Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
306 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 306 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

476ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Φεβ 10, 2012 6:15 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472

477ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 11, 2012 3:11 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:Κοριτσια δεν ξερω αν πρεπει να τα γραφω αυτα, δεν θελω να σας στενοχωρω τις αλλες εγκυουλες.. αν πιστευετε οτι δεν πρεπει, πειτε το ελευθερα χωρις παρεξηγηση να σταματησω..

δεν πιστεύω καμια κοπέλα από εμάς να το σκέφτεται έτσι ..άλλωστε δε θα είχε νόημα να γραφτούμε σε ένα forum και να μην ανταλλάσουμε έννοιες,υπόννοιες και διάφορα προβλήματα μεταξύ μας.ελπίζω να πάνε όλα καλά με τα μπεμπάκια σου!
φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες-κοιλάρες καλύτερα! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994

478ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 11, 2012 3:15 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Γεια σου Ευη μου!

Οχι τιποτα απολυτως δεν ψωνισα...και ουτε θα παρω......τα εχω σχεδον ολα...απο περισυ,προοριζονταν για το μπεμπη αλλα ο μπεμπης τελευταια στιγμη μετανιωσε....!
Ετσι,θα αφησω λεπτομερειες κ λιγα ρουχαλακια λιγες μερες πριν την γεννα!καροτσι,πορτ μπεμπε,καλαθουνα,μπιμπερο,πιπιλες,θερμομπιμπερο,αποστειρωτη,βραστηρα,πανες,ρουχαλακια(ουδετερα χρωματα ευτυχως!),σαλιαρες,κουβερτακια,σεντονακια κτλ κτλ κτλ!τα εχω.
Κουνια θελω(αφου γεννησω θα παρω) και καθισμα αυτ/του(πριν γεννησω) και κανα δυο νυχτικακια για μενα!
περναει ο καιρος!!!!!!!
Υπομονη!!!!!!

καλά έκανες από τη μία,από την άλλη αν πας να δείς τι έχει για τα κοριτσάκια θα πάθεις σοκ! Very Happy !νυχτικάκια θα πάρω και εγώ!περνάει ο καιρός?υπομονή??μπααα δεν έχωωωωωωωω,ανυπομονώ σου λέω!θέλω να δω και τι θα είναι αγόρι ή κορίτσι άραγε?είμαι σχεδόν σίγουρη πως είναι κορίτσι..για να δούμε!!

479ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 11, 2012 3:28 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Γεια σου Ευη μου!

Οχι τιποτα απολυτως δεν ψωνισα...και ουτε θα παρω......τα εχω σχεδον ολα...απο περισυ,προοριζονταν για το μπεμπη αλλα ο μπεμπης τελευταια στιγμη μετανιωσε....!
Ετσι,θα αφησω λεπτομερειες κ λιγα ρουχαλακια λιγες μερες πριν την γεννα!καροτσι,πορτ μπεμπε,καλαθουνα,μπιμπερο,πιπιλες,θερμομπιμπερο,αποστειρωτη,βραστηρα,πανες,ρουχαλακια(ουδετερα χρωματα ευτυχως!),σαλιαρες,κουβερτακια,σεντονακια κτλ κτλ κτλ!τα εχω.
Κουνια θελω(αφου γεννησω θα παρω) και καθισμα αυτ/του(πριν γεννησω) και κανα δυο νυχτικακια για μενα!
περναει ο καιρος!!!!!!!
Υπομονη!!!!!!


καλά έκανες από τη μία,από την άλλη αν πας να δείς τι έχει για τα κοριτσάκια θα πάθεις σοκ! Very Happy !νυχτικάκια θα πάρω και εγώ!περνάει ο καιρός?υπομονή??μπααα δεν έχωωωωωωωω,ανυπομονώ σου λέω!θέλω να δω και τι θα είναι αγόρι ή κορίτσι άραγε?είμαι σχεδόν σίγουρη πως είναι κορίτσι..για να δούμε!!

Ευη πως αντεχεις?Να μην ξερεις τι ειναι?μπραβο!εγω δε θα αντεχα με τιποτα!!!!

Θα κανω ερευνα απο βδομαδα μεσω νετ..να ψαξω τι θα χρειαστω ακομα να τα παραγγειλω!

Απο κιλα πως εισαι?
Εγω ειμαι +8!!! Shocked
και σιγουρα θα πατησω συνολο +9 μες στη βδομαδα!
Ουφ...τι να κανω!

Φτανει ο καιρος μας Ευη!!! Απιστευτο ,αλλα κοντευουμε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994

480ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Φεβ 13, 2012 7:44 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Γεια σου Ευη μου!

Οχι τιποτα απολυτως δεν ψωνισα...και ουτε θα παρω......τα εχω σχεδον ολα...απο περισυ,προοριζονταν για το μπεμπη αλλα ο μπεμπης τελευταια στιγμη μετανιωσε....!
Ετσι,θα αφησω λεπτομερειες κ λιγα ρουχαλακια λιγες μερες πριν την γεννα!καροτσι,πορτ μπεμπε,καλαθουνα,μπιμπερο,πιπιλες,θερμομπιμπερο,αποστειρωτη,βραστηρα,πανες,ρουχαλακια(ουδετερα χρωματα ευτυχως!),σαλιαρες,κουβερτακια,σεντονακια κτλ κτλ κτλ!τα εχω.
Κουνια θελω(αφου γεννησω θα παρω) και καθισμα αυτ/του(πριν γεννησω) και κανα δυο νυχτικακια για μενα!
περναει ο καιρος!!!!!!!
Υπομονη!!!!!!


καλά έκανες από τη μία,από την άλλη αν πας να δείς τι έχει για τα κοριτσάκια θα πάθεις σοκ! Very Happy !νυχτικάκια θα πάρω και εγώ!περνάει ο καιρός?υπομονή??μπααα δεν έχωωωωωωωω,ανυπομονώ σου λέω!θέλω να δω και τι θα είναι αγόρι ή κορίτσι άραγε?είμαι σχεδόν σίγουρη πως είναι κορίτσι..για να δούμε!!

Ευη πως αντεχεις?Να μην ξερεις τι ειναι?μπραβο!εγω δε θα αντεχα με τιποτα!!!!

Θα κανω ερευνα απο βδομαδα μεσω νετ..να ψαξω τι θα χρειαστω ακομα να τα παραγγειλω!

Απο κιλα πως εισαι?
Εγω ειμαι +8!!! Shocked
και σιγουρα θα πατησω συνολο +9 μες στη βδομαδα!
Ουφ...τι να κανω!

Φτανει ο καιρος μας Ευη!!! Απιστευτο ,αλλα κοντευουμε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994

blackrose τι κάνεις??τώρα ξυπνησα,κοιμάμαι ατσούμαλες ώρες.δε θέλω να μάθω τι είναι και ο αντρας μου το ίδιο!έχω πάρει + 7 κιλά σύνολο μέχρι σήμερα αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό!εχτές είχα πολύ έντονα πετρώματα ανα μια ώρα περίπου και αφού μίλησα με τον γιατρό μου είπε να πάρω yutopar και ξάπλα.αύριο θα με δει και θα μου πεί αν πρέπει να συνεχίσω τη θεραπεία ή όχι.έχω τρέμουλο με αυτό και αισθάνομαι περίεργα όταν το παίρνω.πότε έχεις εσύ ραντεβού?μια χαρά είναι τα κιλά μας ε?απο δώ και πέρα πόσα ακόμη θα πάρουμε περίπου?
οι υπόλοιπες εγκυούλες ελπίζω να είναι καλά.maya περιμένουμε να μας πείς αν είναι όλα καλά.

blackrose περνάει ο καιρός και ΦΟΒΑΜΑΙ!και θέλω να περάσει και φοβάμαι το περιβώητο τοκέτο.εσυ?πολλά φιλιά σε σένα και στη ζουζουνίτσα σου μέσα στη κοιλιά ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472

481ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Φεβ 14, 2012 4:02 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να 'μαστε κι εμεις!!! Επιτέλους ξεμπέρδεψα και με την καμπύλη σακχάρου....Τα αποτελέσματα αύριο, αν και δεν μπορώ να πω πως αγχώνομαι ιδιαίτερα. Ανυπομονώ να τελειώνω όμως βρε κορίτσια σε αυτή την εγκυμοσύνη, να πάρω αγκαλίτσα το αγοράκι μου Wink Φαντάζομαι πολλές φορές πώς θα είναι να έχω τα δυο μου αγοράκια στο σπίτι Very Happy Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά με τις κοιλουμπίτσες σας, να κρατήσουμε την αισιοδοξία μας και να επικεντρωθούμε στα νινάκια μας που μας έχουν τόσο πολύ ανάγκη. Μόνο εμείς μπορούμε να προστατέψουμε τις ψυχούλες τους από τα θηρία που μας περιβάλλουν ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 534787
Κι έτσι παίρνουμε κι εμείς λίγη περισσότερη δύναμη από αυτά! Μέχρι την επόμενη φορά...φιλάκιαααα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472

482ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Φεβ 14, 2012 4:07 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evigiorgos έγραψε:maya σου εύχομαι ολόψυχα και τα δύο σου κοριτσάκια να γεννηθούν σε λιγάκι υγειέστατες.προσεύχομαι για εσένα να πάνε όλα καλά.
μανούλα 26 καλωσήρθες στη παρέα μας.
εγώ έχω ραντεβού στις 15 του μήνα,είμαι λιγάκι αγχωμένη όπως κάθε ραντεβού άλλωστε!πήγαμε για ψώνια jumbo και τιγκάραμε,επίσης παράγγειλα κρεβατάκι και καροτσάκιάρα δε μου έμεινε τίποτα.τέλος του άλλου μήνα θα τα πλύνωωωωωω!!!!θέλω να ξυπνήσω αύριο και να είναι 10 απριλίου αν γίνετε ωεο ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994 !blackrose εσύ πήγες για ψώνια?οι υπόλοιπες??φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472
Έυη δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω...Ανυπομονώ σαν τρελή τελευταία! Ίσως να φταίει και η κοιλίτσα που μεγαλώνει επικίνδυνα κι άρχισε να με κουράζει...είναι κι ο μπέμπης χαμηλά...άστα να πάνε. Έκανες πολύ καλά που πήγες στα Jumbo...δεν αξίζει να δώσεις μια περιουσία στα πρώτα ρουχαλάκια μιας και μερικά από αυτά δεν θα προλάβεις καν να του τα βάλεις! Υπολόγισε και τα δωράκια που θα σου κάνουν Wink Καλή συνέχεια λοιπόν!!!

483ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Φεβ 15, 2012 8:34 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια
ευη μου πηγες στο γιατρο?ολα καλα με τις συσπασεις?να ξεκουραζεσαι και να μην φοβασαι κοριτσακι μου!
Εγω εχω μια ιδεα τοκετου(ξερω πωσ ειναι) αλλα καισαρικης!Ειμαι προετοιμασμενη γι αυτο,αλλα ανυπομονω οπως λεει η Raina να δω αυτο το πλασματακι πως ειναι,να κοιταχτουμε στα ματια!

Ολα καλα πανε και για μας δοξα το θεο! Η μπουμπουκα μου ολο κλωτσαει και παιζει εκει μεσα! Λιγες ανακατωσουρες εμφανιστηκαν αλλα παλευονται μια χαρα!!!

Φιλακια και περιμενω νεακια σας!!!!!

484ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Φεβ 16, 2012 12:28 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
raina έγραψε:
evigiorgos έγραψε:maya σου εύχομαι ολόψυχα και τα δύο σου κοριτσάκια να γεννηθούν σε λιγάκι υγειέστατες.προσεύχομαι για εσένα να πάνε όλα καλά.
μανούλα 26 καλωσήρθες στη παρέα μας.
εγώ έχω ραντεβού στις 15 του μήνα,είμαι λιγάκι αγχωμένη όπως κάθε ραντεβού άλλωστε!πήγαμε για ψώνια jumbo και τιγκάραμε,επίσης παράγγειλα κρεβατάκι και καροτσάκιάρα δε μου έμεινε τίποτα.τέλος του άλλου μήνα θα τα πλύνωωωωωω!!!!θέλω να ξυπνήσω αύριο και να είναι 10 απριλίου αν γίνετε ωεο ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994 !blackrose εσύ πήγες για ψώνια?οι υπόλοιπες??φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472
Έυη δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω...Ανυπομονώ σαν τρελή τελευταία! Ίσως να φταίει και η κοιλίτσα που μεγαλώνει επικίνδυνα κι άρχισε να με κουράζει...είναι κι ο μπέμπης χαμηλά...άστα να πάνε. Έκανες πολύ καλά που πήγες στα Jumbo...δεν αξίζει να δώσεις μια περιουσία στα πρώτα ρουχαλάκια μιας και μερικά από αυτά δεν θα προλάβεις καν να του τα βάλεις! Υπολόγισε και τα δωράκια που θα σου κάνουν Wink Καλή συνέχεια λοιπόν!!!

καλημέρα raina μου,πήρα και από μαγαζιά άλλα και από τα jumbo πήρα σελτεδάκια,οτιδήποτε ηλεκτρονικό,πανάκια,πιπίλες κτλ κτλ.μαρέσει που ο άντρας μου κλαιγόταν και τώρα πετάει τη σκούφια του ψώνισε λές και θα κλείσουν τα μαγαζιά!!θέλει κόρη..εγώ νομίζω πως θα του γίνει το χατίρι!μόνο να μοιάζει λιγουλάκι και σε μένα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994 φιλιάκια!!!

485ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Φεβ 16, 2012 12:35 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια
ευη μου πηγες στο γιατρο?ολα καλα με τις συσπασεις?να ξεκουραζεσαι και να μην φοβασαι κοριτσακι μου!
Εγω εχω μια ιδεα τοκετου(ξερω πωσ ειναι) αλλα καισαρικης!Ειμαι προετοιμασμενη γι αυτο,αλλα ανυπομονω οπως λεει η Raina να δω αυτο το πλασματακι πως ειναι,να κοιταχτουμε στα ματια!

Ολα καλα πανε και για μας δοξα το θεο! Η μπουμπουκα μου ολο κλωτσαει και παιζει εκει μεσα! Λιγες ανακατωσουρες εμφανιστηκαν αλλα παλευονται μια χαρα!!!

Φιλακια και περιμενω νεακια σας!!!!!

blackrose πήγαμε έχτες στο γιατρό και είναι μια χαρά το μωράκι μας!είναι 1400 γραμμάρια και τελικά πήρα + 8 κιλά με τη ζυγαριά του γιατρού μου.μου πήρε τη πίεση και είναι μια χαρά η πιεσή μου,αν έπαιρνε όμως του άντρα μου σίγουρα θα ήταν ανεβασμένη.χιχιχιχι!μου είπε ξάπλα και όποτε έχω συσπάσεις να παίρνω το άθλιο yutopar.εγώ του είπα πως δε θέλω να το παίρνω και μου είπε πως αν δε το πάρω θα με κρατήσει 1 μήνα στο νοσοκομείο με ορούς.ε βέβαια θα το παίρνω να είμαι τουλάχιστον σπιτάκι μου.ραντεβού σε 3 εβδομάδες τώρα!εσύ πότε έχεις ραντεβού??θα κάνεις μια κουκλάρα που ελπίζω να είναι ίδια σου να σκάσουν όλοι και όλες Very Happy !μήπως δεν κρατιόμαστε πιά?ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994

486ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Φεβ 16, 2012 12:38 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya, τι κάνεις?έχεις κανένα νέο?ελπίζω να είναι όλα καλά και κάποια στιγμή να μας γράψεις χαρμόσυνα νέα!οι υπόλοιπες που είναι???πολλά φιλάκια σε όλες τις κοιλουμπίτσες του κόσμου!!καλή τσικνοπέμπτη ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316

487ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Φεβ 16, 2012 2:08 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δεν εχουμε νεα απο τη Maya?

488ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Φεβ 16, 2012 7:49 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Κοριτσια δεν εχουμε νεα απο τη Maya?

καλημέρα stefy ,όχι δυστυχώς έχει να γράψει από το σάββατο!ελπίζουμε να είναι όλα καλά.

489ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Φεβ 17, 2012 1:22 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και την σκεφτομουν,οντως δεν φανηκε η Μaya...ευχομαι να ερθει και να μας πει νεα καλα.!
Μaya σε περιμενουμε!

Καλησπερα κοριτσια,εγω ειμαι καλα και η μπεμπα μια χαρα δοξα το θεο.Στις 28 του μηνα θα παω στον εμβρυολογο να κανουμε μια ολοκληρωμενη επανεξεταση ολων.Σαν β επιπεδου new.Λογω του ιστορικου μου.Μετα στις 6 Μαρτιου ,το ραντεβου στο γιατρο μας.Οποτε εγω στις 28/2 θα μαθω ποσο παχυνε η μπουμπου μου ,ποσο ψηλωσε,ε και θα τραβηξουμε και καμια εγχρωμη φωτο να την καμαρωσουμε!

Πρωτα ο θεος να μαστε καλα και φτανει ο καιρος.Αρχισα να μετραω!Απο κιλα στα +8.5 ειμαι.Η ανηφορα δε σταματα.Τουλαχιστον παρηγοριεμαι που περισυ τετοιο καιρο ημουν κοντα στα +13!
Εγω λεω καπου +12-13 συνολο θα πατησω.Θεωρω καλα ειναι.

Ευη,να τα παιρνεις αυτη ειναι η λυση και αυτο θα κανεις κουκλα μου!Και ξεκουραση και οχι αγχος!Μια χαρα βρισκω κ τα κιλακια του μωρου και τα δικα σου !!!Μπραβο!
Αν κρινω απο την φωτο σου,με εμπνεεις για....κορη!!!Κι αν σου μοιασει κουκλα θα ειναι!
Βεβαια ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!
Οταν γεννησεις θα μας εχεις σε αγωνια για το φυλο του μωρου,μη ξεχασεις να μας πεις!!!!

Στεφυ μου τι κανεις!??η μικρη πριγκιπισσα???

Κοριτσακια σας φιλω!ελπιζω ολες οι κοπελες της ομαδουλασ μας να ειναι καλα!!

490ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Φεβ 17, 2012 1:25 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειμαι κοριτσακι μου! με το καλό η εξεταση σου! Αγωνια για το αλλο το κοριτσακι τη Maya. Ελπιζω να πήγαν όλα καλα.... Ενα φιλακι στην κοιλουμπιτσα σου!

491ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Φεβ 17, 2012 2:20 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια...maya μου ολες σε σκεφτομαστε...ευχομαστε πολυ ομορφα νεακια...καλη σας νυχτα..

492ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Φεβ 18, 2012 2:16 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανετε εγκυουλες?ειμαι απο αλη ομαδα και σας παρακολουθω καποιες φορες.Ευχομαι σε ολες να εισαστε καλα και να κρατησετε τα υγιεστατα μωρακια στην αγκαλια σας ειχα και εγω μια δυσκολη εγκυμοσυνη απο θεμα υγειας δικο μου αλλα ολα περασαν και σημερα κραταω τον δευτερο γιο στην αγκαλια μου και σε λιγο θα παμε να σαραντησουμε.maya ολα θα πανε καλα κουραγιο να εχεις και θα τα καταφερεις.blackrose χαιρομαι που εισαι καλα εσυ και η μπεμπα σου που σε λιγο καιρο θα την εχεις κοντα σου

493ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 19, 2012 5:18 am

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maya μου κουράγιο και θετική σκέψη!!!
Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και για τα 2 μωράκια σου και να έχουμε ένα αίσιο τέλος.
Εγώ είμαι 26 εβδομάδων όλα καλά προς το παρόν. Αγοράκι περιμένουμε.
Και μέσα στην εβδομάδα έχω μετακόμιση και έχω αγχωθεί τρελά γιατί δουλεύω κιόλας και με τη μικρή μου δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα. Τέσπα όλα θα γίνουν.
Η μικρούλα μου χρονίζει το Σαββάτο που μας έρχεται και είμαι μια πολύ περήφανη μαμα!!! Laughing

494ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 19, 2012 2:49 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marsta έγραψε:Maya μου κουράγιο και θετική σκέψη!!!
Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και για τα 2 μωράκια σου και να έχουμε ένα αίσιο τέλος.
Εγώ είμαι 26 εβδομάδων όλα καλά προς το παρόν. Αγοράκι περιμένουμε.
Και μέσα στην εβδομάδα έχω μετακόμιση και έχω αγχωθεί τρελά γιατί δουλεύω κιόλας και με τη μικρή μου δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα. Τέσπα όλα θα γίνουν.
Η μικρούλα μου χρονίζει το Σαββάτο που μας έρχεται και είμαι μια πολύ περήφανη μαμα!!! Laughing

όλα μαζί θα γίνουν ε?πόσο δύσκολο!σου εύχομαι κουράγιο και να μη κουραστείς πολύ!α και να σου ζήσει βέβαια η κούκλα σου!με το καλό και ο κούκλος..

495ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 19, 2012 2:50 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
souzan έγραψε:τι κανετε εγκυουλες?ειμαι απο αλη ομαδα και σας παρακολουθω καποιες φορες.Ευχομαι σε ολες να εισαστε καλα και να κρατησετε τα υγιεστατα μωρακια στην αγκαλια σας ειχα και εγω μια δυσκολη εγκυμοσυνη απο θεμα υγειας δικο μου αλλα ολα περασαν και σημερα κραταω τον δευτερο γιο στην αγκαλια μου και σε λιγο θα παμε να σαραντησουμε.maya ολα θα πανε καλα κουραγιο να εχεις και θα τα καταφερεις.blackrose χαιρομαι που εισαι καλα εσυ και η μπεμπα σου που σε λιγο καιρο θα την εχεις κοντα σου

να σου ζήσει ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994 καλότυχος και να είναι πάντα υγειέστατος.υπομονή κάνουμε όλες!

496ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Φεβ 19, 2012 2:59 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Και την σκεφτομουν,οντως δεν φανηκε η Μaya...ευχομαι να ερθει και να μας πει νεα καλα.!
Μaya σε περιμενουμε!

Καλησπερα κοριτσια,εγω ειμαι καλα και η μπεμπα μια χαρα δοξα το θεο.Στις 28 του μηνα θα παω στον εμβρυολογο να κανουμε μια ολοκληρωμενη επανεξεταση ολων.Σαν β επιπεδου new.Λογω του ιστορικου μου.Μετα στις 6 Μαρτιου ,το ραντεβου στο γιατρο μας.Οποτε εγω στις 28/2 θα μαθω ποσο παχυνε η μπουμπου μου ,ποσο ψηλωσε,ε και θα τραβηξουμε και καμια εγχρωμη φωτο να την καμαρωσουμε!

Πρωτα ο θεος να μαστε καλα και φτανει ο καιρος.Αρχισα να μετραω!Απο κιλα στα +8.5 ειμαι.Η ανηφορα δε σταματα.Τουλαχιστον παρηγοριεμαι που περισυ τετοιο καιρο ημουν κοντα στα +13!
Εγω λεω καπου +12-13 συνολο θα πατησω.Θεωρω καλα ειναι.

Ευη,να τα παιρνεις αυτη ειναι η λυση και αυτο θα κανεις κουκλα μου!Και ξεκουραση και οχι αγχος!Μια χαρα βρισκω κ τα κιλακια του μωρου και τα δικα σου !!!Μπραβο!
Αν κρινω απο την φωτο σου,με εμπνεεις για....κορη!!!Κι αν σου μοιασει κουκλα θα ειναι!
Βεβαια ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!
Οταν γεννησεις θα μας εχεις σε αγωνια για το φυλο του μωρου,μη ξεχασεις να μας πεις!!!!

Στεφυ μου τι κανεις!??η μικρη πριγκιπισσα???

Κοριτσακια σας φιλω!ελπιζω ολες οι κοπελες της ομαδουλασ μας να ειναι καλα!!

blackrose και υπόλοιπα κορίτσια καλησπέρα σας,εύχομαι να είστε όλες καλα!εγώ δε πάω σε εμβρυολόγο.και αναρωτιέμαι αν πας για συγκεκριμένο θέμα ή πάνε και οι υπόλοιπες κοπέλες?τι διαφορά έχει από το γιατρό?blackrose μια χαρά είναι τα κιλά σου!και εγώ πιστεύω 13 θα φτάσουμε χαλαρά.ευχαριστώ για το κοπλιμάν Very Happy !θα σας γράψω αμέσως για το φύλο,μην ανησυχείς!θα βγάλεις και έγχρωμη φωτό?καλά ε...εγώ μένω μακριά από το πολιτισμό μου φαίνεται Mad .φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες,να προσέχετε.maya όποτε μπορείς γράψε μας I love you

497ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Φεβ 20, 2012 12:58 am

manoula 26

manoula 26
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια!!! εμείς θα πάμε στο γιατρό μέσα μαρτίου και ανυπομονώ να δώ την μικρή μου πόσο μεγάλωσε!!! Το σάββατο της ψώνισα τρια φορμάκια ενα κουβερτάκι (λεπτό) και τρεις πάνες!!! και έχω ξετρελαθεί!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316

Maya περιμένουμε τα ευχάριστα να είναι όλα καλά!!!
πολλά φιλία σε όλες τις κοιλουμπίτσες ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 !!!!

498ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Φεβ 20, 2012 1:25 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula 26 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!! εμείς θα πάμε στο γιατρό μέσα μαρτίου και ανυπομονώ να δώ την μικρή μου πόσο μεγάλωσε!!! Το σάββατο της ψώνισα τρια φορμάκια ενα κουβερτάκι (λεπτό) και τρεις πάνες!!! και έχω ξετρελαθεί!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 654316

Maya περιμένουμε τα ευχάριστα να είναι όλα καλά!!!
πολλά φιλία σε όλες τις κοιλουμπίτσες ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 417472 !!!!
Αχ manoula 26....θυμάμαι τα πρώτα ψώνια που έκανα στον πρώτο μου γιο με αυτά που γράφεις...ανεπανάλειπτες στιγμές. Αρχίζει να ζωντανέυει η εικόνα του μικρού σου, το φαντάζεσαι μέσα στα ρουχαλάκια του, στο καροτσάκι του...ααααχ...άντε να περάσει ο καιρός να τα πάρουμε αγκαλίτσα cheers Θα γεννήσουμε και την πιο κατάλληλη εποχή για βολτούλες sunny οπότε θα τα ευχαριστηθούμε για τα καλά όλα τα πραγματάκια που θα τους πάρουμε ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 536304 Φιλάκια σε όλες!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 893968

499ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Φεβ 20, 2012 3:53 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?και εγώ το ίδιο αγωνία έχω να γνωριστώ επιτέλους με αυτό το πλασματάκι!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 215994 κάτι άσχετο γνωρίζει κάποια κοπέλα πως υπολογίζεται το επίδομα κυοφορείας?έχω να καταθέσω τα χαρτιά στο ίκα στις 8 μαρτίου!πολλά φιλιά σε όλες!

500ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Φεβ 20, 2012 6:43 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολες!

Μaya μου που εισαι? Πως εισαστε? Σε περιμενουμε!

Ευη μου,παω σε εμβρυολογο γιατι εχασα το μπεμπη περυσι οταν ημουν στο μηνα μου.Λογω ιστορικου ενδωμητριου θανατου.


Κοριτσια χαιρομαι ολα μας πανε καλα και τα μπεμπακια σας.
Σουζαν μου να σαι καλα κοριτσακι μου!!!

Κοριτσια θα αρχισω κ εγω σιγα σιγα να βαλω σε μια σειρα τα πραγματα που εχω και θα σημειωσω τι χρειαζομαστε ακομα.Ολα θα γινουν!
Μην αγχωνεστε και δειτε τα πιο χαλαρα!
Δε μας εμεινε πολυς καιρος!
Ευη,το επιδομα κυοφοριας θα στο βγαλουν στο ΙΚΑ με βαση το μισθο ,το ημερομισθιο καπωσ ετσι δν ξερω,δε θυμαμαι κ πολλα!
Εγω τωρα ειμαι ανεργη,τα 200 ενσημα που απαιτουνται τα εχω,αλλα θα τα αφησω ολα τα επιδοματα για το τελος!Μονο το 6μηνο δε δικαιουμαι του οαεδ.

Σας φιλω,ελπιζω να ερθει κ η Μaya να μας πει νεα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις