Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
511 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 511 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

726ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 3:19 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενταξει τετοιες περιπωσεις ειναι σαφεστατα σπανιες...εγω τις χαρακτηριζω ανευθυνες απο πλευρας ιατρων... No
Αλλα οπως και να εχει να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα!
Εγω δεν εχω τετοια φοβια ,παλι καλα..αν και οταν σε διαβασα.....ξεροκαταπια..!!!!!!!! pale pale pale

727ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 3:23 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχεις δίκιο Ρία τόσες καισαρικές και ακούμε πως βαίνουν καλώς.κρίμα όμως επειδή ο άλλος είναι μπίπ να περάσεις όλο αυτό!Κλειώ όλα θα πάνε καλά θα το δείς σε όλες μας!εσύ τι θα κάνεις?επισκληρίδιο?και πότε θα ξέρεις πότε περίπου θα μπείς μέσα?

728ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 3:29 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evigiorgos έγραψε:έχεις δίκιο Ρία τόσες καισαρικές και ακούμε πως βαίνουν καλώς.κρίμα όμως επειδή ο άλλος είναι μπίπ να περάσεις όλο αυτό!Κλειώ όλα θα πάνε καλά θα το δείς σε όλες μας!εσύ τι θα κάνεις?επισκληρίδιο?και πότε θα ξέρεις πότε περίπου θα μπείς μέσα?

Μ.Τεταρτη θα παμε στο γιατρο...τοτε θα ξερουμε μαλλον!!!!!!
Ναι επισκληριδιο,θελω να ζησω την μαγεια και οτι στερηθηκα!!!!!!!!!!!!
Ολα καλα θα μας πανε Ευη μου!!!!
Καιι απο αυπνιες βλεπω καλα παμεεεεεεεε αχαχαχαχα!!!!

729ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 3:37 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σου αξιζουν τα καλυτερα κοριτσι μου! Περασες πολλα. Θα πανε ολα καλα! Δεν υπαχει τιποτα πιο ομορφο στον κοσμο απο το πρωτο κλαμα του παιδιου σου και οταν το παιρνεις για πρωτη φορα στην αγκαλια σου! Εγω εκλαιγα απο την συγκινηση. Ειναι μοναδικο συναισθημα!!!

730ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 3:40 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ri@ έγραψε:Σου αξιζουν τα καλυτερα κοριτσι μου! Περασες πολλα. Θα πανε ολα καλα! Δεν υπαχει τιποτα πιο ομορφο στον κοσμο απο το πρωτο κλαμα του παιδιου σου και οταν το παιρνεις για πρωτη φορα στην αγκαλια σου! Εγω εκλαιγα απο την συγκινηση. Ειναι μοναδικο συναισθημα!!!


Προσπαθω να το φανταστω Ρια...αλλα οταν το ζησω θα ειναι το κατι αλλο.!!!..αχ θεουλη μου ολα καλα να πανε!!!
Σε ευχαριστω Ρια μου και σε σενα τα καλυτερα!Και να μην αγχωνεσαι μια χαρα θα πανε ολα!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 417472

731ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 3:50 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πλησιαζει η στιγμη κοριτσια μου!!! Θα αισθανθειτε μοναδικα ομορφα συναισθηματα!!! Απολαυστε μονο λιγο υπνο τωρα γιατι μετα... Εκει να δειτε ξενυχτια! Wink Φιλια πολλα απο εμενα κουκλες!!! Παω για νανι ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 417472

732ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 1:37 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα σας!!τι μαγειρεύουμε σήμερα?έχω δουλειές να κάνω και κάθομαι και τεμπελιάζωωωωω!πως είστε κοριτσάκια?

α και κάτι άλλο,αυτό το προδέρμ εμένα μου βρωμάει κορίτσια.βέβαια τώρα τα έπλυνα αλλά μήπως χρησιμοποιεί καμία κοπέλα άλλο απορρυπαντικό?

733ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 2:38 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!evi μου αστα και εγώ τα ιδια.τεμπελιές σήμερα. Ουτε και ξερω τι να μαγειρέψω....τι μαρτύριο και αυτό!!!Οσο για το προδερμ και εγώ το ίδιο επαθα. Μου μυρίζει κάπως και ενώ περίμενα τα ρούχα να έχουν ωραία μυρωδιά, τίποτα!!!Ουτε και αυτά που έπλυνα για καλύτερα στο χέρι...τι να πω...αμα ξέρει κάποια να μας πει..

734ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 4:24 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΕΕ κοριτσάκια τι κάνετε???Εγώ μια χαρά σήμερα επιτέλους κοιμήθκα οοοοοολλλλλλλληηηηηηηηη νύχτα απόψε και νιώθω τέλεια!!!μέχρι και τιραμισού έφτιαξα σήμερα,μακάρι να πίναμε καφεδάκι οοοοοολλλλλλεεεεεςςςςςς μαζί και να τρώγαμε και το γλυκάκι μας!!!!Είδα βέβαια και ''ζήλεψα''οτι εχθές το βράδυ το ξενυχτήσατε με κουβεντούλα Wink Wink !!!!!!Χαίρομαι που είμαστε καλά και έχουμε μπει πια στην τελική ευθεία μακάρι να μας πει τα ίδια και η Μάγια!!!!!!!!Μας έχει αφήσει στην αγωνία μας αλλά σίγουρα και για εκείνη θα είναι δύσκολο να ''μπαίνει''συνέχεια..Λοιπόν η κοράκλα μου και εγω είμαστε μια χαρά,η κοράκλα μου καλύτερα απο οτι καταλαβαίνω γιατί είπαμε εμείς έχουμε κατα διαστήματα τα διαφόρα μας..πονάκια καουρες αυπνιες...εκείνη όμως μια χαρά!!!!τεντώματα κλοτσιές όλα super!!!!!Απο βδομάδα λεω να φτιάξω και την βαλιτσούλα μας μιας και τα υπόλοιπα είναι έτοιμα!!!!Κορίτσια εμένα το proderm με τρελαίνει μου αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ όλη μέρα ανοίγω τα ντουλάπια και μυρίζω τα ρουχαλάκια της!!!!!
Λοιπόν τι άλλα να σας πω??τίποτα...ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

735ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 10:20 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια και εγω το προδερμ χρησιμοποίησα και μου αρεσε ΠΟΛΥ!!!βέβαια υπάρχει και το baby planet το οποίο όμως δεν ξέρω πως μυρίζει βέβαια!!!
Την δευτέρα έχουμε γιατρο,περπαταω ΠΟΛΥ θα έλεγα ,έχω κάτι ψιλοπονακια που και που χαμηλα δεν ξέρω αν αυτο σημαίνει τίποτα και φοβερή πίεση χαμηλα!!

Φιλακια σε όλες περιμένω και αλλα ΝΕΑ σας!!!

736ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 12:02 pm

janet76


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marin! έγραψε:Καλημέρα Bobo!Ουτε και εγώ έχω ετοιμάσει τίποτα μέχρι στιγμής αλλα σκέφτομαι τουλαχιστον την βαλίτσα να την τελειώνω τώρα την βδομάδα.Βλέπεις μετά το ατύχημά μου μου κόπηκε η φόρα!Εχω κάνει μια λίστα με τα πράγματα που θα χρειαστώ.

Πιτζαμες ή νυχτικιές με κουμπάκια μπροστα
σουτιέν θηλασμού
μια ρόμπα για να σηκώνομαι
εσώρουχα
παντόφλες
πετσετες μπάνιου προσώπου (εχει και στο μαιευτήριο αλλα θα πάρω και δικές μου)
σερβιέτες (αν και σου δίνουν)
πετσετούλες μικρές (για το στήθος)
ζωνη λαστέξ
σακούλα για άπλυτα
χαρτομάντηλα
νεσεσερ με σαμπουαν αφρολουτρο κτλ
κρεμα για θηλες
liposan για τα χείλη γιατι λόγω του κλίματος συνήθως ξεραίνονται τα χείλια.
και για το μπεμπε
φανελακια 2
φορμακι εξόδου
πανακια για τον ωμο-ρεψιμο
πανες αγκαλιας
και port bebe για την εξοδο.

αυτα προς το παρον.γενναω στο ιασω οποτε εχω ενημερωθει απο μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα.




Καλησπέρα πότε με το καλό γεννάς; Και εγώ στο Ιασω θα γεννήσω ΠΗΤ 25/5. Αλλα με βλέπω για 15/5...Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

737ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 12:06 pm

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!Εγώ εχω ΠΗΤ 16/5 στο ΙΑΣΩ. Λες να γεννήσουμε μαζι!!!!Ειχα 21/5 στην αρχη αλλα λόγω του οτι η μπουμπου είναι μεγαλούτσικη μου την άλλαξε!Την Δευτερα που έχω ραντεβου με το γιατρο θα δούμε παλι...

738ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Μαρ 30, 2012 1:09 pm

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια ξέρει μήπως καμία απο εσάς πως καταλαβαίνουμε ότι το μπεμπακι έχει εμπεδώθει;;;

739ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Μαρ 31, 2012 12:24 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα υπερδραστήρια κοριτσάκια!!! sunny
Από άγχος, αυπνίες και πονάκια βλέπω μια χαρά τα πάμε όλες εεεεε;;;;; Λοιπόν, σε ότι αφορά το απορρυπαντικό της προδέρμ εμένα βρε κορίτσια μ'αρέσει...αν και παίρνω το baby planet για πολλούς και διάφορους λόγους(άρωμα, περιβάλλον κ.α) Σε πολλά περιοδικά για μαμάδες και παιδιά έχει πολλές φορές δείγματα από απορρυπαντικά...δεν είναι κακό να δοκιμάσετε αν θέλετε από κει πριν ψωνίσετε κάποιο συγκεκριμένο...Εγώ έτσι κατέληξα... ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 587529 Τώρα για το πώς καταλαβαίνουμε αν έχει εμπεδωθεί το μωράκι μας...πιστέψτε με είναι τέτοια η πίεση που το καταλαβαίνεις! Αλλάζει το περπάτημα, δεν μπορείς να κλείσεις τα πόδια όταν κάθεσαι, στο περπάτημα κυρίως αισθάνεσαι να κατεβαίνει το μωρό πιο χαμηλα...γι'αυτό κορίτσια με το μαλακό οι βόλτες, αν και στις ετοιμόγεννες βοηθάνε πάααααρα πολύ!!! cheers Αυτά από μας...φιλάκια σε όλες!!! Respect

740ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Μαρ 31, 2012 9:36 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα σας,από χτές το βράδυ μέχρι σήμερα είμαι χάλιααααα!κοιμήθηκα στις 8 το πρωί μετά από πολλούς εμετούς και φοβερές ζαλάδες,καούρες κτλ κτλ!δε ξέρω τι έπαθα,έχω την εντύπωση πως έπαθα δηλητηρίαση,ναι καλά διαβάζετε.παραγγείλαμε εχτές το βράδυ και από τότε είμαι χάλια.τι να κάνω?

741ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Μαρ 31, 2012 10:08 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evigiorgos έγραψε:καλησπέρα σας,από χτές το βράδυ μέχρι σήμερα είμαι χάλιααααα!κοιμήθηκα στις 8 το πρωί μετά από πολλούς εμετούς και φοβερές ζαλάδες,καούρες κτλ κτλ!δε ξέρω τι έπαθα,έχω την εντύπωση πως έπαθα δηλητηρίαση,ναι καλά διαβάζετε.παραγγείλαμε εχτές το βράδυ και από τότε είμαι χάλια.τι να κάνω?

Το γιατρο τον πηρες τηλ?Γιατι αν συνεχιζεις να κανεις εμετους θα παθεις καμια αφυδατωση!Να σου δωσει κατι!Κανε ντουζακι και φαε υγρα φαγητα!Περαστικα ρε κοριτσι!Να προσεχεις και αν συνεχιστει αυτο πες το στο γιατρο σου!

742ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Μαρ 31, 2012 10:11 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μετρα και την πιεση σου!Δε θελω να σε αγχωσω,απλα βρισκομαστε στο τελευταιο σταδιο και πρεπει να προνοουμε για ολα!Φιλια!

743ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Μαρ 31, 2012 10:16 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα κορίτσια!Μου φαίνεται ότι τώρα στο τέλος θα παιδευτούμε αρκετά.Εγώ χθές ξυνύχτι με φοβερή υπερένταση!!ιδρωνα ξειδρωνα.Με πονούσε και η κοιλιά μου χαμηλά μάλλον έντερο με πιέζει πολύ η μικρή!Και με έπιασε ένα άγχος άλλο πράγμα!Σήμερα όλη μέρα μου δίνει κάτι γερές κλωτσιές και με πονάει πολύ!Ανυπομονώ να πάω την Δευτέρα στο γιατρό μπας και ηρεμήσω λίγο απο το άγχος.Αφού άρον άρον έφτιαξα την βαλίτσα σήμερα.Εχω βέβαια κάποιες εκκρεμότητες ακόμα αλλα τα βασικα μπήκαν!

744ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Μαρ 31, 2012 10:23 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evigiorgos έγραψε:καλησπέρα σας,από χτές το βράδυ μέχρι σήμερα είμαι χάλιααααα!κοιμήθηκα στις 8 το πρωί μετά από πολλούς εμετούς και φοβερές ζαλάδες,καούρες κτλ κτλ!δε ξέρω τι έπαθα,έχω την εντύπωση πως έπαθα δηλητηρίαση,ναι καλά διαβάζετε.παραγγείλαμε εχτές το βράδυ και από τότε είμαι χάλια.τι να κάνω?

Αχ βρε κορίτσι μου αυτό σου έλειπε να πάθεις τώρα.Θα σου έλεγα αν και αύριο είσαι έτσι να πάρεις προληπτικά τον γιατρό ένα τηλέφωνο. Πρόσεξε τι θα φάς μέχρι αύριο.Ελαφρά όσο μπορείς και πιες χαμομηλάκια και νερό για την αφυδάτωση.Πρεπει δυστυχώς να προσέχουμε τα πάντα ειδικα τώρα στο τέλος.Περαστικούλια!!!!

745ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Απρ 01, 2012 10:19 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τι κάνετε ;;
Πως τα περάσετε το σαββατοκύριακο;;;
Εγω ολη την Κυριακή έχω φοβερό πονοδοντο!!!
Μου έχει φύγει ένα σφραγισμα εδω και κάποιο καιρο και που και που με πιάνει!!!!
Αυτη την φορα ποναω ΠΟΛΥ όμως ....

746ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Απρ 02, 2012 1:18 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάρεςςςςς!!!!Δεν είχα καθόλου χρόνο το Σ/Κ να μπω και τώρα μόλις έβαλα να γίνετε το φαγητό μας παλουκώθηκα αμέσως στον υπολογιστή...δύσκολη νύχτα και για μ'ένα απόψε αν εχω κοιμηθεί ενα τρίωρο ζήτημα είναι αλλά είπαμε ξανά υπομονή θα περάσουν οι δύσκολες μέρες και θα έρθουν...δυσκολότερες?Πάντως σίγουρα ομορφότερες όταν έχουμε τα μικράκια μας αγκαλιά!!!EVI μου κοριτσάκι μου περαστικά σου αν και τώρα που σας γράφω εγω σίγουρα ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑ,αλλά βρε παιδί μου σκέφτομαι οτι παθαίνουμε κάτι απο κεί που δεν το περιμένουμε και τώρα στο τέλος αμαν πια μας ματιάζουν ήθελα να ξέρα??Όπως και να έχει περαστικά σου κοριτσάρα μου και μην στεναχωριέσαι για τίποτα,αλλά μπες και πες μας τα νέα σου που θα είναι σίγουρα μια χαρά να χαρούμε και εμείς!!!
Εμείς σήμερα θα πάμε στο γιατρό για καρδιοτοκογράφημα το βραδάκι θα μπω να σας πω τα νέα μας και τι είναι πια αυτό το καρδιοτοκογράφημα!!!!Πολλά φιλιά σε όλες σας κορίτσια και υπομονή!!!!!!τα καλύτερα έρχονται!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

747ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Απρ 02, 2012 1:20 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
BOBO έγραψε:Κορίτσια τι κάνετε ;;
Πως τα περάσετε το σαββατοκύριακο;;;
Εγω ολη την Κυριακή έχω φοβερό πονοδοντο!!!
Μου έχει φύγει ένα σφραγισμα εδω και κάποιο καιρο και που και που με πιάνει!!!!
Αυτη την φορα ποναω ΠΟΛΥ όμως ....

Περαστικά και για σ'ένα ΒΟΒΟ μου καλή!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

748ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Απρ 02, 2012 2:32 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!Μαρτύριο ο ύπνος τελικά δεν παλεύεται!Οι μόνες ώρες που κοιμάμαι είναι απο τις 8 μέχρι τις 11 το πρωί.Η μικρή με έχει ταράξει στο ξύλο με αποτελεσμα να πονάει το έντερό μου και όλη η περιοχή χαμηλά κάτω από την κοιλιά.Εσείς βρε κορίτσια πως αισθάνεστε?πονάτε?Εχω τόσο άγχος!!!Σήμερα ευτυχώς έχουμε ραντεβού το βράδυ με τον γιατρό και ελπίζω να μου φύγει κάπως το άγχος.Ασε τα όνειρα που βλέπω...Απόψε έβλεπα ότι είχα γεννήσει και μίλαγα στην μπέμπα και μου απάνταγε κιόλας αν πεινάει....οτι να ναι!!!adamantini μου καρδιοτοκογράφημα έκανα όταν έπεσα και πήγα στο νοσοκομείο.Σου βάζουνε κάτι ζώνες στην κοιλιά και ελέγχουν την καρδιά του μωρού καθώς την μήτρα για να δούνε αν κάνει συσπάσεις.Εμενα μου θύμισε καρδιογράφημα.Αντε να πέράσουν οι ώρες να πάμε στον γιατρό!!!!φιλάκια!!!

749ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Απρ 02, 2012 3:03 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!όπως σας είπα πέρασα τραγική νύχτα με πονοδοντο και συχνοουρια!!

Αλλα το απόγευμα έχουμε γιατρο για καρδιοτοκογραφημα δεύτερη φορα και βα μάθουμε τα νεότερα για την μπουμπού μας!!!!

Θα επανέλθω με νεότερα το βράδυ!!!!
Φιλια σε όλες!!

750ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Απρ 02, 2012 4:36 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marin! έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!Μαρτύριο ο ύπνος τελικά δεν παλεύεται!Οι μόνες ώρες που κοιμάμαι είναι απο τις 8 μέχρι τις 11 το πρωί.Η μικρή με έχει ταράξει στο ξύλο με αποτελεσμα να πονάει το έντερό μου και όλη η περιοχή χαμηλά κάτω από την κοιλιά.Εσείς βρε κορίτσια πως αισθάνεστε?πονάτε?Εχω τόσο άγχος!!!Σήμερα ευτυχώς έχουμε ραντεβού το βράδυ με τον γιατρό και ελπίζω να μου φύγει κάπως το άγχος.Ασε τα όνειρα που βλέπω...Απόψε έβλεπα ότι είχα γεννήσει και μίλαγα στην μπέμπα και μου απάνταγε κιόλας αν πεινάει....οτι να ναι!!!adamantini μου καρδιοτοκογράφημα έκανα όταν έπεσα και πήγα στο νοσοκομείο.Σου βάζουνε κάτι ζώνες στην κοιλιά και ελέγχουν την καρδιά του μωρού καθώς την μήτρα για να δούνε αν κάνει συσπάσεις.Εμενα μου θύμισε καρδιογράφημα.Αντε να πέράσουν οι ώρες να πάμε στον γιατρό!!!!φιλάκια!!!



Ετσι νιωθω κι εγω!!!ΧΑΧΑΧΑ μια απο τα ιδια!!!Μην αγχωνεσαι ολες στην ιδια μοιρα ειμαστε στην φαση που περναμε!!!Εγω εχω και πονακια απο κατω,στην μητρα!Αλλα ειναι απο την καισαρικη,2η εγκυμοσυνη στο καπακι..ε ολαα αυτα με το βαρος του μωρου και την πιεση που ασκει λογικο ειναι να τα νιωθω,αλλα ολα καλα,προσπαθω να ξεκουραζομαι οσο μπορω!
Εγω εχω μερες ακομη γα το ραντεβου μου!
Περαστικα ρε κοριτσακια!ΒΟΒΟ και Ευη!!

Μαγια??????????????????????????
Που εισαι???ΑΝ μας βλεπεις γραψε μας τα νεα σου!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 417472 Εστω αν εισαι καλα εσυ και ολα πανε καλα!!!

Κοριτσια ενα φφφφουυυυυυυυυυυυυ και περασαν οι μερες!!!

ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 604962 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 604962 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 30 604962

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις