Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
330 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 330 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

551Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Κυρ Οκτ 23, 2011 9:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DEB ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
siren έγραψε:Γεια σου Ελενακι ολα καλα! Εσυ τι κανεις? Αδιαθετησες?

Deb λογικα εισαι, να πας και στον γιατρο ομως και για χοριακη οσο πιο συντομα μπορεις για να εισαι σιγουρη 100% Wink Περιμενουμε νεα σου!!!!

Ευαγγελιτσα μου κανει να κανεις σεξ αλλα φυσιολογικα καταλαβες τι εννοω? οχι πολυ πως να το πω παθιασμενα και εντονα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο γιατι μπορει και να εισαι.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 23 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 23 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 23 417472


Χιχι! Ωραια γιατι έχουμε "νηστεία" εδω και λίγες μέρες γιατί εγώ ψηλοφοβάμαι... Έχω ακούσει επισης ότι εάν είσαι έγκυος δεν πρέπει να γίνεται μέσα η ολοκλήρωση... Ξέρετε τιποτα γι αυτο???
Γεια σου Ευαγγελιτσα.Κανει να κανεις κ δεν πειραζει αμα ολοκληρωσει μεσα.Μου εχει τυχει πολλες φορες οταν ειμουν εγκυος!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 23 451948

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Allo, το τικεράκι σου λέει ότι έχετε γενέθλεια σήμερα, ισχύει;

554Σημαντικό! θελω να κανω τριτο μπεμπε.. Κυρ Οκτ 23, 2011 2:27 pm

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα!ειμαι 24 ετων και εχω δυο ζουζουνια 3 κ 2 ετων(αγορακια)!ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων,θα ηθελα να σας ρωτησω,εχω κυκλο 28 με 30 ημερων,τελευταια περιοδος 2/10/2011,εκανα ελευθερα τις ημερες 11-13-15-16-18και20.λετε να εχω καμια ελπιδα?περιοδο περιμενω 2/11/2011!ευχομαι ολες να μεινετε εγκυουλες και να ειναι γερα μωρακια!αν μπορειτε να μου απαντησετε θα μου δινατε χαρα!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοριτσια καλησπερα!ειμαι 24 ετων και εχω δυο ζουζουνια 3 κ 2 ετων(αγορακια)!ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων,θα ηθελα να σας ρωτησω,εχω κυκλο 28 με 30 ημερων,τελευταια περιοδος 2/10/2011,εκανα ελευθερα τις ημερες 11-13-15-16-18και20.λετε να εχω καμια ελπιδα?περιοδο περιμενω 2/11/2011!ευχομαι ολες να μεινετε εγκυουλες και να ειναι γερα μωρακια!αν μπορειτε να μου απαντησετε θα μου δινατε χαρα!


Γεια σου Λία!

Αν ο κύκλος σου είναι απολύτως σταθερός πάντα 28-30 μέρες, κάτω από ιδανικές συνθήκες η ωορηξία σου έγινε στις 16 ή στις 17 ή στις 18 του μηνός. Οπότε έχεις πάρα πολλές πιθανότητες να είσαι εγκυούλα!

Εμείς στο ευχόμαστε!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα, ντεπ πιστευω πως εισαι ολες μου τις ευχες αντε και στα δικα μας. Στις 3μερες η περιοδος μου τελειωσε ψιλοκρυλογισα θα τα κανω χαλια με τις θερμοκρασιες. Και εγω καπνιζω προσπαθω το λιγοτερο και κιλακια εχω.

557Σημαντικό! θελω να κανω τριτο μπεμπε.. Κυρ Οκτ 23, 2011 10:16 pm

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ που μου απαντησες!εσυ εχεις κανενα παιδακι?ειμαι καινουργια και δεν ξερω!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!

Τελικά θα μπορέσω να μάθω τα αποτελέσματα σήμερα!!!

Ντύνομαι και έφυγα για χοριακή!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [b]

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα αποτελεσματα deb!!!

Αντε να ξεκιναμε σιγα σιγα!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamarena έγραψε:Καλα αποτελεσματα deb!!!

Αντε να ξεκιναμε σιγα σιγα!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!! I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Δεν είναι ότι θα στεναγχωρηθώ...Απλά αυτή η αναμονή είναι που με σκοτώνει!!! Αν είναι να έρθει ας έρθει...Τώρα βρήκε να μου καθυστερήσει που αρχίσαμε τις προσπάθειες!!! Τόσα χρόνια πιστή στο ραντεβού της ειναι!!!

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι καινουρια στην παρεα σας! Απο τον Ιουνιο εχουμε αρχισε ελευθερες επαφες με τον συντροφο μου, αλλα μονο 3 φορες εχουμε πετυχει τις γονιμες μερες (μαζι με αυτον τον μηνα) λογω διαφορων καταστασεων (εχω κι εγω τεστακια και ξερω ποτε εχω ωορηξια!) Που λες Ευαγγελιτσα κι εγω απο οταν αρχισαμε τις προσπαθειες εχω κανει εναν κυκλο οτι να΄ναι! Εκει που ημουν γυρω στον 1 μηνα με 28μερες το λιγοτερο, τωρα εχω μια 27 μια 25 μια 28, οποτε θελει!! Το καλο ειναι οτι παντα ερχεται νωριτερα οποτε δν εχω ποτε την αγωνια του αν θα ειμαι η δν θα ειμαι, αλλα και παλι, σαν να καταλαβε το σωμα μου οτι κατι ξενο "εισβαλει" και προσπαθει να "αμυνθει". Εγω ετσι το εξηγω! Μπορει να λεω και βλακειες δν ξερω! Embarassed

Καλα αποτελεσματα να εχουμε ολες!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλο ανυπομωνουμε να ακουσουμε τα καλα νεα μην μα ξεχασεις θελουμε να χαρουμε μαζι σου Smile σε site που μπηκα δεν θυμαμαι που δεν μπορω να το βρω εγραφε ενας γιατρος για τις γονιμες μερες ελεγε προσπαθουμε να καταγραψουμε την περιοδο μας τους τελευταιους 6μηνες απο τον μικροτερο μας κυκλο αφαιρουμε 18 και απο τον μεγαλυτερο 11 30 - 11 = 19 και 27 - 18 = 9

Δηλαδή, η γόνιμες μέρες σου είναι από την 9η μέχρι και την 19η μέρα της περιόδου σου.
σε καποια αλλη μπορει δηλ να ξεκινα και απο την 5 μερα και λεει οτι αυτο ισχυει ανεξαρτητα αν εσυ εχεις αιμα και μετα την 5 μερα Shocked

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou και εγω τον μηνα που ξεκινησαμε ειδα περιοδο περιπου 5 μερες νωριτερα ισως να εγινε που ξεκινησα το περπατημα και αλλαξε βλεπω το αργοτερο καθε 28 παντα πιο νωρις ποτε καθυστερηση τωρα ειδα αντι στις 22 στις21 ελπιζω να εφτιαξε ομως στις 3 μερες εχω καθαρισει συνηθως γινεται στις 5 λενε οτι ειναι σημαντικο και η διαρκεια της περιοδου τωρα θελει να μας τρελλανει ο κυκλος? Να αρχισω απο τωρα να ειμαι μεσα? Very Happy να το παω μερα παρα μερα να το παω καθημερινα αχ τι κανω? θελω κοιλιτσα γεματη θελω αναγουλες θελω εμετους δεν με νοιαζει θελω γιοοοο cyclops

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Αυγολέμονη και σε ευχαριστώ πολύ!!!!Εννοείτε πως θα σας ενημερώσω!!! Very Happy

Πρέπει να μην έχω φάει τίποτα πιο πρίν για να κάνω την χοριακή ή δεν έχει καμία σχέση;;; Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα αν φας!!Ειναι ορμονη αυτο που μετριεται οποτε δν νομιζω να αλλαξει κατι απο την διατροφη Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Δν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα αν φας!!Ειναι ορμονη αυτο που μετριεται οποτε δν νομιζω να αλλαξει κατι απο την διατροφη Wink

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία boubou!!!Απλά έχω ένα "θέμα" με τις ενέσεις οπότε αν δεν φάω θα πέσω ξερή!!! Razz

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φαε δεν εχει σχεση Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α! Βλεπω ειμαστε ολες θαρραλέες!!Θελουμε και παιδια τρομαρα μας!! Razz Razz

Εγω τις αναγουλες και τους εμετους δν αντεχω κι αν εχω πολλα τετοια πραγματικα μετα "Θεε μου δωσ μου δυναμη" γιατι δν ξερω πως θα το αντιμετωπισω!! Rolling Eyes

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμα αντεχουμε τη γεννα τι πειραζουν αυτα εγω στην εγγυμοσυνη μου ειχα εμετους απο τον 3 μηνα μεχρι και τον ενατο δεν εχει χειροτερο δεν με νοιαζει ας ειναι αυτα φοβαμαι γιατρους τρεμω τα παντα αλλα δεν με νοιαζει θελω να τα νοιασω σιγουρα αντεχονται και ολα περνανε οταν κρατησεις αγκαλιτσα το πλασμα που χες μεσα σου

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:Αμα αντεχουμε τη γεννα τι πειραζουν αυτα εγω στην εγγυμοσυνη μου ειχα εμετους απο τον 3 μηνα μεχρι και τον ενατο δεν εχει χειροτερο δεν με νοιαζει ας ειναι αυτα φοβαμαι γιατρους τρεμω τα παντα αλλα δεν με νοιαζει θελω να τα νοιασω σιγουρα αντεχονται και ολα περνανε οταν κρατησεις αγκαλιτσα το πλασμα που χες μεσα σου

Να με πεθανεις θες? χαχαχαχα Laughing καλα δν θελω να πιστευω οτι υπαρχει μανα που οταν κρατησει το μπεμπε της στην αγκαλια της δν θα σκεφτει οτι αξιζε και αξιζει τα ΠΑΝΤΑ!!! Μεχρι τοτε ομως? Razz Αλλα φυσικα παρολο που ξερω οτι παιζω με τις πιθανοτητες κι εγω οπως και ολες για ολα τα περιεργα δν με εχει σταματησει απο το να θελω να κανω μωρακι! Καθε μηνας προσπαθειων που περναει το θελω και περισσοτερο...και ειμαι σιγουρη οτι θα διαλεξει να ερθει την πιο καταλληλη στιγμη!! Very Happy (Ας ειναι αυτο τον μηνα Pleaseeeeeeeeeee!!!χεχεχε! ) tongue

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχχαχ τη να κανω αφου ηταν αληθεια ειπαμε οτι αξιζει ποναει και ειναι δυσκολο Very Happy αχ μακαρι να ναι αυτο καθε μου ευχη για ολες μας μακαρι να ναι ενας καλος μας μηνας στις 30 εχω επετιο του γαμου ενα χρονο ας μας ειναι γουρι παναγια μου cheers

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaxaxxa......κατσαριδουλα...μου εφτιαξες το κέφι με το "την ακατανόμαστη" χαχαχα

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Very Happy Very Happy

ΚΛΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΕΡΘΕΙ Η ....ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!!!!! Wink Wink

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου Smile Έχω πολλές μέρες να μπώ στο φόρουμ, γιατί προσπάθησα να επιβάλλω στον εαυτό μου να μη σκέφτομαι και να μη διαβάζω τίποτα που να έχει να κάνει με εγκυμοσύνες, μπας και το ξεχάσω λίγο αυτό το μήνα. Πράγματι, τα κατάφερα αρκετά καλά ως ένα σημείο, νομίζω ότι κατάλαβα και την ωορηξία μου γιατί είμαι σχετικά σταθερή 30-32 μέρες, αλλά εδώ και καμιά 10αριά μέρες έχω αρκετή ενόχληση χαμηλά. Το στήθος τούμπανο, όπως πάντα και προσπαθώ να μη σκέφτομαι την πιθανότητα εγκυμοσύνης για να μην απογοητευτώ, αλλά δεν τα καταφέρνω. Το στήθος πάντα πρήζεται, αλλά οι ενοχλήσεις που έχω δεν υπάρχουν φυσιολογικά, παρά μόνο την ημέρα της περιόδου, άντε και καμιά μέρα πριν. Εν τω μεταξύ κλείνω τις ζώνες μου 1 τρύπα πιο έξω, νοιώθω πολύ πρησμένη. Αλλά πάλι όλα αυτά μπορεί να είναι εξαιτίας περιόδου και τα πονάκια λόγω κρυολογήματος.

Τα'χω παίξει, με σκοτώνει η αναμονή ως την Πέμπτη που είναι η μέρα περιόδου. Και προσπαθώ από τώρα να πείσω τον εαυτό μου, σε περίπτωση που δεν αδιαθετήσω, να περιμένω και λίγες μέρες με καθυστέρηση πριν κάνω τεστ.

Δράμα κάθε μήνα αυτή η αναμονή ρε κορίτσια Embarassed Embarassed

Τουλάχιστον τα είπα σε σας και ξεθύμανα, γιατί τον αντρούλη μου δεν τον ενημερώνων καθόλου, θέλω όταν έρθει η πολυπόθητη στιγμή να του κάνω έκπληξη Very Happy

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου Smile Έχω πολλές μέρες να μπώ στο φόρουμ, γιατί προσπάθησα να επιβάλλω στον εαυτό μου να μη σκέφτομαι και να μη διαβάζω τίποτα που να έχει να κάνει με εγκυμοσύνες, μπας και το ξεχάσω λίγο αυτό το μήνα. Πράγματι, τα κατάφερα αρκετά καλά ως ένα σημείο, νομίζω ότι κατάλαβα και την ωορηξία μου γιατί είμαι σχετικά σταθερή 30-32 μέρες, αλλά εδώ και καμιά 10αριά μέρες έχω αρκετή ενόχληση χαμηλά. Το στήθος τούμπανο, όπως πάντα και προσπαθώ να μη σκέφτομαι την πιθανότητα εγκυμοσύνης για να μην απογοητευτώ, αλλά δεν τα καταφέρνω. Το στήθος πάντα πρήζεται, αλλά οι ενοχλήσεις που έχω δεν υπάρχουν φυσιολογικά, παρά μόνο την ημέρα της περιόδου, άντε και καμιά μέρα πριν. Εν τω μεταξύ κλείνω τις ζώνες μου 1 τρύπα πιο έξω, νοιώθω πολύ πρησμένη. Αλλά πάλι όλα αυτά μπορεί να είναι εξαιτίας περιόδου και τα πονάκια λόγω κρυολογήματος.

Τα'χω παίξει, με σκοτώνει η αναμονή ως την Πέμπτη που είναι η μέρα περιόδου. Και προσπαθώ από τώρα να πείσω τον εαυτό μου, σε περίπτωση που δεν αδιαθετήσω, να περιμένω και λίγες μέρες με καθυστέρηση πριν κάνω τεστ.

Δράμα κάθε μήνα αυτή η αναμονή ρε κορίτσια Embarassed Embarassed

Τουλάχιστον τα είπα σε σας και ξεθύμανα, γιατί τον αντρούλη μου δεν τον ενημερώνων καθόλου, θέλω όταν έρθει η πολυπόθητη στιγμή να του κάνω έκπληξη Very Happy

''χωριανη'' (βλεπε κυπρος) ευχομαι να εισαι και να ειναι τα πρωτα σου συμπτωματα κανε λιγη υπομονη, τελικα αποστασιοποιημενη καταφερες να αποβαλεις καπως το αγχος? διαβαζω για το θεμα απο την μερα που αποφασιστηκε και οταν δεν το κανω παλι αυτο σκεφτομαι πως να φυγει το αγχος? καλα αμα λεγαμε στους αντρες μας καθε συμπτωμα και σκεψη πιστευω θα ψαχνανε τα περι σχιζοφρενειας και κληρονομικοτητας Very Happy

575Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Κυρ Οκτ 23, 2011 11:58 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Ε?ΑΡΑΓΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΡΚΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις