Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
424 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 424 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι ποσο εξυπηρετικη ηταν η κυρια που χειριστηκε την υποθεση μου σημερα και θελω να της πω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ μεσα απο την καρδια μου.....να ειναι παντα καλα και να μη χασει ποτε το χαμογελο της!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια στο παρελθόν...έχω να πω ότι οι γίγαντες που μαγείρεψα,είναι τέλειοι!!!!!
Καλή όρεξηηηηηηηη!!!!!!!!!
Ευάκι,τέτοιες γυναίκες,που λες, σπανίζουν,εγώ όταν πετύχω καμιά τέτοια,κάνω τον σταυρό μου!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιγαντες?στειλε και εδω καλε κοριτσι!!!

κοριτσια θα επιχειρουσατε για 3ο παιδι (ή και αλλο παιδι) σε τετοιες εποχες? Εγω θελω πολυ αλλα ο αντρας μου λεει να το κανω με αλλον ...φοβαται πολυ με την κατασταση στη χωρα μας.Δεν εχει αδικο,αλλα..τα παιδια ειναι ευτυχια.Κ καπως θα μεγαλωσει και ενα τριτο,ενταξει ας μην παει baby swimming Razz αλλα εγω πιστευω οτι μπορουμε με εναν μισθο να μεγαλωσουμε και τριτο παιδακι (σιγα...το πολυ πολυ να βγαλουμε τα αλλα δυο στα φαναρια...).Σκεφτομαι οτι μπορω να στερηθω πολλα πραγματα.
Μετα περα απο την κριση μου λεει "εμεις ποτε θα ξαναδιασκεδασουμε?ποτε θα παμε ενα ταξιδι αν μπλεξουμε παλι με εγκυμοσυνες κτλ"...κ παλι πιστευω οτι ολα θα τα κανουμε,θα πανε πιο πισω μεν αλλα κατι θα κανουμε. Μηπως η ωκυτοκινη μου χει κανει κιμα τον εγκεφαλο και ονειρευομαι μωρα?? Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:γιγαντες?στειλε και εδω καλε κοριτσι!!!

κοριτσια θα επιχειρουσατε για 3ο παιδι (ή και αλλο παιδι) σε τετοιες εποχες? Εγω θελω πολυ αλλα ο αντρας μου λεει να το κανω με αλλον ...φοβαται πολυ με την κατασταση στη χωρα μας.Δεν εχει αδικο,αλλα..τα παιδια ειναι ευτυχια.Κ καπως θα μεγαλωσει και ενα τριτο,ενταξει ας μην παει baby swimming Razz αλλα εγω πιστευω οτι μπορουμε με εναν μισθο να μεγαλωσουμε και τριτο παιδακι (σιγα...το πολυ πολυ να βγαλουμε τα αλλα δυο στα φαναρια...).Σκεφτομαι οτι μπορω να στερηθω πολλα πραγματα.
Μετα περα απο την κριση μου λεει "εμεις ποτε θα ξαναδιασκεδασουμε?ποτε θα παμε ενα ταξιδι αν μπλεξουμε παλι με εγκυμοσυνες κτλ"...κ παλι πιστευω οτι ολα θα τα κανουμε,θα πανε πιο πισω μεν αλλα κατι θα κανουμε. Μηπως η ωκυτοκινη μου χει κανει κιμα τον εγκεφαλο και ονειρευομαι μωρα?? Rolling Eyes

ακριβως αυτη ειναι η γνωμη και του δικου μου αντρα!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:γιγαντες?στειλε και εδω καλε κοριτσι!!!

κοριτσια θα επιχειρουσατε για 3ο παιδι (ή και αλλο παιδι) σε τετοιες εποχες? Εγω θελω πολυ αλλα ο αντρας μου λεει να το κανω με αλλον ...φοβαται πολυ με την κατασταση στη χωρα μας.Δεν εχει αδικο,αλλα..τα παιδια ειναι ευτυχια.Κ καπως θα μεγαλωσει και ενα τριτο,ενταξει ας μην παει baby swimming Razz αλλα εγω πιστευω οτι μπορουμε με εναν μισθο να μεγαλωσουμε και τριτο παιδακι (σιγα...το πολυ πολυ να βγαλουμε τα αλλα δυο στα φαναρια...).Σκεφτομαι οτι μπορω να στερηθω πολλα πραγματα.
Μετα περα απο την κριση μου λεει "εμεις ποτε θα ξαναδιασκεδασουμε?ποτε θα παμε ενα ταξιδι αν μπλεξουμε παλι με εγκυμοσυνες κτλ"...κ παλι πιστευω οτι ολα θα τα κανουμε,θα πανε πιο πισω μεν αλλα κατι θα κανουμε. Μηπως η ωκυτοκινη μου χει κανει κιμα τον εγκεφαλο και ονειρευομαι μωρα?? Rolling Eyes

ακριβως αυτη ειναι η γνωμη και του δικου μου αντρα!!!!!!

ειναι πιο ορθολογιστες αυτοι?και μεις κλαψοτετοιες? Laughing η μηπως εμεις τελικα εχουμε βρει το νοημα?θες και εσυ 3ο Κατερινακι?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι κ το αλλο,ειμαι 35!ποτε θα κανω 3ο? Shocked

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:γιγαντες?στειλε και εδω καλε κοριτσι!!!

κοριτσια θα επιχειρουσατε για 3ο παιδι (ή και αλλο παιδι) σε τετοιες εποχες? Εγω θελω πολυ αλλα ο αντρας μου λεει να το κανω με αλλον ...φοβαται πολυ με την κατασταση στη χωρα μας.Δεν εχει αδικο,αλλα..τα παιδια ειναι ευτυχια.Κ καπως θα μεγαλωσει και ενα τριτο,ενταξει ας μην παει baby swimming Razz αλλα εγω πιστευω οτι μπορουμε με εναν μισθο να μεγαλωσουμε και τριτο παιδακι (σιγα...το πολυ πολυ να βγαλουμε τα αλλα δυο στα φαναρια...).Σκεφτομαι οτι μπορω να στερηθω πολλα πραγματα.
Μετα περα απο την κριση μου λεει "εμεις ποτε θα ξαναδιασκεδασουμε?ποτε θα παμε ενα ταξιδι αν μπλεξουμε παλι με εγκυμοσυνες κτλ"...κ παλι πιστευω οτι ολα θα τα κανουμε,θα πανε πιο πισω μεν αλλα κατι θα κανουμε. Μηπως η ωκυτοκινη μου χει κανει κιμα τον εγκεφαλο και ονειρευομαι μωρα?? Rolling Eyes

ακριβως αυτη ειναι η γνωμη και του δικου μου αντρα!!!!!!

ειναι πιο ορθολογιστες αυτοι?και μεις κλαψοτετοιες? Laughing η μηπως εμεις τελικα εχουμε βρει το νοημα?θες και εσυ 3ο Κατερινακι?

θελω Λιτσακι μου αλλα ειμαι της γνωμης να θελουν και οι 2 και για τους παραπανω λογους ο αντρας μου δεν θελει αλλο! βεβαια ειπε μετα απο 3-4 χρονια θα δουμε.. ηδη δεν τον βλεπω απο τις υπερωριες γιατι αγχωνεται να τα βγαζουμε περα αν κανω κι αλλο μετα θα χαθουμε εντελως! το σκεφτομαι κι αυτο! ενω τωρα αν μεγαλωσει λιγο και η μικρη θα μπορω να βρω κι εγω μια δουλιτσα να βοηθαω!!! θελει σκεψη οντως στις εποχες που ζουμε εκει ναι τους δικαιολογω καπως

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο...π[ρεπει να θελουν και οι δυο γιατι ειναι κ ζορικα τα ατιμα..αυτη η κωλοδουλεια μας αγχωνει ολους!δεν θα σταθεροποιηθει αυτη η κωλοκατασταση στα επομενα 2 χρονθια?τουλαχιστον να ξερουμε οτι θα ειναι λιγα τα χρηματα αλλα θα ειναι τοσα βρε αδερφε! μονο εκει κολλωνω εγω,στο οτι δεν ξερω τι θα παιξει με δουλεια,μην βρεθουμε και με αλλη μειωση μισθου (στον 1 μισθο που μπαινει σπιτι)...αν ηξερα οτι υπαρχει κατι πιο σταθερο θα το εκανα το 3ο...μη φαω καμια φλασια στα 40 και δεν μπορω να κανω αλλο..θα μου την δωσει ασχημα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:εχεις δικιο...π[ρεπει να θελουν και οι δυο γιατι ειναι κ ζορικα τα ατιμα..αυτη η κωλοδουλεια μας αγχωνει ολους!δεν θα σταθεροποιηθει αυτη η κωλοκατασταση στα επομενα 2 χρονθια?τουλαχιστον να ξερουμε οτι θα ειναι λιγα τα χρηματα αλλα θα ειναι τοσα βρε αδερφε! μονο εκει κολλωνω εγω,στο οτι δεν ξερω τι θα παιξει με δουλεια,μην βρεθουμε και με αλλη μειωση μισθου (στον 1 μισθο που μπαινει σπιτι)...αν ηξερα οτι υπαρχει κατι πιο σταθερο θα το εκανα το 3ο...μη φαω καμια φλασια στα 40 και δεν μπορω να κανω αλλο..θα μου την δωσει ασχημα!

ετσι ειναι συμφωνω! ευτυχως εμας στον ιδιωτικο τομεα δεν μας εχουν κοψει ακομη κατι! αλλα που ξερεις τι ξημερωνει αυριο??? αλλιως..σαν τρελη θελω τριτο!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:εχεις δικιο...π[ρεπει να θελουν και οι δυο γιατι ειναι κ ζορικα τα ατιμα..αυτη η κωλοδουλεια μας αγχωνει ολους!δεν θα σταθεροποιηθει αυτη η κωλοκατασταση στα επομενα 2 χρονθια?τουλαχιστον να ξερουμε οτι θα ειναι λιγα τα χρηματα αλλα θα ειναι τοσα βρε αδερφε! μονο εκει κολλωνω εγω,στο οτι δεν ξερω τι θα παιξει με δουλεια,μην βρεθουμε και με αλλη μειωση μισθου (στον 1 μισθο που μπαινει σπιτι)...αν ηξερα οτι υπαρχει κατι πιο σταθερο θα το εκανα το 3ο...μη φαω καμια φλασια στα 40 και δεν μπορω να κανω αλλο..θα μου την δωσει ασχημα!

ετσι ειναι συμφωνω! ευτυχως εμας στον ιδιωτικο τομεα δεν μας εχουν κοψει ακομη κατι! αλλα που ξερεις τι ξημερωνει αυριο??? αλλιως..σαν τρελη θελω τριτο!!!!!!

ο αντρας μου στον ιδιωτικο τομεα εργαζεται...μειον 14% εφαγε το πουλακι μου! τους ειπαν οτι θα επαναφερουν τους μισθους τον Μαϊο...αλλα δεν το πιστεψε κανεις.
τεσπα,να μην μαυριζΟμεν απογευματιατικα! Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι καρακαλτακαριό είναι αυτη η Στεφανίδου με τις αλλες τις κοτάρες...αυτο τωρα το χάλι θα τραβήξει μια ολοκληρη σεζον στην τβ θελουν να μας πουν???????
μπλιαξ κυρία μου.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα ,γνωρισα την μελλουσα γειτονισσα...μια κυριουλα ηλικιας 65+ ετων ευγενικοτατη χμογελαστη και ηρεμη.....Μιλουσαμε και ετσι οπως μιλουσαμε...μας ρωτησε αν εχουμε παιδακια....Ο αντρας μου της ειπε ,γιναμε γονεις αλλα εχουμε ενα αγγελακι στον ουρανο και τωρα περιμενουμε το δευτερο!....Εκεινη ξερεις χαλαρα με το καλο και τα σχετικα....στο τελος ειπε την εξης φραση: ..Νωρις ηρθε το δευτερο... Shocked

Και της απαντησα ομορφα και ωραια..και κοφτα..για εμας δεν ειναι καθολου νωρις,ειναι η καταλληλη στιγμη.

Δεν την "επιασα" τι ηθελε να πει η ποιητρια???? Shocked Shocked Shocked

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκέφτομαι οτι ξεκινάω γριπούλα... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 534787 !!!Ήδη τρέχει η μύτη μου και πονάει ο λαιμός μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!!
Καλώς ήρθες κύριε Χειμώνα!!!


Περαστικά μου!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω οτι χαλασε το ανσασερ μας και ανεβηκα κατεβηκα σημερα 2-3 φορες στον 3ο και μια στον 5ο απο τις σκαλες. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 585182 ευτυχως προλαβα και ανεβασα τα ψωνια με το ανσασερ.αντε να δουμε ποτε θα το κανουν
και αν δεν γινει μεχρι το απογευμα πως θα κατεβασω το καροτσι.

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σηκωθηκα πηγα βαφτηκα και ηρθα μην με ρωτατε γτ δεν ξερω ετσι μου ρθε!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 125586

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
Σκέφτομαι ότι πρέπει να παω στον ΟΑΕΔ να πάρω το επίδομα ανεργίας , το υπέρογκο αυτό ποσό των 500 ευρώ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Αααα,δεν το κόψανε αυτό????Μια χαρά σε βρίσκω...μην μιλάς καθόλου!!!!!!

Όχι ακόμα ισχύει, ευτυχώς γιατί αλλιώς με βλέπω στη Φυλής για πιάτσα, όπως έχουν τα πράματα.. Έκανα και την αίτηση για το επίδομα παιδιού είναι 98 ευρώ τον χρόνο! θα τα πάρω τον άλλο μήνα! Κάτι είναι και αυτό πάντως!! Ό,τι δικαιούστε μαμάδες να το παίρνετε, έστω και τα λίγα, είναι βοήθημα!
α...εγω είμαι πιο πλουσια απο εσενα παιρνω 553 χιχιχιχι μας καναν και αυξηση


αα γιατί παίρνεις πιο πολλα εσυ? ζηλεύω! :p Τα 50 ευρώ παραπάνω είναι μεγαλη υπόθεση εδώ που φτάσαμε!! Είναι 3 πακέτα παμπερς! Έτσι τα υπολογίζω πλέον τα λεφτά...χαχα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:τι καρακαλτακαριό είναι αυτη η Στεφανίδου με τις αλλες τις κοτάρες...αυτο τωρα το χάλι θα τραβήξει μια ολοκληρη σεζον στην τβ θελουν να μας πουν???????
μπλιαξ κυρία μου.

ασε κουκι δεν φτανει που μας ζαλισαν με τα τουρκικα εχουμε κι αυτες τις αηδιες! αντε να δουμε τι θα βλεπουμε φετος Mad

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Σημερα ,γνωρισα την μελλουσα γειτονισσα...μια κυριουλα ηλικιας 65+ ετων ευγενικοτατη χμογελαστη και ηρεμη.....Μιλουσαμε και ετσι οπως μιλουσαμε...μας ρωτησε αν εχουμε παιδακια....Ο αντρας μου της ειπε ,γιναμε γονεις αλλα εχουμε ενα αγγελακι στον ουρανο και τωρα περιμενουμε το δευτερο!....Εκεινη ξερεις χαλαρα με το καλο και τα σχετικα....στο τελος ειπε την εξης φραση: ..Νωρις ηρθε το δευτερο... Shocked

Και της απαντησα ομορφα και ωραια..και κοφτα..για εμας δεν ειναι καθολου νωρις,ειναι η καταλληλη στιγμη.

Δεν την "επιασα" τι ηθελε να πει η ποιητρια???? Shocked Shocked Shocked

δεν καταλαβα να σου πω την αληθεια αλλα δεν νομιζω να εννοουσε κατι κακο! ξερεις τωρα πως ειναι οι γριουλες οτι σκεφτονται το λενε! εσυ τι κανεις κοριτσακι αυριο πας στο γιατρο ε?? Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:τι καρακαλτακαριό είναι αυτη η Στεφανίδου με τις αλλες τις κοτάρες...αυτο τωρα το χάλι θα τραβήξει μια ολοκληρη σεζον στην τβ θελουν να μας πουν???????
μπλιαξ κυρία μου.

κοταρες~! Laughing Laughing πολυ γελασα!μα τι κοταρες πραγματικα!η πουρη,η πυροβολημενη,η ξεπεσμενη ροκου,το ξανθο και η καρακατινα!

blackrose έγραψε:Σημερα ,γνωρισα την μελλουσα γειτονισσα...μια κυριουλα ηλικιας 65+ ετων ευγενικοτατη χμογελαστη και ηρεμη.....Μιλουσαμε και ετσι οπως μιλουσαμε...μας ρωτησε αν εχουμε παιδακια....Ο αντρας μου της ειπε ,γιναμε γονεις αλλα εχουμε ενα αγγελακι στον ουρανο και τωρα περιμενουμε το δευτερο!....Εκεινη ξερεις χαλαρα με το καλο και τα σχετικα....στο τελος ειπε την εξης φραση: ..Νωρις ηρθε το δευτερο... Shocked

Και της απαντησα ομορφα και ωραια..και κοφτα..για εμας δεν ειναι καθολου νωρις,ειναι η καταλληλη στιγμη.

Δεν την "επιασα" τι ηθελε να πει η ποιητρια???? Shocked Shocked Shocked

μην ασχολεισαι.κατι αλλο θα ηθελε να πει αλλα δεν της βγηκε προφανως.Την κοιλια σου εσυ! Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:σηκωθηκα πηγα βαφτηκα και ηρθα μην με ρωτατε γτ δεν ξερω ετσι μου ρθε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα μ'αρεσεις! καλά εκανες! Very Happy Very Happy

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοσα χρονια βλεπω το singlesκαι αυτο το επισοδιο με τον καπυτζιδη πρωτη φορα το ειδα.

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:
koukida έγραψε:τι καρακαλτακαριό είναι αυτη η Στεφανίδου με τις αλλες τις κοτάρες...αυτο τωρα το χάλι θα τραβήξει μια ολοκληρη σεζον στην τβ θελουν να μας πουν???????
μπλιαξ κυρία μου.

ασε κουκι δεν φτανει που μας ζαλισαν με τα τουρκικα εχουμε κι αυτες τις αηδιες! αντε να δουμε τι θα βλεπουμε φετος Mad

ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΟΥΠΑ....... Κλείστε την και θα ηρεμήσετε, εκ πείρας το λεω. Ειδικά τα πρωινομεσημεριανάδικα πλέον μου προκαλούν αναγούλες.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ό,τι θυμάται καθένας λέει χωρίς να το σκέφτεται και με όποια ελληνικά του έρχονται στο νου. Τόσα χρόνια στα θρανία ας μην τα καταστρέψουμε!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 587529 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 13 587529

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχω σταματήσει να βλέπω τηλεόραση εδω και 3 μήνες και απο ότι καταλαβαίνω έχω σώσει τα ματάκια μου και τα αυτάκια μου

http://changedyourlife.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Έχω σταματήσει να βλέπω τηλεόραση εδω και 3 μήνες και απο ότι καταλαβαίνω έχω σώσει τα ματάκια μου και τα αυτάκια μου


εγώ σταμάτησα να βλέπω ειδήσεις εδώ και δύο χρόνια ( από όταν γέννησα) και έχει ησυχάσει το κεφάλι.
τους τελευταίους έξι μήνες έχω κόψει εντελώς την τηλεοραση και έχω βρει την υγειά μου. και δεν το έκανσ συνειδητά. απλά δεν την άνοιγα γιατί δεν είχε τίποτα να δω.
είδα μόνο 2-3 ταινίες τον Αυγουστο στην ΝΕΤ.
να φανταστείτε οτι έχω δει και 15 ώρες συνεχόμενα τηλεόρεαση παλιά. μου άρεσε. αλήθεια. τώρα όμως δεν μπορώ. τη βαριέμαι θανάσιμα

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω βλεπω μονο μουσικα καναλια κ ντοκυμαντερ στη νοβα ..εκανα ζαπ σημερα στην εγχωρια τβ κ εφριξα......καθε χρονο κ χειροτερα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις