Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 17]

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια να πω και εγω κατι που νομιζω οτι ειναι παρανορμαλ??
108 ευρω κοινοχρηστα για ενα μηνα?? οχι πειτε δεν ειναι..

σορρυ κι ολας αλλα ειδα το παρανορμαλ και ειπα να το γραψω..

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οταν ειχα προτοερθει αθηνα επειδη δεν δεν ειχα βρει ακομη που να μεινω με φιλοξενουσε μια θεια μου οπου στο σπιτι μεναμε 5 ατομα μαζι με τα ξαδερφια μου.ειμασταν αρκετα στριμογμενα και ετσι εγω κοιμομουν σε εναν καναπε που γινεται κρεβατι.ενα βραδυ καθως κοιμομουν ενοιωσα καποιος να κοιμαται διπλα μου και με ειχε στριμμωξει στον τοιχο..πραγματικα δεν μπορουσα να παρω ανασα.νομιζοντας οτι ειναι η ξαδερφη μου που καμια φορα κοιμομασταν μαζι μου γυρισα και ειδα μια αγνωστη γυναικα,χοντρη και πολυ ασχημη να κοιμαται διπλα μου.εμεινα να την κοιταω για πολυ ωρα χωρις να μπορω να εξιγησω τιποτα.το μονο λογικο που μπορουσα να σκεφτω ηταν πως προκειται για μια φιλη της ξαδερφης μου οπου ηρθε να κοιμηθει στο σπιτι και λογω ελειψης χωρου τη βαλανε μαζι μου.σηκωθηκα,περασα απο πανω της και πηγα στην κουζινα να παρω ενα ποτηρι νερο.το πρωι ρωτησα την ξαδερφη μου ποια ηταν η κοπελα και τοτε γυρισαν ολοι και με κοιταξαν παραξενα λεγοντας μου ποια κοπελα????ειμαι σιγουρη οτι δεν ηταν ονειρο το ποτηρι με το νερο ηταν ακομη στο κομοδινο..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσείς το έχετε στον τόπο σας ότι αν κάνετε πίτα και φουσκώσει πολύ(πολύ όμως)δείχνει ότι κάποια κοντινή μας ή εμείς θα μείνουμε έγγυες???
Λοιπόν,η μαμά μου είχε φτιάξει πίτα και είχε ξεχυλίσει από το ταψί το ζυμάρι!!!Μας λέει τότε,κάποια απ'τις δυο σας,ή εγώ ή η νύφη μου,θα μείνει έγγυος!!Η νύφη μου ήταν εβδομάδων αλλά δεν το'ξερε!!
Και μου'χε τύχει και μένα..έκανα παστίτσιο,όχι πίτα,και είχα καλεσμένη την κουμπάρα μου.Το παστίτσιο κόντευε να φτάσει στην οροφή του φούρνου.Πράγμα που δεν μου έχει συμβεί ποτέ!!Λοιπόν,η κουμπάρα μου ήταν και εκείνη έγγυος και δεν το ήξερε!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
didumomama έγραψε:Θα σας πω κι εγώ κάτι αλλά δεν ξέρω αν πιάνετε...
Όταν οι κόρες μου ήταν κάπου 8 μηνών, με ξύπνησε ένα βράδυ η Άννα μου.Σηκώθηκα εγώ και λέω γάλα θέλει το παιδί (περίεργο....ακόμα ξυπνάει για γάλα όλη νύχτα).Πάω να την πάρω μην ξυπνήσει και τη μικρή μέχρι να φτιάξω γάλα.Βλέπω τη μικρή μου λοιπόν μέσα στον εμετό και να είναι και ανάσκελα.Πνιγόταν.Την βούτηξα, ξύπνησα τον άντρα μου γιατί τα έχασα και μην τα πολυλογώ την πλύναμε και όλα καλά.Η Άννα με το που την άκουσε να μουρμουρίζει κοιμήθηκε.Την είχα στο σαλόνι τη Βαγγελίτσα γιατί φοβόμουν να ξανακοιμηθώ και μετά από κάνα δίωρο ξυπνάει το Αννιώ μου μουρμουρίζει, της απαντάει η Βαγγελιώ στη γλώσσα τους και ξανακοιμάται η Άννα.Σαν να ήθελε να δει αν είναι καλά.
Μπορεί να είναι τυχαίο βέβαια αλλά εγώ και ο άντρας μου πιστεύουμε πως η Άννα ένιωσε την αδερφή της να πνίγεται και μας ξύπνησε.

αχ παναγια μου..Αγιο ειχε το παιδι.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Θα σας πω κι εγώ κάτι αλλά δεν ξέρω αν πιάνετε...
Όταν οι κόρες μου ήταν κάπου 8 μηνών, με ξύπνησε ένα βράδυ η Άννα μου.Σηκώθηκα εγώ και λέω γάλα θέλει το παιδί (περίεργο....ακόμα ξυπνάει για γάλα όλη νύχτα).Πάω να την πάρω μην ξυπνήσει και τη μικρή μέχρι να φτιάξω γάλα.Βλέπω τη μικρή μου λοιπόν μέσα στον εμετό και να είναι και ανάσκελα.Πνιγόταν.Την βούτηξα, ξύπνησα τον άντρα μου γιατί τα έχασα και μην τα πολυλογώ την πλύναμε και όλα καλά.Η Άννα με το που την άκουσε να μουρμουρίζει κοιμήθηκε.Την είχα στο σαλόνι τη Βαγγελίτσα γιατί φοβόμουν να ξανακοιμηθώ και μετά από κάνα δίωρο ξυπνάει το Αννιώ μου μουρμουρίζει, της απαντάει η Βαγγελιώ στη γλώσσα τους και ξανακοιμάται η Άννα.Σαν να ήθελε να δει αν είναι καλά.
Μπορεί να είναι τυχαίο βέβαια αλλά εγώ και ο άντρας μου πιστεύουμε πως η Άννα ένιωσε την αδερφή της να πνίγεται και μας ξύπνησε.

Ειναι γνωστο οτι τα διδυμα επικοινωνουν με εναν ξεχωριστο τροπο!!! Το πιστευω 100% οτι η μια ενιωσε οτι κινδυνευει η αλλη και σας φωναξε!!! Να τις χαιρεσαι και να σου ζησουν!

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να πω πως +φωνω σε αυτα που ειπες στεφυ για εξωγηινους,μετενσαρκωση κλπ..
ασχολουμε πανω απο 10 χρονια τωρα με εξωγιηνους εχω δει απειρα ντοκιμαντερ,βιντεο,οτι εχει σχεση με το συμπαν...
στενοι μου φιλοι εχουν δει ατια..
ο αντρας μου επισης οδηγουσε μια φορα κ μεσα στο αμαξι ημουν κ εγω κ ξαφνικα μου λεει τι ειναι αυτο το πρασινο φως που παει προς επανω ??? εγω κοκαλο.. μεχρι να καταλαβω τι,πως,που,ποτε, δεν ειδα τπτ..κ ο αντρας μου δεν ασχολητε με αυτα!!
ειμαι η μονη που ασχολητε πολυ με αυτο το θεμα κ δεν εχω δει ακομη τπτ γαμωτο!!! ενω αυτοι που εχουν δει δεν πιστευουν κ δεν ασχολουντε με αυτα....κ ουτε καν ξερουν για πλανητες παρα μονο για την γη..
θελω παρα πολυ να δω ατια.. αλλα απο μακρυα Laughing οχι τετ α τετ τον εξωγηινο γιατι θα χεστω πανω μου ενοειτε,,,,,

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamita έγραψε:κοριτσια να πω και εγω κατι που νομιζω οτι ειναι παρανορμαλ??
108 ευρω κοινοχρηστα για ενα μηνα?? οχι πειτε δεν ειναι..

σορρυ κι ολας αλλα ειδα το παρανορμαλ και ειπα να το γραψω..



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:κοριτσια να πω και εγω κατι που νομιζω οτι ειναι παρανορμαλ??
108 ευρω κοινοχρηστα για ενα μηνα?? οχι πειτε δεν ειναι..

σορρυ κι ολας αλλα ειδα το παρανορμαλ και ειπα να το γραψω..

Αυτο οντως ειναι paranormal! Κατι εχει γινει! Ψαξ τε το γιατι εμεις ανακλυψαμε οτι το everst που χτιζεται στην πυλωτη μας παιρνει ρευμα απο την πολυκατοικια μας για να χτιστει!!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:
stefanakos έγραψε:κοριτσια εμενα μου συμβει το εξης κουφο : όταν τα είχαμε με τον άντρα μου έιχα κοιμηθει στο σπίτι του το προηγούμενο βράδυ , το πρωί λοιπόν φευγω απο το σπίτι του στεναχωρημενη, σταματαω ένα ταξί να φύγω και έγω στον δρόμο δεν μιλούσα ε λοιπόν ο ταξιτζής μου λεεί : "κοπελια είσαι παρθένος στο ζώδιο του λεω ναι, το αγόρι σου είναι δίδυμος του λεω ναι έισαι στεναχωρημενη γιατι τσακωθηκατε του λεω ναι . έμεινα με το στόμα ανοιχτο που τα ήξερε αυτός ? τον ρώτησα και μου είπε ότι ήταν μάντης τι να πώ?

Shocked Shocked Shocked Shocked

Ρε τον ταριφα!!! Δεν αλλαζε επαγγελμα να κονομήσει?
ελα ντε πλουσιος θα ειχε γινει

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsihi έγραψε:οταν ειχα προτοερθει αθηνα επειδη δεν δεν ειχα βρει ακομη που να μεινω με φιλοξενουσε μια θεια μου οπου στο σπιτι μεναμε 5 ατομα μαζι με τα ξαδερφια μου.ειμασταν αρκετα στριμογμενα και ετσι εγω κοιμομουν σε εναν καναπε που γινεται κρεβατι.ενα βραδυ καθως κοιμομουν ενοιωσα καποιος να κοιμαται διπλα μου και με ειχε στριμμωξει στον τοιχο..πραγματικα δεν μπορουσα να παρω ανασα.νομιζοντας οτι ειναι η ξαδερφη μου που καμια φορα κοιμομασταν μαζι μου γυρισα και ειδα μια αγνωστη γυναικα,χοντρη και πολυ ασχημη να κοιμαται διπλα μου.εμεινα να την κοιταω για πολυ ωρα χωρις να μπορω να εξιγησω τιποτα.το μονο λογικο που μπορουσα να σκεφτω ηταν πως προκειται για μια φιλη της ξαδερφης μου οπου ηρθε να κοιμηθει στο σπιτι και λογω ελειψης χωρου τη βαλανε μαζι μου.σηκωθηκα,περασα απο πανω της και πηγα στην κουζινα να παρω ενα ποτηρι νερο.το πρωι ρωτησα την ξαδερφη μου ποια ηταν η κοπελα και τοτε γυρισαν ολοι και με κοιταξαν παραξενα λεγοντας μου ποια κοπελα????ειμαι σιγουρη οτι δεν ηταν ονειρο το ποτηρι με το νερο ηταν ακομη στο κομοδινο..

ΕΝταξει !!!!! Μου σηκωθηκε η τριχα κάγκελο! afro affraid affraid affraid

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:κοριτσια να πω και εγω κατι που νομιζω οτι ειναι παρανορμαλ??
108 ευρω κοινοχρηστα για ενα μηνα?? οχι πειτε δεν ειναι..

σορρυ κι ολας αλλα ειδα το παρανορμαλ και ειπα να το γραψω..



χαχαχα!!!Και που είσαι ακόμα??Τώρα με τα κρύα να δεις με την θέρμανση..

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Εσείς το έχετε στον τόπο σας ότι αν κάνετε πίτα και φουσκώσει πολύ(πολύ όμως)δείχνει ότι κάποια κοντινή μας ή εμείς θα μείνουμε έγγυες???
Λοιπόν,η μαμά μου είχε φτιάξει πίτα και είχε ξεχυλίσει από το ταψί το ζυμάρι!!!Μας λέει τότε,κάποια απ'τις δυο σας,ή εγώ ή η νύφη μου,θα μείνει έγγυος!!Η νύφη μου ήταν εβδομάδων αλλά δεν το'ξερε!!
Και μου'χε τύχει και μένα..έκανα παστίτσιο,όχι πίτα,και είχα καλεσμένη την κουμπάρα μου.Το παστίτσιο κόντευε να φτάσει στην οροφή του φούρνου.Πράγμα που δεν μου έχει συμβεί ποτέ!!Λοιπόν,η κουμπάρα μου ήταν και εκείνη έγγυος και δεν το ήξερε!!!

Ωχ!!! Πρωτη φορα το ακούω αυτο!!!! Ειδες ε??? Shocked Shocked Shocked

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτο που μου συμβαινει συνεχεια ειναι το εξης..οταν καποιος φυγει απο την ζωη κ τον ξερω εστω και ελαχιστα(συγχωριανος,φιλος φιλου κτλ)ερχεται στα ονειρα μου και μου μεταφερει διαφορα! πριν λιγο καιρο πεθανε ξαφνικα ο αδερφος της κουμπαρας μου.καθομασταν ολη μερα φυσικα στο σπιτι της στην αυλη και το βραδυ ειδα ονειρο τοοοοοσο ζωντανο οτι οπως καθομασταν στην αυλη ηρθε στα καγκελα και μας κοιτουσε,κοιταω τους υπολοιπους κ κανεις δεν τον αντιληφθει και αυτος μου χαμογελαει καπως σαν να μου λεει ελα πιο κοντα και παω...(ανατριχιαζωκαι βουρκωνω μονο που το περιγραφω)μου λεει πες στην αδερφη μου και την μητερα μου ειμαι καλα,ειμαι πολυ καλα....αυτο γινοταν 40 ημερες! εμφανιζοταν στο ονειρο μου οπου και να ημουν...η κουμπαρα μου ειχε παθει πλακα,αλλα μου ειπε:το ηξερα φιλεναδα μου οτι θα ερχοταν σε εσενα!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love έγραψε:να πω πως +φωνω σε αυτα που ειπες στεφυ για εξωγηινους,μετενσαρκωση κλπ..
ασχολουμε πανω απο 10 χρονια τωρα με εξωγιηνους εχω δει απειρα ντοκιμαντερ,βιντεο,οτι εχει σχεση με το συμπαν...
στενοι μου φιλοι εχουν δει ατια..
ο αντρας μου επισης οδηγουσε μια φορα κ μεσα στο αμαξι ημουν κ εγω κ ξαφνικα μου λεει τι ειναι αυτο το πρασινο φως που παει προς επανω ??? εγω κοκαλο.. μεχρι να καταλαβω τι,πως,που,ποτε, δεν ειδα τπτ..κ ο αντρας μου δεν ασχολητε με αυτα!!
ειμαι η μονη που ασχολητε πολυ με αυτο το θεμα κ δεν εχω δει ακομη τπτ γαμωτο!!! ενω αυτοι που εχουν δει δεν πιστευουν κ δεν ασχολουντε με αυτα....κ ουτε καν ξερουν για πλανητες παρα μονο για την γη..
θελω παρα πολυ να δω ατια.. αλλα απο μακρυα Laughing οχι τετ α τετ τον εξωγηινο γιατι θα χεστω πανω μου ενοειτε,,,,,

Ναι κι εγω ετσι ειμαι... Μακρια κι αγαπημενοι!!! Εμενα μου αρεσει να διαβαζω και να βλεπω ντοκυμαντερ για ολα αυτα που δεν εχουν εξηγηση. ΑΤΙΑ, Πειραμα Φιλαδελφιας, αλλη διασταση, τριγωνο βερμουδων, deja vu... ολα μου αρεσει να τα διαβαζω. Ουτε εγω εχβ δει κατι σε ΑΤΙΑ... Η κολλητη μου εχει δει σε ηλκικια 17 ετων απο οτι μου εχει πει. Ειδε ιπταμενους δισκους να εμφανιζονται και να εξαφαναζοντε με ενα παφ!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στέφυ ευχαριστώ πολύ!!!!Κι εγώ τα πιστεύω με τα δίδυμα και ειδικά από εκείνη τη νύχτα ακόμα πιο πολύ!!!

Ναι Μαμίτα...Και Άγιο είχε και την αδερφή της.Δόξα το Θεό!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:αυτο που μου συμβαινει συνεχεια ειναι το εξης..οταν καποιος φυγει απο την ζωη κ τον ξερω εστω και ελαχιστα(συγχωριανος,φιλος φιλου κτλ)ερχεται στα ονειρα μου και μου μεταφερει διαφορα! πριν λιγο καιρο πεθανε ξαφνικα ο αδερφος της κουμπαρας μου.καθομασταν ολη μερα φυσικα στο σπιτι της στην αυλη και το βραδυ ειδα ονειρο τοοοοοσο ζωντανο οτι οπως καθομασταν στην αυλη ηρθε στα καγκελα και μας κοιτουσε,κοιταω τους υπολοιπους κ κανεις δεν τον αντιληφθει και αυτος μου χαμογελαει καπως σαν να μου λεει ελα πιο κοντα και παω...(ανατριχιαζωκαι βουρκωνω μονο που το περιγραφω)μου λεει πες στην αδερφη μου και την μητερα μου ειμαι καλα,ειμαι πολυ καλα....αυτο γινοταν 40 ημερες! εμφανιζοταν στο ονειρο μου οπου και να ημουν...η κουμπαρα μου ειχε παθει πλακα,αλλα μου ειπε:το ηξερα φιλεναδα μου οτι θα ερχοταν σε εσενα!



affraid affraid affraid affraid affraid

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
αλικακι έγραψε:Εσείς το έχετε στον τόπο σας ότι αν κάνετε πίτα και φουσκώσει πολύ(πολύ όμως)δείχνει ότι κάποια κοντινή μας ή εμείς θα μείνουμε έγγυες???
Λοιπόν,η μαμά μου είχε φτιάξει πίτα και είχε ξεχυλίσει από το ταψί το ζυμάρι!!!Μας λέει τότε,κάποια απ'τις δυο σας,ή εγώ ή η νύφη μου,θα μείνει έγγυος!!Η νύφη μου ήταν εβδομάδων αλλά δεν το'ξερε!!
Και μου'χε τύχει και μένα..έκανα παστίτσιο,όχι πίτα,και είχα καλεσμένη την κουμπάρα μου.Το παστίτσιο κόντευε να φτάσει στην οροφή του φούρνου.Πράγμα που δεν μου έχει συμβεί ποτέ!!Λοιπόν,η κουμπάρα μου ήταν και εκείνη έγγυος και δεν το ήξερε!!!

Ωχ!!! Πρωτη φορα το ακούω αυτο!!!! Ειδες ε??? Shocked Shocked Shocked


Ναι,ναι,σας λέω...άλλο πράμα από φούσκωμα,χαχα!!!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:αυτο που μου συμβαινει συνεχεια ειναι το εξης..οταν καποιος φυγει απο την ζωη κ τον ξερω εστω και ελαχιστα(συγχωριανος,φιλος φιλου κτλ)ερχεται στα ονειρα μου και μου μεταφερει διαφορα! πριν λιγο καιρο πεθανε ξαφνικα ο αδερφος της κουμπαρας μου.καθομασταν ολη μερα φυσικα στο σπιτι της στην αυλη και το βραδυ ειδα ονειρο τοοοοοσο ζωντανο οτι οπως καθομασταν στην αυλη ηρθε στα καγκελα και μας κοιτουσε,κοιταω τους υπολοιπους κ κανεις δεν τον αντιληφθει και αυτος μου χαμογελαει καπως σαν να μου λεει ελα πιο κοντα και παω...(ανατριχιαζωκαι βουρκωνω μονο που το περιγραφω)μου λεει πες στην αδερφη μου και την μητερα μου ειμαι καλα,ειμαι πολυ καλα....αυτο γινοταν 40 ημερες! εμφανιζοταν στο ονειρο μου οπου και να ημουν...η κουμπαρα μου ειχε παθει πλακα,αλλα μου ειπε:το ηξερα φιλεναδα μου οτι θα ερχοταν σε εσενα!

Πω πωωωωω!!!! Που να το συνηθισεις αυτο? Συνιθήζεται?? Θα εχεις χασει τον υπνο σου κι εσυ αρκετες φορες ε?

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχω ανατριχιάσει με τις ιστορίες σας...

????????


Επισκέπτης
Εγω εχω ζησει κατι που απο τη μια μου φαινεται εξωπραγματικο, απο την αλλη νομιζω οτι το παθαινα απο το αγχος που ειχα τοτε στη ζωη μου, λογω των αποβολων, γιατι μολις εμεινα εγκυος και πηγαν ολα καλα δε το ξαναεπαθα!!

Ξυπνουσα το πρωι, αλλα δε μπορουσα να ανοιξω τα ματια μου, οσο και αν προσπαθουσα. Παραλληλα ενοιωθα κατι σαν πνευματα στο δωματιο και καποιες φορες εβλεπα τον εαυτο μου απο πανω. Ηταν πολυ τρομακτικό κοριτσια. Αφου με εβλεπα να προσευχομαι κιολας, για να φυγουν τα πνευματα...

Το περιεργο ειναι οτι εγω δε πιστευω σε αυτα καθολου, αλλα τοτε ειχα φρικαρει, σε σημειο να φοβαμαι να κλεισω τα ματια μου και να κοιμηθω. Αλλα ειλικρινα νομιζω οτι ηταν απο το αγχος μου.

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχει κανει παταγο το θεμα!!!!
θα επανελθω σε λιγο ...παω να βαλω το νινι για υπνο....
απιστευτο κ ειχα σκεφτει να ανοιξω τετοιο θεμα πριν 3-4 μερες αλλα λεω ασε θα με περασουν για τρελη!!!


πολυ ωραια!! αν και κοριτσια με αυτα που γραψατε ανατριχιαζω affraid affraid affraid τρελενομαι να τα διαβαζω!!

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
οχι απλως εχω χασει τον υπνο μου....ασε που ειμαι μοναχοπαιδι και δεν ειχα παρεα στο δωματιο.τωρα που ειμαι παντρεμενη εχω τουλαχιστον παρεα οταν πεταγομαι απο τον υπνο! εχω δει διαφορες σκιες,εχω παθει μωρα πολλες φορες,εχω προφητευσει γεγονοτα(και αλλοι με λενε γρουσουζα αλλα εγω εξηγω οτι ειμαι διορατικη) το μονο που μου λειπει κ θελω πολυ να δω ειναι νεραιδα! πιστευω οτι οταν βρεθω στο καταλληλο μερος θα την δω και τοτε θα εχω πολλα να σας διηγηθω Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love έγραψε:εχει κανει παταγο το θεμα!!!!
θα επανελθω σε λιγο ...παω να βαλω το νινι για υπνο....
απιστευτο κ ειχα σκεφτει να ανοιξω τετοιο θεμα πριν 3-4 μερες αλλα λεω ασε θα με περασουν για τρελη!!!


πολυ ωραια!! αν και κοριτσια με αυτα που γραψατε ανατριχιαζω affraid affraid affraid τρελενομαι να τα διαβαζω!!



Που να φανταζόσουν ότι θα μαζευτούμε πολλές τρελλές ε???χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με την ιδια γιαγια μου οταν πεθανε επαθα το εξης:
Η γιαγιακα μου εμενα ακρινως απεναντι απο το σπιτι μου. Την εβλεπα ισα με 10 φορες την ημερα ... Ολο περαδωθε ημουν. Οπως καταλαβαινετε δεν μπορουσα και τις 10 φορες οποτε την εβλεπα να την φιλαω και να τη χαιρεταω.

Εκεινη την ημερα.... (μαυρη μερα) παω στη γιαγια μου να της αφησω τον σκυλο μου και να παβ βολτα με τους γονεις μου με το αμαξι. Οιθ γονεις μου ηταν ηδη κατω στο αυτοκινητο και με περιμεναν κι εγω βιαζομουν πολυ. Με το που ανοιξε η πορτα την βλεπω και καθοταν στην καρεκλα διπλα στην πόρτα και ελαμπε!!!! Σαν να ειχε κανει 10 λιφτινγκ!!!! Η επιδερμιδα της ελαμπε!!! Και λεω απο μεσα μου "τι ομορφη ειναι σημερα η γιαγια μου" και τη φιλησα σταυρωτα. Παω να φυγω αλλα επειδη το ασανσερ ηταν στον 5ο και βιαζομουν εφυγα απο τα σκαλια. Αν περιμενα το ασανσερ θα την εβλεπα να πεθαινε. Οταν σηκωθηκε να κλεισει την πορτα πεθανε απο ανακοπη καρδιας. 2 λεπτα αφοτου ειχαμε φυγει μας τηλεφωνησαν.... και σε αποσταση μολις 2-3 τετραγωνων ειχαμει δει και νεκροφορα...

Ειμαι σιγουρη οτι η γιαγια μου ειναι αγγελος. Ηταν αγια γυναικα. Εκεινη την ημερα ελαμπε σαν να ειχε φωτοστεφανο στο κεφαλακι της.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:οχι απλως εχω χασει τον υπνο μου....ασε που ειμαι μοναχοπαιδι και δεν ειχα παρεα στο δωματιο.τωρα που ειμαι παντρεμενη εχω τουλαχιστον παρεα οταν πεταγομαι απο τον υπνο! εχω δει διαφορες σκιες,εχω παθει μωρα πολλες φορες,εχω προφητευσει γεγονοτα(και αλλοι με λενε γρουσουζα αλλα εγω εξηγω οτι ειμαι διορατικη) το μονο που μου λειπει κ θελω πολυ να δω ειναι νεραιδα! πιστευω οτι οταν βρεθω στο καταλληλο μερος θα την δω και τοτε θα εχω πολλα να σας διηγηθω Very Happy

Αχχχχ ελα ενα βραδυ σπιτι μου να μεινουμε μαζι!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις