Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
550 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 550 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπουμπουκιτσα μου νομιζω οταν εχεις και παιδακια παιζει να ειναι πιο δυσκολο,και γω τωρα μια χαρα τη γραφω αλλα μετα με το παιδι?
υπομονη τι να κανουμε ρε γαμωτο και λιγο αναισθησια, οσο παταει ο ελεφαντας~ Razz


υγ: spapastamou απαπαπα ελιωσα ελιωσααααααα μη μου κανεις τετοια βραδιατικαααα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994

φανταζομαι τι ευτηχια θα νιωθεις και ανατριχιαζω!
οπως και ολες τις μανουλες εδω μεσα! I love you I love you


ελενακι ευχαριστω πολυ γλυκια μου! cat cat

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουκίδα να την χαίρεσαι και με το όνομα!

tattooed snowhite η φώτο είναι φοβερή...μου κάνει cry baby...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:μπουμπουκιτσα μου νομιζω οταν εχεις και παιδακια παιζει να ειναι πιο δυσκολο,και γω τωρα μια χαρα τη γραφω αλλα μετα με το παιδι?
υπομονη τι να κανουμε ρε γαμωτο και λιγο αναισθησια, οσο παταει ο ελεφαντας~ Razz


υγ: spapastamou απαπαπα ελιωσα ελιωσααααααα μη μου κανεις τετοια βραδιατικαααα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994

φανταζομαι τι ευτηχια θα νιωθεις και ανατριχιαζω!
οπως και ολες τις μανουλες εδω μεσα! I love you I love you


ελενακι ευχαριστω πολυ γλυκια μου! cat cat



ελα υπομονη σε λιγο καιρο θα μας τα λες κι εσυ αυτα κουκλιτσα και θα κρατας στην αγκαλια σου το μικρο σας νινακι και θα σχολιαζουμε ποσο ομορφο ειναι στις φωτο που θα εχεις βαλει....!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 125586

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κοριτσια ξαναευχαριστω!

να πω οτι η τατιανα κ η χιονατη/σωτηρια εχουν τα πιο ωραια κουρεματα - τρελαινομαι για το κοντο σου τατιανα αλλα κ αυτο το μαυρο με το 50'ς φραντζακι και το κοντο στο πλαι της σωτηριας δεν παλευεται.
flower

Μεγσι μεγσι Κουκιδα...Δηλαδη μονο εγω δε μπορεσα να σας δω???????Αχρηστη ειμαι νομιζω....
Ναι κι εμενα μου αρεσει το μαλλακι της Σωτηριας....Αλλα εγω δυστυχως δε μπορω να τα μακρυνω γιατι μολις φτασει σε ενα σημειο αδυνατιζει η τριχα τοσο που ειναι χαλια...Ετσι λοιπον τα εχω κοντουλικα και παιζω με τα χρωματα....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιονατούλα μου εισαι μια κουκλα! Η μπουμπουκα σε ομορφυνε παρα πολύ!!!!

Επισης σκεφτομαι οτι ο γιος μου χτες δεν κοιμοταν γιατι ηθελε να παει βολτα στην παλαλιλια(παραλια) και σημερα γιατι βλεπει μικυ Shocked Shocked Shocked Shocked !!!

Θα τον σκοτωσω!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουπερμομ χαχαχ σευχαριστω πολυ! Very Happy Very Happy

τατιανακι εμενα με τρελλενει το κοντο αλλα δεν το τολμαω ουτε με σφαιρες που λεμε! Razz Razz το απολαμβανω σε αλλα κεφαλια Laughing Laughing Laughing

βιβιανακι μου σευχαριστω για τα καλα λογια! και εχω να σου πω τα εξης! κωνσταντινος copy/paste μαμα
και λυδιακι copy /paste μπαμπας!
ονειρο ειστε βαλε χαντρα θαλασσια Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
βιβιανακι μου σευχαριστω για τα καλα λογια! και εχω να σου πω τα εξης! κωνσταντινος copy/paste μαμα
και λυδιακι copy /paste μπαμπας!
ονειρο ειστε βαλε χαντρα θαλασσια Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 215994

Τιποτα κοριτσακι μου την αληθεια λεω!!!!

Επισης συμφωνω με οτι ειπες χιχιχιχι!!! Ο Κωνσταντινουλης μοιαζει στην μανουλα και το Λυδιακι στον μπαμπακα!!!!

Μην ξαναακουσω το αναποδο!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι οχι δεν θα πουμε ποτε το αναποδο!!!! Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ???????????????????

(αλλα μολις γεννησει θα της πουμε την αληθεια)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:οχι οχι δεν θα πουμε ποτε το αναποδο!!!! Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ???????????????????

(αλλα μολις γεννησει θα της πουμε την αληθεια)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz

ααχαχαχα οχι οχι ουτε μετα θα ειμαι λεχωνα δεν κανει!!!!! tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όρι ξενυχτάω για να γράψω στο φόρουμ,να ξεσπαθώσω και εγώ βρε παιδί μου και αύριο πάλι θα κουτουλάω από τη νύστα!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 585182 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 585182 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 585182
Καληνύχτα κορίτσια!!
Όνειρα γλυκά!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κοριτσακια μου η μερα ηταν υπεροχη σημερα...ειμαι πολυ χαρουμενη...η
μικρη μας Εφη ηταν ενα αστερακι στη βαφτιση- κ εγω κ ο μπαμπας της
ειμαστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και χαρηκα ιδιαιτερα γιατι η Νενα μας, εκανε την τιμη και τον κόπο να ταξιδεψει απο την Χρυσούπολη στην Καβαλα για να ειναι μαζι μας.
Νενα εισαι αστέρι I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you

κουκιδιτσα να χαιρεστε το μικρο σας κουφετακι να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε εισασταν κουκλες και οι 2!!!!!!!! αυριο το πρωι κανει βουτια και η ανηψουλα μου!!!!!!!!! φιλακια!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 315810

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια
Κατερινα μου και σουπερμαμ ευχαριστω πολυ κ εσεις να χαιρεστε τα βλασταρια σας!!

καλε να σας πω- αυτα τα θεματακια με τις ψευτοεγκυμοσυνες κ το σεξ χωρις προφυλαξη- μηπως ολες μαζι να τα αγνοούσαμε για να βαρεθουν κ να φυγουν?
να πω κ κατι αλλο...
μηπως θα ηταν δυνατο να μην μπορει καποιος να διαβασει το θεμα παρα μονο αν εχει γινει μελος του φορουμ προηγουμενως?
να μην αλωνίζουν ετσι απλα μετα απο ενα search στο google... Rolling Eyes

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κοριτσακια μου η μερα ηταν υπεροχη σημερα...ειμαι πολυ χαρουμενη...η
μικρη μας Εφη ηταν ενα αστερακι στη βαφτιση- κ εγω κ ο μπαμπας της
ειμαστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και χαρηκα ιδιαιτερα γιατι η Νενα μας, εκανε την τιμη και τον κόπο να ταξιδεψει απο την Χρυσούπολη στην Καβαλα για να ειναι μαζι μας.
Νενα εισαι αστέρι I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you



να τη καμαρώνετε πάντα Κούκι μου!
πάντα έτσι ευτυχισμένοι και αγαπημενοι
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 417472

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κοριτσακια μου η μερα ηταν υπεροχη σημερα...ειμαι πολυ χαρουμενη...η
μικρη μας Εφη ηταν ενα αστερακι στη βαφτιση- κ εγω κ ο μπαμπας της
ειμαστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και χαρηκα ιδιαιτερα γιατι η Νενα μας, εκανε την τιμη και τον κόπο να ταξιδεψει απο την Χρυσούπολη στην Καβαλα για να ειναι μαζι μας.
Νενα εισαι αστέρι I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you





Μπραβο στην Εφη σας! Να είναι πάντα γερη και να σας κάνει καθημερινά περήφανους!

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ EMAIL ΚΑΙ KΩΔΙΚΟ...ΤΙ ΚΩΔΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ?ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ΕΔΩ?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!μπηκα μετα απο μερες και διαπιστωσα οτι γινετε χαμος απο troll!!!!μα καλα δεν εχουν δουλειες να κανουν?ελεος δηλαδη!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:κοριτσακια μου η μερα ηταν υπεροχη σημερα...ειμαι πολυ χαρουμενη...η
μικρη μας Εφη ηταν ενα αστερακι στη βαφτιση- κ εγω κ ο μπαμπας της
ειμαστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και χαρηκα ιδιαιτερα γιατι η Νενα μας, εκανε την τιμη και τον κόπο να ταξιδεψει απο την Χρυσούπολη στην Καβαλα για να ειναι μαζι μας.
Νενα εισαι αστέρι I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you





Μπραβο στην Εφη σας! Να είναι πάντα γερη και να σας κάνει καθημερινά περήφανους!


κουκιδα να σου ζησει η μικρουλα να ειναι παντα γερη και καλοτυχη

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φλώρενς Μαρια και Αννα σας ευχαριστω πολυ!! ευχομαι οοοοοτι ποθείτε Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειδα ενα ονειρο ρε κοριτσια χτες, οτι λέει ο άντρας μου θα μεταναστευε για Αμερική, και θα έφευγε με το καραβι, και ημουν στην προκυμαία να τον αποχαιρετησω (στυλ "Πεθαινω κάθε ξημέρωμα") και μετα ως δια μαγειας βρέθηκα στην κουζίνα του σπιτιού μου να συμμαζεύω το νεροχύτη (μέχρι κ στα ονειρα με κυνηγάει ο πουσ&*% ο νεροχύτης), και ηρθαν λέει το Ευάκι και η Καλλιοπίτσα απο το παράθυρο να μου πουν ότι τελικά το καράβι εφυγε, αλλά ο άντρας μου δεν θα πάει στην Αμερική, και ανοιγω την εξωπορτα και τον βλέπω μπροστά μου!

Ερωτήσεις κατανόησης κειμένου:
Α. Γιατι μετανάστευε ο άντρας μου??? (καλά, την ξέρω την απάντηση..)
Β. Γιατι δεν έπαιρνε κι εμένα μαζί του??? Ε???
Γ. Γιατι στην Αμερική??? Δεν έχει παίξει καθόλου το σενάριο "αμέρικαν ντριμ" στις σκέψεις μας για μετανάστευση..
Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????


Χαχαχαχαχαχαχαχα! Ρε συ Νένα... Έλεος! Λυπήσου μας! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχχα!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:Δ. Το Ευάκι όταν ηρθε γιατι δεν μου έφερε πίτσα??? Που έκανε και 3 ταψια????


Χαχαχαχαχαχαχαχα! Ρε συ Νένα... Έλεος! Λυπήσου μας! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχχα!

Μα ΟΥΤΕ στα ονειρα μου δεν μπορω να κανω τη ζωη που θελω, ρε γαμωτο!!!!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 39 679259

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες Very Happy Very Happy !!!!Να έχουμε μια όμορφη και ήρεμη Κυριακή Very Happy Very Happy !!!
Σκέφτομαι οτι οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να δράσουν άμεσα και να κλείσουν επιτέλους την πόρτα στον κάθε ένα άσχετο!Που με ένα search στο γούγλη.. Razz Razz Razz μας κάνουν την ζωή πατίνι Mad Mad Mad !Και με πειράζει περισσότερο γιατί στο τέλος καταλήγουμε να μην μιλάμε μεταξύ μας απο τυχόν παρεξηγήσεις ή κουβέντες τρίτων Twisted Evil Twisted Evil !!!!Αλήθεια με στενοχωρεί πολύ αυτό!!!
Βέβαια σκέφτομαι μήπως είναι λάθος η πρότασή μου τελικά Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εσείς τι λέτε Rolling Eyes Rolling Eyes ?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω λεω να μην ασχολουμαστε...Γιατι λιγο ασχοληθηκαμε καποια στιγμη και καποια ατομα σταματησαν να μιλανε στα αλλα....Ασε...μη δινουμε βασει σε βλαμμενα.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Καλημέρα σε όλες Very Happy Very Happy !!!!Να έχουμε μια όμορφη και ήρεμη Κυριακή Very Happy Very Happy !!!
Σκέφτομαι οτι οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να δράσουν άμεσα και να κλείσουν επιτέλους την πόρτα στον κάθε ένα άσχετο!Που με ένα search στο γούγλη.. Razz Razz Razz μας κάνουν την ζωή πατίνι Mad Mad Mad !Και με πειράζει περισσότερο γιατί στο τέλος καταλήγουμε να μην μιλάμε μεταξύ μας απο τυχόν παρεξηγήσεις ή κουβέντες τρίτων Twisted Evil Twisted Evil !!!!Αλήθεια με στενοχωρεί πολύ αυτό!!!
Βέβαια σκέφτομαι μήπως είναι λάθος η πρότασή μου τελικά Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εσείς τι λέτε Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Καλημερα σε ολες!

Δεν ειναι ολα τα θεματα του φορουμ ορατα σε καποιον που δεν ειναι μελος, οπως δεν ειναι ορατες οι φωτογραφιες τα τικερακια και τα πρωσοπικα μας στοιχεια!

Αν ομως καποιος κανει εγγραφει γινετε αυτοματα μελος και απλα μετα ελενχετε αν και εφοσον γινει κατι!

Βρε κοριτσια μου χωρις παρεξηγηση σας ζηταμε εδω και μερες να μην απαντατε και να αφησετε να γινει ο ελενχος για να τελειωνει ολο αυτο και εσεις γεμιζετε σελιδες!

Δεν εχουμε ολοι μεριδιο ευθυνης;

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σου ζησει η κουκλιτσα σου..παντα γερη κ ευτυχισμενη..να ευχηθω κ κατι που μου ελεγε η συγχωρεμενη μου μανουλα "τα χερια της χωμα να πιανουν κ χρυσο να γινετε.." Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις