Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
376 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 376 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω γενικα δν αγχωνομαι καθολου, ισως γιατι δν εχω καιρο που προσπαθω, ισως γιατι δν ειμαι ακομη παντρεμενη (το καλοκαιρι παντρευομαι),ισως και γιατι ειναι ζορικα τα οικονομικα και λεω ισως να ξερει αυτο γιατι αργει..κι αλλα τετοια..εχω βρει οπως βλεπεις πολλες δικαιολογιες για να μη με χαλαει και πιανουν μια χαρα!! Wink
Βεβαια αυτο δν με σταματαει απο το να το σκεφτομαι οοολη μερα αλλα δν αγχωνομαι..ισως να γινομαι λιγο πιο ευσυγκίνητη οταν βλεπω καμμια ταινια με μωρακια.. μεχρι εκει Razz

Στον αντρουλη δν λεω τιποτα γιατι βλεπω να τον κυνηγαω μετα για να μου κατσει!! Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Ε?ΑΡΑΓΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΡΚΑ?

Ακομη και τα λεγομενα καλυτερα σου λενε οτι εχουν ενα ποσοστο 50%επιτυχιας πριν την καθυστερηση...οποτε κριμα να πετας τα λεφτακια σου να παρεις το τεστ, να δειξει αρνητικο επειδη το κανεις νωρις και να στεναχωρηθεις κι αδικα!! Προσπαθησε να περιμενεις η κανε χωριακη κατευθειαν, και τα ιδια λεφτα κοστιζει, και σιγουρο αποτελεσμα θα εχεις!

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ,ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!!ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ..ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 11 ΜΕΡΕΣ..ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΕΣΤ CLEAR BLUE ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...Κ ΕΝΑ ΧΘΕΣ SELF CLEAR ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΨ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ...Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ 30-35 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ!!ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως οριζω τα καινουργια μας κοριτσια που κανουν προσπαθειες για 1ο, 2ο ή 3ο μωρακι και ευχομαι συντομα πολυ συντομα να εχετε ευχαριστα αποτελεσματα.

Deb περιμενουμε αγωνιωδως αντε να πας πεις τα νεα σου! Αντε να κανεις την αρχη κοριτσακι μου!!!


Αυγολεμονη και boubou και εγω εχω θεμα ειδικα με τους εμετους και τις ενεσεις αλλα τελικα σαν απο θαυμα σβηνονται απο την μνημη σου οταν το παρεις αγκαλια και απλα λες ''χαλαλι σου μωρο μου'' (και εγω εκανα και καισαρικη και υπεφερα απο τους πονους... οταν την επερνα αγκαλια δεν πονουσα οταν μου την επερναν ξαναρχιζαν η πονοι, ειναι απλα απιστευτο).

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε? Κατσαριδουλα, Ελενα, Κριστι?

Λεμονακι που χαθηκες???

Καλημερα και στην Κυπρο. Wink

Φιλια πολλα σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrav έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ,ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!!ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ..ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 11 ΜΕΡΕΣ..ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΕΣΤ CLEAR BLUE ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...Κ ΕΝΑ ΧΘΕΣ SELF CLEAR ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΨ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ
ΠΕΡΙΠΟΥ...Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ 30-35 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ!!ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ


κανε χωριακη πολλες κοπελες εκαναν τεστ και τους βγηκαν αρνητικα ενω ηταν μπορει τα καφε να ειναι η αρχη της μπορει και να ναι σημαδι εγκυμοσυνης

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren καλη σου μερα ωραιο αυτο που φευγαν οι πονοι μου αρεσε Smile
αντε να μας πει καμια οτι εγκυμονει να χαρουμε να παρουμε τα πανω θελω πολυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλα ρε χωριανή, μένεις Κύπρο ή απλά καταγωγή έχεις; Εγώ μένω Λάρνακα τα τελευταία 17 χρόνια, ως τα 15 μου ήμουν Αθήνα. Η αλήθεια είναι ότι κάθε φορά που ψιλοσκεφτόμουν το θέμα αμέσως άλλαζα θέμα στο μυαλό μου και βρήκα κι ένα χόμπυ, άρχισα να μαθαίνω πως φτιάχνεις κοσμήματα, δεντράκια από σύρμα κλπ και το βρήκα πολύ βοηθητικό το να ασχολούμαι με κάτι χειρωνακτικό, σωτήριο θα έλεγα. Αλλά λίγες μέρες μετά την ωορηξία που ξεκίνησαν τα πονάκια χαμηλά χάθηκε κάθε αυτοέλεγχος Embarassed .

Περιληπτικά, έχω περάσει δύο παλίνδρομες το 2010 και φέτος τον Φεβρουάριο έκανα αφαίρεση διαφράγματος μήτρας. Σ' αυτό οφείλονταν οι παλίνδρομες και δυστυχώς το ελέγξαμε τελευταίο απ' όλες τις εξετάσεις που είχα κάνει.

Τώρα λοιπόν ενώ όλα είναι εντάξει και ξέρω ότι μένω έγκυος γενικά, νομίζω ότι λόγω υπερβολικής ανυπομονησίας, η οποία τελικά οδηγεί σε στρες, δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος. Και δυστυχώς κάθε μέρα που ξυπνώ είναι το πρώτο που σκέφτομαι Embarassed

Ξέρω ότι είναι λάθος και γι' αυτό είπα αυτό τον μήνα να πιεστώ λίγο να το ξεχάσω αλλά μου έφεραν τα πάνω κάτω τα ηλίθια πονάκια που είναι ασυνήθιστα Embarassed

Ελπίζω όλες να έχουμε σύντομα θετικά αποτελέσματα Very Happy

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:
dimitrav έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ,ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!!ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ..ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 11 ΜΕΡΕΣ..ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΕΣΤ CLEAR BLUE ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...Κ ΕΝΑ ΧΘΕΣ SELF CLEAR ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΨ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ
ΠΕΡΙΠΟΥ...Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ 30-35 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ!!ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ


κανε χωριακη πολλες κοπελες εκαναν τεστ και τους βγηκαν αρνητικα ενω ηταν μπορει τα καφε να ειναι η αρχη της μπορει και να ναι σημαδι εγκυμοσυνης
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΥΣΙΚΑ!!! ΟΛΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ...

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Καλημερα και στην Κυπρο. Wink

Φιλια πολλα σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Καλημέρα και από Κύπρο Ελευθερία μου Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με τοσες μερες καθυστερηση εγω θα πηγαινα για χωριακη και μετα αν ηταν κι εκει αρνητικη στον γυναικολογο για να δουμε γιατι αργει τοσο!

οχι τιποτα αλλο, αλλα τα καφε μπορει να ειναι καμια μικρη αποκοληση αν εισαι εγκυος, που τωρα στην αρχη θα πρεπει να προσεξεις παρα πολυ και να παρεις θεραπεια!!!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="demmy5_k"]Έλα ρε χωριανή, μένεις Κύπρο ή απλά καταγωγή έχεις; Εγώ μένω Λάρνακα τα τελευταία 17 χρόνια, ως τα 15 μου ήμουν Αθήνα. Η αλήθεια είναι ότι κάθε φορά που ψιλοσκεφτόμουν το θέμα αμέσως άλλαζα θέμα στο μυαλό μου και βρήκα κι ένα χόμπυ, άρχισα να μαθαίνω πως φτιάχνεις κοσμήματα, δεντράκια από σύρμα κλπ και το βρήκα πολύ βοηθητικό το να ασχολούμαι με κάτι χειρωνακτικό, σωτήριο θα έλεγα. Αλλά λίγες μέρες μετά την ωορηξία που ξεκίνησαν τα πονάκια χαμηλά χάθηκε κάθε αυτοέλεγχος Embarassed .

Γεννηθηκα και ζω Λεμεσο Smile ολα να σου πανε καλα και καθε σου προσπαθεια να διωχνεις το αγχος που μας προκαλει πολλα κακα φοβαμαι τοσο τα συμπτωματα που σε κανουν να χαρεις και κρατιεσε μην τα πεις αλλου και τελικα δεν ηταν αληθινα. Σιγουρα και ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγγυος και αυτο ειναι πολυ θετικο τα αλλα περασμενα ξεχασμενα κρατα τον αυτοελεγχο ορθιο και υπομονη για θετικο αποτελεσμα ΘΑ ΕΡΘΕΙ cheers

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:

Καλημέρα και από Κύπρο Ελευθερία μου Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Very Happy Ειναι η μαμα μου απο Κυπρο (Λευκωσια), αλλα δυστυχως δεν εχω παει Sad

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:
demmy5_k έγραψε:

Καλημέρα και από Κύπρο Ελευθερία μου Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Very Happy Ειναι η μαμα μου απο Κυπρο (Λευκωσια), αλλα δυστυχως δεν εχω παει Sad


Ε οχι ανεπιτρεπτο να ερθεις εχει καλο κλιμα μπορει να φυγεις και διπλη Very Happy χαχαχα

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Αυγολεμονη"]
demmy5_k έγραψε:Έλα ρε χωριανή, μένεις Κύπρο ή απλά καταγωγή έχεις; Εγώ μένω Λάρνακα τα τελευταία 17 χρόνια, ως τα 15 μου ήμουν Αθήνα. Η αλήθεια είναι ότι κάθε φορά που ψιλοσκεφτόμουν το θέμα αμέσως άλλαζα θέμα στο μυαλό μου και βρήκα κι ένα χόμπυ, άρχισα να μαθαίνω πως φτιάχνεις κοσμήματα, δεντράκια από σύρμα κλπ και το βρήκα πολύ βοηθητικό το να ασχολούμαι με κάτι χειρωνακτικό, σωτήριο θα έλεγα. Αλλά λίγες μέρες μετά την ωορηξία που ξεκίνησαν τα πονάκια χαμηλά χάθηκε κάθε αυτοέλεγχος Embarassed .

Γεννηθηκα και ζω Λεμεσο Smile ολα να σου πανε καλα και καθε σου προσπαθεια να διωχνεις το αγχος που μας προκαλει πολλα κακα φοβαμαι τοσο τα συμπτωματα που σε κανουν να χαρεις και κρατιεσε μην τα πεις αλλου και τελικα δεν ηταν αληθινα. Σιγουρα και ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγγυος και αυτο ειναι πολυ θετικο τα αλλα περασμενα ξεχασμενα κρατα τον αυτοελεγχο ορθιο και υπομονη για θετικο αποτελεσμα ΘΑ ΕΡΘΕΙ cheers


Ωραία η Λεμεσός, μου αρέσει πολύ, αλλά δεν έρχομαι συχνά δυστυχώς. Αυτό φοβάμαι κι εγώ, τα ηλίθια συμπτώματα που μας παρασέρνουν και στο τέλος τρώμε την πίκρα μας πάλι. Πολύ το φοβάμαι και γι' αυτό τον μήνα, αλλά δεν πειράζει, ευκαιρία να συνεχίσω κι άλλο τη δίαιτα μπας και ρίξω κανένα κιλό από τα 10 παραπανίσια, αλλιώς με βλέπω να γίνομαι κυλιόμενο βαρελάκι μόλις μείνω έγκυος!!!

Μου κάνει πολύ καλό που σας μιλάω πάντως, να το ξέρετε Very Happy Δεν υπάρχει καλύτερη συμπαράσταση από κάποιον που περνάει τις ίδιες αγωνίες μαζί σου Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:
siren έγραψε:
demmy5_k έγραψε:

Καλημέρα και από Κύπρο Ελευθερία μου Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Very Happy Ειναι η μαμα μου απο Κυπρο (Λευκωσια), αλλα δυστυχως δεν εχω παει Sad


Ε οχι ανεπιτρεπτο να ερθεις εχει καλο κλιμα μπορει να φυγεις και διπλη Very Happy χαχαχα

Συμφωνώ κι εγώ, κάτι έχει το κλίμα εδώ και ευδοκιμούν οι εγκυμοσύνες Laughing Να το δοκιμάσεις οπωσδήποτε! Very Happy

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω ετσι νιωθω στην αρχη τις διαβαζα και ελεγα τι να πω τωρα εγω τι να γραψω και ποιος νοιαζετε αλλα νιωθω εκπληκτικα που ακουω τους προβληματισμους τις καθε μιας και τις σκεψης δεν μπορεις να συζητας κατι ακομα και με κοντινους σου αν αυτο δεν τους καιει οσο εσενα νιωθεις αλλιως ειναι η αληθεια

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:
siren έγραψε:
demmy5_k έγραψε:

Καλημέρα και από Κύπρο Ελευθερία μου Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Very Happy Ειναι η μαμα μου απο Κυπρο (Λευκωσια), αλλα δυστυχως δεν εχω παει Sad


Ε οχι ανεπιτρεπτο να ερθεις εχει καλο κλιμα μπορει να φυγεις και διπλη Very Happy χαχαχα

Συμφωνώ κι εγώ, κάτι έχει το κλίμα εδώ και ευδοκιμούν οι εγκυμοσύνες Laughing Να το δοκιμάσεις οπωσδήποτε! Very Happy


Το χει το χει ολοι εγιναν πολυτεκνοι οπου γειτονια και κλαμα σπανιο καποιοι ατεκνοι τωρα με την κριση δεν ξερω ποσα κεφια θα χουν... χαχαχα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσια κι απο μένα!!! Νωρίς νωρίς μου ξεκινήσατε βλέπω.. Very Happy Να καλωσορίσω και εγώ τα νέα μέλη της παρέας και να ευχηθώ να φέρει γούρι η μία στην άλλη και το 2012 να είμαστε όλες με φουσκωμένες κοιλίτσες...Από μωράκια!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ακόμα να στείλουμε ότι τη θετική μας ενέργεια στη Deb!!!! Μακάρι να μας έχει καλά νέα σύντομα!!!
Για πείτε! Τι κάνετε σήμερα?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα εβαγγελιτσα καλα εσυ πως εισαι, εγω κρυολογισα και κρυωνω πολυ μου σταματησε η ακατανομαστη στις 3 μερες πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 606100

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα εβαγγελιτσα καλα εσυ πως εισαι, εγω κρυολογισα και κρυωνω πολυ μου σταματησε η ακατανομαστη στις 3 μερες πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 606100


Περαστικά σου Αυγολέμονη!! Αυτός ο καιρός ρε παιδί μου έχει αρρωστήσει τον μισό πληθυσμό.. Απορώ πως ξεφυγα μεχρι στιγμής!! Χιχι! Λοιπόν... Σήμερα σου τελείωσε? Έχεις βρει τις γόνιμες?

596Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 24, 2011 12:45 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ?ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 3/10 ΚΡΑΤΗΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ!ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΝΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΕ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα εβαγγελιτσα καλα εσυ πως εισαι, εγω κρυολογισα και κρυωνω πολυ μου σταματησε η ακατανομαστη στις 3 μερες πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 606100

Χωρίς 2η σκέψη! Practice makes perfect!!!!! Wink

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ?ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 3/10 ΚΡΑΤΗΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ!ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΝΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΕ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??


περιεργο και αυτο που μακαρι να σαι δηλ μπας και αδιαθετησεις πιο νωρις και ειναι για αυτο?παντα υπαρχει η πιθανοτητα και να εισαι ποτε δεν ξερεις μαλλον θα πρεπει να περιμενεις

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:πεστε μου γνωμες να ξεκινησω απο αποψε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 606100

Η καλυτερη προσπαθεια ειναι να γινεται μερα παρα μερα η καθε δυο μερες με εμφαση στις γονιμες μερες σου, αν τις γνωριζεις εστω και στο περιπου... μην αφηνεις ομως πολλες μερες ενδιαμεσα γιατι μπορει η ωορηξια σου να γινει ακυρη στιγμη κι οχι εκει που το περιμενες και να το χασεις!! Εμενα τον προηγουμενο μηνα η ωορηξια ηταν την 10η μερα και το βρηκα κατα τυχη, ενω κανονικα ειναι απο 14-16η μερα!


Εγω λεω βουρ!!!!


demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ?ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 3/10 ΚΡΑΤΗΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ!ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΝΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΕ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??

Mήπως είναι κανένα κρυολογηματάκι χαμηλά λόγω καιρού; Κι εγώ αυτό φοβάμαι για μένα, ότι τα πονάκια οφείλονται σε κρυολόγημα και άδικα ανεβαίνουν οι ελπίδες μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις