Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια!!!

Φλωρα ετσι κι εμενα μονο εχτες εκανε πυρετο σημερα ειναι καλα αλλα δεν την πηγα σχολειο για καλο και για κακο!!!!!

Νενα συγχαρητηρια για τον τιτλο!!!!! Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Μακαρόνια με τόνο? Τα κάνει και η συνυφάδα μου. Εγώ δεν ξέρω να τα φτιάχνω.


μαμαΜατινα ασχετο ειδα στον υπνο μου πως μιλησαμε στο τηλ!!!!! χααχαχαχαχα

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω φακες μαγειρευω.. αν και δεν μου αρεσουν, αλλα τις τρωνε τα μικρα οποτε χαλαλι τους!!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Μακαρόνια με τόνο? Τα κάνει και η συνυφάδα μου. Εγώ δεν ξέρω να τα φτιάχνω.
Πολύ εύκολο!!!!Να το μάθεις και θα κολλήσεις!! Wink Μόλις έχω ευκαιρία θα το γράψω γιατί τώρα ξύπνησε το καμάρι μου!
prova έγραψε:mamageorge αγορακι ή κοριτσακι?
Αγοράκι!!!!!!!
florentiab έγραψε:τραχανά ε;
εγώ η άχρηστη 3-4 φορές έχω προσπαθήσει να φτιάξω και δεν τρωγόταν. και μου αρέσει πολύ
Αλήθεια?Σαν να φτιάχνεις φιδέ φτιάξτον απλά ρίξε τυράκι και δεν έχει καμιά δυσκολία!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:μακαρονια -φαρφαλες για την ακρίβεια, οχι σπαγγετι- με τονο και κρεμα γάλακτος και μαϊντανό, σλουρπ!
Γμτ, κι εβαλα ρεβυθια απο χτες να φουσκώσουν....
Τη Δευτέρα τότε...

Ασχετο, εγινα κι εγω πρωταγωνίστρια!!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 328109
και δεν το πήρα χαμπάρι να ανοιξω καμια σαμπάνια??? Να κάνω ένα παρτυ??? Να βγω στους δρόμους βρε αδελφέ!

μπραβο!!! λοιπον εγω οταν πρωτογραφτηκα στο φορουμ δεν ηξερα τι ειναι αυτοι οι τιτλοι. ετυχε λοιπον να δω σε καποια κοπελα το πρωταγωνιστης κ ελεγα μα τι ψωναρα βρε παιδι μου!μετα απο λιγο αφου εστειλα καποια μηνυματακια ελεγε στο δικο μου προφιλ μμμ..εχει αρχισει να συμμετεχει! εκει ψαρωσα!!!οταν το ειπα στον αντρα μου απορησε κ ακομα με κοροιδευει βεβαια για την ασχετοσυνη μου με την τεχνολογια!!

παντως κ μενα ο τραχανας δε μου πετυχαινει!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 534787

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχααχαχαχα οχι μωρε κατι μου λεει η οτι ο μπεμπης θα βγει πολυ γλυκουλης με τοση nutella! Very Happy

prova

prova
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ασχετο αλλά αυτο το γκρι Premaman φορεματάκι δεν είναι τέλειο? Πιο πολύ μ'αρέσουν οι κρεμάστρες νομίζω παρά τα ρουχαλάκια!

http://provagamou.gr

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχααχαχαχα οχι μωρε κατι μου λεει η οτι ο μπεμπης θα βγει πολυ γλυκουλης με τοση nutella! Very Happy


ασε κατερινακι μου ενω μεχρι τιν 6ο ειχα παρει ουτε τεσσερα κιλα τωρα εχω παρει 14 Rolling Eyes Rolling Eyes ... μα πως μπαινουν ετσι???και να πεις οτι τρωω......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχααχαχαχα οχι μωρε κατι μου λεει η οτι ο μπεμπης θα βγει πολυ γλυκουλης με τοση nutella! Very Happy


ασε κατερινακι μου ενω μεχρι τιν 6ο ειχα παρει ουτε τεσσερα κιλα τωρα εχω παρει 14 Rolling Eyes Rolling Eyes ... μα πως μπαινουν ετσι???και να πεις οτι τρωω......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι το τελος ειναι το δυσκολο! μια χαρα εισαι καλε μην ανησυχεις θα φυγουν ολα μετα!!!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχααχαχαχα οχι μωρε κατι μου λεει η οτι ο μπεμπης θα βγει πολυ γλυκουλης με τοση nutella! Very Happy


ασε κατερινακι μου ενω μεχρι τιν 6ο ειχα παρει ουτε τεσσερα κιλα τωρα εχω παρει 14 Rolling Eyes Rolling Eyes ... μα πως μπαινουν ετσι???και να πεις οτι τρωω......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι το τελος ειναι το δυσκολο! μια χαρα εισαι καλε μην ανησυχεις θα φυγουν ολα μετα!!!!!



το ελπιζω γιατι αλλιως θα πεταξω το ψυγειο μου στα σκουπιδια!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 215994 εσυ ποσα ειχες παρει στις εγκυμοσυνες??

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχααχαχαχα οχι μωρε κατι μου λεει η οτι ο μπεμπης θα βγει πολυ γλυκουλης με τοση nutella! Very Happy


ασε κατερινακι μου ενω μεχρι τιν 6ο ειχα παρει ουτε τεσσερα κιλα τωρα εχω παρει 14 Rolling Eyes Rolling Eyes ... μα πως μπαινουν ετσι???και να πεις οτι τρωω......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι το τελος ειναι το δυσκολο! μια χαρα εισαι καλε μην ανησυχεις θα φυγουν ολα μετα!!!!!



το ελπιζω γιατι αλλιως θα πεταξω το ψυγειο μου στα σκουπιδια!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] εσυ ποσα ειχες παρει στις εγκυμοσυνες??

οχι καλε ασε το ψυγειο ησυχο!!!!!! εγω πηρα 12 στη μεγαλη και μετα τη γεννα ας μη σου πω αριθμο!!! Shocked στη μικρη πηρα 5 κιλα αλλα ειχα ηδη πολλα παραπανισια ειχα εμετους μεχρι τον 5ο και γενικα δεν ειχα ορεξη!!!!!! δεν με πειραξε τα κιλα που πηρα στη μεγαλη αρκει να προσεχα μετα αλλα εγω αντι γιαυτο πηρα παρα πολλα!!! εκει ειναι ολο το θεμα να προσεξεις! μετα!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:μηπως ενα βαζακι nutella που εφαγα ειναι πολυ??? Rolling Eyes γιατι και ο μπεμπηςεχει αρχισει και διαμαρτυρεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχααχαχαχα οχι μωρε κατι μου λεει η οτι ο μπεμπης θα βγει πολυ γλυκουλης με τοση nutella! Very Happy


ασε κατερινακι μου ενω μεχρι τιν 6ο ειχα παρει ουτε τεσσερα κιλα τωρα εχω παρει 14 Rolling Eyes Rolling Eyes ... μα πως μπαινουν ετσι???και να πεις οτι τρωω......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι το τελος ειναι το δυσκολο! μια χαρα εισαι καλε μην ανησυχεις θα φυγουν ολα μετα!!!!!



το ελπιζω γιατι αλλιως θα πεταξω το ψυγειο μου στα σκουπιδια!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] εσυ ποσα ειχες παρει στις εγκυμοσυνες??

οχι καλε ασε το ψυγειο ησυχο!!!!!! εγω πηρα 12 στη μεγαλη και μετα τη γεννα ας μη σου πω αριθμο!!! Shocked στη μικρη πηρα 5 κιλα αλλα ειχα ηδη πολλα παραπανισια ειχα εμετους μεχρι τον 5ο και γενικα δεν ειχα ορεξη!!!!!! δεν με πειραξε τα κιλα που πηρα στη μεγαλη αρκει να προσεχα μετα αλλα εγω αντι γιαυτο πηρα παρα πολλα!!! εκει ειναι ολο το θεμα να προσεξεις! μετα!



αυτο μου λενε ολοι κατερινακι μου οτι μετα παιρνεις πιο πολλα!!ασε και εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι απο τωρα το μενου για μετα την γεννα!! και δεν θες να σου πω ποσο υγιεινο θα ειναι!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 534787 Razz Razz Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, το μετά ειναι το θέμα, αλλά αν θηλάζεις νιώθεις ότι θες να φας ότι υπάρχει στον κόσμο τουτο.. pig pig pig

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ναι, το μετά ειναι το θέμα, αλλά αν θηλάζεις νιώθεις ότι θες να φας ότι υπάρχει στον κόσμο τουτο.. pig pig pig



ακόμα κι αν δε θηλάζεις μπορεί να το πάθεις αυτό!
έτρωγα και σίδερα.... Embarassed


συγχαρητήρια για την αναβάθμιση! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 654316

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:Ναι, το μετά ειναι το θέμα, αλλά αν θηλάζεις νιώθεις ότι θες να φας ότι υπάρχει στον κόσμο τουτο.. pig pig pig


νενα το φανταζομαι!!αλλα εγω επειδη ειμαι αρκετα φιβιτσιαρα στα φαγητα απο θεμα ειδικα τωρα για τοξοπλασμα και λιστερια εχω κοψει σχεδον τα παντα!!τρωω μονο μοσχαρι και μαλιστα εχω και θερμομετρο για να δω αν ειναι καλα βρασμενο δεν τρωω μαρουλι τονο χοιρινο τιποτα!!και μου εχουν λειψει παρααααααααααα πολυ!!!οποτε οπως καταλαβαινεις θα πεσω με τα μουτρα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 26 534787

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:αυτο μου λενε ολοι κατερινακι μου οτι μετα παιρνεις πιο πολλα!!ασε και
εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι απο τωρα το μενου για μετα την γεννα!! και
δεν θες να σου πω ποσο υγιεινο θα ειναι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz Razz Razz

καλα θα κανεις να ειναι η ψυχολογια σου καλη και να μην τρεχεις μετα να τα χασεις οπως εγω τωρα που δεν ξερω απο τι διαιτα να αρχισω και το θεμα ειναι πως πριν απο τη μεγαλη ημουν παλι πολλα κιλα και ειχα χασει 30 κιλα τα κρατησα 5 χρονια και μετα τη γεννα τσουπ τα ιδια Sad

florentiab έγραψε:
Nena έγραψε:Ναι, το μετά ειναι το θέμα, αλλά αν
θηλάζεις νιώθεις ότι θες να φας ότι υπάρχει στον κόσμο τουτο.. pig pig pig



ακόμα κι αν δε θηλάζεις μπορεί να το πάθεις αυτό!
έτρωγα και σίδερα.... Embarassed


συγχαρητήρια για την αναβάθμιση! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ετσι ειναι οπως τα λες Φλωρα αχχ τωρα πως τα χανουνε? και δεν μπορω και τις διαιτες με προγραμμα Rolling Eyes

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μόλις διάβασα οτι από το 1937 ως και σήμερα, το Φινλαδικό κράτος στέλνει σε όλες τις εγκύους ένα κουτί καλωσορίσματος νέου μωρού γεμάτο ρουχαλάκια, καλλυντικά και κάθε λογής χρήσιμα δωράκια ή μία επιταγή αξίας 140 ευρώ.

να τι περιέχει το πακέτο!

http://kela.fi/in/internet/english.nsf/NET/180408150632HS?OpenDocument


μου ρχεται να πάρω τα βουνά! δεν αντέχω άλλο σ αυτό το κωλοκράτος που ζούμε Twisted Evil Twisted Evil

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οριστε μεχρι και αυτη το πηρε αποφαση!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

http://www.pamepreveza.gr/News/AllArticles/tabid/142/articleId/31482/H-----PHOTO.aspx

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:οριστε μεχρι και αυτη το πηρε αποφαση!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

http://www.pamepreveza.gr/News/AllArticles/tabid/142/articleId/31482/H-----PHOTO.aspx



μαρη αλλοπαρμενη αμα ειναι να φτασουμε εκει και μετα να το παρουμε αποφαση καηκαμαν!!! Razz Razz Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη25 σας παρακολουθώ τόση ώρα!Δεν θέλω να σκέφτομαι εγώ δηλαδή πόσα θα πάρω αν σκεφτείς ότι είμαι στον 8ο και έχω πάρει μόνο 4 κιλά λόγω διατροφής για διαβήτη.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Από τώρα σκέφτομαι τα γαλακτομπούρεκα που έχω παραγγείλει στην μαμά μου να μου φέρει στην κλινική!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:οριστε μεχρι και αυτη το πηρε αποφαση!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

http://www.pamepreveza.gr/News/AllArticles/tabid/142/articleId/31482/H-----PHOTO.aspx


έλεος ρε Κατερινάκι!!!
που το βρήκες αυτό;

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:μόλις διάβασα οτι από το 1937 ως και σήμερα, το Φινλαδικό κράτος στέλνει σε όλες τις εγκύους ένα κουτί καλωσορίσματος νέου μωρού γεμάτο ρουχαλάκια, καλλυντικά και κάθε λογής χρήσιμα δωράκια ή μία επιταγή αξίας 140 ευρώ.

να τι περιέχει το πακέτο!

http://kela.fi/in/internet/english.nsf/NET/180408150632HS?OpenDocument


μου ρχεται να πάρω τα βουνά! δεν αντέχω άλλο σ αυτό το κωλοκράτος που ζούμε Twisted Evil Twisted Evil


αχ δεν εισια η μονη!!!μειωσαν ακι το επιδομα τοκετου..........να δουμε τι αλλο θα κανουν πια!! Twisted Evil Twisted Evil

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω να κοψω το φαΐ δεν το βλέπω εφικτό, ειμαι κοιλιόδουλο άτομο, και τζαμπα θα κάνω διάιτα όλη μέρα, ξέρω οτι θα σαβουριάσω το βράδυ..
Γι'αυτο ξεκίνησα περπάτημα... Με το μικρό... Βολτες. Μπας και απωλέσουμε κανενα κιλό. Λέμε τωρα..

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Αγαπη25 σας παρακολουθώ τόση ώρα!Δεν θέλω να σκέφτομαι εγώ δηλαδή πόσα θα πάρω αν σκεφτείς ότι είμαι στον 8ο και έχω πάρει μόνο 4 κιλά λόγω διατροφής για διαβήτη.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Από τώρα σκέφτομαι τα γαλακτομπούρεκα που έχω παραγγείλει στην μαμά μου να μου φέρει στην κλινική!!!



εισαι ο ανθρωπος μου!!!επιτελους!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!! και εγωτις ιδιες σκεψεις κανω!!! καλα και δεν τρωω τα παντα φροντιζω να τρωω υγιεινα!!(τωρα και καμια νουτελα που και που δεν βλαπτει) Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις