Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
382 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 382 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

176Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 17, 2011 3:55 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑΔΕ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΤΛ.ΤΟ CLEAR BLYE H TO SELF CLEAR ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΚΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑΔΕ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΤΛ.ΤΟ CLEAR BLYE H TO SELF CLEAR ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΚΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΡΑ... Embarassed

178Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Δευ Οκτ 17, 2011 4:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
siren έγραψε:KRISTI1 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΑ PREDICTOR EIXANE ΠΡΟΒΛΗΜΑ Rolling Eyes

ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ 11Η Η 12Η ΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝΕ ΜΕ ΒΑΣΗ Κ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑΤΙ?
αν είχες ωορρηξία την 12 μέρα του κύκλου σου και προσθέσεις 14 βγάζουμε σύνολο 26, άρα ο κύκλος σου αυτό το μήνα είναι 26 ημερών (πάντα με βάσει την ημερομηνία που μου έγραψες και είναι σίγουρη η μέρα τις ωορρηξίας!! )
σήμερα σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 22/09 ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26? Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ? ΟΤΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ 7 ΕΩΣ 17 ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΩΟΘΗΚΗ. Rolling Eyes confused

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren πρώτην μέρα του κύκλου σου
22.9 άρα ναι η 26 μέρα του κύκλου είναι σήμερα, εκτός και αν σου ήρθε μετά το μεσημέρι περίοδος επομένως περίοδο περιμένεις αύριο.
όλα αυτά που σου γράφω είναι πάντα με βάση αυτού που μου έγραψες, οτι δλδ με υπέρηχο ο γιατρός σου είπε οτι θα κάνεις ωορρηξία 11-12 μέρα.
Μάλλον επειδή δεν έχεις σταθερό κύκλου σου είπε να έρχεσαι σε επαφή αυτές τις μέρες (7η με 17η ημέρα ) για να πέσεις στις γόνιμες.
Να κάνεις ένα ακόμα τεστ σε 2 μέρες!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια, μολις θυμηθηκα λεμονακι οτι στις 22/09 μου ειχε ερθει νωρις το απογευμα. Εχθες το βραδυ ειχα ξαπλωσει απο τις 9 το βραδυ και εντελει κοιμηθηκα μαζι με την μικρη στις 22.30 νιωθω λες και με εχει πατησει τρενο και περιμενα απο την ωρα που ξαπλωσα να ερθει αλλα μεχρι στιγμης τιποτα. Rolling Eyes confused

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
siren έγραψε:Καλημερα κοριτσια, μολις θυμηθηκα λεμονακι οτι στις 22/09 μου ειχε ερθει νωρις το απογευμα. Εχθες το βραδυ ειχα ξαπλωσει απο τις 9 το βραδυ και εντελει κοιμηθηκα μαζι με την μικρη στις 22.30 νιωθω λες και με εχει πατησει τρενο και περιμενα απο την ωρα που ξαπλωσα να ερθει αλλα μεχρι στιγμης τιποτα. Rolling Eyes confused
Άρα siren,ακόμα υπάρχουν ελπίδες. Κάνρε λίγο υπομονή θα έλεγα και εγώ όπως τα υπόλοιπα κορίτσια.Αν έρθει πάμε βουρ για τον άλλο μήνα αν όχι τεστάκι ή χοριακή σε 2-3 μέρες.Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θες Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Καλημερα κοριτσια, μολις θυμηθηκα λεμονακι οτι στις 22/09 μου ειχε ερθει νωρις το απογευμα. Εχθες το βραδυ ειχα ξαπλωσει απο τις 9 το βραδυ και εντελει κοιμηθηκα μαζι με την μικρη στις 22.30 νιωθω λες και με εχει πατησει τρενο και περιμενα απο την ωρα που ξαπλωσα να ερθει αλλα μεχρι στιγμης τιποτα. Rolling Eyes confused
κάνε αύριο με πρωινά ούρα ένα τεστ ή ακόμα καλύτερα αν έχεις υπομονή κάντο μεθαύριο!!
άντε να μας κάνει την αρχή !!
αλλά ακόμα και αν δεν είσαι δεν χάθηκαν οι ευκαιρίες !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 417472

καλημέρα σε όλες σας, τι μου κάνετε σήμερα ;

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα λεμονάκι,
Εγώ τελικά έκαν την προσπάθεια μου και εχθές μιας και ο συμβίος ήταν αρκετά καλύτερα και ίδωμεν...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε:Καλημέρα λεμονάκι,
Εγώ τελικά έκαν την προσπάθεια μου και εχθές μιας και ο συμβίος ήταν αρκετά καλύτερα και ίδωμεν...
ωραία !!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 215994
τώρα ηρέμησε και άσε την φύση να κάνει την δουλειά της !!
να έχεις θετικό αποτέλεσμα !!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λεω να μπω κι εγω σε αυτη την ομαδουλα μιας που θελουμε το τριτο μας μωρακι.βεβαια δεν προσπαθουμε με την πραγματικη εννοια του ορου,για την ακριβεια οταν προσεχαμε πιο συχνα καναμε αυτο που πρεπει να κανουμε αλλα φταιει και η κουραση...θα δειξει!καποια στιγμη θα ξαναρχισουμε που θα μας παει!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wink

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:λεω να μπω κι εγω σε αυτη την ομαδουλα μιας που θελουμε το τριτο μας μωρακι.βεβαια δεν προσπαθουμε με την πραγματικη εννοια του ορου,για την ακριβεια οταν προσεχαμε πιο συχνα καναμε αυτο που πρεπει να κανουμε αλλα φταιει και η κουραση...θα δειξει!καποια στιγμη θα ξαναρχισουμε που θα μας παει!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wink
καλώς την στην παρέα μας !!
άντε εγώ λέω να αρχίσετε εντατικές προσπάθειες και σύντομα να έρθει το τρίτο ζουζούνι σας !
να χαίρεσαι τα παιδάκια σου !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 567772 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 49454

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι και Felicitaki μακαρι οι ευχες σας να πιασουν. Λεω να μην κανω τιποτα για αλλες 2 μερες ουτε τεστ ουτε χοριακη τιποτα. Φανταστειτε οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα βγαλει κατι σπυρια και ειχα 7 ημερες καθυστερη και τοτε πηγα και εκανα τεστ ουτε που μου περνουσε απο το μυαλο οτι μπορει να ειμαι εγκυος. Οι πονοι υπαρχουν ακομα οποτε?

Ευακι καλως ηρθες ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις και τριτο μωρακι σου Very Happy

Felicitaki μακαρι να γινει εστω και με μια φορα ποτε δεν ξερεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 328109

Λεμονακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 417472

mela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σε ολες!!!!!Επιτελους μου ηρθε περιοδος μετα την αποξεση(κ ευτυχως νωρις,στις 29 μερες) και ναι θα ξεκινησουμε ξανα τις προσπαθειες....!!!!!!Θετικες σκεψειςςςς!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 215994

190Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 18, 2011 1:34 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΧΟΥΜΕ??ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ!!ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ<ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥΥΥΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ> ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΛΛΟ ΧΘΕΣ,ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΣΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ!!ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΠΡΙΝ 5 ΛΕΠΤΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑΑΑ!!ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ!!ΟΥΦ!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mela έγραψε:Καλημερα σε ολες!!!!!Επιτελους μου ηρθε περιοδος μετα την αποξεση(κ ευτυχως νωρις,στις 29 μερες) και ναι θα ξεκινησουμε ξανα τις προσπαθειες....!!!!!!Θετικες σκεψειςςςς!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 215994

Καλημέρα Μέλα!!!! Αν και εγω προσωπικά δεν γνωρίζω τον λόγο που έκανες την απόξεση εύχομαι γρήγορα να έχεις ευχάριστα αποτελέσματα πολύ γρήγορα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΧΟΥΜΕ??ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ!!ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ<ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥΥΥΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ> ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΛΛΟ ΧΘΕΣ,ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΣΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ!!ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΠΡΙΝ 5 ΛΕΠΤΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑΑΑ!!ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ!!ΟΥΦ!!

Kristi 1 λοιπόν βρήκες άλλη μια καπνίστρια και σε καταλαβαίνω δεν είσαι κακούργα. Κανένας δεν είπε ότι το κάπνισμα είναι καλό σε καμία των περιπτώσεων! Προσπάθησε να το ελλατώσεις επειδή κανεις προσπαθειες αλλα και εγω που δεν το ειχα κοψει οταν εμεινα εγκυος αρχισα να μην το θελω χωρις βεβαια να ξερω οτι ειμαι εγκυος μετα μολις το εμαθα το εκοψα μαχαιρι. Ωστοσο στο 5ο μηνα που δεν ειχα πια αναγουλες εμετους και τετοια και αρχισα να θελω τσιγαρο δεν εκανα ουτε μια τζουρα γιατι το μωρακι δεν φταει σε τιποτα ξανακαπνισα οταν τελειωσε ο θηλασμος τωρα κανω το πολυ 5 την ημερα. Δεν εισαι κακουργα απλα προσπαθησε να μην κανεις πολλα Wink

193Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 18, 2011 1:50 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ!!ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ "ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ" Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ,ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΩ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mela έγραψε:Καλημερα σε ολες!!!!!Επιτελους μου ηρθε περιοδος μετα την αποξεση(κ ευτυχως νωρις,στις 29 μερες) και ναι θα ξεκινησουμε ξανα τις προσπαθειες....!!!!!!Θετικες σκεψειςςςς!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 215994
καλή αρχή mela !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 8 328109
πες μας την ιστοριούλα σου γιατί και εγώ δεν θυμάμαι κάτι !!

όσο για το τσιγάρο κορίτσια, άστο να πάει !!! βάσανο μεγάλο !! επηρεάζει και αυτό στην σύλληψη γιατί αν θυμάμαι κάπου είχα διαβάσει οτι καταστρέφει την ποιότητα του ωαρίου.
Ας το ελαττώσουμε όσο μπορούμε και όταν με το κάλω έρθει το σποράκι το κόβουμε μαχαίρι !!
μαχαίρι ε !!

195Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 18, 2011 3:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΧΑΙΡΙ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!ΝΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΩΑΡΙΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΑΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ!!ΑΣ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΜΠΟΔΙΟ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΧΑΙΡΙ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!ΝΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΩΑΡΙΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΑΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ!!ΑΣ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΜΠΟΔΙΟ!
μια απο τα ίδια με εσάς και εμείς
αλλά το σπέρμα μας έχει και πάλι πρόβλημα χιχι tongue

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Siren, σου μυρίζει κάτι; Εμένα μου μυρίζει μπεμπάκι! Μακάρι να είσαι!

Ευάκι γειάααααα! Έτσι κι εμείς, δεν έχουμε ξεκινήσει τόσο εντατικές προσπάθειες! (ας όψεται το Ναυτικό και οι βάρδιές του). Αλλά αν είναι να έρθει θα έρθει και έτσι!

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, σε μια εγκυμοσύνη, το στήθος πότε αρχίζει να πρήζεται;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Siren, σου μυρίζει κάτι; Εμένα μου μυρίζει μπεμπάκι! Μακάρι να είσαι!

Ευάκι γειάααααα! Έτσι κι εμείς, δεν έχουμε ξεκινήσει τόσο εντατικές προσπάθειες! (ας όψεται το Ναυτικό και οι βάρδιές του). Αλλά αν είναι να έρθει θα έρθει και έτσι!

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, σε μια εγκυμοσύνη, το στήθος πότε αρχίζει να πρήζεται;

είναι και αυτό σύμπτωμα εγκυμοσύνης
και τα συμπτώματα εγκυμοσύνης σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά αλλά και σε κάθε εγκυμοσύνη.
μπορεί Ελενα μου το στήθος να πρηστεί ή να τσούζει ή οτιδήποτε άλλο. Μπορεί να εμφανιστούν πολύ νωρίς τα σημάδια (πριν την καθυστέρηση) αλλά μπορεί να εμφανιστούν και μετά την 6η βδομάδα της εγκυμοσύνης. Ελπίζω να σε βοήθησα, τι έπαθες ;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουσιαστικά τίποτα Λεμονάκι μου! Μου έχει μπει μια ιδέα απλά και ψάχνω σημάδια, καταλαβαίνεις! Η περίοδός μου είναι ασταθής λόγω πολυκυστικών. Μπορεί να κάνει και 2-3 μήνες να έρθει. Μου ήρθε τον προηγούμενο μήνα στις 2. Υπέθεσα λοιπόν πως αυτόν το μήνα δε θα μου έρθει. Αλλά από προχθές έχω πόνο στο στήθος και πρήξιμο και τσούζουν οι θηλές μου και έλεγα μήπως... Αλλά η ανυπομονησία μου τα κάνει αυτά, αποκλείεται να είμαι έγκυος.

Ευχαριστώ για την απάντησή σου όμως! Εσύ με τις εξετάσεις σου τι έγινε; Πήρατε αποτελέσματα;

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ κακο ΑΠΟ ΟΛΑ στο να κάνεις ζουζουνάκι είναι το ΑΓΧΟΣ Crying or Very sad

Αλλάααα αντε να το κόψεις το άτιμο...εδώ εγώ πάω για 3ο μπεμπάκι και πάλι απο τότε που το αφήσαμε ελεύθερα.....ΣΚΑΩΩΩ........κάθε μήνα μετράω πως και πως τις μέρες Crying or Very sad

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις