Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
415 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 415 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 1:11 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:
tatijana έγραψε:Πως πανε τα εγκυουλακια μου????Καρι μου ολα καλα θα πανε κανε λιιιιγη υπομονη.....Αφου σταματησες την δουλεια αραξε την ειλικρινα κι εγω ελιωσα στο κρεββατι οταν ημουν εγκυος,η πρωτη εγκυμοσυνη δε θα ειναιποτε η ιδια στις επομενες φορες γιατι θα υπαρχουν τα νινακια μας...Εγω απολαυσα την εγκυμοσυνη μου ηρεμα....Τωρα ξερω οτι δε θα ειναι τοσο ανεμελη η δευτερη οταν με το καλο γιατι θα εχω απο πισω μου τον Κωνσταντινο μου....
Αλεξια μου εσυ τι κανεις?Τι κανει η κοιλιτσα σου και σενα?????Ποτε εχετε ΠΗΤ κοριτσοπουλα???

Δίκιο έχεις αν και να πω την αμαρτία μου με τόσα θέματα στην πρώτη εγκυμοσύνη σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στην δεύτερη που θα έχω και τον μικρό! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Θέλω και τρία τρομάρα μου!!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 24/11 αλλά με βλέπω για 1ο δεκαήμερο Νοεμβρίου λόγω σακχάρου..Smile


εγω θα σου πω να μην ανησυχεις για τα επομενα...κοιτα τωρα να φτασεις οσο πιο προς το τελος γινεται και μετα ολα θα γινουν...

εγω ειμαι ζωντανο παραδειγμα για αυτο...ειχα τρελες συσπασεις στο πρωτο...1,5 μηνσ μεσα στο νοσοκομειο, γεννησα προωρα στις 33 εβδομαδες...θερμοκοιτιδες κλπ...πολυυυυυ κουρασηηηηηη ...και το χειροτερο το σοι να λεει πως γεννησα πιο πρην γιατι ημουν αδυνατη(τοτε..χαχα..)...και οτι με τοση ταλαιπωρια δεν θα; ξανακανω ποτε αλλο παιδι..!!

και ναι εκανα αλλα δυο τελειομηνα....περασα πολλα βεβαια για να φτασω εδω...αλλα δεν πειραζει ..αξιζε...
οποτε να ξερεις πως αν κατι το θελεις πολυ...βοηθα και ο Θεούλης...και όλα γίνονται....οχι 3 και 13 μπορεις να κανεις που λεει ο λογος!!χαχ

τωρα ομως συγκεντρωσου σε αυτο στην κοιλιτσα σου!!!!! ασε τις αγορες για αργοτερα.!!

77πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 3:02 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δίκιο έχεις μπου-μπουκίτσα μου!απλώς ξέρεις από τις τόσες ώρες ξάπλα..το μυαλό μου συνέχεια σκέφτεται!!Τώρα αποφάσισα να ξεκινήσω ένα παζλ μπας και απασχοληθώ και καταφέρω να το τελειώσω (είναι 1000 κομμάτια) για να το βάλω στο δωμάτιο του μπεμπάκου!!Δεν θα τον αφήσω να έρθει πριν το τελειώσω!!!! Razz Razz Razz

78πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 9:49 pm

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
carrie πως εισαι ? περασαν οι ταχυκαρδιες?
Αλεξια πως εισαι? σημερα θα πας στον γιατρο περιμενουμε να μας πεις τι εγινε?

79πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 9:52 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαμαχ!Οι συσπάσεις έχουν βελτιωθεί κάπως, δεν έχουν φύγει εντελώς απλώς έχουν αραιώσει..Οι ταχυκαρδίες συνεχίζουν μόλις πάρω το χαπι.Χθες μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να πάρω τα χάπια που έδωσε ο καρδιολόγος για την αρρυθμία αλλά δεν θέλω ρε γμτ Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed Θα μιλήσω ξανά σήμερα μαζί του γιατί μου είπε θέλει να πάω σήμερα ή αύριο πάλι για καρδιοτοκογράφημα και κάτι εξετάσεις αίματος οπότε κατά τις 10 θα τον πάρω τηλέφωνο!Εσύ πως είσαι??Smile

80πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 9:56 pm

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα μου περασαν εντελος τοσες μερες! και εχθες ειχα την εξυπνη ιδεα να κανω δουλειες!!! albino
οποτε με ξαναπιασαν με πολυ πονο!!! ευτηχος που δεν γεννησα!!!
τωρα με ξαναπερασαν.
εμενα οι ταχυκαρδιες με πιανουν μερικες φορες μονο, αλλα οταν πιανουν ειναι πολυ ασχημα πραγματικα.
εχεις ηλεκτρονικο πιεσομετρο να δεις μεχρι τι παλμους φτανεις?

81πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 10:00 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλήθεια?Μπράβο!! Very Happy Very Happy Αλλα νομίζω παίνρεις πιο συχνά χαπάκι από εμένα ε?Γιατί εγώ παίρνω μισό ανά 8ωρο.Σε πόσες μέρες δηλαδή σου πέρασαν εντελώς? Εγώ μάλλον έχω μέλλον ακόμη..Και αυτή την βδομάδα είχα ένα σωρο πράγματα να κάνω σε ΙΚΑ και δημόσιες υπηρεσίες Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Άντε να δούμε..Όχι δεν έχω πιεσόμετρο, ο καλός μου μου μετράει τις σφύξεις και είναι περίπου στο 95-100.Αλλά σκέψου ότι σε ηρεμία είναι γύρω στο 75-80 οπότε το νιώθω καλά όταν με πιάνει πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 911307 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 911307 πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 911307

82πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 10:37 pm

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι εγω μεχρι 105 εχω κανει και νιωθω πολυ ασχημα εχεις δικιο!!!
ναι περνω πολυ παραπανω περνω ανα 3ωρες τριατεταρτα χαπιου Very Happy
συνολο 6 την μερα ετσι συνηρθα απο την δευτερη, ειχα ξεκινησει με μισο το τριωρο και δεν σταματησαν οταν αυξησα την δοση ηρεμισα.

83πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 11:00 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα δεν ξέρω γιατί δεν μου ανέφερε το να αυξήσουμε την δοση αν δεν πιάσει αλλά να κάνω εισαγωγή Shocked Shocked Shocked Shocked Η δόση πάει με βάση τα κιλά μήπως?

84πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Κυρ Σεπ 18, 2011 11:21 pm

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι εισαγωγη να κανεις???????
δεν νομιζω να παει με τα κιλα αλλα και με τα κιλα να παει εγω μονο 4 εβαλα βρε συ και με εχει φλομοσει στο χαπι Laughing

85πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Δευ Σεπ 19, 2011 3:37 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ πήγα ξανά στην κλινική να με δει ο γιατρός και όλα καλάSmile Γλίτωσα την εισαγωγή γιατί δεν μου βρήκαν κάποια φλεγμονή κα΄που -που μπορεί να προκαλούσε τις συσπάσεις- και έτσι όλα καλάSmile Αυτό το πράγμα όμως βρε παιδί μου κάθε φορά που πηγαίνω ,γεννάνε σε διπλανά δωμάτια και δίνουν ρεσιτάλ πραγματικά!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

86πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Δευ Σεπ 19, 2011 6:36 am

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελια Νατασα!!!!
μπραβω πολυ χαιρομαι τωρα ηρεμα και ξεκουραση μην παρεις αερα και κουραστεις.
Αλεξια πηγες στον γιατρο?

87πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Δευ Σεπ 19, 2011 10:36 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μίλησα ξανά με τον γιατρό γιατί τώρα το απόγευμα μειώθηκαν αρκετά οι συσπάσεις (δεν υπάρχουν καν) και μου είπε πως πλέον είμαστε και πιο σίγουροι λόγω του μήκους του τραχήλου ότι δεν θα έχουμε πρόωρο τοκετό και ότι θα συνεχίσω τα χάπια για κάποιες μέρες ακόμη μέχρι να σιγουρευτούμεSmile Πάντως επιτέλους όλα καλα!!!Σάββατο ετοιμάζομαι και χαλαρή εξόρμηση για ψώνια!!!

88πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 12:45 am

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπραβω Νατασσα μου, κανε λιγες μερες ακομα υπομονη και μετα πας για ψωνια. σου ειπε οτι θα στα κοψει κιολας????

89πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 12:51 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα μου τα κόψει κάποια στιγμή ναι αλλά δεν ξέρω πότεSmile Πάντως είμαι αρκετά καλύτερα!Εσύ πως είσαι?

90πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 1:54 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Μίλησα ξανά με τον γιατρό γιατί τώρα το απόγευμα μειώθηκαν αρκετά οι συσπάσεις (δεν υπάρχουν καν) και μου είπε πως πλέον είμαστε και πιο σίγουροι λόγω του μήκους του τραχήλου ότι δεν θα έχουμε πρόωρο τοκετό και ότι θα συνεχίσω τα χάπια για κάποιες μέρες ακόμη μέχρι να σιγουρευτούμεSmile Πάντως επιτέλους όλα καλα!!!Σάββατο ετοιμάζομαι και χαλαρή εξόρμηση για ψώνια!!!

Carrie αλλα και οσες εχετε συσπασεις...
ΜΗΝ ΞΕΘΑΡΕΥΕΙς!!!..ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩς ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΝ!!!
ασε καλυτερα τα ψωνια...συνεχισε για την ωρα τα χαπια και βλεπεις...ποσες βδομαδες εισαι τωρα ?? κοντευεις??

91πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 1:56 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Carrie αλλα και οσες εχετε συσπασεις...
ΜΗΝ ΞΕΘΑΡΕΥΕΙς!!!..ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩς ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΝ!!!
ασε καλυτερα τα ψωνια...συνεχισε για την ωρα τα χαπια και βλεπεις...ποσες βδομαδες εισαι τωρα ?? κοντευεις??

Bou-boukitsa γενικώς δεν κουράζομαι και είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη..Τώρα είμαι 30+6 αλλά γενικώς νιώθω καλύτερα..

92πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 2:03 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Carrie αλλα και οσες εχετε συσπασεις...
ΜΗΝ ΞΕΘΑΡΕΥΕΙς!!!..ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩς ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΝ!!!
ασε καλυτερα τα ψωνια...συνεχισε για την ωρα τα χαπια και βλεπεις...ποσες βδομαδες εισαι τωρα ?? κοντευεις??

Bou-boukitsa γενικώς δεν κουράζομαι και είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη..Τώρα είμαι 30+6 αλλά γενικώς νιώθω καλύτερα..

ισως ειμαι λιγο υπερβολικη γιατι την επαθα ..αλλα καλυτερα για 6 βδομαδουλες ακομη να εισαι προσεκτικη.....αλλα θα το δεις και στην πραξη...
εγω μολις ξεθαρευα ..η πηγαινα μια βολτιτσα ετσι χαλαρα μετα ξαναρχιζαν..οποτε θα δεις...στον καθενα ισως ειναι διαφορετικα...

93πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 2:11 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι έχεις απόλυτο δίκαιοSmile Σ'ευχαριστώ!!Ελπίζω πως θα πάνε όλα καλάSmile Αύριο πάμε και για ντόμπλερ οπότε είμαι αισιόδοξη!

94πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 9:08 am

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa ποσο δικιο εχεις!!!
με το που σταματαν περνω θαρρος και λιγο περπαταω και κατευθιαν με πιανουν Sad
εσυ εχεις τωρα?
ή ειχες και εχεις γεννησει δεν καταλαβα?
αν ισχιει το δευτερο πεσμας πως πηγες?

Αλεξια που εισαι????????? ποσ πηγε στον γιατρο?

95πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 9:18 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:bou-boukitsa ποσο δικιο εχεις!!!
με το που σταματαν περνω θαρρος και λιγο περπαταω και κατευθιαν με πιανουν Sad
εσυ εχεις τωρα?
ή ειχες και εχεις γεννησει δεν καταλαβα?
αν ισχιει το δευτερο πεσμας πως πηγες?

Αλεξια που εισαι????????? ποσ πηγε στον γιατρο?

Νομίζω πως παντρευότανε χθες Very Happy Very Happy

96πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 12:47 pm

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επερνα τα ιδια χαπια στον γιο μου.αυτο που ξερω ειναι οτι η ταχυκαρδιες που προκαλουν στο μηνα πανω εμενα απλα εξαφανιστηκαν οπως μου ειχε πει ο γιατρος μου και το πιο σημαντικο οτι δεν κανει να τα κοψεις πριν φτασεις την 37η βδομαδα!!!!!φιλη μου τα σταματησε στην 33η και γεννησε μετα απο μια βδομαδα πρωορα.απαξ και παρεις αυτο το χαπι το σταματας μολις μπεις στον ενατο!

97πρόωρες συσπάσεις! - Σελίδα 4 Empty Απ: πρόωρες συσπάσεις! Τετ Σεπ 21, 2011 12:50 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι και που τα επερνα γεννησα στις 34 εβδομαδες!ηταν να γινει δεν πηγαινε αλλο το ενιωθα.σπασαν τα νερα και τσουπ!εξω η τσουπρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις