Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
492 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 492 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

176ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 10:57 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στεναχωρεθηκα τωρα...δεν καταλαβα ακριβως την ιωση...και αφου νιωθεις καλα πως εισαι θετικη?μιλαμε εχω χαθει....μην στεναχωριεσαι προσπαθησε σε παρακαλω να εισαι ψυχραιμη,δεν τελειωσε κατι,το εμβρυακι σε νιωθει μη τα τελειωνεις ολα..να εχεις πιστη ρε καρδουλα,η πιστη σωζει.ολα θα πανε καλα μην μαραζωνεις....μα γιατι σε αυτη την ομαδα δεν παει τιποτα καλα.....δεν βλεπω χαρα...θελω να μαθω καλα νεα κοριτσι μου μην κλαις,θα σε σκεφτομαι ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 417472 οτι θες εδω

177ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 11:03 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τον ιδιο μηνα που εστειλα τη μικρη παιδικο σταθμο, τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος. Ο ιος αυτος ειναι πολυ διαδεδομενος στους βρεφονηπιακους σταθμους. ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δε με ειχε ενημερωσει? ΚΑΝΕΝΑΣ?
Δεν ειναι σιγουρο οτι ειμαι θετικη, ειναι ΑΜΦΙΒΟΛΟ δεν μπορουν να καταλαβουν, που ειναι ακομα πιο ψυχοφθορο να περιμενω να μου πουν σιγουρα.. ειμαι στη γκριζα ζωνη που λενε. Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας. Θα το παλεψω οσο μπορω και οσο πιο πολυ γιατι μονο το 30-40% περναει στον πλακουντα και στο μωρο, οποτε ΑΝ βγει θετικο (που μπορει να ειναι λαθος-μακαρι..) μπορει να το προσπερασουμε.. ο χρονος θα δειξει.. να ειστε καλα ολες..!

178ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 11:07 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινακι μου γλυκο να προσευχεσαι κι εμεις μαζι σου!ολα να πανε καλα ευχομαι και να το θυμομαστε και να γελαμε σε λιγο καιρο!!!!!!!αχ τι τραβαμε κι εμεις οι μανουλες!

179ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 11:09 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:Τον ιδιο μηνα που εστειλα τη μικρη παιδικο σταθμο, τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος. Ο ιος αυτος ειναι πολυ διαδεδομενος στους βρεφονηπιακους σταθμους. ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δε με ειχε ενημερωσει? ΚΑΝΕΝΑΣ?
Δεν ειναι σιγουρο οτι ειμαι θετικη, ειναι ΑΜΦΙΒΟΛΟ δεν μπορουν να καταλαβουν, που ειναι ακομα πιο ψυχοφθορο να περιμενω να μου πουν σιγουρα.. ειμαι στη γκριζα ζωνη που λενε. Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας. Θα το παλεψω οσο μπορω και οσο πιο πολυ γιατι μονο το 30-40% περναει στον πλακουντα και στο μωρο, οποτε ΑΝ βγει θετικο (που μπορει να ειναι λαθος-μακαρι..) μπορει να το προσπερασουμε.. ο χρονος θα δειξει.. να ειστε καλα ολες..!


Σου στελνω ολη την ενεργεια που εχω για καλα αποτελεσματα....η σκεψη μου θα ναι μαζι σου.να μην κλαις μονο ,παλεψε το ,ξερω σου κανει σκατα την ψυχολογια η αναμονη...να εισαι δυνατη.ισως ειναι δοκιμασια....να μας ενημερωνεις...ολα θα πανε καλα ...η Παναγια να σας προσεχει ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 334590

180ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 02, 2011 1:53 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια καλημέρα.Είμαι και γω απο την ομαδούλα Μανούλες Μαιου 2011.Να ευχηθώ πρωτα στην Aurora na κάνει κουράγιο και να παίρνει δύναμη απο το χαμόγελο την αγκαλιά και τα μάτια του αστεριου της και ευχομαι σύντομα να ρθεί και το δεύτερο αστεράκι στην αγκαλιά της.Στην Μaya εύχομαι να είναι κάτι περαστικό και όχι κάτι σοβαρο και να πάνε όλα καλά με το σποράκι της.Και τέλος στο γλυκό μας το κοριτσάκι που δεν το έβαλε κατω Blackroce ευχομαι με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο γερο μωρακι.Εχετε την θετική μου σκεψη ολες και την προσευχουλα μου να πάνε ολα καλά και να κράτατε τα μωράκια στην αγκαλιτσα σας ολες σας.Φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

181ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 03, 2011 7:35 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kateka έγραψε:Κοριτσάκια καλημέρα.Είμαι και γω απο την ομαδούλα Μανούλες Μαιου 2011.Να ευχηθώ πρωτα στην Aurora na κάνει κουράγιο και να παίρνει δύναμη απο το χαμόγελο την αγκαλιά και τα μάτια του αστεριου της και ευχομαι σύντομα να ρθεί και το δεύτερο αστεράκι στην αγκαλιά της.Στην Μaya εύχομαι να είναι κάτι περαστικό και όχι κάτι σοβαρο και να πάνε όλα καλά με το σποράκι της.Και τέλος στο γλυκό μας το κοριτσάκι που δεν το έβαλε κατω Blackroce ευχομαι με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο γερο μωρακι.Εχετε την θετική μου σκεψη ολες και την προσευχουλα μου να πάνε ολα καλά και να κράτατε τα μωράκια στην αγκαλιτσα σας ολες σας.Φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Και οι ευχες σου να πιασουν τοπο,τοση δυναμη μπορει να δωσει ενας ανθρωπος εστω και γραπτα ,εγω την ελαβα απο εσας και θελω να πιστευω οτι θα τα καταφερω να φερω στο κοσμο αυτο το μωρο!!!!ετσι και τα κοριτσακια μου θα τα καταφερουν ολα!εχω κι εγω αγχος να πανε ολα καλα...και να περασω το α τριμηνο με καλα αποτελεσματα εξετασεων που θα κανω συντομα..και μεσα απο την καρδια μου ευχομαι και στην Μaya τα καλυτερα αποτελεσματα//.....κατεκα μου να χαιρεσαι τα παιδακια σου γερα και ευτυχισμενα!!!!!!!!!παντα!!!

182ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 03, 2011 8:04 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι μου ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου!

183ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 03, 2011 9:04 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω πολυ για τη θετικη σκεψη σας. Αυριο μεθαυριο θα παμε κι εμεις να ακουσουμε καρδουλα.. Φοβαμαι να παω ειναι η αληθεια. Να δω το μωρακι, να δεθω και μετα να μου πουνε.. τι?
Σημερα θα ξεκινησουν την αναλυση αιματος και στο παστερ να δω τι θα μου πουν και απο εκει. Παντως σε μια αναζητηση στο ιντερνετ που εκανα ειδα οτι πολλες μανουλες με παρομοιο προβλημα και αποτελεσμα ΘΕΤΙΚΟ και οχι ΑΜΦΙΒΟΛΟ, εκαναν υγιη μωρακια.
Οποτε ακομα ελπιζω οτι ολα θα πανε καλα..

Eftihia

Eftihia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σας και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σας!!! Ελπίζω όλα να πάνε τέλεια, χωρίς προβλήματα και πολύ χαρά και αγάπη!
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ενδιαφέρεστε να λάβετε μέρος στην έρευνα που κάνω για το διδακτορικό μου. Είμαι ψυχολόγος και σε όσες θα συμμετέχετε θα σας χορηγηθεί ένα ερωτηματολόγιο που στο εξωτερικό χρησιμοποιείται σαν εργαλείο για την ανίχνευση πιθανών δυσκολιών-κινδύνων για τη μητέρα και το παιδί. Στην ουσία μελετώντας διάφορους παράγοντες, όπως τη συναισθηματική κατάσταση της γυναίκας στη διάρκεια της εγκυμοσύνης, προσπαθεί να προβλέψει και να προλάβει την εμφάνιση π.χ. πρόωρου τοκετού, επιλόχειας κατάθλιψης, είδος δεσμού μητέρας-βρέφους κτλ. Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου το e-mail σας στο efisim@yahoo.gr ή στο estamati@psy.auth.gr. Ακόμα για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε τη σχετική ανακοίνωση της έρευνας στο φόρουμ στο αντίστοιχο θέμα για το 1ο και το 2ο τρίμηνο της εγκυμοσύνης στο forum ή τη σελίδα στο
https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=155772267767258&ref=mf

θα χαρώ πολύ να συνεργαστούμε!

Με εκτίμηση
Ευτυχία Σταματίου
Εξελικτική & Σχολική Ψυχολόγος
Υποψήφια διδάκτωρ ψυχολογίας του Α.Π.Θ
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6946882745
e-mail: estamati@psy.auth.gr και efisim@yahoo.gr

185ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Οκτ 04, 2011 5:04 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya Μου μην σκεφτεσαι κθολου αρνητικα! Θα πας και θα ακουσεις την καρδουλα του και θα πεταξεις στα συννεφα...!!! Όλα καλά θα πανε! Μην ξανακλαψεις γιατι θα σε μαλώσω! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 417472 Παρε κι εν αφιλακι στην κοιλιτσα !

186ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 3:51 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Maya Μου μην σκεφτεσαι κθολου αρνητικα! Θα πας και θα ακουσεις την καρδουλα του και θα πεταξεις στα συννεφα...!!! Όλα καλά θα πανε! Μην ξανακλαψεις γιατι θα σε μαλώσω! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 417472 Παρε κι εν αφιλακι στην κοιλιτσα !

stefoyla, ακολουθησα τη συμβουλη σου και επαψα να σκεφτομαι αρνητικα. Εξαλλου δε μπορω να αλλαξω κατι και δεν εχω παρα να αποδεχτω την κατασταση τουλαχιστον μεχρι να εχω ενα χειροπιαστο αποτελεσμα στα χερια μου. Σταματησα και το κλαμα γιατι μαλλον στερεψα.. Razz Razz οποτε μη με μαλωσεις!!!!! αυριο ειναι μεγαλη μερα για πολλα, ελπιζω να πανε ολα καλα!!
φιλακια πολλα..!!!

187ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 6:15 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι μπραβο κοριτσακι μου! Με το καλο αυριο!!!! Να ακουσεις αυτο το μαγικο τικ τακ!!!!

Αχχχχ η κορη μου γινεται 5 μηνων αυριο....Παει μεγαλωσε κι αυτη... Εγινε ολοκληρη γυναικα Laughing Θελω κι εγω ενα μωρακι ακόμη.... Αλλα τωωωωωωωωρα ... Μετα απο 1 χρονο θα αρχισουμε προσπαθειες κι αν... Αν εχουν βελτιωθει ή τουλαχιστον σταθεριποιηθεί καπως τα πραγματα στην χωρα μας. Αλλιως ισως να μην μπορεσουμε να κανουμε αλλο παιδακι. Αφου και τωρα δυσκολα ειμαστε. Sad

188ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 3:59 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Ετσι μπραβο κοριτσακι μου! Με το καλο αυριο!!!! Να ακουσεις αυτο το μαγικο τικ τακ!!!!

Αχχχχ η κορη μου γινεται 5 μηνων αυριο....Παει μεγαλωσε κι αυτη... Εγινε ολοκληρη γυναικα Laughing Θελω κι εγω ενα μωρακι ακόμη.... Αλλα τωωωωωωωωρα ... Μετα απο 1 χρονο θα αρχισουμε προσπαθειες κι αν... Αν εχουν βελτιωθει ή τουλαχιστον σταθεριποιηθεί καπως τα πραγματα στην χωρα μας. Αλλιως ισως να μην μπορεσουμε να κανουμε αλλο παιδακι. Αφου και τωρα δυσκολα ειμαστε. Sad

Να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!! ολοκληρη κοπελα..!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 379767 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 379767 τωρα αρχιζουν τα 'ωραια'!!! θα περασετε μεγααααααλες στιγμες..!!! Εχεις δικιο, ετσι οπως ειναι τα πραγματα, δεν ξερεις τι γινεται στο μελλον.. αλλα και παλι σκεφτομαι τοσα χρονια, πολεμοι, εμφυλιοι, χουντα, παντα οι μανες αναρωτιοντουσαν 'σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας..?'αυτη η παλιοκατασταση δεν θα αλλαξει ποτε. Παντα θα υπαρχει κατι. Εμεις θελαμε πολυ ενα δευτερο παιδακι και μαλιστα συντομα. Οταν εμεινα εγκυος, ενιωθα τοσο ευλογημενη, τυχερη, χαρουμενη. Που να ηξερα τι θα μας ξημερωνε..
Τα αποτελεσματα απο το παστερ τα ιδια. ΑΜΦΙΒΟΛΟ το αποτελεσμα. -θα τρελαθω, δεν τη γλιτωνω.-
Αυριο θα κανουν avidity test να δουμε αν τουλαχιστον εχω εκτεθει στον ιο πριν το τριμηνο ή εντος του τελευταιου τριμηνου. Μακαρι να ειναι πριν το τριμηνο.. Το απογευμα εχουμε ραντεβου να ακουσουμε και την καρδουλα.. ψυχουλα μου.. ας μου εισαι καλα..

189ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 4:58 am

Αγγελική32

Αγγελική32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εγώ μεταγραφή από την ομάδα μανούλες ΜαΙου 2011. Με το καλό όλες κορίτσια και με έναν πόνο. Και πολύ δύναμη ιδίως σε αυτές που είχαν μια ατυχία. Blackrose και Aurora όλα γίνονται για καλό να σκέφτεστε. Κι εγώ είχα μια παλίνδρομη κύηση πριν κάνω την κόρη μου και τον γιο μου. Το ξέρω καλά το αίσθημα και πίστεψέ με Aurora είναι πολύ χειρότερο αν δεν έχεις καθόλου παιδί. Αλλά με τον καιρό πείστηκα ότι έτσι έπρεπε να γίνει. Κάποιος άλλος(Θεός, φύση) αποφασίζει την μοίρα των πραγμάτων και έκρινε έτσι. Η γιατρός μου μου είχε πει να αφήσω δυο περιόδους και μετά να προσπαθήσουμε. Κι έτσι κι έγινε κι έμεινα έγκυος στην κόρη μου. όλα καλά θα σου πάνε, το ξέρεις, άλλωστε έχεις την συμπαράσταση όλου του forum. Φιλιά και καλή συνέχεια σε όλες. Maya υπομονή και πίστη σου εύχομαι.

190ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 12:38 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω μερες να μπω και μου λειψατε! Μaya πως πηγε σημερα το ραντεβου!??αχ ολα καλα!και να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου.και θα εχεις ενα γερο μωρακι!
Εγω τρεχω με το σπιτι.τελειωσαν τα βαψιματα και εγινε μια καλη γενικη καθαριοτητα τακτοποιησα και τα πραγματα με τη βοηθεια της μαμας και της θειουλας και ουφ! Ξεπατωθηκα!!
Κατα τ αλλα ναυτιες καλα κρατουν αλλα σαν να επεσαν τα επιπεδα. . .καπως καλυτερα δηλαδη.εμετο εχω να κανω 2 μερες! cheers
περιμενω τα νεα σας!φιλακια σε ολες!και σε σενα που με διαβαζεις! Razz

191ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 12:52 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:εχω μερες να μπω και μου λειψατε! Μaya πως πηγε σημερα το ραντεβου!??αχ ολα καλα!και να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου.και θα εχεις ενα γερο μωρακι!
Εγω τρεχω με το σπιτι.τελειωσαν τα βαψιματα και εγινε μια καλη γενικη καθαριοτητα τακτοποιησα και τα πραγματα με τη βοηθεια της μαμας και της θειουλας και ουφ! Ξεπατωθηκα!!
Κατα τ αλλα ναυτιες καλα κρατουν αλλα σαν να επεσαν τα επιπεδα. . .καπως καλυτερα δηλαδη.εμετο εχω να κανω 2 μερες! cheers
περιμενω τα νεα σας!φιλακια σε ολες!και σε σενα που με διαβαζεις! Razz

αντε τι καλα θα χουχουλιασεις το χειμωνα!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 215994

ευχαριστω για τα φιλακια και ανταποδιδω!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 334590

192ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 12:53 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!! Γεια σου blackrose και στα αλλα κοριτσακια..
Ο Θεος μας ευλογησε τελικα οχι με ενα, αλλα με δυο μωρακια.. Περιμενουμε διδυμακια..!!!!! Μολις τα ειδα στον υπερηχο, επαθα σοκ, ο γιατρος εκανε πολλη ωρα να μιλησει αλλα εγω τα ειχα δει ηδη.. δυο μωρακια, δυο καρδουλες.. μολις τα ειδα ξεσπασα σε κλαμματα γιατι φοβαμαι.. αυριο περιμενω τις εξετασεις.. μακαρι να ειναι παλια η εκθεση στον ιο αυτο.. μακαρι να μην πειραχτουν τα μωρακια μου.. απο τοτε που τα ειδα ομως πηρα δυναμη και νομιζω οτι τιποτα ασχημο δε θα συμβει, ολα καλα θα πανε. Ακομα κι αν ξερω οτι πρεπει να ειμαι ξαπλα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη λογω ανεπαρκειας τραχηλου.
Να ειναι καλα τα μωρακια μου και ολα θα τα υποστω.. ας βγουν μονο καλες οι εξετασεις αυριο να μπορεσω να χαρω ...ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659

193ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 12:56 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:Καλησπερα!!! Γεια σου blackrose και στα αλλα κοριτσακια..
Ο Θεος μας ευλογησε τελικα οχι με ενα, αλλα με δυο μωρακια.. Περιμενουμε διδυμακια..!!!!! Μολις τα ειδα στον υπερηχο, επαθα σοκ, ο γιατρος εκανε πολλη ωρα να μιλησει αλλα εγω τα ειχα δει ηδη.. δυο μωρακια, δυο καρδουλες.. μολις τα ειδα ξεσπασα σε κλαμματα γιατι φοβαμαι.. αυριο περιμενω τις εξετασεις.. μακαρι να ειναι παλια η εκθεση στον ιο αυτο.. μακαρι να μην πειραχτουν τα μωρακια μου.. απο τοτε που τα ειδα ομως πηρα δυναμη και νομιζω οτι τιποτα ασχημο δε θα συμβει, ολα καλα θα πανε. Ακομα κι αν ξερω οτι πρεπει να ειμαι ξαπλα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη λογω ανεπαρκειας τραχηλου.
Να ειναι καλα τα μωρακια μου και ολα θα τα υποστω.. ας βγουν μονο καλες οι εξετασεις αυριο να μπορεσω να χαρω ...ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659

βρε Κατερινακι τι νεα ομορφα ειναι αυτα??? συγχαρητηρια για τα μωρακια σου!!!!! ολα μια χαρα θα ειναι μη φοβασαι τιποτα θετικη σκεψη και πολυ αγαπη στα μωρακια! μην αγχωνεσαι καθολου!!!! μπραβο και παλι μπραβο!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 804467

194ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 12:59 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Maya έγραψε:Καλησπερα!!! Γεια σου blackrose και στα αλλα κοριτσακια..
Ο Θεος μας ευλογησε τελικα οχι με ενα, αλλα με δυο μωρακια.. Περιμενουμε διδυμακια..!!!!! Μολις τα ειδα στον υπερηχο, επαθα σοκ, ο γιατρος εκανε πολλη ωρα να μιλησει αλλα εγω τα ειχα δει ηδη.. δυο μωρακια, δυο καρδουλες.. μολις τα ειδα ξεσπασα σε κλαμματα γιατι φοβαμαι.. αυριο περιμενω τις εξετασεις.. μακαρι να ειναι παλια η εκθεση στον ιο αυτο.. μακαρι να μην πειραχτουν τα μωρακια μου.. απο τοτε που τα ειδα ομως πηρα δυναμη και νομιζω οτι τιποτα ασχημο δε θα συμβει, ολα καλα θα πανε. Ακομα κι αν ξερω οτι πρεπει να ειμαι ξαπλα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη λογω ανεπαρκειας τραχηλου.
Να ειναι καλα τα μωρακια μου και ολα θα τα υποστω.. ας βγουν μονο καλες οι εξετασεις αυριο να μπορεσω να χαρω ...ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659

βρε Κατερινακι τι νεα ομορφα ειναι αυτα??? συγχαρητηρια για τα μωρακια σου!!!!! ολα μια χαρα θα ειναι μη φοβασαι τιποτα θετικη σκεψη και πολυ αγαπη στα μωρακια! μην αγχωνεσαι καθολου!!!! μπραβο και παλι μπραβο!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 804467

αχ κατερινα μου σ ευχαριστω.. κι εγω ακομα δεν το πιστευω οτι θα εχουμε δυο! δηλαδη συνολικα 3 παιδακια..!!! δεν εχουμε κανεας διδυμα στις οικογενειες μας και το ειχα αποκλεισει τελειως!!! μονο να περασει αυτος ο εφιαλτης.. αυριο θα ξερουμε.. σ ευχαριστω για τη συμπαρασταση!!!

ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 38160

195ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 1:06 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Maya έγραψε:Καλησπερα!!! Γεια σου blackrose και στα αλλα κοριτσακια..
Ο Θεος μας ευλογησε τελικα οχι με ενα, αλλα με δυο μωρακια.. Περιμενουμε διδυμακια..!!!!! Μολις τα ειδα στον υπερηχο, επαθα σοκ, ο γιατρος εκανε πολλη ωρα να μιλησει αλλα εγω τα ειχα δει ηδη.. δυο μωρακια, δυο καρδουλες.. μολις τα ειδα ξεσπασα σε κλαμματα γιατι φοβαμαι.. αυριο περιμενω τις εξετασεις.. μακαρι να ειναι παλια η εκθεση στον ιο αυτο.. μακαρι να μην πειραχτουν τα μωρακια μου.. απο τοτε που τα ειδα ομως πηρα δυναμη και νομιζω οτι τιποτα ασχημο δε θα συμβει, ολα καλα θα πανε. Ακομα κι αν ξερω οτι πρεπει να ειμαι ξαπλα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη λογω ανεπαρκειας τραχηλου.
Να ειναι καλα τα μωρακια μου και ολα θα τα υποστω.. ας βγουν μονο καλες οι εξετασεις αυριο να μπορεσω να χαρω ...ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659

βρε Κατερινακι τι νεα ομορφα ειναι αυτα??? συγχαρητηρια για τα μωρακια σου!!!!! ολα μια χαρα θα ειναι μη φοβασαι τιποτα θετικη σκεψη και πολυ αγαπη στα μωρακια! μην αγχωνεσαι καθολου!!!! μπραβο και παλι μπραβο!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 804467

αχ κατερινα μου σ ευχαριστω.. κι εγω ακομα δεν το πιστευω οτι θα εχουμε δυο! δηλαδη συνολικα 3 παιδακια..!!! δεν εχουμε κανεας διδυμα στις οικογενειες μας και το ειχα αποκλεισει τελειως!!! μονο να περασει αυτος ο εφιαλτης.. αυριο θα ξερουμε.. σ ευχαριστω για τη συμπαρασταση!!!


θα περασει θα το δεις... ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!!!
να μας πεις... αχ διδυμακια! τι καλα!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 215994

196ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 1:10 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:Καλησπερα!!! Γεια σου blackrose και στα αλλα κοριτσακια..
Ο Θεος μας ευλογησε τελικα οχι με ενα, αλλα με δυο μωρακια.. Περιμενουμε διδυμακια..!!!!! Μολις τα ειδα στον υπερηχο, επαθα σοκ, ο γιατρος εκανε πολλη ωρα να μιλησει αλλα εγω τα ειχα δει ηδη.. δυο μωρακια, δυο καρδουλες.. μολις τα ειδα ξεσπασα σε κλαμματα γιατι φοβαμαι.. αυριο περιμενω τις εξετασεις.. μακαρι να ειναι παλια η εκθεση στον ιο αυτο.. μακαρι να μην πειραχτουν τα μωρακια μου.. απο τοτε που τα ειδα ομως πηρα δυναμη και νομιζω οτι τιποτα ασχημο δε θα συμβει, ολα καλα θα πανε. Ακομα κι αν ξερω οτι πρεπει να ειμαι ξαπλα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη λογω ανεπαρκειας τραχηλου.
Να ειναι καλα τα μωρακια μου και ολα θα τα υποστω.. ας βγουν μονο καλες οι εξετασεις αυριο να μπορεσω να χαρω ...ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 669659

Καρδια μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;;; Εχω συγκινηθη τοσο πολυ!!!
Το αξιζεις γιατι εισαι απανιο πλασμα!!!

Ολα θα πανε τελεια ειμαι τοσο σιγουρη!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

197ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 1:25 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπουλα μου, σε ευχαριστω! σε επαιρνα τηλ κατα τις 10 αλλα δε σε βρηκα.. θα σε παρω αυριο που θα εχω νεα..!!!!καλα, ειμαι σιγουρη! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 379767 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 379767

198ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 1:26 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω?ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ!ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ???ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ!να μας ερθουν με το καλο!!!χαρηκα τοσο!τελεια!τελεια!

Σας φιλω ολες και,... τη μαμα κατερινα!καλο μας βραδυ!
Θα κοιμηθω ομορφα με τετοια νεα!

199ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 2:01 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:τι να πω?ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ!ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ???ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ!να μας ερθουν με το καλο!!!χαρηκα τοσο!τελεια!τελεια!

Σας φιλω ολες και,... τη μαμα κατερινα!καλο μας βραδυ!
Θα κοιμηθω ομορφα με τετοια νεα!

blackrose, απο αλλου το περιμεναμε και απο αλλου μας ηρθε! εσυ ησουν υποψηφια, εμενα μου ηρθαν τελικα! Δεν το φανταζομουν ποτε στη ζωη μου ως πιθανοτητα!!!!
Εχω και το αλλο το πιο ευχαριστο, επιτελους, η αγωνια και το κλαμα ελαβαν τελος, πηρα τις εξετασεις και φαινεται οτι την ιωση αυτη την περασα πανω απο ενα τριμηνο πριν! που σημαινει οτι δεν επηρεαζει την εγκυμοσυνη! Ειμαι τρελα ευτυχισμενη!!! Αντε κοριτσακια μου με το καλο να μας ερθουν ολα.. η θετικη σας σκεψη και η θετικη σας ενεργεια με βοηθησαν πολυ!

200ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 3:45 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
blackrose έγραψε:τι να πω?ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ!ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ???ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ!να μας ερθουν με το καλο!!!χαρηκα τοσο!τελεια!τελεια!

Σας φιλω ολες και,... τη μαμα κατερινα!καλο μας βραδυ!
Θα κοιμηθω ομορφα με τετοια νεα!

blackrose, απο αλλου το περιμεναμε και απο αλλου μας ηρθε! εσυ ησουν υποψηφια, εμενα μου ηρθαν τελικα! Δεν το φανταζομουν ποτε στη ζωη μου ως πιθανοτητα!!!!
Εχω και το αλλο το πιο ευχαριστο, επιτελους, η αγωνια και το κλαμα ελαβαν τελος, πηρα τις εξετασεις και φαινεται οτι την ιωση αυτη την περασα πανω απο ενα τριμηνο πριν! που σημαινει οτι δεν επηρεαζει την εγκυμοσυνη! Ειμαι τρελα ευτυχισμενη!!! Αντε κοριτσακια μου με το καλο να μας ερθουν ολα.. η θετικη σας σκεψη και η θετικη σας ενεργεια με βοηθησαν πολυ!

ειδες??????? ολα καλα λοιπον ο θεουλης κατι ηξερε που σου εστειλε 2 μωρακια ετσι και αυτος φροντισε και θα φροντισει να πανε ολα καλα και θα πανε! ποσο χαρηκα! καλο υπολοιπο και θα σε παρακολουθω να μαθαινω τα νεα σου!!!!!! φιλακια στα μωρακια σου Κατερινιω!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 8 315810

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις