Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1thelo boithia!!sos Empty thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 8:29 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsia epidi dn exw brei akri me tous giatrous pou exw einai asta na pane...k theloume s dimosio.ELENA-I ALEXANDRA NA PAWsas parakalw peite mou k an yparxei kapoios kalos giatrosprepei na brw oposdipote mexri tis 20 tou minos giatro!!euxaristw polu thelo boithia!!sos 215994

2thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 8:49 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρέ που τα είχα γράψει όλα και τώρα δε τα βρίσκω? Shocked
Αυτοί που σου έστειλα σε μήνυμα είναι οι κορυφαίοι. Προσωπικά, λόγω εμπειρίας καλύτερο είναι το Έλενα από άποψη δωματίων,και χώρου γενικότερα ενώ
από θέμα γυναικολόγων και πιο -μαζεμένη- αίθουσα τοκετού είναι το Αλεξάνδρα. Δε μου χες πει όμως ότι το Αλεξάνδρα σου πέφτει μακριά?

3thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 8:52 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thymame oti kapou itan gramena se ena thema,alla oute egw to briskw to alrksandra dn einai dipla sto elena...prepei an brw mexri tis 20 gt autos pou piga einai asta na pane k eidika twra epatha auto k dn ton brika dn mou eixe dwsei tilef diko tou,k eipa tha paw gia elena,pantos euxaristw,esy sto elena dn douleueis!!

4thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:00 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και στο Έλενα είμαι και στο Αλεξάνδρα ,ανάλογα το τμήμα κάθε φορά . Αίθουσα τοκετών και στα 2 πάντως! Wink

5thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:01 am

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marinaki <3 <3 έγραψε:koritsia epidi dn exw brei akri me tous giatrous pou exw einai asta na pane...k theloume s dimosio.ELENA-I ALEXANDRA NA PAWsas parakalw peite mou k an yparxei kapoios kalos giatrosprepei na brw oposdipote mexri tis 20 tou minos giatro!!euxaristw polu thelo boithia!!sos 215994


κοιτα εγω θα γεννησω στο Αλεξανδρας ...εκει δλδ ειναι ο γιατρος μου ειναι πολυ καλος και νεος...εννοω θα σου μεινει κιολας για χρονια..τον λενε Αλεξοπουλο Ευαγγελο.ειναι καλος και συζητησιμος και προπαντων νοιωθω ανετα μαζι του.νομιζω οτι θα εισαι ευχαριστημενη.αν παλι θες Ελενας πηγαινα πριν μεινω εγκυος στον Δεσυπρη ,ειναι και αυτος πολυ καλος αλλα ειναι λιγο μεγαλος ,γεννησε η κουμπαρα μου σ'αυτον και ειναι πολυ ευχαριστημενη.αυτα τα ολιγα..

6thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:02 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Μαρινάκι! Εγώ στο Έλενα έχω τον Ροσόλυμο. Εχω κάνει 3 παιδιά με αυτόν. Τις πρώτες φορές που πήγα μου φαινόταν λίγο αμίλητος αλλά μετά που άρχισα να ανοίγομαι κι εγώ όλα καλά. Άσχετο. Lilipout εκεί δουλεύεις? Πώς δεν το είχς δει να σε γνωρίσω κιόλας! Κρίμα...

7thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:04 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euxaristw koritsia,i liliput nai ekei douleuei thelo boithia!!sos 215994

8thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:16 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω και τις 2 τις γεννησα στο Ελενα!εμεινα ικανοποιημενη πολυ και απο το προσωπικο!ο γιατρος μου ηταν ο Δριτσας και με αυτον ολα καλα!οτι ηθελα,οτι αποριες και οτι ωρα τον χρειαστηκα ηταν διπλα μου!

9thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:22 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
me exei piasei tromero anxos me to thema giatro,

10thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:24 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας σου δεν δουλευει σε καποιο απο αυτα τα δυο νοσοκομεια ή κανω λαθος????

11thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:29 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emena athina!!dn exei kamia sxesi me nosokomeio

12thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:34 am

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marinaki <3 <3 έγραψε:emena athina!!dn exei kamia sxesi me nosokomeio


παντως Μαρινακη μην ανησυχεις κατι θα βρεις συντομα και θα εισαι και πολυ ευχαριστημενη...

13thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:35 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Γειά σου Μαρινάκι! Εγώ στο Έλενα έχω τον Ροσόλυμο. Εχω κάνει 3 παιδιά με αυτόν. Τις πρώτες φορές που πήγα μου φαινόταν λίγο αμίλητος αλλά μετά που άρχισα να ανοίγομαι κι εγώ όλα καλά. Άσχετο. Lilipout εκεί δουλεύεις? Πώς δεν το είχς δει να σε γνωρίσω κιόλας! Κρίμα...

Κάνω πρακτική, δεν έχω πάρει ακόμα το δίπλωμα στο χέρι! Smile Τον ξέρω τον Ροσόλυμο, δεν έχουμε συνεργαστεί μαζί ποτέ! Είναι λίγο ψυχρός η αλήθεια είναι.. Κρίμα όντως! Κάνω φιλίες με τις μαμάδες! Πιάνουμε την κουβέντα την ώρα που κάνω τοκετό.. Razz

14thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:37 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:me exei piasei tromero anxos me to thema giatro,

Να μην έχεις καθόλου άγχος ,αν είμαι και εγώ εκείνη την ημέρα εκεί θα περάσεις τέλεια!!! Razz Razz

15thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 9:40 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα θα πανε καλα και θα βρεις ενα γιατρο που να σου ταιριαζει!μεχρι τωρα σε ποιο νοσοκομειο ησουν?

16thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 10:17 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:me exei piasei tromero anxos me to thema giatro,

Να μην έχεις καθόλου άγχος ,αν είμαι και εγώ εκείνη την ημέρα εκεί θα περάσεις τέλεια!!! Razz Razz
fantazese ion mou na eisai ...tha einai poli wraia tha exw kapoia pou kserw esto k apo edw.otan kanonisw gia rantevou tha sou po

17thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 10:19 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:me exei piasei tromero anxos me to thema giatro,

Να μην έχεις καθόλου άγχος ,αν είμαι και εγώ εκείνη την ημέρα εκεί θα περάσεις τέλεια!!! Razz Razz
fantazese ion mou na eisai ...tha einai poli wraia tha exw kapoia pou kserw esto k apo edw.otan kanonisw gia rantevou tha sou po
ναι αγάπη! να μου πεις!

18thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 10:20 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ολα θα πανε καλα και θα βρεις ενα γιατρο που να σου ταιριαζει!μεχρι τωρα σε ποιο νοσοκομειο ησουν?
eixa giatro apo to iasw-rea itan k sta duo alla einai polla ta lefta eidika twra se auti ti fasi pou eimaste,k einai poli kali,meta brika enan se dimosio edw ston peiraia ,alla piga ola kala k dn mou edwse ena tilef na epikinoniso mazi tou an ginei kati k mou leei dn exw karta twra tin epomeni fora,les k dn mporouse na mou to grapsei,k opws k epatha meta apo liges meres apokolisei k dn eixa to tilef tou k piga stin prwti pou eixa,alla mexri tis 20 prepei na paw se giatro,tha paw k mia teleutaia se autin k meta tha paw sto elena se mia giatro,

19thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 10:34 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:me exei piasei tromero anxos me to thema giatro,

Να μην έχεις καθόλου άγχος ,αν είμαι και εγώ εκείνη την ημέρα εκεί θα περάσεις τέλεια!!! Razz Razz
ion amygdalou mou na sou po.oti wra k na me piasoun i poni ennoeite oti paw oti wra thelo.gt edw se kapoion pou piga mou eipe oti an dn efimereuei to nosokomeio dn mporeis na geniseis edw tha pas alou i me kesariki program yparei tetoo thema sto elena,epeidi dn exw idea

20thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 10:46 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν βρεις την κ.Ελευθερία θα σου πει η ίδια. Εννοείται πως δεν θα κάνεις καισαρική για κανέναν ανούσιο λόγο και η ίδια δεν είναι τέτοιος τύπος,έχουμε τις ίδιες απόψεις! Ρώτησε την ίδια όταν θα πας να την δεις, δε νομίζω να έχεις πρόβλημα! Smile

21thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Κυρ Σεπ 11, 2011 10:49 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
wraia,tha tin parw tilef an kleisw filouskia amygdalou mou glukiaaaa eides pws se kanw k gelas Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

22thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Δευ Σεπ 12, 2011 3:51 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dn kserw gt exw mpei se tetoio louki mpika k psaxtika gia kapoia onomata gia to elena,k mia blepw poli kala logia ,mia blepw oti i mia einai psixri k kutaei mono tin tsepi,meta oti pernoun para polla lefta gia dimosio nosokomeio eleos .upotithete pame se dimosio gt dn exoume lefta i opoiondipote logw se idiotiko ,akousa gia 1500e se mia oti toso zitaei ,alou gia 100oe ti einai auta dn kserw ti na kanw ,kalutera na mn to epsaxna,esys pou genisate ekei plirwsate usxei auto i oxi,para polla ta lefta koritsia,egw thelo prwta apo ola na einai anthropos k na koitaksei emena k ok tha dwso kapoia xrimata alla oxi prwta na koitaei tin tsepi re koritsia stenaxwrieme,re gamwto ti einai auta.k fobame twra na dialekso gunaikologo mipws einai opws mou eipan adiafori,ksini k alla tetoia..peite kati an kserete me tin kardeia sas omws Sad

23thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Δευ Σεπ 12, 2011 4:05 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:dn kserw gt exw mpei se tetoio louki mpika k psaxtika gia kapoia onomata gia to elena,k mia blepw poli kala logia ,mia blepw oti i mia einai psixri k kutaei mono tin tsepi,meta oti pernoun para polla lefta gia dimosio nosokomeio eleos .upotithete pame se dimosio gt dn exoume lefta i opoiondipote logw se idiotiko ,akousa gia 1500e se mia oti toso zitaei ,alou gia 100oe ti einai auta dn kserw ti na kanw ,kalutera na mn to epsaxna,esys pou genisate ekei plirwsate usxei auto i oxi,para polla ta lefta koritsia,egw thelo prwta apo ola na einai anthropos k na koitaksei emena k ok tha dwso kapoia xrimata alla oxi prwta na koitaei tin tsepi re koritsia stenaxwrieme,re gamwto ti einai auta.k fobame twra na dialekso gunaikologo mipws einai opws mou eipan adiafori,ksini k alla tetoia..peite kati an kserete me tin kardeia sas omws Sad

σου εστειλα πμ

24thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Δευ Σεπ 12, 2011 4:24 am

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω τον πρωτο μου γιο τον εκανα στον ελενας! με τον δικο μου γιατρο! η κουμπαρα μου ομως βρηκε εναν γιατρο εκει (ονομα αν θες σου λεω με πμ) ο οποιος και λεφτα της ζητησε και στης επισκεψεις τησ επερνε λεφτα! η κουμπαρα μου ελεγε οτι θα την προσεξει ποιο πολυ! η επισκεψη να πω γινοταν στο νοσοκομειο και οχι σε ιδιοτικο ιατρειο! της πηρε 1500 ευρο και ο δευτερος που και αυτος στο ελενε της πηρε 1300!!! δεν τα εδωσε η κουμπαρα μου επειδη το ηθελε της τα ζητησαν!!! το ελενα σαν νοσοκομειο πιστευω ειναι πολυ απ τα καλητερα που υπαρχουν και σιγουρα θα υπαρχουν και ενταξει ατομα γιατροι!θελει ψαξιμο!

25thelo boithia!!sos Empty Απ: thelo boithia!!sos Δευ Σεπ 12, 2011 4:27 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:εγω τον πρωτο μου γιο τον εκανα στον ελενας! με τον δικο μου γιατρο! η κουμπαρα μου ομως βρηκε εναν γιατρο εκει (ονομα αν θες σου λεω με πμ) ο οποιος και λεφτα της ζητησε και στης επισκεψεις τησ επερνε λεφτα! η κουμπαρα μου ελεγε οτι θα την προσεξει ποιο πολυ! η επισκεψη να πω γινοταν στο νοσοκομειο και οχι σε ιδιοτικο ιατρειο! της πηρε 1500 ευρο και ο δευτερος που και αυτος στο ελενε της πηρε 1300!!! δεν τα εδωσε η κουμπαρα μου επειδη το ηθελε της τα ζητησαν!!! το ελενα σαν νοσοκομειο πιστευω ειναι πολυ απ τα καλητερα που υπαρχουν και σιγουρα θα υπαρχουν και ενταξει ατομα γιατροι!θελει ψαξιμο!
nai ase exw frikarei.dn me peirazei gia ta lefta oso gia to an me proseksei auto me noiazei na mn koitaei tin tsepi mou k mono.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις