Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
443 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 443 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 12:10 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:εσυ carrie σε πια εισαι εχω μπρερδευτει?

Σήμερα είμαστε 30+2.Είπε στον άνδρα μου όσο εγώ ήμουνα στον καρδιοτοκογράφο ότι καλά θα ήτανε να περάσει κανένας μήνας ακόμη..Άρα να πάμε πχ 34 βδομάδες..

52πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 12:21 am

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι αρα ολοι το ιδιο λενε.
γινετε και τωρα αλλα εχεις 90% και θα ταλεποριθουμε και εμεις και το μωρο με θερμοκυτιδες και 10% επιπλοκες.
ενω στην 34 μου ειπε μεν θα μπει 2βδομαδες θερμοκιτυδα αλλα ειναι σχεδον 100% οτι θα ειναι υγιει και μια χαρα βιωσιμο. οποτε κρατησου και με την παραμικρη ενοχληση ξαναπαρτον.
εγω τον περνω και βραδυ δεν γινετε να το παιξουμε τωρα.

53πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 12:23 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα μου είπε έτσι και αλλιώς να τον παίρνω δύο φορές την μέρα για να βλέπει πως πάω..μάλλον απλώς εχθές δεν ήθελε να με τρομοκρατήσει αλλά έδειξε ψυχραιμία ευτυχώς στο θέμα!Αν με τρόμαζε δεν ξέρω τι θα έκανα.. Shocked Shocked

54πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 12:24 am

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασα εκανες βιοφυσικο προφιλ?

55πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 1:18 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:Νατασα εκανες βιοφυσικο προφιλ?

Όχι δεν έχω κάνει τίποτα ακόμη.Ούτε ντόμπλερ..

56πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 2:59 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα νέα είναι ότι μίλησα μόλις με τον γιατρό μου (θα του τηλεφωνήσω ξανά το βράδυ ) μου είπε πως αν δεν αλλάξει η κατάσταση θα πρέπει να κάνω εισαγωγή Shocked Shocked Shocked Μου είπε πως εφόσον το έχω τόσο καιρό χωρίς να το έχει προκαλέσει κάτι συγκεκριμένο (πχ σεξ) κάποια πράγματα είναι και θέμα της φύσης και όσο και να παρέμβουμε εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά πάντα..Θα δούμε πως θα πάει γενικώς.Αν ήτανε πάντως να υπάρξει πρόωρος τοκετός θα είχε γίνει μου είπε και αυτό γιατί όλως παραδόξως οι συσπάσεις μου σταματάνε από το απόγευμα νωρίς και μετά ως την άλλη μέρα το πρωί.. Rolling Eyes Rolling Eyes

57πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 5:09 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:εγω εχω συσπασεις μια βδομαδα!!!
αφου κατατρομαξα οτι γενναω πηρα τα yutopar για μερικες μερες και παλι τα ιδια οποτε αυξησα τη δοση και τωρα ειμαι καλα εχω 2 μερες χωρις καθολου συσπασεις βεβαια περνωω αρκετα 6χαπια την μερα αλλα τι να κανουμε?
εσυ kaatrin τοσα πολλα επερνες?
τωρα ειδα την ερωτηση σου.λοιπον ξεκινησα με 2 yutopar ανα 12ωρο και το εκανα 2 1/2 ανα 8ωρο.δε τα εκοψα καθολου απο τοτε που τα ξεκινησα γιατι αν και ημουν με τα χαπια η κοιλια πετρωνε κατα τη διαρκεια της μερας και κυριως οταν περπατουσα εστω και λιγο(γιατι πολυ δε περπατησα καθολου ολη την εγκυμοσυνη εως και τωρα ακομα που θελω να παρω τουλαχιστον 1 εβδομαδα ακομα).απο χθες που εκλεισα την 37η εβδομαδα το μειωσα μισο χαπι ανα 2μερες.οποτε ως το αλλο σαββατο θα το εχω κοψει τελειως σταδιακα και θα περιμενω να γεννησω πια.τα trofocard τα συνεχιζω 3 την ημερα

58πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 10:56 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε καλυτερα σημερα.Εγω ευτυχως ειμαι..!!!!Χθες το πρωι ξυπνησα κ ειχα πονους χαμηλα αλλα μεχρι το μεσημερι γινονταν ολο κ πιο λιγοι μεχρι που το απογευμα σταματησαν τελειως,κ σημερα που σηκωθηκα δεν εχω καμια ενοχληση,τουλαχιστον μεχρι τωρα.....ελπιζω να συνεχιστει ετσι...Εσεις πως ειστε σημερα?Bouboukitsa κ mamax σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες κ το κουραγιο που μας δινετε....

59πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:14 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και γω σήμερα είμαι καλύτερα από χθες όσον αφορά τις συσπάσεις..Έχουν αραιώσει αισθητά νομίζω,μάλλον άρχισαν να πιάνουν τα χάπια!Smile Άντε να δούμε πως θα πάειSmile Αυτές τις ταχυκαρδίες να μην είχα μόνο.. Rolling Eyes Rolling Eyes

60πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:24 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nατασα Μου χαιρομαι που εισαι κ εσυ καλυτερα...αφου εχουν μειωθει αισθητα σημαινει οτι τα χαπια κανουν δουλεια.Οσο για τις ταχυκαρδιες,σου ειπε κατι ο γιατρος?Ειναι παρενεργεια απο τα χαπια?

61πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:31 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μου είπε ότι μπορεί να κάνω..και μου έδωσε κάτι καρδιολογικά χάπια να πάρω αλλά δεν θέλω γιατί μέσα στις οδηγίες για κύηση γράφουν με ειδικές περιπτώσεις οπότε καταλαβαίνεις... Rolling Eyes Rolling Eyes

62πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:35 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αλλα για να στα δωσει κατι ξερει....εγω θα σου ελεγα να τα παρεις, αφου στα εδωσε ο γιατρος σου δεν θα υπαρχει προβλημα...να μην εχεις κ τις ταχυκαρδιες....δεν πιστευω να πας στην δουλεια,ετσι?Κανονισες καμια αδειουλα?

63πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:40 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν τον ρώτησα μου είπε αν τις αντέχω να μην πάρω οπότε καταλαβαίνεις...

Όχι δεν θα πάω ξανά δουλειά..Από Τρίτη ξεκινούσε η άδεια κυήσεως (ευτυχώς μου έγραψε ο γιατρός την ημερολογιακή ΠΗΤ γιατί με την υπερηχογραφική ξεκινούσε 29/9 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 585182 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 585182 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 585182 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 585182 ) απλώς μωρέ ήθελα να ξεκινήσω να κάνω καμία αγορά ,ξέρεις τα του μωρού..Αλλά τώρα θα δούμε πως θα πάει και ίσως τέλη της βδομάδας βγω εδώ κοντά.Προς το παρόν θα λιώσω στον ιντερνετ!!SmileSmileSmileSmileSmile

64πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:47 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχως τουλαχιστον που δεν εχεις το θεμα της δουλειας!!!!Οσο για τα πραγματακια του μπεμπη,μην αγχωνεσαι κ ολα θα γινουν.Και εγω αυτη την εβδομαδα τα ψωνισα ολα αφου κ εγω λογω δουλεις δεν ειχα παρει τιποτα!Ξεκουρασου αυτες τις μερες κ προς το τελος της εβδομαδας πας κ για τα ψωνια..!!

65πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Σαβ Σεπ 17, 2011 11:54 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μωρέ όλα θα γίνουν!!Τουλάχιστον λέω πάλι καλά που έχουμε πάρει τα βασικά (καρότσια-κάθισμα,καλαθούνα,κούνια,αλλαξιέρα)!Δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα με είχε πιάσει αν δεν είχαμε ούτε αυτά!! Razz Razz Razz

66πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:00 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ε,τοτε θα επρεπε να ανησυχεις πραγματικα!!!!Μην αγχωνεσαι κ μην στενοχωριεσαι κοριτσακι μου,ολα θα πανε καλα!!!Το μωρακι τα καταλαβαινει ολα οποτε θετικη σκεψη μονο!!!!!!

67πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:10 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Καλα ε,τοτε θα επρεπε να ανησυχεις πραγματικα!!!!Μην αγχωνεσαι κ μην στενοχωριεσαι κοριτσακι μου,ολα θα πανε καλα!!!Το μωρακι τα καταλαβαινει ολα οποτε θετικη σκεψη μονο!!!!!!

πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 417472 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 417472 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 417472 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 417472 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 417472 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 417472

68πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:19 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πως πανε τα εγκυουλακια μου????Καρι μου ολα καλα θα πανε κανε λιιιιγη υπομονη.....Αφου σταματησες την δουλεια αραξε την ειλικρινα κι εγω ελιωσα στο κρεββατι οταν ημουν εγκυος,η πρωτη εγκυμοσυνη δε θα ειναιποτε η ιδια στις επομενες φορες γιατι θα υπαρχουν τα νινακια μας...Εγω απολαυσα την εγκυμοσυνη μου ηρεμα....Τωρα ξερω οτι δε θα ειναι τοσο ανεμελη η δευτερη οταν με το καλο γιατι θα εχω απο πισω μου τον Κωνσταντινο μου....
Αλεξια μου εσυ τι κανεις?Τι κανει η κοιλιτσα σου και σενα?????Ποτε εχετε ΠΗΤ κοριτσοπουλα???

69πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:44 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Πως πανε τα εγκυουλακια μου????Καρι μου ολα καλα θα πανε κανε λιιιιγη υπομονη.....Αφου σταματησες την δουλεια αραξε την ειλικρινα κι εγω ελιωσα στο κρεββατι οταν ημουν εγκυος,η πρωτη εγκυμοσυνη δε θα ειναιποτε η ιδια στις επομενες φορες γιατι θα υπαρχουν τα νινακια μας...Εγω απολαυσα την εγκυμοσυνη μου ηρεμα....Τωρα ξερω οτι δε θα ειναι τοσο ανεμελη η δευτερη οταν με το καλο γιατι θα εχω απο πισω μου τον Κωνσταντινο μου....
Αλεξια μου εσυ τι κανεις?Τι κανει η κοιλιτσα σου και σενα?????Ποτε εχετε ΠΗΤ κοριτσοπουλα???

Δίκιο έχεις αν και να πω την αμαρτία μου με τόσα θέματα στην πρώτη εγκυμοσύνη σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στην δεύτερη που θα έχω και τον μικρό! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Θέλω και τρία τρομάρα μου!!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 24/11 αλλά με βλέπω για 1ο δεκαήμερο Νοεμβρίου λόγω σακχάρου..Smile

70πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:45 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Πως πανε τα εγκυουλακια μου????Καρι μου ολα καλα θα πανε κανε λιιιιγη υπομονη.....Αφου σταματησες την δουλεια αραξε την ειλικρινα κι εγω ελιωσα στο κρεββατι οταν ημουν εγκυος,η πρωτη εγκυμοσυνη δε θα ειναιποτε η ιδια στις επομενες φορες γιατι θα υπαρχουν τα νινακια μας...Εγω απολαυσα την εγκυμοσυνη μου ηρεμα....Τωρα ξερω οτι δε θα ειναι τοσο ανεμελη η δευτερη οταν με το καλο γιατι θα εχω απο πισω μου τον Κωνσταντινο μου....
Αλεξια μου εσυ τι κανεις?Τι κανει η κοιλιτσα σου και σενα?????Ποτε εχετε ΠΗΤ κοριτσοπουλα???
Καλημερα γλυκια μου Τατιανα!!!Προσπαθουμε να ειμαστε καλα,οπως διαβαζεις οι συσπασεις δεν μας αφηνουν....εγω ευτυχως δεν ειχα τοσο εντονες οσες η Νατασα αλλα το παλευουμε!!!!Σημερα μπαινω στην 33η εβδομαδα,στις 06/10 μπαινω στον μηνα μου κ θα περιμενω κ εγω να κρατησω αγκαλια τον Κωνσταντινο μου!!!!!Αχ οποτε βλεπω τις φωτογραφιες του δικου σου,σκεφτομαι οτι ειναι για φαγωμα αυτο το μωρο!!!!!!!!!Τον εχω ερωτευτει τον γιο σου!!!!!!

71πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:51 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:

Δίκιο έχεις αν και να πω την αμαρτία μου με τόσα θέματα στην πρώτη εγκυμοσύνη σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στην δεύτερη που θα έχω και τον μικρό! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Θέλω και τρία τρομάρα μου!!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 24/11 αλλά με βλέπω για 1ο δεκαήμερο Νοεμβρίου λόγω σακχάρου..Smile

Κι εγω ειχα ΠΗΤ στις 15/2/2011 αλλα γεννησα με καισαρικη την 1η φεβρουαριου....
Κι εγω θελω τρια....Θα ανταπεξελθουμε....Ειμαστε φτιαγμενες για τα χειροτερα εμεις οι γυναικες....Οποτε μη μασαμε...Ε????Να εχουμε γερα μωρα και τι αλλο θελουμε..

72πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:54 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό ξαναπες το!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

73πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:56 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο ειναι το παν,να ειναι τα μωρακια μας καλα κ υγιης!!!!

74πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 12:57 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:
Καλημερα γλυκια μου Τατιανα!!!Προσπαθουμε να ειμαστε καλα,οπως διαβαζεις οι συσπασεις δεν μας αφηνουν....εγω ευτυχως δεν ειχα τοσο εντονες οσες η Νατασα αλλα το παλευουμε!!!!Σημερα μπαινω στην 33η εβδομαδα,στις 06/10 μπαινω στον μηνα μου κ θα περιμενω κ εγω να κρατησω αγκαλια τον Κωνσταντινο μου!!!!!Αχ οποτε βλεπω τις φωτογραφιες του δικου σου,σκεφτομαι οτι ειναι για φαγωμα αυτο το μωρο!!!!!!!!!Τον εχω ερωτευτει τον γιο σου!!!!!!

Κι εσυ Κωνσταντινο???Χεχεχε...Θα πηξουμε στα Κωνσταντινακια...[Μμη του κοψεις το ονομα,πχ.Κωστας-Ακης-Νουλης]
Ειναι τρελλος ερωτιλος οντως ο γιος μου,θα παθετε πλακα καθως μεγαλωνουν τι γκριματσες κανουν...Καμια φορα τον χαζευω στο καρεκλακι που τον εχω και σα να μιλαει καπου,κανει κριματσες κανει οτι ξεροβηχει...Τον κυνηγαω να του βαλω παμπερς,μεχρι να του δωσω κατι να κρατησει στα χερια του..Μου τσαντιζεται...Ειναι απεριγραπτοι οι καθε μηνες που περνανε...Οι αλλαγες ειναι θαυμασιες...Θα παθετε πλακα...

75πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 1:01 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χι χι χι ναι,κ εμενα Κωνσταντινος κ φυσικα δεν το κοβω γιατι μου αρεσει πολυ σαν ονομα!Εχεις δικιο,οσο θα περναει ο καιρος κ κανουν τα δικα τους κ μαλιστα οταν κανουν κ κατι καινουριο,τρελαινεσαι!!!!!Εδω εχω τρελαθει με τον ανηψιο μου που ειναι 2 χρονων!!!!!Ποτε θα περασει ο καιρος να κρατησουμε τα μωρακια μας αγκαλια.....?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις