Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βανια έγραψε:μπορεις να πας στο δημοσιο, να βρεις εκει εναν γιατρο να σε παρακολουθει ως το τελος κ να γεννησεις με αυτον.. για ρωτησε καλυτερα κ θα σου πουν εκει.. 1800 ειναι παρα πολλα για δημοσιο!!!!
μα σε δημόσιο πήγε ... δεν ξέρω ρε κοπέλα μου να πας έτσι στην τύχη ; είναι λίγο επικίνδυνο . Ο άντρας σου τι ταμείο έχει; δεν μπορείς να μπείς σε αυτόν; αν όχι πήγαινε σε κάποιο απο τα δημόσια και ρώτα κάποιον θα βρείς . Θέλεις να ρωτήσω τη κοπέλα που ξεγέννησε τη μάνα της ; αυτή του έδωσε απο μόνη της 400 ευρω ; θέλεις να πας να το πιάσεις και να του εξηγησεις τη κατάσταση ; στο Αλεξάνδρα είναι . πες μου αν είναι.



το συγκεκριμενο γιατρο μου τον συστησε η ξαδελφη μου σαν πολυ καλο.τον εχω απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου και τωρα 1μιση μηνας εμεινε ,να τον αλλαξω? αλλα αφου μου τα ζητησε τι να κανω??αρχες νοεμβρη εχω παλι ραντεβου μαζι του λιγο πριν γεννησω,το πολυ πολυ να του εξηγησω την οικονομικη μας κατασταση και αν τον πιασω στο φιλοτιμο να του κανω παζαρια..(αν και ντρεπομαι λιγακι).
δυστυχως στο ταμειο του αντρα μου δεν μπορω να μπω τωρα παρα μονο μετα το φλεβαρη που ληγει το βιβλιαριο του ΙΚΑ μου,βλεπεις αν εισαι ασφαλισμενος εκει δεν μπορεις να διαγραφεις οποτε θελεις αλλα οποτε θελει το ΙΚΑ (ΦΤΟΥ ΤΟΥΣ).
ναι στειλε μου τα στοιχεια του ΙΣΩΣ τα χρειαστω τελικα.
[color=red]ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ - ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!!!!!![/col
or]

vi-na


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas kati akousa oti tora plironeis kai se dhmosia nosokomeia an gennas isxiei kserei kamia sas?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω γεννησα σε κρατικο νοσοκομειο πριν 10 μηνες (και κατι)και ο γιατρος μου ειχε ζητησει 1000.πηρε 500 και στο νοσοκομειο εδωσα περιπου 250 τα νοσηλεια τα οποια και πηρα πισω απο το ικα!!!!ο γιατρος μου βεβαια ηταν σουπερ και πλεον με αυτην την κριση μπορει και να μην σου παρει τιποτα!!!το ξερω γιατι ακομα εκει παω για γυναικολογικα θεματα και πλεον ενημερωνει κ απο μονος του οτι αν δεν εχετε χρηματα και παλι την δουλεια του θα την κανει.

athand

athand
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ γέννησα στο Έλενα βενιζέλου 4/7/2010.Αρχικά ήταν να γεννήσω στο μητέρα αλλα λόγω πολύ κακής εγκυμοσύνης και δίδυμης κύησης ο γιατρός μου με έστειλε ένα βράδυ εκεί καθώς κάθε φορά που έμπαινα στο μητέρα για το αίμα που έβλεπα πλήρωνα 350€ την βραδια σε τρικλινο οικονομικο .οπότε με λυπήθηκε ο ανθρωπος αφου ήδη η εγκυμοσύνη μου είχε στοιχίσει μια περουσία.
βέβαια απο την στιγμή που νοσηλεύτικα εκεί δεν ξαναβγήκα και όλας μέχρι να γεννήσω.Για 55 μέρες νοσηλείας μαζί με την γέννα (καισαρική) για μονόκλινο δωμάτιο πλήρωσα 2800€ περίπου συν 1700€ τον γιατρό& τον αναισθησιολογο που με ξεγέννησε.
παρόλο που είχα Ικα όταν πήγα να πληρωθώ το επίδομα τοκετού είχα ακόμα κρατήσεις απο το ικα για την νοσηλεία μου περίπου 250 €.γενικα αν δεν πληρώσεις είτε είναι δημόσιο είτε είναι ιδιωτικό δεν γίνεται τίποτα.Απλα έτσι όπως έγιναν τα πράγματα σε μένα το δημόσιο ήταν η οικονομικότερη λυση.
κοστος γεννας σε δημοσιο νοσοκομειο - Σελίδα 2 215994

KIOSSE

KIOSSE
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα επειδη εγω θα γεννησω με το καλο σε επαρχεια 2/12 ρωτησα στο Νοσοκομειο (δημοσιο) για την πληρωμη ( γιατι ειχα ακουσει στην τηλεοραση για τις αυξησεις στις γεννες)
μου ειπαν τα εξης: 872 αν ειναι φυσιολογικος τοκετος για 3 ημερες νοσηλιας καθε extra μερα + 75
καισαρικη 1685 περιπου ( δεν θυμαμαι ακριβως) αλλα επειδη ειμαι του ΙΚΑ δεν πληρωνω για καισαρικη μονο για φυσιολογικο!! ( φυσιολογικο και ας πληρωσω)

ρωτησα και για τα δωματια αλλα ειμαστε Νοσοκομειο 3ης κατηγοριας μου ειπαν και οι νοσοκομες προσπαθουν για το καλυτερο αναλογα με την περιπτωση.. τα δωματια σε εμας ειναι τετρακλινα , τρικλινα και μερικα δικλινα..

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα εγω που γεννησα 24/10 πληρωσα 970 ευρω στο νοσοκομειο των γιαννιτσων με δημοσιου βιβλιαριο αν εκανα καισαρικη 1500 ευρω μου ειπαν οτι θα πληρωνα.
Μια φιλη που γεννησε στο ιδιο νοσοκομειο και εκανε καισαρικη δεν πληρωσε ασφαλισμενη του ΙΚΑ . Το μονο που ξερω οτι οταν γεννησεις φυσιολογικα πληρωνεις τωρα ποσο αντιστοιχει για καθε ασφαλεια δεν ξερω !!

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να ρωτησεις εκει που θα γεννησεις για να ξερεις!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο Παπαγεωργίου (Θεσσαλονίκη) που ρώτησα μου είπαν 872 για 3 μέρες ΦΤ και τίποτα , εφόσον είμαι ΙΚΑ, για ΚΤ

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα! χθες πηρα τηλ στο ιπποκρατειο γιατι εκει θελω να γεννησω, μου ειπαν οτι θελουν 925 ευρω για φυσιολογικο τοκετο και 1600 ευρω περιπου για καισαρικη. για το ικα δε ξερω αλλα για το στρατο ξηρας που με αφορα δεν πληρωνεις τιποτα στο νοσοκομειο αν δωσεις 2 αποκοματα απο το βιβλιαριο σου! παρε κι εσυ ενα τηλ στο νοσοκομειο που θελεις να γεννησεις να μαθεις και για το ικα! ελπιζω να βοηθησα εστω και λιγο!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ να κλείσω ραντεβού στο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΛΕΕΕΕ.....

Ήμουν μόλις 4 εβδομάδων έγκυος....ξέρετε για πότε μου έκλεισαν το πρώτο ραντεβού??????


8/2/2012 κοστος γεννας σε δημοσιο νοσοκομειο - Σελίδα 2 215994 κοστος γεννας σε δημοσιο νοσοκομειο - Σελίδα 2 215994

και λεω....οκ...ως τοτε???
και μου απανταει χαλαρα.....ΣΕ ΙΔΙΩΤΗ!!

Έτσι κι εγώ πηγα στο γιατρό μου που είναι στο Ιπποκράτειο και παίρνει 1800 για καισαρικη ή επεμβατικο φυσιολογικο τοκετο.....και περιλαμβάνει το ποσο απο την πρωτη επισκεψη ως την τελευταία + την αυχενική διαφάνεια...

Και πάλι πολλά μου φαίνονται....αλλά τι να κανω????
Να αλλάξω γιατρό στον 4ο μήνα και να πάω στο Παπαγεωργιου?????

ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ.....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
'Αντε και αλλάξεις.. αν για να κλεισεις το επόμενο ραντεβου πρεπει να περάσουν άλλοι 4 μήνες? θα γεννήσεις μέχρι να τον ξαναδείς!! Razz Razz Μου δημιουργήθηκε μια απορία τώρα... όταν λένε, έδωσα ένα Χ ποσο στο νοσοκομείο για την γέννα (δωματιο,φαρμακα,καισαιρικη κλπ)π.χ. 2000€ και ένα Ψ ποσό στο γυναικολόγο για να με ξεγεννησει π.χ. 1500€ ..μιλάνε για το συνολικό ποσό που έδωσαν στον γυναικολόγο από τη πρώτη μέρα της εγκυμοσύνης ή για λεφτά που του έδωσαν την μερα της γέννας?

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΧΑΧΧΑΑ.......οχιιιιι το επομενο ραντεβου μετα τις 8/2 τα κλεισαμε απο τωρα ανα μήνα μεχρι την Π.ΗΤ.

τώρα όσο για την απορία σου....δίκιο έχεις...είναι συνήθος τι συμφωνία θα κάνεις...

Ασ πουμε εμενα ο πρώτας μου γιατρός στο μεγάλο μου γιό..μου χρέωνε κανονικα τις επισκεψεις και στο τελος + το ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΧΑΧΑΧΧΑΑ.......οχιιιιι το επομενο ραντεβου μετα τις 8/2 τα κλεισαμε απο τωρα ανα μήνα μεχρι την Π.ΗΤ.

τώρα όσο για την απορία σου....δίκιο έχεις...είναι συνήθος τι συμφωνία θα κάνεις...

Ασ πουμε εμενα ο πρώτας μου γιατρός στο μεγάλο μου γιό..μου χρέωνε κανονικα τις επισκεψεις και στο τελος + το ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


χααχαχχα ντράπηκα τώρα που δν κατάλαβα Embarassed Embarassed Embarassed

οσο για τα λεφτα σωστα είχα καταλάβει! σ' ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες! κοστος γεννας σε δημοσιο νοσοκομειο - Σελίδα 2 417472 να πανε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου και όπως τα θες σου εύχομαι!! κοστος γεννας σε δημοσιο νοσοκομειο - Σελίδα 2 35468

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou mouuuuuuuuu ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ...ΤΙ ΝΤΡΑΠΗΚΕΣ???????

Που να καταλαβεις η γυναικα???
το χααχαχα...πηγαινε ΣΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ κι οχι στο οτι δν καταλαβες εσυ...

ΣΩΣΤΗ Η ΣΚΕΨΗ σου για τους επομενους 4 μήνες το ραντεβού Wink

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joanna εγώ που ήθελα να πάω Παπαγεωργίου είχα πάει να μου ανοίξουν καρτέλα τον Μάιο και το πρώτο μου ραντεβού ήταν Αύγουστο.Έκλεισα κανονικά τα ραντεβού για όλους τους μήνες μου και πήγαινα έξω σε έναν άσχετο με το νοσοκομείο γιατρό και με παρακολουθούσε κάθε μήνα.Παράλληλα πήγαινα και στο Παπαγεωργίου κάθε μήνα.Εκεί βλέπουν τις εξετάσεις σου, σου δίνουν τις επόμενες, ακούνε το μωρό (οχι υπέρηχο) σε ζυγίζουν και σου παίρνουν πίεση.Τίποτα άλλο.Επίσης ΑΝ θες κάνεις εκεί Β επιπέδου(εγώ έκανα έξω), δεν ξέρω πόσο νωρίς πρέπει να κλείσεις ραντεβού.
Στην ουσία απλά βλέπουν τις εξετάσεις σου, και στον 8 μου έκαναν έναν μόνο υπέρυχο (doppler) ΟΛΟΥΣ αυτούς τους μήνες.
Θα μου πεις και στο εξωτερικό 1 υπέρηχο τον μήνα σου κάνουν και θεωρείται φυσιολογικό.
Αν θέλεις να έχεις δικό σου γιατρό σε νοσοκομείο, να σε ξεγεννήσει αυτός δηλαδή και να μην πας σε όποιον τύχει σε εφημερία, τότε δεν υπάρχει λόγος να πηγαίνεις ΚΑΙ στο νοσοκομείο ΚΑΙ σε αυτόν έξω.
Εγώ μίλησα με τον δικό μου και του είπα οτι θα πάω σε όποιον εφημερεύει και ολα οκ.
Απλά αν διαλέξεις την 2η λύση καλό θα ήταν να ανοίξεις καρτέλα σε περίπτωση που χρειαστείς πρόκληση να έχεις κάπου να πας.Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα Razz

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε ευχαριστώ πολύ για τα "φώτα" σου.....δεν με μπερδεψες κούκλα μου....ΑΠΛΑ...ΜΠΑΧΑΛΟ ΜΕ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ Crying or Very sad Crying or Very sad

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καλησπερα.μια ερωτηση γνωριζει καμια τελικα αν ισχυει οτι πλεον πληρωνουμε στ δημοσια νοσοκομεια 1800 για καισαρικη και 1400 για φυσιολογικο συν φυσικα τα φακελακια?γιατι κατι ειχα ακουσει οτι ισχυει αλλα τελικα οσες ειχαν πληρωσει τα πηραν πισω.ξερει καμια???Rolling Eyes

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΓΗΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(ΚΡΗΤΗ>) ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 340 ΕΥΡΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ!!!1ΕΝΩ ΑΝ ΓΕΝΝΟΘΥΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΙΣΩ ΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
διαβαζω ολα αυτα και λεω ευτυχως που προλαβα και γεννησα τον ιουλιο..στο παπαγεωργιου θεσσαλονικης...πληρωσα 300 ευρω,γεννησα με καισαρικη με ασφαλεια δημοσιου..ακομα βεβαια δεν τα εχω παρει πισω ουτε αυτα ουτε το επιδομα τοκετου..

https://www.facebook.com/myrodeve

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν υπαρχει καποια κοπελα που να γεννησε τωρα το 2012 γιατι τα πραγματα παλι αλλαξαν ας μας ενημεωσει ευχαριστουμε!!!!!!παντως κ οι κλινικες πλεον κανουν πολυ οικονομικα πακετα!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια φίλη ρώτησε το γυναικολόγο της αυτός είναι σε ιδιωτικό νοσοκομείο και της είπε ότι στα ιδιωτικά γεννάς χωρίς να δώσεις χρήματα στο μαιευτήριο πληρώνεις μόνο το γιατρό απλά δεν παίρνεις απο το ταμείο σου τα χρήματα που έπαιρνες .

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα! Γεννησα πριν 20 μερες σε δημοσιο νοσοκομειο με καισαρικη και δεν πληρωσα τιποτα! Το μονο που πληρωσα ηταν η διαφορα δωματιου γιατι ηθελα μονοκλινο!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπηκες με ραντεβου βιβιαν ομως?γιατι εγω θα μπω με ραντεβου για να χω τον γιατρο μου.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:Μπηκες με ραντεβου βιβιαν ομως?γιατι εγω θα μπω με ραντεβου για να χω τον γιατρο μου.

Φυσικα! εχω δικο μου γιατρο!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβιαν σε ποιο γεννησες;

http://stardustwork.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις