Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
562 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 562 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

676ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Μαρ 25, 2012 11:12 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κι απο εμενα!
Βλεπω ετοιμασιες μπραβο...!!!Ποτε περασανε οι μηνες ρε κοριτσια??Ποτε κιολας μπαινουμε στο μηνα μας οπου να ναι οι περισσοτερες?????

Ευχομαι ολοψυχα να μας πανε ολα καλα και να μοιραστουμε ομορφες ιστοριες τοκετου!!!!!


Εμας τα περισσοτερα πραγματα ηρθανε!Ομως αποφασισαμε να μην κανουμε απο τωρα παιδικο...ειχαμε μετακομισει πριν 2 μηνες και το δωματιο που θα γινει παιδικο εχει οργανα γυμναστικης...ειπαμε αφου το μωρο αρχικα θα κοιμαται διπλα μας να το αφησουμε για αργοτερα και σταδιακα...Τα πραγματα ολα υπαρχουν ,απλα θα τα βαλουμε σε ταξη το φθινοπωρο!

Την βαλιτσα μου δεν την ετοιμασα...εγω ξερω οτι θα παω με ραντεβου και λεω να την αφησω να την φτιαξω την Μ.βδομαδα,τοτε περιπου θα ξερω ποτε γενναω,πιστευω!

Τα χαλια...δηλαδη τις φλοκατες μου θα τις βγαλει και εμενα η μαμα μου και η πεθερα οταν γεννησω ,εφοσον θα ειμαι στο πατρικο μου στη Λαρισα μεχρι να αναρρωσω....ετσι οσο θα λειπω απο το σπιτι θα πανε να τα βγαλουν!Απο καθαριοτητα γενικη κτλ....σκιζει,δεν χρειαζεται και τιποτα σπουδαιο,ολα πλυμενα,κουρτινες σεντονια τα παντα καθαρα,ενα φρεσκαρισμα θα γινει πριν παω!

Κατα τ αλλα κοριτσακια μου η αναμονη μας κυριευει,εγω και ο μπαμπας της ειμαστε τρελλαμενοι,καθε μερα προσευχομαστε να μας πανε ολα καλα και καμαρωνουμε τις κλωτσιες τις στην κοιλια μου που απο στρογγυλη γινεται πολυγωνη!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Ολα καλα λοιπον!Μεθαυριο Τριτη παμε στο γιατρο να δουμε ποσο μεγαλωσαμε και πως ειμαστε και απο βαρος κτλ!

Α..και ο υπνος κουραστικος.....παιρνει ωωωωρα για να αποκοιμηθω και οταν αυτο γινει ξυπναω απο τον πονο,επειδη πιανεται η πλευρα που ειμαι ξαπλωμενη....αλλα χαλαλι!!!

Επισης αρχισε και το "πρηξιμο" του μηνα,ετσι και περισυ,στο τελος ειχα γινει λουκουμας!!!!...ποδια ,χερια(δαχτυλιδια δεν φοραω τωρα,δεν θα εβγαιναν Razz ),μαγουλα,μπρατσα(αυτα τα μπρατσα τα σιχαινομαι Razz ),αλλα κι αυτα ...ΧΑΛΑΛΙ!!!Μετα,οταν μου επιτραπει εχω μεγαααααλο στοχο μπροστα μου.........γυμναστικη να σφιξουν ολα και σωστη διατροφη!!Τερμα οι κρεπες και οι σοκολατες!!Να χωρεσουμε και στα παλια μας παντελονια....και μαγιο!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing



Μα πανω αΠ ολα...Υγεια να υπαρχει,να ειμαστε καλα και να καμαρωνουμε τα νινακια μας και ολα θα γινουν!!!!

φιλακια σε ολες σας!!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 417472

Μaya πως εισαι!!???? ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 417472

677ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Μαρ 25, 2012 10:52 pm

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα!!
ΠΟΛΥ δύσκολο βράδυ πέρασα !!συχνοουρια δεν το συζηταω σηκωθηκα τουλαχιστο 5 φορές , πρωι πρωι ξύπνησα με πονοκέφαλο !!
Έχουμε μπει όμως 35 η εβδομαδα!!!
Κορίτσια ανυπομονω!!!δεν αντέχω καθολου!!!!
Περιμένω ΝΕΑ σας φιλια πολλα!!!

678ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 8:19 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
BOBO έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!
ΠΟΛΥ δύσκολο βράδυ πέρασα !!συχνοουρια δεν το συζηταω σηκωθηκα τουλαχιστο 5 φορές , πρωι πρωι ξύπνησα με πονοκέφαλο !!
Έχουμε μπει όμως 35 η εβδομαδα!!!
Κορίτσια ανυπομονω!!!δεν αντέχω καθολου!!!!
Περιμένω ΝΕΑ σας φιλια πολλα!!!
Bobo δυστυχώς αυτή είναι η πιο ζόρικη περίοδος της εγκυμοσύνης θεωρώ γιατί εκτός από όοοολα τα ενοχλητικά συμπτώματα έχουμε και την αγωνία μας για τον επικείμενο τοκετό....Εγώ θα πρότεινα μιας και έχει ανοίξει κι ο καιρός και έχει προχωρήσει η εγκυμοσύνη μας να πηγαίνουμε όσο μπορούμε περισσότερες βόλτες. Αφενός σε βοηθάει να ξεφύγει το μυαλό λίγο από την εγκυμοσύνη και να κοιμάσαι πιο εύκολα κι αφετέρου βοηθάει να πάρει σωστή θέση το μωρό για τον τοκετό. Εμένα προσωπικά έπιασε στην πρώτη μου γέννα Cool Καλό κουράγιο!!!

679ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 10:38 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε ναι λοιπόν έπλυνα όλα τα ρούχα του μωρού,πάνες,κουβέρτες σεντόνια τα πάντα και σιδέρωσα τα μισά σήμερα!πήρα τηλ τη πεθερά αύριο να έρθει να μου πλύνει τα πατζούρια και τις βεράντες.επίσης τη δευτέρα θα μου καθαρίσει τη κρεβατοκάμαρα μου για να έρθουν κούνια και πάρκο τη τρίτη!η μαμά μου θα κάνει το σιδέρωμα και μαζί τους και εγώ το υπόλοιπο σπίτι!adamantini σκατούλα ναι με άγχωσες Laughing Laughing

δε κοιμάμαι καλά το βράδυ,πονάει πολύ το αριστερό μου πόδι και πάω τουλάχιστον 8 φορές τουαλέτα κατά τη διάρκεια της νύχτας.έχω ραντεβού μεθαύριο στο τρελογιατρό να δω πως είναι το μπεμπίκος!θα κάνουμε καρδιοτοκογράφο αυτή τη φορά?ξέρει καμία?

680ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 10:41 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
α και κάτι άλλο όσο περνάει ο καιρός φοβάμαι και περισσότερο !!!

δε γίνεται όμως τώρα να τη γλιτώσω ε??ας πούμε να πατήσω ένα κουμπάκι και να έρθει το μωρό σπίτι και να είναι όλα καλά έτσι απλά εεεε!

μάλλον όχι...πολλά φιλιά σε όλες!

681ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 1:15 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aυριο εξετασεις αιματος και γιατρο να δουμε την μικρουλα μας!!!
Ολα καλα κοριτσακια!!!!
κοντευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

682ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 1:29 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Aυριο εξετασεις αιματος και γιατρο να δουμε την μικρουλα μας!!!
Ολα καλα κοριτσακια!!!!
κοντευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

καλά αποτελέσματα κλειω μου να έχεις ,που είμαι σίγουρη δηλαδή και σου εύχομαι η μπουλούκα σου να χαίρει άκρας υγείας Smile Smile

άντε περιμένουμε νέα σου..

683ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 1:38 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Aυριο εξετασεις αιματος και γιατρο να δουμε την μικρουλα μας!!!
Ολα καλα κοριτσακια!!!!
κοντευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

καλά αποτελέσματα κλειω μου να έχεις ,που είμαι σίγουρη δηλαδή και σου εύχομαι η μπουλούκα σου να χαίρει άκρας υγείας Smile Smile

άντε περιμένουμε νέα σου..


Ναι αλλα εκανα βλακεια.....ξεχαστηκα και εφαγα 1 κομματι πιτσα στις 10.30.......οποτε θα παω να δωσω αιμα στις 10:30 το πρωι να περασει 12ωρο!!!!!!!!!!!!Αρα θα παρατεινω και τον υπνο μου!!!Μονο το πρωι κοιμαμαι καλα δεν ξερω γιατι χαχαχα~!

684ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 1:56 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Aυριο εξετασεις αιματος και γιατρο να δουμε την μικρουλα μας!!!
Ολα καλα κοριτσακια!!!!
κοντευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

καλά αποτελέσματα κλειω μου να έχεις ,που είμαι σίγουρη δηλαδή και σου εύχομαι η μπουλούκα σου να χαίρει άκρας υγείας Smile Smile

άντε περιμένουμε νέα σου..


Ναι αλλα εκανα βλακεια.....ξεχαστηκα και εφαγα 1 κομματι πιτσα στις 10.30.......οποτε θα παω να δωσω αιμα στις 10:30 το πρωι να περασει 12ωρο!!!!!!!!!!!!Αρα θα παρατεινω και τον υπνο μου!!!Μονο το πρωι κοιμαμαι καλα δεν ξερω γιατι χαχαχα~!

γιατί δε κάνει να φάς απο το προηγούμενο βράδυ??εγώ τρώω και 1 το βράδυ και το πρωί δίνω αίμα.σιγά το θέμα.και εγώ το πρωί νυστάζω!φάε τώρα που μπορείς γιατί μετα θα πέσει διαίτα Very Happy Very Happy

αν και πήρες λίγα κιλά.εγώ μέχρι τώρα 10!

685ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Μαρ 26, 2012 11:29 pm

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!Ελπίζω να είμαστε όλες καλά!Επιτέλους σπιτάκι μου και όχι δουλειά αν και δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα. Ο ύπνος μου μαρτύριο αλλά μου αρκεί που είμαι σπιτι μου.Πλέον οι αντοχές μου λιγοστεύουν.Κομμένα πόδια χέρια.... Σήμερα το πρωί ξεκίνησα σιγά σιγά να πλένω τα ρουχαλάκια της για να τα τακτοποιήσω σιγά σιγά.Τώρα εκκρεμεί το δωμάτιο της μπέμπας.Εχουμε παραγγείλει τις ταπετσαρίες απο εξωτερικό και τις περιμένω με αγωνία.
Αυτά προς το παρόν. Φιλάκια σε όλες!!!!!!

686ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Μαρ 27, 2012 4:06 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evigiorgos έγραψε:ε ναι λοιπόν έπλυνα όλα τα ρούχα του μωρού,πάνες,κουβέρτες σεντόνια τα πάντα και σιδέρωσα τα μισά σήμερα!πήρα τηλ τη πεθερά αύριο να έρθει να μου πλύνει τα πατζούρια και τις βεράντες.επίσης τη δευτέρα θα μου καθαρίσει τη κρεβατοκάμαρα μου για να έρθουν κούνια και πάρκο τη τρίτη!η μαμά μου θα κάνει το σιδέρωμα και μαζί τους και εγώ το υπόλοιπο σπίτι!adamantini σκατούλα ναι με άγχωσες Laughing Laughing

δε κοιμάμαι καλά το βράδυ,πονάει πολύ το αριστερό μου πόδι και πάω τουλάχιστον 8 φορές τουαλέτα κατά τη διάρκεια της νύχτας.έχω ραντεβού μεθαύριο στο τρελογιατρό να δω πως είναι το μπεμπίκος!θα κάνουμε καρδιοτοκογράφο αυτή τη φορά?ξέρει καμία?
Ε ναι λοιπόν επιτέλους το διαβάσαμε και αυτό!!!!!!! ετοιμάζεσαι και εσύ σιγά σ ι γ ά....ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 654316 πολύ γέλασα με το μυνηματάκι σου!!!!!και κάνω πλάκα έτσι αλοίμονο!!!!!! Και εμένα ρε γμτ το αριστερό μου πόδι με πονάει πολύ αφού σκέφτομαι...θα φύγει άραγε αυτός ο πόνος όταν γεννήσω και μετά?????καρδιοτοκογράφο δεν έχω κάνει ακόμα δεν ξέρω να σου πω τπτ αλλά απο μαθήματα ανώδυνου αν θες στα λέω αναλυτικότατα!!!!!!!χαχαχαχχα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 534787 φοβιτσιάρα μου εσυ!!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 531909

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

687ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Μαρ 27, 2012 4:13 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evigiorgos έγραψε:α και κάτι άλλο όσο περνάει ο καιρός φοβάμαι και περισσότερο !!!

δε γίνεται όμως τώρα να τη γλιτώσω ε??ας πούμε να πατήσω ένα κουμπάκι και να έρθει το μωρό σπίτι και να είναι όλα καλά έτσι απλά εεεε!

μάλλον όχι...πολλά φιλιά σε όλες!

ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 587529 αλλά όσο και αν το παρακαλάς δεν πρόκειτε να ''πιάσει''γιαυτό σκέψου το διαφορετικά και....ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ!!!!!
ΜΟΥΑΤΣΣΣΣΣ!!!!!!!!

688ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Μαρ 27, 2012 4:16 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marin! έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!Ελπίζω να είμαστε όλες καλά!Επιτέλους σπιτάκι μου και όχι δουλειά αν και δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα. Ο ύπνος μου μαρτύριο αλλά μου αρκεί που είμαι σπιτι μου.Πλέον οι αντοχές μου λιγοστεύουν.Κομμένα πόδια χέρια.... Σήμερα το πρωί ξεκίνησα σιγά σιγά να πλένω τα ρουχαλάκια της για να τα τακτοποιήσω σιγά σιγά.Τώρα εκκρεμεί το δωμάτιο της μπέμπας.Εχουμε παραγγείλει τις ταπετσαρίες απο εξωτερικό και τις περιμένω με αγωνία.
Αυτά προς το παρόν. Φιλάκια σε όλες!!!!!!
Υπομονή πρέπει να κάνουμε κορίτσια και σε κάθε ευκαιρία να ξεκουραζόμαστε!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

689ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Μαρ 27, 2012 4:27 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια γειά σας και απο...μας!!!!Ευχομαι να είστε όλες καλά!!!Πότε θα δείτε τα μωράκια σας ξανά???Εμένα ακόμα δεν μου έκλεισε το επόμενο ραντευού...αλλά μου είπε ως την άλλη Πέμπτη το αργότερο!!!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!Πως νιώθετε τα μωρούλια σας μέσα στην κοιλίτσα σας αυτό το καιρό????Εγω πάντως νομίζω οτι οι κινήσεις της είναι πιο αργες και οχι τοοοοοοσο ενεργητικές όπως ήταν πριν απο 2-3 εβδομάδες...είναι φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός αλλά μου λείπουν οι κλωτσιές που μου έδινε!!!!Βέβαια και τώρα είναι όμορφα είναι σαν να κολυμπάει και αλλάζει σχήμα η κοιλιά μου...πολύ γελάμε με τον αντρα μου!!!!Αυτα βρε κορίτσια!!!!!ΜΑΓΙΑΑΑΑ τι κάνεις κοριτσάκι εσυ???Περιμένουμε ξανά το πιο καλά σου νεα!!!!Πολλά φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

690ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Μαρ 27, 2012 12:59 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Aυριο εξετασεις αιματος και γιατρο να δουμε την μικρουλα μας!!!
Ολα καλα κοριτσακια!!!!
κοντευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

καλά αποτελέσματα κλειω μου να έχεις ,που είμαι σίγουρη δηλαδή και σου εύχομαι η μπουλούκα σου να χαίρει άκρας υγείας Smile Smile

άντε περιμένουμε νέα σου..


Ναι αλλα εκανα βλακεια.....ξεχαστηκα και εφαγα 1 κομματι πιτσα στις 10.30.......οποτε θα παω να δωσω αιμα στις 10:30 το πρωι να περασει 12ωρο!!!!!!!!!!!!Αρα θα παρατεινω και τον υπνο μου!!!Μονο το πρωι κοιμαμαι καλα δεν ξερω γιατι χαχαχα~!

γιατί δε κάνει να φάς απο το προηγούμενο βράδυ??εγώ τρώω και 1 το βράδυ και το πρωί δίνω αίμα.σιγά το θέμα.και εγώ το πρωί νυστάζω!φάε τώρα που μπορείς γιατί μετα θα πέσει διαίτα Very Happy Very Happy

αν και πήρες λίγα κιλά.εγώ μέχρι τώρα 10!


Επειδη ειναι και σακχαρο στην μετρηση και πρεπει να υπαρχει μια διαφορα ωρων που πρεπει να ειμαστε νηστικοι απο οσο ξερω ,για να ειναι αξιοπιστο το αποτελεσμα....μια φορα εφαγα πριν παω μια μπουκια κουλουρι σουσαμενιο και η τιμη σακχαρου βγηκε ανεβασμενη και εκανα ξανα....!!!

691ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Μαρ 27, 2012 1:12 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον κοριτσαρες μου,σημερα πηγαμε στο γιατρο!!!Η μπεμπα μας ειναι καλα,μεγαλωσε και ξεπερασε τα 2 κιλα!Ο γιατρος ειπε πως ειναι φυσιολογικη σε βαρος και οχι μεγαλη αλλα ουτε μικρη ειναι στα κανονικα επιπεδα!!!!

Μολις μπω στο μηνα μου...μετα απο 1 βδομαδα θα γεννησω..δηλαδη μετα το Πασχα!Στο επομενο ραντεβου θα ξερουμε το οποιο ειναι τη Μεγαλη Τεταρτη!!!!!!

Στα κιλα μου ειμαι σταθερα στα +11 δεν εβαλα αλλα!!!!!!! Το πρηξιμο που εχω ειναι φυσιολογικο ειπε τωρα στο τελος!!!

Εξετασεις ολες καλες!!!

Και επισης θα κλεισουμε μονοκλινο τελικα αλλα θα μας κανει αλλη τιμη ο ντοκτορ!!!!

Ολα πανε καλα!!!

Αδαμαντινι χαιρομαι για σενα ολα καλα και σε ολες μας!!!Στην ερωτηση σου θα σου απαντησω πως τη μπεμπα την νιωθω εντονα...καποιες μερες ζωηρη και μετα για κανα δυο πιο χαλαρη....!Βεβαια περιοριζεται ο χωρος τους γι αυτο και θα μας φαινονται "πιο ησυχα"!!!Εμενα τεντωνεται πααααρα πολυ και με ποναει η σκατουλα μου!!!!!!!!!!!Λοξιγγα εχει πολυ συχνα και ο αντρας μου βαζει αυτι και ακουει χεχεχεχε!!!!

Κοριτσακια μου τι να σας πω αλλο η αγωνια παει στο κοκκινο πια....!!! Very Happy

692ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 12:59 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κι απο εμενα.....την δευτερα πηγαμε σε γιατρο μας κ ο μπεμπης μας δοξα τον θεο ειναι μια χαρα..ημουν 31+5 και το βαρος του 2056γρ..κανονικος προς τον χοντρουλη μας τον χαρακτηρισε!!!!!χιχι
τωρα βεβαια παλι μας ειπε να παμε σε 3 βδομαδες με 1 μηνα...δεν ειναι λιγο αργα..κι επειδη σε 3 βδομαδες δεν μπορει ο αντρουλης μου τον βαλαμε το ραντεβου 23 απριλιου...ακριβως την μερα που θα μπαινω σε μηνα μου...του ειπα τοου γιατρουυ να το βαλουμε σε 2 βδομαδες ..ανενδοτος...να αλλαξει κατι μου ειπε....
εσεις ποσο συχνα βλεπατε τα μωρακια σας?????????????

693ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 2:09 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!Ελπίζω να είμαστε όλες καλα!Εγώ πέρασα ενα μαρτυρικο βράδυ με καουρες στο στομαχι και πόνο στο έντερο. Εφαγα γιουβετσάκι χθες καιμε πείραξε!Κοκκινιστα τέλος!!!Οσο περνάει ο καιρός η σχέση μου με το φαγητό χειροτερεύει!Με τα χιλια ζόρια τρώω.
Εχω ραντεβού με το γιατρό την Δευτέρα και έχω αγωνία να δω ότι όλα είναι καλά, μετά και την τούμπα που έφαγα.Πάντως πριν μια βδομάδα η μπέμπα μας ήταν ήδη 2.500 και μας είπαν στο μαιευτήριο ότι είμαστε 2 βδομάδες μπροστά στον υπέρηχο.Θα βγει θρεφτάρι!!!Το άγχος πάντως έχει αρχίσει και κάνει την εμφάνισή του.Αγχός όχι για την γέννα όσο για να πάνε όλα καλα!!pharmacy και μένα ο γιατρός μου γενικά κλείνει μακρινα ραντεβού όταν κρίνει ότι δεν υπάρχει θέμα.Αν και απο δω και πέρα και γώ θα ζητήσω να πηγαίνω πιο συχνά για να μου φεύγει και το άγχος!!!

694ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 2:13 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Λοιπον κοριτσαρες μου,σημερα πηγαμε στο γιατρο!!!Η μπεμπα μας ειναι καλα,μεγαλωσε και ξεπερασε τα 2 κιλα!Ο γιατρος ειπε πως ειναι φυσιολογικη σε βαρος και οχι μεγαλη αλλα ουτε μικρη ειναι στα κανονικα επιπεδα!!!!

Μολις μπω στο μηνα μου...μετα απο 1 βδομαδα θα γεννησω..δηλαδη μετα το Πασχα!Στο επομενο ραντεβου θα ξερουμε το οποιο ειναι τη Μεγαλη Τεταρτη!!!!!!

Στα κιλα μου ειμαι σταθερα στα +11 δεν εβαλα αλλα!!!!!!! Το πρηξιμο που εχω ειναι φυσιολογικο ειπε τωρα στο τελος!!!

Εξετασεις ολες καλες!!!

Και επισης θα κλεισουμε μονοκλινο τελικα αλλα θα μας κανει αλλη τιμη ο ντοκτορ!!!!

Ολα πανε καλα!!!

Αδαμαντινι χαιρομαι για σενα ολα καλα και σε ολες μας!!!Στην ερωτηση σου θα σου απαντησω πως τη μπεμπα την νιωθω εντονα...καποιες μερες ζωηρη και μετα για κανα δυο πιο χαλαρη....!Βεβαια περιοριζεται ο χωρος τους γι αυτο και θα μας φαινονται "πιο ησυχα"!!!Εμενα τεντωνεται πααααρα πολυ και με ποναει η σκατουλα μου!!!!!!!!!!!Λοξιγγα εχει πολυ συχνα και ο αντρας μου βαζει αυτι και ακουει χεχεχεχε!!!!

Κοριτσακια μου τι να σας πω αλλο η αγωνια παει στο κοκκινο πια....!!! Very Happy

μπράβο ρε κλειώ!!!χάρηκα πολύ.μοντέλο με λίγα λόγια η κόρη σου ε??εγώ τη νιώθω όλο και πιο λίγο.λόξυγγα έχει συνέχεια αλλά έχει ηρεμήσει σε σχέση με πρίν.λοιπόν κάνε τα καλά σου και πήγαινε να γεννήσεις πρίν από μένα να μου πείς εμπειρία..εγώ έχω ραντεβού σήμερα με το τρελογιατρό μου.

δεν θέλω να πάω να γεννήσω Shocked Shocked Shocked

φιλάκιααααα

695ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 2:22 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pharmacy και marin διαβάζω για χοντρουλάκια ε?εμένα στο προηγούμενο ραντεβού μου είπε πως μέχρι 3 κιλά το υπολογίζει να γεννηθεί,όχι παραπάνω.
δε με νοιάζει βέβαια ,μακάρι να πάνε όλα καλά!αναρωτιέμαι τι γένους θα είναι αλλά αφού κρατήθηκα ως τώρα θα το μάθω στο τέλος πια.και φυσικά σε ποιόν θα μοιάζει.

εγώ μια από τα ίδια δε μπορώ να φάω όσο έτρωγα,δεν έχω όρεξη.κάνατε καρδιοτοκογράφο?νομίζω πως και εμένα ο γιατρός μου με την ίδια συχνότητα μου έκλεινε ραντεβού.νομίζω όμως πως από δω και πέρα θα γίνουν πιο συχνά τα ραντεβού!

696ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 2:37 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackrose έγραψε:Λοιπον κοριτσαρες μου,σημερα πηγαμε στο γιατρο!!!Η μπεμπα μας ειναι καλα,μεγαλωσε και ξεπερασε τα 2 κιλα!Ο γιατρος ειπε πως ειναι φυσιολογικη σε βαρος και οχι μεγαλη αλλα ουτε μικρη ειναι στα κανονικα επιπεδα!!!!

Μολις μπω στο μηνα μου...μετα απο 1 βδομαδα θα γεννησω..δηλαδη μετα το Πασχα!Στο επομενο ραντεβου θα ξερουμε το οποιο ειναι τη Μεγαλη Τεταρτη!!!!!!

Στα κιλα μου ειμαι σταθερα στα +11 δεν εβαλα αλλα!!!!!!! Το πρηξιμο που εχω ειναι φυσιολογικο ειπε τωρα στο τελος!!!

Εξετασεις ολες καλες!!!

Και επισης θα κλεισουμε μονοκλινο τελικα αλλα θα μας κανει αλλη τιμη ο ντοκτορ!!!!

Ολα πανε καλα!!!

Αδαμαντινι χαιρομαι για σενα ολα καλα και σε ολες μας!!!Στην ερωτηση σου θα σου απαντησω πως τη μπεμπα την νιωθω εντονα...καποιες μερες ζωηρη και μετα για κανα δυο πιο χαλαρη....!Βεβαια περιοριζεται ο χωρος τους γι αυτο και θα μας φαινονται "πιο ησυχα"!!!Εμενα τεντωνεται πααααρα πολυ και με ποναει η σκατουλα μου!!!!!!!!!!!Λοξιγγα εχει πολυ συχνα και ο αντρας μου βαζει αυτι και ακουει χεχεχεχε!!!!

Κοριτσακια μου τι να σας πω αλλο η αγωνια παει στο κοκκινο πια....!!! Very Happy

Ωραία τα νέα σου μπράβο μπραβο μανούλες και μπεμπάκια συμμαχία για τα καλύτερα!!!ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!Ωστε λοιπον ετσι τα μικρούλια μας δεν έχουν και πολύ χώρο μάλλον πια γιαυτό και τα νιώθουμε έτσι!!!Λόξιγκα και εμείς φουλλλλλλλλ!!!!!!!την λυπάμαι την καημενούλα όταν την πιάσει κρατάει κανα τέταρτο...
Πάντα όμορφα νέα λοιπόν blackrose!!!!φιλιάααααα!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

697ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 2:48 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια τι καλά να λέμε όμορφα νέα πάντα...αν εξαιρέσεις βέβαια κάτι καούρες...κάτι αυπνίες...κάτι πονάκια...που νομίζω ξεχνιούνται μόλις ''ακούσουμε''τα μωράκια μας,όλα τα άλλα που είναι και τα πιο σημαντικά είναι καλά γιαυτό ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή ακόοοοοομα!!!!!!Εγώ απόψε κοιμήθηκα απο τις 6 το πρωι και μετά...πονούσα πολυ πίσω στο πόδι μου με αποτέλεσμα να μην βολεύομαι ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!είμουν και μόνη μου γιατί η κολώνα του σπιτιού μας είχε υπηρεσία(στρατιωτικός ειναι) και έτσι μαυρο βράδυ πέρασα....αλλά οκ τι να κάνουμε...θα κοιμηθώ απόψε!!!!!είμαι αισιόδοξη!!!!!Αυτά κοριτσάκια μου απο μένα πάμε να φάμε τώρα...γουργουρίζει η κοιλιά μουυυυυ!!!!!Σας φιλώ και σας σκέφτομαι!!!!Ας μπει και η Μάγια να μας πει όμορφα νεα!!!!!Καλό μεσημέριιιι και σορυ για την πολυλογία μου.....ΜΟΥΑΤΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

698ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 11:49 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πήγαμε και εμείς σήμερα στο γιατρό!όλα καλά,τω μωρό ζυγίζει 2200 με βάση τον υπέρηχο,τη τρίτη που έρχεται έχουμε ραντεβού για καρδιοτοκογράφο και μετά τη Μ.Τρίτη για υπέρηχο με το γιατρο και ξανά καρδιοτοκογράφο.

ο γιατρός μου είπε πως θα γεννήσω πολύ εύκολα και χωρίς πρόκληση.έτσι πιστεύει,τώρα από που πηγάζουν αυτά δε το ξέρω!!

εύχομαι όλες οι μανούλες να έχουν ευχάριστα νέα ,με γερά μωράκια!

πολλά πολλά φιλιά! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 215994

699ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Μαρ 28, 2012 12:00 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια χαρα τα πανε οι μανουλες της παρεας!!! Μπραβο!!! Ευη με το καλο να ερθει το μωρακι σου! Ποσο εισαι; dopler εκανες;...

700ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Μαρ 29, 2012 12:06 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα μανούλες!!! Εμένα Εύη μου μια απ'τα ίδια μου είπε ο γιατρός...σύμφωνα με τα λεγόμενά του θα γεννήσω νωρίς και εύκολα Smile Τώρα αυτό από ότι μου είπε το στήριξε στη καλή θέση που έχει πάρει ο μικρός (κακή κι επώδυνη για μένα βέβαια!!!) Με πονάει πολύ χαμηλά και με ταράζει στις σουβλιές στον ύπνο...αλλάαααα το αξίζει με χίλια ο τζουτζούκος! Ανυπομονώ σαν τρελή για την στιγμή που θα μου σπάσουν τα νερά και θα περιμένω να πάρω αγκαλιά το αγγελούδι μου...δεν έχετε ιδέα κορίτσια πόσο σε αποζημιώνει η στιγμή που παίρνεις αυτό το μικροσκοπικό και εύθραυστο νινάκι κοντά στο στήθος σου κι αρχίζει να θηλάζει κοιτάζοντάς σε στα μάτια. Απερίγραπτη ευτυχία και περηφάνια για την μανούλα! Όσο για τους περιβόητους πόνους της γέννας...είμαστε έτσι "σχεδιασμένες" για να αντέχουμε τα ΠΑΝΤΑ! Μην το ξεχνάμε αυτό...κι εξάλλου δεν ζούμε και στον μεσαίωνα! Αν δεν αντέχουμε κάποια στιγμή κάνουμε μια επισκληρήδιο και τελείωσε.Εμένα προσωπικά δεν με επηρέασε καθόλου ούτε στο θηλασμό ούτε στη πλάτη μου. Ας απολαύσουμε όσο μπορούμε όλα τα στάδια, είμαστε ευλογημένες που μας έδωσε αυτό το δώρο ο Θεός...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις