Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
291 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 291 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατα τ'αλλα καμαρωνει σαν γυφτικο σκεπαρνι οτι το μωρο θα παρει το ονομα της....

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε 20 λεπτάκια ξεκινάει η στάση εργασίας που έχουμε προκυρήξει. οπότε βουρ όξω για καφέ! ας είναι καλά οι φιλενάδες μου εδώ στο γραφείο που μου φτιάξανε λίγο το κέφι. btw κορίτσια το Πακιστάν πως μυρίζει; cyclops

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορισια,κατεβασα στον υπολογιστη τις φωτο απο το δωματιο αλλα δεν μπορω η δεν ξερω πως να τις ανεβασω εδω....τι κανω λαθος...? πως τις μεταφερω εδω..?

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλήσπερα κοριτσαρες τελικα εχθες πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε οπωσδηποτε ξεκουραση κε τροφοκαρντ την ημερα!!!!Μου ειπε πως ισως κ να ειναι συσπασεις δεν ξερει αν δεν μ"εξετασει κ απο κατω να δει τον τραχηλο κ θα παω την δευτερα στην προγγραματισμενη εξεταση!!!!!!!Ρε κοριτσια αγχωθηκα γιατι ειναι νωρις ακομα!

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
alexia-marinos έγραψε:Κατα τ'αλλα καμαρωνει σαν γυφτικο σκεπαρνι οτι το μωρο θα παρει το ονομα της....


KAI EMENA H ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥ...Η ΚΟΡΗ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...
Κ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ..ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι ελα στο κλαμπ!!!εμενα αν και ειναι καταπληκτικα τα πεθερικα μου ειχαμε αποφασισει απο την αρχη να μη δωσουμε το ονομα κανενος.το μωρο μας να ειναι καλα και αν παρεξηγηθουν(που δε νομιζω)δε μας νοιαζει

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki-baby έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Κατα τ'αλλα καμαρωνει σαν γυφτικο σκεπαρνι οτι το μωρο θα παρει το ονομα της....


KAI EMENA H ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥ...Η ΚΟΡΗ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...
Κ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ..ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ!!!



Μακαρι να μπορουσα να βγαλω κ εγω ενα ασχετο ονομα....

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pumpkin έγραψε:
maraki-baby έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ!
ΑΠΟΡΙΑ: ΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!!

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ...ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΕΚΕΙΝΗ...ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ 55 ΤΜ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 679259 ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙΣ(ΣΥΓΝΩΜΗ!!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 667478

Καλά εμένα χ@σμένη με έχει για να με βοηθάει..
Λέω στον άντρα μου "όρεξη είχα για μουσαφίρια να τρελαθώ να καθαρίζω για να τα βρει έτοιμα" και μου λεει "μην κάνεις τίποτα και μπροστά της ξεκίνα να κάνεις δουλειές και αναγκαστικά θα σε βοηθήσει..." Ε ΕΛΕΟΣ
Και η δική μου θέλει να πάρει άδεια απο την δουλειά για να μας "βοηθάει" με το μωρό μόλις γεννήσω.. Λες και ΜΟΝΟ με το μωρό θα θέλω βοήθεια.Στην εγκυμοσύνη 8 μήνες μια σκούπα δεν είπε να μου βάλει...

Θες να σου στείλω την λίστα μου να δεις για το μαιευτήριο? σε ιδιωτικό γεννάς η δημόσιο μας είπες?

ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΕΝΝΑΩ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αληθεια εχω ενα τροφοκαρντ. απο το κουτι εχω παρει μονο το ενα οποτε ειναι καινουργιο.. αν το θελει καμια να το δωσω. τωρα δεν το παιρνω πια. βασικα επειδη ειχα μαθει οτι συγρατει τις συσπασεις εκτος των αλλων και σε φαση που ελεγα να φτασω τις 39 εβδομαδες ειπα στη γιατρο μου οτι εχω κραμπες κτλ.. ετσι μου το εδωσε. Wink τωρα ομως δεν το παιρνω και μου εμεινε.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Βρε κορισια,κατεβασα στον υπολογιστη τις φωτο απο το δωματιο αλλα δεν μπορω η δεν ξερω πως να τις ανεβασω εδω....τι κανω λαθος...? πως τις μεταφερω εδω..?

πανε κατευθειαν στο imageshack απο το google. ανεβασε τες εκει μια μια και κανε κοπι τον κωδικο εδω.. αυτον που λεει ''forum code''..

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="supermama"]αληθεια εχω ενα τροφοκαρντιςαπο το κουτι εχω παρει μονο το ενα οποτε ειναι καινουργιο.. αν το θελει καμια να το δωσω. τωρα δεν το παιρνω πια. βασικα επειδη ειχα μαθει οτι συγρατει τις συσπασεις εκτος των αλλων και σε φαση που ελεγα να φτασω τις 39 εβδομαδες ειπα στη γιατρο μου οτι εχω κραμπες κτλ.. ετσι μου το εδωσε. Wink τωρα ομως δεν το παιρνω και μου εμεινε.[/quo

καλα θα ηταν να το παρω αλλα που κοντα μενεις?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα μην στεναχοριεσαι και εγω εχω συσπασεις απο την 28 εβδομαδα και ειμαι ακομα στο γκρουπ με τα χαπακια και ξεκουραση, να θυμασαι οπως μου ειπε και ο γιατρος μου τα χαπια κανουν την μηση δουλεια την αλλη μηση θα την κανεις εσυ με ξεκουραση.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="φωτεινουλα"]
supermama έγραψε:αληθεια εχω ενα τροφοκαρντιςαπο το κουτι εχω παρει μονο το ενα οποτε ειναι καινουργιο.. αν το θελει καμια να το δωσω. τωρα δεν το παιρνω πια. βασικα επειδη ειχα μαθει οτι συγρατει τις συσπασεις εκτος των αλλων και σε φαση που ελεγα να φτασω τις 39 εβδομαδες ειπα στη γιατρο μου οτι εχω κραμπες κτλ.. ετσι μου το εδωσε. Wink τωρα ομως δεν το παιρνω και μου εμεινε.[/quo

καλα θα ηταν να το παρω αλλα που κοντα μενεις?

Ανω πολη. (καστρα)

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ειστε ετοιμες να το ζησετε???https://www.youtube.com/watch?v=JlBmIHE5Plo&feature=related


για ευκολο μπανακι ξεχωριστα κεφαλακι και σωματακι.. Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=mJOBXi-5OQo&feature=related

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
supermama έγραψε:
ειστε ετοιμες να το ζησετε???https://www.youtube.com/watch?v=JlBmIHE5Plo&feature=related


για ευκολο μπανακι ξεχωριστα κεφαλακι και σωματακι.. Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=mJOBXi-5OQo&feature=related


αστα κομματια !!!εχουν φρικαρει οι ορμονες μου και συγκινηθηκα παλι με το 1ο videaki.......καλε στο 2ο τι ησυχο μωρακι ειναι αυτο??? σαν κουκλιτσα!!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α ρε σουπερ μαμα τι μας κανεις μας πειραν παλι τα ζουμια φανταστικο το βιντεακι

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
ειστε ετοιμες να το ζησετε???https://www.youtube.com/watch?v=JlBmIHE5Plo&feature=related


για ευκολο μπανακι ξεχωριστα κεφαλακι και σωματακι.. Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=mJOBXi-5OQo&feature=related

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 534787 Πωωω μ'αποτελείωσες βραδιάτικα!!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια! Γυρίσαμε απο τον γιατρό, 2170 ο μικρούλης μας!
Γύρισε πάλι με το κεφάλι πάνω, και είναι και λωροδεμένος στο λαιμουδάκι Sad
Μου είπε να μην το σκέφτομαι καν και οτι είμαι μονή περίδεση (κάπως έτσι το είπε) και δεν τρέχει τίποτα.
Γενικά είναι πολύ ζωηρούλης Smile
Επίσης τέλος οι εξετάσεις, θα κάνω ένα λεύκωμα μόνο και μια γενική ούρων και ΤΕΛΟΣ!!!!! Με είχε κουράσει πολύ αυτό το ικα-ραντεβού-απεργία κοκ...
Σε 2 εβδομάδες θα πάω πάλι που θα μπω στον μήνα μου!
Στον μήνα μπαίνουμε με το που ξεκινήσει η 35η ή με το που μπεί η 36? Very Happy

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα supermama με πειραν τα ζουμια βραδυατικα!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολύ ευχάριστα νέα Pumpkin!!!Μπράβο!άντε, μπαίνεις στο μήνα σου κι όλας!!!πέρασε ο καιρός!!

Καλά, σούπερ μαμά με το πρώτο βιντεάκι σπαράξαμε βραδιάτικα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 415870 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 415870

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
polaki νομίζω μαζί συζητούσαμε για την ταχυπαλμία?
Τον ρώτησα αν ανεβαίνει η πίεση μου και το καταλαβαίνω έτσι και μου είπε οτι αν το παθαίνω ενώ ξαπλώνω ανάσκελα, είναι γιατί ο μπέμπης μου πατάει κάτι (δεν θυμάμαι τι) και να παρατηρήσω αν αλλάξω στάση αν συνεχίζεται.
ΑΝ ενώ το παθαίνω με πιάνει κρύος ιδρώτας, πάει αν πει οτι πέφτει το ζάχαρο μου.
Με λίγα λόγια δεν φταίει η πίεση Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε αμαν! δε σας το βαλα να κλαψετε! Laughing
αλλο εψαχνα και βρεθηκα σε αυτα. αχ ανηπομονωωωω!!!!!! αλλες 4 μερες!! στην 5η ερχετεεεε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 215994 βασικα εχω τη Δευτερα ραντεβου στη γιατρο μου. λετε να μου πει νωριτερα απο Τεταρτη??

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι τεταρτη τι τριτη και να σου πει νωριτερα...τελεια!!!με το καλο να κρατησεις και αυτο το ζουζουνακι σου αγκαλιτσα!!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω!Ε ναι οκ..ειναι πολυ διαφορετικο αυτη τη φορα. δε ξερω γιατι.. ισως επειδη μεγαλωσαν καπως τα αλλα ενω στο 2ο πχ ηταν ακομα μικρο και το πρωτο και δε μου ειχε λειψει το μπεμπε. ισως οσο ναναι καιγω μεγαλωσα.. τι να πω.. παντως εχω πιο ωριμο στο μυαλο μου ολο το θεμα και πιο αγωνια να βγει να το παρω αγκαλιτσα! πιο τρελλα!ολα αυτα ισχυουν και για τοναντρα μου βαικα ο οποιος και αυτος ειναι παρα πολυ διαφορετικος σε σχεση με τις αλλες. ειδικα στην πρωτη οκ ειχαμε τρελλα αλλα οχι συνηδητα.. την εζησα παρα πολυ την εγκυμοσυνη μου και αυτο ηθελα για την τριτη μου εγκυμοσυνη. να τη ζησω και να τη χαρω.. Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:
ειστε ετοιμες να το ζησετε???https://www.youtube.com/watch?v=JlBmIHE5Plo&feature=related


για ευκολο μπανακι ξεχωριστα κεφαλακι και σωματακι.. Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=mJOBXi-5OQo&feature=related

τρελαμενες ορμονες.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 463819 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 463819 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 463819
με βλεπω να γινομαι θεαμα στο νοσοκομειο.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 235182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 235182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 235182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 39 235182

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις