Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

201ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 11:18 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχομαι μεχρι να γεννησουμε να ανταλλασουμε μονο ευχαριστα νεα!!! Κατερινα ολα καλα και τα 2 σου μωρακια !!!Ναι λεγαμε για μενα αλλα ο θεος ξερει ποτε και που πρεπει να τα δωσει!!και χαιρομαι και ολα να μας πανε καλα και η Αurοra μας να μας φερει χαρουμενα νεα στο μελλον! Smile

εγω κοριτσακια μου μπηκα σπιτακι μου!!και εχω αρκετη δουλιτσα ακομα!λεπτομερειες,διακοσμηση,να βαλω κ τις κουρτινες και να στρωσω φλοκατες!αργοτερα δεν θα μπορω να κανω κ πολλα!αλλα εχω τη μανουλα μου με βοηθαει!

Οι ναυτιες μου περιοριστηκαν ,μετα το φαγητο με πιανει ενα ανακατεμα αλλα το παλευω.Ολα καλα κοριτσακια μου ,ολα καλα!

202ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Οκτ 11, 2011 6:45 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Δυστηχως η ομαδουλα αυτη δν εχει πολλες μανουλες Μαιου!Αλλα οποτε μπορω θα δινω το παρον κ ευχομαι να ερθουν κ αλλες εγκυουλες. . .Την Πεμπτη εχω ραντεβου,εχω αγωνια και λιγο αγχος να πανε ολα καλα!Ανυπομονω να ερθει να δω το εμβρυακι μου τωρα πια..οι ναυτιες μου δν ειναι οπως πριν,περιοριστηκαν,αλλα αν με πιασουν με ταρακουνανε καλα...Κατα τ αλλα μια χαρα ολα παρατηρησα το στηθος μου παρολο που δν ποναει ιδιαιτερα οτι μεγαλωσε!Η ριζουλα στα μαλλια εγινε 1μιση δαχτυλο,εγινα ξανθια ξεβαμμενη!!!ακομη δν εβαλα συνδεση ιντερνετ στο σπιτακι μου,τι να πρωτοκανω και δν θελω να κουραζομαι! Καλα η πεθερα μου κοριτσια που παινευεται παντου οτι με λατρευει. . .7 μερες που εφυγα απο τ σπιτι της,φυγαμε μαλλον να το πω,ε 7 μερες ουτε κ πατησε το ποδι της εστω για μια βοηθεια!ουτε 1 τηλ!! Και ναι με πειραξε γιατι οταν δεν εισαι αληθινος απεναντι μου ,δν ειμαι χαζη να μην καταλαβω την βιτρινα που κουβαλας!Εμενα μου απεδειξε ποια ειναι τωρα πιο πολυ.Η μαμα μου ειναι και 60 Χρονων και ηρθε απο αλλη πολη,ναι μανα μου ειναι ξερω λογικο,αλλα εσυ που εισαι και 5 χρονια μικροτερη και αποσταση με το αμαξι 10 λεπτα ,εχεις την νυφη σου ξερεις ειναι εγκυος ξανα αφου εχασε ενα μωρο,ξερεις οτι μια μικρη βοηθεια θα την χρειαζεται,εστω για χαρη του γιου σου,και δν κανεις καν το κοπο να παρεις 1 τηλ ?? Και οπως περισυ απαιτεις απο εμενα να σε επισκεφτω στην κατασταση μου λες και το σπιτι μου ειναι στοιχειωμενο?Ναι ,με πειραζουν ολα αυτα γιατι δν ειμαι αναισθητη και γιατι στην τελικη δν μπορεις να μουρμουρας 1 μηνα οτι θα με βοηθησεις και μολις ακους θα ερθει η μανα μου εξαφανιζεσαι!Ε οχι δν εισαι Κυρια εσυ.Και εκτος απο το Χ που πηρες απο μενα τωρα θα δεις τι εστι Κανω εγω κουμαντο!Μακαρι ο θεος να μου τα δωσει καλα αυτη τη φορα και να ερθει το μωρο μου και η κακκογλωση θα κατσει να βαραει τα κουδουνια μου χωρις ανταποκριση.Ουφ ξαλαφρωσα. . . .καπως.

203ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Οκτ 11, 2011 6:57 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλειώ μου, εγώ δεν είμαι μανούλα Μαϊου αλλά μπαίνω και διαβάζω τα νεάκια σας!

Μπήκατε στο σπιτάκι σας, ε; Τέλεια! Θα ησυχάσεις τώρα από την πεθερά! Μη σε νοιάζει για αυτή, άστη να τρώγεται με τα ρούχα της! Καλύτερα που δεν ασχολείται μαζί σου, έχεις την ηρεμία σου!

Με το καλό να δείτε το μωράκι σας και να μας πεις τα ευχάριστα! Θα περιμένουμε!

204ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Οκτ 11, 2011 7:20 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
Δυστηχως η ομαδουλα αυτη δν εχει πολλες μανουλες Μαιου!Αλλα οποτε μπορω θα δινω το παρον κ ευχομαι να ερθουν κ αλλες εγκυουλες. . .Την Πεμπτη εχω ραντεβου,εχω αγωνια και λιγο αγχος να πανε ολα καλα!Ανυπομονω να ερθει να δω το εμβρυακι μου τωρα πια..οι ναυτιες μου δν ειναι οπως πριν,περιοριστηκαν,αλλα αν με πιασουν με ταρακουνανε καλα...Κατα τ αλλα μια χαρα ολα παρατηρησα το στηθος μου παρολο που δν ποναει ιδιαιτερα οτι μεγαλωσε!Η ριζουλα στα μαλλια εγινε 1μιση δαχτυλο,εγινα ξανθια ξεβαμμενη!!!ακομη δν εβαλα συνδεση ιντερνετ στο σπιτακι μου,τι να πρωτοκανω και δν θελω να κουραζομαι! Καλα η πεθερα μου κοριτσια που παινευεται παντου οτι με λατρευει. . .7 μερες που εφυγα απο τ σπιτι της,φυγαμε μαλλον να το πω,ε 7 μερες ουτε κ πατησε το ποδι της εστω για μια βοηθεια!ουτε 1 τηλ!! Και ναι με πειραξε γιατι οταν δεν εισαι αληθινος απεναντι μου ,δν ειμαι χαζη να μην καταλαβω την βιτρινα που κουβαλας!Εμενα μου απεδειξε ποια ειναι τωρα πιο πολυ.Η μαμα μου ειναι και 60 Χρονων και ηρθε απο αλλη πολη,ναι μανα μου ειναι ξερω λογικο,αλλα εσυ που εισαι και 5 χρονια μικροτερη και αποσταση με το αμαξι 10 λεπτα ,εχεις την νυφη σου ξερεις ειναι εγκυος ξανα αφου εχασε ενα μωρο,ξερεις οτι μια μικρη βοηθεια θα την χρειαζεται,εστω για χαρη του γιου σου,και δν κανεις καν το κοπο να παρεις 1 τηλ ?? Και οπως περισυ απαιτεις απο εμενα να σε επισκεφτω στην κατασταση μου λες και το σπιτι μου ειναι στοιχειωμενο?Ναι ,με πειραζουν ολα αυτα γιατι δν ειμαι αναισθητη και γιατι στην τελικη δν μπορεις να μουρμουρας 1 μηνα οτι θα με βοηθησεις και μολις ακους θα ερθει η μανα μου εξαφανιζεσαι!Ε οχι δν εισαι Κυρια εσυ.Και εκτος απο το Χ που πηρες απο μενα τωρα θα δεις τι εστι Κανω εγω κουμαντο!Μακαρι ο θεος να μου τα δωσει καλα αυτη τη φορα και να ερθει το μωρο μου και η κακκογλωση θα κατσει να βαραει τα κουδουνια μου χωρις ανταποκριση.Ουφ ξαλαφρωσα. . . .καπως.

Καλά τα λες Κλειω μου! Φανηκε ο χαρακτηρας της. Αλλα τωρα χωρις να το ξερει σου κανει χάρη. Γιατι αυριο μεθαυριο θα σου λεει ο αντρας μου παμε στην μανουλα μου να δει το παιδί ή να ερθει η μανα μου να δει το παιδι? Και τοτε θα του απαντας χωρις προβλημα οτι αν ηθελε να τσακιζοταν να ερθει οταν την ειχες αναγκη!Και δεν θα μπορει να σου πει τίποτα!

Με το καλο την Πέμπτη περιμένουμε νεάκια! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472

205ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 13, 2011 8:16 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια τι κανετε?Σημερα ειδα το. . .μωρουλι μου!ειναι μολις 3 εκατοστα!!αποκτησαμε χερακια κ ποδαρακια!την αλλη εβδομαδα θα ειναι τζετ κ αυτα!!Αχ ποσο το καμαρωσα το ψυχουλι!Ραντεβου την αλλη εβδομαδα παλι ειπε ο γιατρος να μετρηθουμε παλι για να κλεισουμε και ημ/νια για α επιπεδου για να μην περασουν οι εβδομαδες!θελει αρκετες μερες να κλειστει το ραντεβου!Αρα σε 1 βδομαδουλα παλι!Καλα απο κιλα. . .επεσα κι αλλο συνολικα εχασα 5 κιλα!ειμαι 65.ειπε βεβαια κ ο γιατρος δν πειραζει αυτο.Αλλα τι να κανω παλι επεστρεψαν οι εμετοι ενα με δυο την ημερα! εχτες εβγαλα κ αιμα κ ειπε ο γιατρος μαλλον το πιο σιγουρο απτην πιεση εσπασε κανενα αγγειακι ειναι συνηθες αλλα δν εβγαλα πολυ.λιγο!Ολα καλα!ολα δοξα το Θεο καλα πανε κ το αδερφακι του μπεμπη μεγαλωνει!Ειμαι ευτυχισμενη!φιλακια!!!

206ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 13, 2011 8:30 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο κοριτσακι μου!!! Με το καλο να γινει και η Α επιπέδου ολα να ειναι τελεια! Για το αιματακι μην ανησυχεις κι εγω απο τους εμμετους στο τελος αιμα εβγαζα!!! Κατα τα αλλα αφου κανεις που κανεις εμμετους να κανεις το σταυρο σου που χανεις και κιλα! Εγω σκεψου εκανα τους εμμετους και δεν εχανα κιολας! Εβγαζα μονο γαστρικα υγρα οχι το φαγακι μου!!! Κι ετσι εγινα πολυ χοντρουλα!!! Embarassed Embarassed Embarassed Θα εισαι πιο ανετη μετα να κανεις και καμια παρασπονδια αμα σου ρθει.. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 4872

207ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 13, 2011 10:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γραψε την εκει που δε πιανει μελανι μωρο μου.....Και ολα θα πανε καλα...

Ξερεις τις αποψεις μου για τις πουτανες αυτες....Ειναι λιγοψυχες κ δεν αξιζουν ουτε καν να τις αναφερουμε..Χεστην...

Σου στελνω φιλια στην ομορφη κοιλιτσουλα σου..

208ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 13, 2011 11:23 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας αγαπω ρε τρελιαρες μου,εστω κι ετσι. . .μουυυτς!

209ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 13, 2011 12:58 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:
Δυστηχως η ομαδουλα αυτη δν εχει πολλες μανουλες Μαιου!Αλλα οποτε μπορω θα δινω το παρον κ ευχομαι να ερθουν κ αλλες εγκυουλες. . .Την Πεμπτη εχω ραντεβου,εχω αγωνια και λιγο αγχος να πανε ολα καλα!Ανυπομονω να ερθει να δω το εμβρυακι μου τωρα πια..οι ναυτιες μου δν ειναι οπως πριν,περιοριστηκαν,αλλα αν με πιασουν με ταρακουνανε καλα...Κατα τ αλλα μια χαρα ολα παρατηρησα το στηθος μου παρολο που δν ποναει ιδιαιτερα οτι μεγαλωσε!Η ριζουλα στα μαλλια εγινε 1μιση δαχτυλο,εγινα ξανθια ξεβαμμενη!!!ακομη δν εβαλα συνδεση ιντερνετ στο σπιτακι μου,τι να πρωτοκανω και δν θελω να κουραζομαι! Καλα η πεθερα μου κοριτσια που παινευεται παντου οτι με λατρευει. . .7 μερες που εφυγα απο τ σπιτι της,φυγαμε μαλλον να το πω,ε 7 μερες ουτε κ πατησε το ποδι της εστω για μια βοηθεια!ουτε 1 τηλ!! Και ναι με πειραξε γιατι οταν δεν εισαι αληθινος απεναντι μου ,δν ειμαι χαζη να μην καταλαβω την βιτρινα που κουβαλας!Εμενα μου απεδειξε ποια ειναι τωρα πιο πολυ.Η μαμα μου ειναι και 60 Χρονων και ηρθε απο αλλη πολη,ναι μανα μου ειναι ξερω λογικο,αλλα εσυ που εισαι και 5 χρονια μικροτερη και αποσταση με το αμαξι 10 λεπτα ,εχεις την νυφη σου ξερεις ειναι εγκυος ξανα αφου εχασε ενα μωρο,ξερεις οτι μια μικρη βοηθεια θα την χρειαζεται,εστω για χαρη του γιου σου,και δν κανεις καν το κοπο να παρεις 1 τηλ ?? Και οπως περισυ απαιτεις απο εμενα να σε επισκεφτω στην κατασταση μου λες και το σπιτι μου ειναι στοιχειωμενο?Ναι ,με πειραζουν ολα αυτα γιατι δν ειμαι αναισθητη και γιατι στην τελικη δν μπορεις να μουρμουρας 1 μηνα οτι θα με βοηθησεις και μολις ακους θα ερθει η μανα μου εξαφανιζεσαι!Ε οχι δν εισαι Κυρια εσυ.Και εκτος απο το Χ που πηρες απο μενα τωρα θα δεις τι εστι Κανω εγω κουμαντο!Μακαρι ο θεος να μου τα δωσει καλα αυτη τη φορα και να ερθει το μωρο μου και η κακκογλωση θα κατσει να βαραει τα κουδουνια μου χωρις ανταποκριση.Ουφ ξαλαφρωσα. . . .καπως.

Καλησπέρα!!! κοριτσακι, θα σε συμβουλευα να πατησεις το κουμπι της αναισθησιας και να μην δινεις καθολου σημασια σε ολα αυτα. Τελικα στη ζωη ειμαστε μονοι μας με τον αντρα μας και τα παιδια μας και δεν πρεπει να εχουμε αναγκη κανεναν. Μην ασχολεισαι με πραγματα που σου χαλανε την ηρεμια αυτη τη σημαντικη στιγμη της ζωης σου. Εγω παντως δεν παιρνω τηλεφωνα κανεναν και ποτε. Οποτε ειναι να βρεθουμε, βρισκομαστε. ουτε καν τους φιλους μου . ουτε την οικογενεια παιρνω, εκτος κι αν εχω να πω κατι σημαντικο. ο πατερας μου παντα το εχει παραπονο αυτο.. αλλα ετσι ειμαι, τι να κανω.. προτιμω να τους βλεπω απο κοντα.ουτε οι αλλοι με παιρνουν γιατι με πιανει δαιμονισμος οταν χτυπαει το κινητο με τις ακτινοβολιες. εχω την ηρεμια μου. στο σπιτι σπανια ερχονται καποιος απο την οικογενεια, αλλα δεν με πειραζει καθολου. ετσι κι αλλιως τη μπεμπα μου μονη μου την μεγαλωσα ως τωρα, μπορουσα μια χαρα και δεν ειχα και υποχρεωση. εγω στη θεση σου θα εκανα τη χαζη, θα το επαιζα καλη και γλυκεια με ολους και απο μακρια και αγαπημενοι. θες να ερθεις? ελα. δε θελεις? μην ερθεις! ετσι κι αλλιως οποιος θελει να ερθει πραγματικα ερχεται.. μη χαλιεσαι!!

εγω εκλεισα αυχενικη 1η Νοεμβρη. για εκει εχω αγχος αρκετο θα ελεγα, ειναι και διδυμη κυηση και γυρω στις 15 Νοεμβρη μπαινω και για περιδεση. Πηγα τη δευτερα και τα ειδαμε, κοιμοντουσαν διπλα διπλα ησυχα ησυχα τα μωρουλινια μου.. μακαρι να ειναι ησυχουλια σαν την αδελφουλα τους!!! με πιανουν αγχη για πρωοροτητα απο τωρα, για θερμοκοιτιδες, θα το θηλασμο κλπ κλπ αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα. ετσι κι αλλιως η σουπερ μαια μου, μου ειπε να μη με νοιαζει ακομα και να συμβουν, θα τα θηλασουμε, δεν υπαρχει περιπτωση μου ειπε απο τη στιγμη που τη γνωριζω να μη θηλασω! αλλα αυτα ειναι πολυ μακρινα, εχουμε πολυ δρομο ακομα μπροστα και δυσκολο!

Τις καλησπερες μου!

210ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 13, 2011 11:27 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Κοριτσακια τι κανετε?Σημερα ειδα το. . .μωρουλι μου!ειναι μολις 3 εκατοστα!!αποκτησαμε χερακια κ ποδαρακια!την αλλη εβδομαδα θα ειναι τζετ κ αυτα!!Αχ ποσο το καμαρωσα το ψυχουλι!Ραντεβου την αλλη εβδομαδα παλι ειπε ο γιατρος να μετρηθουμε παλι για να κλεισουμε και ημ/νια για α επιπεδου για να μην περασουν οι εβδομαδες!θελει αρκετες μερες να κλειστει το ραντεβου!Αρα σε 1 βδομαδουλα παλι!Καλα απο κιλα. . .επεσα κι αλλο συνολικα εχασα 5 κιλα!ειμαι 65.ειπε βεβαια κ ο γιατρος δν πειραζει αυτο.Αλλα τι να κανω παλι επεστρεψαν οι εμετοι ενα με δυο την ημερα! εχτες εβγαλα κ αιμα κ ειπε ο γιατρος μαλλον το πιο σιγουρο απτην πιεση εσπασε κανενα αγγειακι ειναι συνηθες αλλα δν εβγαλα πολυ.λιγο!Ολα καλα!ολα δοξα το Θεο καλα πανε κ το αδερφακι του μπεμπη μεγαλωνει!Ειμαι ευτυχισμενη!φιλακια!!!

μπραβο Κλειουλα μου μια χαρα ειναι το μπεμπακι! κανε υπομονη με τους εμετους σε καταλαβαινω απολυτα κι εγω ετσι ημουν!!!!! ολα καλα θα περασει κι αυτο!!! αντε καλη αυχενικη τωρα !ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472

*Κατερινακι ευχομαι και σε σενα καλη αυχενικη!!!! Smile

211ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Οκτ 14, 2011 2:26 pm

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είμαι και εγώ εγκυούλα στο 2ο νινι. Η κοράκλα μου είναι εφταμιση μηνών και μια κούκλα. Το δεύτερο ήρθε χωρίς να το περιμενουμε αλλά χαρήκαμε πολύ. Είμαι σχεδον 8 εβδομαδων, σήμερα πήγα στο γιατρό πρώτη φορά είδαμε νινί (11 χιλ) και ακούσαμε καρδούλα τώρα στην αυχενική πάλι θα το ξαναδούμε..
Εύχομαι όλες οι εγκυούλες του φορουμ και μη, να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ολα να πάνε καλα. Εδώ θα είμαστε για καιρό και θα τα λέμε...
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 654316

212ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Οκτ 14, 2011 2:27 pm

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ααααα ξέχασα να πω πως έχω ΠΗΤ 31 Μαιου αλλά αν γεννήσω με καισαρική θα παω 2 εβδομάδες νωρίτερα

213ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Οκτ 15, 2011 11:13 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marsta ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!! να χαιρεσαι το μωρακι σου και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!Κι εγω σιγουρα με καισαρικη θα γεννησω τωρα το ποτε με το καλο δν ξερω!Πητ εχω 14/5!
Μaya μου εκλεισες ραντεβου τι καλα!Κι εγω καπου τοτε με κοβω!Την Πεμπτη θα ξαναπαω να μετρησουμε και να κρινει ο γιατρος ποτε να παω για αυχενικη! σε οσας λες δικιο εχεις ,προσπαθω να αδιαφορω και να ειμαι ηρεμη δν γινεται αλλιως! κοριτσακια σας φιλω!!ψιλοζαλιζομαι . . Παλι. . . Φιλια

214ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 17, 2011 5:05 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.
Πήγαμε διακοπούλες μια εβδομάδα και κάπως συνήλθα.
Βέβαια όπου πήγαινα συναντούσα εγκυούλες και νααα τα κλάματα ξανά..
αλλά νομίζω είμαι κάπως πιο δυνατή τώρα.
Ο γιατρός είπε σε 6 μήνες να προσπαθήσουμε ξανά, αλλά εγώ την έχω βάλει τελείως στην άκρη αυτη τη σκέψη.
Πόνεσα και πονάω ακόμα αρκετά.
Τρέμω μήπως ξανασυμβεί.
Με πιάνω να προσπαθώ να με πείσω οτι είμαστε καλύτερα οι 3 μας, δεν χρειαζόμαστε άλλο άτομο στην οικογένειά μας Rolling Eyes

215ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Οκτ 22, 2011 10:12 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου ,μου λειψατε!τι κανετε!??πως εισαστε?Αουρορα μου δυναμη κοπελα μου και ο χρονος θα φερει καλα!
Εγω κοριτσια μπηκα στην αναμονη . . Της α επιπεδου στης 2/11 το πρωι!11 μερες! Την Πεμπτη ειδα το μπεμπακι αχουτο κατι χερακια ποδαρακια!! Ευχομαι να πανε ολα καλα! Η μεγαλυτερη αγωνια μου δε ,ειναι μολις ξαπλωνω στον υπερηχο. . Ακουω τους χτυπους της καρδουλας του και λεω ευχαριστω Θεε μου!! Η κοιλιτσα μου τωρα ειναι καργα εγκυου!οπως οταν ημουν περισυ στον 5ο μηνα περιπου!! Με αρεσειιι! Φιλακια κοριτσακια μου!ολα καλα!

216ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 23, 2011 9:49 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Κοριτσια μου ,μου λειψατε!τι κανετε!??πως εισαστε?Αουρορα μου δυναμη κοπελα μου και ο χρονος θα φερει καλα!
Εγω κοριτσια μπηκα στην αναμονη . . Της α επιπεδου στης 2/11 το πρωι!11 μερες! Την Πεμπτη ειδα το μπεμπακι αχουτο κατι χερακια ποδαρακια!! Ευχομαι να πανε ολα καλα! Η μεγαλυτερη αγωνια μου δε ,ειναι μολις ξαπλωνω στον υπερηχο. . Ακουω τους χτυπους της καρδουλας του και λεω ευχαριστω Θεε μου!! Η κοιλιτσα μου τωρα ειναι καργα εγκυου!οπως οταν ημουν περισυ στον 5ο μηνα περιπου!! Με αρεσειιι! Φιλακια κοριτσακια μου!ολα καλα!

Καλε τι κοιλουμπινι ειναι αυτο?????Μαναρια μου!!!!!Σου στελνω πολλα φιλακια Κλειω μου..

217ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 23, 2011 9:53 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ μια κοιλουμπίτσααααααα!!!!! Τελεια ειναι!!! Με το καλό κοριτσακι μου η αυχενική να ειναι καλα!!! Να πεις στον αντρα σου ενα απο τα φιλακια που θα σου δωσει στην κοιλιτσα να ειναι απο εμένα!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 417472

218ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 23, 2011 9:54 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!!!! Παρεπιπτόντως κιόλας ..... ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ!!!

219ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 23, 2011 10:40 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανα μου κ γαμω τις φωτο σου αβαταρ! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 να παρε παρε εχω ρουφηχτα φιλια εχω!παρε παρε! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810

Στεφυ μου σκατουλα μου! Την εβγαλα σημερα την φωτο! Καθε εβδομαδα βγαζω κ απο μια την κοιλιτσα μου!Την καμαρωνω κ εγω!!πτου μας χαχαχαχαχαχα!παρε παρε κι εσυ ρουφηχτα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 315810 παρε κοσμε!!τζαμπα πραμα! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 40746

220ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 23, 2011 9:37 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose, πολυ ομορφη κοιλιτσα!!!! Απο οπου θα βγει ενα πολυ ομορφο μωρακι!!! Η δικια μου ακομα δεν εχει παρει καθολου, τιποτα λεμε.. βεβαια δεν ανησυχω γιατι ξερω οτι θα φτασει εκει που δε θα παιρνει αλλο.. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 654316 Εχω αρχισει να αναρωτιεμαι αν τα διδυμα ειναι ακομα εκει γιατι και καιρο εχω να τα δω, και δεν εχω φουσκωσει καθολου, και δεν εχω και κανενα συμπτωμα.. Την αλλη Τριτη εχουμε κι εμεις την αυχενικη οποτε θα φανουν ολα εκει. Ευχομαι ολα να πανε καλα για ολες τις μανουλες!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

221ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Οκτ 23, 2011 9:39 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Marsta έγραψε:Είμαι και εγώ εγκυούλα στο 2ο νινι. Η κοράκλα μου είναι εφταμιση μηνών και μια κούκλα. Το δεύτερο ήρθε χωρίς να το περιμενουμε αλλά χαρήκαμε πολύ. Είμαι σχεδον 8 εβδομαδων, σήμερα πήγα στο γιατρό πρώτη φορά είδαμε νινί (11 χιλ) και ακούσαμε καρδούλα τώρα στην αυχενική πάλι θα το ξαναδούμε..
Εύχομαι όλες οι εγκυούλες του φορουμ και μη, να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ολα να πάνε καλα. Εδώ θα είμαστε για καιρό και θα τα λέμε...
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 654316
καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!! σου ευχομαστε να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

222ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 24, 2011 5:15 am

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ!!!!
Εγώ προς το παρόν ήσυχα, είμαι 9 εβδ και 1 ημερας δεν έχω αναγούλες προς το παρόν (στην πρώτη είχα ελάχιστες), πονάκια που και που κατι στιγμιαια, ως τώρα είχα πείνες τρελές τώρα μου πέρασε και αυτό... Θα πάω για αυχενική γύρω στις 18 Νοέμβρη οπότε έχω ακόμα...
Έχω ψιλοαγχωθει μήπως κάτι πηγαίνει στραβά ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 534787 επειδή ξαφνικά τα συμπτώματα αρχίζουν και εξασθενούν αλλά τουλάχιστον παραμένει η ανελέητη νύστα όλη την ώρα... ΧΕΧΕΧΕ
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 911307
Αντε να πάω να ξαναδώ το νινί μου δεν αντέχω άλλο!!!
Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα στην αυχενική να έχουμε γερά μωράκια.
Αντε και στις πρώτες κλωτσιές βρε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 875502

223ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 24, 2011 5:38 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:blackrose, πολυ ομορφη κοιλιτσα!!!! Απο οπου θα βγει ενα πολυ ομορφο μωρακι!!! Η δικια μου ακομα δεν εχει παρει καθολου, τιποτα λεμε.. βεβαια δεν ανησυχω γιατι ξερω οτι θα φτασει εκει που δε θα παιρνει αλλο.. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 654316 Εχω αρχισει να αναρωτιεμαι αν τα διδυμα ειναι ακομα εκει γιατι και καιρο εχω να τα δω, και δεν εχω φουσκωσει καθολου, και δεν εχω και κανενα συμπτωμα.. Την αλλη Τριτη εχουμε κι εμεις την αυχενικη οποτε θα φανουν ολα εκει. Ευχομαι ολα να πανε καλα για ολες τις μανουλες!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

Τριτη εσυ,Τεταρτη εγω χιχιχι!Να μην αναρωτιεσαι,γιατι ολα πανε καλα κ τα διδυμακια σου μεγαλωνουν!Εσυ εμεινες εγκυος μετα απο χρονο+ απτο πρωτο σου νινι και εγω μολις στους 4 μηνες αφοτου γεννησα!Και να φανταστεις η κοιλια μου ειχε μαζεψει πααααρα πολυ ,ενα φουσκωματακι ειχε μεινει ,το οποιο με την κατακρατηση τωρα κτλ κτλ πεταχτηκε και εκανα κοιλιτσα αμεσως!Εκει το αποδιδω εγω!Ολα πανε καλα κουκλα μου!Τι καλα να μας πανε ολα τελεια κ στην α επιπεδου!

Marsta έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!!!!
Εγώ προς το παρόν ήσυχα, είμαι 9 εβδ και 1 ημερας δεν έχω αναγούλες προς το παρόν (στην πρώτη είχα ελάχιστες), πονάκια που και που κατι στιγμιαια, ως τώρα είχα πείνες τρελές τώρα μου πέρασε και αυτό... Θα πάω για αυχενική γύρω στις 18 Νοέμβρη οπότε έχω ακόμα...
Έχω ψιλοαγχωθει μήπως κάτι πηγαίνει στραβά ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 534787 επειδή ξαφνικά τα συμπτώματα αρχίζουν και εξασθενούν αλλά τουλάχιστον παραμένει η ανελέητη νύστα όλη την ώρα... ΧΕΧΕΧΕ
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 911307
Αντε να πάω να ξαναδώ το νινί μου δεν αντέχω άλλο!!!
Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα στην αυχενική να έχουμε γερά μωράκια.
Αντε και στις πρώτες κλωτσιές βρε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 875502



Και εμενα απτην 9η εβδομαδα εξασθενησαν οι πολλοι εμετοι οι ζαλαδες κυριως,εχω βεβαια ακομα τα ..ξαφνικα μου!Αλλα μην ανησυχεις φυσιολογικο ειναι να εξασθενουν,το ειπε κ ο γιατρος μου.Εγω απο πεινα ,χλιαρα τα πραματα.Δεν τρωω πολυ.Μονο προς τις σοκολατες μια ταση παρατηρησα,αλλα οκ το ελεγχω.Χτες ασ πουμε εκανα λουκουμαδες . . . .ηθελα να φαω λουκουμαδες με μελι!Τους εφαγα,ενα πιατο. . .κ μετα απο 1 ωρα ωχ!το στομαχι διαμαρτυρηθηκε . .και κατεληξαν στην λεκανη της τουαλετας.Δεν αντεχει το στομαχι μου.Η ζυγαρια μου στα 65 κιλα.ειχα ξεκινησει 70,εχασα 5 κιλα!!!οχι οτι με χαλαει!ο γιατρος μου ειπε δν επηρεαζει το εμβρυο η απωλεια κιλων.Οποτε θετικο αυτο. Very Happy
Την αγωνια σου την εχουμε ολες!Να δουμε τα μπεμπακια μας!!Ολα καλα ΘΑ μας πανε και στις πρωτιες κλωτσιες!!!!Με ενα πονο!

224ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Οκτ 24, 2011 5:49 am

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τυχερη που χανεις αντι να βαζεις μπραβο θα εχεις και περισσοτερο περιθωριο για μετα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 328109

225ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Οκτ 27, 2011 10:52 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας και από μένα...
εύχομαι να είστε όλες χαρούμενες και δυνατές!να πάνε όλα κατευχήν για τα μωράκια σας!είμαι 28 ετών και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι Π.Η.Τ 03/05/12. έχουμε κάνει αυχενική διαφάνεια και όλα είναι καλά!
το φύλο του παιδιού δε θα το μάθουμε.

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!! Very Happy ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 9 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις