Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
552 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 552 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλημέρα σε όλες Very Happy Very Happy !!!!Να έχουμε μια όμορφη και ήρεμη Κυριακή Very Happy Very Happy !!!
Σκέφτομαι οτι οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να δράσουν άμεσα και να κλείσουν επιτέλους την πόρτα στον κάθε ένα άσχετο!Που με ένα search στο γούγλη.. Razz Razz Razz μας κάνουν την ζωή πατίνι Mad Mad Mad !Και με πειράζει περισσότερο γιατί στο τέλος καταλήγουμε να μην μιλάμε μεταξύ μας απο τυχόν παρεξηγήσεις ή κουβέντες τρίτων Twisted Evil Twisted Evil !!!!Αλήθεια με στενοχωρεί πολύ αυτό!!!
Βέβαια σκέφτομαι μήπως είναι λάθος η πρότασή μου τελικά Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εσείς τι λέτε Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Καλημερα σε ολες!

Δεν ειναι ολα τα θεματα του φορουμ ορατα σε καποιον που δεν ειναι μελος, οπως δεν ειναι ορατες οι φωτογραφιες τα τικερακια και τα πρωσοπικα μας στοιχεια!

Αν ομως καποιος κανει εγγραφει γινετε αυτοματα μελος και απλα μετα ελενχετε αν και εφοσον γινει κατι!

Βρε κοριτσια μου χωρις παρεξηγηση σας ζηταμε εδω και μερες να μην απαντατε και να αφησετε να γινει ο ελενχος για να τελειωνει ολο αυτο και εσεις γεμιζετε σελιδες!

Δεν εχουμε ολοι μεριδιο ευθυνης;


Βίβιαν μου καλημέρα!!!Φυσικά και έχουμε μερίδιο ευθύνης όλοι!!!Απλά είναι λογικό κάποιες απο εμάς να μην καταλαβαίνουμε απο την αρχή περι τίνος πρόκειτε και οταν καταλάβουμε να κάνουμε πλάκα!Εγώ είδα οτι συνεχίστηκαν τα θέματα κάνοντας κάποια κορίτσια πλάκα!Αυτό μόνο!
Δεν ξέρω τι να πώ ειλικρινά!Ας γίνετε κάποιος έλεγχος πρίν γίνει κάποιος μέλος ή να μην φαίνετε τίποτα!!Όπως γίνετε και σε άλλα φόρουμ!Αν δεν είσαι μέλος δεν μπορείς να δείς τίποτα!ΚΑι όπως είχε πει και κάποια άλλη κοπέλα(δεν θυμάμαι ποια) λογικά θα είναι κουραστικό για τα τρόλ να κάνουν εγγραφή κτλ!Ενώ για κάποια που την ενδιαφέρει πραγματικά το φόρουμ δεν θα είναι κουραστικό!Δεν θέλω να επέμβω στην δουλειά σας απλώς μας έχον τάραξει αυτο τον καιρό και είναι πολύ κουραστικό για όλους!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την natali-maria στις Κυρ Οκτ 02, 2011 2:23 am, 1 φορά

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποσο ωραια νοιωθω αυτη τη στιγμη θηλασα τον μπεμπη και τωρα τον πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου και ξαπλωνει στην αγκαλια μου!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 αχ αχ να τον φαω!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλημέρα σε όλες Very Happy Very Happy !!!!Να έχουμε μια όμορφη και ήρεμη Κυριακή Very Happy Very Happy !!!
Σκέφτομαι οτι οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να δράσουν άμεσα και να κλείσουν επιτέλους την πόρτα στον κάθε ένα άσχετο!Που με ένα search στο γούγλη.. Razz Razz Razz μας κάνουν την ζωή πατίνι Mad Mad Mad !Και με πειράζει περισσότερο γιατί στο τέλος καταλήγουμε να μην μιλάμε μεταξύ μας απο τυχόν παρεξηγήσεις ή κουβέντες τρίτων Twisted Evil Twisted Evil !!!!Αλήθεια με στενοχωρεί πολύ αυτό!!!
Βέβαια σκέφτομαι μήπως είναι λάθος η πρότασή μου τελικά Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εσείς τι λέτε Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Καλημερα σε ολες!

Δεν ειναι ολα τα θεματα του φορουμ ορατα σε καποιον που δεν ειναι μελος, οπως δεν ειναι ορατες οι φωτογραφιες τα τικερακια και τα πρωσοπικα μας στοιχεια!

Αν ομως καποιος κανει εγγραφει γινετε αυτοματα μελος και απλα μετα ελενχετε αν και εφοσον γινει κατι!

Βρε κοριτσια μου χωρις παρεξηγηση σας ζηταμε εδω και μερες να μην απαντατε και να αφησετε να γινει ο ελενχος για να τελειωνει ολο αυτο και εσεις γεμιζετε σελιδες!

Δεν εχουμε ολοι μεριδιο ευθυνης;


Βίβιαν μου καλημέρα!!!Φυσικά και έχουμε μερίδιο ευθύνης όλοι!!!Απλά είναι λογικό κάποιες απο εμάς να μην καταλαβαίνουμε απο την αρχή περι τίνος πρόκειτε και οταν καταλάβουμε να κάνουμε πλάκα!Εγώ είδα οτι συνεχίστηκαν τα θέματα κάνοντας κάποια κορίτσια πλάκα!Αυτό μόνο!
Δεν ξέρω τι να πώ ειλικρινά!Ας γίνετε κάποιος έλεγχος πρίν γίνει κάποιος μέλος ή να μην φαίνετε τίποτα!!Όπως γίνετε και σε άλλα φόρουμ!Αν δεν είσαι μέλος δεν μπορείς να δείς τίποτα!ΚΑι όπως είχε πει και κάποια άλλη κοπέλα(δεν θυμάμαι ποια) λογικά θα είναι κουραστικό για τα τρόλ να κάνουν εγγραφή κτλ!Ενώ για κάποια που την ενδιαφέρει πραγματικά το φόρουμ δεν θα είναι κουραστικό!Δεν θέλω να επέμβω στην δουλειά σας απλώς μας έχον τάραξει αυτο τον καιρό και είναι πολύ κουραστικό για όλους!!!

Αυτο θελω να πω να μην κανουμε ΟΥΤΕ πλακα! Αν καταλαβαινετε την υπαρξη τρολλ πριν τους υπευθυνουν απλα να ενημερωνετε! Wink

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλημέρα σε όλες Very Happy Very Happy !!!!Να έχουμε μια όμορφη και ήρεμη Κυριακή Very Happy Very Happy !!!
Σκέφτομαι οτι οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να δράσουν άμεσα και να κλείσουν επιτέλους την πόρτα στον κάθε ένα άσχετο!Που με ένα search στο γούγλη.. Razz Razz Razz μας κάνουν την ζωή πατίνι Mad Mad Mad !Και με πειράζει περισσότερο γιατί στο τέλος καταλήγουμε να μην μιλάμε μεταξύ μας απο τυχόν παρεξηγήσεις ή κουβέντες τρίτων Twisted Evil Twisted Evil !!!!Αλήθεια με στενοχωρεί πολύ αυτό!!!
Βέβαια σκέφτομαι μήπως είναι λάθος η πρότασή μου τελικά Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εσείς τι λέτε Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Καλημερα σε ολες!

Δεν ειναι ολα τα θεματα του φορουμ ορατα σε καποιον που δεν ειναι μελος, οπως δεν ειναι ορατες οι φωτογραφιες τα τικερακια και τα πρωσοπικα μας στοιχεια!

Αν ομως καποιος κανει εγγραφει γινετε αυτοματα μελος και απλα μετα ελενχετε αν και εφοσον γινει κατι!

Βρε κοριτσια μου χωρις παρεξηγηση σας ζηταμε εδω και μερες να μην απαντατε και να αφησετε να γινει ο ελενχος για να τελειωνει ολο αυτο και εσεις γεμιζετε σελιδες!

Δεν εχουμε ολοι μεριδιο ευθυνης;


Βίβιαν μου καλημέρα!!!Φυσικά και έχουμε μερίδιο ευθύνης όλοι!!!Απλά είναι λογικό κάποιες απο εμάς να μην καταλαβαίνουμε απο την αρχή περι τίνος πρόκειτε και οταν καταλάβουμε να κάνουμε πλάκα!Εγώ είδα οτι συνεχίστηκαν τα θέματα κάνοντας κάποια κορίτσια πλάκα!Αυτό μόνο!
Δεν ξέρω τι να πώ ειλικρινά!Ας γίνετε κάποιος έλεγχος πρίν γίνει κάποιος μέλος ή να μην φαίνετε τίποτα!!Όπως γίνετε και σε άλλα φόρουμ!Αν δεν είσαι μέλος δεν μπορείς να δείς τίποτα!ΚΑι όπως είχε πει και κάποια άλλη κοπέλα(δεν θυμάμαι ποια) λογικά θα είναι κουραστικό για τα τρόλ να κάνουν εγγραφή κτλ!Ενώ για κάποια που την ενδιαφέρει πραγματικά το φόρουμ δεν θα είναι κουραστικό!Δεν θέλω να επέμβω στην δουλειά σας απλώς μας έχον τάραξει αυτο τον καιρό και είναι πολύ κουραστικό για όλους!!!

Αυτο θελω να πω να μην κανουμε ΟΥΤΕ πλακα! Αν καταλαβαινετε την υπαρξη τρολλ πριν τους υπευθυνουν απλα να ενημερωνετε! Wink


Οκ!!!Το έπιασα Wink Wink Wink !!!! Razz Razz Razz Razz Razz

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ποσο ωραια νοιωθω αυτη τη στιγμη θηλασα τον μπεμπη και τωρα τον πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου και ξαπλωνει στην αγκαλια μου!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 αχ αχ να τον φαω!!!!

Αχ μανουλα μου γλυκεια!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 669659

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:ποσο ωραια νοιωθω αυτη τη στιγμη θηλασα τον μπεμπη και τωρα τον πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου και ξαπλωνει στην αγκαλια μου!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 379767 αχ αχ να τον φαω!!!!

δυο φορες εγραψα ''στην αγκαλια μου''καλα τι περιμενω με ενα χερι γραφω Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????

Ντροπη της!!! Χρωσταει και σε σενα και σε μενα πιτσα!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad pig pig pig pig pig

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, τι; Μόνο η Κουκίδα και η Νένα θα έχουν αστείο άβαταρ;;;;;;;;

Χαχαχα! Να ήταν η ζήλια ψώρα... Το παραδέχομαι! Ζήλεψα!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκέφτομαι...
Εγώ πότε θα γίνω πρωταγωνίστρια Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?Άντε τυχερούλες και μόλις γίνω θα σας κεράσω!!!!Πίτσες γλυκά και οτι άλλο υγιεινό τραβάει η όρεξή σας Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 40746 !!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Ε, τι; Μόνο η Κουκίδα και η Νένα θα έχουν αστείο άβαταρ;;;;;;;;

Χαχαχα! Να ήταν η ζήλια ψώρα... Το παραδέχομαι! Ζήλεψα!


Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

[size=18]Τέλειο!!!!![/size]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..


ελα βρεεεεεεεεεεεεεεε...
βαλε τον μοικανακο καλυτερα!!!
η εστω εσενα ..χαχα..αλλα στα φυσιολογικά σου....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχαχαχα! Να 'σαι καλά βρε Τατιάνα... Χαχαχαχαχαχαχα!

Ναταλάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..


ελα βρεεεεεεεεεεεεεεε...
βαλε τον μοικανακο καλυτερα!!!
η εστω εσενα ..χαχα..αλλα στα φυσιολογικά σου....

καλα εβαλα μια αλλη κομμωση του γιου μου...Χαχαχ..

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσουπριτσες να ρωτησω κατι? πως βαζετε φωτο στο αβαταρ σας εννοω οτι οσες φωτο εχω ειναι παραπανω kb οσο και να τις επεξεργαστω δε γινετε κανω κατι λαθος?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουκι να την χαιρεστε την κουκλα (και απο εδω να ευχηθω Smile )! Εβαλες φωτο απο την βαφτιση? Πουυυυυυυυυ??

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλι γεμισαμε 50 σελιδες. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 215994

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάει και αυτό το Σαββατοκύριακο Crying or Very sad
Από αύριο πάλι τα ίδια...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι γλυκο το παιδακι σουλα.σγουρο μαλακι εχει?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ειδα ενα ονειρο ρε κοριτσια χτες, οτι λέει ο άντρας μου θα μεταναστευε για Αμερική, και θα έφευγε με το καραβι, και ημουν στην προκυμαία να τον αποχαιρετησω (στυλ "Πεθαινω κάθε ξημέρωμα") και μετα ως δια μαγειας βρέθηκα στην κουζίνα του σπιτιού μου να συμμαζεύω το νεροχύτη (μέχρι κ στα ονειρα με κυνηγάει ο πουσ&*% ο νεροχύτης), και ηρθαν λέει το Ευάκι και η Καλλιοπίτσα απο το παράθυρο να μου πουν ότι τελικά το καράβι εφυγε, αλλά ο άντρας μου δεν θα πάει στην Αμερική, και ανοιγω την εξωπορτα και τον βλέπω μπροστά μου!

Ερωτήσεις κατανόησης κειμένου:
Α. Γιατι μετανάστευε ο άντρας μου??? (καλά, την ξέρω την απάντηση..)
Β. Γιατι δεν έπαιρνε κι εμένα μαζί του??? Ε???
Γ. Γιατι στην Αμερική??? Δεν έχει παίξει καθόλου το σενάριο "αμέρικαν ντριμ" στις σκέψεις μας για μετανάστευση..
Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????

χαχαχαχα με πεθανες σου λεω!ειδικα που εχεις και αποριες!!!οσο για την 4η απορια εχω να απαντησω το εξης:δε φτανει που σου εφερα τα καλα τα νεα και δεν διαβασα πουθενα για κερασμα κτλ παρα μονο απο το παραθυρο της κουζινας μας καταδεχτηκες και μας μιλησες θα σε κερναγα κι απο πανω?!?!?!ΑΙΣΧΟΣ!!!!η σημερινα νεολαια εχει χασει καθε αξια!!!παλιοτερα οποιος εφερνα καλο νεο επαιρνε και κανα ταψι μπακλαβα τωρα πρεπει να δωσεις κιολας?τι εισαι δλδ?η τροικα??? Shocked

elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????


Χαχαχαχαχαχαχαχα! Ρε συ Νένα... Έλεος! Λυπήσου μας! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχχα!

εμ στα λογια μου ερχεσαι!!!!

Vivian έγραψε:
Nena έγραψε:
Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????

Ντροπη της!!! Χρωσταει και σε σενα και σε μενα πιτσα!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad pig pig pig pig pig

εσενα σου χρωσταω και προφιτερολ και τουρτα!!!δε ξεχναω λεμε!!! Cool


elena25 έγραψε:Ε, τι; Μόνο η Κουκίδα και η Νένα θα έχουν αστείο άβαταρ;;;;;;;;

Χαχαχα! Να ήταν η ζήλια ψώρα... Το παραδέχομαι! Ζήλεψα!

καλα εχει πολλη πλακα το δικο σου!!!!που τα βρισκετε βρε τρελαρες?

tatijana έγραψε:Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..

τι εβαλες μαρη παλαβη και δε το προλαβα????? Rolling Eyes

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Ειδα ενα ονειρο ρε κοριτσια χτες, οτι λέει ο άντρας μου θα μεταναστευε για Αμερική, και θα έφευγε με το καραβι, και ημουν στην προκυμαία να τον αποχαιρετησω (στυλ "Πεθαινω κάθε ξημέρωμα") και μετα ως δια μαγειας βρέθηκα στην κουζίνα του σπιτιού μου να συμμαζεύω το νεροχύτη (μέχρι κ στα ονειρα με κυνηγάει ο πουσ&*% ο νεροχύτης), και ηρθαν λέει το Ευάκι και η Καλλιοπίτσα απο το παράθυρο να μου πουν ότι τελικά το καράβι εφυγε, αλλά ο άντρας μου δεν θα πάει στην Αμερική, και ανοιγω την εξωπορτα και τον βλέπω μπροστά μου!

Ερωτήσεις κατανόησης κειμένου:
Α. Γιατι μετανάστευε ο άντρας μου??? (καλά, την ξέρω την απάντηση..)
Β. Γιατι δεν έπαιρνε κι εμένα μαζί του??? Ε???
Γ. Γιατι στην Αμερική??? Δεν έχει παίξει καθόλου το σενάριο "αμέρικαν ντριμ" στις σκέψεις μας για μετανάστευση..
Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????

χαχαχαχα με πεθανες σου λεω!ειδικα που εχεις και αποριες!!!οσο για την 4η απορια εχω να απαντησω το εξης:δε φτανει που σου εφερα τα καλα τα νεα και δεν διαβασα πουθενα για κερασμα κτλ παρα μονο απο το παραθυρο της κουζινας μας καταδεχτηκες και μας μιλησες θα σε κερναγα κι απο πανω?!?!?!ΑΙΣΧΟΣ!!!!η σημερινα νεολαια εχει χασει καθε αξια!!!παλιοτερα οποιος εφερνα καλο νεο επαιρνε και κανα ταψι μπακλαβα τωρα πρεπει να δωσεις κιολας?τι εισαι δλδ?η τροικα??? Shocked

elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????


Χαχαχαχαχαχαχαχα! Ρε συ Νένα... Έλεος! Λυπήσου μας! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχχα!

εμ στα λογια μου ερχεσαι!!!!

Vivian έγραψε:
Nena έγραψε:
Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????

Ντροπη της!!! Χρωσταει και σε σενα και σε μενα πιτσα!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad pig pig pig pig pig

εσενα σου χρωσταω και προφιτερολ και τουρτα!!!δε ξεχναω λεμε!!! Cool


elena25 έγραψε:Ε, τι; Μόνο η Κουκίδα και η Νένα θα έχουν αστείο άβαταρ;;;;;;;;

Χαχαχα! Να ήταν η ζήλια ψώρα... Το παραδέχομαι! Ζήλεψα!

καλα εχει πολλη πλακα το δικο σου!!!!που τα βρισκετε βρε τρελαρες?

tatijana έγραψε:Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..

τι εβαλες μαρη παλαβη και δε το προλαβα????? Rolling Eyes

Για παρτυ σου και για να ευθυμησουμε λιγο μιας και παλι στις σκεψεις τις σοβαρες επεσα και θα με χαλασουν θα βαλω την αλλη και αυριο θα επανελθω στα λογικα μου...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

tatijana έγραψε:Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..

τι εβαλες μαρη παλαβη και δε το προλαβα????? Rolling Eyes

Για παρτυ σου και για να ευθυμησουμε λιγο μιας και παλι στις σκεψεις τις σοβαρες επεσα και θα με χαλασουν θα βαλω την αλλη και αυριο θα επανελθω στα λογικα μου...[/quote]

χαχαχα καλοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!ειδικα που απο το λαιμο και κατω σε δειχνει σαν παχυσαρκη!!!!!!!!χαχαχαχα παχυσαρκη ποια?!?!?!?!η τατιανα?!?!?!?!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:

tatijana έγραψε:Νομιζω οτι το δικο μου αβαταρ ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτεροτερο!!!

Μερσι..

τι εβαλες μαρη παλαβη και δε το προλαβα????? Rolling Eyes

Για παρτυ σου και για να ευθυμησουμε λιγο μιας και παλι στις σκεψεις τις σοβαρες επεσα και θα με χαλασουν θα βαλω την αλλη και αυριο θα επανελθω στα λογικα μου...

χαχαχα καλοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!ειδικα που απο το λαιμο και κατω σε δειχνει σαν παχυσαρκη!!!!!!!!χαχαχαχα παχυσαρκη ποια?!?!?!?!η τατιανα?!?!?!?!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

Εχω και μια αλλα που απο το λαιμο κ κατω λες και ειμαι σουπερ γυμνασμενη και το κεφαλι μου το λιωσανε στην μεγγενη...Θα κανω και τον Κωνσταντινο ετσι....Εκει θα πεσουν τρελλα γελια...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:...δεν διαβασα πουθενα για κερασμα κτλ παρα μονο απο το παραθυρο της κουζινας μας καταδεχτηκες και μας μιλησες θα σε κερναγα κι απο πανω?!?!?!ΑΙΣΧΟΣ!!!!η σημερινα νεολαια εχει χασει καθε αξια!!!παλιοτερα οποιος εφερνα καλο νεο επαιρνε και κανα ταψι μπακλαβα τωρα πρεπει να δωσεις κιολας?τι εισαι δλδ?η τροικα??? Shocked


Α. Νεολαία???? Σε μένα αναφέρεσαι???? scratch scratch scratch Που δε θυμάσαι τα φοφίκο??? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 40 4872

Β. Εσείς ηρθατε ρε απο το παράθυρο της κουζίνας, τι να κάνω, να αλλάξω το όνειρο??? Ασε και μετα ξυπνησε κι ο μικρός και ηθελε γάλα, και καθόμουν και σκεφτόμουν το όνειρο, και είχα που ειχα τα νευρα μου 4 τα ξημερώματα, αλλά σκέφτηκα να μπω στο φόρουμ και να γραψω το όνειρο, μη το ξεχάσω μέχρι το πρωι.. Μη χάσετε τέτοια ιστορία..

Γ. Το υποσυνειδητό μου ειναι ηλίθιο. Πάει και τελείωσε....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:...δεν διαβασα πουθενα για κερασμα κτλ παρα μονο απο το παραθυρο της κουζινας μας καταδεχτηκες και μας μιλησες θα σε κερναγα κι απο πανω?!?!?!ΑΙΣΧΟΣ!!!!η σημερινα νεολαια εχει χασει καθε αξια!!!παλιοτερα οποιος εφερνα καλο νεο επαιρνε και κανα ταψι μπακλαβα τωρα πρεπει να δωσεις κιολας?τι εισαι δλδ?η τροικα??? Shocked


Α. Νεολαία???? Σε μένα αναφέρεσαι???? scratch scratch scratch Που δε θυμάσαι τα φοφίκο??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Β. Εσείς ηρθατε ρε απο το παράθυρο της κουζίνας, τι να κάνω, να αλλάξω το όνειρο??? Ασε και μετα ξυπνησε κι ο μικρός και ηθελε γάλα, και καθόμουν και σκεφτόμουν το όνειρο, και είχα που ειχα τα νευρα μου 4 τα ξημερώματα, αλλά σκέφτηκα να μπω στο φόρουμ και να γραψω το όνειρο, μη το ξεχάσω μέχρι το πρωι.. Μη χάσετε τέτοια ιστορία..

Γ. Το υποσυνειδητό μου ειναι ηλίθιο. Πάει και τελείωσε....

απαπα φταιμε κιολας?!ας ανοιγες την πορτα σου να βγεις να μας καλεσεις!!!!!!!
χαχαχα που το θυμασαι που δε θυμαμαι τα φοφικο?!?!?εχεις καλη μνημη....ακομη..... Razz Razz Razz Razz Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις