Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
642 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 642 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

426ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Ιαν 17, 2012 5:37 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evigiorgos έγραψε:
pharmacy έγραψε:καλημερα κι απο μενα....κι εμεις καναμε β επιπεδου 11-1...ο μπεμπακος μας ηταν 4οογρ ολα μια χαρα μονο που ειδε ο γιατρος 2 μικρες κυστουλες στο κεφαλακι του κατιο βεβαια που ειπε πως θα φυγουν κοντα σε 26-28 βδομαδα.....ο μπαμπας μας φοβηθηκε αλλα η μανουλα καθολου ..πηρα τηλ τον γυναικολογο μας διοτι την β επιπεδου μας την εκανε αλλος γιατρος,και μας ειπε οτι δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας..ολαν βαινουν καλως...οποτε πανευτυχης βλεπουμε πραγματακια για αγορα τωρα με εκπτωσεις....να μην εχει κι αυτος την προικα του?????βεβαια στη εξεταση με ταλαιπωρησε λιγακι διοτι ειχε σφηνωθει μπρουμητα κ ενω ηταν ξυπνιος ο μαγκας δεν γυρνουσε....τι πουνιδι εφαγε η κοιλιτσα μου δεν λεγεται..τελος εφαγ σοκολατα εκανα κ βολτες κ αποφασισε ο κριος να μας κανει την χαρη..μαλιστεα χασμουριοταν κιολας...του χαλασαμε την ηρεμια....αχ αυτοι οι ανδρες........απο την κοιλια βαριουνται να κουνηθουν... ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 328109

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker


γειά σας,
pharmacy όλα καλά θα πάνε!blackrose μην ανησυχείς για τίποτα,κάτι σου χρωστάει ο μεγαλοδύναμος και όλα θα σου έρθουν καλά.είμαι σίγουρη!!έκανα καμπύλη σακχάρου,γεν αίματος έμμεση coombs και όλα καλά βγήκαν!αύριο ραντεβού με το γιατρό και κλασικά αγωνία!μετά το γιατρό θα πάω για ψώνια.θέλω να αγοράσω όλα τα μωρουδιακά του κόσμου.ο άντρας μου πάλι όχι Laughing

ααα blackrose δε ξέρω πως να βάλω τικεράκι. ΠΗΤ έχω 03/05.μακάρι να ήταν 17 απριλίου αντί ιανουαρίου!

427ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Ιαν 18, 2012 1:42 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα evigiorgos.....εχω πιστη κ πιστευω πως τομωρακι μου ειναι υγειεστατο κπανεμορφο.....
αντιμετωπιζουμε ομως το ιδιο προβλημα...κι εμενα ο αντρας μου δεν θελει...με νυχια κ δοντια τον επεισα να παμε την παρασκευη να δουμε για καροτσι κρεβατι κτλ ασε λεει νωρις ειναι κ θα μας παρουν κ δωρα..εμ ελα μου που εγω ομως θα βαρυνω μετα κ ποιος θα τρεχει???/αχ αχχ δεν καταλαβαινουν......ειδα εχεις πητ 7/5 ακριβως 1 χρονο μετα τονμ γαμο μας.....με το καλο...κορη η γιο δεν μας ειπες??

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker

428ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Ιαν 20, 2012 8:51 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα!!!!Ευχομαι να είστε όλες οσο καλά είμαι και εγώ!!!!Σας ''κλοτσάει'' το μικρούλι σας??Εμένα πάρα πολύ μα πάρα πολύ!!!!blackrose που είσαι εσύ?? Να ρωτήσω βρε κορίτσια μου που θα γεννήσετε εσεις???
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

429ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Ιαν 20, 2012 11:25 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kοριτσακια μου ομορφα εδω ειμαι και εγω!!!!
Πως εισαστε??
Ευχομαι ολες να ειστε καλα!!!Τι να σας κανω δεν σας πολυβρισκω μεσα...ειμαι μια ανεργη εγκυουλα και εχω χρονο και μπαινω,εσεις μπορει να δουλευετε ,αφηστε να παραπονιεμαι!!!

Η μπεμπα μου ειναι σχετικα ησυχη κοριτσια!Δεν ειναι ζωηρη οπως ηταν ο μπεμπης....αυτο ειναι καλο?Κλωτσαει αλλα ειναι ησυχη...πολυ υπνο ριχνει!!Το βραδυ ειναι η ωρα που την καταλαβαινω καλυτερα....!!Αλλα ειναι ησυχο το μωρο μου,υπναρου!!!

Πως πατε απο κιλα? εγω +5 ουαου!!!!Πηρα τον ανηφορο!!!Αλλα και τι να κανω....Τα Χριστουγεννα εφαγα λιγο παραπανω,κατα τ αλλα δεν εχω την τρελη ορεξη να πεις!

2/2 η καμπυλη μου!και το ραντεβου στο ντοκτορ..

Οσες θελετε να βαλετε τικερακι,απλα πατηστε πανω απο τα δικα μου και θα σας ανοιξει η σελιδα που μπορειτε να φτιαξετε ενα κι εσεις!!!

Παντως κοριτσια,εχθες το βραδυ ξαπλωσα...και ειχα πολυ ωρα να νιωσω την μπεμπα...καπου 2 ωρες...εστω ενα τεντωμα δηλαδη...και ηταν η πρωτη φορα που αρχισα να ανησυχω πολυ....και σηκωθηκα και εβαλα το ντοπλερακι μου να την ακουσω,πραγματικα ετρεμα!!!!
Αλλα οταν την ακουσα ενα βαρος εφυγε απο πανω μου!!!!Απλα κοιμοταν παλι!!!Μετα αφου την ακουσα απο το ντοπλερ και ξαναξαπλωσα..τσουπ αρχισε να γυριζει...!!!!Ε μα με εσκασε !!!η ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!

Εσεις τα μωρακια σας που τα αισθανεστε?Εγω πιο πολυ χαμηλα,που και που πανω απο τον οφαλο...μαλλον οφειλεται στο χαμηλο πλακουντα?
Εντωμεταξυ ηταν και με το κεφαλι κατω στη β επιπεδου...και καταλαβαινω κατι μπουνιτσες χαμηλα ωρες ωρες!!!

Περναει ο καιρος,να περασει να ερθουνε τα μωρακια μας.
ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

430ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Ιαν 20, 2012 11:34 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adamantini έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!!!Ευχομαι να είστε όλες οσο καλά είμαι και εγώ!!!!Σας ''κλοτσάει'' το μικρούλι σας??Εμένα πάρα πολύ μα πάρα πολύ!!!!blackrose που είσαι εσύ?? Να ρωτήσω βρε κορίτσια μου που θα γεννήσετε εσεις???ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Εγω θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη στη Λαρισα!...σαν ανεργη εχω και τα 200 ενσημα που απαιτουνται ,ειχα ρωτησει και στο ικα και μου ειπανε οτι δικαιουμαι τα επιδοματα,αλλα ως τοτε θα δειξει με βαση αν η κλινικη ειναι συμβεβλημενη με το ικα,γι αυτα που ακουστηκαν για τις γεννες στα ιδιωτικα αν θα ειναι <<δωρεαν>>!Θα δουμε!!!ΕΣΥ που θα γεννησεις? ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 215994

431ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Ιαν 22, 2012 7:40 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="adamantini"]Κορίτσια καλησπέρα!!!!Ευχομαι να είστε όλες οσο καλά είμαι και εγώ!!!!Σας ''κλοτσάει'' το μικρούλι σας??Εμένα πάρα πολύ μα πάρα πολύ!!!!blackrose που είσαι εσύ?? Να ρωτήσω βρε κορίτσια μου που θα γεννήσετε εσεις???
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!![/quote
Adamantini μου άστα να πάνε...πολύ κλωτσίδι ο δικός μου! Έχω και μικρή κοιλίτσα, είναι κι αυτός στην ανώτερη βαθμίδα, ο μπούλης οπότε καταλαβαίνεις...Εγώ θα γεννήσω στο Ρέα. Μιας και είμαστε από νησί και οι περισσότεροι συγγενείς μου μένουν Παλαιό Φάληρο και Γλυφάδα με βολεύει καλύτερα. Εξάλλου έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια για το συγκεκριμένο μαιευτήριο Smile Ας ευχαριστηθούμε λοιπόν όλες μας αυτό το τρίμηνο γιατί μας περιμένουν πολλές άβολες καταστάσεις στο επόμενο. Wink

432ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Ιαν 23, 2012 2:51 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pharmacy έγραψε:καλημερα evigiorgos.....εχω πιστη κ πιστευω πως τομωρακι μου ειναι υγειεστατο κπανεμορφο.....
αντιμετωπιζουμε ομως το ιδιο προβλημα...κι εμενα ο αντρας μου δεν θελει...με νυχια κ δοντια τον επεισα να παμε την παρασκευη να δουμε για καροτσι κρεβατι κτλ ασε λεει νωρις ειναι κ θα μας παρουν κ δωρα..εμ ελα μου που εγω ομως θα βαρυνω μετα κ ποιος θα τρεχει???/αχ αχχ δεν καταλαβαινουν......ειδα εχεις πητ 7/5 ακριβως 1 χρονο μετα τονμ γαμο μας.....με το καλο...κορη η γιο δεν μας ειπες??

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker

καλησπέρα σας κοριτσάρες,εύχομαι να είστε όλες καλά!blackrose δε ξέρουμε το φύλο του μωρού.είναι έκπληξη..έχω όμως τη διαίσθηση πως είναι κορίτσι.θα δείξει..εγώ θα γεννήσω στο νοσοκομείο Ρόδου,γιατί η κλινική που έχουμε είναι μαύρα χάλια.πήγαμε στο γιατρό και όλα είναι καλά.ζυγίζει 800 γραμμάρια και γενικά λέει είναι πολύ ζωηρό παιδί! affraid

433ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Ιαν 27, 2012 2:04 am

Φρου-Φρου

Φρου-Φρου
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα σε όλες. Τι κάνετε; θα κάνετε μαθήματα ανώδυνου τοκετού και που σκέφτεστε;
Σας χαιρετώ

434ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Ιαν 27, 2012 9:46 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολες!τι κανετε πως εισαστε? Ολα καλα?φουσκωνετε?πεινατε πιο πολυ? Εχετε καουρεσ? Κοιμαστε καλα?
Εγω κοριτσια ειμαι καλα το ιδιο και η μικρη μου μπεμπα που πλεον καθε μερα δηλωνει παρουσα!!!Και μας τρελαινει!!!
Παντως ,αν κ την αλλη βδομαδα μπαινω στο 3 τριμμηνο,ενα πραγμα ,η κοιλια μου δε φουσκωσε και παραπανω απο οσο περιμεναμε!Περισυ ηταν πιο πεταχτη!!! Ειναι λιγακι χαμηλη...μαλλον λογω χαμηλου πλακουντα?!
Απο βαρος? Α καλα κοριτσια εβαλα 1 κιλο μεσα σε μια βδομαδα.Καλο ε? και δεν κανω υπερβολες ,ουτε ξεφευγω στην ουσια.Αλλα ας ειναι.Μετραω ακομη 2μιση μηνες μπροστα να ερθει η μικρη μου!
Ο υπνος μου ειναι λιγο ακαταστατος!Πιανομαι!βασικα δεν αντεχω πολυ ωρα ξαπλωμενη στα πλαγια γιατι πονανε τα ποδια μου ,οχι χαμηλα,αλλα ολοκληρα πιανονται!Ετσι μια γυρναω δεξια,μια αριστερα!Υπομονη!
Εχθες ειχα και τις πρωτες καουρες!
Αυτα κοριτσια!!

Επισης να πω,πως εγινα θεια απο πρωτο ξαδερφο!Προσπαθουσανε χροοονια για μωρακι τα παιδια και οταν εχασα το μπεμπη ειχα δει ονειρα οτι η γυναικα του ηταν εγκυος!Και μεχρι να σαραντησω εμεινε! Πιστεψα πως ηταν δωρο του μπεμπη!Και πριν 2 μερες ηρθε η μπεμπα τους!Μια ζωγραφια ειναι!!!!!Δεν αντεξα οταν την ειδα συγκινηθηκα πολυ!

Φιλακια σε ολες!

435ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 7:45 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΩΣ ΑΗΔΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΟ ΗΠΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩΩΩΩ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΣΟ ΕΓΩ!!!
Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΣΥ-ΝΕ-ΧΕΙ-ΑΑΑΑ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ... ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 328109
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΜΟ ΩΣ ΤΟΤΕ, ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΑΝ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 654316

436ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 2:43 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φρου-Φρου έγραψε:Καλημέρα σε όλες. Τι κάνετε; θα κάνετε μαθήματα ανώδυνου τοκετού και που σκέφτεστε;
Σας χαιρετώ

γειά σας και απο μένα..ναι σκεφτομαι να κάνω αλλά δεν είμαι σίγουρη,άλλοι μου λένε καλά θα κάνω και άλλοι μου λένε πεταμένα λεφτά,πως δε θα θυμάμαι τίποτα όταν έρθει η ώρα.δε ξέρω ειλικρινά!!εσύ?

437ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 2:46 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες!τι κανετε πως εισαστε? Ολα καλα?φουσκωνετε?πεινατε πιο πολυ? Εχετε καουρεσ? Κοιμαστε καλα?
Εγω κοριτσια ειμαι καλα το ιδιο και η μικρη μου μπεμπα που πλεον καθε μερα δηλωνει παρουσα!!!Και μας τρελαινει!!!
Παντως ,αν κ την αλλη βδομαδα μπαινω στο 3 τριμμηνο,ενα πραγμα ,η κοιλια μου δε φουσκωσε και παραπανω απο οσο περιμεναμε!Περισυ ηταν πιο πεταχτη!!! Ειναι λιγακι χαμηλη...μαλλον λογω χαμηλου πλακουντα?!
Απο βαρος? Α καλα κοριτσια εβαλα 1 κιλο μεσα σε μια βδομαδα.Καλο ε? και δεν κανω υπερβολες ,ουτε ξεφευγω στην ουσια.Αλλα ας ειναι.Μετραω ακομη 2μιση μηνες μπροστα να ερθει η μικρη μου!
Ο υπνος μου ειναι λιγο ακαταστατος!Πιανομαι!βασικα δεν αντεχω πολυ ωρα ξαπλωμενη στα πλαγια γιατι πονανε τα ποδια μου ,οχι χαμηλα,αλλα ολοκληρα πιανονται!Ετσι μια γυρναω δεξια,μια αριστερα!Υπομονη!
Εχθες ειχα και τις πρωτες καουρες!
Αυτα κοριτσια!!

Επισης να πω,πως εγινα θεια απο πρωτο ξαδερφο!Προσπαθουσανε χροοονια για μωρακι τα παιδια και οταν εχασα το μπεμπη ειχα δει ονειρα οτι η γυναικα του ηταν εγκυος!Και μεχρι να σαραντησω εμεινε! Πιστεψα πως ηταν δωρο του μπεμπη!Και πριν 2 μερες ηρθε η μπεμπα τους!Μια ζωγραφια ειναι!!!!!Δεν αντεξα οταν την ειδα συγκινηθηκα πολυ!

Φιλακια σε ολες!

εγώ να δείς,ο άντρας μου με αλλάζει πλευρό,υποφέρω!εμένα με πονάνε τα ισχύα πάρα πολύ!να σας ζήσει η μπέμπα και με το καλό και η δικιά σου Very Happy επίσης καούρες έχω εδώ και 2 μήνες αλλά τώρα χειροτέρεψε.

438ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Ιαν 28, 2012 3:49 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
adamantini έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΩΣ ΑΗΔΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΟ ΗΠΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩΩΩΩ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΣΟ ΕΓΩ!!!
Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΣΥ-ΝΕ-ΧΕΙ-ΑΑΑΑ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ... ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 328109
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΜΟ ΩΣ ΤΟΤΕ, ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΑΝ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 654316

και εμένα το ίδιο κλωτσάει συνέχεια,ελπίζω όταν γεννηθεί να μην είναι το ίδιο ζωηρό!λέω εγώ τώρα...

439ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Ιαν 29, 2012 1:03 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες!τι κανετε πως εισαστε? Ολα καλα?φουσκωνετε?πεινατε πιο πολυ? Εχετε καουρεσ? Κοιμαστε καλα?
Εγω κοριτσια ειμαι καλα το ιδιο και η μικρη μου μπεμπα που πλεον καθε μερα δηλωνει παρουσα!!!Και μας τρελαινει!!!
Παντως ,αν κ την αλλη βδομαδα μπαινω στο 3 τριμμηνο,ενα πραγμα ,η κοιλια μου δε φουσκωσε και παραπανω απο οσο περιμεναμε!Περισυ ηταν πιο πεταχτη!!! Ειναι λιγακι χαμηλη...μαλλον λογω χαμηλου πλακουντα?!
Απο βαρος? Α καλα κοριτσια εβαλα 1 κιλο μεσα σε μια βδομαδα.Καλο ε? και δεν κανω υπερβολες ,ουτε ξεφευγω στην ουσια.Αλλα ας ειναι.Μετραω ακομη 2μιση μηνες μπροστα να ερθει η μικρη μου!
Ο υπνος μου ειναι λιγο ακαταστατος!Πιανομαι!βασικα δεν αντεχω πολυ ωρα ξαπλωμενη στα πλαγια γιατι πονανε τα ποδια μου ,οχι χαμηλα,αλλα ολοκληρα πιανονται!Ετσι μια γυρναω δεξια,μια αριστερα!Υπομονη!
Εχθες ειχα και τις πρωτες καουρες!
Αυτα κοριτσια!!

Επισης να πω,πως εγινα θεια απο πρωτο ξαδερφο!Προσπαθουσανε χροοονια για μωρακι τα παιδια και οταν εχασα το μπεμπη ειχα δει ονειρα οτι η γυναικα του ηταν εγκυος!Και μεχρι να σαραντησω εμεινε! Πιστεψα πως ηταν δωρο του μπεμπη!Και πριν 2 μερες ηρθε η μπεμπα τους!Μια ζωγραφια ειναι!!!!!Δεν αντεξα οταν την ειδα συγκινηθηκα πολυ!

Φιλακια σε ολες!

Κοριτσακι μου να σου ζησει το ανηψακι μου. Το αγγελουδι σου φροντισε για 2 πληγωμενες ψυχουλες... Τη γυναικα του ξαδερφου σου και εσενα στελνοντας σας μπεμπακια... Ειναι ο φυλακας αγγελος σου και θα σε προσεχει για παντα . Εσενα τον αντρα σου και την αδερφουλα του. Ενα πραγμα θελει να ειστε ευτυχισμενοι.

Για τα κιλακια μην σε νοιαζει καθολου... απολαυσε την εγκυμοσινη και αυτα θα τα σκεφτεις μετα. Οσα και να παρεις θα το πολεμησεις και θα τα χασεις. Αλλωστε μετα θα χεις τοσα αλλα να ασχοληθεις που το φαι το δικο σου δεν θα σε απασχολει καθολου.

440ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Ιαν 29, 2012 6:24 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες!τι κανετε πως εισαστε? Ολα καλα?φουσκωνετε?πεινατε πιο πολυ? Εχετε καουρεσ? Κοιμαστε καλα?
Εγω κοριτσια ειμαι καλα το ιδιο και η μικρη μου μπεμπα που πλεον καθε μερα δηλωνει παρουσα!!!Και μας τρελαινει!!!
Παντως ,αν κ την αλλη βδομαδα μπαινω στο 3 τριμμηνο,ενα πραγμα ,η κοιλια μου δε φουσκωσε και παραπανω απο οσο περιμεναμε!Περισυ ηταν πιο πεταχτη!!! Ειναι λιγακι χαμηλη...μαλλον λογω χαμηλου πλακουντα?!
Απο βαρος? Α καλα κοριτσια εβαλα 1 κιλο μεσα σε μια βδομαδα.Καλο ε? και δεν κανω υπερβολες ,ουτε ξεφευγω στην ουσια.Αλλα ας ειναι.Μετραω ακομη 2μιση μηνες μπροστα να ερθει η μικρη μου!
Ο υπνος μου ειναι λιγο ακαταστατος!Πιανομαι!βασικα δεν αντεχω πολυ ωρα ξαπλωμενη στα πλαγια γιατι πονανε τα ποδια μου ,οχι χαμηλα,αλλα ολοκληρα πιανονται!Ετσι μια γυρναω δεξια,μια αριστερα!Υπομονη!
Εχθες ειχα και τις πρωτες καουρες!
Αυτα κοριτσια!!

Επισης να πω,πως εγινα θεια απο πρωτο ξαδερφο!Προσπαθουσανε χροοονια για μωρακι τα παιδια και οταν εχασα το μπεμπη ειχα δει ονειρα οτι η γυναικα του ηταν εγκυος!Και μεχρι να σαραντησω εμεινε! Πιστεψα πως ηταν δωρο του μπεμπη!Και πριν 2 μερες ηρθε η μπεμπα τους!Μια ζωγραφια ειναι!!!!!Δεν αντεξα οταν την ειδα συγκινηθηκα πολυ!

Φιλακια σε ολες!

Κοριτσακι μου να σου ζησ�ι το ανηψακι μου. Το αγγελουδι σου φροντισε για 2 πληγωμενες ψυχουλες... Τη γυναικα του ξαδερφου σου και εσενα στελνοντας σας μπεμπακια... Ειναι ο φυλακας αγγελος σου και θα σε προσεχει για παντα . Εσενα τον αντρα σου και την αδερφουλα του. Ενα πραγμα θελει να ειστε ευτυχισμενοι.

Για τα κιλακια μην σε νοιαζει καθολου... απολαυσε την εγκυμοσινη και αυτα θα τα σκεφτεις μετα. Οσα και να παρεις θα το πολεμησεις και θα τα χασεις. Αλλωστε μετα θα χεις τοσα αλλα να ασχοληθεις που το φαι το δικο σου δεν θα σε απασχολει καθολου.

Στεφυ μου,τι φωτο ειναι αυτη?!Αχ κουκλα ειναι για φαγωμα ειναι!!!!!
Οχι δεν ειναι το πρωτο που με καιει τα κιλα κουκλα μου και το ξερεις αυτο.Κουβεντα να γινεται στην ουσια ,να εχω κατι να ασχοληθω μεχρι να περασει ο καιρος!! Και προτιμω να ειναι τα κιλα που θα με κανουν να ξεχνιεμαι παρα κατι αλλα....παρασιτα που με ταλαιπωρουν.

Να προσεχεις,και να μου φιλησεις την κουκλα μου.

Ευη, ολα καλα ολα ωραια αλλα ο υπνος ειναι ενα μικρο θεμα!!!Δεν πειραζει ας ειναι καλα τα μωρακια μας και εμεις και οταν ερθουν ολα θα ξεχαστουν!
Εμεις ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ απο πρωτο χερι πως ειναι να εχουμε ενα μωρακι μεσα μας,πως ειναι Το δικο μας το αγχος,πως ειναι να αλλαζουμε ορμονικα και οργανικα 9 ολοκληρους μηνες.!..........Οι αντρες για το μονο που θα παινευτουν ειναι ο στρατός!!!
Ειμαστε τυχερες που γεννηθηκαμε γυναικες ,ας ειναι οτι περναμε χαλαλι!!! Εντωμεταξυ με τα παραπανω δεν υποτιμω το αντρικο φυλο,αλλα ειναι και μια αληθεια οσο και να το κανεις!
φανταστείτε να εμεναν οι αντρες εγκυοι ,τι θα τραβουσαμε αλιμονο!!!!χαχαχαχα Razz tongue Razz ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 654316

441ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Ιαν 29, 2012 2:22 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:
stefy έγραψε:
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες!τι κανετε πως εισαστε? Ολα καλα?φουσκωνετε?πεινατε πιο πολυ? Εχετε καουρεσ? Κοιμαστε καλα?
Εγω κοριτσια ειμαι καλα το ιδιο και η μικρη μου μπεμπα που πλεον καθε μερα δηλωνει παρουσα!!!Και μας τρελαινει!!!
Παντως ,αν κ την αλλη βδομαδα μπαινω στο 3 τριμμηνο,ενα πραγμα ,η κοιλια μου δε φουσκωσε και παραπανω απο οσο περιμεναμε!Περισυ ηταν πιο πεταχτη!!! Ειναι λιγακι χαμηλη...μαλλον λογω χαμηλου πλακουντα?!
Απο βαρος? Α καλα κοριτσια εβαλα 1 κιλο μεσα σε μια βδομαδα.Καλο ε? και δεν κανω υπερβολες ,ουτε ξεφευγω στην ουσια.Αλλα ας ειναι.Μετραω ακομη 2μιση μηνες μπροστα να ερθει η μικρη μου!
Ο υπνος μου ειναι λιγο ακαταστατος!Πιανομαι!βασικα δεν αντεχω πολυ ωρα ξαπλωμενη στα πλαγια γιατι πονανε τα ποδια μου ,οχι χαμηλα,αλλα ολοκληρα πιανονται!Ετσι μια γυρναω δεξια,μια αριστερα!Υπομονη!
Εχθες ειχα και τις πρωτες καουρες!
Αυτα κοριτσια!!

Επισης να πω,πως εγινα θεια απο πρωτο ξαδερφο!Προσπαθουσανε χροοονια για μωρακι τα παιδια και οταν εχασα το μπεμπη ειχα δει ονειρα οτι η γυναικα του ηταν εγκυος!Και μεχρι να σαραντησω εμεινε! Πιστεψα πως ηταν δωρο του μπεμπη!Και πριν 2 μερες ηρθε η μπεμπα τους!Μια ζωγραφια ειναι!!!!!Δεν αντεξα οταν την ειδα συγκινηθηκα πολυ!

Φιλακια σε ολες!

Κοριτσακι μου να σου ζησ�ι το ανηψακι μου. Το αγγελουδι σου φροντισε για 2 πληγωμενες ψυχουλες... Τη γυναικα του ξαδερφου σου και εσενα στελνοντας σας μπεμπακια... Ειναι ο φυλακας αγγελος σου και θα σε προσεχει για παντα . Εσενα τον αντρα σου και την αδερφουλα του. Ενα πραγμα θελει να ειστε ευτυχισμενοι.

Για τα κιλακια μην σε νοιαζει καθολου... απολαυσε την εγκυμοσινη και αυτα θα τα σκεφτεις μετα. Οσα και να παρεις θα το πολεμησεις και θα τα χασεις. Αλλωστε μετα θα χεις τοσα αλλα να ασχοληθεις που το φαι το δικο σου δεν θα σε απασχολει καθολου.

Στεφυ μου,τι φωτο ειναι αυτη?!Αχ κουκλα ειναι για φαγωμα ειναι!!!!!
Οχι δεν ειναι το πρωτο που με καιει τα κιλα κουκλα μου και το ξερεις αυτο.Κουβεντα να γινεται στην ουσια ,να εχω κατι να ασχοληθω μεχρι να περασει ο καιρος!! Και προτιμω να ειναι τα κιλα που θα με κανουν να ξεχνιεμαι παρα κατι αλλα....παρασιτα που με ταλαιπωρουν.

Να προσεχεις,και να μου φιλησεις την κουκλα μου.

Ευη, ολα καλα ολα ωραια αλλα ο υπνος ειναι ενα μικρο θεμα!!!Δεν πειραζει ας ειναι καλα τα μωρακια μας και εμεις και οταν ερθουν ολα θα ξεχαστουν!
Εμεις ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ απο πρωτο χερι πως ειναι να εχουμε ενα μωρακι μεσα μας,πως ειναι Το δικο μας το αγχος,πως ειναι να αλλαζουμε ορμονικα και οργανικα 9 ολοκληρους μηνες.!..........Οι αντρες για το μονο που θα παινευτουν ειναι ο στρατός!!!
Ειμαστε τυχερες που γεννηθηκαμε γυναικες ,ας ειναι οτι περναμε χαλαλι!!! Εντωμεταξυ με τα παραπανω δεν υποτιμω το αντρικο φυλο,αλλα ειναι και μια αληθεια οσο και να το κανεις!
φανταστείτε να εμεναν οι αντρες εγκυοι ,τι θα τραβουσαμε αλιμονο!!!!χαχαχαχα Razz tongue Razz ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 654316

άστα να πάνε ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω!πέρασε ο καιρός και με έχει πιάσει ένα άγχος...03 του μήνα μπαίνω στον έβδομο και δε ξέρω γιατί το πιστεύω,αλλά μου έχει καρφωθεί πως θα γεννήσω πρίν τη ώρα μου!ελπίζω να βγώ λάθος!οι υπόλοιπες έχουν κάποια φοβία ή έγω είμαι psycho??όχι πως απέχω πολύ αλλά λέμε τώρα. Razz

442ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Ιαν 30, 2012 9:13 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου,ειναι το πρωτο μωρακι? συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι αν ξαναρωτησα Embarassed Παντως,συνηθως τα πρωτα εχουν την ταση να "αργουν" να βγουν!Μην φοβασαι,να προσεχεις γιατι οσο περνα ο καιρος κ βαραινουμε και κουραζομαστε πιο ευκολα!
Εγω απτη μια φοβαμαι για οτιδηποτε προωρο,λογω της καισαρικης και λογω χαμηλου πλακουντα.....αλλα θελω κ ειμαι αισιοδοξη!!
Για μενα στην ουσια ο ογδοος μηνας θα ειναι και ο τελευταιος ολοκληρος μηνας ,μιας κ μολις μπω στον 9ο θα κλεισουμε αμεσως ραντεβου για γεννα..μη σου πω κ απο νωριτερα να το κλεισουμε!

Παντως ημουν που ημουν ευαισθητη στην καφεινη,εγινα πιο πολυ!Σημερα ηπια ενα κακαο,κουτακι,με επιασε πονοκεφαλος και εκανα εμετο..το κεφαλι ακομα ποναει...τις προαλλες ηπια ελληνικο,ηταν πιο βαρυς απ οτι τον πινω και με επιασε ταχυκαρδια εμετος και πονοκεφαλος!

Θα το ριξω στο...στιψιμο!πορτοκαλακια!
Αυτα....φιλια σε ολες!

443ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Ιαν 30, 2012 4:36 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Ευη μου,ειναι το πρωτο μωρακι? συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι αν ξαναρωτησα Embarassed Παντως,συνηθως τα πρωτα εχουν την ταση να "αργουν" να βγουν!Μην φοβασαι,να προσεχεις γιατι οσο περνα ο καιρος κ βαραινουμε και κουραζομαστε πιο ευκολα!
Εγω απτη μια φοβαμαι για οτιδηποτε προωρο,λογω της καισαρικης και λογω χαμηλου πλακουντα.....αλλα θελω κ ειμαι αισιοδοξη!!
Για μενα στην ουσια ο ογδοος μηνας θα ειναι και ο τελευταιος ολοκληρος μηνας ,μιας κ μολις μπω στον 9ο θα κλεισουμε αμεσως ραντεβου για γεννα..μη σου πω κ απο νωριτερα να το κλεισουμε!

Παντως ημουν που ημουν ευαισθητη στην καφεινη,εγινα πιο πολυ!Σημερα ηπια ενα κακαο,κουτακι,με επιασε πονοκεφαλος και εκανα εμετο..το κεφαλι ακομα ποναει...τις προαλλες ηπια ελληνικο,ηταν πιο βαρυς απ οτι τον πινω και με επιασε ταχυκαρδια εμετος και πονοκεφαλος!

Θα το ριξω στο...στιψιμο!πορτοκαλακια!
Αυτα....φιλια σε ολες!

γειά σου blackrose και καλησπέρα στις υπόλοιπες εγκυούλες.είναι το πρώτο μου παιδάκι.εμένα δε με ενοχλεί ο καφές καθόλου,μαρέσει πιο πολύ απ΄ότι πρίν!όσο για τα πορτοκαλάκια ανέκαθεν έστηβα 4 την ημέρα!και έχει γίνει συνήθεια πλέον.
όσο για τη ξεκούρασει που λές...εκεί να δείς τι γίνεται καθαρίζω μονίμως το σπίτι μη τυχών και γίνει κάτι και χρειαστεί να μπεί κάποιος άλλος στο σπίτι μου,σιδερώνω,πλένω κτλ κτλ!άσε σου λέω το έχω χάσει εντελώς!φιλιά σε όλες!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 215994

444ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 04, 2012 9:15 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπεραααα!
Αχ η ομαδουλα μας γιατι δε ζωντανευει λιγο!?
Ελατε μανουλες!

Καναμε καμπυλη! Ολα καλα!
Η μπεμπα μας φτανει 700-800 γραμμαρια!
Εγω εβαλα εως τωρα συνολικα 7 κιλα!
Αλλα 5 περιθωριο! πιστευω θα παμε μια χαρα,δεν θα υπερβουμε!Ο γιατρος ειπε μια χαρα!

Το καλυτερο απ ολα ειναι οτι ο πλακουντας μου "μεταναστευει" προς τα πανω!!!!
Και ξεπερασαμε τον "κινδυνο"!!! Η αποσταση απο τον τραχηλο μεγαλωσε κι αλλο ,οποτε μας εφυγε το αγχος!
Ο γιατρος μου εξηγησε πως δεν ηθελε τους προηγουμενους μηνες να μου πει οτι εχω χαμηλο πλακουντα (ακουμπουσε τον τραχηλο),για να μην με αγχωσει και γιατι στις περισσοτερες περιπτωσεις "μεταναστευει" προς τα πανω!Ο κινδυνος ειναι οτι και την ωρα του χειρουργιου ,με εναν προσθιο προδρομικο πλακουντα(οτι χειροτερο) η αιμοραγια ειναι δυσκολο να ελεγχθει,επειδη τα κατωτερα τμηματα της μητρας δεν συσπωνται οσο τα ανωτερα.
Αφου ξεπερασαμε και αυτο,τωρα το μονο που μενει ειναι μεχρι το τελος να πανε ολα καλα...και να ερθει η κορουλα μου!

Ραντεβου τωρα με τον εμβρυολογο 28 Φλεβαρη και στις αρχες Μαρτιου στο γιατρο!

Μπαινουμε με αισιοδοξια στο 3 τριμμηνο,εγω για μενα λεω αλλους 2 μηνες!Αρχες Απριλη το κοβω για ραντεβου με καισαρικη!
Ελπιζω ολες να ειστε καλα κοριτσακια,φιλακια στις κοιλουμπιτσες σας!!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 215994

445ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 04, 2012 9:58 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:Κι ομως ανοιγει απο μενα!!!!! ποσο πολυ χαιρομαι! αντε κοριτσια να μας πανε ολα καλα!! σακο δεν ειδαμε ακομα!! χοριακη ειχα εχτες 818.2/ml με τιμες αναφορας <3!.....Τεταρτη επομενο ραντεβου για να δουμε το σπορακι!! η τα σπορακια!!! πολυ υψηλη χοριακη ειπε και ο γιατρος με χαμογελο....και κανονικα σημερα περιμενα περιοδο και η χοριακουλα εγινε εχτες!!!θα δειξει!! μονο υγεια να εχουμε να μας πανε καλα και να ειμαστε εδω να τα
λεμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 334590
Με το καλό αγάπη μου ειλικρίνα όσο στεναχωρέθηκα και εκλαιγα για μέρες τότε αλλο τόσο χαίρομαι τωρα όλα θα πάνε καλα με υγεία αγ[απη και πίστη μέχρι τέλους θα είμαστε μαζί σου όλες μας cheers cheers cheers cheers Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

446ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 04, 2012 2:19 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αργυρω,σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου πραγματικα σε ευχαριστω παρα πολυ!!Παντα χαρες! I love you I love you I love you

447ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 05, 2012 4:32 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κι εμενα ηταν ο παλκουντας χαμηλας αλλα μετα ανεβηκε...εκει λιγο πριν την β επιπεδου.....ολα καλα λοιπον.....τα ζουζουνακια μας θελουν την βολεψη τους ξερουν αυτα.....
να κανω λοιπον εγω τωρα μια ερωτηση...
σημερα ειναι η 2η μερα που εχω ελαφρα πονακια κ κυριως τραβηγματα κατω χαμηλα..οχι πουθενα αλλου..περνω ασβεστι σιδηρο κμαγνησιιο....λετε οτι πρεει να ανησυχω η μαγαλωνει η κοιλιτσα μου κι ο μπεμπης..??????ειμαι 24+4 βδομαδβν

448ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 05, 2012 3:49 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pharmacy έγραψε:κι εμενα ηταν ο παλκουντας χαμηλας αλλα μετα ανεβηκε...εκει λιγο πριν την β επιπεδου.....ολα καλα λοιπον.....τα ζουζουνακια μας θελουν την βολεψη τους ξερουν αυτα.....
να κανω λοιπον εγω τωρα μια ερωτηση...
σημερα ειναι η 2η μερα που εχω ελαφρα πονακια κ κυριως τραβηγματα κατω χαμηλα..οχι πουθενα αλλου..περνω ασβεστι σιδηρο κμαγνησιιο....λετε οτι πρεει να ανησυχω η μαγαλωνει η κοιλιτσα μου κι ο μπεμπης..??????ειμαι 24+4 βδομαδβν

pharmacy μην ανησυχεις και εγώ μια από τα ίδια όσο περνάει ο καιρός και θα μεγαλώνει η κοιλιά μας θα κουραζόμαστε πιο εύκολα και θα έχουμε ποναλάκια!!έτσι έχω καταλάβει που παρακολουθώ εγκυμονούσες ιανουαρίου μέχρι απριλίου!!αισίως μπήκα στο 3 τρίμηνο και ελπίζω να κυλήσει καλά ο χρόνος που μας μένει για όλες μας.τι κάνουν οι υπόλοιπες εγκυούλες?εγώ έχω ραντεβού στις 15 του μήνα.blackrose όλα καλά θα πάνε θα το δείς,θα περάσουν 2 μήνες και κάτι και θα πάρεις αγκαλίτσα τη μπουμπού σου ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 215994 φιλιά σε όλες. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

449ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 05, 2012 4:14 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια!!! Τι κανετε? Συγνωμη που χαθηκα αλλα δεν ημουν και πολυ καλα.. τελικα πηγαμε στο Λονδινο για διαχωρισμο του πλακουντα με λειζερ. Ολα καλα πηγαν αλλα η μικρη μας μπεμπουλα ειναι 3 εβδομαδες πισω σε αναπτυξη ενω η μεγαλη ειναι μια χαρα και αυτο με ανησυχει παρα πολυ.. Ειναι θεμα χρονου, να μπω στις 33 εβδομαδες και απο εκει και περα αν ολα πανε καλα μαλλον θα μου τα παρουν προωρακια..
Εχω παρει κι εγω 6,5 κιλα και προσπαθω να τρωω πολλες πρωτεινες, ετσι μου ειπαν για το βαρος της μικρουλας μας, ειμαι σχετικα ξαπλα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αγχωμενη!!! Φοβαμαι παρα πολυ μη γινει τιποτα.. Δεν χαρηκα αυτη την εγκυμοσυνη καθολου..
Σε 2 εβδομαδες θα κανω το σακχαρο και ενεσεις κορτιζονης και με πολλη προσευχη ευχομαι να περασει γρηγορα ο καιρος και να μεγαλωσουν τα μωρακια οσο πιο πολυ γινεται!!!
Φιλακια πολλα σε ολες!!

450ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 05, 2012 4:16 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose γιατι αρχες Απριλη, λιγο νωρις δεν ειναι???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις