Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
488 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 488 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:μόλις διάβασα οτι από το 1937 ως και σήμερα, το Φινλαδικό κράτος στέλνει σε όλες τις εγκύους ένα κουτί καλωσορίσματος νέου μωρού γεμάτο ρουχαλάκια, καλλυντικά και κάθε λογής χρήσιμα δωράκια ή μία επιταγή αξίας 140 ευρώ.

να τι περιέχει το πακέτο!

http://kela.fi/in/internet/english.nsf/NET/180408150632HS?OpenDocument


μου ρχεται να πάρω τα βουνά! δεν αντέχω άλλο σ αυτό το κωλοκράτος που ζούμε Twisted Evil Twisted Evil

Επαθα σοκ, εννοείται...

Αλλά το κατω-κατω που λέει οτι το κουτι μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν κρεβατακι??? Το ειδατε??? Οχι σαν εμάς, που αγοράζουμε 400 ευρω κρεβατάκια... (βεβαια το να βάλεις το μωρό σου να κοιμηθει μέσα σε ένα κουτι μου ακουγεται κάπως... δεν ξέρω...)

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
florentiab έγραψε:μόλις διάβασα οτι από το 1937 ως και σήμερα, το Φινλαδικό κράτος στέλνει σε όλες τις εγκύους ένα κουτί καλωσορίσματος νέου μωρού γεμάτο ρουχαλάκια, καλλυντικά και κάθε λογής χρήσιμα δωράκια ή μία επιταγή αξίας 140 ευρώ.

να τι περιέχει το πακέτο!

http://kela.fi/in/internet/english.nsf/NET/180408150632HS?OpenDocument


μου ρχεται να πάρω τα βουνά! δεν αντέχω άλλο σ αυτό το κωλοκράτος που ζούμε Twisted Evil Twisted Evil

Επαθα σοκ, εννοείται...

Αλλά το κατω-κατω που λέει οτι το κουτι μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν κρεβατακι??? Το ειδατε??? Οχι σαν εμάς, που αγοράζουμε 400 ευρω κρεβατάκια... (βεβαια το να βάλεις το μωρό σου να κοιμηθει μέσα σε ένα κουτι μου ακουγεται κάπως... δεν ξέρω...)


το διάβασα κι εγώ και σκέφτηκα οτι κάτι άλλο εννοούν δεν μπορεί.

πάντως έχουν κυκλοφορήσει λίκνο και κούνια από χαρτί ανακλυκωμένο. που ξέρεις;

μωρέ ας είχε το παιδί μου να περιμένει από το κωλοκράτος μας αυτά που περιμένει το φινλανδάκι και θα το κοίμηζα και στο πάτωμα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
Carrie έγραψε:Αγαπη25 σας παρακολουθώ τόση ώρα!Δεν θέλω να σκέφτομαι εγώ δηλαδή πόσα θα πάρω αν σκεφτείς ότι είμαι στον 8ο και έχω πάρει μόνο 4 κιλά λόγω διατροφής για διαβήτη.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Από τώρα σκέφτομαι τα γαλακτομπούρεκα που έχω παραγγείλει στην μαμά μου να μου φέρει στην κλινική!!!



εισαι ο ανθρωπος μου!!!επιτελους!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!! και εγωτις ιδιες σκεψεις κανω!!! καλα και δεν τρωω τα παντα φροντιζω να τρωω υγιεινα!!(τωρα και καμια νουτελα που και που δεν βλαπτει) Razz

Αν με καταλαβαίνεις..έχω να βάλω γλυκιά γεύση στο στόμα μου από 10 Αυγούστου!!Ξέρεις πόσο έχουμε σήμερα??30 Σεπτεμβρίου!!!Και αύριο στο πάρτυ μας δεν θα δοκιμάσω τίποτα από τα γλυκά που θα έχω..Ποια nutella????Όλα τα γλυκά του κόσμου θέλω να φάω σε ένα βράδυ!!!!! pig pig pig pig

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
Carrie έγραψε:Αγαπη25 σας παρακολουθώ τόση ώρα!Δεν θέλω να σκέφτομαι εγώ δηλαδή πόσα θα πάρω αν σκεφτείς ότι είμαι στον 8ο και έχω πάρει μόνο 4 κιλά λόγω διατροφής για διαβήτη.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Από τώρα σκέφτομαι τα γαλακτομπούρεκα που έχω παραγγείλει στην μαμά μου να μου φέρει στην κλινική!!!



εισαι ο ανθρωπος μου!!!επιτελους!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!! και εγωτις ιδιες σκεψεις κανω!!! καλα και δεν τρωω τα παντα φροντιζω να τρωω υγιεινα!!(τωρα και καμια νουτελα που και που δεν βλαπτει) Razz



Αν με καταλαβαίνεις..έχω να βάλω γλυκιά γεύση στο στόμα μου από 10 Αυγούστου!!Ξέρεις πόσο έχουμε σήμερα??30 Σεπτεμβρίου!!!Και αύριο στο πάρτυ μας δεν θα δοκιμάσω τίποτα από τα γλυκά που θα έχω..Ποια nutella????Όλα τα γλυκά του κόσμου θέλω να φάω σε ένα βράδυ!!!!! pig pig pig pig


α μωρε νατασακι μου υπομονη!!λιγο εμεινε!!αγορακι εχεις εεε???και εγω!! Razz

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απλα να γραψω κατι να φυγει αυτο το νουμερο απο πανω μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...και να παω στο 667 μνμ....!!!
τωρα οκ!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:οριστε μεχρι και αυτη το πηρε αποφαση!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

http://www.pamepreveza.gr/News/AllArticles/tabid/142/articleId/31482/H-----PHOTO.aspx



μαρη αλλοπαρμενη αμα ειναι να φτασουμε εκει και μετα να το παρουμε αποφαση καηκαμαν!!! Razz Razz Razz Razz

χαχαχαχαχαχαχχαχαχχα οχι ενταξει ειπαμε! αλλα θελω να σου πω οτι πρεπει να το αποφασισω επιτελους!!!!! Razz

florentiab έγραψε:
mama katerina έγραψε:οριστε μεχρι και αυτη το πηρε αποφαση!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

http://www.pamepreveza.gr/News/AllArticles/tabid/142/articleId/31482/H-----PHOTO.aspx


έλεος ρε Κατερινάκι!!!
που το βρήκες αυτό;

στο φεις το ειχανε βαλει πανω στην ωρα! χαχαχα

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:απλα να γραψω κατι να φυγει αυτο το νουμερο απο πανω μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...και να παω στο 667 μνμ....!!!
τωρα οκ!!!
Very Happy Very Happy Very Happy



χαχαχαχααχαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααα!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing τι ωραια το ειπες!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
florentiab έγραψε:μόλις διάβασα οτι από το 1937 ως και σήμερα, το Φινλαδικό κράτος στέλνει σε όλες τις εγκύους ένα κουτί καλωσορίσματος νέου μωρού γεμάτο ρουχαλάκια, καλλυντικά και κάθε λογής χρήσιμα δωράκια ή μία επιταγή αξίας 140 ευρώ.

να τι περιέχει το πακέτο!

http://kela.fi/in/internet/english.nsf/NET/180408150632HS?OpenDocument


μου ρχεται να πάρω τα βουνά! δεν αντέχω άλλο σ αυτό το κωλοκράτος που ζούμε Twisted Evil Twisted Evil

Επαθα σοκ, εννοείται...

Αλλά το κατω-κατω που λέει οτι το κουτι μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν κρεβατακι??? Το ειδατε??? Οχι σαν εμάς, που αγοράζουμε 400 ευρω κρεβατάκια... (βεβαια το να βάλεις το μωρό σου να κοιμηθει μέσα σε ένα κουτι μου ακουγεται κάπως... δεν ξέρω...)

μονο σοκ? ακομη μια ανακαλυψη για το που και πως ζουμε.. καλα παμε αρχιζει και φευγει σιγα σιγα το συναισθηματικο κομματι

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:απλα να γραψω κατι να φυγει αυτο το νουμερο απο πανω μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...και να παω στο 667 μνμ....!!!
τωρα οκ!!!
Very Happy Very Happy Very Happy



Laughing Laughing Laughing

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
minubaki έγραψε:απλα να γραψω κατι να φυγει αυτο το νουμερο απο πανω μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...και να παω στο 667 μνμ....!!!
τωρα οκ!!!
Very Happy Very Happy Very Happy



χαχαχαχααχαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααα!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing τι ωραια το ειπες!!!


ε μα.......... δεν θα ηρεμουσα αν κολλουσα εκει!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια, εγώ που δεν είμαι έγκυος και συνεπώς δε θηλάζω κιόλας, γιατί θέλω να φάω το άπαν σύμπαν;;; Ε;;; Δηλαδή άμα μείνω έγκυος τι θα γίνει; Θα τρέχετε να κρυφτείτε; Λέτε να καταλήξω σαν την κυρία της φωτογραφίας;

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymama27 έγραψε:
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:kalhmera koritsia thelo na rvthsv kati asxeto sto facebook ;otan kaneis aithma filias an den to exei dextei o allos soy bgazei mhn kai soy leei aporriptetai h apla den soy apantaei
ξερει να μου απαντησει καποια ?
απλα δεν σου απαντα!!!!δεν σου λεει αν αποριφθηκε η οχι μονο αν την δεχτηκαν! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 215994
σε ευχαριστω εφαγα χι δηλαδη...

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
crazymama27 έγραψε:
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:kalhmera koritsia thelo na rvthsv kati asxeto sto facebook ;otan kaneis aithma filias an den to exei dextei o allos soy bgazei mhn kai soy leei aporriptetai h apla den soy apantaei
ξερει να μου απαντησει καποια ?
απλα δεν σου απαντα!!!!δεν σου λεει αν αποριφθηκε η οχι μονο αν την δεχτηκαν! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 215994
σε ευχαριστω εφαγα χι δηλαδη...


αν είναι κάποια από το φόρουμ ίσως να πρέπει να της στείλεις και μήνυμα για να ξέρει ποια είσαι.
εγώ έχω καμιά 100 αριά αιτήσεις φιλίας που δεν τις έχω απαντήσει γιατί δεν τους ξέρω καν.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Βρε κορίτσια, εγώ που δεν είμαι έγκυος και συνεπώς δε θηλάζω κιόλας, γιατί θέλω να φάω το άπαν σύμπαν;;; Ε;;; Δηλαδή άμα μείνω έγκυος τι θα γίνει; Θα τρέχετε να κρυφτείτε; Λέτε να καταλήξω σαν την κυρία της φωτογραφίας;

κοπελιααααα να προσεχεις!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:
crazymama27 έγραψε:
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:kalhmera koritsia thelo na rvthsv kati asxeto sto facebook ;otan kaneis aithma filias an den to exei dextei o allos soy bgazei mhn kai soy leei aporriptetai h apla den soy apantaei
ξερει να μου απαντησει καποια ?
απλα δεν σου απαντα!!!!δεν σου λεει αν αποριφθηκε η οχι μονο αν την δεχτηκαν! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 215994
σε ευχαριστω εφαγα χι δηλαδη...


αν είναι κάποια από το φόρουμ ίσως να πρέπει να της στείλεις και μήνυμα για να ξέρει ποια είσαι.
εγώ έχω καμιά 100 αριά αιτήσεις φιλίας που δεν τις έχω απαντήσει γιατί δεν τους ξέρω καν.

Ναι συμφωνώ και εγώ θέλω να ξέρω ποιος μου κάνει αίτημα. Ξέρεις πολλοι διαφημίζουν και την δουλειά τους που δεν είναι κακό, αλλά με κουράζει να γεμίζει ο τοίχος μου με διαφημίσεις οπότε επιλέγω πλέων ποιον να κάνω φίλο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι σκεφτομαι οτι σημερα με επιασε και εκανα το σπιτι λαμπικο...σημερα που εχω 3 παιδια στο σπιτι....παει το λαμπικο εγινε λαμπογυαλο............... Rolling Eyes

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
mamamatina έγραψε:Μακαρόνια με τόνο? Τα κάνει και η συνυφάδα μου. Εγώ δεν ξέρω να τα φτιάχνω.


μαμαΜατινα ασχετο ειδα στον υπνο μου πως μιλησαμε στο τηλ!!!!! χααχαχαχαχα

Γειά! Τώρα το είδα γιατί μου είχε έρθει επίσκεψη η νύφη μου. Αχαχαχαχαχαχα! Μας έχει γίνει εμμονη και το βλέπουμε και στον ύπνο μας! Sleep Sleep Sleep Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 315810

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mamamatina έγραψε:Μακαρόνια με τόνο? Τα κάνει και η συνυφάδα μου. Εγώ δεν ξέρω να τα φτιάχνω.


μαμαΜατινα ασχετο ειδα στον υπνο μου πως μιλησαμε στο τηλ!!!!! χααχαχαχαχα

Γειά! Τώρα το είδα γιατί μου είχε έρθει επίσκεψη η νύφη μου. Αχαχαχαχαχαχα! Μας έχει γίνει εμμονη και το βλέπουμε και στον ύπνο μας! Sleep Sleep Sleep Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 315810

αχαχαχαχαχαχα ναι καλε και ειχες μια φωνη ραδιοφωνικη! τελεια ! και σου λεω "ποια εισαι?" η μαμαματινα μου λες καλε απο το φορουμ πηρα να δω τι κανεις!!!! χαχαχαχαχα μονη μου γελαγα το πρωι! Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 564595 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 564595 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 564595

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουμπεςςςςςςςςς τι κανετε ομορφιες?

αχ μολις εσκασα μια πεντακοσαρα στα mothercare και ησυχασα, εεεε μα δεν ειχα παρει τιποτα ακομα η ανεπροκοπη! Laughing Laughing Laughing Laughing


υγ: οποια εχει νεακια απο το Δεσποινακι ας μας γραψει φιλακιααααααα I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
Carrie έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
Carrie έγραψε:Αγαπη25 σας παρακολουθώ τόση ώρα!Δεν θέλω να σκέφτομαι εγώ δηλαδή πόσα θα πάρω αν σκεφτείς ότι είμαι στον 8ο και έχω πάρει μόνο 4 κιλά λόγω διατροφής για διαβήτη.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Από τώρα σκέφτομαι τα γαλακτομπούρεκα που έχω παραγγείλει στην μαμά μου να μου φέρει στην κλινική!!!



εισαι ο ανθρωπος μου!!!επιτελους!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!! και εγωτις ιδιες σκεψεις κανω!!! καλα και δεν τρωω τα παντα φροντιζω να τρωω υγιεινα!!(τωρα και καμια νουτελα που και που δεν βλαπτει) Razz



Αν με καταλαβαίνεις..έχω να βάλω γλυκιά γεύση στο στόμα μου από 10 Αυγούστου!!Ξέρεις πόσο έχουμε σήμερα??30 Σεπτεμβρίου!!!Και αύριο στο πάρτυ μας δεν θα δοκιμάσω τίποτα από τα γλυκά που θα έχω..Ποια nutella????Όλα τα γλυκά του κόσμου θέλω να φάω σε ένα βράδυ!!!!! pig pig pig pig


α μωρε νατασακι μου υπομονη!!λιγο εμεινε!!αγορακι εχεις εεε???και εγω!! Razz

Ναι ναι αγοράκι!!Και τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω να φάω από τις 10 Αυγούστου γιατί τότε ξεκίνησα απλώς την δίαιτα..Έχω να φάω κάπου από τέλη Ιουλίου!!! affraid affraid affraid affraid

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamageorge έγραψε:Καλημέρα!Σκέφτομαι οτι είμαι μέλος απο το καλοκαίρι και σας διαβάζω συχνά αλλά δυσκολεύομαι να"ενταχθώ" κάπου..... Embarassed Δεν ξέρω πως να συμμετάσχω Embarassed


Το'χα κι εγώ αυτό!!!Ντρεπόμουν και λιγάκι αλλά αν αρχίσεις να μιλάς δεν σταματάς!!!!Εντωμεταξύ θα δεις ότι αν συμμετέχεις θα βρεις και κοινά με άλλες μανούλες και ίσως να υπάρχει ομάδα που μπορείς να ενταχθείς.
Είσαι μανούλα ενός αγοριού,σωστά???Τι ηλικία έχει???

mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!

Φλωρα ετσι κι εμενα μονο εχτες εκανε πυρετο σημερα ειναι καλα αλλα δεν την πηγα σχολειο για καλο και για κακο!!!!!



Κατερίνα,πάλι κρυώσατε???Περαστικά!!!!

prova έγραψε:Ασχετο αλλά αυτο το γκρι Premaman φορεματάκι δεν είναι τέλειο? Πιο πολύ μ'αρέσουν οι κρεμάστρες νομίζω παρά τα ρουχαλάκια!



Τέλειο το φορεματάκι αλλά γενικα δεν έχω μείνει ευχαριστημένη από αυτήν την μάρκα.



Χαίρομαι που ξαναμπήκα!!!!Σήμερα μας αντικατέστησαν το μόντεμ.Είχαμε θέμα..
Πολύ καλησπέρα σας!!!!!!!!!! Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερουμπεςςςςςςςςς τι κανετε ομορφιες?

αχ μολις εσκασα μια πεντακοσαρα στα mothercare και ησυχασα, εεεε μα δεν ειχα παρει τιποτα ακομα η ανεπροκοπη! Laughing Laughing Laughing Laughing


υγ: οποια εχει νεακια απο το Δεσποινακι ας μας γραψει φιλακιααααααα I love you

γεια σου Σωτηρια και πολυ καλα εκανες!!! μεγειες! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 328109

το Δεσποινακι τωρα θα κραταει στην αγκαλιτσα το νινακι της Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 27 654316

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα Αλικακι μου μια φορα εκανε 38 πυρετο εχτες και σημερα ειναι καλα! δεν ξερω τι ηταν αυτο!!!! ειδομεν!!!!!
σε ευχαριστω παντως!!!! Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερουμπεςςςςςςςςς τι κανετε ομορφιες?

αχ μολις εσκασα μια πεντακοσαρα στα mothercare και ησυχασα, εεεε μα δεν ειχα παρει τιποτα ακομα η ανεπροκοπη! Laughing Laughing Laughing Laughing


υγ: οποια εχει νεακια απο το Δεσποινακι ας μας γραψει φιλακιααααααα I love you



Με γεια,Σωτηρία μου!!!!!!Τώρα έχεις δουλίτσες...πλυσίματα,σιδερώματα...τι ωραία!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις