Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πωπωωωωωω

γουσταρωωωωωω με τρελα!!!!!!!
1000000000 like!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ορίστε και μια γεύση από 1987 (χωρίς να είμαι απολύτως σίγουρη).
Παντώς αν είναι από 1987 ταιριάζει...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Δεσποινιω αυτο καλα παει εδω??? δεν τα παω καλα με τις χρονολογιες Embarassed

παντως μαρεσει!!!!!!!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To ΄χω, το 'χω...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

Δεσποινιω αυτο καλα παει εδω??? δεν τα παω καλα με τις χρονολογιες Embarassed

παντως μαρεσει!!!!!!!!!!!

Τι μου θύμισες τώρα...
Σάββατόβραδα στην γ' λυκείου, σε μπαρ με μπύρες και τζιν λεμόνι (τρομάρα μας)!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΑΚΟΥΓΑΝ ΓΚΑΛΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΙΑΖΑΝΕ !! ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ Ο ΓΚΑΛΗΣ ΕΓΡΑΨΕ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΜΑΘΑΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ !!!

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ θυμαμαι οτι μας ειχε παρει ο μπαμπας μου εμενα και τον ξαδερφο μου και ειχαμε παει στην Ομονοια να πανηγυρισουμε , δεν θα ξεχασω οτι εκανε πολυ ζεστη και καναν μπανιο ολοι στο συντριβανι (πιο ωραια η Ομοινοια τοτε) και φωναζαν ολοι με σημαιες και κασκολ ελληνικες!!!!
Πηγαινα Πεμπτη δημοτικου ηταν ολα τα λεφτα , απιστευτα!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη μου πειτε 'οτι καμια δεν μαζευε αυτοκολλητα για το αλμπουμ Sarah Key... Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 669659 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 669659
και κασετινες ειχαμε...και σχολικες τσαντες..
γενικα κανατε συλλογη απο χαρτοπετσετες κ κολλες αλληλογραφιας?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι ωραίο θέμα!
Στο ευρωμπάσκετ του 87 ήμουν 10 χρονών, θυμάμαι όλους τους αγώνες σχεδόν, τους βλέπαμε οικογενειακώς, τρελή πόρωση! Θυμάμαι τους αγώνες με την τότε ενωμένη Γιουγκοσλαβία και το συγχωρεμένο (αλλά αχώνευτο) Ντράζεν Πέτροβιτς, την αγκωνιά που έφαγε ο Γιαννάκης (θυμάστε που έκλαιγε συνέχειαWink από τον Τσατσένκο της ΕΣΣΔ και φυσικά τις βολές-θρίλερ του Καμπούρη στο τέλος του τελικού.
Τι παιχταράς ο Γκάλης, από τους λίγους και αξιοπρεπέστατος.
Ως ΠΑΟΚτσού θα σας θυμίσω τον Πρέλεβιτς και τον Τζον Κόρφα.

Τα σετ αλληλογραφίας τα έχω ακόμη! Θυμάστε τη Μπιμπι-μπο;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι τίτλος είναι αυτόςςςςς?? Laughing Laughing Ημουνα νια κ γέρασα!!! Πωπωπωπω!!!Θυμηθηκα τις κραυγες απο τον κόσμο,τις σημαίες Very Happy
Πάω να πάθω μια κατάθλιψη τώρα κ επανέρχομαι Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 534787 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 534787

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:να με συχωρατε, αλλα εγω θυμαμαι και το Euro toy 1988, και αμυδρα το μουντιαλ του '86 με το "χερι του Θεου' (ο αντρας μου θυμαται και τους ολυμπιακους της Μοσχας, το 82, μιλαμε για πουρό Razz )

επίσης, είχα δει καπου γραμμενο το παρακάτω (και το ποσταρα και στο "χαμογελατε")
"Οι νέες γενιες δεν θα καταλάβουν ποτε τη σχέση που έχει μια κασέτα με ένα μολύβι..."
Ερμα μου νιατα που τσαλακωθηκατε
Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872

τι ειπες ρε Νενα? πετυχημενο αυτο!

mama katerina έγραψε:

Δεσποινιω αυτο καλα παει εδω??? δεν τα παω καλα με τις χρονολογιες Embarassed

παντως μαρεσει!!!!!!!!!!!

Κατερινα...Κατερινα...("αχ βρε Ρηνα,Κατερινα"-Μπιγαλης Razz ) αγαπημενη η Μελισα!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:χιχιχι 26 ειμαι...ενταξει θυμαμαι και το euro 2004 Shocked : Very Happy Shocked Very Happy

ενταξει νοερα θυμαμαι και το <<...για την Ελλαδα ρε γαμωτο!!>> της Πατουλιδου! Embarassed

Δεν νομίζω να θυμάμαι το Γκάλη να το σηκώνει (είμαι του 84) αλλά και εγώ την Πατουλίδου τη θυμάμαι σε αυτο..

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Matilda έγραψε:
Nena έγραψε:να με συχωρατε, αλλα εγω θυμαμαι και το Euro toy 1988, και αμυδρα το μουντιαλ του '86 με το "χερι του Θεου' (ο αντρας μου θυμαται και τους ολυμπιακους της Μοσχας, το 82, μιλαμε για πουρό Razz )

επίσης, είχα δει καπου γραμμενο το παρακάτω (και το ποσταρα και στο "χαμογελατε")
"Οι νέες γενιες δεν θα καταλάβουν ποτε τη σχέση που έχει μια κασέτα με ένα μολύβι..."
Ερμα μου νιατα που τσαλακωθηκατε
Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872

Τι είπες!!! Πόσες φορές γυρνάγαμε την κασέτα με το μολύβι!!! χαχαχα
Εγώ θυμάμαι επίσης και το τραγουδάκι που είχαν βγάλει μετά... είχαν αλλάξει του Βελή το τραγούδι " Με το στόμα γεμάτο φιλιά" και έλεγαν στο ρεφρέν με τον Γκάλη, τον Γιαννάκη, τον Φιλίππου και τ'αλλα παιδιά....
Και επίσης θυμαμαι τις τελευταίες βολές του Καμπούρη ήταν καλοκαιράκι και είμασταν στο μπαλκονάκι όλη η οικογένεια και το παρακολουθούσαμε Very Happy

Το ρεφρέν το ξέρω!!!!!!!

Κι εγώ γύριζα τις κασέτες με μολύβι!
Είχα Ξύλινα σπαθιά και Παύλο Σιδηρόπουλο, τις είχε δανειστεί ο αδερφός μου στη σχολή του και κάποιος του τις έκλεψε.Ακόμα τις κλαίω... Sad

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ 11.ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΣΙΓΑΛΑΣ!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο?? Απο την "Αλέγκσια"??? Razz



Εσείς καλέ με ποιο μυστικό ξενυχτουσατε?

Στο ευρωμπάσκετ του '87 ειχα σπάσει τον καναπε χοροπηδώντας μόλις εβαλε τις βολές ο Καμπουρης.. Ακουστηκε ενα κραααατς και βρεθηκε με το ενα ποδι μέσα Razz Razz

Θυμαται καμια σας τον Παπακοσμα που επαιζε βόλεϋ στον Άρη Θεσσαλονίκης??? (πού τον θυμήθηκα...)

Από αθλητές θυμαμαι και τον Πετροβιτς, στην εξαιρετική ομάδα της Γιουγκοσλαβίας, τότε, με την Παρτιζάν, τη Γιουγκοπλάστικα, και φυσικά θυμάμαι και τον Άρη στο δρόμο προς τη Γανδη!! Εννοεειται τον σατσενκο, ειχε μεινει η εκφραση "Τσατσενκο πάνω στο Γιαννακη" αν κάποιος ογκώδης επεφτε σε κάποιον πιο λεπτό. Τον Γιοβάισα τον θυμαστε??? Που βαρεσε ένα τελευταιο τριποντο εκεινη τη νυχτα, που αν εμπαινε το σκορ θα γινοταν 104-103????

Θυμάμαι που πηρε ο μισητός ΠΑΟΚ το κυπελλο Ευρώπης και το σπάσανε τα χαϊβάνια μόλις βγηκαν απο το αεροπλάνο (κρυφα ημουν περήφανη ως μιση Θεσσαλονικιά, αλλα ως φανερη Αρειανη δεν γουσταρα).

Εγω θυμαμαι και τον Χολίδη που πηρε χαλκινο μετάλλιο στους Ολυμπιακους της Σεούλ, το μόνο μετάλλιο μας τότε.

Αυτα προς το παρόν, πάω να συνεχίσω τα τζαμια Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 679259 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 654655 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 585182 και θα επανελθω... ελπίζω..

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παλιά καλά χρόνια . ανυπομονησία ανυπομονησία 17 χρονών έζησα όλο το πανηγύρι απο κοντά ρε κορίτσια μικροί και μεγάλοι είχαμε την ανυπομονησία να έρθει η ώρα να ξεκινήσει ο αγώνας . Θυμάμαι στο τελικό έμενα Αιγάλεω και τότε είχαν φτιάξει μια πλατεία και ένα συντριβάνι είχαν βγάλει μια τηλεόραση στη πλατεία με μπαλαντέζα και καρέκλες καλά γινόταν της τρελής. Κυκλοφορούσαν τα περιοδικά της εποχής εκείνη με αφίσες του Φάνη Χριστοδούλου -του Νίκου Φιλίππου ο Σλόμπονταν Σούμποτιτς , να στολίζουν τα δωμάτια μας και να είμαστε ερωτευμένες μαζί τους . Αξέχαστες εποχές .

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Top Gun??? Που όλοι ειχαν αγορασει τα μπουφαν τα fly και τετραγωνα γυαλια??



Και το Take my breath away ηταν καλουτσικο, αλλα πολύ γλυκαναλατο το εβρισκα ρε παιδια..

Αλλα για μενα, απο τα πιο φανταστικα τραγουδια που εχουν βγει, οχι μονο τοτε αλλα και γενικα, ηταν αυτο:

εκει μου κόλλησε και η μανία να μάθω πορτογαλικα... (και μετα με τους madredeus)
Εμεις αυτο με τα κουνέλια το λέγαμε "Αααα ρε Γκορμπατσωφ, βαλε στα κουνελια φαγητοοοοο" - για να μην πω ότι θυμωμαστε και τη Σοβιετικη Ένωση ολόκληρη και όχι διαιρεμένη (το CCCP το θυμαστε στις φανελες των Ρωσων παικτών??).. Και την Γιουγκοσλαβία, αλλα ΚΑΙ την Τσεχοσλοβακία!!
Πάλι καλα που δεν θυμόμαστε και την Γερμανια ενωμένη όπως ηταν παλια, πριν διαιρεθει και ξαναενωθει... Νεούδια ειμαστε ρε!!!
farao farao farao farao

ΥΓ - Τα τζαμια τα τελειωσα!!!
Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 654316 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 654316 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 654316

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχαχα Νενα νομίζω ότι έκανες μια πλήρη περιγραφή της εποχής... Αξέχαστες επίσης οι μπλούζες και τα πουκάμισα με τις βάτες και το μαλλί με το κοκκοράκι, ρεβέρ στα τζην... Τι μόδα κι αυτή!
Blast from the past

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα περιοδικά Μανίνα και Κατερίνα (και Σούπερ ΚατερίναWink Με τα κόμικς και τις αφίσες;

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τιρινινι τιρινι νι νι εννοειτε πως το θυμαμαι. Το μπαλκονι της γιαγιας μου ηταν γεματο με τσοφλια απο σπορια... Αξεχαστες στιγμες...

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
"Οι νέες γενιες δεν θα καταλάβουν ποτε τη σχέση που έχει μια κασέτα με ένα μολύβι..."
Ερμα μου νιατα που τσαλακωθηκατε
Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872



αχαχαχαχαχαχαχα Νενα καλο....

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.mycomics.gr/manina/manina.htm
κορίτσια δείτε αυτό
κάποιες δεν είχατε γεννηθει

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:http://www.mycomics.gr/manina/manina.htm
κορίτσια δείτε αυτό
κάποιες δεν είχατε γεννηθει

Ωραίο βιντεάκι!!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την didumomama στις Σαβ Σεπ 10, 2011 4:46 am, 1 φορά

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:"Οι νέες γενιες δεν θα καταλάβουν ποτε τη σχέση που έχει μια κασέτα με ένα μολύβι..."
Ερμα μου νιατα που τσαλακωθηκατε
Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872 Μανούλες που θυμούνται τον Γκάλη να σηκώνει το κύπελο - Σελίδα 2 4872

Χαχαχαχα!!!!
Τρομερό!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω ότι το βιντεάκι που κοινοποίησε η Βάνια τα περιλαμβάνει όλα.
Ναι, έκανα συλλογή από χαρτοπετσέτες και κόλλες αλλ/φίας όπως και όλα τα κορίτσια της γειτονιάς.
Όταν πήραμε το κύπελο είμασταν στην Γερμανία (μετανάστες) και διανύαμε στην ουσία τις τελευταίες μέρες μας εκεί μιας και επιστρέφαμε για πάντα Ελλάδα. Και ναι, τον τελικό του Ευρωπαικού πρωταθλήματος μπάσκετ δεν το δείχνανε στην Γερμανία.
Θυμάμαι τον μπαμπά μου με ένα ραδιόφωνο στο χέρι σηκωμένος με την κεραία κοντά στην λάμπα του καθιστικού για να 'πιάνει σήμα' και όλοι οι υπόλοιποι από κάτω για να μη μας φύγει λέξη του σπήκερ. Αγωνία όλοι και με το που βάζει τις βολές ο Καμπούρης εγώ και ο αδερφός μου να χοροπηδάμε μέσα στο σπίτι.
Την επόμενη ψάχναμε στις γερμανικές αθλητικές εκπομπές κάποια αναφορά για να καταφέρουμε να δούμε κάποια στιγμιότυπα άλλα οι π@@@ηδες οι Γερμανοί δείξανε από όλο τον αγώνα μόνο 5 λεπτά ( ! ), τα οποία γράψαμε στο βίντεο σε κασέτα που την έχω ακόμα αλλά δεν έχω που να την παίξω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις