέγειν εδω μέσα.. να τον έχω παρόντα ως ψευδώνυμο και online απέναντι μου!

Επίσης θα ήθελα να παρουσιαστούν όλα τα συμβάντα του τελευταίου μήνα σε κοινή θέα, όχι μόνο ότι σας συμφέρει... αν και δε νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν αυτό το μπάχαλο... εφ' όσον στήθηκε, ας είναι ολοκληρωμένο!

Άντε τώρα, που θα μου πεις εμένα ότι σε έθιξα κι όλας!
Ναι, είχα δηλώσει την άποψη μου σε ελάχιστα και δικά μου άτομα ότι μου είσαι αντιπαθής και σε θεωρώ κακό άνθρωπο, αλλά ούτε είπα κάτι περαιτέρω για σένα, ούτε έβγαλα κάτι προς τα έξω, ούτε ποτέ σου δημιούργησα πρόβλημα και σου φερόμουν πάντα με το σείς και με το σας... κάνω λάθος?
Πρός τι λοιπόν, η αναφορά στο όνομα μου!
Ναι, δεν ήταν λογαριασμός μου να χωθώ σε ξένη διαμάχη, αλλά το έκανα, γιατί γινόταν σε ένα μέρος όπου διαμένω και γω... καθημερινά και με ενόχλησε και ένα παραπάνω που έβλεπα ανθρώπους που εκτιμώ σαν την Βάνια και την Άννα, να διασύρονται, να στεναχωριούνται και κυρίως να αδικούνται!
ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ και θα σε παρακαλούσα να είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που αναφέρεις το όνομά μου, όπως θα κάνω και γω για το δικό σου!
Αλλά και να ξανά αναφερθείς, δε θα με αγγίξουν τα λόγια σου, γιατί είμαι καθαρή και ξάστερη και ξέρω να εξηγιέμαι, όπως πάντα έκανα και στην ζωή μου και στον διαδικτυακό μικρόκοσμο και αν κάποιοι αμφιβάλλουν, ας έρθουν να με γνωρίσουν από κοντά!
Και ναι, υπάρχουν Άνθρωποι Κατερίνα, αλλά με την κακία σου τους διώχνεις μακριά, ίσως γι’ αυτό δεν έχεις γνωρίσει όπως λες, ούτε έναν στην ζωή σου! Δυστυχώς, ούτε καν προσπαθείς!
Αυτά...

Όπου κι αν πας Κατερίνα, καλά να περάσεις!

Την ταπεινή συγνώμη μου στα υπόλοιπα μέλη... ζητώ την κατανόηση και την ανοχή τους, όπως έκαναν πάντα στα τεράστια μου ποστ!
Αυτό ξεπέρασε κάθε όριο, δεν υπάρξει άλλο για αυτό το θέμα... τα είπα μαζεμένα, για να μην μπω σε περαιτέρω διαδικασία...
Βαριέμαι και απο δω και πέρα.. ο Σώζων εαυτόν σωθήτο... ο καθένας για την πάρτυ του εδω μέσα, δε θα σώσω εγώ τον κόσμο... ΒΛΑΚΑ ΝΕΝΑ!
...Πολλά είπα, αλλά αυτή τη φορά το γούσταρα κι όλας!

-ΤΕΛΟΣ-

246ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 9:31 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον δεν θα επεκταθω.
εχω να πω οτι εχουμε γινει μπ@ρδελο.

κ επειδη ερχεται κ η σειρα μου -δηλωνω οτι η Βανια ξερει ακριβως ποιο ειναι το προβλημα μου μαζι της- και μονο μαζι της.

Νενακι - θα ηθελα να σου πω να σκεφτεις το ενδεχομενο να φταινε για το μπαχαλο κ οι φιλες σου <λιγακι> -την Αννα την βγαζω ωστοσο απο το παιχνιδι ως μετοχο- απο την πλευρα μου- γιατι δεν μου εχει δωσει ποτε το δικαιωμα.

Ωστοσο για την Βανια το εχω πει ξανα στην ιδια- μιας κ της αρεσει η ευθυτητα- οτι την θεωρω ιντριγκαδορισα -- και ιδου η αποδειξη -παλι μπαχαλο...

να πω ωστοσο- οτι δεν μου αρεσει οταν βγαινουν σε δημοσια θεα προσωπικα μηνυματα και διαλογοι -
και ο ορος 'κακιά' είναι ο πιο βαρυς που εχω διαβασει εδω μεσα Νενάκι..


Κλείνοντας- δεν θα κατσω να απολογηθω- ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ για τη γνωμη μου για καποιες- ή γιατι συμπαθω ή οχι καποιες άλλες.
για εμενα τελειωνει η συζητηση εδω- και ΝΑΙ οταν θα με ξαναπροκαλεσει η Βάνια σε δημόσια συζητηση με την συμπεριφορα και τα λεγομενα της- ΝΑΙ- θα της απαντησω οπως παντα με ειρωνεια.
αυτα. καλημερα σας.



247ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 9:47 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενάκι αυτο εγω εν το προσπερναω:
είπες-
....ή επειδή κάποια απο τις δυό τους κάποια φορά σε κάποιο μέλους έναντι του οποίου εσύ και κάποια άλλα κορίτσια βρεθήκατε σε αντιπαράθεση και αυτή τάχτηκε υπέρ του, το 'κρατάτε' μανιάτικο μέχρι σήμερα...

αυτο το μελος στο οποιο αναφερεσαι-ετσι απλα Νενακι-
ηταν το σοκ για εμενα- οσον αφορα τη Βανια (κ η Αννα που πιστευω οτι την ακουει εκανε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο) ειναι η Τζενη- και ω μα τα χίλια Μπιμπερό- αφου μας εβρισε - μπηκαν κ ειπαν οτι δεν αισθανονται προσβεβλημενες- ουτε οτι προσβαλε κανεναν αλλον- και πηραν το μερος της?
ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ??? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ?

προχθες -μου ηρθε μηνυμα να αφαιρεσω την φωτό με την κοπελα απο την ταινια - ποια ????? η φωτό!!!!!!!!!μια φωτο!!!!!!!!!!!
γιατι (απ'οτι μου ειπε η Βανια) 6 ΑΣΧΕΤΑ ΑΤΟΜΑ παραπονεθηκαν οτι ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και οτι ο διαλογος με τα κοριτσια στο θεμα της Αννας δεν ηταν decent.
και ερχομαι κ ερωτω- οταν πεφτει το φιλικο βρισιμο της αρκουδας μεταξυ φίλων (σε οποιοδηποτε ποστ- δεν ειναι θεμα αυτο) κατω απο σοβαρες δηλώσεις μελων του φορουμ που αγνοούνται χαρακτηριστικα και συνεχιζεται η φιλικη κουβεντα ενω θα επρεπε να μιλουν ετσι στο τσατ και οχι σε ενα δημοσιο μαμαδοφορουμ- αυτο ειναι το σωστό?γιατι κανενα απο τα 6 αυτα προσωπα δεν παραπονεθηκε?

και που ξερει η Βανια για τα 6 ατομα οτι παραπονεθηκαν αφου ειναι ασχετα μεταξυ τους?
εγω ανταλλαγες με πμ δεν εκανα με κανενα- τωρα ηρθε ομως η ωρα να τις κανω κ εγω

ολα αυτα σιγκλίνουν στο εξης:
ΒΑΝΙΑ- GET A LIFE κορίτσι μου.. αντε ..

248ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 10:45 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν έχω καταλάβει τι έχει γίνει και δεν με ενδιαφέρει κιόλας!
όμως βρε κορίτσια πως χαρακτηρίζεται έναν άνθρωπο που ΔΕΝ τον ξέρεται οτι είναι κακός;;;;; τι πράγματα είναι αυτά;
επίσης θα ήθελα μια διευκρίνιση από το Νενάκι. τι εννοείς όταν λες οτι εδώ μέσα τα PM μπάζουν; εννοείς οτι μπορεί και κάποιος άλλος να διαβάσει τα pm;;;; γι αυτό και μόνο γι αυτό θα ήθελα μια εξήγηση

249ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 10:58 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σε ολες!!!! εγω αυτο που θα ηθελα να πω ειναι οτι οντως εδω και λιγο καιρο εχω αντιληφθει οτι υπαρχει ενα ειδος ιντριγκας ας μου επιτραπει η λεξη και δεν καταλαβαινω τον λογο...
δεν καταλαβαινω για ποιο λογο θα πρεπει να υποπτευομαστε η να υπονομευουμε η μια την αλλη!!δεν νομιζω πως εχουμε κατι να χωρισουμε!!
αντιπαθειες σιγουρα θα υπαρχουν αλλωστε δεν γινεται να ταιριαζουμε με ολους!!
ας μην χαλαμε αυτην την ωραια παρεα βρε κοριτσια το ξαναλεω δεν εχουμε να χωρισουμε κατι!
και κατι τελευταιο χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο του διαβολου!!κουκιδα μου συγνωμη αλλα η βανια εμενα προσωπικα δεν μου εχει δωσει ποτε το δικαιωμα να πιστευω οτι ειναι ιντριγκαδορισα..και πιστευω πως αυτος ο ορος ειναι

χειροτερος απο το κακια που ειπε το νενακι.






η αποψη μου παντα!!χωρις να θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με καμια!
και οσο συμπαθω την βανια την αννουλα η την νενα εξισου συμπαθητικη μου ειναι και η μαμα κατερινα!αυτα για να μην παρεξηγηθω!!

250ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Πεμ Σεπ 08, 2011 11:49 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάτι εχασα μαλλον... Τι έγινε κορίτσια, γίναμε παλι μια ωραία ατμόσφαιρα; Ρε κορίτσια σας παρακαλώ, οχι πάλι... Είναι ΚΡΙΜΑ. Κρίμα, κρίμα, κρίμα! Πρέπει να λείψω το τριήμερο. Ελπίζω όταν επιστρέψω να έχουν λυθεί οι παρεξηγήσεις χωρις αποχωρησεις, εντάξει; Είναι κάτι που το θεωρώ ακραίο, απλά. Χάνεται η ουσία του φόρουμ που είναι εδώ για να μας ενώσει, όχι για να διχάσει. Θετική σκέψη. Σας αφήνω γιατί πρέπει να ετοιμαστώ. Θα σας σκέφτομαι γιατί στεναχωριέμαι με αυτό που γίνεται πάλι... Φιλιά προς κάθε κατεύθυνση!

Αφιερωμενο με πολύ χαλαρή διάθεση γιατί μόνο ένας κωμικός μπορεί ίσως να σας χαλαρώσει τώρα...


Λατρεμένος ο Ηλιόπουλος! Σας χαιρετώ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις