Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΟΛΑ. ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΧΡΙΑΖΟΜΑΙ ΜΟΥ ΠΕΣΑΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ. ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΦΤΑΝΕ ΕΝΑ 600 ΕΥΡΩ! ΠΗΓΑ ΣΤΑ JAMBOO ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΒΡΑΣΤΗΡΕΣ ΑΠΟΣΤΗΡΟΤΕΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΡΙΛΑΞ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΠΙΜΠΕΡΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΕΣΟΡΟΥΧΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΛΤΣΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ 500 ΕΥΡΩ. ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ Η ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΙΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ. ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑΡΚΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΝ Ο ΒΡΑΣΤΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΩΝΥΜΟΣ Η ΟΧΙ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ. ΘΕΣ ΦΘΗΝΟ, ΘΕΣ ΑΚΡΙΒΟ ΘΕΣ ΕΠΩΝΥΜΟ, ΚΙΝΕΖΙΚΟ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ? ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ.

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η τελευταία σου ερώτηση, που είναι φυσικά ρητορική, είναι και απάντηση συγχρόνως! Εννοείτα ότι δεν θα αφήσεις το μωρό χωρίς κρεβάτι π.χ. γιατί δεν έχεις να πάρεις το ακριβό. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς που να το κάνει αυτό. Αν δεν έχεις ( γενικά μιλάω, όχι για εσένα) θα πάρεις το φθηνό. Μερικές φορές δεν έχει σημασία αλλά μερικές φορές πρέπει να προσέχουμε. Δηλαδή, δεν πειράζει το μωρό να μην φοράει το ακριβό κορμάκι αλλά με πειράζει να έχω ένα πάρκο που είναι τίγκα στο πλαστικό και κατά συνέπεια τίγκα στις χρωστικές ουσίες, στα τοξικά κτλ. Και όλα αυτά το μωρο τα δαγκώνει, τα γλύφει κτλ. Κάποιο μπορεί να το θεωρούν υπερβολή αυτο που λέω για εμένα όμως είναι σημαντικότατο. Οπότε θα έλεγα ότι σε ορισμένα αντικείμενα, καλό είναι να κάνουμε μια προσπάθεια να παίρνουμε καλύτερης ποίοτητας.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το συγκεκριμενο καταστημα εγω προσωπικα δεν εχω απλυτος κανενα προβλημα.εχεις πολλες επιλογες,οπως ειπε και η μαμακα μου.οταν ημουν εγκυος στην μεγαλη η πεθερα μου πηγε να ψωνισει για το μωρο απο το jambo και δεν πηρε τιποτα γιατι ειπε οτι ολα ειναι κινεζικα και δεν ειναι καλα ποιοτηκα.πηγε και τα εσκασε στα ηρα.δεν με χαλασε αυτη πληρωνε.φετος μας εδωσε λεφτα να παρουμε τσαντα στην μικρη για το σχολειο(νηπιο),ακι της ειπα οτι πηραμε απο τα jambo και οτι εκανε 10ευρω και η απαντηση της ηταν "αντε μωρε γεωργια δεν πηρες καλη" Rolling Eyes
επειδε ηταν το συγκεκριμενο μαγαζι και ηταν φτηνη.τωρα το κοριτσι μου χρειαζεται φορμες,θα παω απο εκει να της παρω.δεν μπορω να παω σε αλλα μαγαζια γιατι ειναι ακριβες.να παρω δηλ ενα αντε δυο ζευγαρια φορμες?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και γιατί παρακαλώ να πάρεις δύο φόρμες επώνυμες και να μην πάρεις πέντα μα τα ίδια χρήματα από τα τζάμπο αφού μία σεζόν θα τα φορέσουν και μετά δεν θα τους κάνουν?

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.. ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗΜΕΝΗ

nicky25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εγώ τα περισσότερα τα πήρα απο το συγκεκριμένο κατάστημα, εκτός απο τα έπιπλά που τα πήρα απο μια βιοτεχνία επίσης πολύ φθηνά και αυτό γιατί πιστεύω ότι δεν είναι πάντα το ακριβότερο και το καλύτερο. και όπως είπε και η "μαμακα μου" πιο πάνω τα μωράκια μας δεν καταλαβαίνουν (όσο είναι μικρά ακόμα τουλάχιστον!!! )τη διαφορά μεταξύ επώνυμου και όχι.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΖΑΜΠΟ ΨΩΝΙΖΩ ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗ Ν ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΜΕ ΕΠΩΝΥΜΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΨΩΝΑΡΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣΑEmbarassed . ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ? ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΘΗΝΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ?!?!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε την δουλεια μας να κανουμε !!!τι παει να πει φθηνα και ακριβα;
εγω προσωπικα δεν εχω παρει σχεδον τιποτα .τα περισσοτερα μου τα εδωσαν φιλες!!!ειδικα απο ρουχα ΤΙΠΟΤΑ ολα δανεικα!!!
και οσο για τα πολυκαταστηματα εγω κρινω βασει της τσεπης μου και οχι βαση της μαρκας...το μονο που προσεχω οσο μπορω ειναι να μην ειναι χαλια ποιοτητα συνθετικα κτλ!!
τζαμπο και ξερο ψωμι σε παρα πολλα ειδη

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
RANIAASIKIDOY έγραψε: ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ Η ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΙΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?

Συγγνώμη που θα το πω, μπορεί να ακουστεί κάπως....Δεν είναι λίγο άσχημο πάντως να κάνουμε τόση οικονομία για εμάς και τα παιδιά μας και να παίρνουμε ακριβά και επώνυμα δώρα στους άλλους;;; Δηλαδή για εμάς παίρνουμε τα πιο φθηνά και κάποιους μήνες με πολλές ονομαστικές εορτές αγκομαχάμε γιατί πρέπει να πάρουμε δώρα για άσχετους που να μην φαίνονται φθηνιάρικα.... Ειλικρινά μου την δίνει αυτό. Αφήστε που στο τσακ είμαι να αρχίζω να κόβω και τα δώρα σε κάποιους.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ράνια ότι μπορεί ο καθένας κάνει, μην σκας. Εγώ έχω πάρει πολλά πράγματα απο εκεί εκτός απο ρουχάκια για το μωρό αλλα φόρμες για εμένα έχω ψωνίσει. Όπως επίσης έχω και φλις κουβερτάκια από εκεί. Αλλά το τζάμπο έχει και κάποιες μάρκες όπως κικο και νυκ. Από εκεί πήρα τον αποστειρωτή μας που είναι κίκο και απο εκεί πήρα τα μπιμπερό και ένα μηχάνημα που τα ζεσταίνει και είναι νυκ. Από εκεί παίρνω ανταλλακτικά και πιπίλες, όπως επίσης και παιχνίδια. Για τα παιχνίδια ειδικά τα ελέγχο για το πόσο ασφαλή είναι και δεν αγοράζω μόνο τα επώνυμα αλλά και αυτά του τζάμπο που είναι πιο οικονομικά. Ότι μπορεί ο καθένας κάνει. Όλα καλά είναι.

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ?ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΛΑΙΚΗ Η ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ ΑΝΟΝΥΜΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ

????????


Επισκέπτης
Κοιτα, εγω εδωσα λεφτα σε πραγματα που νομιζω οτι επρεπε να πληρωσω για πιο καλα.
Πχ πηρα καλη κουνια και στρωμα, αλλα σιφινιερα πηρα μια απλη ασπρη απο τα ΙΚΕΑ με 90 ευρω!!!
Μια φιλη μου πχ πηρε σιφινιερα με 500 ευρω και καθισματακι για το αυτοκινητο πηρε απο τα jumbo με 60 ευρω...
Ειναι πως το βλεπει ο καθενας και δεν υπαρχει σωστο και λαθος...
Φορμακια πηρα απο το ebay, μαρκες καλες με ελαχιστα χρηματα. Φανελακια θα παρω απο mothercare,γιατι να σου πω την αληθεια φοβαμαι απο τα jumbo, κυριως στην αρχη που αποστειρωνουμε... Ισως να κανω και λαθος ,αλλα εχει κολλησει στο μυαλο και δε φευγει!!! Laughing Laughing Laughing
Γενικα αυτο το μαγαζι δε το πολυσυμπαθω για μωρουδιακα, αλλα για πιο μεγαλα παιδακια μια χαρα ειναι...

Αυτο που μετανιωσα ειναι που πηρα απο το Λητω μια κουβερτα και ενα καροτσι.. Κουβερτα μου εστειλαν λαθος και η σωστη θα ερθει σε 1 μηνα... Καροτσι μου ειπαν Σεπτεμβρη, τωρα το πηγαν Οκτωβρη και το πορτ μπεμπε Νοεμβρη!!! Βλεπω να γενναω πρωτα και να ακυρωνω τα παντα γιατι τα εχω παρει!!!
Οποτε και που ακους μεγαλο ονομα στα μαγαζια δε σημαινει οτι ειναι και σωστοι σαν λειτουργια, οπως πιστευα παλιοτερα...Κριμα γιατι ετσι σε ωθουν να ψωνιζεις απο το εξωτερικο,αλλα ας προσεχαν.... Twisted Evil

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΟΛΑ. ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΧΡΙΑΖΟΜΑΙ ΜΟΥ ΠΕΣΑΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ. ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΦΤΑΝΕ ΕΝΑ 600 ΕΥΡΩ! ΠΗΓΑ ΣΤΑ JAMBOO ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΒΡΑΣΤΗΡΕΣ ΑΠΟΣΤΗΡΟΤΕΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΡΙΛΑΞ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΠΙΜΠΕΡΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΕΣΟΡΟΥΧΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΛΤΣΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ 500 ΕΥΡΩ. ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ Η ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΙΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ. ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑΡΚΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ?

Είναι τέτοιες οι εποχές που οι περισσότεροι εκεί καταλήγουμε να ψωνίζουμε και δεν είναι καθόλου κακό. Πόσοι γονείς έχουν σωθεί από τα Jumbo ειδικά και αυτοί που παίρνουν κι σχολικά είδη για τα παιδιά τους..εγώ θυμάμαι μια περιουσία θέλαμε κάποτε μόνο για σχολικά. Τελος πάντων, εμένα τα περισσότερα πχ εσωρουχάκια, φορμάκια και κάποια ρούχά ήταν από τα Jumbo και μας είχε δώσει κούτες από αυτά η ξαδέρφη του άντρα μου..κρατήσαμε τα καλά και βγάλαμε πόσους μήνες μια χαρά. Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που και μάρκες που είχαμε σε ρούχα δε θα της κάνουν σε 2 μήνες, οπότε δεν υπάρχει λόγος να πετάμε τοσα χρήματα, ειδικά τώρα. Στο μόνο που δε κάνω εκπτώσεις είναι για τα παπούτσια της κόρης μου που σίγουρα πρέπει να είναι καλά και ανατομικά.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Κοιτα, εγω εδωσα λεφτα σε πραγματα που νομιζω οτι επρεπε να πληρωσω για πιο καλα.
Πχ πηρα καλη κουνια και στρωμα, αλλα σιφινιερα πηρα μια απλη ασπρη απο τα ΙΚΕΑ με 90 ευρω!!!
Μια φιλη μου πχ πηρε σιφινιερα με 500 ευρω και καθισματακι για το αυτοκινητο πηρε απο τα jumbo με 60 ευρω...
Ειναι πως το βλεπει ο καθενας και δεν υπαρχει σωστο και λαθος...
Φορμακια πηρα απο το ebay, μαρκες καλες με ελαχιστα χρηματα. Φανελακια θα παρω απο mothercare,γιατι να σου πω την αληθεια φοβαμαι απο τα jumbo, κυριως στην αρχη που αποστειρωνουμε... Ισως να κανω και λαθος ,αλλα εχει κολλησει στο μυαλο και δε φευγει!!! Laughing Laughing Laughing
Γενικα αυτο το μαγαζι δε το πολυσυμπαθω για μωρουδιακα, αλλα για πιο μεγαλα παιδακια μια χαρα ειναι...

Αυτο που μετανιωσα ειναι που πηρα απο το Λητω μια κουβερτα και ενα καροτσι.. Κουβερτα μου εστειλαν λαθος και η σωστη θα ερθει σε 1 μηνα... Καροτσι μου ειπαν Σεπτεμβρη, τωρα το πηγαν Οκτωβρη και το πορτ μπεμπε Νοεμβρη!!! Βλεπω να γενναω πρωτα και να ακυρωνω τα παντα γιατι τα εχω παρει!!!
Οποτε και που ακους μεγαλο ονομα στα μαγαζια δε σημαινει οτι ειναι και σωστοι σαν λειτουργια, οπως πιστευα παλιοτερα...Κριμα γιατι ετσι σε ωθουν να ψωνιζεις απο το εξωτερικο,αλλα ας προσεχαν.... Twisted Evil

Κάποια βρεφικά είναι μια χαρά για τα μωράκια από τα Jumbo! Δε παθαίνουν τίποτα τα παιδιά μας! Έχω προσέξει ότι πλεόν φοβόμαστε υπερβολικά για τα μωράκια..παλιά ούτε αποστειρώσεις είχαν και τα μωρά τα τυλίγαν με απλά σεντονάκια και μεγάλωσαν μια χαρά. Εγώ αυτή την σκέψη κάνω πάντα για να μου φεύγουν οι υπερβολικές φοβίες από το μυαλο!- Άσχετο αλλά εγώ φοβάμαι να ψωνίζω μέσω internet δεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη, ειδικά για γάλατα και τέτοια...

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω μολις γεννησα ειχα παρει πολλα φορμακια απο τα jumbo. νομιζω εκανε 4-5 ε το ενα, αυτα τα εσωρουχακια. Δεν κρατησαν ουτε μηνα. Εφυγαν τα κλιπακια απο κατω, ηταν πολυ 'χοντρα' και η μπεμπα εσκαγε. Γενικα δεν μου αρεσε η ποιοτητα. Την επομενη φορα που χρειαστηκα φορμακια πηρα μια 7αδα με 32 ε απο το mothercare δηλαδη πανω κατω με τα ιδια χρηματα και η ποιοτητα δε συγκρινεται. Το τι πλυσιμο και σιδερωμα φαγανε, δε λεγεται. Και δεν επαθαν τιποτα. Απο τοτε δεν ξαναπηρα απο εκει, γιατι μου εσπασαν τα νευρα που μια φορα τα φορουσε και τα πετουσα μετα γιατι εφευγαν τα κουμπια.. ασε που αν δεν τα εβλεπα μπορουσε καλλιστα να τα φαει..
γενικα δεν εδωσα πολλα χρηματα πριν τη γεννα, δεν πηρα αποστειρωτες, μπιμπερο, πιπιλες, τιποτα απο ολα αυτα, (αγιος θηλασμος, οικονομια), αλλα δεν εμπιστευομαι τα jumbo εκτος απο τα παιχνιδια τους που ειναι επωνυμα. Ακομα και κανα δυο ποτηρακια που πηρα απο εκει, το ενα ηταν ραγισμενο και το αλλο δε ρουφιοταν το καλαμακι. Πεταμενα λεφτα..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στον γιο μου που ηταν κ το πρωτο μας ψωνιζα αβερτα.Ο μπαμπας του επεμενε απο τοτε οτι ειναι ανοητο να δινω 70 ευρω για 2 επωνυμα παντελονακια αλλα εγω σκεφτομουν αλλιως. Ευτυχως του εκαναν δωρο ολη την προικα του οι παππουδες κ τα αδερφια μας γιατι αλλιως θα εκλαιγα πολλα χρηματα!Στην μικρη που καπως ...επηξε το μυαλο μου,διαπιστωσα και την διαρκεια που εχουν τα ρουχα (αντε να βγαζαμε 3 βδομαδες με ενα φορμακι μετα ηθελε καινουριο),στην κορη μου λοιπον αγοραζω με μετρο,παιρνω ρουχα απο μια φιλη μου (την Φλωρα ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΤΛ?? 417472 ) κ της αγοραζω μονο οταν μου κανει κατι κεφι ή κατι για "καλο" .κατα τα αλλα αυτα που θα χαλουσα για τα ρουχα της τα χαλαω για να κανουμε πραγματα με τα παιδια ή τα αποταμιευω. στο jumbo δεν γουσταρω να ψωνιζω,δεν ειναι τα πιο φθηνα,υπαρχουν ελληνικες βιοτεχνιες με καλυτερης ποιοτητας βαμβακι π.χ. να μην μιλησουμε για την καταστροφη που προκαλειται απο την χρηση μη ασφαλων υλικων,την παιδικη εργασια κ ολα αυτα τα σταδια που περναει ενα προϊον για να καταληξει στο ραφι του καθε jumbo..

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου τα εδωσαν τα περισσοτερα οι φιλοι.ακομα και ολα τα ρουχαλακια ,ζιπουνακιακαι τετοια.
αγορασα πετσετουλες απο το zara home στις εκπτωσεις και ρουχαλακια απο το h&m ,πολυ οικονομικα παλι στις εκπτωσεις.γεννησα αυγουστο και ψωνισα τελος ιουλιου σχεδον.πηρα σιφονιερα απο το ικεα 90 ευρω.και την αλλαξιερα το φουσκωτο εννοω 7 ευρω και το εβαλα πανω στο πλυντηριο που τον αλλαζω .και ολα τα αλλα δωρα που μου φερανε.γενικα χαλασα γυρω στα 200 ευρω.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ?ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΛΑΙΚΗ Η ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ ΑΝΟΝΥΜΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ

Nαι, δεν τα εμπιστευομαι. Δεν ειναι αναγκη να ειναι Lapin. Ίσα-ισα που τα λυπάμαι τόσα χρήματα για ένα ρούχο. Υπαρχουν και φθηνα επωνυμα με τιμες λίγο πιο πανω απο του τζαμπο. Πρασφατα ειχαν αποσυρθεί κάποια μπιμπερο μαρκας τζαμπο και κατα καιρους ακουμε διαφορα οπότε εγω προσωπικά δεν εμπιστευομαι τα προϊόντα του για το παιδι. (Αλλά όπως είπα για εμένα αγοράζω). Και απο την λαική δεν παίρνω για το παιδί αλλά εμενα τα δικά μου ρούχα είναι όλα λαικής. Ωστόσο απο διάφορα ανώνυμα μαγαζάκια αγοράζω γιατί είναι όντως πολυ καλά ποιοτικώς. Είναι μάρκας όχι τοσο διαδεδομένης και γι' αυτό σαφώς και η τιμη είναι καλύτερη. Γενικά για εμένα το να υπάρχει μια μάρκα είναι κατά κάποιο τρόπο εγγύηση, όμως δεν αγοράζω ακριβές μάρκες γιατί εκεί πληρώνεις την μάρκα και όχι το ρούχο αυτό καθ' αυτό. Αντι για τζάμπο παίρνω φθηνα ρουχάκια απο το h&m και κάποιες φορές απο το zara και τοπικά μαγαζακια.

ioannasani

ioannasani
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Maya έγραψε:Κι εγω μολις γεννησα ειχα παρει πολλα φορμακια απο τα jumbo. νομιζω εκανε 4-5 ε το ενα, αυτα τα εσωρουχακια. Δεν κρατησαν ουτε μηνα. Εφυγαν τα κλιπακια απο κατω, ηταν πολυ 'χοντρα' και η μπεμπα εσκαγε. Γενικα δεν μου αρεσε η ποιοτητα. Την επομενη φορα που χρειαστηκα φορμακια πηρα μια 7αδα με 32 ε απο το mothercare δηλαδη πανω κατω με τα ιδια χρηματα και η ποιοτητα δε συγκρινεται. Το τι πλυσιμο και σιδερωμα φαγανε, δε λεγεται. Και δεν επαθαν τιποτα.

συμφωνω απολυτα την κορη μου πριν απο 4 χρονια την ψωνιζα απο τα mothercare και περασαν ταλεπορια οχι αστεια και τωρα τα φοραω στον μπεμπη και αντεχουν να μεγαλωσουν και αλλο παιδι. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΟ jumbo πηγα να παρω φορμακια (γιατι για τον χρονο στην κορη μου επερνα ολο ροζ και ροζ στον γιο δεν παει) πηρα λοιπον για 12 μηνων και αφου τα επλεινα ειδα οτι 12αρι τουσ ειναι 70cm ενω τα δικα μασ ειναι 80cm. εμενα 71 ποντους ειναι τωρα που ειναι 9 μηνων.

????????


Επισκέπτης
mommy12585 έγραψε:
etoile! έγραψε:Κοιτα, εγω εδωσα λεφτα σε πραγματα που νομιζω οτι επρεπε να πληρωσω για πιο καλα.
Πχ πηρα καλη κουνια και στρωμα, αλλα σιφινιερα πηρα μια απλη ασπρη απο τα ΙΚΕΑ με 90 ευρω!!!
Μια φιλη μου πχ πηρε σιφινιερα με 500 ευρω και καθισματακι για το αυτοκινητο πηρε απο τα jumbo με 60 ευρω...
Ειναι πως το βλεπει ο καθενας και δεν υπαρχει σωστο και λαθος...
Φορμακια πηρα απο το ebay, μαρκες καλες με ελαχιστα χρηματα. Φανελακια θα παρω απο mothercare,γιατι να σου πω την αληθεια φοβαμαι απο τα jumbo, κυριως στην αρχη που αποστειρωνουμε... Ισως να κανω και λαθος ,αλλα εχει κολλησει στο μυαλο και δε φευγει!!! Laughing Laughing Laughing
Γενικα αυτο το μαγαζι δε το πολυσυμπαθω για μωρουδιακα, αλλα για πιο μεγαλα παιδακια μια χαρα ειναι...

Αυτο που μετανιωσα ειναι που πηρα απο το Λητω μια κουβερτα και ενα καροτσι.. Κουβερτα μου εστειλαν λαθος και η σωστη θα ερθει σε 1 μηνα... Καροτσι μου ειπαν Σεπτεμβρη, τωρα το πηγαν Οκτωβρη και το πορτ μπεμπε Νοεμβρη!!! Βλεπω να γενναω πρωτα και να ακυρωνω τα παντα γιατι τα εχω παρει!!!
Οποτε και που ακους μεγαλο ονομα στα μαγαζια δε σημαινει οτι ειναι και σωστοι σαν λειτουργια, οπως πιστευα παλιοτερα...Κριμα γιατι ετσι σε ωθουν να ψωνιζεις απο το εξωτερικο,αλλα ας προσεχαν.... Twisted Evil

Κάποια βρεφικά είναι μια χαρά για τα μωράκια από τα Jumbo! Δε παθαίνουν τίποτα τα παιδιά μας! Έχω προσέξει ότι πλεόν φοβόμαστε υπερβολικά για τα μωράκια..παλιά ούτε αποστειρώσεις είχαν και τα μωρά τα τυλίγαν με απλά σεντονάκια και μεγάλωσαν μια χαρά. Εγώ αυτή την σκέψη κάνω πάντα για να μου φεύγουν οι υπερβολικές φοβίες από το μυαλο!- Άσχετο αλλά εγώ φοβάμαι να ψωνίζω μέσω internet δεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη, ειδικά για γάλατα και τέτοια...

Ξερεις, εχω ακουσει περιπτωσεις που τα παιδακια εβγαλαν σπυρακια με τα κορμακια απο το jumbo,γι αυτο φοβηθηκα.
Απο το ιντερνετ, ε ναι δε θα επαιρνα τροφη, αλλα ρουχα που βρισκω μαρκες σε μιση τιμη, τα παιρνω!!! Πηρα πχ τα αυτοκολλητα για τον τοιχο 20 ευρω φτηνοτερα απ οτι εδω... τα ιδια ακριβως!!!! Very Happy

????????


Επισκέπτης
Maya έγραψε:Κι εγω μολις γεννησα ειχα παρει πολλα φορμακια απο τα jumbo. νομιζω εκανε 4-5 ε το ενα, αυτα τα εσωρουχακια. Δεν κρατησαν ουτε μηνα. Εφυγαν τα κλιπακια απο κατω, ηταν πολυ 'χοντρα' και η μπεμπα εσκαγε. Γενικα δεν μου αρεσε η ποιοτητα. Την επομενη φορα που χρειαστηκα φορμακια πηρα μια 7αδα με 32 ε απο το mothercare δηλαδη πανω κατω με τα ιδια χρηματα και η ποιοτητα δε συγκρινεται. Το τι πλυσιμο και σιδερωμα φαγανε, δε λεγεται. Και δεν επαθαν τιποτα. Απο τοτε δεν ξαναπηρα απο εκει, γιατι μου εσπασαν τα νευρα που μια φορα τα φορουσε και τα πετουσα μετα γιατι εφευγαν τα κουμπια.. ασε που αν δεν τα εβλεπα μπορουσε καλλιστα να τα φαει..
γενικα δεν εδωσα πολλα χρηματα πριν τη γεννα, δεν πηρα αποστειρωτες, μπιμπερο, πιπιλες, τιποτα απο ολα αυτα, (αγιος θηλασμος, οικονομια), αλλα δεν εμπιστευομαι τα jumbo εκτος απο τα παιχνιδια τους που ειναι επωνυμα. Ακομα και κανα δυο ποτηρακια που πηρα απο εκει, το ενα ηταν ραγισμενο και το αλλο δε ρουφιοταν το καλαμακι. Πεταμενα λεφτα..

Και εγω εχω παρατηρησει οτι μπορει να εχει φτηνα πραγματα, αλλα ταυτοχρονα ειναι χαλια σαν ποιοτητα πολλες φορες..Τι να το κανω να παρω κατι, να βγει αχρηστο και να πρεπει να το αγορασω ξανα;;; Θα μου βγει διπλη τιμη στο τελος!!!! Twisted Evil

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν εχω προβλημα με το συγκεκριμενο καταστημα αλλα προτιμω τα συνοικιακα μαγαζια της γειτονιας μου και τους πελατες μου!για παραδειγμα αγορασαμε ενα καροτσι για να το εχει η μαμα μου σπιτι της 5ο ευρω απο τα jumbo..στο μηνα αλλου εγω,αλλου η ροδα αλλου το μωρο!τελικα πηγα στον πελατη μου και πηρα ενα espirit 80 ευρω που το κρατησα και για τη μικρη και που το ταξιδεψαμε παντου!πηρα κατι φορμες δεν θυμαμαι τιμη και μετα απο λιγα πλυσιματα εκαναν κομπους οποτε ψωνισα σε ενα γειτονικο μαγαζι φορμα πανω-κατω και μπλουζακι με 15 ευρω και την φορεσε και η μικρη!στα φορμακια ομως δεν βρηκα κατι φθηνοτερο και σημειωτεον εκτος απο κανα δυο μου βγηκαν μια χαρα!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAI EΓΩ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΩ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΟ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΜΕ 80!ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΑ ΟΡΘΙΑ. ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΠΟ 200 ΚΑΙ ΠΑΝΩ

25ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΤΛ?? Empty http://forum.eimaimama.gr/t7959-topic Τρι Σεπ 27, 2011 6:07 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ.ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΑ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΛΥΤΑ Κ ΕΠΩΝΥΜΑ.ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 8-10 ΜΗΝΩΝ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΒΕΛΟΥΤΕ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΤΗΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΑΛΕΡΓΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΙ Κ ΣΤΟ ΣΤΕΡΝΟ.ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΡΟΥΧΑ.ΑΛΛΑ ΨΩΝΙΖΩ ΠΧ Κ ΑΠΟ ΤΑ ZARA,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΛΟ,ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΕΖΙΚΟ,ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ.
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ 35 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΡΑΒΟΝΤΑΙ,ΓΙ΄ΑΥΤΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις