Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
164 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 164 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 22]

401ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 6:55 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:to kserw..apla dystazw kapoies fores na rwtiso!!peira ena kalo neo milisa me tin giatro mou molis k mou eipe oti i eksetaseis tis auxenikis bgikan para ma para poli kala,dilad tou aimatos gt ton yperixo iksera oti bgike poli kali ouf eutixos


Αυτα ειναι νεα!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 328109

402ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 6:57 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:to kserw..apla dystazw kapoies fores na rwtiso!!peira ena kalo neo milisa me tin giatro mou molis k mou eipe oti i eksetaseis tis auxenikis bgikan para ma para poli kala,dilad tou aimatos gt ton yperixo iksera oti bgike poli kali ouf eutixos



μαρινακι μου μην αγχωνεσαι για τιποτα ολα καλα θα πανε!!και εγω πηγα για υπερηχο το πρωι και επειδη ειχα συσπασεις μου εκανε και non stress!!πολυ βαρεμαρα μια ωρα καθησα στο ,μηχανημα! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 534787 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 534787
ola kala pigan agaphhhh


αντε κοριτσακι μου μπραβο μονο να χαιρεσαι απο δω και περα!!και μην αγχωνεσαι για το αιματακι!! Razz Razz Razz

403ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 6:58 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:to kserw..apla dystazw kapoies fores na rwtiso!!peira ena kalo neo milisa me tin giatro mou molis k mou eipe oti i eksetaseis tis auxenikis bgikan para ma para poli kala,dilad tou aimatos gt ton yperixo iksera oti bgike poli kali ouf eutixos

δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να δισταζεις...εσυ ρωτα κ οποια μπορει θελει κ γνωριζει ασ σου απαντησει, μην το παιρνεις προσωπικα αν σε καποιο θεμα σου δεν εχουν μεγαλη συμμετοχη...
αντε χαμογελα τωρα ειδες που ολα πανε καλα παλι...η αυχενικη σου τελεια κ ολα θα συνεχισουν μια χαρα...
basika dn me noiazei an exei megali symetoxi,apla se ena thema ennoiosa asxima pou rwtisa ,gt kapws mou tin eipan,alla opws eipate telos k dn me noiazei,ennoeite k opoios thelei apantaei opws k egw opote minoubaki mou opws ta les k esy k i alles kopeles poio panw twra petaw apo xara...k auto mou ftanei filia polla ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ...

404ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:02 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
minubaki έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:to kserw..apla dystazw kapoies fores na rwtiso!!peira ena kalo neo milisa me tin giatro mou molis k mou eipe oti i eksetaseis tis auxenikis bgikan para ma para poli kala,dilad tou aimatos gt ton yperixo iksera oti bgike poli kali ouf eutixos

δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να δισταζεις...εσυ ρωτα κ οποια μπορει θελει κ γνωριζει ασ σου απαντησει, μην το παιρνεις προσωπικα αν σε καποιο θεμα σου δεν εχουν μεγαλη συμμετοχη...
αντε χαμογελα τωρα ειδες που ολα πανε καλα παλι...η αυχενικη σου τελεια κ ολα θα συνεχισουν μια χαρα...
basika dn me noiazei an exei megali symetoxi,apla se ena thema ennoiosa asxima pou rwtisa ,gt kapws mou tin eipan,alla opws eipate telos k dn me noiazei,ennoeite k opoios thelei apantaei opws k egw opote minoubaki mou opws ta les k esy k i alles kopeles poio panw twra petaw apo xara...k auto mou ftanei filia polla ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ...

ετσι μπραβο.....
θετικη σκεψη κ ολα καλααααααααααα...!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 40746

405ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:09 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε Μαρινάκι μου! Μην στεναχωριέσαι χωρίς λόγο και στεναχωρείς και το μπεμπάκι σου!

406ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:11 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax euxaristwwwww oles sas me kanate k enniosa poli kalytera k me tis eksetaseis mou,apla dn asxoloume pali me alla themata pou th me stenaxwrounnnn...

407ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:13 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ax euxaristwwwww oles sas me kanate k enniosa poli kalytera k me tis eksetaseis mou,apla dn asxoloume pali me alla themata pou th me stenaxwrounnnn...

σωστη...
ειδικα τωρα που εισαι κ πιο ευαισθητουλα....!!!

408ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:13 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια, μπορώ να πω κάτι; Δεν έχω τοποθετηθεί στα προηγούμενα θέματα και ούτε τώρα θέλω να το κάνω, θέλω απλά να πω αυτά που νιώθω. Έγινα μέλος σε αυτό το φόρουμ με σκοπό την ανταλλαγή απόψεων, πληροφοριών και για να κάνω γνωριμίες με μανούλες ή υποψήφιες μανούλες. Δεν έγινα μέλος για να κάθομαι να ψάχνω ποιος λέει ψέματα και ποιος αλήθεια. Και εννοείται κάποια κορίτσια με τα οποία ταυτίζονται οι απόψεις μας τα συμπαθώ περισσότερο. Λογικό δεν είναι αυτό; Όσο για το αν κάποια κοπέλα λέει ψέματα ή όχι, δεν με υποχρεώνει κανείς να της απαντήσω σε κάτι και γενικά να συνομιλήσω μαζί της. Και εννοείται πως δεν είμαι εγώ αυτή που θα την κρίνω για κάτι. Αυτό που θέλω να πω είναι πως δεν αξίζει να χαλάμε τα θέματα και να αναλωνόμαστε σε καυγάδες και αντιπαραθέσεις. Αν με κάποιον δεν ταιριάζουμε ή έχουμε υποψίες ότι δεν μας λέει την αλήθεια, για ποιο λόγο να ασχοληθούμε μαζί του; Ωφελεί σε κάτι;

Και για να μην παρεξηγηθώ:

1)Δεν πιστεύω ότι η Ιωάννα λέει ψέματα για κάτι και δε θέλω να αποχωρήσει από το φόρουμ.

2)Ούτε το Μαρινάκι θέλω να αποχωρήσει από το φόρουμ και της εύχομαι όλα να πάνε καλά και πάντα να παίρνει καλά νέα.

3)Γενικά δεν θέλω κανείς να αποχωρήσει από το φόρουμ! Απλά, ας μην συνομιλούμε με κάποιον που δεν μας ταιριάζει! Είναι απλό βρε κορίτσια! Είμαστε όλες ολόκληρες γυναίκες, ενήλικες με κριτική σκέψη. Αν κάποιος δεν μας κάνει σαν χαρακτήρας δεν είναι ανάγκη να έχουμε επαφές μαζί του! Και αυτό από την πλευρά μου είναι απόλυτα λογικό και κατανοητό!

Ελπίζω να μην παρεξηγηθούν τα λόγια μου,ειλικρινά τα λέω για καλό και με καθόλου επικριτικό τόνο.

409ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:13 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:ax euxaristwwwww oles sas me kanate k enniosa poli kalytera k me tis eksetaseis mou,apla dn asxoloume pali me alla themata pou th me stenaxwrounnnn...


οχι βεβαια μαρινακι μου σιγα μην στενοχωριεσαι για βλακειες!!εσυ να εισαι ηρεμη για τον μπεμπη!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz αχ τι ωραια που εισαι και εσυ αγορομανουλα!!

410ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:15 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ax euxaristwwwww oles sas me kanate k enniosa poli kalytera k me tis eksetaseis mou,apla dn asxoloume pali me alla themata pou th me stenaxwrounnnn...


οχι βεβαια μαρινακι μου σιγα μην στενοχωριεσαι για βλακειες!!εσυ να εισαι ηρεμη για τον μπεμπη!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz αχ τι ωραια που εισαι και εσυ αγορομανουλα!!
xaxa pros to paron gt mporei an mas bgei k kamia rozouli kouklitsa fantazese,emena dn me peirazei katholou ton antra mou lupame tou exie mpei sto mualo gia t kala

411ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:17 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλενα θα συμφωνήσω μαζί σου. Αυτά πιστεύω και εγώ και δεν χρειάζεται να πω τιποτα παραπάνω από όσα είπες.

412ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:20 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ax euxaristwwwww oles sas me kanate k enniosa poli kalytera k me tis eksetaseis mou,apla dn asxoloume pali me alla themata pou th me stenaxwrounnnn...


οχι βεβαια μαρινακι μου σιγα μην στενοχωριεσαι για βλακειες!!εσυ να εισαι ηρεμη για τον μπεμπη!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz αχ τι ωραια που εισαι και εσυ αγορομανουλα!!
xaxa pros to paron gt mporei an mas bgei k kamia rozouli kouklitsa fantazese,emena dn me peirazei katholou ton antra mou lupame tou exie mpei sto mualo gia t kala



χαχαχα!!!τα ιδια και με τον δικο μου μαρινακι!!καθε φορα που παμε στον γιατρο καμαρωνει λες και μονο αυτος εχει γιο και μου σπαει τα νευρα! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 654655 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 654655

413ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:21 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Έλενα θα συμφωνήσω μαζί σου. Αυτά πιστεύω και εγώ και δεν χρειάζεται να πω τιποτα παραπάνω από όσα είπες.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

414ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:32 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:Στη κορουλα μου οτι την λατρευωωωωωωωωω....!!!!!
Και σε ολους τους γυρω που με πρηζουν και μου λενε οτι την κακομαθαινω με τις αγκαλιες κ τα τραγουδακια(γιατι μονο ετσι κοιμομαστε), να σταματησουν να με αγχωνουν κ να μου την μπαινουν ποια... Ειμαστε χαδιαρες τι να κανουμε?
θελω να πω στην μινα
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994
να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη.
οσο για αυτες που σου λενε αυτα που σου λενε μην δινεις σημασια,απλα ισως να τα λενε γιατι τωρα ειναι μικρη ακομα και μπορεις να την σηκωνεις,αργοτερα που θα μεγαλωσει και θα βαρυνει θα ειναι πιο δυσκολο για σενα.και θα εισαι μονη,αυτη θα εχει μαθει και θα δυσκολευτεις.

415ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:33 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
stefy έγραψε:Ειχα παρει πολλαααααα κιλακια στην εγκυμοσυνη αγαπη μου. Και δυστυχως μου εχουν μεινει τα περισσοτερα. Μου ριχνει την ψυχολογια πολυ. Δεν μου κανει σχεδον τιποτα. Οτι και να φορεσω ειναι ακομψο πάνω μου. Πλεον δεν αγοραζω ρουχα που μου αρεσουν αλλα ρουχα που κρυβουν τα παντα.

Τελος του μηνος θα παω σε διαιτολόγο. Ελπίζω να επανελθω... Αλλα τωρα ειμαι στα πολυυυυ κατω μου. Εχω και μια βαφτιση να παω κι εχει γινει ο εφιαλτης μου το τι θα βαλω. Σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου κοριτσακι μου.

Ειναι οι ορμονες σου που σε τρελλαινουν αυτην την στιγμη....Οριστε θα κανεςι ενα μεγαλο βημα....Θα πας σε διαιτολογο...Θα επανελθεις,καταλαβαινω πως νιωθεις,εγω βεβαια οχι γιατο οτι πηρα πολλα κιλα,για αλλα θεματα που φταινε λεω και παλι τα ορμονικα μας....Παντως καλα κανεις κ τα λες -ήμαλλον γραφεις,κανει καλο να τα εξωτερικευουμε,μη τρελλαθουμε κι ολας....Θα ερχομουνα για εναν καφε αλλα μου πεφτεις λιιιιιγο μακρυα.....Μηπως να παρω την Κλειω και να σου ερθουμε?????Να δεις πως θα σε φτιαξει αυτη η μουρλη...



Εγω εδω δεν κοβω γκαζον.....μελεταω...και να που επεσα απανω σας....Απαξ και βρεθουμε θα περασουμε και γαμω ..βεβαια εγω καφε δεν πινω...σοκολατα σπανια...καθως η καφεινη με πειραζει...πινω κανενα χυμο,η τσαι....ναι μην βγαλετε συμπερασμα ,η φυτουκλα η ξενερωτη που πινει τσσαι....γιατι αμα παμε για ποτο τοτε εκει...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕΙΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑ.......η ζαλη με κανει να χορευω πεντοζαλι.....χεχεχεχεχε......
Τελος, θελω να πω:

Πως σημερα εγινα ενα με το κρεβατι και ειμαι μια αλοιφη..... . .


Επισης να πω στην Στεφυ,ξεκολλα με τα κιλα γιατι μονο οταν ξεκολλησεις θα νιωσεις αυτοπεποιηθηση και η αυτοπεποιηθηση τονωνει οχι μονο το ηθικο,αλλα και την αποφαση να κανεις διατροφη!!!! εξαλλου δεν εισαι η πρωτη ουτε η τελευταια με κιλα εγκυμοσυνης και δεν εισαι καμια μπαμπογρια να πουμε που θελει φουστανο....μην με συγχεζεις τωρα!!!!!!! Twisted Evil

416ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 7:42 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
minubaki έγραψε:Στη κορουλα μου οτι την λατρευωωωωωωωωω....!!!!!
Και σε ολους τους γυρω που με πρηζουν και μου λενε οτι την κακομαθαινω με τις αγκαλιες κ τα τραγουδακια(γιατι μονο ετσι κοιμομαστε), να σταματησουν να με αγχωνουν κ να μου την μπαινουν ποια... Ειμαστε χαδιαρες τι να κανουμε?
θελω να πω στην μινα
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 215994
να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη.
οσο για αυτες που σου λενε αυτα που σου λενε μην δινεις σημασια,απλα ισως να τα λενε γιατι τωρα ειναι μικρη ακομα και μπορεις να την σηκωνεις,αργοτερα που θα μεγαλωσει και θα βαρυνει θα ειναι πιο δυσκολο για σενα.και θα εισαι μονη,αυτη θα εχει μαθει και θα δυσκολευτεις.

ευχαριστω πολυ τουρτιτσα μου...
θα χρειαστω κ πληροφοριες για γιατρο σε λιγες μερες που παω στο νησι...
ηδη ειμαστε κοντα στα 5κιλα κ η μεση μου με την πλατη μου πονανε αλλε δεν μπορω να την βλεπω να κλαιει κ να την αφηνω μοναχουλα της ειναι σαν να με κοβουν με ενα μαχαιρι στα 2... δεν θελω ουτε ενα δακρυ να χυθει απο τα ματακια της... προσπαθω σιγα σιγα να την μαθω να καθεται στην κουνια λιγο η με κουδουνιστρες κ διαφορα τετοια αλλες φορες το καταφερνουμε για λιγο αλεσ οχι... σημερα ομως κοιμηθηκαμε 2 φορες στην κουνια μονες μασ κ οχι στην αγκαλια της μαμας απλα της κουνουσα μονιμως μια κουδουνιστρα την οποια λατρευει μεχρι να αποκοιμηθει...

417ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 10:40 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θέλω να πώ στον αγαπημένο μου ξάδερφο ότι τον αγαπώ πολύ και να μην ανησυχεί για την επέμβαση την Τετάρτη. Όλα θα πάνε καλά και τώρα και στο μέλλον. Wink

418ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 10:47 am

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
cassiani έγραψε:θέλω να πώ στον αγαπημένο μου ξάδερφο ότι τον αγαπώ πολύ και να μην ανησυχεί για την επέμβαση την Τετάρτη. Όλα θα πάνε καλά και τώρα και στο μέλλον. Wink

Κάσι μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 727892 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 727892 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 727892 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 417472

419ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 10:50 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsia me olo to tharos ,k sygnwmi ntrepome Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed k olas..thelo na rwtiso kati!!piga ekana ena ntousaki k eida kati k mou fanike kapws!!stin egkumos allazoun polla sto swma mas ,swsta Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed allazei k to @@@@@ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ntrepome peite mou gt tha skasw mono pou to lew gelaw eidi apo ntropi..mou fanike san prismeno oxi apo katw omws apo panw konta stin koilia mexri kapoio simeio Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed einai idea mou i allazei Embarassed Embarassed

420ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 10:55 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ω ναι!!!! Αλλαζει κι αυτο! Πρηζεται! Θα πρηστει κι αλλο! Μαζευεται πιο πολυ αιμα στην περιοχη απο οτι φυσιολογικα! Γι αυτο σε καμια μα σε καμια περιπτωση μην κανεις στην περιοχη αποτριχωση με κερι. Γιατι αν ποναει μια φορα οταν δεν εισαι εγκυος.... Οταν εισαι ποναει 100 για τον λογο που προανεφερα! Κι απο κατω θα δεις αλλαγες με εν καιρω!

421ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 11:00 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε μαρινακι κι εγω τωρα που γεννησα μου φαινεται περιεργο που ξαναμικρυνε....!!!το κοιταω,το ξανακοιταω....λεω καινουριο μου βαλανε....????χαχαχαχαχαχα Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την spapastamou στις Δευ Σεπ 19, 2011 11:01 am, 1 φορά

422ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 11:00 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα διογκώνονται Μαρινακι με την εγκυμοσυνη- δεν ειναι κατι να φοβασαι don't worry! Very Happy

423ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 11:01 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Ω ναι!!!! Αλλαζει κι αυτο! Πρηζεται! Θα πρηστει κι αλλο! Μαζευεται πιο πολυ αιμα στην περιοχη απο οτι φυσιολογικα! Γι αυτο σε καμια μα σε καμια περιπτωση μην κανεις στην περιοχη αποτριχωση με κερι. Γιατι αν ποναει μια φορα οταν δεν εισαι εγκυος.... Οταν εισαι ποναει 100 για τον λογο που προανεφερα! Κι απο κατω θα δεις αλλαγες με εν καιρω!
opote kala mou fanike les k me tsimpise sfukaaaaaa,oxoxox telika ola emeis t trabame,atimi antres

424ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 11:02 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:ασε μαρινακι κι εγω τωρα που γεννησα μου φαινεται περιεργο που ξαναμικρυνε....!!!το κοιταω,το ξανακοιταω....λεω καινουριο μου βαλανε....????χαχαχαχαχαχα Very Happy
xaxaxaxaxa ma auto eida k egw twra Embarassed Embarassed pou ekana ntous to eida poio entonoooooo Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed xaxaxax

425ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 17 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 19, 2011 12:29 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω στην κοιλιά μου 'σταματα να γουργουρίζεις..'

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις