Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
294 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 294 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι καλως μας ηρθες στο παρεακι μας και με το καλο το μπεμπουλινι σου!Ευχομαι να ειναι γουρικο,οπως ειπαν και τα κοριτσια,και η μαμα σου συντομα να ειναι καλυτερα!

πριν λιγο γυρισα απο δουλειες εξωτερικες και ειμαι πτωματεξ...Δουλεια ξεκιναω στις 4 μεχρι τις 8 για σημερα και μετα θελω να παω να παρω σουτιεν θηλασμου και κανενα νυχτικο γιατι δεν εχω προνοησει γι'αυτο.Ασε μην μας κανει κανενα ξαφνικο η μπεμπα και τρεχουμε! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Μαγειρευω μιας δικης μου εμπνευσης σαλτσα για μακαρονια με μελιτζανα και ελιες ροδελες.Αν βγει καλο,θα σας πω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 328109

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΑ

ΣΤΕΛΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΑΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ.
ΧΘΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.
ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!!! ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΕΤΟΙΜΗ!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 679259

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:
totula έγραψε:κοριτσια καλημερα, περιττο να σας πω οτι δεν εχω κοιμηθει καθολου Sleep . μια οι ανησυχιες μου και μια ο μικρος συνολο να εχω κοιμηθει κανενα 3ωρο. δεν εχει πυρετο 37,7 εφτασε αλλα ο βηχας παει συννεφο και βαριανασαινει. σταθμο δεν το εστειλα θα ερθει η πεθερα μου ευτυχως. παω να πιω τον χυμο και τα φαρμακα μου και τα λεμε μετα

Αχ βρε Τοτούλα περαστικά σας. Τώρα που φθινοπώριασε οι ιώσεις άνθισαν στα παιδάκια τι να κάνεις?Υπομονή.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

lamproula έγραψε:
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΗΚΑΝ?

Εγώ έκανα τα χαρτία 21/9 και φυσικά δεν πρόλαβαν να μπουν 30/9 οπότε μπήκαν σήμερα. Ο Θεός και η ψυχή του τώρα πότε θα πληρωθώ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 534787


τι εννοεις ποτε θα πληρωθεις!Δεν τα πηρες τα λεφτα η΄ εννοεις για τα λεφτα μετα την γεννα?sorry αλλα μπερδευτηκα!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα πάει ο πεθερός μου στο χωριό του την Δευτέρα και θα γυρίσει Τρίτη, και το μπεμπάκι η πεθερά μου φοβάται να κοιμηθεί μόνη της......ΚΑΙ που αλλού θα πάει?
Θα έρθει Δευτέρα βράδυ και θα φύγει τρίτη μεσημέρι και δεν μπορώ να το χωνέψω πω πω..

τώρα είδα οτι στρογγύλεψε η εβδομάδα του ticker μου Very Happy

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:Θα πάει ο πεθερός μου στο χωριό του την Δευτέρα και θα γυρίσει Τρίτη, και το μπεμπάκι η πεθερά μου φοβάται να κοιμηθεί μόνη της......ΚΑΙ που αλλού θα πάει?
Θα έρθει Δευτέρα βράδυ και θα φύγει τρίτη μεσημέρι και δεν μπορώ να το χωνέψω πω πω..

τώρα είδα οτι στρογγύλεψε η εβδομάδα του ticker μου Very Happy

να της πάρεις ένα κρεβάτι φακίρη να την κοιμήσεις εκεί Wink

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι καλως ηρθες. με το καλο το μπεμπακι σου και περαστηκα στην μανουλα σου. δυστυχως αυτα εχει η ζωη
ο μικρος ευτυχως ειναι καλυτερα να ναι καλα οι μασκες. κανονικα πρεπει να μετραμε τις κοιλες μας με μεζουρα γιατι νομιζω οτι απο γωτο ή ειναι ολες ιδιες ή φαινονται αλλιως οπως εμενα που δεν καταγραφετε ο ογκος. χτες εριξα κατι γελια, παω να κατεβασω τον μικρο για το σχολικο και βαζ μια φορμα γκρι βελουτε. δεν με ειδαν καν στον ολοσωμο καθρεφτη, μπαινω στο ασανσερ και ειλικρινα τρομαξα affraid affraid affraid , φωναζε βγαλε με θα σκιστω. αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπεις

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
totula έγραψε:μαρακι καλως ηρθες. με το καλο το μπεμπακι σου και περαστηκα στην μανουλα σου. δυστυχως αυτα εχει η ζωη
ο μικρος ευτυχως ειναι καλυτερα να ναι καλα οι μασκες. κανονικα πρεπει να μετραμε τις κοιλες μας με μεζουρα γιατι νομιζω οτι απο γωτο ή ειναι ολες ιδιες ή φαινονται αλλιως οπως εμενα που δεν καταγραφετε ο ογκος. χτες εριξα κατι γελια, παω να κατεβασω τον μικρο για το σχολικο και βαζ μια φορμα γκρι βελουτε. δεν με ειδαν καν στον ολοσωμο καθρεφτη, μπαινω στο ασανσερ και ειλικρινα τρομαξα affraid affraid affraid , φωναζε βγαλε με θα σκιστω. αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπεις


χαχαχα δεν πιστεύω να πήγες να αλλάξεις?
Αυτό που λες με την μεζούρα το έχω σκεφτεί και εγώ γιατί μου φαίνεται στάσιμη η κοιλίτσα μου Sad

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:
Μαγειρευω μιας δικης μου εμπνευσης σαλτσα για μακαρονια με μελιτζανα και ελιες ροδελες.Αν βγει καλο,θα σας πω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 328109

ωραιο βγαινει! με σκορδακι μεσα αν το τρωτε! ο αντρας μου δε τρελενεται αλλα εμενα μαρεσει!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
totula έγραψε:μαρακι καλως ηρθες. με το καλο το μπεμπακι σου και περαστηκα στην μανουλα σου. δυστυχως αυτα εχει η ζωη
ο μικρος ευτυχως ειναι καλυτερα να ναι καλα οι μασκες. κανονικα πρεπει να μετραμε τις κοιλες μας με μεζουρα γιατι νομιζω οτι απο γωτο ή ειναι ολες ιδιες ή φαινονται αλλιως οπως εμενα που δεν καταγραφετε ο ογκος. χτες εριξα κατι γελια, παω να κατεβασω τον μικρο για το σχολικο και βαζ μια φορμα γκρι βελουτε. δεν με ειδαν καν στον ολοσωμο καθρεφτη, μπαινω στο ασανσερ και ειλικρινα τρομαξα affraid affraid affraid , φωναζε βγαλε με θα σκιστω. αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπεις
οχι δεν προλαβαινα. η δικια μου κοιλια σδεν ειναι στασιμη α

χαχαχα δεν πιστεύω να πήγες να αλλάξεις?
Αυτό που λες με την μεζούρα το έχω σκεφτεί και εγώ γιατί μου φαίνεται στάσιμη η κοιλίτσα μου Sad

οχι δεν προλαβαινα. η δικια μου κοιλια δεν ειναι στασιμη αλλα αλλιως την βλεπω στον καθρεφτη και αλλιως βγαινει στις φωτο.
επισης σημερα αποφασισα οτι δεν θελω να γεννησω. μου αρεσω ετσι

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ!
ΑΠΟΡΙΑ: ΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!!

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ...ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΕΚΕΙΝΗ...ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ 55 ΤΜ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 679259 ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙΣ(ΣΥΓΝΩΜΗ!!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 667478

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki-baby έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ!
ΑΠΟΡΙΑ: ΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!!

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ...ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΕΚΕΙΝΗ...ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ 55 ΤΜ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 679259 ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙΣ(ΣΥΓΝΩΜΗ!!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 667478

εχεις δικιο καλυτερα να μεινει μακρια και αμα χρειαστειτε κατι να ερθει να σας βοηθησει οχι μονο απο θεμα χωρου αλλα και για να μαθετε καλυτερα το μικρουλη σας. λοιπον χρειαζεσαι¨ενα νυχτικο (σε περιπτωση καισαρικης), πιτζαμουλες και κονταμανικα μπλουζακια κατα προτιμησει με κουμπακια για το θηλασμα, σουτιεν θηλασμου, ρομπα, καλλυντικα, για το μωρο μονο τα ρουχα που θα το βγαλεις απο το μαιευτηριο, πανες αγκαλιας για τους επισκεπτες, εγω ειχα και μια πιπιλα και μωρομαντηλα ή/και αντισηπτικο για τα χερια. αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλο. αν δεν εβαλα κατι κοριτσια συμπληρωστε. εσωρουχα και σερβιετες σου δινουν εκει

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki-baby έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ!
ΑΠΟΡΙΑ: ΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!!

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ...ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΕΚΕΙΝΗ...ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ 55 ΤΜ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 679259 ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙΣ(ΣΥΓΝΩΜΗ!!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 38 667478

Καλά εμένα χ@σμένη με έχει για να με βοηθάει..
Λέω στον άντρα μου "όρεξη είχα για μουσαφίρια να τρελαθώ να καθαρίζω για να τα βρει έτοιμα" και μου λεει "μην κάνεις τίποτα και μπροστά της ξεκίνα να κάνεις δουλειές και αναγκαστικά θα σε βοηθήσει..." Ε ΕΛΕΟΣ
Και η δική μου θέλει να πάρει άδεια απο την δουλειά για να μας "βοηθάει" με το μωρό μόλις γεννήσω.. Λες και ΜΟΝΟ με το μωρό θα θέλω βοήθεια.Στην εγκυμοσύνη 8 μήνες μια σκούπα δεν είπε να μου βάλει...

Θες να σου στείλω την λίστα μου να δεις για το μαιευτήριο? σε ιδιωτικό γεννάς η δημόσιο μας είπες?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά ε μιλάμε έχω μεγαλουργήσει σήμερα στην κουζίνα, εάν δεν με χωρίσει ο Στεφ θα είμαι πολύ τυχερή...είπα να πειραματιστώ και να φτιάξω τις λιβανέζικες φακές...και μυρίζει το σπίτι Πακιστάν affraid affraid affraid ...αλλά έχει πλάκα θα έρθει ο Στέφανος και θα φάει φρίκη...χοχοχο
Νατάσα και εσένα έτσι μυρίζει η έκανα καμια βλακειούλα εγώ???

Μαρία καλώς ήρθες στην τρελοπαρέα μας, εύχομαι με το καλό η μπέμπα σου και γρήγορη ανάρρωση στην μαμά σου!
sunny sunny sunny

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι καλοσωρισες στην παρεα μας!!!!Με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπα κ περαστικα στην μανουλα...μολις τωρα εφυγαν τα πεθερικα μου,ηθελε η πεθερα να ερθει να με δει,μην χεσω...!!!!! Δεν ειχε δει ακομα τα πραγματα του μωρου,κ μολις ειδε το κρεββατι,το μονο που ειχε να πει ειναι οτι το λαχανι χρωμα δεν της αρεσε καθολου..!!!!Α,και μου λεει "μπα,στο δωματιο σας θα εχετε το μωρο? "..!!!! Ε οχι μωρη,θα το δωσω στη γειτονισσα!!!!!Οσο για το να μπει στο παιδικο δωματιο για να δει την αλλαξιερα κλπ,ουτε κουβεντα...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πιτζάμες
Μπλούζες με ραντάκι και κουμπιά
Σαγιονάρες
Κάλτσες
Σουτιέν θηλασμού (2)
Εσώρουχα
Επιθέματα στήθους
Πετσέτες
**********
Σερβιέτες μεγάλες
Σαμπουάν/αφρόλουτρο
Σαπούνι για ευαίσθητη περιοχή
Οινόπνευμα/βαμβάκι
Οδοντόκρεμα/οδοντόβουρτσα
Καλλυντικά
Αποσμητικό
βούρτσα
αντισηπτικό dettol
λιποζαν
μπατονέτες
μωρομάντηλα
Σακούλα για τα άπλυτα
Χαρτομάντηλα
Βαλιτσάκι για βλαστοκύταρρα
κρέμα lansinoh για θηλές
Φωτογραφική μηχανή
Κινητό + Φορτιστής κινητού
Καθισματάκι αυτοκινήτου

Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης , ληξιαρχική πράξη γάμου πραξη προσδιορισμού επωνύμου τέκνων και Α.Τ για να δηλώσει ο μπαμπάς το μωρουλίνι στο μαιευτήριο. Αυτα βγαίνουν στα ΚΕΠ και ισχυουν για 6 μήνες.

Σε μια ξεχωριστή σακουλιτσα να εχεις τις παντοφλες σου, ενα εσωρουχο, σερβιετα,νυχτικιά σουτιεν και μια αλλαξια του μωρου (μια πανα εσώρουχο και φορμακι , και καλτσακια) για να τα δωσεις στη μαια μόλις πας.

εγώ σε δημόσιο που θα γεννήσω μου είπε η νονά μου για το μωρό δεν θα χρειαστώ τίποτα, αλλά πήρα 2 φορμάκια, πανούλες για της αγκαλιές, 1 σελτεδάκι μήπως το αλλάξω εγώ, λίγες πάνες, μωρομάντιλα (θέλω rooming in), τα ρουχαλάκια που θα τον βγάλουμε, σκουφάκι παπουτσάκια κουβερτούλα

Αυτά ΜΟΝΟ! Οι δευτερομανούλες μάλλον θα τα βρίσκουν υπερβολικά ΟΛΑ αυτά ε? Very Happy
Ότι έβρισκα χρήσιμο σε λίστα το συmπλήρωνα στην δική μου Very Happy

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexia-marinos έγραψε:Μαρακι καλοσωρισες στην παρεα μας!!!!Με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπα κ περαστικα στην μανουλα...μολις τωρα εφυγαν τα πεθερικα μου,ηθελε η πεθερα να ερθει να με δει,μην χεσω...!!!!! Δεν ειχε δει ακομα τα πραγματα του μωρου,κ μολις ειδε το κρεββατι,το μονο που ειχε να πει ειναι οτι το λαχανι χρωμα δεν της αρεσε καθολου..!!!!Α,και μου λεει "μπα,στο δωματιο σας θα εχετε το μωρο? "..!!!! Ε οχι μωρη,θα το δωσω στη γειτονισσα!!!!!Οσο για το να μπει στο παιδικο δωματιο για να δει την αλλαξιερα κλπ,ουτε κουβεντα...

Καλά δεν μπήκε στο παιδικό?!?!Το δικό της πες της να το πάρει άλλο χρώμα!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!μολις γυρισα απο το δημο που ειχα κατι δουλειες αλλα ειχαν καταληψη στο κτηριο.για αυτο και γω το εριξα στους καφεδες και στις βολτες στο κεντρο της πολης.
τι καλα τα νεα για την τατιανουλα!
μαρακι καλωσηρθες!!!

http://stefxon@gmail.com

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:Μαρακι καλοσωρισες στην παρεα μας!!!!Με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπα κ περαστικα στην μανουλα...μολις τωρα εφυγαν τα πεθερικα μου,ηθελε η πεθερα να ερθει να με δει,μην χεσω...!!!!! Δεν ειχε δει ακομα τα πραγματα του μωρου,κ μολις ειδε το κρεββατι,το μονο που ειχε να πει ειναι οτι το λαχανι χρωμα δεν της αρεσε καθολου..!!!!Α,και μου λεει "μπα,στο δωματιο σας θα εχετε το μωρο? "..!!!! Ε οχι μωρη,θα το δωσω στη γειτονισσα!!!!!Οσο για το να μπει στο παιδικο δωματιο για να δει την αλλαξιερα κλπ,ουτε κουβεντα...

Μην ανησυχείς...μάλλον δεν θα πήρε το λεξοτανίλ της...Κακιά μάνα Αλεξία ακούς εκεί το μωρό στο δωμάτιο σας...Βασικά όλες κακιασμένες είμαστε.Το έχουμε που το έχουμε εγκλωβισμένο για 9 μήνες...εκεί λύσσα κακιά να τα έχουμε μαζί και στα δωμάτια μας.Μη σκας Αλεξάκι...αυτό μόνο μην αφήνεις να σε επηρεάζει κανένας... flower flower flower

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Μαρακι καλοσωρισες στην παρεα μας!!!!Με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπα κ περαστικα στην μανουλα...μολις τωρα εφυγαν τα πεθερικα μου,ηθελε η πεθερα να ερθει να με δει,μην χεσω...!!!!! Δεν ειχε δει ακομα τα πραγματα του μωρου,κ μολις ειδε το κρεββατι,το μονο που ειχε να πει ειναι οτι το λαχανι χρωμα δεν της αρεσε καθολου..!!!!Α,και μου λεει "μπα,στο δωματιο σας θα εχετε το μωρο? "..!!!! Ε οχι μωρη,θα το δωσω στη γειτονισσα!!!!!Οσο για το να μπει στο παιδικο δωματιο για να δει την αλλαξιερα κλπ,ουτε κουβεντα...

Καλά δεν μπήκε στο παιδικό?!?!Το δικό της πες της να το πάρει άλλο χρώμα!!!


Οχι δεν μπηκε!!!!! Η πορτα ηταν μισανοιχτη κ οταν περνουσε απ'εξω ειδε οτι εχω εκει την αλλαξιερα κ αυτοκολλητα στον τοιχο κλπ αλλα δεν συγκινηθηκε καν....

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειναι η μαμιτα?

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


Μην ανησυχείς...μάλλον δεν θα πήρε το λεξοτανίλ της...Κακιά μάνα Αλεξία ακούς εκεί το μωρό στο δωμάτιο σας...Βασικά όλες κακιασμένες είμαστε.Το έχουμε που το έχουμε εγκλωβισμένο για 9 μήνες...εκεί λύσσα κακιά να τα έχουμε μαζί και στα δωμάτια μας.Μη σκας Αλεξάκι...αυτό μόνο μην αφήνεις να σε επηρεάζει κανένας... flower flower flower [/quote]






Στενοχωριεμαι βρε Στελλιτσα...εγγονι της ειναι ρε γαμωτο....μπορει να μην γουσταρει εμενα αλλα το μωρο τι της φταιει....?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΗΝ ΣΚΑΣ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ-ΜΕ ΤΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΣΚΑΓΑ;
ΑΝΤΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ.ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
ΑΝ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΤΙΣ ΦΑΕΙ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΡΑΣΗΜΟ!!!ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΤΡΩΕΙ ΠΟΥ ΚΙ ΝΑ ΜΟΙΡΙΖΑΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝ....
ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!
ΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ;; ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6 ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ.ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΔΙΠΛΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ. ΚΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 38 ΠΥΡΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!



Οπως λεει κ το τραγουδι "δεν ειναι 7,...ειναι 1007 !!!!! " ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lamproula έγραψε:
τι εννοεις ποτε θα πληρωθεις!Δεν τα πηρες τα λεφτα η΄ εννοεις για τα λεφτα μετα την γεννα?sorry αλλα μπερδευτηκα!

Εννοώ πως από την δουλειά δεν θα πληρωθώ ξανά και τα επόμενα λεφτά που θα πάρω θα είναι το επίδομα τοκέτου το οποίο θέλω να πιστεύω πως το παίρνεις εφάπαξ και μετά το επίεδομα λοχείας για τις 63 μέρες που ένας Θεός ξέρει πότε θα μπει..

aylin έγραψε:Καλά ε μιλάμε έχω μεγαλουργήσει σήμερα στην κουζίνα, εάν δεν με χωρίσει ο Στεφ θα είμαι πολύ τυχερή...είπα να πειραματιστώ και να φτιάξω τις λιβανέζικες φακές...και μυρίζει το σπίτι Πακιστάν affraid affraid affraid ...αλλά έχει πλάκα θα έρθει ο Στέφανος και θα φάει φρίκη...χοχοχο
Νατάσα και εσένα έτσι μυρίζει η έκανα καμια βλακειούλα εγώ???

Μόλις έφαγα ένα πιάτο και είναι πεντανόστιμες!!!Και ναι μυρίζουν πακιστάν αλλά εμένα μου αρέσουν τα πολλά μπαχαρικά έτσι και αλλιώς!!Κρουτόν πήρα έτοιμα και την πάπρικα την έριξα μέσα στις φακές Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις