Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
407 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 407 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

351Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 20, 2011 10:41 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΘΑΡΟ ΠΟΤΗΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραία αύριο πρωί πρωί!!Αρκεί μέσα στη νύστα μου να το θυμηθώ! Smile Smile

http://neamageirisa.blogspot.com

mela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ελενακι μου λυπαμαι....Μην σε παρει απο κατω ομως!!!!Θετικες σκεψεις,καθολου αγχος(οσο ειναι δυνατον λιγοτερο μαλλον) κ συντομα θα εχεις μωρακι στην κοιλιτσα σου....

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:Ευχαριστώ για τις ευχές κοριτσάκια μου αλλά τζίφος... Αρνητικό...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Είμαι πολύ στενοχωρημένη... Είχα ενθουσιαστεί με την ιδέα και μόνο και τώρα απογοητεύτηκα...

Κατσαριδούλα, εσύ είσαι η ελπίδα μας τώρα! Το έκανες το τεστ; ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!![/font">

κοριτσάκι μου γλυκό μην στεναχωριέσαι .Οταν ήμουν έγκυος στο αγοράκι μου έκανα ένα τεστ 6 ημέρες πριν την καθυστέρηση, ήταν μεσημέρι.Την ημέρα που περίμενα έκανα ξανά τεστ και βγήκε θετικό καραμπινάτο. Σιγά την ίωση. Κυκλοφορεί καμία ρε κορίτσια και δεν το ξέρω;Το παιδί μου πάει παιδικό θα το ήξερα.

mela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ψηφιζω ποτηρατο να γινει το τεστ...Αλλα μην το ξεχασεις μεσα....!!!χιχιχιχι.....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren στην φωτο είσαι με το μωράκι σου ; τι όμορφες στιγμές αυτές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 35468
Έλενα ένα αρνητικό τεσ μπορεί να είναι και λάθος ιδικά όταν δεν γίνεται με πρωινά ούρα !!
κατσαριδούλα και Ελενα σας ευχομαι θετικά αποτελέσματα !!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστούμε πολύ!!!
χαχαχα ναι πιστεύω να μην το ξεχάσω μέσα!! Smile

http://neamageirisa.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mela έγραψε:Ελενακι μου λυπαμαι....Μην σε παρει απο κατω ομως!!!!Θετικες σκεψεις,καθολου αγχος(οσο ειναι δυνατον λιγοτερο μαλλον) κ συντομα θα εχεις μωρακι στην κοιλιτσα σου....

konstantina έγραψε:[color=#4b0082]Μάλλον ίωση είναι τελικά... Το κεφάλι μου και το στομάχι μου γυρνάνε ασύστολα. Έχω και δέκατα. Ελπίζω μόνο να μείνω εκεί και να μην αρρωστήσω χειρότερα!br /br /κοριτσάκι μου γλυκό μην στεναχωριέσαι .Οταν ήμουν έγκυος στο αγοράκι μου έκανα ένα τεστ 6 ημέρες πριν την καθυστέρηση, ήταν μεσημέρι.Την ημέρα που περίμενα έκανα ξανά τεστ και βγήκε θετικό καραμπινάτο. Σιγά την ίωση. Κυκλοφορεί καμία ρε κορίτσια και δεν το ξέρω;Το παιδί μου πάει παιδικό θα το ήξερα.br /br /br /br /br /font face=]Μάλλον]
κοριτσάκι μου γλυκό μην στεναχωριέσαι .Οταν ήμουν έγκυος στο αγοράκι μου έκανα ένα τεστ 6 ημέρες πριν την καθυστέρηση, ήταν μεσημέρι.Την ημέρα που περίμενα έκανα ξανά τεστ και βγήκε θετικό καραμπινάτο. Σιγά την ίωση. Κυκλοφορεί καμία ρε κορίτσια και δεν το ξέρω;Το παιδί μου πάει παιδικό θα το ήξερα.

Λεμονάκι έγραψε:Έλενα ένα αρνητικό τεσ μπορεί να είναι και λάθος ιδικά όταν δεν γίνεται με πρωινά ούρα !!
κατσαριδούλα και Ελενα σας ευχομαι θετικά αποτελέσματα !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[color=#4b0082]Μάλλον ίωση είναι τελικά... Το κεφάλι μου και το στομάχι μου γυρνάνε ασύστολα. Έχω και δέκατα. Ελπίζω μόνο να μείνω εκεί και να μην αρρωστήσω χειρότερα!br /br /κοριτσάκι μου γλυκό μην στεναχωριέσαι .Οταν ήμουν έγκυος στο αγοράκι μου έκανα ένα τεστ 6 ημέρες πριν την καθυστέρηση, ήταν μεσημέρι.Την ημέρα που περίμενα έκανα ξανά τεστ και βγήκε θετικό καραμπινάτο. Σιγά την ίωση. Κυκλοφορεί καμία ρε κορίτσια και δεν το ξέρω;Το παιδί μου πάει παιδικό θα το ήξερα.br /br /br /br /br /font face=]Μάλλον]Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη συμπαράσταση κορίτσια! Αν ήμουν όμως έγκυος και έχοντας όλα αυτά τα συμπτώματα, δε θα έδειχνε το τεστ; Έστω μια αχνή γραμμούλα τουλάχιστον; Τι να πω, δεν ξέρω...

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κωνσταντίνα μου σε μένα αναφέρεσαι; Αν ναι, είμαι στην 50η!!! Δεν ξέρω αν έχεις δει τα προηγούμενα ποστ μου, έχω μια ανωμαλία με την περίοδό μου και δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:Κωνσταντίνα μου σε μένα αναφέρεσαι; Αν ναι, είμαι στην 50η!!! Δεν ξέρω αν έχεις δει τα προηγούμενα ποστ μου, έχω μια ανωμαλία με την περίοδό μου και δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο!

οτι ανωμαλία και να είναι 50 ημέρες δεν είναι λίγο παράξενο σου έχει ξανά συμβεί;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:
elena25 έγραψε:Κωνσταντίνα μου σε μένα αναφέρεσαι; Αν ναι, είμαι στην 50η!!! Δεν ξέρω αν έχεις δει τα προηγούμενα ποστ μου, έχω μια ανωμαλία με την περίοδό μου και δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο!

οτι ανωμαλία και να είναι 50 ημέρες δεν είναι λίγο παράξενο σου έχει ξανά συμβεί;


Ναι, αρκετές φορές. Έχω πολυκυστικές και μου συμβαίνει συχνά. Δεν θα υποψιαζόμουν εγκυμοσύνη αν δεν είχα τα υπόλοιπα συμπτώματα.. Αλλά με αρνητικό τεστ μάλλον άρρωστη είμαι!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΩΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:

Ναι, αρκετές φορές. Έχω πολυκυστικές και μου συμβαίνει συχνά. Δεν θα υποψιαζόμουν εγκυμοσύνη αν δεν είχα τα υπόλοιπα συμπτώματα.. Αλλά με αρνητικό τεστ μάλλον άρρωστη είμαι!

εχεις παει στο γιατρο να το κοιταξεις? να σου δινει κατι να σου ερχεται η περιοδος να ξαλαφρωνεις βρε αδερφε! οσο για το μπεμπε δεν πειραζει την επομενη φορα!!! ευχομαι οσο πιο συντομα γινεται να μας πεις ευχαριστα νεα!!!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 379767

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:

Ναι, αρκετές φορές. Έχω πολυκυστικές και μου συμβαίνει συχνά. Δεν θα υποψιαζόμουν εγκυμοσύνη αν δεν είχα τα υπόλοιπα συμπτώματα.. Αλλά με αρνητικό τεστ μάλλον άρρωστη είμαι!

εχεις παει στο γιατρο να το κοιταξεις? να σου δινει κατι να σου ερχεται η περιοδος να ξαλαφρωνεις βρε αδερφε! οσο για το μπεμπε δεν πειραζει την επομενη φορα!!! ευχομαι οσο πιο συντομα γινεται να μας πεις ευχαριστα νεα!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ευχαριστώ Κατερίνα μου! Το εύχομαι κι εγώ! Τώρα συνειδητοποίησα πόσο πολύ το θέλω!

Στο γιατρό έχω πάει, συνήθως μου δίνει αντισυλληπτικά και φεύγουν οι κυστούλες ή μικραίνουν και για κάποιο διάστημα είμαι οκ. Τώρα μάλλον έχω το ίδιο πρόβλημα. Και επειδή δε θέλω να πάρω ξανά αντισυλληπτικά αυτό το διάστημα, είπαμε να το προσπαθήσουμε έτσι, τελείως χαλαρά και βλέπουμε.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΩΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ


Ευχαριστώ Κωνσταντίνα μου!

Δε νομίζω να κάνω κι άλλο τεστ, εκτός και αν συνεχιστούν τα συμπτώματα για περισσότερες μέρες!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενα μακάρι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου αλλά και αν τελικά δεν υπάρχει σποράκι καλό θα ήταν να σκεφτείς να διορθώσεις τον κύκλο σου γιατί όσο θα περνάει ο καίρός θα εξαντλήτε η υπομονή σου περισσότερο. Αν ξεκινήσεις αντισυλληπτικά θα είναι και μια ευκαιρία να ξεκουραστείς το μυαλό σου να καθαρίσει και να ξεκινήσεις δυναμικά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 215994

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σε ολες τις μελλουσες μαμαδες. Προσπαθουμε για το πρωτο μας παιδακι εδω και 15 μηνες. Απο τον γαμο μας και μετα. Στην αρχη χαλαρα , χωρις αγχος. Εμεινα εγγυος τον Μαρτιο αλλα δυστυχως το τερματισαμε αναγκαστικα καθως ηταν ανεμβιακη κυηση(τραυματικη εμπειρια).Απο τοτε δεν καταφερα να μεινω εγγυος και με εχει φαει το αγχος , το οποιο οπως αποδεικνυεται κακος συμβουλος. Ελπιζω να μου φερετε γουρι και να τα καταφερω μεχρι τελος της χρονιας. Φιλιά σε ολες σας. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλημερα σε ολες τις μελλουσες μαμαδες. Προσπαθουμε για το πρωτο μας παιδακι εδω και 15 μηνες. Απο τον γαμο μας και μετα. Στην αρχη χαλαρα , χωρις αγχος. Εμεινα εγγυος τον Μαρτιο αλλα δυστυχως το τερματισαμε αναγκαστικα καθως ηταν ανεμβιακη κυηση(τραυματικη εμπειρια).Απο τοτε δεν καταφερα να μεινω εγγυος και με εχει φαει το αγχος , το οποιο οπως αποδεικνυεται κακος συμβουλος. Ελπιζω να μου φερετε γουρι και να τα καταφερω μεχρι τελος της χρονιας. Φιλιά σε ολες σας. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472
καλώς ήρθες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472
αν και το έχεις ακούσει πολλές φορές θα σου πω και εγώ το ίδιο, υπομονή και όλα θα γίνουν έτσι όπως τα ονειρεύεσαι. Όλες θα γίνουμε μανούλες !!

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια,μόλις έκανα το τέστ και βγήκε αρνητικό Sad

http://neamageirisa.blogspot.com

371Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 20, 2011 10:46 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΑΧ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΤΟΣΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΛΟΙΔΙΑ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΞΕΓΕΛΑΣΤΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ..... Very Happy Very Happy Very Happy

ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ & ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ........ Very Happy

ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΠΑΛΙΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΟΜΗ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΕΣ Wink Wink

Εμεις έχει 1-2 μήνες που ξεκινήσαμε σιγά -σιγά για το τρίτο μας και πάλι κάθε φορά που πλησιάζει η περίοδος νοιώθω ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Crying or Very sad

Τα προκαλέι θαρρείς το "θέλω να είμαι"

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

mela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μολις παρηγγειλα τεστακια ωορηξιας....Πρωτη φορα θα τα χρησιμοποιησω...Για να δουμε..... Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katsaridoula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,μόλις έκανα το τέστ και βγήκε αρνητικό Sad
εγώ είμαι επιφυλακτική, χωρίς περίοδο και αρνητικό τεστ δεν πείθομαι. Τα τεστ κάνουν πολλές φορές λάθος κορίτσια !! έχω ακούσει πολλά και για αυτό η γνώμη μου είναι να γίνονται τουλάχιστον με 3-4 μέρες καθυστέρηση.

εγώ γύρισα μόλις απο τον πυρηνικό, πέμπτη θα έχω τα πρώτα αποτελέσματα και 31 του μήνα τα υπόλοιπα.

Επειδή έχω φάει στο μούτρα πολλές απογοήτευσεις με 'συμπτώματα' θέλω να σας πω πως όλα γίνονται στο μυαλό μας, τα συμπτώματα τα δημιουργούμε εμείς και εκτός αυτού κάποια συμπτώματα πριν την περίοδο τα έχουμε πάντα αλλά δεν δίνουμε σημασία. Όταν προσπαθούμε για μωράκι και ψειρίζουμε και το ποιο άσχετο τσιμπιματάκι νομίζουμε οτι δεν το είχαμε ποτέ πριν..
Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης, ξεκινούν, συνήθως, μετά την πρώτη εβδομάδα καθυστέρησης.

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω θα ηθελα να μεινω εγκυος ξανα εχω ενα μωρακι 4 μηνων αλλα μου αρεσει τοσο πολυ που θελω κ 2ο..ο αντρας μου δεν θελει προς το παρον λογο του οικονομικου..γμτ.

τα συμτωματα παντως τα δικα μου ηταν ακριβως σαν της περιοδου,,ομως ειχα ενα συμτωμα διαφορετικο,,την υπνηλια,
αλλα τοτε δεν εδωσα σημασια επειδη δουλευα κ νομιζα απο κουραση οτι ηταν,, τελικα απεβαλα..μετα απο 2 μηνες εμεινα εγκυος κ χωρις τεστ καταλαβα οτι ημουν εγκυος απο την υπνηλια γιατι δεν δουλευα ημουν ξεκουραστη..στα καλα καθουμενα υπνηλια σε μενα δεν επαιζε κ ετσι εκανα κ ενα τεστ αφου περασε 1 εβδομαδα καθυστερυσεις κ επιβεβαιωθηκα..

σας ευχομαι ολες με ενα μωρο το 2012.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 990599 κ μακαρι κ εγω (αν αλλαξει γνωμη ο αντρας μου)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις