Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
459 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 459 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιταξτε και εγω καπνιζω αλλα στριφτο πολλα χρονια τωρα, υπαρχουν και μερες που θα κανω 2-3 και ολα οκ υπαρχουν και φορες σπανια βεβαια που καπνιζω περισσοτερα...

Μετα κιλα εχω προβλημα και μου την σπαει πολυ... Δεν μου φαινεται τοσο πολυ φαινομαι ''τσουποτη'' που λεει και ο αντρας μου αλλα αν το παρεις ιατρικα και με τα ιδανικα υψους και βαρους οπως λενε οι διατολογοι εχω προβλημα, και δεν αντεχω ρε κοριτσια. Δεν εχω καθολου πηγμη και αυτοσυγκρατηση σε αυτο το θεμα.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 534787

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευαγγελιτσα τιποτα ακομα? Βρε λες να κανεις την πρωτια? Λες να μας φερεις γουρι? Ποσο στο ευχομαι δεν μπορεις να φανταστεις κοριτσακι μου. Μακαρι................. να εισαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 990599

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ έχω 6-7 κιλά παραπάνω... Και το ξέρω ότι δεν πρέπει κυρίως σε περίπτωση εγκυμοσύνης... Αλλα ρε κορίτσια δοκίμασα κατα καιρούς και δίαιτες και σε διατροφολόγο πήγα.. Δεν φευγουν παναθεμά τα!!! Έτσι λοιπόν το αποδέχτηκα και τέλος... Δεν υπερβαίνω τα όρια αλλα δεν θα σκάσω κιόλας...
Αν σε ενοχλούν Ελευθερία μου μόνο με γυμναστική και διατροφή υποτίθεται ότι χανονται... κυρίως αν τα παραπανησια κιλά σου είναι λόγω εγκυμοσύνης... Γτ στη δική μου περίπτωση είναι ο σωματότυπός μου... Αλλα είναι ζόρι... και όπως και να το κάνουμε ρε κορίτσια δεν χρειάζεται να είμαστε και όλες Ζιζέλ...

504Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Κυρ Οκτ 23, 2011 12:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ!ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΡΑΠΑΧΗ!ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ.Η ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΜΕΤΑ ΟΟΟΛΑ ΜΑΖΙ!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Ευαγγελιτσα τιποτα ακομα? Βρε λες να κανεις την πρωτια? Λες να μας φερεις γουρι? Ποσο στο ευχομαι δεν μπορεις να φανταστεις κοριτσακι μου. Μακαρι................. να εισαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 990599


Αχχ ναι!!! Τιποτα ακόμη... Δεν ξέρω.. Μακάρι να είμαι!!! Εγώ νομίζω ότι αν θα είμαι εσείς θα μου έχετε φέρει γούρι κορίτσια... Αλλα κι αν δεν είμαι δεν πειράζει.. Αφού βρήκα κάποιους να μοιράζονται τα ίδια άγχη με μένα!!! Λέω αν συνεχιστεί αυτό... Και δεν έρθει η περίοδος μου μέχρι την Τρίτη - Τετάρτη το πολύ να πάω στο γιατρό... Θα δείξει.. Wink

506Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Κυρ Οκτ 23, 2011 12:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τωρα που ανέφερε η Κρίστη για κιλά και εγκυμοσύνη... Αλήθεια πόσα μπορεί να σου μείνουν στην εγκυμοσύνη??? Όχι να παρεις κατα τη διάρκεια... Να μείνουν γιατί ξέρω ότι τα περισσότερα φευγουν στη γέννα..

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κορίτσια!!!Χθες το βράδυ έκανα ένα τεστ και συγκεκριμένα clearblue και η κάθετη γραμμή για να σχηματιστεί ο σταυρός είναι αχνή!!ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΟ?????????????????

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον και εγω εχω ενα σωματοτυπο ολα τα λεφτα τι να σας πω affraid

Εγω που εκανα ενα μωρακι ειχα ξεκινησει παλι με παραπανισια κιλα αλλα ευτυχως πηρα μονο 9 κιλα στην εγκυμοσυνη τα οποια μεχρι το πολυ σας λεω τωρα 40 ημερες μετα την γεννα ειχα χασει ολα τα κιλα και αλλα 3 τα οποια βεβαι τα ξαναπηρα Twisted Evil

Τιποτα δεν ειναι στανταρ...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι και με αχνη γραμμή θετικό είναι το τεστ!!! Αχχχ μακάρι κοπέλα μου!!! Να πας για χοριακή για να εισαι σίγουρη!!!! Μακάρι να είσαι και να μας κάνεις εσύ την αρχη!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb μου λογικα ειναι θετικο αλλα δεν μπορω να σου πω και με σιγουρια. Εγω που εκανα το ιδιο δεν εμφανιστηκε ουτε αγχνη κ δεν ημουνα. Μακαρι να εισαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 328109

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Λοιπον και εγω εχω ενα σωματοτυπο ολα τα λεφτα τι να σας πω affraid

Εγω που εκανα ενα μωρακι ειχα ξεκινησει παλι με παραπανισια κιλα αλλα ευτυχως πηρα μονο 9 κιλα στην εγκυμοσυνη τα οποια μεχρι το πολυ σας λεω τωρα 40 ημερες μετα την γεννα ειχα χασει ολα τα κιλα και αλλα 3 τα οποια βεβαι τα ξαναπηρα Twisted Evil

Τιποτα δεν ειναι στανταρ...


Καλά μετά από εγκυμοσύνη και με τέτοια αλλαγή που συμβαίνει στο σώμα της γυναίκας και στις ορμόνες δεν πηρες πολλα κιλά..

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Νομίζω ότι και με αχνη γραμμή θετικό είναι το τεστ!!! Αχχχ μακάρι κοπέλα μου!!! Να πας για χοριακή για να εισαι σίγουρη!!!! Μακάρι να είσαι και να μας κάνεις εσύ την αρχη!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ίσως δεν έδειξε γιατί το έκανα βράδυ!Θα το ξανακάνω αύριο το πρωί και μετά έφυγα για την γυναικολόγο!!!Αχχχ!!!Είμαι πολύ χαρούενη!!!!!!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Νομίζω ότι και με αχνη γραμμή θετικό είναι το τεστ!!! Αχχχ μακάρι κοπέλα μου!!! Να πας για χοριακή για να εισαι σίγουρη!!!! Μακάρι να είσαι και να μας κάνεις εσύ την αρχη!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ίσως δεν έδειξε γιατί το έκανα βράδυ!Θα το ξανακάνω αύριο το πρωί και μετά έφυγα για την γυναικολόγο!!!Αχχχ!!!Είμαι πολύ χαρούενη!!!!!!!!


Μην αγχώνεσαι!!! Σε πολλές περιπτώσεις πάντως τεστ που ήταν αγχή η γραμμή ηταν θετικά!!!! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση??

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Νομίζω ότι και με αχνη γραμμή θετικό είναι το τεστ!!! Αχχχ μακάρι κοπέλα μου!!! Να πας για χοριακή για να εισαι σίγουρη!!!! Μακάρι να είσαι και να μας κάνεις εσύ την αρχη!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ίσως δεν έδειξε γιατί το έκανα βράδυ!Θα το ξανακάνω αύριο το πρωί και μετά έφυγα για την γυναικολόγο!!!Αχχχ!!!Είμαι πολύ χαρούενη!!!!!!!!


Μην αγχώνεσαι!!! Σε πολλές περιπτώσεις πάντως τεστ που ήταν αγχή η γραμμή ηταν θετικά!!!! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση??

Δεν έχω καθυστέρηση απλά γνωρίζω πότε ήρθαμε σε επαφή ελεύθερα!!!!Κοίτα να δεις,και έλεγα ότι δεν θα δείξει!!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ίσως γι αυτό να ήταν και αχνη η γραμμή... Πάνε καλύτερα για χοριακή αν και νομίζω ότι έχεις πολλές ελπίδες!!! Μακάρι πάντως να είσαι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 228222

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ίσως γι αυτό να ήταν και αχνη η γραμμή... Πάνε καλύτερα για χοριακή αν και νομίζω ότι έχεις πολλές ελπίδες!!! Μακάρι πάντως να είσαι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 228222


ΑΧ!!!Μακάρι κορίτσια!!!!!Την Τετάρτη θα πάω για χοριακή!!!Δυστυχώς τότε θα μπορέσω!!!Θα κάνω υπομονή εως τότε!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι να έχεις καλά αποτελέσματα!!!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι που τώρα σκέφτηκα... Όλες εμείς τωρα που υπάρχει υποψία εγκυμοσύνης... Κάνει να κάνουμε σεξ???

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Το έκανες πριν την καθυστέρηση και έδειξε αχνή γραμμή;;; Αν ναι τότε είσαι εγκυούλα!!! Το λένε και οι οδηγίες του clear blue!

Γεια στα υπόλοιπα κορίτσια! Τι κάνετε;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Ελενακι ολα καλα! Εσυ τι κανεις? Αδιαθετησες?

Deb λογικα εισαι, να πας και στον γιατρο ομως και για χοριακη οσο πιο συντομα μπορεις για να εισαι σιγουρη 100% Wink Περιμενουμε νεα σου!!!!

Ευαγγελιτσα μου κανει να κανεις σεξ αλλα φυσιολογικα καταλαβες τι εννοω? οχι πολυ πως να το πω παθιασμενα και εντονα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο γιατι μπορει και να εισαι.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Ελενάκι!!!! Καλά είμαστε... Όπως τα ξέρεις!!! Εσυ??? Κανένα νέο???

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Γεια σου Ελενακι ολα καλα! Εσυ τι κανεις? Αδιαθετησες?

Deb λογικα εισαι, να πας και στον γιατρο ομως και για χοριακη οσο πιο συντομα μπορεις για να εισαι σιγουρη 100% Wink Περιμενουμε νεα σου!!!!

Ευαγγελιτσα μου κανει να κανεις σεξ αλλα φυσιολογικα καταλαβες τι εννοω? οχι πολυ πως να το πω παθιασμενα και εντονα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο γιατι μπορει και να εισαι.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 21 417472


Χιχι! Ωραια γιατι έχουμε "νηστεία" εδω και λίγες μέρες γιατί εγώ ψηλοφοβάμαι... Έχω ακούσει επισης ότι εάν είσαι έγκυος δεν πρέπει να γίνεται μέσα η ολοκλήρωση... Ξέρετε τιποτα γι αυτο???

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν αδιαθέτησα ακόμη αλλά είναι το δρόμο! Το στήθος μου έχει ξεφύγει από κάθε έλεγχο! Χαχαχαχαχα! Σε καμιά βδομαδούλα μάλλον θα αδιαθετήσω!

Βρε Ευαγγελίτσα μου, γιατί μας σκας κοριτσάκι μου;;;; Πάνε πάρε ένα τεστάκι να δούμε τι γίνεται!



Ακόμα εδώ είσαι καλέ;;;;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Δεν αδιαθέτησα ακόμη αλλά είναι το δρόμο! Το στήθος μου έχει ξεφύγει από κάθε έλεγχο! Χαχαχαχαχα! Σε καμιά βδομαδούλα μάλλον θα αδιαθετήσω!

Βρε Ευαγγελίτσα μου, γιατί μας σκας κοριτσάκι μου;;;; Πάνε πάρε ένα τεστάκι να δούμε τι γίνεται!



Ακόμα εδώ είσαι καλέ;;;;


Χιχιχι!!! Αν δεν μου έρθει και αύριο θα πάρω.. Αν και να σας πώ την αλήθεια φοβάμαι ρε κορίτσια... Παρα χάρηκα τις τελευταίες μέρες και φοβάμαι μην μου βγεί ξινό...
Εσύ είσαι σίγουρη ότι δεν είσαι έγκυος? Αυτό με το στήθος πολύ περίεργο μου φαίνεται...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχχ Ελευθερία μου μετά μου λές για διατροφές και δίαιτες... Πως να αντισταθείς σε κοτοπουλάκι κοκκινιστό με κοφτο μακαρονάκι???? Γίνεται??? Δεν γίνεται!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις