Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
florentiab έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:καλημερα κοριτσια.δεν το θυμηθηκε.τα νευρα μου. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


δεν τελείωσε η μέρα!
αχ φλωρα μου δεν ειναι απο αυτους που κανουν οτι το ξεχνανε για να κανουν εκπληξη.μονο αν τον παρει καποιος τηλ για να ευχηθει.το τι εχει να ακουσει το βραδυ?θα γινει χαμος.

ξυλο!ξυλο!ξυλο!ξυλο!
(σου κανω κερκιδα!!!!) Very Happy

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μόλις μου έφεραν μια πολύ όμορφη μπομπονιέρα γάμου και τρώω τα κουφέτα.
πιο νόστιμα κουφέτα δεν έχω φάει ποτέ! γιαμ γιαμ τα τσάκισα  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 982137
πάω να κλέψω τα κουφέτα και της διπλανής μου. ας μην αργούσε να έρθει σήμερα Very Happy

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsa kalimera pws eiste!!thelo na po kati gt exw stenaxwrethi k dn mporw na to pistepso auto loipon!!!mia fili mou k prwti ksaderfi tou antra mou .20 xronon auti k 24 o filos tis.atos einai prosfigas stin roumania alla i katagwgi tou einai apo aleksanfroupoli!!loipon i kopela emeine egkuos k eipan tha to kratisoun i goneis tou pediou thelane alla i mama tis kopelas oxi k thia tou dikou mou,tis elege na to riksei logo t oti dn einai k kala oikonomika k mono i kopela douleue sezon omws kalokairi mono..me t polla eipan telika na to riksoun sorry gia tin leksi auti dn thelo na to skeutomai.....egw stenaxwrethika alla thn alli mera eipan tha to kratisoun k etsi emeine..pige stin giatro ola kala tis eipe  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 215994 re koritsia dn to xwraei o nous mou pigan sthn roumania prin kati meres k alla prin fygei dn ksanapige stin giatro tis mono thn prwti fora,k eidi twra itan 2 minwn.k ekei sthn roumania tin pige o dikos tis se filo tou gunaikologo k ksafnika tis leei o giatros eeki oti to morw dn anaptysete kala,dn exei pneumones,k i sponduliki stylei dn yparxei k oti prepei na to bgalei!!!ginete auto k oti k na to afisei tha pethanei mesa stin koilia tis...koritsia tha trelatho emena to mualo mou pige allou pipws ebale o dikos tis ton filo tis na pei psemata gia na kanei ektrwsei,h egw skeytome paranoika,k oti tin alli mera to mwro pethane sthn koilia tis k eixe aimoragia.xilia xilia xilia sygnwmi gia to megalo post k gia tis leksis pou einai kapws.....ti lete na ginete ginete to mwro an itan etsi..oti eixe syndromo down tis eipe Sad Sad Sad ***a stin arxi oute autos to ithele gt itan ligo tempelis k meta apofasisan mazi



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marinaki <3 <3 στις Παρ Οκτ 07, 2011 1:05 am, 1 φορά

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:koritsa kalimera pws eiste!!thelo na po kati gt exw stenaxwrethi k dn mporw na to pistepso auto loipon!!!mia fili mou k prwti ksaderfi tou antra mou .20 xronon auti k 24 o filos tis.atos einai prosfigas stin roumania alla i katagwgi tou einai apo aleksanfroupoli!!loipon i kopela emeine egkuos k eipan tha to kratisoun i goneis tou pediou thelane alla i mama tis kopelas oxi k thia tou dikou mou,tis elege na to riksei logo t oti dn einai k kala oikonomika k mono i kopela douleue sezon omws kalokairi mono..me t polla eipan telika na to riksoun sorry gia tin leksi auti dn thelo na to skeutomai.....egw stenaxwrethika alla thn alli mera eipan tha to kratisoun k etsi emeine..pige stin giatro ola kala tis eipe  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 215994 re koritsia dn to xwraei o nous mou pigan sthn roumania prin kati meres k alla prin fygei dn ksanapige stin giatro tis mono thn prwti fora,k eidi twra itan 2 minwn.k ekei sthn roumania tin pige o dikos tis se filo tou gunaikologo k ksafnika tis leei o giatros eeki oti to morw dn anaptysete kala,dn exei pneumones,k i sponduliki stylei dn yparxei k oti prepei na to bgalei!!!ginete auto k oti k na to afisei tha pethanei mesa stin koilia tis...koritsia tha trelatho emena to mualo mou pige allou pipws ebale o dikos tis ton filo tis na pei psemata gia na kanei ektrwsei,h egw skeytome paranoika,k oti tin alli mera to mwro pethane sthn koilia tis k eixe aimoragia.xilia xilia xilia sygnwmi gia to megalo post k gia tis leksis pou einai kapws.....ti lete na ginete ginete to mwro an itan etsi..oti eixe syndromo down tis eipe Sad Sad Sad ***a stin arxi oute autos to ithele gt itan ligo tempelis k meta apofasisan mazi


δεν πολυκατάλαβα. βρε πουλάκι μου δεν μπορείς να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες; στράβώθηκα Smile

αν κατάλαβα καλά είναι έγκυος με πήγαν και σε γιατρό στη Ρουμανία και τους είπε οτι το μωρό δεν αναπτύσεται σωστά και οτι έχει σύνδρομο down
και είναι μόνο δύο μηνών; περίεργα μου ακούγονται και εμένα αυτά

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΕΝΑΝ ΑΛΒΑΝΟ Η ΚΟΠΕΛΑ .ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΒΑΝΟ .ΠΗΓΑΝ.ΝΑΡΚΩΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΤΡΙΚΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ .ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΗΤΡΙΚΑ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΕΨΑΞΕ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ.ΔΕΝ ΧΩΡΙΣΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΣΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΜΗΤΡΙΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ...ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΛΒΑΝΟ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
exw synithisei twra etsi sorry tha prospathiso sta ellinhka, nai auto pou katalabes oti dn exei pneumonia,, sponduliki styli,,k oti mporei na exei to syndromo down...den kserw ti na pw emena mou pige sto mualo sto diko tis k pera apo auto to oti dn exw akousei kai ta kalutera gia giatrous stin roumania,to thema einai oti to ebgale i kopela to mwro,ite itan lathos eprepe na gyrisei na dei edw stin giatros tis an isxouse kati tetoio

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:koritsa kalimera pws eiste!!thelo na po kati gt exw stenaxwrethi k dn mporw na to pistepso auto loipon!!!mia fili mou k prwti ksaderfi tou antra mou .20 xronon auti k 24 o filos tis.atos einai prosfigas stin roumania alla i katagwgi tou einai apo aleksanfroupoli!!loipon i kopela emeine egkuos k eipan tha to kratisoun i goneis tou pediou thelane alla i mama tis kopelas oxi k thia tou dikou mou,tis elege na to riksei logo t oti dn einai k kala oikonomika k mono i kopela douleue sezon omws kalokairi mono..me t polla eipan telika na to riksoun sorry gia tin leksi auti dn thelo na to skeutomai.....egw stenaxwrethika alla thn alli mera eipan tha to kratisoun k etsi emeine..pige stin giatro ola kala tis eipe  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 215994 re koritsia dn to xwraei o nous mou pigan sthn roumania prin kati meres k alla prin fygei dn ksanapige stin giatro tis mono thn prwti fora,k eidi twra itan 2 minwn.k ekei sthn roumania tin pige o dikos tis se filo tou gunaikologo k ksafnika tis leei o giatros eeki oti to morw dn anaptysete kala,dn exei pneumones,k i sponduliki stylei dn yparxei k oti prepei na to bgalei!!!ginete auto k oti k na to afisei tha pethanei mesa stin koilia tis...koritsia tha trelatho emena to mualo mou pige allou pipws ebale o dikos tis ton filo tis na pei psemata gia na kanei ektrwsei,h egw skeytome paranoika,k oti tin alli mera to mwro pethane sthn koilia tis k eixe aimoragia.xilia xilia xilia sygnwmi gia to megalo post k gia tis leksis pou einai kapws.....ti lete na ginete ginete to mwro an itan etsi..oti eixe syndromo down tis eipe Sad Sad Sad ***a stin arxi oute autos to ithele gt itan ligo tempelis k meta apofasisan mazi



βρε μαρινακι μου λιγο απιθανο μου ακουγεται ολο αυτο!βασικα και εγω σκεφτηκα το ιδιο με εσενα!αν ειναι οντως ετσι ο τυπος ειναι μεγαλος μα@@@@@κας!! Twisted Evil Twisted Evil

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:Ευάκι μπα να σκάσεις βραδιάτικα....με κάνεις και σκιάζομαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είμαι και χεστρού affraid

ελα μην κανεις ετσι,ειχα ετοιμασει και 2 φωτο απο φερετρα να βαλω να δει η νενα τι θελω αλλα η νενα σημασια δεν εδωσε αρα....την γλιτωσες!!!! Razz Razz
καλημερα!!!και καλα περπατηματα και τρεξιματαααααα!!!!!!!!!!

evvi έγραψε:μολις εφαγα μια ωραιοοοοοτατη παστουλα!!! Very Happy pig pig

απο το "σπιτικο"????? pig pig pig

florentiab έγραψε:καλημέρα κορίτσια!
Ευάκι πλεκτό δεν πήρα. έχω τα παιχνιδάκια μου στο κινητό. είμαι μοΥντέρνα μάνα εγώ! Very Happy

τι μοντερνα καλεεεε!!!!!!!εμενα που δε θυμαμαι και τα φοφικο με στειλαν για ιαματικα!!!!!!!κι εσυ τοσα χρονια πιο μεγαλη παιζεις με το κινητο?!!?!παλιμπεδισμος!!!!!!!!τσ τσ τσ τσ τσ.... Razz

εγω πηγα με τον αντρουλη ηπιαμε ενα καφεδακι στα γρηγορα στο κεντρο και μετα ψωνισαμε καλτσακια(25 ευρω ελεος!!! affraid) και κατι βιβλιαρακια και πηραμε και το τουτου απο το συνεργειο και καθομαστε γλεπουμε "ΝΤΟΛΑ"!!!!!!!!!

ναι απ το σπιτικο ηταν η παστουλα και ηταν σουπερ!!!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι το σύνδρομο ντάουν αν θυμάμαι καλά διαπιστώνεται αργότερα και με ειδικό υπέρυχο,έτσι δεν είναι βρε κορίτσια???Αν είχε όμως αιμμοραγία αλλάζει το πράμα,κάτι δεν πήγαινε καλά.Τώρα τι να σου πω..κρίμα πάντως.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stavroulitsa έγραψε:ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΕΝΑΝ ΑΛΒΑΝΟ Η ΚΟΠΕΛΑ .ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΒΑΝΟ .ΠΗΓΑΝ.ΝΑΡΚΩΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΤΡΙΚΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ .ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΗΤΡΙΚΑ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΕΨΑΞΕ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ.ΔΕΝ ΧΩΡΙΣΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΣΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΜΗΤΡΙΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ...ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΛΒΑΝΟ
swpa re tha ton eixa skotosei ekeinh tin stigmh dn einai dynaton ti anthropi yparxoun panagia mou!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Μαρινάκι το σύνδρομο ντάουν αν θυμάμαι καλά διαπιστώνεται αργότερα και με ειδικό υπέρυχο,έτσι δεν είναι βρε κορίτσια???Αν είχε όμως αιμμοραγία αλλάζει το πράμα,κάτι δεν πήγαινε καλά.Τώρα τι να σου πω..κρίμα πάντως.
dn kserw re alikaki mou ti egine akribws molis girisei tha tin parw tilef na mou pei giati pigan mono gia liges meres gia na gnwrisei tous goneis tou paidiou k egine auto sta kalo kathoumena ,to kserw ektos an einai poio kali i giatroi ekei k t diapistonoun amesws,egw fabame mipws tis kanane tpt dn ginete apo tin mia stigmi stin alli na to bgazoun akyro to bebe,ti na pw mporei an isxeii mporei k oxi,pf

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stavroulitsa έγραψε:ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΕΝΑΝ ΑΛΒΑΝΟ Η ΚΟΠΕΛΑ .ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΒΑΝΟ .ΠΗΓΑΝ.ΝΑΡΚΩΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΤΡΙΚΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ .ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΗΤΡΙΚΑ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΕΨΑΞΕ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ.ΔΕΝ ΧΩΡΙΣΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΣΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΜΗΤΡΙΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ...ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΛΒΑΝΟ


καλα και καθετε ακομα μαζι του?? Twisted Evil Twisted Evil ρε κοριτσια τι πραγματα ειναι αυτα που ζουμε ρε γαμωτο??

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρουλίτσα,πλάκα κάνεις....έπαθα σοκ....απ'τα χέρια μου θα πήγαινε ο αλήτης!!Και έμεινε μαζί του??Μπράβο της..τι να πω..



mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Καλημέρααααααααααααααα... Very Happy


Φασολάδα τρομερή κάθε βήμα και ....... Embarassed
την οποία θα κάνει η μάνα μου βεβαίως βεβαίως!!
Αν την βάλω να κάνει και την περπατόπητα πειράζει??? tongue

Γιατί καλέ κορίτσια περπάτησε ο ανθρωπάκος μου......  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 228222

Για ελάτε να σας κεράσω,για ελάτε!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 884648

μπραβο σας Σουλα μου καλα κυνηγητα τωρα!!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 215994

stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια σκεφτομαι σημερα οτι εχω μεγαλο προωλημα με την γκρινια της κόρης μου. ήταν που ήταν γκρινιαρα, εχθες πηγαμε να διαβασουμε και εκλεγε με λυγμους όταν κάτι δεν μπορουσε να το πει. δεν με ενοχλει που δυσκολευετε να πει κάποιες λέξεις, με ενοχλει που κλαιει συνεχως. οταν λοιπόν τις έλεγα αστα θα τα κάνουμε μετά αφού κλαις να ηρεμήσεις πρώτα, εκείνη ούρλιαζε χειρότερα με αποτέλεσμα να μας εχει σπάσει τα νευρα και εμενα και του άντρα μου, τι με συμβουλευετε να κάνω ?

να της μιλας συνεχεια να εχεις υπομονη και να της εξηγεις κι αν συνεχισει να κανει νευρα βρες μια γωνια για τους ατακτους βαζε την εκει και μετα να της εξηγησεις πως το εκανες γιατι κανει νευρα!!!!! θελει ομως υπομονη! καλο κουραγιο!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:καλημερα κοριτσια.δεν το θυμηθηκε.τα νευρα μου. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356

Γεωργια μην τρελαινεσαι εγω πιστευω πως εμεις δινουμε βαση σε αυτα ... και τι εγινε αν ξεχασε παει να πει πως δεν σε αγαπαει? ελα μωρε μια μερα σαν ολες τις αλλες ειναι! αν στην τελικη σε πειραζει και θες να το θυμαται πεστου το παραπονο σου
μην τσακωθεις ομως ειναι κριμα!!!!!


*κατα τα αλλα τι κανετε εγω τωρα πινω λιγο καφε απο το πρωι!!!! Rolling Eyes

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σκεφτομαι οτι δεν εχω μαγειρεψει κατι για σημερο εκτος απο το φαγητο της μαριας μου...... Rolling Eyes
τεθοια ωρα μαλλον αυγα θα φτιαξω αλλα οχι σκετα να βαλω κ κατι αλλο.... scratch

https://www.youtube.com/cretanvenus

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:σκεφτομαι οτι δεν εχω μαγειρεψει κατι για σημερο εκτος απο το φαγητο της μαριας μου...... Rolling Eyes
τεθοια ωρα μαλλον αυγα θα φτιαξω αλλα οχι σκετα να βαλω κ κατι αλλο.... scratch

φτιαξε μια ομελετα ωραιοτατη αν εχεις υλικα η φτιαξε τα αυγα με ντοματες! μιαμ μιαμ!!!!!!!! Smile

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:Καλημέρααααααααααααααα... Very Happy


Φασολάδα τρομερή κάθε βήμα και ....... Embarassed
την οποία θα κάνει η μάνα μου βεβαίως βεβαίως!!
Αν την βάλω να κάνει και την περπατόπητα πειράζει??? tongue

Γιατί καλέ κορίτσια περπάτησε ο ανθρωπάκος μου......  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 228222

Για ελάτε να σας κεράσω,για ελάτε!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 884648

μπραβο σας Σουλα μου καλα κυνηγητα τωρα!!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 215994

stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια σκεφτομαι σημερα οτι εχω μεγαλο προωλημα με την γκρινια της κόρης μου. ήταν που ήταν γκρινιαρα, εχθες πηγαμε να διαβασουμε και εκλεγε με λυγμους όταν κάτι δεν μπορουσε να το πει. δεν με ενοχλει που δυσκολευετε να πει κάποιες λέξεις, με ενοχλει που κλαιει συνεχως. οταν λοιπόν τις έλεγα αστα θα τα κάνουμε μετά αφού κλαις να ηρεμήσεις πρώτα, εκείνη ούρλιαζε χειρότερα με αποτέλεσμα να μας εχει σπάσει τα νευρα και εμενα και του άντρα μου, τι με συμβουλευετε να κάνω ?

να της μιλας συνεχεια να εχεις υπομονη και να της εξηγεις κι αν συνεχισει να κανει νευρα βρες μια γωνια για τους ατακτους βαζε την εκει και μετα να της εξηγησεις πως το εκανες γιατι κανει νευρα!!!!! θελει ομως υπομονη! καλο κουραγιο! αχ κανω κανω υπομονη ωσπου στο τελος της τραβαω τα μαλλια απο τα νευρα μου το ξερω ειναι κακο αλλα βγαινω εκτος εαυτου

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:καλημερα κοριτσια.δεν το θυμηθηκε.τα νευρα μου. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 311356

Γεωργια μην τρελαινεσαι εγω πιστευω πως εμεις δινουμε βαση σε αυτα ... και τι εγινε αν ξεχασε παει να πει πως δεν σε αγαπαει? ελα μωρε μια μερα σαν ολες τις αλλες ειναι! αν στην τελικη σε πειραζει και θες να το θυμαται πεστου το παραπονο σου
μην τσακωθεις ομως ειναι κριμα!!!!!


*κατα τα αλλα τι κανετε εγω τωρα πινω λιγο καφε απο το πρωι!!!! Rolling Eyes

http://hawk-girl.blogspot.com/

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια σκεφτομαι σημερα οτι εχω μεγαλο προωλημα με την γκρινια της κόρης μου. ήταν που ήταν γκρινιαρα, εχθες πηγαμε να διαβασουμε και εκλεγε με λυγμους όταν κάτι δεν μπορουσε να το πει. δεν με ενοχλει που δυσκολευετε να πει κάποιες λέξεις, με ενοχλει που κλαιει συνεχως. οταν λοιπόν τις έλεγα αστα θα τα κάνουμε μετά αφού κλαις να ηρεμήσεις πρώτα, εκείνη ούρλιαζε χειρότερα με αποτέλεσμα να μας εχει σπάσει τα νευρα και εμενα και του άντρα μου, τι με συμβουλευετε να κάνω ?

mama katerina έγραψε:να της μιλας συνεχεια να εχεις υπομονη και να της εξηγεις κι αν συνεχισει να κανει νευρα βρες μια γωνια για τους ατακτους βαζε την εκει και μετα να της εξηγησεις πως το εκανες γιατι κανει νευρα!!!!! θελει ομως υπομονη! καλο κουραγιο!
stefanakos έγραψε: αχ κανω κανω υπομονη ωσπου στο τελος της τραβαω τα μαλλια απο τα νευρα μου το ξερω ειναι κακο αλλα βγαινω εκτος εαυτου

καταλαβαινω πως νευριαζεις αλλα αυτη δεν ειναι λυση πιστεψε με το μονο που καταφερνεις ειναι να την πεισμωνεις περισσοτερο ..στην αρχη επιβραβευσε την και παρτην με το καλο οσο φωναζει εκεινη εσυ ηρεμη και αν δεν βγαλεις ακρη κανε αυτο με την γωνια που σου ειπα για να καταλαβει πως δεν δεχεστε τετοια συμπεριφορα στο σπιτι..παλι ομως με το καλο και με συζητηση..αυτη η νταντα στο σκαι πολυ με εχει βοηθησει εχει βγαλει και βιβλιο και λεω να το παρω!!! Smile

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:σκεφτομαι οτι δεν εχω μαγειρεψει κατι για σημερο εκτος απο το φαγητο της μαριας μου...... Rolling Eyes
τεθοια ωρα μαλλον αυγα θα φτιαξω αλλα οχι σκετα να βαλω κ κατι αλλο.... scratch


Πατατούλες τηγανιτές,αυγά τηγανητά,λουκάνικα φρανκφούρτης και μπέικον!!!Εγώ καμιά φορά όταν δεν έχω μαγειρέψει και του λέω του άντρα μου ότι θα φάμε αυτά μου απαντάει....καλύτερα που δεν μαγείρεψες!!χαχαχ!!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΙ ΦΑΚΙΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΔΑΦΝΗ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΝΟΣΤΙΜΕΣ?????

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μολις με ενημερωσε η γειτονισσα οτι εχθες το βραδυ προσπαθησαν να μπουν πακιστανοι στον κηπο της και ειναι ακριβως διπλα μας!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787 χριστε μου τι θα κανω τωρα που θα ειμαι μονη με το μωρο!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικημαρια έγραψε:ΟΙ ΦΑΚΙΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΔΑΦΝΗ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΝΟΣΤΙΜΕΣ?????



δεν ξερω εγω που βαζω παντα δαφνη μου φαινονται πολυ πιο νοστιμες!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:μολις με ενημερωσε η γειτονισσα οτι εχθες το βραδυ προσπαθησαν να μπουν πακιστανοι στον κηπο της και ειναι ακριβως διπλα μας!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787 χριστε μου τι θα κανω τωρα που θα ειμαι μονη με το μωρο!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787
mn anxonese dn exeis kapoion na erxete na koimate mazi su?na kleidwnwis kala....

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:μολις με ενημερωσε η γειτονισσα οτι εχθες το βραδυ προσπαθησαν να μπουν πακιστανοι στον κηπο της και ειναι ακριβως διπλα μας!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787 χριστε μου τι θα κανω τωρα που θα ειμαι μονη με το μωρο!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 37 534787

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ , ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΚΕΣ ΙΔΕΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις