Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
572 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 572 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

26Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 11, 2011 8:25 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΕΧΕΙ!ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΥΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ!ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΤΛ...ΚΤΛ....! Embarassed

27Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 11, 2011 8:26 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΝΑ?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εγω δεν πιανομαι στην παρεα σας μιας κ ειμαι ηδη εγκυος απλα ειπα να σας γραψω δυο λογια ετσι για γουρι κ να σας δωσο λιγη θετικη ενεργεια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 727892 !!!εμεις προσπαθουσαμε 7μηνες κ τι δεν περνουσε απο το μυαλο μου οτι εχουμε προβλημα κ.τ.λ. τελικα κ χωρις να θελω να κανω την εξυπνη αυτα ερχονται οταν πρεπει να ερθουν,,εμεις αφου πλεων χαλαρωσαμε κ ειπαμε ΟΤΑΝ ειναι να ερθει ας ερθει γιατι ειχα παθει ψιλοκαταθλιψη εβαλα 10κιλα χωρις να το καταλαβω καθε μηνα που ερχοταν η περιοδος ηθελα να βαλω τα κλαματα,,κ οταν ηρεμησαμε κ το βγαλαμε απο το μυαλο μας ''τσα κ πιασαμε''..τωρα σε 3μερες μπαινω στον 9 κ τον νοεμβριο περιμενουμε τον γιοκα μας!!!


σας ευχομαι με ολη μου την καρδια να γινετε συντομα μανουλες ,,ελπιζω να σας πανε ολα κ οπως τα σχεδιαζετε!!!


Υ.Γ.μεχρι τοτε κοριτσια απολαυστε κ το ΣΕΞ κ ολα γιατι μετα δεν ειναι το ιδιο.. Wink Wink Wink

29Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 11, 2011 8:31 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ!ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΖΩ ΜΕ ΔΕΟΣ!ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΟΙΛΙΑ!!Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ!ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΘΕΩΡΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΡΕΛΛΗ!ΕΙΧΑ ΕΝΣΩΜΑΤΩΘΕΙ ΣΤΟΝ ΡΟΛΛΟ ΜΟΥ ΠΛΗΡΩΣ!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς Κρίστι μου προσπαθούμε για το πρώτο μας! Όταν λέω όμως ότι προσπαθούμε, εννοώ πολύ χαλαρά! Ούτε θερμοκρασία μετράω ούτε τίποτα. Λέμε όποτε θέλει ας έρθει!

Τατιανούλα, με το καλό να πάρεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου! Ρυχαριστούμε για τη θετική ενέργεια και το γούρι!

31Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 11, 2011 8:40 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΕΛΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΟΥΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω κοριτσια...
μακαρι μακαρι να εχουμε συντομα απο''δω εγκυμονουσες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 990599

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήμαστε πολλές αλλά σύντομα δεν θα μείνει ούτε μια ξεφούσκωτη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 990599
οι πελαργοί είναι στο δρόμο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 386913

τατιανούλα με το καλό !!

εγώ έχω παρασκευή γυναικολόγο, έχω αγωνία να δω τι θα μου πει και αυτός

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι τι θα κάνεις στο γυναικολόγο; Εξετάσεις; Κάπου πήρε το μάτι μου την ιστορία σας αλλά δεν πολυθυμάμαι.Embarassed

Πάντως ό,τι και να κάνεις, καλή επιτυχία σου εύχομαι!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ!ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΟΥΛ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!
ειπαμε μαι αρνητικη χοριακη δεν ειναι τιποτα. αμε κοπελαρα μου στον αντρουλη σου τωρα που κρυωσε ο καιρος και θα δεις μετα κατι χοριακες τεράστιες. Very Happy εξάλλου η προσπάθεια αυτη εχει τη γλυκα της... Embarassed

http://stardustwork.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν λίγο έκανα ζάπινγκ και έπεσα πάνω σε ένα μωράκι! Ήταν νεογέννητο και πανέμορφο! Άντε και στα δικά μας βρε κορίτσια! Κάτι τέτοιες στιγμές με πιάνει τεράστια ανυπομονησία! Θέλω μωράκι ΤΩΡΑ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Λεμονάκι τι θα κάνεις στο γυναικολόγο; Εξετάσεις; Κάπου πήρε το μάτι μου την ιστορία σας αλλά δεν πολυθυμάμαι.Embarassed

Πάντως ό,τι και να κάνεις, καλή επιτυχία σου εύχομαι!
ευχαριστώ Έλενα, πρόβλημα στο σπέρμα
και 3 σπερματεγχύσεις χωρίς αποτέλεσμα. αλλάζω γιατρό, θα είναι το πρώτο ραντεβού με αυτών, θα του πάω όλες τις εξετάσεις μας να δει να μου πει την γνώμη του και με την ευκαιρία θα κάνω και ένα τεστ παπ.
Γενικά μάλλον είμαστε ένα βήμα πριν την εξωσωματική. Ίδωμεν.
όσο για ανυπομονησία μπόλικη απλά έχω μάθει πλέων να την κρύβω ή αν θες να κοροϊδεύω τον εαυτό μου

Κορίτσια είναι πολύ ψυχοφθόρο, κάποιες φορές φτάνω στα όρια μου, τρελαίνομαι στην κυριολεξία αλλά όλα αυτά μέσα στο σπίτι μου, έξω το παίζω χαρούμενη γιατί κανείς δεν μπορεί να καταλάβει, ο κόσμος είναι κακός και καλύτερα να μην ξέρει. Θέλω να μιλήσω αλλά δεν το κάνω γιατί δεν μπορεί να νιώσει κανείς όπως εγώ... ακόμα και αν με ακούν δεν μπορούν να μου πουν λόγια παρηγοριάς γιατί τα λέω απο μέσα μου στον εαυτό μου κάθε μέρα, υπομονή υπομονή υπομονή.
Όσες έχετε παιδάκια μην το σκέφτεστε
ζήστε το ξανά και όσες προσπαθείτε για το πρώτο εύχομαι να μην νιώσετε ποτέ όλα αυτά που περνάει μια γυναίκα που λαχταρά ένα μωρό. Να σας έρθουν όλα βολικά !!
συγνώμη για το κατεβατό αλλά μου βγήκε... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 667478

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε λεμονάκι (αλήθεια, πώς είναι το όνομά σουWink, ο κόσμος είναι κακός και αν δεν περνάει αυτό που περνάς κι εσύ δεν πρόκειται ποτέ να σε καταλάβει! Τώρα θυμήθηκα το ποστ σου για τη σπερματέγχυση. Καλά έκανες και άλλαξες γιατρό. Πόσο χρονών είσαι και πόσο καιρό προσπαθείτε;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Αχ βρε λεμονάκι (αλήθεια, πώς είναι το όνομά σουWink, ο κόσμος είναι κακός και αν δεν περνάει αυτό που περνάς κι εσύ δεν πρόκειται ποτέ να σε καταλάβει! Τώρα θυμήθηκα το ποστ σου για τη σπερματέγχυση. Καλά έκανες και άλλαξες γιατρό. Πόσο χρονών είσαι και πόσο καιρό προσπαθείτε;
σε λίγο θα κλείσω τα 31, έχω καμιά 15 μπροστά μου ακόμα Cool Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 534787
σχεδόν 3 χρόνια είναι, και να φανταστείς αρχίσαμε επισκέψεις σε γιατρούς απο τον 6ο μήνα προσπαθειών. Φάγαμε πολύ χρόνο σε άσχετους μάλλον, τι να πω ;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι σίγουρη ότι δε θα σου πάρει τόσο πολύ καιρό!!! Άσε που θα φέρουμε γούρι η μια στην άλλη εδώ μέσα! Σίγουρα πράγματα! Εγγυημένα! Θα περιμένουμε με αγωνία να μας πεις νεάκια από το doctor!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΑΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΜΠΟΝΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2012 ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙ Ή ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΚΑΡΟΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 2 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμεισ σχεδον δυο χρονια προσπαθουμε αλλα τπτ....περιμενω σε λιγες μερες περιοδο που να μν σωσει βεβαια να ρθει...χαχαχα....αν ερθει ομως πηραμε αποφαση επιτελουσ να κανει ο αντρας μου ενα σπερματοδιαγραμμα,να δουμε τι συμβαινει....και αν δεν ειναι κατι παθολογικο να δουμε πως να το χειριστουμε γιατι η κατασταση αυτη μας εχει καταβαλλει πολυ

43Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 12, 2011 12:35 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ 2 ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ?ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΝΑΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ..

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο γιατρος μου κριστι ο οποιος ειναι φοβεροςςςςςςςςςςς....επεμενε να κανει ο αντρας μου εξετασεις προληπτικες γιατι επιμενει οτι ολο το προβλημα ειναι ψυχολογικο ετσι μας εχει πει γιατι βλεπει ποσο αγχωνομαστε....παρολαυτα μας εχει πει να κανουμε εξετασεις αλλα ο αντρας μου να να δουμε και αυτο τον μηνα να να δουμε τον αλλον περασαν οι μηνες....αλλα δν εχει του ειπα να δουμε τι θα γινει κ αυτον τον μηνα και αν δεν τα καταφεραμε κ τωρα θα παμε οπωσδηποτε...παντως ο γιατρος μου μου εχει πει αν ενα ζευγαρι προσπαθει ενα χρονο συστηματικα κ δεν...καλο ειναι να γινονται εξετασεις...χωρις αυτο να σημαινει βεβαια οτι υπαρχει προβλημα

45Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 12, 2011 12:48 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΛΙΣΤΑ..ΚΑΤΑΛΑΒΑ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥΥΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ!ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΙ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω κατι.....ενας δυο και τρεις μηνες δεν ειναι τπτ.......το ιδανικο βεβαια και το καλυτερο ειναι οταν τα καταφερνεις με τν πρωτη./..αλλα αυτο ειναι κατι πολυ σπανιο αρα μν μπαινεις απο τωρα στην διαδικασια του αγχους γιατι θα πετυχεις τα αντιθετα αποτελεσματα απο αυτα που επιθυμεις.....εγω αγχωνομαι ναι...το παραδεχομαι αλλα εχει [περασει κ αρκετος καιρος κ καταλαβαινεις.....σου ευχομαι ολοψυχα γρηγορα να χεις στην αγκαλιτσα σου ενα νινακι....

47Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 12, 2011 1:09 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ.ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΟΟΟΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΕΞ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ,ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ<ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ> Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ!ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο δικος μου μου εχει πει τα ιδια σχεδον...απλα ο δικος μου ειναι της αποψης το σεξ να γινεται μερα παρα μερα και τις γονιμες καθε μερα...για να μην αδυνατιζει το σπερμα..εγω παντως ειμαι σιγουρη οτι ολες οσες προσπαθουμε συντομα θα εχουμε ευχαριστα νεα να μοιραστουμε....

49Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 12, 2011 1:21 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!ΑΛΗΘΕΙΑ!!ΕΧΩ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ VIBE!!ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΤΣΑΚΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΑΠΟ...ΛΙΓΟΥΡΙΤΣΕΣ!ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΙΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ!

50Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 12, 2011 1:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΣΤΑΣΗ!Η ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΙΚΗ!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΡΥ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις