Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
381 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 381 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου και από μένα Deb! Εύχομαι να είσαι σύντομα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Κατσαριδουλα καλως ηρθες και εδω. Κανε ενα τεστ να σου φυγει το αγχος η καλυτερα κανε μια υπομονη αυτον τον μηνα και μην παρεις κανενα χαπι πριν σου ερθει η περιοδος αν σου ερθει Wink

Λεμονάκι καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεα σου! και οσο για το τσιγαρο Λεμονακι και Κριστι1 εννοειται μολις μεινουμε μαχαιρι το κοβουμε εννοειται!!!!

Ελενα εμενα δεν ξερω τι μου μυριζει αλλα μακαρι να μυριζει μπεμπακι μακαρι!!!!!

Κοριτσια θελω να σας πω και κατι αλλο να μου πειτε την γνωμη σας. Σημερα που ας πουμε (δεν) την περιμενω εκανα ζουζουνιες με τον συζυγο μετα ειδα στα υγρα μια ροζ βλεννα παλι και λεω ''να την ηρθε'' αλλα εχω παει τοσες φορες τουαλετα παλι ασπρο το χαρτι. Ειδα και κατι ασπρακια στης θηλες μου, επισης εχω απιστευτο πονοκεφαλο και θελω τοσο πολυ να παρω ενα παυσιπονο και δεν παιρνω γιατι δεν ξερω τι μου γινεται!!!!!! Ασε που εχω βγαλει και σπυρια στην μουρη!!!! Τι γινεται ρε γαμωτο????? ουτε depon μπορω να παρω???? πειτε μου ρε κοριτσια Embarassed

O Γυναικολόγος μου έλεγε μέχρι 3 depon την ημέρα αναβραζον η χάπι απλά μην πάρεις το extra

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsakia moy eskasa kai den antexa phra ena test kai bghke arnhtiko. logika den eimai..eyxomai se oles sas grhgora na foyskosoyn h koilitse sas Wink

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κωνσταντινα μου τελικα πηρα ενα depon αναβραζον γιατι δεν αντεχα τοσο πονοκεφαλο. Σε ευχαριστω για την απαντηση σου.

Ζουζουνιτσα και να μην εισαι θα εισαι τον αλλον μηνα Wink

Οσο για μενα κοριτσια σβηνουν οι ελπιδες μου σιγα σιγα... ειδα παλι ροζ και.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ητανε τοσο ωραιο το ασπρο χαρτι μετα το σκουπισμα Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να καλωσορίσω τις νέες κοπέλες !!
καλές προσπάθειες κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 875502


siren αφού δεν είδες κανονικό αίμα μην φοβάσαι τίποτα κοπέλα μου αλλά ακόμα και αν σου κάνει παιχνιδάκια μην μασάς και ο επόμενος μήνας είναι ακόμα καλύτερος για χουχουλιτά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 4872

και η απορία της ημέρας..
γιατί αγχώνεστε με τον πρώτο μήνα προσπάθειας ; δλδ αν περάσουν 5 μήνες χωρίς αποτέλεσμα τι θα
κάνετε ; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 679259
εγώ έπρεπε να είχα αυτοκτονήσει ως τώρα ;
για σκεφτείτε το παρακαλώ γιατί δεν σας κάνει καθόλου καλό !
όλα θα τα βλέπετε απο την θετική τους πλευρά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε ρε Λεμονακι που εισαι? Razz Λοιπον δεν το βλεπω να ειμαι και σαφως εχεις δικιο για το αν ημουν εγω στην θεση σου, ενα σου λεω ειναι σιγουρο οτι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 679259 θα βαραγα το κεφαλι μου στο τοιχο δεν ειμαι τοσο δυνατη οσο εσυ αυτο ειναι το μονο σιγουρο, σε θαυμαζω με τον τροπο που αντιμετωπιζεις το ολο θεμα. Respect Περα απο το σοβαρο μερος του θεματος αυτες ειναι οι σκεψεις μου τωρα: δεν ηθελα το επομενο νινι αν εχει παραπανω απο 2 χρονια διαφορα με το πρωτο για να μεγαλωσουν μαζι, ασε που δεν ηθελα να πατησω τα 30, ασε που αμα ειμαι εγκυος μπορει κ να μην χασω την δουλεια μου και ασε που σκεφτομουν πως θα κανω την εκλπηξη της ανακοινωσης στον συζυγο. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 893968

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ξέχασα, δεν μπόρεσα να πάω για τα αποτελέσματα μου
πήρα τηλ. και επι μισή ώρα μιλούσαν Twisted Evil
κλείναν στις 7 και είπα οκ αυτή θα μιλάει ώσπου να φύγει, ξαναπέρνω 7.05 και ενώ καλούσε δεν το σήκωνε κανείς
Το έλεγα εντομεταξύ αυτή θα το κλείσει το κώλοτηλε. και θα φύγει !!!
αύριο θα την στολίσω όμως farao queen jocolor king rendeer sunny Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 186566

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να την στολισεις απο πανω μεχρι κατω!!!!! santa Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 186566

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Αντε ρε Λεμονακι που εισαι? Razz Λοιπον δεν το βλεπω να ειμαι και σαφως εχεις δικιο για το αν ημουν εγω στην θεση σου, ενα σου λεω ειναι σιγουρο οτι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 679259 θα βαραγα το κεφαλι μου στο τοιχο δεν ειμαι τοσο δυνατη οσο εσυ αυτο ειναι το μονο σιγουρο, σε θαυμαζω με τον τροπο που αντιμετωπιζεις το ολο θεμα. Respect Περα απο το σοβαρο μερος του θεματος αυτες ειναι οι σκεψεις μου τωρα: δεν ηθελα το επομενο νινι αν εχει παραπανω απο 2 χρονια διαφορα με το πρωτο για να μεγαλωσουν μαζι, ασε που δεν ηθελα να πατησω τα 30, ασε που αμα ειμαι εγκυος μπορει κ να μην χασω την δουλεια μου και ασε που σκεφτομουν πως θα κανω την εκλπηξη της ανακοινωσης στον συζυγο. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 893968
αχ πόσα σενάρια έχω κάνει στο μυαλό μου για το πως θα το ανακοινώσω δεν λέγετε, ευτυχώς που δεν έμεινα έγκυος ως τώρα γιατί δεν κατέληξα ακόμα πως θα το ανακοινώσω !!

έλα μια χαρά είναι το 30 !!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να πω κι εγώ που είμαι 38; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι αμα βρεις τροπο για να το ανακοινωσεις (που θα γινει συντομα) πες το μας να παρουμε καμια ιδεα. Οσο για 30 καλα ειναι αλλα εδω στο φορουμ τα 20 μεχρι 25 εχουν φυγει χιλιομετρα μακρια.... αντε να της προλαβω Razz Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Τι να πω κι εγώ που είμαι 38; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
κοίτα το 38 αποτελείτε απο 2 νούμερα
και ως γνωστών το 8 δεν είναι τυχαίο άρα μια χαρά είσαι !!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Λεμονακι αμα βρεις τροπο για να το ανακοινωσεις (που θα γινει συντομα) πες το μας να παρουμε καμια ιδεα. Οσο για 30 καλα ειναι αλλα εδω στο φορουμ τα 20 μεχρι 25 εχουν φυγει χιλιομετρα μακρια.... αντε να της προλαβω Razz Razz Razz
πέρα απο την πλάκα πάντα ήθελα να βάλω το θετικό τεστάκι μέσα σε ένα μπιμπερό
πακεταρισμένο με ένα παιδικό χαρτί, να ετοιμάσω ένα δείπνο και να του δώσω το δώρο του !! αλλά μάλλον δεν θα γίνει έτσι γιατί αν πάμε τελικά για εξωσω. θα το μάθουμε μαζι

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κωνσταντινα μου μην κλαις!!!! Πλακα κανω δεν θελω καμια να παρεξηγηθει κανω πλακα οτι και καλα μεγαλωσα για να περασει η ωρα.... Embarassed Embarassed Embarassed και για να ξεχασω οτι μου ηρθε η περιοδος Embarassed Embarassed Embarassed

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
konstantina έγραψε:Τι να πω κι εγώ που είμαι 38; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
κοίτα το 38 αποτελείτε απο 2 νούμερα
και ως γνωστών το 8 δεν είναι τυχαίο άρα μια χαρά είσαι !!

Τι ειναι το 8 δεν ξερω αλλα αν προσθεσω αλλα 2 ποσο εινα ;;;;;;;;
Μαλλων 40.χαχαχαχαχα

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φοβερή η ορθογραφία μου μάλλον τρελάθηκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 215994

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
konstantina έγραψε:Τι να πω κι εγώ που είμαι 38; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
κοίτα το 38 αποτελείτε απο 2 νούμερα
και ως γνωστών το 8 δεν είναι τυχαίο άρα μια χαρά είσαι !!

Τι ειναι το 8 δεν ξερω αλλα αν προσθεσω αλλα 2 ποσο εινα ;;;;;;;;
Μαλλων 40.χαχαχαχαχα
έλα απο την διαφήμιση με τα πολλά 8
τυχαίο δεν νομίζω ;
έλα μια χαρά είναι η ορθογραφία σου !!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι τι ωραια σκεψη Smile !!!!!!!!!!!! Γιατι δεν μπορεις να μαθεις εσυ τα αποτελεσματα της εξωσωματικης και να του κανεις εκπληξη??? Δεν ξερω ρωταω Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Λεμονακι τι ωραια σκεψη Smile !!!!!!!!!!!! Γιατι δεν μπορεις να μαθεις εσυ τα αποτελεσματα της εξωσωματικης και να του κανεις εκπληξη??? Δεν ξερω ρωταω Embarassed
γιατί πρέπει να γίνει χορειακή συγκεκριμένη μέρα που θα σου πει ο εξωσωματικός, επομένως θα ξέρει...
άλλο είναι να μην το περιμένει και να του έρθει απότομο

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καλημερα και παλι... Δεν ηρθε τελικα το μπεμπακι στην κοιλιτσα μου και επισημα!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Απο χθες το βραδυ υπεφερα και ηρθε κοκκινο κοκκινο της φωτιας. (και η βλακεια???? δεν εχω ορεξη για ζουζουνιτσες ειμαι ψιλο απογοητευμενη αλλα νομιζω οτι μολις η περιοδος θα ανακαμψω).

Λεμονακι καλημερα, δεν ηξερα οτι γινεται κατα αυτον τον τροπο μετα την εξωσωματικη για αυτο ρωτησα. Κανενα νεο απο την κακιστρο που μιλουσε στο τηλεφωνο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 215994

246Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 18, 2011 10:33 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ SIREN!ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΘΑ ΔΕΙΣ!

247Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 18, 2011 10:34 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ SIREN!ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΘΑ ΔΕΙΣ!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Κοριτσια καλημερα και παλι... Δεν ηρθε τελικα το μπεμπακι στην κοιλιτσα μου και επισημα!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Απο χθες το βραδυ υπεφερα και ηρθε κοκκινο κοκκινο της φωτιας. (και η βλακεια???? δεν εχω ορεξη για ζουζουνιτσες ειμαι ψιλο απογοητευμενη αλλα νομιζω οτι μολις η περιοδος θα ανακαμψω).

Λεμονακι καλημερα, δεν ηξερα οτι γινεται κατα αυτον τον τροπο μετα την εξωσωματικη για αυτο ρωτησα. Κανενα νεο απο την κακιστρο που μιλουσε στο τηλεφωνο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 215994

Καλημέρα κι από εμένα. Μην απογοητεύεσαι όλα θα πάνε καλά την επομένη φορά έτσι να σκέφτεσαι. Κάθε εμπόδιο είναι πάντα για καλό όλο αυτό που περνάμε σήμερα να είσαστε σίγουρες ότι αύριο θα μας κάνει τις καλύτερες μανούλες του κόσμου.Ας το δούμε σαν προετοιμασία για το μεγαλύτερο δώρο που θα μας χαριστεί κάποια ευλογημένη ημέρα. Κοιτά μπροστά και όλα θα πάνε καλά.Κανε όνειρα και να είσαι σίγουρη όταν κάτι το θέλεις πολύ όλο το σύμπαν συνομωτι μαζί σου και κάποια μέρα θα έχεις αυτό που τόσο πολύ ονειρεύεσαι.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ SIREN!ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΘΑ ΔΕΙΣ!

Και εγω ετσι πιστευω, ελπιζω να αλλαξει η διαθεση μου. Thanks Smile

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Konstantina μου σε ευχαριστω για τα ομορφα σου λογια μακαρι να ειναι οντως ετσι και να ειναι πραγματικα καθε εμποδιο για καλο. Καποια στιγμη θα ερθει και το δευτερο μπεμπακι δεν μπορει. Ευχομαι και σε σενα τα ιδια μεσα απο την καρδια μου. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις