Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
404 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 404 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σήμερα το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα απο την καλλιέργεια, και τις ορμονικές θα τις κάνω 2η με 5η μέρα του κύκλου μου οπότε περιμένω να μου έρθει περίοδος. Περιμένω την Παρασκευή. Ευτυχώς απόκτησα υπομονή και είμαι χαλαρή !!
Έλενα γιατί δεν κάνεις θεραπεία να διορθώσεις τον κύκλο σου ; νομίζω για
πολυκυστικες δίνουν αντισυλληπτικά χάπια ή με ορμονική θεραπεία άσχετα αν θέλεις ή όχι μια εγκυμοσύνη θα είναι καλό και για την υγεία σου να έχεις καλό κύκλο. Γιατρός δεν είμαι βέβαια υποθέσεις κάνω, αυτός σου είπε κάτι ;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω κάνει στο παρελθόν θεραπεία με αντισυλληπτικά και είχε φτιάξει ο κύκλος μου. Τώρα όμως οι κυστούλες με ξαναεπισκέφτηκαν και σκεφτόμουν αυτές τις μέρες να ξαναπάω. Αλλά με κρατάει το ότι προσπαθούμε για μωράκι και αν μου δώσει αντισυλ. πάλι θα απογοητευτώ. Βλακεία μου το ξέρω, από ψυχολογικής άποψης όμως τώρα δε θα ήθελα να πάρω αντισυλ. Δε το γλιτώνω όμως και μάλλον θα πάω.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι εύχομαι να πάρεις τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα!

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!Τώρα είδα την παρέα σας και λέω να μπώ και εγώ μιας και προσπαθούμε για μωράκια εδώ και ενα μήνα!
Εύχομαι σε όλες να έχουν άμεσα θετικά αποτελέσματα! Wink

http://neamageirisa.blogspot.com

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΝ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΗΡΘΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ ΣΤΟ ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΟΒΡΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕ ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΟΝΑΝ ΟΠΩΣ ΣΤΙΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ, ΝΙΩΘΟ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΠΑΝΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ..ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΙΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΙΣ..

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα γατούλι σου έχει πλάκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 9 215994
προσπάθησε μερικούς κύκλους ακόμα και όταν νιώσεις έτοιμη τότε να πας.
Μην κάνεις κινήσεις που σε στεναχωρούν αλλά μην το αφήνεις. Ίσως σε βοηθήσει η θεραπεία και μόλις τελειώσει μείνεις αμέσως εγκυούλα !
σε αφήνω, πρέπει να φύγω
τα λέμε μετά !

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΝ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΗΡΘΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ ΣΤΟ ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΟΒΡΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕ ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΟΝΑΝ ΟΠΩΣ ΣΤΙΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ, ΝΙΩΘΟ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΠΑΝΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ..ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΙΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΙΣ..
να χαίρεσαι το μωράκι σου !!
γιατί δεν κάνεις μια επίσκεψη στο γιατρούλη ;
εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς !!

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια θα ήθελα τη γνώμη σας.Τελευταία περίοδο ειχα 23-09 με κύκλο 30 ημερών.Κάνουμε εντατικές προσπάθειες για μωράκι εδώ και μέρες νιώθω λες και με εχουν σπάσει στο ξύλο απο χθές εχω χάλια γεύση όλη μέρα οτι και να φάω,το στομάχι μου ανακατεύεται,εχω καούρες,το στήθος μου και η κοιλιά μου ειναι πρησμένα.Να κάνω αύριο το πρωί ενα τεστάκι;Να ξέρω γιατι οταν περιμένω περίοδο και επειδή με πονάει πολύ η κοιλιά μου πέρνω χάπια και μην πάρω και τελικά δεν έρθει.

http://neamageirisa.blogspot.com

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΝΑ ΠΑΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΔΕΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΙΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ,ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΩΚΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΓΡΑ ΜΕΝΕΙΣ Embarassed

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατσαριδουλα καλως ηρθες και εδω. Κανε ενα τεστ να σου φυγει το αγχος η καλυτερα κανε μια υπομονη αυτον τον μηνα και μην παρεις κανενα χαπι πριν σου ερθει η περιοδος αν σου ερθει Wink

Λεμονάκι καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεα σου! και οσο για το τσιγαρο Λεμονακι και Κριστι1 εννοειται μολις μεινουμε μαχαιρι το κοβουμε εννοειται!!!!

Ελενα εμενα δεν ξερω τι μου μυριζει αλλα μακαρι να μυριζει μπεμπακι μακαρι!!!!!

Κοριτσια θελω να σας πω και κατι αλλο να μου πειτε την γνωμη σας. Σημερα που ας πουμε (δεν) την περιμενω εκανα ζουζουνιες με τον συζυγο μετα ειδα στα υγρα μια ροζ βλεννα παλι και λεω ''να την ηρθε'' αλλα εχω παει τοσες φορες τουαλετα παλι ασπρο το χαρτι. Ειδα και κατι ασπρακια στης θηλες μου, επισης εχω απιστευτο πονοκεφαλο και θελω τοσο πολυ να παρω ενα παυσιπονο και δεν παιρνω γιατι δεν ξερω τι μου γινεται!!!!!! Ασε που εχω βγαλει και σπυρια στην μουρη!!!! Τι γινεται ρε γαμωτο????? ουτε depon μπορω να παρω???? πειτε μου ρε κοριτσια Embarassed

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katsaridoula έγραψε:Κορίτσια θα ήθελα τη γνώμη σας.Τελευταία περίοδο ειχα 23-09 με κύκλο 30 ημερών.Κάνουμε εντατικές προσπάθειες για μωράκι εδώ και μέρες νιώθω λες και με εχουν σπάσει στο ξύλο απο χθές εχω χάλια γεύση όλη μέρα οτι και να φάω,το στομάχι μου ανακατεύεται,εχω καούρες,το στήθος μου και η κοιλιά μου ειναι πρησμένα.Να κάνω αύριο το πρωί ενα τεστάκι;Να ξέρω γιατι οταν περιμένω περίοδο και επειδή με πονάει πολύ η κοιλιά μου πέρνω χάπια και μην πάρω και τελικά δεν έρθει.

Κατσαριδούλα γεια σου,
Σήμερα είσαι στην 25η ημέρα του κύκλου σου. Κάθε πότε είχες επαφές;Ήξερες την ωορρηξία σου; Λογικά θα πρέπει να είχες γύρω στις 9 του μήνα (16η ημέρα κύκλου). Δεν ξέρω για τα συμπτώματα, έχω ακούσει πολλά διαφορετικά πράγματα.Τώρα για το τεστ δεν ξέρω.έχω ακούσει από τα κορίτσια εδώ ότι καλό είναι να έχεις καθυστέρηση πρώτα. Αν όμως δεν αντέχεις τους πόνους και θες να πάρεις χάπι τι να πω;μπορείς να πάρεις ένα αλλά αν βγει αρνητικό δε θα είναι 100% σίγουρο.Αυτά ελπίζω να είναι το μωράκι που στα κάνει αυτά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 9 215994

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζουζουνιτσα μου επειδη δεν θυμασαι την ημερομηνια κανε ενα τεστ αλλα και παλι δεν ξερουμε και αν θα ειναι σιγουρο το αποτελεσμα του. Κανε υπομονη Embarassed οσο μπορεις.

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ....ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ. bom ΘΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΛΟΓΟ ΔΟΝΤΙΩΝ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ,ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΚΟ

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατσαριδούλα, τα χάπια πρέπει να τα πάρεις πριν σου έρθει περίοδος;Γιατί;scratch

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elena25 έγραψε:Κατσαριδούλα, τα χάπια πρέπει να τα πάρεις πριν σου έρθει περίοδος;Γιατί;scratch

Έλενα,
νομίζω για΄τι πονάει η κατσαριδούλα, αν κατάλαβα καλά

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με πιάνει πού δυνατά ο πόνος και αν δεν πάρω έγκαιρα χάπι δεν περνάει με τίποτα.
Κάνουμε μέρα παρα μέρα και τις μέρες τις οωρηξίας κάθε μέρα.
Τι να πώ ξέρω οτι μπορεί και απογοητευτώ με το τέστ.Να περιμένω λέτε ή να κάνω και οτι γίνει;

http://neamageirisa.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε πιάνει δηλαδή έντονος πόνος πριν σου έρθει η περίοδος, κατάλαβα καλά; Σήμερα (δεν) περιμένεις;

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μέσα στο σαβατοκύριακο περιμένω αλλα ο πόνος πορεί να με πιάσει και μια και δύο ημέρες πριν

http://neamageirisa.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katsaridoula έγραψε:Μέσα στο σαβατοκύριακο περιμένω αλλα ο πόνος πορεί να με πιάσει και μια και δύο ημέρες πριν


Συγνώμη, σε μπέρδεψα με άλλη κοπελιά που (δεν) περιμένει σήμερα!

Κοίτα, υπάρχουν τα ψηφιακά τεστάκια που ανιχνεύουν τη χωριακή σε ελάχιστες ποσότητες. Αλλά και αυτά δεν είναι πάντα αξιόπιστα. Γιατί δεν πετάγεσαι για μια χωριακή το απόγευμα για να είσαι σίγουρη; Άλλωστε έχεις πολλά από τα συμπτώματα!

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιαυτό εχω αρχίσει και το σκέφτομαι επειδή βλέπω οτι έχω πολλά απο τα συμπτώματα που διαβάζω.
Ξέρω οτι τα τέστ δεν ειναι πολύ αξιόπιστα απλά ειναι πιο εύκολο να πας στο φαρμακείο που υπάρχνουν και 4-5 ενω μικροβιλογικό ειναι ενα και εδώ ειναι και χωριό και δεν πολυ θέλω.

http://neamageirisa.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katsaridoula έγραψε:Γιαυτό εχω αρχίσει και το σκέφτομαι επειδή βλέπω οτι έχω πολλά απο τα συμπτώματα που διαβάζω.
Ξέρω οτι τα τέστ δεν ειναι πολύ αξιόπιστα απλά ειναι πιο εύκολο να πας στο φαρμακείο που υπάρχνουν και 4-5 ενω μικροβιλογικό ειναι ενα και εδώ ειναι και χωριό και δεν πολυ θέλω.


Καταλαβαίνω το δισταγμό σου αλλά νομίζω πως στην περίπτωσή σου είναι η καλύτερη λύση. Άλλωστε το γιατρό τον δεσμεύει το ιατρικό απόρρητο. Αν δεν μπορείς να κάνεις τελικά χοριακή, θα έλεγα να μην τα πάρεις τα χάπια αυτή τη φορά για να μη ρισκάρεις ούτε στο ελάχιστο. Θα υποφέρεις αλλά νομίζω πως δε γίνεται και αλλιώς.

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και αν δεν έρθει το σαββατοκύριακο να πάω τη Δευτέρα για χωριακή.

http://neamageirisa.blogspot.com

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και από εμένα!!!Εδώ και 2 μήνες είμαι στην προσπάθεια για μωράκι!!Η μία προσπάθεια ήταν αρνητική,αλλά δεν το βάζω κάτω!!!Αν και έχω την εντύπωση πως τώρα πρέπει να "φύτρωσε το σποράκι"...Θα δούμε όμως!!Ας ευχηθώ τα καλύτερα σε όλες!!! Smile[b]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα!!!Εδώ και 2 μήνες είμαι στην προσπάθεια για μωράκι!!Η μία προσπάθεια ήταν αρνητική,αλλά δεν το βάζω κάτω!!!Αν και έχω την εντύπωση πως τώρα πρέπει να "φύτρωσε το σποράκι"...Θα δούμε όμως!!Ας ευχηθώ τα καλύτερα σε όλες!!! Smile[b]

Καλησπερα Deb καλως ηρθες και ευχομαι η δευτερη να ειναι και τυχερη!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:
Deb έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα!!!Εδώ και 2 μήνες είμαι στην προσπάθεια για μωράκι!!Η μία προσπάθεια ήταν αρνητική,αλλά δεν το βάζω κάτω!!!Αν και έχω την εντύπωση πως τώρα πρέπει να "φύτρωσε το σποράκι"...Θα δούμε όμως!!Ας ευχηθώ τα καλύτερα σε όλες!!! Smile[b]

Καλησπερα Deb καλως ηρθες και ευχομαι η δευτερη να ειναι και τυχερη!!!!


Καλησπέρα siren σε ευχαριστώ πολύ και μακάρι να έχεις δίκιο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις