Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
341 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 341 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα εβαγγελιτσα καλα εσυ πως εισαι, εγω κρυολογισα και κρυωνω πολυ μου σταματησε η ακατανομαστη στις 3 μερες πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 606100


Περαστικά σου Αυγολέμονη!! Αυτός ο καιρός ρε παιδί μου έχει αρρωστήσει τον μισό πληθυσμό.. Απορώ πως ξεφυγα μεχρι στιγμής!! Χιχι! Λοιπόν... Σήμερα σου τελείωσε? Έχεις βρει τις γόνιμες?

Τις βρηκα τις ατιμες αλλα που ξερεις μπορει να συμβει και πριν και μετα συμβενει καποτε ακομα κα να χεις αιμα ποτε δεν ξερεις καλα εκανες και γλυτωσες χαλια νιωθω

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ?ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 3/10 ΚΡΑΤΗΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ!ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΝΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΕ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??


Να σου πω την αλήθεια εμένα δεν θα μου φαινόταν περίεργο να είσαι έγκυος γιατί έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις ενώ συνεχίζεται κανονικά η περίοδος να υπάρχει εγκυμοσύνη... Εσύ όμως είσαι στη φάση που ουσιαστικά περιμένεις.. αργεί ακόμα βέβαια αλλά πέρασε η ωορηξία και πλέον πηγαίνεις προς την ολοκλήρωση του κύκλου... Σου έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 606100

Η καλυτερη προσπαθεια ειναι να γινεται μερα παρα μερα η καθε δυο μερες με εμφαση στις γονιμες μερες σου, αν τις γνωριζεις εστω και στο περιπου... μην αφηνεις ομως πολλες μερες ενδιαμεσα γιατι μπορει η ωορηξια σου να γινει ακυρη στιγμη κι οχι εκει που το περιμενες και να το χασεις!! Εμενα τον προηγουμενο μηνα η ωορηξια ηταν την 10η μερα και το βρηκα κατα τυχη, ενω κανονικα ειναι απο 14-16η μερα!


Εγω λεω βουρ!!!!




Μαζι σου ποτε δεν ξερεις εχεις δικαιο πως το ανακαλυψες απο συμπτωματα η απο τα τεστακια?
κατι τελειως ασχετο συνηθως το στηθος μου στην περιοδο ποναει αυτη τη φορα καθολου αλλα πονουσα περισσοτερο την κοιλια μου

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

605Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 24, 2011 12:56 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΓΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΛΛΕΕΕΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrav έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

δημητρα μου δεν πειραζει αυτη ισως να ναι η τελευταια της φορα μην εκνευριστεις και μην σε παρει απο κατω σε λιγες μερες θα χει φυγει και θα σαι ετοιμη για προσπαθειες ολες θα τα καταφερουμε !!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΓΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΛΛΕΕΕΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!

αυτο θα κανω αυτη τη φορα λεω να ακουλουθησω το μερα παρα μερα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα εβαγγελιτσα καλα εσυ πως εισαι, εγω κρυολογισα και κρυωνω πολυ μου σταματησε η ακατανομαστη στις 3 μερες πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 606100


Περαστικά σου Αυγολέμονη!! Αυτός ο καιρός ρε παιδί μου έχει αρρωστήσει τον μισό πληθυσμό.. Απορώ πως ξεφυγα μεχρι στιγμής!! Χιχι! Λοιπόν... Σήμερα σου τελείωσε? Έχεις βρει τις γόνιμες?




Τις βρηκα τις ατιμες αλλα που ξερεις μπορει να συμβει και πριν και μετα συμβενει καποτε ακομα κα να χεις αιμα ποτε δεν ξερεις καλα εκανες και γλυτωσες χαλια νιωθω



Ωραία! Αφου τις βρήκες θα σου πω τι έκανα εγώ.. Όσο ήμουν στις γόνιμες έκανα ζουζουνίες μέρα παρα μέρα... όταν τελείωνε η διαδικασία Wink δεν σηκωνόμουν... Ξάπλωνα για κανένα τεταρτο και μετά δεν πήγαινα ούτε να πληθω ουτε εκανα πολλά πολλά... Καθόμουν πχ στον καναπέ, έβλεπα τηλεόραση.. Τετοια πράγματα ήρεμα... Μετά από καμία ώρα έκανα ντουζάκι.. Να σημειώσω ότι διάβασα πως και πριν την πράξη δεν πρέπει να πληθείς καθώς το νερό όπως και το σάλιο!!καταστρέφουν το σπέρμα... Μπορεί να είναι λίγο υπερβολικά όμως είχαμε συμφωνήσει ήδη απο πριν να κάνουμε κάτι οργανωμένο και οτι γίνει.. Το αν είχε αποτέλεσμα θα το ξέρω η αύριο ή μεθαύριο αφού είμαι ήδη στην 3η μέρα καθυστέρησης.. Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:
Μαζι σου ποτε δεν ξερεις εχεις δικαιο πως το ανακαλυψες απο συμπτωματα η απο τα τεστακια?
κατι τελειως ασχετο συνηθως το στηθος μου στην περιοδο ποναει αυτη τη φορα καθολου αλλα πονουσα περισσοτερο την κοιλια μου

Mε τεστακια, εχω παρει κατι φθηνα απο ebay κι επειδη εχω απειρα ειπα να κανω ενα νωριτερα ετσι, γιατι μπορουσα Razz χεχε

κι εγω μια φορα δν ειχα ΚΑΝΕΝΑ συμπτωμα οταν ηταν να αδιαθετησω και ειχα κριφοχαρει!Αλλα την εφαγα την πατατα ..την 28η μερα του κυκλου αδιαθετησα πρωι πρωι..ποτε δν με κραταει σε αγωνια η αγαπημενη Razz

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

δημητρα μου δεν πειραζει αυτη ισως να ναι η τελευταια της φορα μην εκνευριστεις και μην σε παρει απο κατω σε λιγες μερες θα χει φυγει και θα σαι ετοιμη για προσπαθειες ολες θα τα καταφερουμε !!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ "Αυγολεμονη" ΜΟΥ ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ...ΧΕΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!

611Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 24, 2011 1:03 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα εβαγγελιτσα καλα εσυ πως εισαι, εγω κρυολογισα και κρυωνω πολυ μου σταματησε η ακατανομαστη στις 3 μερες πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 606100


Περαστικά σου Αυγολέμονη!! Αυτός ο καιρός ρε παιδί μου έχει αρρωστήσει τον μισό πληθυσμό.. Απορώ πως ξεφυγα μεχρι στιγμής!! Χιχι! Λοιπόν... Σήμερα σου τελείωσε? Έχεις βρει τις γόνιμες?




Τις βρηκα τις ατιμες αλλα που ξερεις μπορει να συμβει και πριν και μετα συμβενει καποτε ακομα κα να χεις αιμα ποτε δεν ξερεις καλα εκανες και γλυτωσες χαλια νιωθω



Ωραία! Αφου τις βρήκες θα σου πω τι έκανα εγώ.. Όσο ήμουν στις γόνιμες έκανα ζουζουνίες μέρα παρα μέρα... όταν τελείωνε η διαδικασία Wink δεν σηκωνόμουν... Ξάπλωνα για κανένα τεταρτο και μετά δεν πήγαινα ούτε να πληθω ουτε εκανα πολλά πολλά... Καθόμουν πχ στον καναπέ, έβλεπα τηλεόραση.. Τετοια πράγματα ήρεμα... Μετά από καμία ώρα έκανα ντουζάκι.. Να σημειώσω ότι διάβασα πως και πριν την πράξη δεν πρέπει να πληθείς καθώς το νερό όπως και το σάλιο!!καταστρέφουν το σπέρμα... Μπορεί να είναι λίγο υπερβολικά όμως είχαμε συμφωνήσει ήδη απο πριν να κάνουμε κάτι οργανωμένο και οτι γίνει.. Το αν είχε αποτέλεσμα θα το ξέρω η αύριο ή μεθαύριο αφού είμαι ήδη στην 3η μέρα καθυστέρησης.. Very Happy


Αυτο ακριβως εχω σκοπο να κανω ουτε εγω σηκωνομουνα αμεσως πιστευω οτι σταματησαμε πιο νωρις τις προσπαθειες τη τελευταια φορα ειναι αληθεια αυτο να μην προηγηθει μπανιο το διαβασα και εγω απο γιατρο και σχεδον το εκανα παντα αυτα θα ακολουθησω μακαρι να ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ cheers

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΟΧΙ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.

Ναι κουκλίτσα μου να κάνεις λίγο υπομονή... Αλλα αφού δεν σου έχει ξανασυμβεί καλό θα ήταν αν συνεχιστεί να πας μια βόλτα στο γιατρό σου έτσι προληπτικά...Γιατί πιστεύω ότι η κάθεμια από εμάς ξέρει το σώμα της και καταλαβαίνει όταν κάτι δεν πάει καλά ή αλλάζει...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrav έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

δημητρα μου δεν πειραζει αυτη ισως να ναι η τελευταια της φορα μην εκνευριστεις και μην σε παρει απο κατω σε λιγες μερες θα χει φυγει και θα σαι ετοιμη για προσπαθειες ολες θα τα καταφερουμε !!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ "Αυγολεμονη" ΜΟΥ ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ...ΧΕΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!


και τι με αυτο?? να δεις εγγυες που με περιτριγυριζουν θα ερθει οταν πρεπει και ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ενα χρονο εγω περιμενα τον αντρα μου να το θελει πιστευα πως θα αργουσε πολυ και με πληγωνε αυτο και το ζητησε απο μονος του και δεν το πιστευα και αυτο θα ερθει και δεν θα το πιστευεις ολα γινονται οταν το θελεις πολυ με την ψυχη σου ολη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!

παντα ετσι δν γινεται? εμεις που δν μενουμε με την πρωτη βλεπουμε γυρω μας ποσες που μενουν εγκυος πριν απο εμας απο τους κοντινους μας ανθρωπους..εμενα ειναι μια πολυ κοντινη συγγενεις στον 2ο και μια φιλη καλη στον 4ο...δν πρεπει να το αφηνεις να σε ριχνει ομως! οπως ειπες..θα ερθει οταν θελει αυτο, εμεις απλα συνεχιζουμε τον αγωνα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 215994 χεχε

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

δημητρα μου δεν πειραζει αυτη ισως να ναι η τελευταια της φορα μην εκνευριστεις και μην σε παρει απο κατω σε λιγες μερες θα χει φυγει και θα σαι ετοιμη για προσπαθειες ολες θα τα καταφερουμε !!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ "Αυγολεμονη" ΜΟΥ ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ...ΧΕΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!


και τι με αυτο?? να δεις εγγυες που με περιτριγυριζουν θα ερθει οταν πρεπει και ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ενα χρονο εγω περιμενα τον αντρα μου να το θελει πιστευα πως θα αργουσε πολυ και με πληγωνε αυτο και το ζητησε απο μονος του και δεν το πιστευα και αυτο θα ερθει και δεν θα το πιστευεις ολα γινονται οταν το θελεις πολυ με την ψυχη σου ολη
ΒΡΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ..ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΙΚΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΙΨΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitrav έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

δημητρα μου δεν πειραζει αυτη ισως να ναι η τελευταια της φορα μην εκνευριστεις και μην σε παρει απο κατω σε λιγες μερες θα χει φυγει και θα σαι ετοιμη για προσπαθειες ολες θα τα καταφερουμε !!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ "Αυγολεμονη" ΜΟΥ ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ...ΧΕΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!



Συμφωνώ με την Αυγολέμονη Δήμητρά μου... Επειδή είναι έγκυες οι υπόλοιπες δεν σημαίνει και κάτι... Και σύγνωμη κιόλας άλλα είναι λίγο νωρίς να απογοητεύεσαι... Είσαι πολύ μικρή ακόμα... Υπάρχουν γυναίκες που είναι σε πιο μεγάλη ηλικία και δεν το βάζουν κάτω... Και όπως και να το κάνουμε βρε κορίτσια... Το μωρό δεν έρχεται με παραγγελία... Όποτε θέλουμε εμείς.. Όποτε θέλει αυτό θα έρθει... Απλά εμείς με τις προσπάθειες που κάνουμε μεγαλώνουμε τις πιθανότητες... Τίποτα παραπάνω...

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!

παντα ετσι δν γινεται? εμεις που δν μενουμε με την πρωτη βλεπουμε γυρω μας ποσες που μενουν εγκυος πριν απο εμας απο τους κοντινους μας ανθρωπους..εμενα ειναι μια πολυ κοντινη συγγενεις στον 2ο και μια φιλη καλη στον 4ο...δν πρεπει να το αφηνεις να σε ριχνει ομως! οπως ειπες..θα ερθει οταν θελει αυτο, εμεις απλα συνεχιζουμε τον αγωνα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 215994 χεχε
ΑΣΕ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ...ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ boubou ΜΟΥ ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι βρε τωρα το ειδα εισαι μικρουλα και αυτο ναι δεν σημαινει οτι θελεις λιγοτερο ουτε τπτ αλλα να μην απογοιτευσε ποτε και να το παλευεις και ποτε να μην πληγωνεσε απο τις αλλες ποτε και εσυ θα εισαι συντομα

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
dimitrav έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΙΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

δημητρα μου δεν πειραζει αυτη ισως να ναι η τελευταια της φορα μην εκνευριστεις και μην σε παρει απο κατω σε λιγες μερες θα χει φυγει και θα σαι ετοιμη για προσπαθειες ολες θα τα καταφερουμε !!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ "Αυγολεμονη" ΜΟΥ ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ...ΧΕΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΑΣΕ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6ο ΚΑΙ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΝΩ Crying or Very sad ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!



Συμφωνώ με την Αυγολέμονη Δήμητρά μου... Επειδή είναι έγκυες οι υπόλοιπες δεν σημαίνει και κάτι... Και σύγνωμη κιόλας άλλα είναι λίγο νωρίς να απογοητεύεσαι... Είσαι πολύ μικρή ακόμα... Υπάρχουν γυναίκες που είναι σε πιο μεγάλη ηλικία και δεν το βάζουν κάτω... Και όπως και να το κάνουμε βρε κορίτσια... Το μωρό δεν έρχεται με παραγγελία... Όποτε θέλουμε εμείς.. Όποτε θέλει αυτό θα έρθει... Απλά εμείς με τις προσπάθειες που κάνουμε μεγαλώνουμε τις πιθανότητες... Τίποτα παραπάνω...
ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ...ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ...ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε καταλαμβαινω τωρα ομως ξερεις πως εισαι και δυνατη μην αφησεις να σου γινει εμμονη και να μην σε αγχωνει και εγω ειμαι τρομερα αγχωδης με πολυ απλα πραγματα τα τραγικοποιω ολα τα βλεπω μαυρα και αυτο που θελω δεν μπορει με τπτ να βγει απο τον νου μου θα προσπαθησουμε να το ελεξουμε θα τα καταφερουμε ειπαμε οτι και να γινει

622Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 24, 2011 1:24 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΓΩ ΕΧΩ ΕΓΚΥΕΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΤΣΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.

623Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 24, 2011 1:26 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΓΩ ΕΧΩ ΕΓΚΥΕΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΤΣΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κακώς δεν πρέπει να αγχωνεσαι ακόμα...Εντάξει καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο και πως συμβαίνει σε όλες μας αλλά ειναι ότι χειρότερο μπορούμε να κάνουμε... Αλλα όχι να αγχωνομαστε γιατί οι υπολοιπες στο σόι μένουν έγκυες και εμεις όχι... Και επιμένω , κυρίως όταν είσαι τόσο μικρή ακόμα... Εγώ πιστεύω ότι αφου το θέλεις και δεν έχεις ουσιαστικά να αγχωθεις με κάτι.. Να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις!!! Και μακάρι να σου έρθει σύντομα!!! Very Happy

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:σε καταλαμβαινω τωρα ομως ξερεις πως εισαι και δυνατη μην αφησεις να σου γινει εμμονη και να μην σε αγχωνει και εγω ειμαι τρομερα αγχωδης με πολυ απλα πραγματα τα τραγικοποιω ολα τα βλεπω μαυρα και αυτο που θελω δεν μπορει με τπτ να βγει απο τον νου μου θα προσπαθησουμε να το ελεξουμε θα τα καταφερουμε ειπαμε οτι και να γινει
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις