Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina780 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΕΖΙΚΟ,ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ.

Πάνω σε αυτό μόνο θέλω να σχολιάσω πως ακόμα και στα κινέζικα υπάρχουν διαφορετικές ποιότητες. Πολλές φίρμες έχουν μεταφέρει τα εργοστάσιά τους στην Κίνα όμως δεν χειροτευρευει η ποιότητα που πουλάνε. Έχουν ευθύνη και τους ενδιαφέρει η καλή εικόνα τους στην αγορά και δεν ρισκάρουν να χρησιμοποιήσουν σκάρτα υλικά. Γενικά Κίνα και Ινδία παίζει πολύ στα ρούχα.

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα περισσότερα ρουχαλάκια της μικρής απο εκέι τα έχω πάρει και μου έχουν βγεί καλά.Παιχνιδάκια,πράγματα για το σπίτι μέχρι και κάτι αυτοκόλλητα για το laptop απο εκεί τα πήρα.Αυτό που με ενοχλεί στο συγκεκριμένο κατάστημα είναι η συμπεριφορα μερικών υπαλλήλων.Αυτοί εκει μέσα νομίζουν οτι κάποιοι είναι.

http://changedyourlife.blogspot.com/

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τα sprider έχουν καλής ποιότητας ρουχαλάκια. Σήμερα πήρα της μικρής μου ένα φθινοπωρινό μακρυμάνικο μπλουζάκι με 7 ευρώ και ένα τζινάκι πολύ καλό με 14 ευρώ...και καλές τιμές και καλύτερα ποιοτικώς από κάποια κομμάτια που έχει στα Jumbo

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
etoile! έγραψε:Κοιτα, εγω εδωσα λεφτα σε πραγματα που νομιζω οτι επρεπε να πληρωσω για πιο καλα.
Πχ πηρα καλη κουνια και στρωμα, αλλα σιφινιερα πηρα μια απλη ασπρη απο τα ΙΚΕΑ με 90 ευρω!!!
Μια φιλη μου πχ πηρε σιφινιερα με 500 ευρω και καθισματακι για το αυτοκινητο πηρε απο τα jumbo με 60 ευρω...
Ειναι πως το βλεπει ο καθενας και δεν υπαρχει σωστο και λαθος...
Φορμακια πηρα απο το ebay, μαρκες καλες με ελαχιστα χρηματα. Φανελακια θα παρω απο mothercare,γιατι να σου πω την αληθεια φοβαμαι απο τα jumbo, κυριως στην αρχη που αποστειρωνουμε... Ισως να κανω και λαθος ,αλλα εχει κολλησει στο μυαλο και δε φευγει!!! Laughing Laughing Laughing
Γενικα αυτο το μαγαζι δε το πολυσυμπαθω για μωρουδιακα, αλλα για πιο μεγαλα παιδακια μια χαρα ειναι...

Αυτο που μετανιωσα ειναι που πηρα απο το Λητω μια κουβερτα και ενα καροτσι.. Κουβερτα μου εστειλαν λαθος και η σωστη θα ερθει σε 1 μηνα... Καροτσι μου ειπαν Σεπτεμβρη, τωρα το πηγαν Οκτωβρη και το πορτ μπεμπε Νοεμβρη!!! Βλεπω να γενναω πρωτα και να ακυρωνω τα παντα γιατι τα εχω παρει!!!
Οποτε και που ακους μεγαλο ονομα στα μαγαζια δε σημαινει οτι ειναι και σωστοι σαν λειτουργια, οπως πιστευα παλιοτερα...Κριμα γιατι ετσι σε ωθουν να ψωνιζεις απο το εξωτερικο,αλλα ας προσεχαν.... Twisted Evil

Κάποια βρεφικά είναι μια χαρά για τα μωράκια από τα Jumbo! Δε παθαίνουν τίποτα τα παιδιά μας! Έχω προσέξει ότι πλεόν φοβόμαστε υπερβολικά για τα μωράκια..παλιά ούτε αποστειρώσεις είχαν και τα μωρά τα τυλίγαν με απλά σεντονάκια και μεγάλωσαν μια χαρά. Εγώ αυτή την σκέψη κάνω πάντα για να μου φεύγουν οι υπερβολικές φοβίες από το μυαλο!- Άσχετο αλλά εγώ φοβάμαι να ψωνίζω μέσω internet δεν έχω αρκετή εμπιστοσύνη, ειδικά για γάλατα και τέτοια...

Ξερεις, εχω ακουσει περιπτωσεις που τα παιδακια εβγαλαν σπυρακια με τα κορμακια απο το jumbo,γι αυτο φοβηθηκα.
Απο το ιντερνετ, ε ναι δε θα επαιρνα τροφη, αλλα ρουχα που βρισκω μαρκες σε μιση τιμη, τα παιρνω!!! Πηρα πχ τα αυτοκολλητα για τον τοιχο 20 ευρω φτηνοτερα απ οτι εδω... τα ιδια ακριβως!!!! Very Happy

Εγώ που της έχω φορέσει και τέτοιο φορμάκι από το Jumbo δεν έπαθε τίποτα πάντως, αλλά και πάλι εξαρτάται από την ευαισθησία του παιδιου ή και την ποιότητα του ρούχου...αυτό το βλέπεις, υπάρχουν καλά κομμάτια και χάλια κομμάτια,στα jumbo. Η αλήθεια είναι ότι αυτά που έχω και είναι από τα Jumbo μου τα έχουν δώσει και έχω κάνει την δουλειά μου, αλλά πολλά από τα ρούχα της μικρής είναι από μαγαζιά, για να λέμε και του στραβού το δίκιο. Αλλά ακόμη και αυτά τυχαίνει και είναι δώρα τα περισσότερα ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΤΛ?? - Σελίδα 2 215994 Έχω πάρει και ρουχαλάκια από το ιντερνετ δε πετυχαίνω τα νούμερα, όλο και κάτι θα στραβώσει και θα το επιστρέψω για αλλαγή, γιαυτό και το έχω σταματήσει πλέον..

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΛΥΣΙΔΑ!ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΟΙΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΩΡΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ.ΕΔΩ ΣΚΕΥΤΗΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΛΕΕΙ ΠΑΝΕΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΡΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΕΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΚΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΝΕΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΡΕΘΗΣΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΑΠ ΤΟ LIDL ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΕ ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΟΛΥ.

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eννοιτε οτι θα ψωνισουμε και απο τα jumbo πρωτα απο ολα εχουν τα παντα και οικονομικα εγω εχω παρει πολλα πραγματα απο εκει και απο το εξωτερικο απο τα υπολοιπα καταστηματα εχω ψωνισει αλλα μονο κατι που θα μου αρεσει τρελα και που θα ειναι σε εκπτωση ή προσφορα δεν ειναι πια εποχες για να ξοδευουμε λεφτα σε ειδη τα οποια θα τα χρησιμοποιησουμε λιγους μηνες και μετα γεια σας ..Εγω το καροτσι μας το πηρα απο το εξωτερικο στην ελλαδα ειχε 700 ευρω και το πηρα 380 με τα μεταφορικα και την κουνια μας την χαρισανε ..Και βεβαια οτι μου δινουν ποτε δε λεω οχι δε το θεωρω ντροπη οπως επισης τωρα πια κι εγω μοιραζω πραγματα σε φιλες μου που δε τα χρησιμοποιω πια!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω ψωνισα του μπεμπη απο τα jumbo μονο μπουκαλια,πιπιλες ψαλιδακι κλπ κ αυτα ηταν της nuk γιαυτο τα πηρα απο εκει...τα ρουχαλακια φοβαμαι να τα παρω απο εκει γιατι ποιοτικως εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!! Τα ρουχαλακια του τα πηρα απο συνοικιακο μαγαζι,οχι απαραιτητα μαρκας,κ δεν εχουν καμια σχεση ποιοτικως με του jumbo...αργοτερα σε παιχνιδια κ σχολικα κλπ σιγουρα θα το προτιμησω γιατι ειναι πολυ πιο οικονομικο!!!!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΛΛΟΝΩΝ.ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Η ΑΦΡΑΓΚΙΑ ΡΕ ΓΜΤ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ...

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα ρουχα του Jumbo ποιοτηκως δεν ειναι και παο τα καλυτερα αλλα καποια φορμακια μπορεις να τα παρεις κι απο εκει , ετσι κι αλλιως υπαρχουν κι αλλα φτηνα καταστηματα οπως o Zaras , H&M , Mothercare εμεις γενικως εχουμε παρει απο ολα αυτα τα μαγαζια αν και τα περισσοτερα μας τα εχουν φερει δωρο ή μου τα εχουν δωσει φιλες μου και συγγενεις μου που δεν κανουν πια στα δικα τους παιδακια..να φανταστητε ο γιος μου ειναι 19 μηνων κι εχω ρουχα στο παταρι μεχρι και 6 χρονων , οι μπεμπες ειναι 2 μηνων και εχω και γι αυτες ρουχα μεχρι 6 χρονων...Ειναι ολα ολοκαινουρια τα παιδια σ αυτην την ηλικια δεν τα καταστρεφουν ευκολα τα ρουχα τους , το μονο που κοιταω να παρω πολυ καλης ποιοτητας ειναι τα παπουτσια για τα παπουτσια σκαω και 60 και 70 και 80 ευρω !!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω ψωνιζω συνεχεια απο τζαμπο κυριως φενελακια,πριν γεννηθει πηγαμε με τη μαμα μου και καναμε επιδρομη και γεννησαμε 1 καροτσι με οτι μπορεις να φανταστεις σε πολυ καλες τιμες αλλα τοτε δεν ηξερα οτι μου αρεσε το επερνε τωρα ξερω οτι καποιες σαλιαρες δεν κανουν μια χαλανε κατευθειαν στο πλυσιμο,επισης καποια φανελακια εχουν τοσο στενη γραμμη που τωρα ο γιος μου ειναι σχεδον 7 μηνων και φοραει για 18μηνο ή τα φορμακια τους καποια ειναι πολυ ωραια καποια αλλα μαπα..Τα μεγαλα πραγματα οπως επιπλα και τα λοιπα τα βρηκαμε σε καλη τιμη και τα πηραμε οπως και το καροτσι,δωσε με λεφτα εκει που πρεπει,στα ρουυχα ειδικα οταν ειναι βρεοφουδακι και μεγαλωνει αποτομα δεν αξιζει να δωσεις πολλα λεφτα,εμενα αυτη ειναι η αποψη μου! Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως εδω και 6 χρονια εχω αφησει αρκετα χρηματα στα τζαμπο.. κυριως στα εποχιακα!!!!! χριστουγεννα, πασχα, αποκριες, καλοκαιρι, και εναρξη σχολικης χρονιας ειναι οι καλυτερες εποχες μου για να πηγαινω εκει!!!
σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη! απο οσα εχω παρει, ευχαριστημενη απολυτα εχω μεινει με κουβερτουλες, σεντονια, μπουρνουζια παιδικα κ γενικα ειδη προικος, τα οποια εχω χρονια κ δεν επαθαν τιποτα!! ρουχα δεν παιρνω απο εκει.. εχω ψαξει κ εχω βρει καποια τοπικα μαγαζια.. τα παιχνιδια τους δεν εχουν μεγαλες αντοχες κ δεν τα προτιμω, γι'αυτο κ παιρνουμε συνηθως πιο επωνυμα, πλευμομπιλ κυριως-γιατι αντεχουν απιστευτα!!
το αγαπημενο μου ειναι να ψωνιζω απο εκει ειδη σπιτιου.. εχει μεγαλη ποικιλια κ ομορφα πραγματα!

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Από τα Τζάμπο δεν ψωνίζουμε από πεποίθηση. Μας τη βίδωσαν οι διαφημίσεις τους που παρουσιάζουν τα παιδάκια ως τυράννους των γονιών και των νονών, που πρέπει να νιώθουν τύψεις "αν κάνουν σκόντο στην καρδούλα του παιδιού". Ούτε απέξω δεν περνάμε. Κατά τ' άλλα εντοπίζω τα προϊόντα που μου αρέσουν σε κάθε πολυκατάστημα. Από τα mothercare ψωνίζω τα μπεμπε φορμάκια. Από marks'n'spencer εσώρουχα και ρούχα σε προσφορά. Από carrefour και lidl κάλτσες κι εσώρουχα.Από το καινούριο Prenatal κοντά στο ΙΚΕΑ ρούχα σε πολύ καλές τιμές. Από το Mega Outlet παπούτσια μάρκες (πήρα πρόσφατα 4 ζευγάρια Admiral για τα παιδιά 87 Ε σύνολο.) Από εκεί κάποιες φορές βρίσκω και για μένα ρούχα.
Εννοείται ότι στα παραπάνω είμαι πολύ ευχαριστημένη από ποιότητα.

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επίσης, έχω εντοπίσει συνοικιακά καταστήματα που κάνουν καλές τιμές, κυρίως σε σταθερούς πελάτες. Παιχνίδια (ακομη και πλειμομπιλ), ρούχα, βρεφικά είδη παίρνω συχνά από εκεί.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bonheur έγραψε:Από τα Τζάμπο δεν ψωνίζουμε από πεποίθηση. Μας τη βίδωσαν οι διαφημίσεις τους που παρουσιάζουν τα παιδάκια ως τυράννους των γονιών και των νονών, που πρέπει να νιώθουν τύψεις "αν κάνουν σκόντο στην καρδούλα του παιδιού". Ούτε απέξω δεν περνάμε. Κατά τ' άλλα εντοπίζω τα προϊόντα που μου αρέσουν σε κάθε πολυκατάστημα. Από τα mothercare ψωνίζω τα μπεμπε φορμάκια. Από marks'n'spencer εσώρουχα και ρούχα σε προσφορά. Από carrefour και lidl κάλτσες κι εσώρουχα.Από το καινούριο Prenatal κοντά στο ΙΚΕΑ ρούχα σε πολύ καλές τιμές. Από το Mega Outlet παπούτσια μάρκες (πήρα πρόσφατα 4 ζευγάρια Admiral για τα παιδιά 87 Ε σύνολο.) Από εκεί κάποιες φορές βρίσκω και για μένα ρούχα.
Εννοείται ότι στα παραπάνω είμαι πολύ ευχαριστημένη από ποιότητα.

εχει admiral εκει? η' σε καποιο συγκεκριμενο μαγαζι εκει μεσα? ρωταω γιατι εγω παπουτσια αθλητικα μονο admiral παιρνω για ολους μας και μου αρεσουν πολυ!! αλλα το καταστημα ειναι μακρια, ενω το mega outlet ειναι κοντα μου..

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bonheur έγραψε:Από τα Τζάμπο δεν ψωνίζουμε από πεποίθηση. Μας τη βίδωσαν οι διαφημίσεις τους που παρουσιάζουν τα παιδάκια ως τυράννους των γονιών και των νονών, που πρέπει να νιώθουν τύψεις "αν κάνουν σκόντο στην καρδούλα του παιδιού". Ούτε απέξω δεν περνάμε.

Respect Respect Respect Respect Respect

άντε και αναρωτιόμουν μήπως είμαι η μόνη σ'αυτή την χώρα που δεν της αρέσουν οι διαφημίσεις τους και τα μηνύματα που περνάνε..... τα παιδιά να μιλάνε με τέτοιο τρόπο στους γονείς και θεωρούνται και αδικημένα! λες και ιδρώνει ο κώλος τους να βγάλουν ένα ευρώ και να το ξοδέψουν στην κάθε ηλιθιότητα...

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
bonheur έγραψε:Από τα Τζάμπο δεν ψωνίζουμε από πεποίθηση. Μας τη βίδωσαν οι διαφημίσεις τους που παρουσιάζουν τα παιδάκια ως τυράννους των γονιών και των νονών, που πρέπει να νιώθουν τύψεις "αν κάνουν σκόντο στην καρδούλα του παιδιού". Ούτε απέξω δεν περνάμε.

Respect Respect Respect Respect Respect

άντε και αναρωτιόμουν μήπως είμαι η μόνη σ'αυτή την χώρα που δεν της αρέσουν οι διαφημίσεις τους και τα μηνύματα που περνάνε..... τα παιδιά να μιλάνε με τέτοιο τρόπο στους γονείς και θεωρούνται και αδικημένα! λες και ιδρώνει ο κώλος τους να βγάλουν ένα ευρώ και να το ξοδέψουν στην κάθε ηλιθιότητα...

Και εγώ μέσα... Αν και μεταξύ μας, ο γιος μου χωρεύει κάθε φορά που ακούει "γιατί έχεις τα τζάμπο πλάι σου"... Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην πρωτη μου κορη πηρα πολλα πραγματα απο το τζαμπο.
Την κουνια τη πληρωσα 140ευρω,κι κοιμηθηκε 5μηνες,κι μεταα την εδωσα κι τωρα εχει κοιμησει 3 παιδια συν το 2ρομου πρωτα ο Θεος4.Μια χαρα γερη βγηκε.

Τωρα οσο αφορα καλτσουλες κτλ μωρουδιακα νομιζω οπως ειπε καποια πιο πανω οτι υπαρχουν ελληνικα μαγαζια που προμηθευονται απο ελληνικες βιοτεχνιες κ δινεις λιγα παραπανω ευρω απο το τζαμπο.Πχ στις εκπτωσεις πηγα στα μπενετον κι με 50ευρω,πηρα της κορης μου 3παντελονια 2εεποχιακα φθινοπωρινα,κι 6μπλουζες!!!Κατεβαζουν απιστευτα τις τιμες στις εκπτωσεις.
Εχει καλα πραγματα στο τζαμπο αλλα οχι ολα.Πχ κουβερτες κ σεντονια δν ξαναπαιρνω γτ πρωτον στις κουβερττες εβγαζε σπυρια η κορη μου κι τα σεντονια γαριασαν.Ενω το παντα κ το παπλωμα,καινουρια σαν να τα πηρα χτες,κ τρομερα ζεστο το παπλωματακι.Οποτε υπαρχουν κ μερικα καλα ποιοτικα.Φορμακια επισης τα βολευτηκα,αλλα οσο φορεθηκαν γαριασαν,δλδ εδωσα λιγα οποτε κ τωρα λιγα θα παρω στο 2ρο.
Πχ στο h&m κι στο ζαρα εχει υπεροχα μωρουδιακα.Κι φθηνα κι ποιοτικα.Κι στα μπενετον στις εκπτωσεις ψωνιζω οσα μπορω.
Εγω ακομα δν ψωνισα του 2ρου,αλλα απο επιπλα ειμαι κομπλε,φορμακια θα ψωνισω μετα τα Χριστουγεννα,το μονο που θα αγορασω καλο,ειναι το καροτσι που θελω της Quinny κι βγαινουν καροτσι πορτ μπεμπε κι καθισμα αυτοκινητου 800κατι.

Α το μονο που δν παιρνω ποτε απο τζαμπο ειναι ηλεκτρικες συσκευες κι παπουτσια.Παπουτσια ειδικα θελω ανατομικα κι καλα.Κι το καλα δν σημαινει ακριβα.Πηρα της κορης μου nike απο το ομωνυμο καταστημα κι τα πληρωσα 35ευρω πολυ ωραια κ βολικα κι με στυλ αεροσολα απο κατω.

Οποτε οτι βολευει τον καθενα.

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι έχει Admiral στο Mega Outlet. Αν δεν κάνω λάθος, είναι στο τμήμα (ισόγειο, ημιυπόγειο; ) με τα υπόλοιπα αθλητικά.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bonheur έγραψε:Ναι έχει Admiral στο Mega Outlet. Αν δεν κάνω λάθος, είναι στο τμήμα (ισόγειο, ημιυπόγειο; ) με τα υπόλοιπα αθλητικά.

αχ σ'ευχαριστω για την πληροφορια!!
με εσωσες!

????????


Επισκέπτης
MariaM έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
bonheur έγραψε:Από τα Τζάμπο δεν ψωνίζουμε από πεποίθηση. Μας τη βίδωσαν οι διαφημίσεις τους που παρουσιάζουν τα παιδάκια ως τυράννους των γονιών και των νονών, που πρέπει να νιώθουν τύψεις "αν κάνουν σκόντο στην καρδούλα του παιδιού". Ούτε απέξω δεν περνάμε.

Respect Respect Respect Respect Respect

άντε και αναρωτιόμουν μήπως είμαι η μόνη σ'αυτή την χώρα που δεν της αρέσουν οι διαφημίσεις τους και τα μηνύματα που περνάνε..... τα παιδιά να μιλάνε με τέτοιο τρόπο στους γονείς και θεωρούνται και αδικημένα! λες και ιδρώνει ο κώλος τους να βγάλουν ένα ευρώ και να το ξοδέψουν στην κάθε ηλιθιότητα...

Και εγώ μέσα... Αν και μεταξύ μας, ο γιος μου χωρεύει κάθε φορά που ακούει "γιατί έχεις τα τζάμπο πλάι σου"... Razz

Μεταξυ μας... και εγω χορευω.. να ανησυχω;;;;; Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις